Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimumaailmast ja sellega kokkupuutumisest.
Autor Sõnum
Kahvanägu
vaatleja

10-03-2020 20:49
Postitus: #1
Vaimumaailmast ja sellega kokkupuutumisest.
Esimest korda, kui ei eksi, näitas ta end mulle 2014 aastal. Välja näeb ta sellise valge või uduse koguna, pikkusega umbes 1,5 m, aga see eest väga kiirete liigutustega. Nii et vaadelda ta ennast pikemalt ei lase. Kui seda teha tahad, kargab ta kohe kuhugi varju, kas siis ukseauku või mõne suurema asja taha. Ei oskagi teda täpselt nimetada - on ta vaim, poltergeist, kummitus või veel midagi muud.
Kummaline on see, et ta näitab ennast ainult mulle ja reeglina siis kui ma ruumis üksi olen. Kui on teisi inimesi samuti, ei toimu midagi. Küsisin mõnede vanemate töötajate käest, teate, et siin kummitab? Need polnud oma pikkade tööaastate jooksul midagi kuulnud ega näinud. Mina hakkasin teda siis nägema kui teinekord oli vaja õhtuti peale tööd pikemaks jääda ja suur ruum inimestest tühjaks jäi. Huvitav on ka see, et ta tegutseb kindlas piirkonnas, ringis mille läbimõõt on umbes 6-7 meetrit.
Paar nädalat tagasi käisin endises töökohas kus ma polnud olnud praktiliselt juba paar aastat, oli vaja seal ühtteist teha. Paar inimest oli ka kaugemal kõrvalruumis. Tegutsesin seal ja järsku vaatan, sõber kohal! Ei saanudki aru, kas ta tuli nüüd seinast välja, või seisis seal ääres nähtamatuna ja siis muutis ennast nähtavaks, aga minust oli ta umbes 3 meetri kaugusel . Tahtsin teda ikka jälle täpsemalt vaadata, aga samas kargas ta ukseauku mis oli sealsamas ligidal ja läinud ta oligi. Kell oli miskit 12-ne ringis päeval ja sellist nalja polnud ta varem kunagi teinud. Mulle jäi sihuke mulje, et tal oli vist hea meel üle pikka aja jälle mind näha! Ja mina pidin ka varsti ära minema.
No vot, rääkides nüüd mõnele pooletoobisele skeptikule oma kohtumistest, siis ta oma debiilse mõtlemisega arvaks kohe, et mul oli mingi hallutsinatsioon, kuna kõrgelt haritud teadlased ei pea seda oma suures tarkuses kuidagi võimalikuks. Ja mina ei saa seda ka tõestada, et se võimalik on, kuna tunnistajaid pole ja käskida ma vaimu ei saa, et tule nüüd näita ennast teistele ka.
Ja selliseid mõistatusi, saladusi jagub teisigi.

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

31-03-2020 06:42
Postitus: #2
RE: Vaimumaailmast ja sellega kokkupuutumisest.
Mingi energeetiline moodustis? Ka elava inimese energiakeha võib midagi analoogset teha. Kunagi 81 või 82a. olin õhtul üksi tööl ja koridori ees oli suitsuruum, seal istudes nägin silmanurgast kuidas "keegi" läheb ümber nurga ja uks käib, pime nurk aga ~1m pikk....teades, et olen üksi tööl läksin vaatama.....ja see uks mis "käis" oli lukus! Kõhedaks võttis ja enam tööisu polnud.
Alati sellised asjad on nähtavad lühiaegselt, silmanurgast j.n.e. See, et vaimuga malet mängid või viina võtad on üliharuldased.
Viimane imelik asi ole "isetrükkiv printer" mis igal öösel või üle 1-e 1-2 lehte salapärast halvastiloetavat kirja trükkis. Täpsemal uurimisel selgus, et süüdlaseks on kass kes nupule käpa toetab kui aknaluale hüppab....leht aga oli skannerisse ununenud.
(selle postituse viimane muutmine: 31-03-2020 13:07 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog