Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
Autor Sõnum
Tegudele
Tavaliige

30-07-2019 14:56
Postitus: #1
Vanatühi(?) (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
Võimalikult objektiivselt, mis tema lugu oli? Kes/mis ta on? Mis võimalikud väärarusaamad temaga ja ta looga seoses? Mille hübriid see kõik on? Mida oleks tänapäeva inimestel õppida sellest loost?

Kuna Arlich on juba kristlusele teinud oma teema(nimega Suur Eksitus) siis mõtlesin(tasakaalustamiseks elu on ikkagi yin ja yang), et see teema siin jääb neile, kes veel päris täpselt, ei saa aru kes ta oli (ja millest ta välja kujunes)

Eriti teretulnud on vähem teatud faktid ja erinevad teooriad. Ise ma ei tea paljut - kunagi sai teatud seoseid ajaloost nähtud aga seda jäi väheks, et suurt selgust saada.

Teema reeglid on lihtsad.
(muutsin)Võtsin, reeglid ära kuna reeglid on piirid

Panin Eestipärasema nime teemale, enne oli see L tähega(mu peas on juba kõik segi)
(selle postituse viimane muutmine: 04-08-2019 13:21 Tegudele.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

30-07-2019 15:17
Postitus: #2
RE: Lucifer (teema, et jõuda lähemale arusaamadele)
Lucifer on Hetkest saavutanud iseteadlikuse, mälu nö on tal jäänud kuid on visatud Aja Rattasse...Smile
Lokster
Vana kala

30-07-2019 15:46
Postitus: #3
Libedad on teed ,mis rajalt kõrvale kannavad. Asjal on jumet nii kaua kuni ei teki vastandumist. Kirik hea-saatan paha või vastupidi. Neid saab ainult koos käsitseda või neutaalselt võtta. Juhin tähelepanu tõigale - ,,hea,, jumal oli enne ja tema oli looja järgnevale. Kõigele järgnevale. Oli A ja O. Nii ka sündis temast nii kuri kui halb. See langemine ei ole midagi muud kui langetamine e. pagendamine. Kuidas inimene käitub oma varjupoolega ,mis muuga alati samaväärne on? Eitab, eirab, peidab ja püüab endast välja heita ,eemale ajada ning lisaks võitleb sellega väljas. Võitlus väljas on aga alati enda võitlus sees. JUmal lõi saatana, kirik toidab teda. JUmal oli isa pojale. Saatan oli isa pojale - Lutsifer. Usk-kontra usk. EMA on selles jäetud justkui metsikuks looduseks, kellele peab teadmised ( mõistuse analüüs ) viima või tooma. Iga olend aga sisaldab juba mõlemit võrdväärselt. Ainus mis suudab neid eraldada on mõistus-aju-ego ülal ning tunne-taju all. Naise ,,arhetüüpika,, on kirjutatud ridade vahele erinevate nimedega lugudes.
Religioon on eraldamise üks pool. Satanism sama vorsti teine ots - kontrareligioon . Eraldamine ise ongi kurjus. Kõige vastandaja. Jumalused ise elavad mitteduaalses. Siit välja on seega ÜKS tee. Üheks põimitud tee või alla antud tee.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 15:56 Lokster.)
Q11
Veteran

30-07-2019 16:03
Postitus: #4
"Jumalused ise elavad mitteduaalses. Siit välja on seega ÜKS tee"
No ma just teises teemas tõin praktilise näite kuidas duaalsusest vabaneda...lihtsalt näide noh...Smile
Lokster
Vana kala

30-07-2019 16:21
Postitus: #5
(30-07-2019 16:03 )Q11 Kirjutas:  "Jumalused ise elavad mitteduaalses. Siit välja on seega ÜKS tee"
No ma just teises teemas tõin praktilise näite kuidas duaalsusest vabaneda...lihtsalt näide noh...Smile

Pikendad jälle Arlichit? Tapke oma EGO jah? Lahkuge siit lakates? Ärge saage enam ....olendeiks?
Kristlus on vaimuäärmus. Satanism oma hinge äärmus.
Mõlemid lõpetavad oma kulgemise äärmuse püramiidi tipus, nurgas, lättes.
Ego ilma vaimuta on nagu enda ratta võll ,mis keskme poole veab......ümberarengutesse.
Vaim ilma egota on aga lahustumine olematusse. Kõik mida saaks mõista MINAna lakkab. Vaimul endal pole mina mingitpidi. Ta ei ole olija, eraldunu, kulgeja, vaatleja, areneja.......mitte midagi ta pole kui olev, minev või tulev. Temas on vaid alge liikumiseks ,mis toodabki kõike lõputuid väljendumisi ja minasid.
Sa kas seod hinge ja vaimu üheks ja arened või annad alla. Päris alla , sõnnikuks. Algosadeks. Siia. Füüsika. Püramiidi tipp lõpeb nurgaga. Seal ei minda enam kuhugi. Punnides veereb vaid jalamile. Mugava trooni rahu võtab lakkamatu liikumine ikkagi.
Kuidas see saatanat täis piibli psalm ütleski ? ,,Sa kas oled hea või sa oled paha. Leiged ( neutraalsed ) on kõige hullemad. Kui sa pole üht ega teist, siis JUMAL sülitab su välja,,. Kust? Rattast? Seo nad kimpu ja sülita need jumalad endast välja. Või jää igavesti rattasse orjaks.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 16:56 Lokster.)
Minaelan
Bännitud

30-07-2019 17:03
Postitus: #6
Lucifer on samasugune pseudojumalus nagu Taara, Mohamed, Jehoova, Jeesus, Poseidon, Artemis, Zeus jt.
Erinevatel ajastutel erinevad jõud püüavad rahvast nende jumalustega hirmutades valitseda ja võimutseda.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Tegudele
Tavaliige

30-07-2019 17:08
Postitus: #7
Kui täielikult seljatada kõik ja alateadvus tühjaks lasta siis tõesti pole midagi/kedagi. Samas iga loo tegelane osutab teatud omadustele või on eri omaduste hübriid ikkagi. On lihtsalt jumalused, mitte pseudojumalused. Sama imelik oleks öelda inimesed ja pseudoinimesed.

Mis mulle mulje jäi on nagu oleks võetud tükk Apollost, tükk Afroditest ja siis veel lisatud oma lugu. Muidugi raske on millegini jõuda nii kaua aega tagasi loodi kogu see süsteem. Ehk oli ta Prometheus nagu Lokster kirjutas.

Tegelt seda ei saagi vist loogikaga võtta. Kreeklaste usk jätkus loogiliselt Roomlaste usku tehti nime muutused aga kui juba kristlus peale pandi siis muudeti nii palju...loogilist jätku pole nagu. Umbes nagu poliitikas tuli uus erakond peale vana hävitati. Kuigi numeroloogliselt ja omadustelt saaks mingeid seoseid leida...ikkagi see ei vii ühtlase jätkuni.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 17:23 Tegudele.)
Q11
Veteran

30-07-2019 17:20
Postitus: #8
"Lucifer on samasugune pseudojumalus nagu Taara, Mohamed, Jehoova, Jeesus, Poseidon, Artemis, Zeus jt"
Ei ole päris nii. Deemon/Ingel on tõepoolest nähtusena olemas....täpselt nagu astraalimaailmgi. Aga see pole iseenesest Jumal. Deemon/Ingel küll püüab Sind Jumalale lähemale lükata Sinu Ego illusiooni paljastades aga sellega tema jõud või oskus ka piirdub...Smile
Tyto Alba
Veteran

30-07-2019 18:09
Postitus: #9
Lucifer - vaadake ja tutvuge wink
https://next-episode.net/lucifer

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Minaelan
Bännitud

30-07-2019 18:18
Postitus: #10
(30-07-2019 18:09 )Tyto Alba Kirjutas:  Lucifer - vaadake ja tutvuge wink
https://next-episode.net/lucifer

Olen seda seriaali mitu korda vaadanud - lahe huumor. Smile

Dalai-laama
Q11
Veteran

30-07-2019 18:20
Postitus: #11
"Lucifer - vaadake ja tutvuge"
Need on televiisori "pildid"....Smile
Tegudele
Tavaliige

30-07-2019 18:22
Postitus: #12
(30-07-2019 18:20 )Q11 Kirjutas:  "Lucifer - vaadake ja tutvuge"
Need on televiisori "pildid"....Smile

väga tähelepanelik Laugh homme õpime, mis on raadiolained Bleh
Ei sarjal polnud viga, natuke vaatasin ka. terveid osi ei näinud.

(30-07-2019 15:17 )Q11 Kirjutas:  Lucifer on Hetkest saavutanud iseteadlikuse, mälu nö on tal jäänud kuid on visatud Aja Rattasse...Smile
võimalik, ei ole mul argumente et seda ümber lükata
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 18:25 Tegudele.)
Q11
Veteran

30-07-2019 18:25
Postitus: #13
Oled Sa Tegudele kunagi kuulnud sellist asja nagu lugemine sõnade tagant?....Smile
Tegudele
Tavaliige

30-07-2019 18:26
Postitus: #14
ridade vahelt on mõnusam lugeda. kuidas kellegile meeldib osadele tagant teistele eest.
Tegelt see teema on tõenäoliselt üsna ületamatu. Mulle vähemalt. Kes või mis on keegi on juba filosoofiliselt raske küsimus puhtalt iseenesest.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 18:30 Tegudele.)
Q11
Veteran

30-07-2019 18:28
Postitus: #15
Jah Tegudele...ja kõige naljakam on veel nii kui tekkib Vastus siis hakkad alles otsima Küsimust...Smile
Minaelan
Bännitud

30-07-2019 18:31
Postitus: #16
(30-07-2019 18:28 )Q11 Kirjutas:  Jah Tegudele...ja kõige naljakam on veel nii kui tekkib Vastus siis hakkad alles otsima Küsimust...Smile

Andke andeks sõbrad Q11 ja Tegudele, aga ma usun, et te olete ikka keskkooli lõpetanud ja seega oskate eestikeelset õigekirja. Ma üldiselt pole norija tüüp, aga vahel on valus vaadata neid meie armsa keele kirjavigu.

Dalai-laama
Tegudele
Tavaliige

30-07-2019 18:31
Postitus: #17
Kõik on kuhjunud väljamõeldis. Omaduste supp. (trummipõrin)
Võib teema kokku panna ja puhkusele minna.
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 19:01 Tegudele.)
Q11
Veteran

30-07-2019 18:36
Postitus: #18
"Andke andeks sõbrad Q11 ja Tegudele, aga ma usun, et te olete ikka keskkooli lõpetanud ja seega oskate eestikeelset õigekirja."
Kiirustades ja emmotsioonitades tõesti võivad näpukad tulla...püüan küll ennem läbi lugeda ja parandada....eks juhtub... Minaelan...aitäh tähelepanu juhtimise eest...Smile
ma jäin mõtlema Lokster...kas sa arvaksid et see Algsähvatus või Tuli...mis Ainult On...et See nagu polegi Hea...no niipalju kui sõnades saaksime kasutada väljendeid. Ja miks Sa arvaksid et See Alg Mina poole püüdlemine pole tähtis. No mul endal jah on oma arvamus aga tahaks Sinu oma kuulda...(lühidalt)..Smile
(selle postituse viimane muutmine: 30-07-2019 19:01 Q11.)
Lokster
Vana kala

31-07-2019 05:08
Postitus: #19
(30-07-2019 18:36 )Q11 Kirjutas:  "Andke andeks sõbrad Q11 ja Tegudele, aga ma usun, et te olete ikka keskkooli lõpetanud ja seega oskate eestikeelset õigekirja."
Kiirustades ja emmotsioonitades tõesti võivad näpukad tulla...püüan küll ennem läbi lugeda ja parandada....eks juhtub... Minaelan...aitäh tähelepanu juhtimise eest...Smile
ma jäin mõtlema Lokster...kas sa arvaksid et see Algsähvatus või Tuli...mis Ainult On...et See nagu polegi Hea...no niipalju kui sõnades saaksime kasutada väljendeid. Ja miks Sa arvaksid et See Alg Mina poole püüdlemine pole tähtis. No mul endal jah on oma arvamus aga tahaks Sinu oma kuulda...(lühidalt)..Smile

Ei maksa nüüd seda teemat lõppenuks lugeda. Ärge loobuge otsimast enda vastuseid.
Ei Q11 sina oled see ,kes valib tähtsam -mitte tähtsam. Ära omista oma vaateid mulle.
Sina teed valikuid õige-hea ja vale-paha. On -ei ole.
Kui ma lasen medalile nipsuga vurri, ma ei karjata et haara nüüd reversist. Ja seal ,kus kõik reversit näpivad , näitan ma aversit aga ma ei käsi sellestki haarata.
Ma ei hakka teid segama. Kirjutan siiski asja veel kord A E G L A S E L T lahti teises teemas.
Olge nii nunnud ,et kommenteerige seal PALUN arutlevalt teemasse.
KUi seal tundub miski vastu karva ,siis põhjendage oma kahtlust.
Kui tundub mu jutt vale ,siis tooge elulised näited.
Olen seda korduvalt palunud. Aga seda pole veel tehtud.
Tegudele
Tavaliige

31-07-2019 20:45
Postitus: #20
Mälu ja ettevaatlikus on võimas tööriist ja kasulik abinõu arusaamaks, kust miski tuli. Üksikisiku makrokosmoses ja mikrokosmoses algselt keegi või miski ei ela seal on tühimik.

Hetkest kui idee siseneb ehitub ka terve lugu järgi(loodus tühja kohta ei salli - kui on midagi järgneb info täide, mis omakorda kajastub siin maailmas). inimlik eeldamine(kujutlus) millegist(IDEE) hakkab koheselt reaalsust järgi looma. Kõik mõõdetavatest omadustest kogetav tulem on idee tagajärg. looming, mis on muutumises( lõputa jätkuv muutumine). Kes on mõistnud ideed ja selle tulemit(võib kogeda igapäev igal pool) näeb seda kohta ilma kõverpeeglita.

Mälu, et mõista(taas mäletada tühja kohta enne järellooga täidet)
Ettevaatlikus - et saaks tegutseda ilma ebavajalike destruktiivsete tulemiteta(nii endale, kui kõigele muule)

ning
tõmme ja tõuge - kellega millega muutub vastavalt isiku olekule. seda saab igahetkeiselt testida.
eeldamise jõud saab testida tulevale päevale eelaimduse programeerimisel. seda pole mõtet pikalt seletada kogedes ja läbimõistes tuleb täielik selgus.
inimene on nagu paat merel või on ta nagu meri...
Võib testida ka arusaama nagu oleks me alles saabunud siia, eemaldame kõik eeldused
alles tühja kohapealt algab valik.
tühja konteinerisse saab panna paljut valikuliselt
täis konteinerisse käib surumine, pressimine ära võtmine.
Paljud räägivad loomisest aga ainult loomine on prügimäele asjade tõstmine.
Lammutamine on sama vajalik nagu loomine - eriti mikrokosmosele, et ei tekiks umbseisu.
Rannas saab liivast kõike ehitada nii on puhas selge loomine - pole vaja juba ehitatud liivalosside peale uusi pressida.
(selle postituse viimane muutmine: 31-07-2019 22:38 Tegudele.)
Lokster
Vana kala

01-08-2019 13:30
Postitus: #21
Ükskõik millise loo sa võtad varamust aluseks, leia sealt sfäärilised poolused. Kui oled leidnud neist ,,paariskulgejaist,, nii HEA kui HALVA mõlemist, hakkad nägema asju distantsilt- mitteduaalsel. Nii sa ei tegele enam tõestamisega KUIDAS ASJAD POLE SEOTUD , vaid hakkad nägema kui kuradima seotud ja kattuvad on kõik nähtused. Need ,,ülid,, mis sind enim kõnetavad....... neist leiagi nende posit. ja negat. küljed - kurjus koorub polariseerijana ise välja. Kas arengut saaks olla kogemusteta? Aga kogemusi sündmusteta? Aga sündmusi teabeta? MÄLU. Kõik on energia , kõik on info. Teadmised loovad loojat. Väesta end andjaks.
(selle postituse viimane muutmine: 01-08-2019 16:17 Lokster.)
Tegudele
Tavaliige

02-08-2019 17:49
Postitus: #22
(01-08-2019 13:30 )Lokster Kirjutas:  Ükskõik millise loo sa võtad varamust aluseks, leia sealt sfäärilised poolused. Kui oled leidnud neist ,,paariskulgejaist,, nii HEA kui HALVA mõlemist, hakkad nägema asju distantsilt- mitteduaalsel. Nii sa ei tegele enam tõestamisega KUIDAS ASJAD POLE SEOTUD , vaid hakkad nägema kui kuradima seotud ja kattuvad on kõik nähtused. Need ,,ülid,, mis sind enim kõnetavad....... neist leiagi nende posit. ja negat. küljed - kurjus koorub polariseerijana ise välja. Kas arengut saaks olla kogemusteta? Aga kogemusi sündmusteta? Aga sündmusi teabeta? MÄLU. Kõik on energia , kõik on info. Teadmised loovad loojat. Väesta end andjaks.

Tänan abi eest.
kalldunn
Vana kala

03-08-2019 11:55
Postitus: #23
Mõtlesin et ma ei tee siia foorimisse enam ühtegi postitust. Aga Teie piduriõli täis kallatud ajud – solvasid mind – hinge põhjani. Kuidas saab ikka nii olla, et kõige elementaarsematest asjadest ei saada aru???
Huh – hingame välja!

Esiteks: Lucifer – ehk Kurat – on põrgu valitseja.
Luciferi – ehk Kuradi ülessandeks on põrgus – teha pimedusest valgust – ehk teha kurjusest, headust. Põrgus on tõesti – puhastus tuli.
Põrgu asub, hingede maa ja meie materiaalse maailma vahel. (Mitte seal kuhu ta on muinasjuttudes
ja tarkpeade poolt asetatud).

Saatan teeb alati, valgusest – pimeduse, ehk headusest, kurjust.
Saatan on see kes hävitas meie esimese koduplaneedi – FAETONi. Ning lõi omale oma isikliku planeedi Nibiiru.

Faetonilt tõid meid siia need, kes asustasid enne seda planeeti, mida me nimetame praegu MAAks. Meie nimetame neid JETIDEKS. Nemad palanseerisid selle päikesesüsteemi – uue olukorra tarbeks. Ning muutsid ka natukene meie genoomi. Et meil oleks võimalik eksisteerida muutunud olukorras. Alles siis lahkusidnad sellest süsteemist.
Jumalat, kui sellist olendit, EI OLE OLEMAS. On olemas linnutee kalaktika nõukogu. Seal võetakse vastu otsuseid – kuidas kogu süsteem peab liikuma.

Kui te kellekagi tülitsete – käratate ju automaatselt – kurat sind võtaks! Ning probleem laheneb kiiresti. Olete kellegi peale solvunud, käratate ikkagi – keri põrgu oma lolli mölaga. Jälle laheneb probleem kiiresti. Näiteid võib väga palju tuua. Aga alati kutsume Kuradi ja põrgu omale appi.
Nii et: Ärge solvake Kuradit! Tema on ainuke olend . Kes tuleb teile alati appi!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Tegudele
Tavaliige

03-08-2019 12:08
Postitus: #24
pole mõtet solvuda. solvumine on ajaraiskamine. kui ma iga asja peale jookseks, mis mind häirib oleks ammu jalad lühikeseks kulunud. tänan oma arvamuse avaldamise eest.
Lokster
Vana kala

03-08-2019 13:41
Postitus: #25
Oi Kaldunn. Nii vahva ,et sa alati tuled appi ja ujutad me ajusid piduriõliga. Ja kus sa nüüd näed, et sama asja pole juba läbi kirjutatud? Eks me püüame kuidagi nüüd hakkama saada ilma kuradit solvamatta. See mida sa kirjeldad on meie folklooris vanapagan. Eestlasel polegi tema vastu midagi. Vastupidi, nad püüdsid tal koguaeg p.....et lohku tõmmata. Aga kõiges on olulisim, mitte lahterdada midagi heaks ja halvaks.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 9,731 01-01-2008 21:55
Viimane postitus: Raul

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog