Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandenõuteooria mis sai tõeks!!
Autor Sõnum
Siiidiuss
Uustulnukas

01-12-2019 02:18
Postitus: #1
Vandenõuteooria mis sai tõeks!!
annan teada siia et mis mul juhtus selline asi. oska alustada kohe. tulnukad ons mind kloonind!! seda ma ammu juba ammu arvasin et meid kloonitakse ja ufforeptiilid roomavad me kehades ringi maapealselt inimnahas ! ühesõnaga mitu mul tuttavat ja ka säälhulgas pereliikmed on väidetavalt mind näinud sääl kus mind ei saanud sel ajal olla kindlasti kohe! olin sel ajal üldse mujal ja tööl! kui mind nähti võõrais rõivais üldse teises kohas kusma poleks olnudki! maailm ons väikene a kui ma oma kloonile otsa üksekord komistan misma tal ütlen kah sharamfuras või! äkki ma peaksin ta surnuks küttima , üks reptiil kohe vähem ah!? või ma kardan ets ta hoopis mu elulke ohtlik ah?!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

01-12-2019 08:50
Postitus: #2
RE: Vandenõuteooria mis sai tõeks!!
Seened - see on kõik seentest.
Järgmine kord võta ikka neid mis toidavad.
Mitte neid mis kino näitavad.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Mannu Eemal
uxake

01-12-2019 10:41
Postitus: #3
(01-12-2019 02:18 )Siiidiuss Kirjutas:  pereliikmed on väidetavalt mind näinud sääl kus mind ei saanud sel ajal olla kindlasti kohe! olin sel ajal üldse mujal ja tööl! kui mind nähti võõrais rõivais üldse teises kohas kusma poleks olnudki!
See nähtus on sakaskeeli doppelgänger ja tuntud ammu enne, kui reptiilid rahva hulgas populaarseks sai.
Seletust nähtusele pole; seega eitatakse nähtuse olemasolu. Seened on muidugi ka üks seletus, kuid näevad harvadel juhtudel ka need, kes ei tarbi midagi narkootilist.

Brain expedition.
Malandro
Veteran

01-12-2019 12:46
Postitus: #4
Tartus kunagi ammu ühel rulavõistlusel ka märkasime ühte tegelast kes oli minuga kaasas oleva sõbraga peaaegu äravahetamiseni sarnane.Mõlemad olid sama kasvu,samad näojooned ja pikemapoolsed kollakasblondid juuksed.Mis kõige kummalisem,et sõbral on kunagi murtud hüppeliigese tõttu väga omapärane kõnnak,kaugelt juba tunned ta selle järgi ära.Ja tollel tegelasel oli täpselt sama kõnnak !! Mõlema rulasõidu stiil oli ka kahtlaselt sarnane ja muud käitumismustrid.
Oma pool tundi jälgisime seda tegelast ,polnud varem sellist vaatepilti näinud.Viskasime nalja,et ilmselt ta vanamees on kusagil talle salajase poolvenna sigitanud vms.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog