•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 92
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 1. 2020
(08-04-2020, 07:51 )Temimoor Kirjutas:
(08-04-2020, 00:03 )euroruubel Kirjutas: . Miks too tohter seda pelgas - esiteks sealt alt elusana välja tulla on võimalused suht väikesed, teiseks , hingmaisaparaat võib vigastada hingamisteid jne.

Paar päeva tagasi just vaatasin ühte New Yorgi haigla arsti videopöördumist, kus ta rääkis, et temaarust ei tapa koroona neid hingamisaparaadi all olevaid inimesi vaid see rõhk, mida tekitab hingamisaparaat kopsudele. Et see sarnaneb seisundiga, mida kõrges mäes tunnevad mägironijad kui hapnik jääb hõredaks. Ta otsis mõttekaaslasi, et arutada teemat, sest talle tundus, et hingamisaparaat ise tapab pooled patsiendid ning nad vajaksid midagi muud...
Alles nüüd ilmnevad sellised faktid! Itaalias üle 100 arsti surnud ja nüüd "üks" leiab, et "hingamisaparaat tapab"....järsku ongi nii, seda ei tea. Samas suurel osal haigestunutetest haigustunnused üldse puuduvad. Vabandan, et olen sarkastiline. Maailma juhtivad teadlaste kollektiivid juba mitu kuud otsivad lahendust (rohtu, vaktsiini) ja alles nüüd ilmneb selline fakt? Kas kõik "teadlased" on lollid või varjasid seda? Umbes sama kui kui teadlaste kollektiivid üle maailma otsiksid lahendust kohutavale sügeliste epideemiale ja alles mitme kuu möödudes üks "teadlane" ise haigestudes sellesse hirmsasse tõppe tuvastas, et sügelistega peale sügelemisega kaasneb ka kratsimine!
Selle jutu & haiguse jätkuks kõlbab lugeda seda arvamust:
https://ekspress.delfi.ee/kuum/terviseam...d=89478843
............
Kui küsite miks nii kohatu võrdlus siis kunagi olles 1-es klassis leiti ühel õpilasel see hirmus haigus. Kõik teised muidugi jätsid temaga kättpidi hüvasti ja said ka nädalaks koju. Kuidas kellelgi läks on muidugi iseasi aga siis avastati esmakordselt, et sügelemisega kaasneb ka "kratsimine". See tõsiasi on suurtele teadlaskollektiividele veel teadmata ja las siis "uurivad"! Õige pahandus alles tuli, siis kui meid haigeid hakkasid ka paralleelklasside lapsed külastama ja ikka kättpidi hüvasti jätma!

Tänastest keskäpevastest ERR uudistest.
50 tk. kaitsemaskine pakk maksab hetkel apteekides 35-87 eurot.
Enne kriisi oli sama mahuga pakendi hind 5-6 eurot.

Seega hinnatõus kuni 1640 %.
(08-04-2020, 11:49 )xawa Kirjutas: Tänastest keskäpevastest ERR uudistest.
50 tk. kaitsemaskine pakk maksab hetkel apteekides 35-87 eurot.
Enne kriisi oli sama mahuga pakendi hind 5-6 eurot.

Seega hinnatõus kuni 1640 %.

Täna just tuttav apteeker ütles, et üle 10 maski korraga ei müüda, ja hind on 70 senti tükk . Seda siis Annelinnas .
(08-04-2020, 07:51 )Temimoor Kirjutas:
(08-04-2020, 00:03 )euroruubel Kirjutas: . Miks too tohter seda pelgas - esiteks sealt alt elusana välja tulla on võimalused suht väikesed, teiseks , hingmaisaparaat võib vigastada hingamisteid jne.

Paar päeva tagasi just vaatasin ühte New Yorgi haigla arsti videopöördumist, kus ta rääkis, et temaarust ei tapa koroona neid hingamisaparaadi all olevaid inimesi vaid see rõhk, mida tekitab hingamisaparaat kopsudele. Et see sarnaneb seisundiga, mida kõrges mäes tunnevad mägironijad kui hapnik jääb hõredaks. Ta otsis mõttekaaslasi, et arutada teemat, sest talle tundus, et hingamisaparaat ise tapab pooled patsiendid ning nad vajaksid midagi muud...

Mingis uudises räägiti võimalusest panna patsiendi veri ringlema läbi seadme, mis seda hapnikuga rikastab. Kuid selliseid imeasju ilmselt on haiglatel ülivähe ja neist osa peab valmis olema teatud sorti operatsioonide jaoks.
Omaaegsed raudkopsud töötasid sel põhimõttel, et inimene pandi kasti, pea jäi välja ja siis kastis rütmilise vaakumi tekitamisega pandi rindkere õhku sisse tõmbama. Võibolla on see etem, kui kopsude vägisi täis surumine?

Õudusjutt Venemaalt.
Moskva ringkonnahaigla nr 15 korraladati ümber koroonaviiruse patsientide raviks. 1315 voodit, 443 arsti, 741 meditsiiniõde. Nädala jooksul suurenes Covid-19 patsientide arv 25-lt 1282-le, 661-l diagnoositi kopsupõletik. Pelgalt 5.04 toodi kliinikusse 215 haiget. Karioloog-reanimaator Irina Iljenko jutustus.

Sisenen haiglasse läbi turvapostide. Lähen läbi lüüsi, kus mul mõõdetakse kehatemperatuuri, antakse kummisussid, uus sokipaar, ihupesu.

Pesu on valge-sinisetriibuline armeepidzhaama tähekesega ja kirjaga „Vene armee“. Miks selline? Sest kodune pesu on keelatud, kuid haiglapesu pole piisavalt. Kõigi rõõmuks on armeepidzhaamad mugavad.

Kaela riputan oma kapikese võtme. Panen selga mundri: kaitsekombensoon, kingakatted, respiraator, prillid, 2 paari sõrmikuid.

Siin roheline tsoon lõpeb. Edasi on punane toon, kust midagi välja ei tohi tuua ja kus algab minu 12-tunnine valvekord.

Punasesse tsooni saadetakse sind nagu sõtta: noh, edu teile! Justkui me ei pruugikski sealt enam välja tulla. Nagu lennukist tühjusesse: esimene – läks, teine – läks … Peaasi, mitte unustada langevarju.

„SKAFANDRITES“ ME ÜKSTEIST ÄRA EI TUNNE

Ega me üksteist nendes „skafandrites“ ära ei tunne. Vahest vaid kõnnaku või gabariitide järgi. Ja edasi silmade järgi – neid on läbi maski ka näha.

Eelmise vahetuse ajal kirjutas üks kolleeg mulle kapuutsi peale nime. Aga ma unustasin selle ära. Astuvad ligi konsultandid ja pöörduvad õiget nime pidi. Mina neid ei tunne. Imestan. Lähen KT-sse, seal taas, tevad mu nime. Imestasin jälle, sest kõik on ju ühesugustes skafandrites, nii arstid, õed, sanitarid, kirurgid, traumatoloogid kui kardioloogid… Astun peegli ette: mul on sõna otseses mõttes punasega nimi otsaette kirjutatud. Naljakas …

Ühele teisele arstile joonistati seljale jänes. Meie väiksed vabadused, mida meilt seni keegi pole ära võtnud. On muidugi ka nimesildid, kuid need on väikses kirjas. Aga nii – arusaadav ja vahvagi.

Punasest tsoonist väljudes tuleb kaitseriietus ära võtta, midagi puutuda ei tohi. Sokid, kingakaitsed, kindad, skafandri, respiraatori viskad ära. Sulle antakse käterätik ja lähed dushi alla. Ainult sussid ja maskid, kummist ja plastikust, lähevad taaaskasutusele pärast desinfitseerimist. Aluspesu – pessu.

On olnud arutlusel töötada ühekordsetes kitlites. Õnneks on sellest loobutud, peab olema kaitseriietus.

Kulus paar valvet enne kui ma uue mundriga kohanema hakkasin. Tegelikult see muudab kõike. Hingata on respiraatoriga raske, ta surub ninajuurele ja põskedele, mask, mis peab olema tihedalt näo vastas, hõõrub, hiljem tuleb sealt nahk maha. Eks peab midagi välja mõtlema, testime, katsetame, kuid esialgu pole head lahendust leidnud.

Patsientidega tuleb sellises varustuses rääkida väga selgelt ja valjemini, tuleb ka aru saada, et meie selline välimus pelutab ja nad on niigi rohkemgi hirmunud kui arstid.

KUJUTA ETTE, SINA, HAIGE, LEBAD VOODIS. VAREM TULID SU JUURDE ARSTID VALGETES KITLITES, AVATUD NÄGUDEGA, AGA NÜÜD – MINGID KOSMONAUDID SKAFANDRITES.

Kaks arsti – kaks kosmonauti, viis – viis! Nagu mingid „Tähesõjad“!

Eks me oleme viisakad, pöördume alati ees-ja isanimega, kuid kaitsetu inimese ees oleme oma sellises varustuses, et tal hakkab kõhe. Lisaks pidev pritsimine, pesemine, desinfitseerimine. Eks kõik saavad aru, et Covid, kuid psühholoogiliselt ikkagi raske.

Sugulasi haigete juurde ei lasta. Telefoniga helistada saab, kuid enamusel patsientidest ei ole selleks juba jaksu.

12 TUNDI ILMA SÖÖGI, JOOGI JA KEMPSUTA

Kui tuli valida, kas 12- või 24-tunnised valved, otsustasime 12 kasuks. Mõned, tõsi, töötavad 24 tunni kaupa – ma ei kujuta ette, kuidas. Töötada uutes tingimustes oli muidugi vabatahtlik, kuid ega keegi veel ette ei kujutanud, kuidas see olema saab.

Meid hoiatati, et ühe vaheaja võib teha juua, midagi näksida, käia tualetis, kuid kolm või viis ei tule kõne alla, kuna võtab liiga palju aega ja kaitsevahendeid. Paluti suhtuda arusaamisega.

Iga kord punasest tsoonist väljudes tuleb läbida lüüs, võtta ära ja uueesti selga kogu varustus. Pool tundi vähemalt. Lisaks söögiaeg – veel 10min. Osakond kaotab töötaja vähemalt 40 minutiks, isegi tunniks. Aga kui tuuakse just keegi kriitilne või hakkab surema ning arvel on iga sekund? Nii nagu enne, lusikas suust välja ja minek – ei saa. Iga „tahan juua“ tuleb meeskonnaga kooskõlastada.

Pealeselle on vaheag – lisakontaktid. Väikestes puhkeruumides ei ole tegelikult võimalik distantsi hoida. Loodame vaid, et oleme terved.

TÖÖLT TULLES EI TEA MA KUNAGI, KAS MA OLEN EHK JUBA OMAENDA REANIMATSIOONI POTENTSIAALNE KLIENT.

Ise ma sisenesin puhketuppa alles vahetuse lõppedes, mul on 12-tunnine toidu ja joogita ning tualetita oleku kogemus. Kui ei joo, on lihtsam kannatada. Kuid mul on pidzhaama all ka pampers. Üleelmisel vahetusel pidingi seda testima. Tunda uriini voolamist jalgu mööda alla polnud just suurem asi, õnneks oli vahetus juba lõppemas. Pean ka siin mõtlema, kuidas end paremini kindlustada. Kuigi näib, et organism on võimeline ka sellist rezhiimi suht kiiresti omaks võtma.

Haigla juhtkond püüab meid omalt poolt aidata ja toetada nagu okab, me märkame ja tunneme seda. Kuid lahtist on veel palju. Töötame ka sellises rezhiimis alles teist nädalat.

Eraldi teema on raadiod. Need on igaühel. Punases tsoonis viibides ei tohi me neid mitte mingil tingimusel kuhugi unustada, reageerima peab kiiresti. Kuuleme kõiki kutsungeid ja vestlusi.

Iga vahetus on väljakutse su kogemusele, su professionaalsusele, sest keegi meist ei ole varem , millegi taolisega kokku puutunud. Väljakutse su egole, psühhikale, vastupidavusele, elujõulisusele ja ilmselt ka inimlikkusele. Alalõpmata taban end mõtteis tänamast neid, kel ka olemaolevates tingimustes õnnestub seda ilmutada. Ja ärge palun tulge mulle rääkima, kui paha on inimestel istuda kodus ja vaadata aknast välja, kuidas nad väsivad eneseisolatsioonist televiisori ees. Tulles taolisest vahetusest, on mul raske seda mõista.

PATSIENT RÄÄGIB SINUGA, KUID KOPSE TAL JUBA ENAM EI OLE

Haiged tulevad haiglasse rasked. Kordades raskemad kui need, kellega me seni harjunud oleme. Kas inimesed surevad? Jah, surevad. See on haigla. Ja siin on alati ka surma. Praegu on minu osakonnas pooled kunsthingamisel ja pooled – selle kandidaadid. Alla 40 aasta pole kedagi. Väiksem osa on alla 60 ja enamus üle selle. Inimesi tuuakse kodudest ja teistest statsionaaridest, võidakse tuua 100 inimest päevas, võidakse ka 200.

Hiljuti vaatasime läbi 50-60 aastast naist Covid-19 diagnoosiga, kuid olulise kaasneva patoloogiata. Ta on hapnikumaski all, kuid ei kurda eriti: „Jah, hingata on raskevõitu, kuid väljakannatatav“. Räägib. Röntgen näitab: kerge kopsupõletik, ei ole kriitiline. Me keerame tavaliselt sellised patsiendid mõneks tunniks kõhuli, et selg hingaks, vabaneksid alad, mis selili olles on kokku pigistatud. Meil on seadeke, mille paneme sõrmele, et jälgida vere küllastatust hapnikuga.

Kunsthingamiseks näidustusi pole. Kuid otse meie silme all näitajad muutuvad, samas kui patsient on endiselt justkui samas seisus, ei kurda. Viime ta KT-sse.

VAATAME TOMOGRAAFI TULEMUST JA – KOPSE POLEGI! TOLMUSTNUD!

Nüüd ma saan aru, miks covidihaiged, kes on jõudnud kopsupõletikuni, surevad üksteise järel! Nad alles veel räägivad sinuga, aga endal juba enam kopse polegi! Ja kõik nad on sellised! See on nii hirmutav! Naine viidi kohe kunstventileerimisele, ei tea, kuidas temaga edasi sai.

MEIE VAHETUS ON NAGU PÕRGU

Läbi on loetud ja ära õpitud kümned meetrid instruktsioone, uusi tuleb juurde.

Ma olen reanimatsioonis töötanud 20 aastat, kuid taolist kui täna pole näinud kunagi. Oftalmoloogid, günekoloogid, traumatoloogid – kõigist said ühel päeval lihtsalt arstid, kes võtavad vastu Covid-19 patsiente. Ja neid on iga päevaga rohkem. Eelmises vahetuses oli mul neid 7, ja nad hõivasid mind üleni. Kui mul peaks neid olema korraga 15 või 20, pole kindel, kas jätkuks jõudu, varustust ja aega kõigile. Ja siis saab olema nagu sõjas: kui on valida, kas astuda selle juurde, kes kohe-kohe sureb või selle juurde, kel on zhanss ellu jääda, ma valin viimase. Loodan väga, et niikaugele asi ei jõua.

On tekkinud uus vaade ka kolleegidele, kuidas nad uuele olukorrale vastu peavad. Igaühel on erinev stressitaluvus ja kunagi ei tea, kellele kus piir ette tuleb. Tahtmatult meenub ütlus: temaga läheksin luurele, kuid tollega – ei.

Üldiselt mööduvad vahetused hingetõmbeta, seletada aega ei ole. Aega pole peadki tõsta. Samas aga aruandlus ja kirjatööd pole keegi ära muutnud, vastupidi, seda on rohkem. Pärast vahetust ei ole muud soovi kui – magada… Juba kuskil nädalajagu on mul hakanud sisemuses toimuma mingid protsessid, mida ma esialgu seletada ei oska. Käib mingi ümberehitus. Väga võimas. Tean, et endiseks ma ei saa enam kunagi.
https://www.pravmir.ru/paczient-s-toboj-...cOAOmO_eMA
(08-04-2020, 17:59 )paadikapten Kirjutas: Mingis uudises räägiti võimalusest panna patsiendi veri ringlema läbi seadme, mis seda hapnikuga rikastab. Kuid selliseid imeasju ilmselt on haiglatel ülivähe ja neist osa peab valmis olema teatud sorti operatsioonide jaoks.
Omaaegsed raudkopsud töötasid sel põhimõttel, et inimene pandi kasti, pea jäi välja ja siis kastis rütmilise vaakumi tekitamisega pandi rindkere õhku sisse tõmbama. Võibolla on see etem, kui kopsude vägisi täis surumine?

See aparaat on ECMO - neid on eestis vist paar tükki. Tavaolukorras neid palju vaja pole ja maksab ka roppu moodi.

See arst kellest rääkisin on nüüd ka Objektiivi veergudel: https://objektiiv.ee/new-yorgi-arst-koro...h-7TeUgNW8

Alexa kinnitab, et Coroonaviirus on taktlikult valitsuste poolt loodud...
https://www.pravmir.ru/paczient-s-toboj-...cOAOmO_eMA
Tüüpiline hirmutamine nagu ukrainas ja ameerikas haudade kaevamine. Ahhollid vähemalt linna keskparki ei planeerinud nagu jänkid.
Üks kuulus poliitik on kunagi väitnud midagi seesugust, et valetada saab kõigile aga mitte kõigile ja pidevalt. Elu on näidanud, et saab küll kui see vale ümbritseda sakraalse kestaga.
1) Holokaust on kõige suurem sakraalne vale. Eitamise pärast pannakse vangi kõik, ka ise koonduslaagris olnud ja ellujäänud juut, siin erandeid ei ole. Analoogi võiks tuua keskaegse armulaua müsteeriumiga kus vein ja leib muutuvad kristuse lihaks ja vereks (oh meid inimsööjaid!). Eitamine tähendas tuleriita.
2) 11.09.2001a. ja terrorismivastane sõja ajend. Siin on tõestatud, et asjad teps mitte polnud nii kui ametlikult väidetakse....tõesta palju tahad. Alles hiljuti USA peaprokurör salastas uuesti põhjendusega "oht riiklikule julgeolekule".
3) Estonia ja 1994a. Kohalik asi ka siin on "otsad vette uputatud"...ametlik versioon kohe kuidagi ei klapi. Keegi ei julge tõtt tunnistada.
4) "Vahva Vunts" siim - sitapea ja 10milli + VEB fond. Puhtalt kohalik asi, ka siin on riigisaladus 75a. peale pandud. Ei EKRE ega keegi teine julge seda liigutadagi...."saladus". Ja sigatses edasi oma merivälja kabineti ehitamisega ja rail baltikuga. Kuna rahvuselt juut oleks võidud nimeks panna Juudas Iskariott, siis oleks nimi mehe vääriline olnud.
Tähendab saab küll valetada pidevalt ja kõigile kui ON VAJA! Sama ka viirusega, see on viimane globalistide võimalus, et rahvas ise palub, lunib, anub vaktsineerimist. Ja see koroona tuleb uuesti! Eriti siis kui sundvaktsineerimine mingil põhjusel ei õnnestu. Peale "messias COVID-19" teist tulekut on inimkond küps vaktsiiniusuga liitumiseks. Bill ja Melinda Gates-i unistus täitub! Mida see tähendab katsejänestele jäägu katsejäneste otsustada.
KIVIKANTSLI JUTUD / 05.04.2020: Aprillis üle 3000 koroona-surma Eestis+ NÄLG TULEB!
Kolme katku aeg 2020-2021: koroona+nälg+venelaste sissetung
https://www.youtube.com/watch?v=uoWwJIerJKQ
(07-04-2020, 05:30 )xcad Kirjutas: Selle kõige võiks kokku võtta tsitaadiga G. Michael Hopfi raamatust "Those Who Remain" (sulgudes olevad terminid ei ole ametliku tsitaadi osa): "Rasked ajad loovad tugevaid mehi (kapitaliste), tugevad mehed (kapitalistid) loovad häid aegu, head ajad loovad nõrku mehi (sotsialiste), nõrgad mehed (sotsialistid) loovad raskeid aegu".
Kas see Eestis siiski mitte mingis paroodia vormis ja pigem Allan Dullesi põhimõtteid järgides ellu pole viidud?
Tsitaat:Allen Dulles, LKA direktor 1953-1961. Väljavõte programmilisest kõnest Venemaa kohta, u. 1940ndate aastate teine pool.
Tõlge venekeelse teksti põhjal.

Sõda lõpeb, kõik rahuneb, hakkab taas laabuma. Meie paiskame kõik, mis meil on - kogu kulla, majandusliku võimsuse inimeste lollitamiseks ja juhmistamiseks.
Inimaju, tema teadvus on võimeline muutuma. Külvates sinna kaost, me asendame märkamatult tegelikud väärtused vääratega ja sunnime siis neid vääraid väärtusi uskuma. Kuidasmoodi? Me leiame endile mõttekaaslasi ja abilisi just sealsamas Venemaal.
Episood episoodi järel käivitub maailma kõige alistumatuma rahva eneseteadvuse lõpliku ja pöördumatu hävitamise grandioosne programm. Näiteks me kõrvetame nende kirjandusest ja kunstist tasapisi välja nende sotsiaalse olemuse põhimõtted; kasvatame ümber kunstnikud, kustutame neis tahte tegeleda rahvamasside sügavustes toimuvate protsesside uurimise ja kujutamisega. Kirjandus, teatrid, kinod - need kõik hakkavad ülistama kõige madalamaid tunge. Me hakkame igakülgselt toetama ja edutama sellised nii-öelda "kunstnikke", kes hakkavad inimteadvustesse juurutama ja tampima seksi, vägivalla, sadismi ja reeturluse kultust - ühesõnaga, igasuguseid kõlvatusi. Riigivalitsemises tekitame kaose, arusaamatuse...
Me hakkame märkamatult, kuid kindlalt esile tõstma ja edutama põikpäised ametnikke, altkäemaksuvõtjaid, põhimõttelagedaid juhte. Venitamine ja bürokraatia kuulutatakse voorusteks...
Korralikkus ja ausus muutuvad mittevajalikeks ning naerualusteks, need kuulutatakse minevikuiganditeks... Me hakkame osavalt ning märkamatult kultiveerima kaabaklust ja jultumust, valesid ja pettust, purjutamist ja narkomaaniat, häbelikkust ja loomalikku hirmu üksteise ees, reeturlust, natsionalismi ja üksteisevihkamist, eelkõige viha venelaste vastu. See kõik puhkeb täites värvides õitsengule.
Ja ainult vähesed, väga vähesed aimavad, võib-olla isegi mõistavad seda, mis toimub. Selliseid hakkame seadma abitusse olukorda, naeruvääristama; leiame võimaluse neid laimata ning kuulutada nad ühiskonna heidikuteks. Rebime neist välja bolševismi, lagastame ja hävitame rahva kõlbluse juured. Selviisil loputame nende ajusid põlvkond põlvkonna järel, rookides sealt välja leninlikku fanatismi.
Peatähelepanu suuname noortele, demoraliseerime neid lapsepõlvest ja noorusajast alates. Me kujundame neist reeturid, spioonid, kosmopoliidid-kodumaatud. Vaat niimoodi me teeme seda.
https://www.telegram.ee/maailm/professor...iisi-kohta
https://ekspress.delfi.ee/magnaat/tiit-p...d=89244151
Smile Alternatiivne arvamus (vist). Keegi ei tea mis toimub maailmas, eestis samuti.


Ahh, Vesilik, mind on raske endast välja viia, kuid sul see õnnestus! Mis paroodia, puhas praktika! Mõningate muganduste, kuid kahjuks toimivate lahendustega...
„WHO ütles märtsis kaks aastat tagasi, kui nn Hispaania gripi pandeemiast möödus 100 aastat, et inimkonna jaoks on kõige suurem oht analoogne pandeemia ja selles võib kahe aastaga hukkuda 300 miljonit inimelu. Laustaudi kordumist ennustasid kõik eksperdid, teadmata küll, millal see tuleb, ja lootes, et mitte nende eluajal. „Ees on veel väga keeruline aeg ja ärme unustame, et 1918. aastal naasis kõik sügisel palju ohtlikumana ja suurema suremusega,” hoiatab Hololei.
https://epl.delfi.ee/uudised/koroonaviir...d=89486009
https://www.facebook.com/tromaktiko/vide...83046/?t=9
Siit küsimus kas mask ikka aitab? Järsku siit maskist saab peale paljukirutud COVID-19-e ka tuberkuloosi, ebola, koolera ja muid "häid" haiguseid. Hiina videos sülitab ja köhib maskidele, lisaks puhastab kingi.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=89508033
Valiseb segadus: kas on peale köhitud või tolmusel põrandal hoitud??SmileSadPh34r2
Saab jälgida kuidas viirus levib. Ja üpris kaugele, 2m on liiga vähe 10-20m oleks juba enam vähem õige distants koroonatajatele:
https://youtu.be/BA2Ss9FPp0Q
Üle pika aja rahustav artikkel. Piirangud peaks kestma suveni........ainult aasta 2021! Siis aga pidi tulema uus "laine"? Seda aastarvu võiks sellisel juhul pikendada kuni Vanga maailmalõpu ennustusele mis oli kusagil 5200 peale kristuse esimest "tulemist".
http://rahvuslane.blogspot.com/2020/04/s...peaks.html
Heie kirjutab nii, tema enda kommentaarid teemades:
Tsitaat:Jupiteri - Pluuto portaalis lähevad transformatsiooni inimkonna kui terviku aurasse ladestunud ühiste kogemuste energiad. Transformatsiooni vallandavad sündmused, mis võrreldes varasemaga on imeväikesed. Väikeste äratajate läbi vallandub minevikus tekkinud reaktsioon täies mahus. Igasugu arenguprognoosid tuleviku osas on värav mineviku kogemusse. Vaade tulevikku on hetkel võimalus uurida enda minevikku.

Kopeeritud kommentaarid :
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
See looduse teema on üks, aga kõige karmim on inimese enda teema. See valuline 5-g-le reageerimine on ju juurtega Atlantises. 5-g on sääsepirin sellekõrval, mis on olnud ja kuhu asi veel arenda saab. Ja need kes paaniliselt 5-gle reageerivad, reageerivad Atlantise ajal kasutusel olnud tehnoloogiale. Sisuliselt kasutati sõidukites inimeste energiakehade "voolu" ja seda mitte oma inimese arengupõhist ja tahte põhist, vaid tahte vastast. Energeetiline orjus koos tahte mahasurumisega, mis toitis tehnoloogiat. See reaktsioon, mis on hetkel tehnoloogiale toimunud, on reaktsioon juba äraolnud tehnoloogiale. Ja sarnaseid asju on üksjagu, kus reageeritakse toimunud sündmustele, praegu tekkinud väga väikeste lugude pealt. Ka krooniviiruse massiline reaktsioon, nii ükskõiksus kui ülereageerimine on juuretega nendes vanades aegades. Õnneks on kõik otsa saamas. Puhastub aura (elab/kogeb ja ka haigestub) nende reaktsioonide läbi , on jälle samm uue tuleviku suunas tehtud.
Huvitav on veel see, et meiel nägemisulatusse on liikumas komeet, kelle nimes on ka Atlas.
...........
Ma loen, mõlema juttu lugedes noogutan ja naeratan. Seal Smile Ongi erinevaid külgi ja siis on veel kolmandad ja neljandad. Me reageerime vanadele lugudele ja vanad lood on hulga karmimad, kui see mis hetkel toimub. Hetkel on tohutu Armastus õhus. Krooniviirus kui Kõrgema Rõõmu õpetaja Smile Ülestõusu energia vallandaja. Igaühele tema Trooni ja Krooni omailmas igast küljes pakkuv ja mis kõige olulisem, sügava austusega inimkogemusse suhtuv. See meeletu kõrgendatud energia, pidu ja pühapäeva tunne ja kogemus võimaldab hingel/vaimul/energiakehal/aural kõiges eelnevalt kogutust vabaneda. Ja see mis vabaneb, vat see on tekkinud nendes olukordades, mis on veidi sarnased sellele, mis tumedat tulevikku nähakse. Tuleviku vaatamine on alati mineviku selge nägemine.
...............
Ja muide 5-g, kui äratehakse, kaitseb tulevase Päikese aktiivsuse eest. Ja pigem on kaitseülikond. See OHT!!!! oli juba ära, ammu ammu, mida tulevikku visualiseeritakse ja paaniliselt seemneid endas hoitakse. Sama on ka looduse hävitamisega. Reaktsioon on sellele, mis on juba äraolnud, selle pinna pealt, mis praegu toimub. Aga praegu toimuv on veel väga vähene ajale, kui reaktsioonid sündisid.
..............
Minu vaatamise järgi alates Pluuto nimetamisest ja teisete allmaailma tegelaste väe aktiveerimisest on kiirkorras asutud Inimkonna Aurast eemaldama neid vanade lugude jälgi. Neid lugusid on üksjagu, mis olid ikka päris koledad. Ja nüüd väikesed lookesed toovad need koledate lugude tagajärgedel tekkinud meeletu suured ühiskogemuse energiaväljad üksikisikute läbi lahti ja on teadvuste otsustada, kas energiat viiakse ka ellu või toimub peenemal tasandil trasnformatsioon.
Nahkhiireviiruse kirikusse pandi viirukiküünal: https://forte.delfi.ee/news/teadus/genoo...d=89512803

Nojah, ainus kindlas kõneviisis väide on, et viirus sisaldab ühiseid mutatsioone, ülejäänu on oletuste tasemel.
Kuid ei selgitata, miks on praegusel viirusel juba kaheksa tüve? Kui viirus võib olla muutumatul kujul tuhandeid aastaid, miks just nüüd selline arenguplahvatus? Me teame, et inimene on loodusest jumala mängimisel ette jõudnud...
Selleks, et nahkhiir satuks hiinlase supipotti, tuleks ta kinni püüda koopast; seal kolooniaelu harrastavad lendhiired ongi viirustele mõnus pesapaik. Just koobas on inimesele kõige suurem nakatumiseriskiga koht, mitte elusloomaturg(wetmarket). Seega esimene nakatumine pidi olema koopas. Selle väljaselgitamine peaks ju olema lihtne, kuid just siin hiinlased hämavad- nad ei tea kes oli 0patsient. Samas on laboritöötajad lihtsalt haihtunud ja labor ise sõjaväe kontrolli all...
Viiruse puhkemise ajajoon on täis anomaaliaid, USA luure teadis juba novembris, et Wuhanis on jama:
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/v...d=89512167
https://eestinen.fi/2020/04/kuum-soome-r...gas-kinni/
Kui pesti maffia rahasid polnud küsimust, sest kukkus ka endale. Nüüd kaitsemaskide ostmise raha on "must" ja vaja kontrollida. Kas ka kevadeni 2021 või .......
https://twitter.com/MarkkuPeltonen/statu...6162317312
"Kuoleman graafikoja", eesti versus rootsi
Eestlased on norrakate järel kõige immuunsev rahvas, seda tänu siinkandis möllanud mustale surmale:
https://www.sciencedirect.com/science/ar...5104#f0020
Itaalia andmed
Itaalias 2019 esimese 3 kuuga suri 185 967 inimest
2020 esimese 3 kuuga suures koroonahulluses on surnud 162 000 inimest
Selline on ametlik statistika ka kogu maailma kohta.
Mis toimub? Tohutu paanika, hüsteeria ja hirmu õhutamine kogu meediamaailmas ja põhjust nagu polegi??? Meeletuid ohvreid pole. Tavaline aasta tavalise ja pisut leebema suremusega.
Hakka või uskuma Goebbelsit, et vale peab olema nii üüratult suur, et keegi ei söenda seda valeks pidada.
Suur torm on tulekul! See väljend liigub läbi paljude filmide jms.
Apokalüpsise 4 ratsanikku on lahti lastud. Valge juba liigub jõudsalt, punane ja must on sõiduvalmis!
Suurteks massirahutusteks juba valmistutakse!



Venekeelne jutt, alternatiivne seisukoht:
https://www.facebook.com/nikoly.cibotari...cation=ufi
pila Kirjutas:bla bla bla

bla bla bla

Me reageerime vanadele lugudele ja vanad lood on hulga karmimad, kui see mis hetkel toimub.

Igaühele tema Trooni ja Krooni omailmas igast küljes pakkuv ja mis kõige olulisem, sügava austusega inimkogemusse suhtuv.

bla bla bla

lugesin nii wink


"Gripihooaja ohvrite arv on kerkinud 74 inimeseni
EESTI
11.04.2018 17:04


Grippi haigestumine vähenes möödunud nädala jooksul kõigis vanuserühmades, kuid hooaja gripiohvrite arv on kasvanud 74-ni.

Gripi tüsistuste tõttu surnute arv on tänavu rekordiline - 2016/2017 gripihooajal suri 47 haigestunut, samas kui varasematel hooaegadel oli maksimaalne surnute arv 22.

Gripist tingitud tüsistuste tõttu on sel hooajal surnud 74 inimest. Lahkunute mediaanvanus oli 79 eluaastat."

https://www.err.ee/745531/gripihooaja-oh...-inimeseni

"Eestit räsib koroonaepideemia." 09.04.2020, 21:15

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=89520755

Surnuid on vist praeguseks 24.

Tõin selle lihtsalt võrdluseks.
https://maailm.postimees.ee/6946253/uuri...wTM0BZVeGs
Vaktsineerimine ja veel kord vaktsineerimine. Et see tuleb on selge ainult millistel tingimustel, kas sunduslik? Vaktsiiniga paistab, et meelega viivitatakse, siis on suurem tõenäosus selle kohustuslikuks tegemiseks. Muidugi jutud järgmise aasta viiruse lainest mis "kohe kindlasti" tuleb.
"Uuringu eesmärk on välja selgitada rahvastikurühmad, kelle teadlikkus on madalam, kelle ligipääs teabele on piiratud ja kelle käitumine võib soodustada nakkuse levikut, teatas TAI."

Ehk saadame e-kirja neile kellel e-posti ei ole - teadlikkus on madal neil kel netti pole.
See jutt on siin läinud liiga lihtsaks ja matemaatiliseks - tooma natuke para hõngu teemasse tagasi wink

Aastal 2006 nägi ilmavalgust fantastiline filmilugu mille peateemaks haigus ega viirus ei olnud.
Küll olid seal aga vampiirid ja mõõgavõitlused ja "super-puper" tuleviku tehnoloogia.
Aga esile tahaks tuua seal alateemana olnud võitluse viiruse vastu ehk viirus mis tootis vampiire.
Ja eriti alatooni-alatooni ehk tehnilised lahendused millega viirust tuvastati ja selle levikuga võideldi.
Loomulikult ka terve plejaad sotsiaalseid - "orwellike" - mudeleid mis olid kaasatud võitlusesse.
On palju räägitud sellest, et nii mõnigi tulevikus rakendunud stsenaarium mängitakse enne ette.
Ja seda peamiselt "hollywoodi" toodangus - peamiselt selleks, et kui siis on rahval jube IDEE sees.
Film ise oli suht keskpärase teostusega, kuid efektid olid ilusad ja peamiseks väärtuseks alatoonid...

Ultraviolet: https://www.imdb.com/title/tt0370032/

[Pilt: ultraviolet-1200-1200-675-675-crop-00000...4617686505]
https://concen.org/content/blowing-lid-covid-19-jig
Kuhu kadusid Hiina 21 MILJONIT mobiilikasutajat, kui KOROONAVIIRUSESSE suri väidetavalt vaid 3000 Hiina kodanikku?

Seda, et see viirus on võimeline niitma vaid ANDROIDSEID ADAMIITE, kelle alla ka chainid ning lõunaeuroopased, ka itaallased ja hispaanlased, kus viirus väidetavalt möllas kuuluvad ANDROIDSETE algete nimistusse ning vaid neid valgeid hingelisi Inimesi, kes tegutsevad Inimkonna vastu ja on seega langenud nende endi süül nii madalale sagedusele ja ka neid valgete Inimnägudega isikuid, kes on samuti ADAMIIDISED, ehk ANDROIDIDE ja ahvide Inimhingetud kloonmutandid: https://www.youtube.com/watch?v=t8-bT24It7E.

Ja veel...
Wuhanis oli viiruspuhangu ajal vaid 7 laibapõletuskrematooiumit, mis huugasid 24/7 ja kogu Hubei provintsis tegutses lisaks veel 40 mobiilset krematooriumit, millest iga krematoorium suudab põletada ööpäevas kuni 5 tonni prügi või ... laipasid. Kas sellist pisihulka, 3000 surnut oli vaja sellise massilise ja lakkamatu kremeerimisega hävitada või oli Hiinas viirusesse mahakõngenud ANDROIDIDE hulk ikkagi ülisuur?

Väidetavalt utiliseeriti viiruspuhangu käigus aga 21 miljonit hiinlast, kes ei olnud viirusesse nakatunudki, vaid kõrgsageduskiirgusega tapetud või halvatud ja seeläbi zombistatud olekus just krematooriumis ära põletatud...

Itaalias aga surid viirusesse just need isikud ja just nendes maakondades, kus ennem toimus massiline teiste viiruste vastane "kaitsesüstimine".
Kuulake mida räägivad kanaldajad ja veel ka möödunud massilise mediteerimise tegelikest tagamaadest...

Paljud tähtsad isikud erinevates maades on väidetavalt taganenud eelnevast KABBALISTIDE kokkuleppest ja see pole käivitanud EBAINIMLIKE niiditõmbajate tõelist kavatsust kogu Inimkonna täieliku elektroonilise koonduslaagri alla määramist...
https://www.youtube.com/watch?v=FX-x0AOSxUI&t=19s

Ja veel...
Möödunud ÜHISMEDITATSIOONIST, mis toimus 5. aprillil, mis oli korraldatud kõrgemal tasandil SATANISTIDE poolt ja kuidas selle meditatsiooniga SATANISTID maa magnetväljade muutumist ning sellega kaasnevaid katastroofe korraldada soovisid...
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 92
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,530 323,752 15-04-2024, 17:29
Viimane postitus: xcad
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 45,448 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 374,410 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 563,582 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 48,144 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 228,774 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat