Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehastumine.
#26
(08-07-2019, 09:39 )Q11 Kirjutas: „[i]Nüüd tekkib küsimus kui inimesel ei ole Vaba Tahet kas selline nähtus ülepea eksisteerib ja kui siis Kellel?

sündmus toimub
on mingi teatud lugu, mis on käigus (pole vaba tahte jaoks ruumi)

Nagu väljend: kellegi elulugu.
Kui kõik mängivad eri lugu on neil sündmus olemas. Nad ei saa võtta kellegi teise lugu endale.
Linna lugu, riigi lugu, maailma lugu jne kui neil samamoodi siis ei saa juttugi olla vabast tahtest.
See on umbes nagu teatri etendus kus ei tohiks improviseerida.

(08-07-2019, 09:39 )Q11 Kirjutas: Kas üleüldse keegi on kunagi sündinud?...Smile
väga hea point
Vasta
#27
No läks nati sassi, kommisin veel ühte teemat siin...ju Sa ei märganud seda...Smile
...kõrval lamas lihtsalt ja ehmatas ära lihtsalt kuna ootamatult oli seal..
Sellega on nii , et kaotasid korraks taju...ja läksid Uneilma...Astraalis poleks Su kõrval kedagi, keda seal reaalselt poleks...Smile
Vasta
#28
Kas nagu Teloslase teemaga ka haakute? Mu jaoks oli kõnekas seal midagi, mida ma ei usu. Võõrast ei usu. Ning seda ka ei usu ,mida ma tean. Usupõhisus on usklike teema. Viitan posti lõpuosale. OSA teeb läbi seda ,mis paljudele kättesaadav korduvates sündides-surmades ( üldises protsessis aga pole isegi seda võimalust enam) NÜÜD. Siin ja praegu liigutakse ümbersündi nö. jalapealt. ,,Ärgatakse,, ka kehaliselt, rakuliselt ja DNA täispotensiaalis. Ja mis peamine - säilub ka eelmiste kokkuvõtlik ,,eraldunu,, ehk vaatlev-kulgeja ....läbi arengu. Mingeid restarte enam ....pole aega endale loota. Lihakeha ,,nihkub,, läbi ,,reaalsuste,, ja teadvustumiste. See aga pole mitte kuidagi polaarselt roosa manna ihade, soovide ja muu ,,positiivse,, kokku ahnitsemine. Mitte midagi ei ole seal enam .......mina ja mulle. On vaid tervikule keskenduv avardumine. Lihakeha on võtmetähtsusega nagu IGA eluvorm selles arengus.Keha juurde aga kuulubki minaolemus, mis seotud tervikolemusega.
Vasta
#29
Ainuke millest aru sain oli küsimus kas algpostitusega ka see kuidagi haakub ja vastaksin...et jah kogemata läks teema mujale...muust jutust....no tee või tina, ma aru Sinust Lokster ei saa...Smile
Vasta
#30
Kui aus olla Lokster siis mul on füüsiliselt raske lugeda neid tekste.
Ma püüdsin lugeda Telose raamatut kunagi aga see on liiga suur psüholoogia manipulatsioon minu jaoks.

Siin on see, mida ma mainisin mingid ideed on võetud igalt poolt visatud patta ja ketratakse demagoogia psühholoogiliste nõksudega.
Seal see koguaeg mingid mantrad mida lastakse. Ameerika raamatutel on tihti nii loed 200 lehekülge ja saad 10 lehekülje väärtuses infot. Uku Masingult saad 10 lausega sama palju infot.
Kunagi ma püüdsin junnitada/punnitada et lugeda taolist aga enam ei suuda.
Milleks piinata end?
Kui ma tean juba, mis selle asja point on.
Kui tõesti mõni võimas olend tahab minuga diili teha tulgu otse ja võtku ühendust pole vaja vahendajaid. Ei mingeid kavalpäid, kes raamatuid müüvad.
Krayon nagu ma aru saan on 90-ndate algusest peale kanalist infot lasknud.

Kas arvad, et siit saad midagi?

Kui sa neid infosi palju loed näed, et koguaeg mingit asjad korduvad, püütakse mingit hägusat süsteemi luua. Ja siis hakkab su enda aju tööle hakkabki ehitama mingit maailma ja tahab, et kõik oleks loogiline ja loodki isikliku maketi. Probleem on see, et see on nagu see nokk kinni saba lahti värk. koguaeg on mingi pidulik asi aga nagu ei jõua kuhugi...ja selles mõte ongi see ei peagi kuhugi jõudma see on selleks, et inimesed veeriks ja fantaseeriks ja kuhugi ei jõuaks.

mulle ausalt öeldes ei meeldi see inimeste mööda tilli vedamine ka...mingit mõnusat soojad laused ja kohe kohe läheb hääks ja olete kõik super hüper jne. See meenutab neid, kes koopas maailma lõppu ootavad iga aasta aga siin on vastupidi mingid muheda soojendavad jutud koguaeg samal ajal peaks seda hetke siin kasutama, looma oma ülesande. mitte, et tuleb mingi soga, mis paneb paika nii teie elu mõte on see või teine.

olen juba selle faasi läbinud, oma 2 aastat või nii taolise järgi elanud siis vaatad ohoo...jätad maha selle ja ohoo koguaeg sama soga edasi mingit vahet pole sellel tegelt. Puhas info tuleb niikuinii südame kaudu või otse. See on lihtsalt pidev info voog. See ei tundu isegi vajalik olevat, kui olla elu lainel. Kuna vastavalt endale maailm ümber muutub. Selleks ei pea iga natukese aja tagant info voogu lugema ja analüüsima. Otse infot saab otse. Aju info see ei lõppe kunagi...sest muutus on pidev see on nokk kinni saba lahti.

Kui tead mõnda asja siis on kõik väga lihtne tõelise jõu jaoks vaja mõnda asja teha.
Neid asju sa raamatutest ja kanaldustest nagu need ei saa.
Vasta
#31
Toetuda saan samuti vaid sellele ,mida otse ja vahetult ise kogen ning millest tean. KÕIK kanaldajad on mu meelest võõraste tegelaste vahediilerid. Viimseni. Pole kohanud ühtegi sellist ,kelle puhul oma kelluke kaasa heliseks. Üleüldse on njueidzi seest võimalik pärle leida sama suur kui hiigelprügimäest. Et muutused toimuvad, ma ei saa enam kahelda. Et mingi sillerdav kuldajastu on saabunud....... sorri vaid kellegi personaalkoopais. Et asi on aga hoopis globaalsestki suurem , ma tean. KÕIK sitt ja kuri aga kasvab mühinal. Enne 2021 mingit murdepunkti ei saabu. Ja ka siis võtab kaua enne kui miski hakkab normaliseeruma. Mitte ühegi valemiga ei nihku keegi personaalselt kuhugi blaaa valgusvibrasse. Vähemasti ses plaanis ,mida njueidz vasardab. Ja üldse pole sel mingit pistmist mingi headus-valgus-positiivsusega nii nagu serveeritakse. Põhimõtteliselt sukeldub kõik aina sügavamasse ,,madalasse,, enne kui miskit tõusma hakkab. Milliseks kujuneb ,,lõpuaegade,, taplus kõike läbivalt...... kujundatakse praegu igas hetkes. Igasugu ,,võõraste,, huvi kasvab samuti.....kuni väga nähtavate ilminguteni. Muutused pole ei globaalsed ega planeedi maa põhised. Kõik käib veel suuremalt. Osalt saavad ,,võõrad,, oma tahtmise ja ,,tõmbavadki,, siit OMAD minema. See aga muudab olukorra jäävale osale veel hullemaks kuna ,,tühja kõhuga,, ei lahkuta. Samas toimub palju paralleelis. On reaalsuse harud......millel kulgedes ,,teisi,, ei nähta ega kogeta. Ma ikka kohe väga tõsiselt enam ei viitsi korrata - praegu saab vaid ISE OMA ENDA siseilmale toetuda. Iga välises kinni hoidev puutepunkt haarab seest kaasa mingi osa.
Vasta
#32
(10-07-2019, 07:17 )Lokster Kirjutas: praegu saab vaid ISE OMA ENDA siseilmale toetuda.

Mitte ainult praegu - alati. Nagu üks elutargem isik, kunagi mulle ütles kui ma tolles illusioonis veel vahtisin: Alati vajab maailm päästmist.
Kui inimesed ausad enda vastu oleks näeks, et saab toetuda ainult
iseendale ja kui on oma kogukond pere,sõbrad,hõim siis ka neile.


Aga ma ei mäleta küll seda, et kui mul või ükskõik kellel oli raske tuli kuskilt keegi peale inimese enda appi.
Maailm on žhungel, kõik elav on ellujäämisvõitluses.
Tark on alati küsida, miks midagi välja antakse mitte mida.
Ma võin samamoodi raamatute viisi mingit muhedat soga välja lasta oma kanalist. Aga miks ma peaks seda tegema kelle ja mille huvi see tegelikult on? Mida teeb selline suures koguses info inimmassile?
Minu arvates on see selleks, et need kes on saanud väiksematest illusioonidest välja passiks niisama ilma midagi tegemata, et ei toimuks muutusi.

muide need, kes seda kirjutavad kokku pole mingid alklassi haridusega naabri vellod. Need tekstid ajavadki targemaid hulluks ka kuna need on kirjutatud nende poolt, kel intelligents pole just kõige madalam haridus ja haritus olemas ja ülesanne kätte antud saavad raha sealt. On arvestatud psühholoogiaga, kerge manipulatsioon natuke füüsikast ja veidi spirituaalse värgi lauseid vahele ja lõks käes. Tekstid pole nii, et lihtsalt see üks kanaldaja üteleme näiteks Lee Caroll istub maha ja peast võtab mahukalt.

huumori jaoks lisasin, raamatu kommentaari kuidas väidetavalt keegi Heldur Tartumaalt on öelnud, et ''kümbles'' siidises armastuseenergias.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#33
Üks ülemaailmse kaaluga guru üles, et New Age on tupiktee wink
Vasta
#34
Võtaks kokku veelgi lühemalt. Muutused on ammu toimumas. Miks kõik ei ,,näe,,? A selle pärast ,et selles on erinevad staadiumid. ,,Kehaline, on neist midagi sellist ,mis kohe kindlasti ei piirdu mugavas tugitoolis ja pühapäeviti vaimelduna. Ja on ka sellist ärkamist, kus äratust nagu ei saabugi kuna ei olda valmis seda arengus vastu võtma. Nii ongi, kõik oleks nagu kuulnud - lugenud ja siis vahitakse pingsalt sinna allikasse. Meediasse, netti, gurude suhu, gruppidesse jne. Oodatakse justkui käiviteid ja märke sealt. Paganluses on vaid üks maailm- see milles elatakse ja mida ise luuakse. Seda võib ka päästa või hävitada kui vaja. Kuda valmidust on parasjagu. Teine teema ongi siis kui masse sinna kaasata püütakse ja nii ,,maailma päästjaks,, läbi märterluse end punnitakse. Ja on veel selline olukord.......uppuvalt laevalt põgenetakse ,sest ,,äratajad,, on sabaaluse ebamugavaks ajanud ning püütakse pugeda nahka hoides kõikjale ,mis veel kannab tormilainetes. New Age pole üdini saast. Tal on tõsiselt äratav eesmärk ja põhjus. Aga need ,kes mugavuses ootavad lusikaga takka lükkamist.....nii ka enda ,,väärilist,, leiavad. Enamus NA-st on tglt mõistlik. Oskus tuumani jõuda aga individuaalne. Nt. on religioonide allikas ja keskne kuju üks aga ajateljes massimeele külge riputatud tõlgendus täiesti midagi muud. Nagu veerev lumepall. Oskus tuumani end murda ,pole mingi roosa vaimlus. Igaüks saab seda ,milline on tema mugavustarbimis aste. KÕIK siin ilmas ongi täpselt see ,mida igaüks personaalselt näha suudab. Või teha suudab.
Vasta
#35
Väga kõrgelt arenenud ,,vanadele hingedele,, püüaks meenutada ,et mitte keegi ei saa kulgeda arengust väljas või seda vältides. Võib ju ihaleda, et peale surma jõutakse oma kalli jumala rüppe-koju pensile mõnulema. See sama ainujumal kupatab nii kaua arengusse kuni ollakse võimeline ise ürgsupi ,,jumalaks,, saama. Elu meister kõnnib mõõgal - looja sünnitab mõõgateralt ise ilmasid. Kurjus läeb kurjemaks, ahnus kasvab ja rumalus omandab seninägematud mõõtmed.
1. Oled kuulnud eelseisvast nihkest?
2. Oled sellest teadlik?
3. Oled sellesse teadvustunud?
4. Oled selle protsessi osa?
5. Oledki ise seda kogu tervikuga?
Siit ilmast hargneb kaks haru edasi. Nii väljendub kolm ilma. Üla, keskmine ja allilm.
Kolmandik lahkub, kolmandik pühitakse minema ja kolmandik on arenenud jäämise õigustesse.
Lahkuvad ülailma tunglejad. Minema pühitakse arengus süüdimatuks ja küündimatuks taandarenenud. Ülejäänud saavad mõõgalkõnniga hakkama. Ja vaid väike osa suudab ISE kanda tervikut arengus edasi. KÕIK need ,kes ei JÄÄ, takistavad terviku nihet avarama suunal. Täiuslikuma teel.
Hetkel on käimas järjekordne ,, valguse terror,,. Ülailma kanaldajad ja takkakiitjad vähkrevad eufoorias. Planeedil aga hukkuvad massiliselt eluvormid. Mitu päeva on vaalade ja delfiinide masshukkumisi toimunud.
Kes valib millise haru, on arenguvõimekuse küsimus. Kes on pannud kaalukausi taevase vaimluse vahu poole kaldu ,saab vähem vaimlise võimekusega väljenduse osaks. Loomulik ja vajalik osa protsessist. Supis pole üleliigseid algosi.
Miks öeldakse ,et jumal hoiab lolle ja joodikuid? Neid hoiab oma enda vaim kuna nad on hõivatud elulisusega. Otsese elu elamisega ,eluarmid näos- kesk karme elulitakaid. Nemad saavad uue kesta juba vaimsemas korpuses.
Igasugu autistid on näide ,kuidas ,,jonnipunne,, vaim SUNNIB vahetumalt osaks saama.
Kas hobune ,kes on elulisuses piisavalt tammunud kehastub inimeseks? Vaevalt küll.
Inimene on võrreldes loodusega minetanud kõik võimekuse harmoonias.... tajud, meeled ja võimed. Seepärast ei suudagi vahtunud ,,kojuihaleja,, isegi mitte mõista ,et on olemas palju ilmasid, reaalsusi ja väljendumisvorme. On olevusi ja olendeid lõputa. Imelik ,et just pilvedesse soovija neist midagi ei tea ega suuda mõista-näha ammugi mitte. Nähakse vaid maakesksust ja inimene-ainujumal ( liha-hing ja vaim ) kolmainsust. Kõige vähem maavõimekamad suudavad vaimelda vaid maakeskselt. Kas juhus? Loomad ei tea paraleelilmadest ja olevustest-NAD juba ON nendes KOHAL. Autism on vorm , sellega tutvumiseks. Aga filosoofid peavd ju looma lolliks ja autisti loomseks. Kas võib üldse eeldada ,et taevased vaimlejad jõuaks arengus üldse sellise võimekuseni? Eelpool on küsimused. Need näitavad ka arengupunkti. End ülimaks kõrgeks peetavad on teadmatusest hirmunud taandarenejad ,kel küll vaimusund liikuda ,kuid võimekus areaneda on jooksnud mugavuse ja arguse taha kinni. Nende arust on elusvorm nimega Maa ,üldse tükk kivi. Millkes kivi tassida avaramasse eksole? Aga see kivi on jõudnud samuti arengus nii kaugele ,et nihkuda täiuslikumasse. Mis teha , kirbud raputatakse maha. Vahetuvad poolused -vahetuvad üla ja allilm. Valikud olid ju vabatahtlikud. Enam pole võimalik elu eitades saada mingiks pilukaks saapaviksijaks. Jäänud on just vaid .......autistlikud veaparandus võimalused. Naljakas aga maa viis selleni just usupõhine ülevaimlemine. Protsess aga ,milles surfame on aga oluliselt suurem kui galaktikate mõiste. KÕIK ilmad vahetavad poolusi......seal kus asjad kiivas. Uus aga vajabki tuhka ja kõdu.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat