Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

03-03-2020 08:32
Postitus: #101
RE: Koroonaviirus
Lõuna-Korea andmed teevad murelikuks.

Tänase seisuga 28 surnut ja 30 tervenenut ... ehk surmasid ja tervenemisi sisuliselt samapalju ... ehk 100-st haigestunust ca 50 surevad ja ca 50 tervenevad.

Jättes kõrvale statistikaga manipuleeriva Hiina, on üldine suundumus järgnev: surnute arv kasvab jõudsalt, kuid tervenenute arv kasvab palju aeglasemalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

03-03-2020 08:51
Postitus: #102
(03-03-2020 08:32 )lahendused Kirjutas:  Lõuna-Korea andmed teevad murelikuks.

Tänase seisuga 28 surnut ja 30 tervenenut ... ehk surmasid ja tervenemisi sisuliselt samapalju ... ehk 100-st haigestunust ca 50 surevad ja ca 50 tervenevad.

Jättes kõrvale statistikaga manipuleeriva Hiina, on üldine suundumus järgnev: surnute arv kasvab jõudsalt, kuid tervenenute arv kasvab palju aeglasemalt.
Lisaks on see, et osad tervenenud haigestuvad uuesti. Viirus jääb varjatult organismi ja seda palju tuleb kokku surnute % on veel teadmata. See ongi põhjuseks, et kehtestatakse garantiinid ja valitsused võtavad asja väga tõsiselt.
Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 08:56
Postitus: #103
(02-03-2020 15:53 )Mannu Kirjutas:  Ja viibige looduses puhta õhu käes, magage korralikult, sööge hapukapsast, astelpajumarju jt loodusliku C-vitamiini allikaid.

Vabandage mind aga need tervete inimeste soovitused teemal sööge hapukapsast ja olge õnnelikud ajavad mul igakord juuksed valutama...

Erinevatel põhjustel on osad inimesed tervemad ja teised mitteniiväga. Need tervemad käivad ja targutavad kuidas nad söövad hapukapsast ja naeratavad ning sellepärast on terved ja ülejäänud lihtsalt lollid, et samamoodi ei tee vaesekesed. No on proovitud ka neid meetodeid aga kui haigus kallal, siis "hapukapsast"; raudrohuteest ja õigest mõtlemisest jääb väheks.

On teil peale selle ka plaan B, et mis siis saab kui "tontteabmispõhjusel" te siiski haigestute? Sööte ämbritäie jõhvikaid või astelpaju marju? Sest vajalik kogus on 10 000 mg C vitamiini iga 6-8 tunni tagant.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 09:01 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Mannu Eemal
uxake

03-03-2020 09:10
Postitus: #104
(03-03-2020 08:56 )Temimoor Kirjutas:  Erinevatel põhjustel on osad inimesed tervemad ja teised mitteniiväga. Need tervemad käivad ja targutavad kuidas nad söövad hapukapsast ja naeratavad ning sellepärast on terved ja ülejäänud lihtsalt lollid, et samamoodi ei tee vaesekesed. No on proovitud ka neid meetodeid aga kui haigus kallal, siis "hapukapsast"; raudrohuteest ja õigest mõtlemisest jääb väheks.

On teil peale selle ka plaan B, et mis siis saab kui "tontteabmispõhjusel" te siiski haigestute? Sööte ämbritäie jõhvikaid või astelpaju marju? Sest vajalik kogus on 10 000 mg C vitamiini iga 6-8 tunni tagant.

Plaan B on, et sured ära. Ja mis siis sellest?!? Klammerdud oma elu külge või? Või siis, et jääd haigeks, aga saad terveks. Või veel mõni variant.
Positiivse mõtlemise mõttetusest olen ka rääkinud, ja loomulikult mitte ainult mina.
Nüüd terane inimene näeb siin vastuolu, kuid sealt vahelt lähebki see kitsas tee. Noh, et ole positiivne ilma positiivsusesse klammerdumata - kuidagi umbes nii. Sööd hapukapsast (mina nt ei söö) või sööd toidulisandeid või MMSi - peaasi, et inimene sisimas teab, et see "on tema oma" meetod.

See "erinevad inimesed on tervemad ja teised mitte nii väga" on energeetilise keha, mis on väga seotud füüsilise kehaga, tervise ja korrasoleku küsimus. Miks Arno jäi haigeks, aga Teele mitte, kuigi mõlemad suplesid jääaugus ja olid samade pisikute käes? Seal on emotsioonid, ellusuhtumine jms mängus. Teele oli parajalt pohhuist, Arno ei olnud.

Ellujäämise taotlus (mina jään!) on ülitähtis, aga nagu sa ise peaksid teadma, siis taotlusesse ei klammerduta.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 09:19 Mannu.)

Brain expedition.
xcad
Veteran

03-03-2020 09:11
Postitus: #105
https://eestinen.fi/2020/03/piltuudis-sa...ona-hiina/
https://giphy.com/gifs/bath-26FPBDkw3OF3...FWZNjmoDSI
Sakasamaal toitu napib??? See on paanika nagu keskajal katku aegadel.....viimane on huumor, sest "koraana" pidada kõhule "mõjuma".
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 10:04 xcad.)
Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 09:28
Postitus: #106
(03-03-2020 09:10 )Mannu Kirjutas:  Plaan B on, et sured ära. Ja mis siis sellest?!? Klammerdud oma elu külge või? Või siis, et jääd haigeks, aga saad terveks. Või veel mõni variant.
Positiivse mõtlemise mõttetusest olen ka rääkinud, ja loomulikult mitte ainult mina.
Nüüd terane inimene näeb siin vastuolu, kuid sealt vahelt lähebki see kitsas tee. Noh, et ole positiivne ilma positiivsusesse klammerdumata - kuidagi umbes nii. Sööd hapukapsast (mina nt ei söö) või sööd toidulisandeid või MMSi - peaasi, et inimene sisimas teab, et see "on tema oma" meetod.

See "erinevad inimesed on tervemad ja teised mitte nii väga" on energeetilise keha, mis on väga seotud füüsilise kehaga, tervise ja korrasoleku küsimus. Miks Arno jäi haigeks, aga Teele mitte, kuigi mõlemad suplesid jääaugus ja olid samade pisikute käes? Seal on emotsioonid, ellusuhtumine jms mängus. Teele oli parajalt pohhuist, Arno ei olnud.

Et siis sina jääd lootma, et sa oled elus kõike hästi teinud, naeratanud ennast naerusuuks, mõelnud kõigile "päikest" igalepoole ja kui peakski sind tabama mõni haigus ja kolm ämbrit astelpajumarju sind ei aita, siis heidad naeratades hinge ja kohtud järgmises elus?

Olles nüüd realist, siis ikkagi kui kindel sa oled selles, et surma palge ees sa sinna ka rahumeelselt lähed? Ma olen ennegi näinud inimesi, kes jutlustavad kuidas peab ja mis nad teevad kui maja põlema läheb aga kui see päriselt juhtub, siis on esimesed, kes putku panevad Laugh

Kõige lihtsam näide oleks radikuliit, mis tabab pea 80% eestlasi mingil hetkel ja keset seda pole mõtet enam võimlemisharjutustega alustada wink (liigutama peab aga ilma valuvaigistiteta see ei õnnestu ükskõik kui ilusasti ka ei naerata).

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
I'll be back
Veteran

03-03-2020 09:38
Postitus: #107
Arvestage, et kui kisub pandeemiaks, saavad absoluutnumbrid olema hirmuäratavad. Kui ka vaid kolmandik maakera elanikest nakatub (ca 2,5 miljardit) ja letaalne lõpp on 2% nakatunutest, teeb see ikkagi üle maailma 50 miljonit laipa...
Mannu Eemal
uxake

03-03-2020 09:38
Postitus: #108
(03-03-2020 09:28 )Temimoor Kirjutas:  Et siis sina jääd lootma, et sa oled elus kõike hästi teinud, naeratanud ennast naerusuuks, mõelnud kõigile "päikest" igalepoole ja kui peakski sind tabama mõni haigus ja kolm ämbrit astelpajumarju sind ei aita, siis heidad naeratades hinge ja kohtud järgmises elus?
Oh jummel! Ma ei ole naeratanud, ma olen sünge kui vana nõid, teistele päikest või midaiganes mõelda pole minu asi; järgmist elu ma vb isegi ei usu, vb natuke usun - ma lihtsalt ei tea. Lihtsalt mingi heatahtlik suhtumine maailma, see on mul küll. Aga see on kõike muud, kui kõigile sisimas "päikest" soovimine ja naeratamine.

(03-03-2020 09:28 )Temimoor Kirjutas:  Olles nüüd realist, siis ikkagi kui kindel sa oled selles, et surma palge ees sa sinna ka rahumeelselt lähed? Ma olen ennegi näinud inimesi, kes jutlustavad kuidas peab ja mis nad teevad kui maja põlema läheb aga kui see päriselt juhtub, siis on esimesed, kes putku panevad Laugh
Mul on kogemus, ma muidu siin ei kireks. Kas mul järgmine kord õnnestub mitte klammerduda ja ellu jääda, eks seda elu näitab. Ptui, ptui, ptui.
Veelkord - igal omad meetodid. Mis sobib ühele, need võivad teise puhul mitte töötada. Seepärast mingeid imeretsepte ma andma ei hakka. Need C-vitamiini allikad ja maga korralikult on sellised lihtsalt enesestmõistetavad füüsilise ja energeetilise hügieeni põhimõtted. Ja loomulikult pese käsi ka, ära eita lääne meditsiini hüvesid ja vaktsineeri kui vaja.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 09:43 Mannu.)

Brain expedition.
Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 09:46
Postitus: #109
Mu norimise point oli rohkem selles, et minuarust illusoorsed mõttevormelid, et "tuleb ilusti olla, siis see läheb minust mööda" aitavad ainult salajas suurendada hirmunute hulka, kes paanika puhkedes kõige lollimaks lähevad.

Miks erinevates religioonides õpiti võitluskunste? Kas selleks, et võidelda? Neid õpiti selleks, et oma hirmusid võita - vajadusel on mul kunst, mida ma saan rakendada (kui keegi peaks mu elu kallale kippuma). Mul on plaan B kui miskit peaks juhtuma - see aitab mul olla hirmuvaba.

Lorenz
Veteran

03-03-2020 09:46
Postitus: #110
Hapukapsa kohta ei oska mina midagi öelda, aga mittepiisav uneaeg ning üleväsimus võis küll olla põhjus, miks nii palju hiina meditsiinitöötajaid viirusesse haigestusid. Lihtsad nipid immuunsusüsteemi tugevdamiseks pole ju kuidagi halvad, eriti kuna praegu seda viirust veel ravida ei osata. Hiinlased pidavat aga praegu mingite ravimitega proove tegema, niiet võib-olla lootust suremuse protsendi alla toomiseks lähiajal. Kindel see aga pole.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
xcad
Veteran

03-03-2020 10:33
Postitus: #111
Lugeda Decameron-i, ka nüüd (vist) tuleks minna eraldatusse. Keskajal oli samuti paanika katkuga seoses, tedmata oli levimisviis ja käibel olid kõikvõimalikud linnalegendid. Osad linnad jäid puutumata (ju seal olid eriti jumalakartlikud kodanikud??) mõni eriline patukott ei haigestunud, pühamees aga kärvas....inimestel oli millest mõelda. Ajad korduvad, kui juba saksamaal on poed tühjad mis siis meil saab? Tõesed andmed on salastatud, lootuses mitte paanikat külvata aga see just külvabki. Kui eestis pannakse garantiini inimesi ainult itaalias viibimise tõttu on eriti imelik. Helme ju naerab selle haiguse üle, polevat midagi hullu nagu harilik gripp. Kas linnugripiga olid poed tühjaks ostetud või seagripi puhul...ei olnud! Siin on tegemist suure tundmatuga ja vaktsiin puudub, ehk aasta lõpuks. Lisaks ülinakkav (mida polnud isegi keskaegne katk) ja haiguse läbipõdemine immuunsust ei anna, lisaks oht teistkordselt haigestuda. Järsku ongi haigus selline mis kulgeb mitmes etapis, kes terveneb on nõrgestatud ja 2-s etapis kooleb?
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 10:36 xcad.)
Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 10:45
Postitus: #112
Ma huvi pärast natuke uurisin, et mida siis ametlik meedia väidab arvestades ka vandenõuteooriaid. Siin on kuiv teooria, et on siiski leebem kui SARS ja MERS - suremusprotsent neil oli suurem: https://www.medicalnewstoday.com/articles/256521

Siis uurisin ära, et mida arvatakse ravimeetoditest ja kuna nad eraldi mainivad ära, et alkoholi ja kloori sisaldavad vahendid hävitavad küll seda bakterit pindadelt aga sisse võttes kindlasti mitte, sest see on ohtlik ja ka mitu artiklit on peetud vajalikuks kirjutada teemal, et MMS ei aita coroonaviiruse vastu, siis mul on kuri kahtlus, et võib aidata Laugh https://www.factcheck.org/2020/02/fake-c...al-bleach/

Kuskil jooksis veel läbi, et C-vitamiini suured annused ka ei aita - järelikult peab seda ka proovima (mitte koos MMS-ga muidugi wink )

xcad
Veteran

03-03-2020 10:58
Postitus: #113
ERR avaldas eesti rahvale kirjutise koroonaviirusest autoriteks „doktorid“, „professorid“, et oleks usutavam. See jutuke on ERR kodulehel juba pikemat aega üleval: „Hiina haiguste kontrolli- ja tõrjekeskuse 72 314 patsiendi haiguslugu hõlmanud analüüsi põhjal sureb nakatunutest 2,3 protsenti. Hiljutisemate andmete põhjal 3,4 protsenti. Töö põhines vaid Mandri-Hiina ja suuresti Wuhani provintsi patsientidel. Väljaspool Hiinat nakatunutest suri 26. veebruariks 1,5 protsenti1.“ Milles on asi? Inimesed ei sure ega saa terveks hetkeliselt. Haigustunnuste avaldumise ja surma (või tervenemise) vahel on ajavahemik. Võib arvutada haiguse põdemise keskmise ajavahemiku (aritmeetilise keskmise). Eestinen.fi (29.2.2020): „Itaalias on haigusest tervenenud 50 inimest"“. ERR (1.3.2020): „Itaalia võimude teatel on uude koroonaviirusse nakatumiste arv tõusnud laupäevase seisuga 1128-ni, ohvrite arv on aga kerkinud kaheksa võrra 29-ni“. Paneme kokku kaks samaajaliselt meieni jõudnud teadet. surnud: 29, tervenenud 50. 29/79=32,9%. Saame suremuseks 33%. See ei ole 0,5%, 2,3%, 3,4% ega ka 1,5%. Eestinen.fi (28.2.2020): „Kokku on Lõuna-Koreas nakatunuid ligi 3000. Surmajuhtumeid on seni olnud 162“. Koroona pole haigus ega midagi 3000-st suri vaid 16, suremus (16/3000 ) on 0,5 %. See number tunduks vist isegi värdjasmeedia tarbijatele natuke kahtlane. Numbreid „16“ ja „3000“ tuleb hinnata läbi põdemise keskmise ajavahemiku. 16-ne jaoks tuleb keskmise põdemise ajavahemiku võrra ajas tagasi minna ja leida palju siis oli haigestunuid ja palju neid on praeguseks surnud. Numbri „3000 nakatunut“ vaatlemiseks tuleb aga keskmise põdemise ajavahemiku võrra ajas edasi minna. Siis on (võimalik, et on) saanud 3000-st 1000 surnut. Seda ERR enam ei kajasta, sest see oleks „paanika tekitamine“. Suremus 33% vastab päris täpselt MERS-i kohta avaldatud andmetele. ERR: „Alates 2012 aastast aeg-ajalt haiguspuhanguid põhjustavasse MERS-i on jõudnud nakatuda ligikaudu 2000 inimest. Neist suri ligikaudu kolmandik1“. Praegune koroonaviirus ongi tegelikult MERS (tegelikult on koroonaviirused mõlemad), millele on laboris geenitehniliselt külge monteeritud HIV-e geenijupp, mis teeb selle „MERS-ist, SARS-ist 1000 korda nakkavama4“(27.2 alles-schallundrauch.blogspot.com). Aga,aga,aga! Suremus 30% on haiglaravi ja kõigi vajalike ravimite (+ hingamisaparaat) juures. Aga, kui ei ole haiglat, arste, ravimeid, hingamisaparaate, sest surijaid ja haigeid on lihtsalt niipalju!? Kui suur siis suremus on? Samal ajal sõltumata siinkirjutajast jõuti Itaalias samale järeldusele. Esmaspäeva 1. märtsi eestinen.fi: „Itaalias on 124 esimese koroonaviiruse juhtumi põhjal suremus 33 protsenti. 124 esimese nakatunu puhul tervenes 83 inimest (67 protsenti) ja surid 41 (33 protsenti). Itaalias kerkis koroonaviirusse nakatunute arv üle 1700. Umbes pooled nakatunutest on haiglaravil, 9 protsenti nakatunutest intensiivis.“ Kas siis siinkirjutaja on targem professoritest ja doktoritest, üks veel Oxfordi oma? Kindlasti mitte! Asi on veelgi hullem! Professorid ja doktorid vahendavad teadlikult valeteavet ehk siis valetavad meile. Lisaks eelenevale leiavad ERR-i professorid, et näomaskide kandmisel pole erilist mõtet. „Tavaline näomask takistab suuremate piiskade limaskestadeni jõudmist, kuid laseb läbib väiksemaid osakesi. Ühtlasi suudavad nakatada mõned viirused inimesi silma limaskestade kaudu. Seetõttu aitab vältida näomask eeskätt teiste nakatamist1“ . Teised asjatundjad on olnud vastupidisel seisukohal: „Haigustekitajad on õhushõljuvates nakatunust lähtunud üliväikestes piiskates. Seda kutsutakse füüsikalises keemias aerosooliks. Näomask suudab need piisad edukalt kinni püüda. Täielikku kaitset siiski ei paku4 “. Tundub, et ERR-l (ja kellelgi veel) on väga vaja, et võimalikult paljud Eesti elanikud haigestuksid surmavasse haigusesse. Muideks täpselt samasugust valet on levitatud nii Saksamaal kui Rootsis. Kas pole kummaline? Rootsi Uppsala ülikooli nakkushaiguste professor Björn Olsen väidab, et vähemalt 10-st inimesest 7 nakatuvad sellesse haigusesse, kuna on tegu niivõrd nakkava haigusega. (friatider.se 2.3.20205). Eesti praeguse elanike arvu ja 30% suremuse juures teeks see 273 000 haigusesse surnut. Vaadake selline võib olla hind, kui olete ise lollid ja teisi samasuguseid käite valimistel hääletamas! Koostas Jaan Hatto 1) https://novaator.err.ee/1030423/kkk-mida...viirustest 2) https://eestinen.fi/2020/02/kuum-louna-k...tunu-maha/ 3) https://eestinen.fi/2020/02/kuum-itaalia...tumeid-29/ 4) http://alles-schallundrauch.blogspot.com (27.2.2020) 5) https://www.friatider.se/nya-skrackbeske...onaviruset Postitaja: Matti Ilves kell 10:07 Lingid sellele postitusele 0 kommentaari

Mine coins - make money: http://bit.ly/money_crypto
Lorenz
Veteran

03-03-2020 11:01
Postitus: #114
No nälga me vist ei jää. Selles mõttes, et kui haigus hakkab hirmsat moodi murdma, siis ellu jäänutele jääb ju toitu sellevõrra enam Smile
Ega siin polegi muud kui ootame-vaatame kuhu see asi välja jõuab. Täitsa vabalt võib paari päeva pärast tulla uudis, et nakkust on nüüd võimalik ravida ning suurem oht on nüüd möödas. Või siis tuleb uudis, et viirus muteerus, nagu Hispaania gripp kunagi tegi.
Põdeda ma väga ei soovitaks neid haiguse uudiseid, või siis lausa kuulujutte, see jama võib veel kaua kesta. Ennast üles küttes võib paari kuu jooksul päris ära väsida. Sellevõrra hakkab haigus siis kergemalt külge.
Suremus ja tervenemine on omavahel ju ajalises nihkes, mingi nädal paar vist. Tegelt peaks see suht ilmne olema, aga igaks juhuks mainin ära Smile
Kõigepeal on nakkus, siis haigus, siis halvemal juhul surm, aga paremal juhul oodatakse kuni testid viiruse olemasolu patsiendi proovis ei näita ja siis kuulutatakse ta tervenenuks.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 11:07 Lorenz.)

Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 13:34
Postitus: #115
Ja vaadake kui hästi mõjub viirus õhusaastamisele - NASA pildid kosmosest jaanuaris 2020 ja veebruaris 2020. Sest tehased seisavad ja inimesed on kodus...

https://www.healthnutnews.com/independen...Icz6LglS5o

euroruubel
vaatlen ja jälgin

03-03-2020 15:23
Postitus: #116
Tegelt on asi nii, et kui see asi möödas ja karantiinist vabad, siis - kodusistumised tehakse tasa - reisid ja muud emotsioonikulud tehakse topelt. Sest ega raha pangaarvel kodusistumise ajal õhku ei haihtu. Esmasbase (2. märts) ajal börsid rallisid üles - tehti tasa nii kukkumised ja haugati veel lisagi. Ju suurtele börsihidele on suur pilt juba selgeks saanud.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 15:24 euroruubel.)

mäng mängus
akkillus
Tavaliige

03-03-2020 16:45
Postitus: #117
Prepperid kes valmistuvad koroona vastu.

https://prepperipaevik.blogspot.com/
xcad
Veteran

03-03-2020 17:21
Postitus: #118
https://reisijuht.delfi.ee/news/news/ees...d=89049661
Usun seda juttu, suhteliselt usaldusväärne. Alles sellel suvel olin Milaanos mootorrattaga (matkaauto oli linnalähedases campis), ei kujuta ette, et poed on sealmaal tühjad. Eesti jutt viiruse suhtelisesest ohutusest kõige selle taustal on jama....mis kestab kuni ka meil tuhandeid haigestunuid ja matusebürood ei jõua koos krematooriumiga teenindada. Kui kulla hind ületab 1600 EUR on majanduslik kollaps ja usk rahasse hävib (minu ennustus)
https://tavid.ee/kulla-ja-hobeda-hinna-g...reaalajas/
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 17:26 xcad.)
Lorenz
Veteran

03-03-2020 18:37
Postitus: #119
Ega see suremuse protsent hetkel veel mingi hüper-katastroof pole, seda tasub ka ikka silmas pidada. 0.2% kuni neljakümnendate eluaastateni, 18% 80+ vanuses. Ning erinevad haigused lisavad riski. Plus võib vast oodata, et isolatsioonimeetmed annavad tulemusi. Majandus kindlasti mingil määral kannatab, aga päris kollapsit ma ka ei näe tulemas, 0.2%-0.3% on muidugi traagiline, need numbrid tähistavad ju päris inimesi, aga fundamentaalselt see ju veel päris katku mõõtu häving pole.
Kui just ise oma fantaasiaga tonte juurde ei maali seinale. Mis puhul võib aga tekkida olukord, kus nende tontidega tuleb ehk elada mõnda aega. Maalime neid siis mõõduka ettevaatusega Smile

Ühest küljest on see viirus jah ohtlik ja paha-paha, aga ega inimkond nüüd täitsa jõuetu ka pole.

Vaktiinidega on ka tegelt selline lugu (minuteada), et mõned neist võivad juba lähinädalatel valmima hakata. Kuigi turustada neid sel aastal ei saa, mitte siis kui on vaja tagada vaktsiini ohutus.

Minaelan
Veteran

03-03-2020 18:47
Postitus: #120
Eestis on üle 10% rahvastikust puuetega ja pensionäride arv ligi 26% rahvastikust. Ehk siis riskirühm.

Kui suured on protsendid mõne aasta pärast ja miks tegelikult seda "viirust" inimkonna peale lahti lasti...on veel mõistatus.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Lorenz
Veteran

03-03-2020 18:56
Postitus: #121
No eks loodus ise ka korraldab stressiteste aeg-ajalt.

Minaelan
Veteran

03-03-2020 19:07
Postitus: #122
(03-03-2020 18:56 )Lorenz Kirjutas:  No eks loodus ise ka korraldab stressiteste aeg-ajalt.

Loodus korraldas "oma asju" sajandeid tagasi. Praegusajal on mindud looduse narritamiseni.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Fenkol
Metsik

03-03-2020 19:43
Postitus: #123
(03-03-2020 18:56 )Lorenz Kirjutas:  No eks loodus ise ka korraldab stressiteste aeg-ajalt.

Nõus. Loodus võib siinkohal olla laiem mõiste. Mõistlik ju oleks tuua inimkonna tootmine-tarbimine mõistlikkuse piirini, niipalju kui vaja on. Karantiinid ja tööstuste seiskumine loovad selleks võimaluse. Mõistlik on tuua inimese stressitase mõistliku piirini, kodus püsimine rahustab. Ja mis viirust ennast puudutab, siis näib olevat tegemist gripi ja HIVi ristandiga. Esimene on hooajaline ja läbipõdemine (ega vaktsiin) immuunsust ei anna ja teine hävitab immuunsüsteemi - geniaalne viirus... Samas oleme nii ühe kui teisega elama õppinud, seda vaatamata surmade arvule. Paanikad, mis olid, on vaibunud. Ilmselt on midagi olulist siiski veel taipamata.
Hooajalistesse vaktsiinidesse, nende otstarbekusse mul isiklikult usk puudub.
(03-03-2020 18:47 )Minaelan Kirjutas:  miks tegelikult seda "viirust" inimkonna peale lahti lasti...on veel mõistatus.

Üks võimalus on otsida süüdlast omasuguste seast, et mõni Soros või refikad tahavad masse allutada. Vabalt võivad tahta. Teine võimalus on usaldada Vaimu ja võtta neid süüdlasi lihtsalt kui tööriistu.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 19:50 Fenkol.)

I love therefore I am
Mannu Eemal
uxake

03-03-2020 20:09
Postitus: #124
Väga hea artikkel Ekspressis, intervjuu tollesama prepperiga, kelle blogi Akillus viitas, ja peaks olema tasuta:
https://ekspress.delfi.ee/kuum/kaoseks-v...d=89104707

Tsitaat:Minu jaoks on tähtis naturaalmajanduslik lähenemine. Inglise keeles on lisaks sõnale prepper olemas ka sõna homestead, isemajandav taluüksus.
Tsitaat:Üks huvitav nüanss, mis netiinfos liikus: soovitav on viirusest hoidumiseks juua sageli vett ja teha sageli sügava hingamise harjutusi värskes õhus. Tundub banaalne, aga juures oli ka teaduslik põhjendus. Lõpuks on ikkagi päike, õhk, vesi, ettevaatlikkus ja eneseusk, mis kokku aitavad.
Ja lisan - korralik uni, sest: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid253665
Tsitaat:Oleks väga hea, kui riiklikult tehtaks võimalikuks praegu inimestel kodus olla. Mitte midagi ei juhtu, kui majandus veidike seisaks. Suurim fake news on see, et majandus peab kogu aeg kasvama, sellesse ususse on sisse kodeeritud plahvatus. Las see majandus nüüd natuke puhkab. Ja muide, sõna „karantiin“ tuleb sõnast „nelikümmend“. Karantiin peaks kestma 40, mitte 14 päeva.

Tsitaat:Reisimine on alati terviserisk, reisimine hobi ja ajaviitena on minu meelest ka vaimses mõttes risk – et mitte öelda patt. Soovitan parem kohalikku metsa minna ja nii kaua seal olla, kuni saab vastuse küsimusele, mille eest sa põgened, et kogu aeg on vaja kusagile minna.

Brain expedition.
Temimoor Eemal
tume

03-03-2020 20:21
Postitus: #125
(03-03-2020 20:09 )Mannu Kirjutas:  
Tsitaat:Reisimine on alati terviserisk, reisimine hobi ja ajaviitena on minu meelest ka vaimses mõttes risk – et mitte öelda patt. Soovitan parem kohalikku metsa minna ja nii kaua seal olla, kuni saab vastuse küsimusele, mille eest sa põgened, et kogu aeg on vaja kusagile minna.

offtopic aga pean edasise spekulatsiooni vältimiseks mainima siiski ära Laugh Kuhugile minemine tekitab ajus teatud aineid - ma ei mäleta täpselt - millest on puudu näiteks ATH diagnoosiga inimestel ja paljudel piiripealsetel ja rahututel... Umbes sama nagu adrenaliinisõltlastel.

No ei saa kõik lihtsa vaevaga tunda mõnu metsas jalutamisest, pole antud looduse poolt kaasa seda Laugh

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: äikesepoiss 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog