Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandenõuteooria mis sai tõeks!!
#1
annan teada siia et mis mul juhtus selline asi. oska alustada kohe. tulnukad ons mind kloonind!! seda ma ammu juba ammu arvasin et meid kloonitakse ja ufforeptiilid roomavad me kehades ringi maapealselt inimnahas ! ühesõnaga mitu mul tuttavat ja ka säälhulgas pereliikmed on väidetavalt mind näinud sääl kus mind ei saanud sel ajal olla kindlasti kohe! olin sel ajal üldse mujal ja tööl! kui mind nähti võõrais rõivais üldse teises kohas kusma poleks olnudki! maailm ons väikene a kui ma oma kloonile otsa üksekord komistan misma tal ütlen kah sharamfuras või! äkki ma peaksin ta surnuks küttima , üks reptiil kohe vähem ah!? või ma kardan ets ta hoopis mu elulke ohtlik ah?!
Vasta
#2
Seened - see on kõik seentest.
Järgmine kord võta ikka neid mis toidavad.
Mitte neid mis kino näitavad.
Vasta
#3
(01-12-2019, 02:18 )Siiidiuss Kirjutas: pereliikmed on väidetavalt mind näinud sääl kus mind ei saanud sel ajal olla kindlasti kohe! olin sel ajal üldse mujal ja tööl! kui mind nähti võõrais rõivais üldse teises kohas kusma poleks olnudki!
See nähtus on sakaskeeli doppelgänger ja tuntud ammu enne, kui reptiilid rahva hulgas populaarseks sai.
Seletust nähtusele pole; seega eitatakse nähtuse olemasolu. Seened on muidugi ka üks seletus, kuid näevad harvadel juhtudel ka need, kes ei tarbi midagi narkootilist.

Vasta
#4
Tartus kunagi ammu ühel rulavõistlusel ka märkasime ühte tegelast kes oli minuga kaasas oleva sõbraga peaaegu äravahetamiseni sarnane.Mõlemad olid sama kasvu,samad näojooned ja pikemapoolsed kollakasblondid juuksed.Mis kõige kummalisem,et sõbral on kunagi murtud hüppeliigese tõttu väga omapärane kõnnak,kaugelt juba tunned ta selle järgi ära.Ja tollel tegelasel oli täpselt sama kõnnak !! Mõlema rulasõidu stiil oli ka kahtlaselt sarnane ja muud käitumismustrid.
Oma pool tundi jälgisime seda tegelast ,polnud varem sellist vaatepilti näinud.Viskasime nalja,et ilmselt ta vanamees on kusagil talle salajase poolvenna sigitanud vms.


Vasta
#5
ahah dopeltgäng siis tla nimeks. aga kas ei ole mina hoopis topeltkäng! vaatasin alles üht ameerika vilmi kus kloon arvas kuni enda l'puni et ta originaaal ja teda ons kopeeritud!? ja lõpuks selgus ta ise oopis kloneeritud ons! ma kardan üldse et mind on tulnukate poolt röövitud ja taldrikus teavaall kloonitud! tulnukasd teavad et ma palju õues ei käi ja seega otsus et hea kloneerimis proekt kus kloonid ja isan ei kohtuks eales! mul on ma kardan tulnokad külas käind ega te mis nad teind ons, nad otsisid kedagi küll nagu mulle üeldi! kust ma tean et ma ple järjekordne kloon ???! tosamustew aju kopeeritakse ja teab sama asja!!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis minuga toimus? Peeter1980 16 3,373 09-07-2021, 11:40
Viimane postitus: Q11
  Kas SETI sai kontakti tulnukatega? Thoth 28 22,420 05-12-2018, 16:33
Viimane postitus: euroruubel
  Mis see olla võib? BIBI 12 6,552 18-07-2012, 09:22
Viimane postitus: zzz34
  Mis teeb tulnukast tulnuka? WhiteWolf 38 14,692 21-12-2010, 15:11
Viimane postitus: VironShaman
  Üks vidin mis teeb piip piip! markkoka 7 4,290 17-01-2008, 00:07
Viimane postitus: Lauri-L

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat