Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayahuasca tseremooniad Eestis
#26
(06-12-2019, 11:54 )pila Kirjutas: Eesti keeles on olemas raamat Ayahuasca antoloogia. Raamatu väljaandmisega tegeles Alar Tamming. Sellest raamatust üks kogemus, mis ei ole kuskiltki otsast ilus ja nagu aru saab, siis oleks lõppenud surmaga, kui poleks antud vastudoosi...
https://www.telegram.ee/vaimsus/kohtumis...e-leidmine

Veel üks sarnane põnev lugu taimerännakust. Avastasin ennast ka rääkimas sellist lugu või "kogemas" kuni tegin avastuse sama rännaku sees - mina ise räägin ja suunan seda lugu. Hiljem mõtlesin, et suure tõenäosusega klopsis minu teadvus taolise loo kokku vastavalt sellele, mis ta oma elu jooksul talletanud oli - mul oli mingi vaesekeste päästmise teema, mina ise sealhulgas vaeseke, keda päästetakse Laugh Kohe kui selle "avastuse" tegin lõpetasin jutustamise, enam ei mäleta, mis siis edasi sai...

Alguses "ma sattusin sündmuste keerisesse"; pärast "ma ise lõin neid sündmusi" ja nüüd kus ma silm punnis valvan, kes toimetab ja mida, mind tõmmatakse sellisesse tsentrifuugi, et ma tahan "maha minna" Laugh
Vasta
#27
"Hiljem mõtlesin, et suure tõenäosusega klopsis minu teadvus taolise loo kokku vastavalt sellele“
Võib ma natuke norin? Mitte pole olemas „minu teadvust“. Mina ongi Teadvus. Ja Tema (Mina) ei klopi ise midagi kokku. Ta annab Elu tajudele....Smile
Vasta
#28
Tõmbasin kunagi raamatupoes riiulist ühe raamatu, mille autoriks oli mälu järgi vist mingi päris Lõuna-Ameerika šamaan. Küsimusele ayahuasca kohta vastas ta umbes midagi sellist, et "Need inimesed jäävad lolliks. Puud õpetavad palju paremini." Tarmo Urbi sõnul imiteerib ayahuasca surma, ehk peaks nagu saama samad teadmised, mis surres. Kuid siin Temimoori elamusi lugedes tundub, et vist ei saa neid teadmisi.

Temimoor, aitäh! Usun, et sa suutsid oma kogemuste vahendamisega siin mõnesid liiga uudishimulikke ja innukaid natuke rahustada.
Vasta
#29
Tänan vastuste ja huvi eest!
Käisin nüüdseks juba kuu aega tagasi lõpuks ka ise ühel riitusel ära! Leidsin, et oli aeg, ning selle asemel et oodata, kuni olen eestisse tagasi naasnud ja protsessist oma emakeeles osa saada, tegin asja läbi välismaal. Minu jaoks oli tegu väga erakordse kogemusega... Olen palju ringi reisinud, ent see oli kindlasti üks parimaid ''trippe'' minu elus. Väga suur osa oli muidugi ka protsessi läbiviijal, kes oli väga asjatundlik ning teadis, mida teeb. Kindlasti tasub enne osalemist teha ära korralik taustauuring ning leida just enese jaoks sobivaim olustik.
Vasta
#30
"Minu jaoks oli tegu väga erakordse kogemusega.."
Aga veidi ehk kirjeldad,kui liiga isiklik see kogemus just polnud?...Smile
Vasta
#31
Tere

Keegi kes endid ,valgusteeliseks, nimetab toimetab tihti Pärnumaal eraldatud paigas ja jüngreid paistab jätkuvat .Raha on tugeva märgi külge pannud sellele loodusrahvaste traditsioonile .Huvitav kas siin seltskonnas leidub, kes päriselt ka sooviks arutleda ,keda -mida aya esindab . Endal olnud erinevaid tajumisi.
Näiteks ajasin oma küsimustega kardinataga oleva seltskonna tõsiselt naerma, (võimalik et nad istuvad minu ajus ,teadvuses ).
Näha oli ,et mitte kõik ei olnud inimesed ,väga kaval värk ,valvurid,salakeel-sümbolitega (tseremoonia ruumis siis ).

Vasta
#32

Keegi kes endid ,valgusteeliseks, nimetab. Siin on sarnasus ehk lightworker-iga. Aga selliseid ulmselt lõhna järgi leiab.
Vasta
#33
Tere

Pikajaline huvi on taas üles kerkinud, mille tõttu võtaks julguse kokku ning prooviks selle kogemuse ära.
Kui kellelgi on kontakte või infot jagada, oleks suureks abiks?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat