Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge Daam
Tsitaat:Algselt postitas: sannu14
tõenäoliselt vict läheb hulluks!!!
minu õe sõber kutsus ka ja tal läx samuti vaim sisse ja keeras täiega äraAngrySad
tegelikult ei tohiks üldse oma eluga riskida kuna vaimud on väga ettearvamatud ja ohtlikud.

kõik vaimud ei pruugi olla ohtlikud ,tuleb lihtsalt osata nendega ümber käia .
Vasta
mnjah, vaidlused....blabl.. ma usun et tegemist on mingit teistlaadi teemaga sest valget daami välja kutsuda on suht võimatu. Aga edu sulle sinu edasistes uurimistöös
Vasta
Teema algatamisest on nüüd paar aastat möödas ja tahaks väga teada mis sellest loost sai? Kas seestunud poiss suudeti päästa??
Vasta
Mind ka suht huvitab, et kas see poiss suudeti päästa?
Vasta
See inimene käis viimati siin kolm aastat tagasi,võiks ikka enne vaadata ka millal ta käis enne kui teha selline postituswink
Vasta
Ma isiklikult kaldun arvama, et too seestatud poidd siiski päästeti. Ei tahaks eriti uskuda, et vaimud kellegi tapavad, aga siiski - vaimude mõttekäigud on ettearvamatud.
Vasta
Olen Ka igast Jutte kuulnud, Sellest Daamist... Igast õudus jutte ja puha! Aga,mind huvitab kas nad ka ära proovisid saata seda vaimu?? Ehk kas nad panid tule põlema...ja nii?? Sest tean et kui jamada nende tontidega siis peab oskama ära ka saata!! ja viisakas tuleb olla nendega! Jah mul ka siiani tunne et kutsuks...isegi tean ühte keda kutsuda(aga kuulsaid inimesi küll mitte vaevalt et tulevadgi välja) Igastahes Mind ka huvitab Mis sellest Kutist siis sai???
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
kuidas nad kutsusid valget daami?
daam daam tule?

ohjah.

Palun ära ironiseeri.




[Muudetud: 23-02-2009 kiisu454]
Vasta
Mu klassiõde rääkis kunagi sellist juttu et nad olid sõprade sõbrannadega koos Elvise välja kutsunud..mingi poiss olevat teda vist sõmanud või midagi sellist ning elvis olevat talle kingaga vastu pead pannud.:o Mis edasi sai seda ma ei teagi, peaks üle küsima...BlehAga kui palju selles tema räägitud loos üldse tõde on..Seda ei tea.
Vasta
Hmm , mul on olnud ka siukesi asju .. ma kutsusin koolis valge daami välja ja asi läks koledaks ... ühel hakkas paha ,teine minestas ja kolmandal hakkas ninast verd jooksma ja teistel oli koguaeg siuke tunne et keegi jälgib neid . see kes välja kutsus valge daami ,minestas ja ta viidi kiirabisse . kooli tuli alles 2 nädala pärast . me saime lahti sellest nii et kõigepeal ajasime vlalge daami tagasi sinna kust ta tuli ja siis lõime peegli kildudeks . Vaimu väljakutsuja paranes üleöö ja kõigil oli jälle normis .
Vasta
Valgest Daamist olen ka mina mitmeid versioone kuulnud. Küll sissemüüritud neidisest, küll enesetapu teinud naisest jne. Aga kas keegi oskaks mulle öelda siin midagi Musta Rüütli kohta? Ta pidavat selle järgi, mis ma kuulnud olen (ei pruugi tõsi olla) ka kuidagi Daamiga seotud olema. Teemat selle rüütli kohta leidnud ei ole...
Vasta
Valge daam on olnud olemas .Eelmise eesti vabariigi ajal leiti seinast skelett,. mis oli arvatavasti sinna elusalt sisse müüritud naise skelett . Mustaks rüütliks hüüti lihulas Ükskülli .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mingi valge asi?! Elessandra 5 2,803 18-08-2014, 17:43
Viimane postitus: Kolmasilm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat