Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väeti väeline vägirahvas
Autor Sõnum
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
01-07-2019 07:19
Postitus: #1
Väeti väeline vägirahvas
Mis asi on vägi? Absoluutselt kõik meie ümber on energia. Lätteist voogavad ja lõputult põimuvad. Iga energiat iseloomustab omane info.Piltlikult saab noodikrinksudest lõpuks sümfoonia. Või kakofoonia. Meile on oluline see, et kõik naisalgeline on vormivõimalikkus. Elu mõistes eluvõimalikus. Mehelik on kõige oleva informatiivne korrastatus. Energiate viimine püsivasse vormi. Kõik maine on naiselik. Me oleme siia korrastunud läbi meheliku joondamise. Inimene kui selline omab tahet ja valikut mistahes infot vallata. Nii saab lätteallikaid hallata ja vallata. See oleks energiate .e jõudude käsitsemine. Ja ka manipuleerimine. Tahtes ja teadlik info ning energia käsitsemine on väestamine. Seda igal hetkel , ilma endale arugi andmata. Argielu loomine mistahes osas , niikaua kuni aju suudab korrastada. Teadlik manipuleerimine ( mitte halvas mõttes ) on juba midagi muud. Nt. mingi eseme väestamine rituaalsel eesmärgil. Väestamine - mehelik eluhinguse sisestamine. Halvas mõttes manipuleerimine on see kui üks osapool e. mehelik ületab tasakaalu. Ülekorrastatus viib vormi aina pisema korra,,tabelini,,. Sellist vormi tagasi pöörata on aina raskem. Maakeeli on see näiteks mehe-naise suhtes selline ,et mees teostub ideaalide nimel aga naine laostub. Laostub aga just naiselikust jõust. Korrastatus peab püsima tasakaalu piirimail. Ja vaid nii püsib ka naiselik -mehelikus toimimises. Nt. naine on majanduslikult pädev ja argielus toimiv.
Mees on olemuselt vägilane, kes on kohustatud andma naisele samaväärselt kui on saanud. Nüüd mõtleme vägijookidele, mis justkui annavad ,kuid võtavad kordi rohkem. Aga võtab ikkagi sama allikas ,mis on naise olemuse alus. Maine ja naise väe allikas on sama. Nii ka ülemanipuleeriv korrastatus leiab vastujõu. Taime ( loodus-maine ) vaim teeb tasaarvelduse. Vahet pole ,kes on naises ebakõla tekitanud. Ta ise või tema kaasa, loodus kui suurem ( allikas ületab alati neist lähtuvad jõuvoolud) võtab OMA kuna on olemuselt tasakaalu hoidev. Ja ka lätted ise alluvad oma põiminguis ikkagi normaliseerumisele.
Ja nüüd jõuamegi väestamiseni , mis on manipulatsioonis ületanud tasakaalu. VÄGISTAMINE. Kui erinevate jõudude väestamine ei allu korrapärale ,siis lõpuks ta viiakse suurema jõuga tasakaalu. Ühelt poolt on mehelik taevane võtjana -saajana pidurdamatu kui naiselik-maine on ülemanipuleeritud. Teisalt ....olemuselt ka andjat kandev , on tagasi antav korrastatus liigintensiivne sel juhul. Igasugune manipulatsioon on ahel , milles kõik algab tasakaalust ja ka lõpeb sellega. Seda ei saa vaadata ainult mingil argielu tasemel. Vägijoogi lõikes on ehk nähtavam. Labasel vägistamisel jääb palju nähtamatuks. Egas kohtuseadused valitse kosmilisi. Põhimõtteliselt ,,maksab,, vägistaja just sellega ,mille suhtes ta ületas manipulatsiooni. Kuna me oleme siiski põimingud allikaist ,siis on vähemasti inimolemuses need meis võrdselt. Nii kaotab mees eelkõige just OMA naiselikus-maises pooles. Keha on vorm kui selline ning maise materjaliga. Tervis on üks ,millega makstakse. See omakorda tingib meheliku jõu nõrgenemise kehaliselt ka korrastajana. Ka seeme pole niisama seeme , vaid korra kontsentraat. Nii pole see naisele vähemoluline. Töökaaslasele kingitud flirt on naisele vähem jõuauke tekitav kui komandeeringus litsile ,,kingitud,, suutäis seemet. Ilma ,et kumbki teadlikult suudaks aduda tegelikke jõudude tasakaalustusi , alluvad nad mõlemad (ja ka on ise selle lähtepunktiks) katkematutele vastasmõjudele.
Keha üle valitseb alati nais-maine. Vaimu üle mees-taevalik. Nii on hinge ühendus punkt nende kese aga kumbki ei saa olla ühest-teisest lahutatud.
Mistahes maa-loodusressursside mehelik väljaimu ( naise potensiaali vägistamine ) ja sellesse korrastatuse e. töötluse liigpritsimine nagu ka naisepuhul - allub täpselt samale mustrile. Inimkeha mõistes maksame vormi e. kehaga ja jääme aina impotendimaks. Põhimõtteliselt vajame normaalseks toimivuseks aina uhkemat paksu persega litsi. Kes meid suudaks tasakaalustada. Nii kisub ka vägiainete juurde rohkem ( meid kistakse ). Ja aina väetimaks jääme. Kuna aga kõik liigub allikast-allikasse ja tasakaalust tasakaalu ,siis just täpselt nii me ka allume. Kõige laiemas mõttes. Ja seda ka keha, hinge ja vaimu lõikes. Liialdused toovad vastasmõju vääramatult. Vägistamine tähendab vastulainet vägistatu jõu enda poolt. Suurema vooluna. Et mitte minna rohkem uitama , võtan asja kokku nii - miks surnud liiguvad esmalt allilma? See on tagasiarveldus jõudude poolt. Iga ületus naiseliku-maise-loodusliku manipulatsioonis ,saabki vaid neis oma tasakaalu leida. Teretulemast allilma. Liigmaisele ja naiselikule orienteeritud ,kupatatakse aga loomuliku jadana taeva poole.
(selle postituse viimane muutmine: 01-07-2019 07:26 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
01-07-2019 08:38
Postitus: #2
RE: Väeti väeline vägirahvas
Vägisi ja väevõimuga tehtu saab tuua vaid sarnase peegelduse. Väestatud sõnad samuti. Sõnu seades tasub samuti arvestada just sellega.
Vägisi armsaks ei saa isegi kui punnitada kogu väest. Selgitan. Õigupoolest ei sündinud see teema mu jaoks juhuslikult ega ole mingi hetkehuvi. Päris palju oli vaja vaja läbi lasta erinevat infot. Ja ma ei mõtle selle all teaduse artikleid või enamuse arvamusi. Kuidas lõunamaised filosoofiad on mõjutanud meie maa asukaid ja kuidas nad senini teevad- oli põhjuseks asjasse kaevuda. Aga mõjutanud nad on ja rohkem kui arvatakse. Vägijoogid on probleemiks, keegi ei saa vastupidist väita. Seda veidi eelnevas sai ka lahatud. Lisakski ,et võõramaine on meil ,,aidanud,, maast ja loodusest kaugeneda. Vastastikune tõmme taimevaimudega on selle tagajärg. Samuti on meil probleemiks pereelu. Väga laialt. Meil ei saa mees ,mida eeldaks ega naine ,mida ihaldaks. Nii vaimustub eesti mees emotsionaalsest slaavitarist ja eesti naine kipub lõunamaa reisidele tõmmudega niksima. Mõlemad on paigast ära ja väetud. Koos ei püsita, seks ei vaimusta ja lapsi ei suudeta koos ammugi endast paremaks ,,väestada,,. Aga see kõik ongi väga pikk põhjus ,mille tagajärgi praegu näeme. KÕIK need lõunamaised ja usulised filosoofiad on toonud siia võõrad energiad ja infod. Sõnad pole vaid sõnad. Jumalasõna kusagilt kõrbest ei vääna energeetikat vaid inimeses. See mõjutab kõike. Ka jalgealust maakamarat. Lisaks on see olnud üdini tasakaalu roimav filosoofia ,mida siia on tarnitud. Ja ka hetke eluolu on sellest senini nakatunud. Kristlik-patriarhaalne maapaiga elukorraldus ei saagi tuua midagi muud kui oma maa tallatust ja naise vaimset mannetust. Nii ongi paljude jamade aluseks just madaldatud ja vägistatud naine. Ja selline naine ei saa olla mehelegi piisav vastujõud. Ainuüksi seetõttu ei toimu vastastikust täienemist ega lihtsalt toimimistki. Ja nii meil punnitataksegi kõigest väest aga miskit paremaks ikka ei nihku. Seda pere ja riigi ning muu lõikes. Mees ei leia naisest eeldatud kvaliteet vormi ning nii ka puudub suhestus maa endagagi. See on teine põhjus ,miks ma nii pingsalt olen uurinud. Eesti mehel on loodusest täiesti ükskõik reeglina. Pole naisega tõmmet ja sobivust pole ka muus. Kõiges ja kõige vahel istub ,,võõras,,. Kuna naine lödi ,siis ka mees on võimetu. Niivõttes vaimselt ja väelt impotent. Nii kipubki meie naine sinna ,kus võimekus suurem. Noh kui asju veel koledamaks maalida ,siis saabuvatele lõunlastele-pagulastele peaks just naine vastu hakkama aga juhtub just vastupidid. Mehed üksi aga midagi ära teha ei saa. Nüüd on küsimus ,kes peaks meie naised juba praegu korda tegema? Mehed kannavad ju endiselt sisse transporditud kristluse mõõdutundetust ja jätkuvat vägistaja-aluutaja vaimu. Mehed püüavad endiselt teostada mehelikke ideaale aga vastu andma pole kirik õpetanud teadlikult. Ei maale ,loodusele ega ammugi lastele-naistele.
(selle postituse viimane muutmine: 01-07-2019 12:18 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
01-07-2019 12:30
Postitus: #3
RE: Väeti väeline vägirahvas
Ja nüüd kolmas nüanss väesõnade raames. See aga ei ole midagi uut. Vana leidis taas vaid kinnitust. Seemnetu filosofeerimine on vaimne onanism. Igasugune võõrfilosoofiline väestus muudab mehe seemnetuks, sigimatuks, väetiks impotendiks. Teoreetiline võõrmulin ei tasakaalusta ega korrasta mitte midagi.Pole midagi maale ( paigale ) ja naisele pakkuda, ega vastu kah siis midagi loota pole. Poliitikas seda ka näeb.
Tegelikult on seda jube kerge näha. Võtame mistahes vaimuliidri siit mailt. Tal on armee naisjüngritest. See on just selline lünamaa reisi aseaine. Oma mees ei suuda vajalikku anda. Ja gurud pritsivad just kõike lõunamaist. Kuidas ka ei vaata ,mitte ükski ei suuda pakkuda omamaist vaimsust ning väestust läbi oma. Kuidas saakski siis mehe-naise suhteid ja muud korda? MITTE see pole VAIMNE VÕIMETUS e. impotentsus kui mees ei suuda peenelt keerulisis lõunamaa filosoofiaid. Igasugune väe ja vaimunõrkus ongi see kui ükski selle maa mees ei suuda oma paiga jõudude ja sõnadega hakkama saada. Kõik sünnivad põhjuse ja eesmärgiga mingisse piirkonda. Ja seal ON tegelikult KÕIK vajalik olemas. Mõnel juhul peab leidmiseks vaeva nägema kuna palju on mattunud võõra kõntsa alla. Ehk kadund Mikk oli omamoodi viimne väesõnaline asjataja. Praegu aga........ on kõik võõrast läbi imbunud njueidz.
Kõik on allikaist voolavate energiate e. jõudude väljendus. Nende jõudude tahtes käsitsus on väestamine. Kui omada infot energiast , saad seda kasutada väestamiseks. Info ja energia on ükssama. Ja nii võibki mõista ka sõnu ,,kõigest väest,, just vaid nii. Kui keegi punnitab kõigest väest aga tulemust ei paranda ,siis ongi ta võimetu. Teisisõnu, ta ei suuda hallata ja vallata infot. Puuduvad teadmised jõududest. Meil siin omad filosoofiad ja sõnad olemas. Suutmatus neid üles leida on tahtmatus midagi muuta. Piirkonna jõud ei ole jõuetud. Võõras voolus on nad mattunud. Naine ,kes need ise leiab , ei vaja enam ei lõuna ega omamaa meest.
Et sõnad pole vaid sõnad, kõiki veenma ei pea. Juhuslikust on neis vähe. Ja mida vanemad nad on , seda lähemad allikaile. Lisan siia varasemate teadjate ja tarkade iseloomustusi. Tasub kaeda kuidas ja millega energoinformatiivsust hallati ja vallati. Ja ka läbi teadmiste, tarkuste ja sõnaoskuste. https://kuushamanka.wordpress.com/2014/0...s-on-noid/
Öeldagu veel ,et meie matside maa pole piisavalt omafilosoofiline. Onaneerijad võiks leppida oma impotentsusega ja vait püsida. Kui ei suuda tervikut käsitseda omamaiselt, võib alati võtta üheotsa pileti lõunamaale.
Asja ilmestab veel muidugi kesksooline multikulti. Feminism ja munadega naine poliitikas. Mees on loodud olemuselt elu korraldajaks e. korrastajaks. Naisega seostub ikkagi kehaline ja vormiline pool. Tervis aga otseselt on naisevaldus. Kodu ( kodumaa ) väestab naine - kodukorralduse mees. Mees kasutab leiduvat materjali selle ehituseks. Kuidas kive laob ,nõnda püsti saab. Mees ehitab maailma maise maakamara tellistest nö. Ja korrastab ühiselu , s.t. paneb naised toimima. Teadlik naine valib tundepõhiselt meistri. Ainult et tundeallikas on igasugu võõrast sodi täis. Naine on tuim. Nii jahivadki eesti mehed särtsakaid slaavi naisi. Mida siis meestel vinguda ,,neegri riista viha,,.Nii skoorivadki igasugu kõrbemaised valgusgurud oma võimekusega ( sisseimetud võõraga) ja pole imestada ,et naisjüngrid väänlevad ekstaasis ilma tantratagi. Meie mehepojad ei mäleta ,kuidas karjapoiss ehal käis. Kurb aga isegi lätlased on põlisuselt sadu kordi väekamad meist. Pole imestada ,et eesti kalevipoeg soomes ,,õitseb,,. Sommid on meist kordades hullemas seisus. Hm. Osalt põhjust siia jäetud naesukestel rõõmustada. Mehed ei kipu lätti ja soome naised on puhta pakud. Irooniline aga soomele oleme ka meie lõunlased. Mingisse paika aga sünnime ju eesmärgi ja põhjusega.
(selle postituse viimane muutmine: 01-07-2019 13:23 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
01-07-2019 13:35
Postitus: #4
RE: Väeti väeline vägirahvas
Kui naine tahab meest koju kinnistada....... praktiline viis. Sellest ei ole kasu kui (või on see ajutine-ühekordne kui gutši trussid punased soetatud ) üles end lüüakse kuis telkust nähtud lääne lits. Aasalt korjatud lilled ,mille korjamist saatnud omasuine ja hingest tõusnud laul, mis kodus vaasi väestatud....... teevad ära paljut.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
01-07-2019 21:36
Postitus: #5
RE: Väeti väeline vägirahvas
Mind huvitaks väe seostamine SI üldlevinud mõõtühikutega.

Elujõud on nagu SI jõud.
Eluenergia on nagu SI energia, ehk töö.
Rakendades elujõudu millegi tegemiseks (liikumiseks), kulutame eluenergiat, ehk teeme tööd.
Vägi on nagu SI võimsus (mingi aja jooksul kulutatud energia ja kulunud aja jagatis).

Näiteks telliskivi purustav tugev karate-löök sisaldab palju väge, ehk lühikeseks löögi hetkeks (0,01 sekundit) rakendatav tavaline kogus energiat (inimese käel ca 100 dzauli) vallandab tohutu palju võimsust (100J / 0,01s = 10000W = 10 KW).

--------

Väetaimed annavad väge, ehk vabastavad hetkeks tohutu koguse energiat ... näiteks väetaimede mahladest deliiriumi joonud joodik-narkar võib teatud hetkedel omada niipalju väge, et teda ei jõua mitu meest kinni hoida (deliiriumi kuradikestega tuleb ju võidelda viimase võimaluseni).

Sarnaselt "kurnab" ka pidev shamaani rännakutel ja muudel vaimsetel rännakutel käimine inimese ära ... rännakul käimiseks on väge vaja, ning rännakuks tuleb valmistuda (elujõudu, eluenergiat koguda).

------

Huvitavaks läheb aga järgmise aruteluga: kas inimene omab võimekust nö "jõuvälja" (jõud x ruutmeeter, ehk energia x pikkus) dimensiooniga suuruse tekitamiseks-valitsemiseks ... taoline "jõuväli" on näiteks ulmefilmides kosmose-ristlejate kaitsekilbiks ("jõuväljast läbi löömiseks läheb väga tugevat-teravat lööki vaja) ... samuti oli "jõuväli" X-File seriaalis lendavat taldrikut kattev-maskeeriv kaitse-kile ... ning väidetavalt olevat osad Himaalaja mäed nö "seest tühjad", st jõuväli jätab mulje justkui oleks tegu mäe seinaga (põhimõtteliselt pole erilist vahet, kas lüüa oma pead-kätt vastu kivist seina, või vastu tugevat jõuvälja).

Osades idamaistes võitlus-tehnikates nagu oleks mingi "energeetiline kaitse & blokeering", mis peaks lahterduma eelpool kirjeldatud "jõuvälja alla".
(selle postituse viimane muutmine: 01-07-2019 21:37 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
03-07-2019 13:55
Postitus: #6
RE: Väeti väeline vägirahvas
Kas me suudaks rõõmu tunda ilusast ilmast kui poleks meile kõrvale võtta halba ilma? Kogu loodus suudab rõõmustada hea ilma üle. Samas nad ei tunne head ega halba. Kas briljant tunduks meile sama ilus kui nad osutuks kõik klaasitükiks? Kas valgusgurudel oleks võimalik pasundada valgusest kui neil puuduks pimedus? Kus on pimeduses siis halb? Aga see ei takista vaimupasunatel positiivse maski tagant õigustada iga viimastki ahnuse, rumaluse ja kurjuse omadust nii endis kui ühiskonnas. Pole olemas kurja ,mida ei saaks maalida headuse rüüsse kui see kasulikuks osutub. Ükski neist filosoofiatest ei küündi linnulauluni. Ja mida on linnukesel asja lõputuist vaimlustest?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
03-07-2019 14:05
Postitus: #7
RE: Väeti väeline vägirahvas
Esiteks, vaimne poolus on Yin (naiselikum) ja Maine on Yang (mehelikum). Tegelik mehelik ja naiselik tulenevad aga hoopis mujalt! Näiteks tõeline mehelik on hoopis mistahes poolustepaari perifeeria ja naiselik on mõlema poolusrepaari eelperifeeria (pole sobivat sõna). Ehk suurem pooluste ulatuvus on pigem riskialtim mehelikus, tundelisem naiselikkus hoiab pigem peavoolus väiksemat pooluste ulatuvust.
Teiseks, vaimne ei võrdu korrastavat... need kaks on täiesti erineva põhimõttega poolusefaktorit. Korrastatult (reeglipäraselt) on võimalik siseneda nii vaimsusesse kui ka maisusesse. Ja kaoseliselt (loominguliselt) on võimalik siseneda nii maisusesse kui ka vaimsusesse. Korrastatus on Yin (naiselikum) ja Kaoselisus on Yang (mehelikum). Kuid samuti tõeline mehelikkus on mõlema poolusepaari suurema ulatuvusega perifeeria, ja naiselikkus on väiksema ulatuvusega eelperifeeria.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
03-07-2019 15:44
Postitus: #8
RE: Väeti väeline vägirahvas
Argielu praktiline pool saab käsitsetud olla vaid praktiliselt. Ma päris meelega ei hakanud lisama ,et see on toores teema selle ümber ,kuidas me omaväeliselt hakkaksime asju mõistma. Omaväeliselt-oma sõnaliselt. Iga keel vastab just sellele piirkonnale, kus ta kasutatav on. Iga sünd sellesse paika on põhjuslik. Ja nii on kõik eesmärgipärane ,ja pole olemas juhuseid. Kindlasti ei saa seda teemat lühidalt kokku võtta. see saabki olla vaid avatud. Aga omale. Mistahes üle kleepimine , oleks juba teine teema. Miski ei saa väljuda lätteist ja muutuda vastandiks. Jõud saavad vaid põimuda. Ja isegi kui ,,välimus,, saab nii justkui miski uut, jääb allikas ikka allikaks. On loomulikud voogamised. On manipuleeritud suunamised. Juhul kui jõud on vägistatud , asub allikas seda tagasi suunama. Põhimõtteliselt nii, kui manipulatsioon on põhimõttel .......mulle kasu ja hea, siis vastulaine toob tagajärje vastupidi. Seda teadlikum ka teab. Ja silmas peab. Teema tõusis hetkel toimuva tuules. Kiriku lõputu müügilobi tuules. Nuditud teadlikus . Vastutust neilt nõuda oleks liiast. Ja tundub ,et tagajärje teadlikust napib endiselt. Nende tulevikku suunatud pimestatud pilk istub jämedalt minevikuihas. Lühike minevik....lühike tulevik.
Teema avatud kõigele praktilisele poolele. Kui raske pole, omade sõnade najal. Ja ka antud nüanss vajab praktilist tausta. Kui naiselik on nö. korrastav pool ,siis ehk mõned lahatavad näited? Nt. millise süsteemi on pannud valitsev naispool pannud toimima? Mõni usund? Millise aluse on pannud naiselik külg nt. teadusesse , jäädes baasreegliks? Toimiv -korrastav tabelipärane loogika kandja? On ehk näiteid ,kus naine on loonud püsivuse? Või lausa matriarhaalse keksonna ,kus naine ,,kannab,, aga mehelik pool moodustab andva jalami?
Kusjuures on just ka tabelteadus suutnud ära tõestada ,et emane suudab jätkuda vajadusel ka ise ja üksi. Sama on näidete põhjal ka loodus suutnud. S.t. naiselik suudab ise eneses leida korrastatuse ,kuhjates pilla-palla mineraalilaost toimiva ja püsiva vormi. Mehelik ei suuda aga leida kaoselist ,,materjali,, küllust ei ürgsupist ega vahutavatest lättevoogudest. Praktikas siiski asub lattu sattunud asjapulk põimima. Algseeme ( igas mõttes ) on võrreldes laoga ikka väga pisike ( tubli muidugi ) asjataja. Naine saab luua muidugi suure firma...... juhul kui ta kaasab kogu meespoolest laenatu ja saadu. Sõdades aga surevad kõik tunded.
Jah. Põhimõtteliselt on ju ka kosmos ning ka see planeet isekorrastuv. Tuleb nõustuda. Taastootev ja tasakaalu hoidev. Kas just isetekkeline, ma pole kindel. Kui nüüd veel isepaljunemine lisada....... siis kukub kogu religioonistik uppi. See isa ja poja A ja O....ei päde. Kas pidada ülimaks püha vaimu kui naisalget? See aga tähendaks ,et isa ja poeg on .....suhtelised, ajutised ja alati mannetumad.....juhused supis. ,,Jumalate,, tehnoloogias saab naise tüvirakkudest eraldada vajaliku ,,viljastaja ,, talle endale ( ta sisaldab ISE seda ). Proovi kuda tahad ....mitte miski mehelik ei suuda seda korrata. Ei kirikus ega laboris. Kõik homunkulused ( vaimolendid manipulatsioonides) on ebapüsivad ja laialaivalguvad. Tarkade kivi ja püha graali ei saa nad luua , kuigi tahaks. Ühiskonna kaine loogika läbi numbrite ja range geomeetria on ka rohkem selline....... soov paekivist kulda teha. Mees saab hoida pühamut ja religiooni naisest lahus aga mitte püdelat ühiskonda. Ons mõni näide üdini patriarhaalsest ühiskonnast? Naiselikus ÜK-st aga pajatavad lõputud lood. Kõik amatsoonide kogukonnad toimisid....... peale mehelikust valitsemisest lahkumist. Ükskõik ,millisest servast vaatad....... parasiitlus on alati ainult isaspõhine. Ja tundub loogiline ,et verd imevad looduses alati emased.
Kas saab olla midagi täiuslikumat kui mesilaspere? Ja neis on isaste roll ainult olla lesk või loterii võitja. Ühel juhul on autasuks kodutus ja hukk. Teisel juhul .......... tasumine oma õndsuse eest.
(selle postituse viimane muutmine: 03-07-2019 16:37 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
03-07-2019 16:52
Postitus: #9
RE: Väeti väeline vägirahvas
Praktilises pooles -naiselik tunde ja looduse tajuline pool. Eks meenutame ,mida kaine-loogiline ja arvestuslik majandustabeli mees ütles- ,, kuradi emotsioonivad puukallistajad,,........ ja sõitis ratsionalse rahakisaga üle laipade.....teadust kõrgel lehvitades. Noh see näide neile,kes ikka veel ei näe parasiitliku patriarhaalse ( taedus-kristlik) isa-pojalikku õgardlust.
Naiselik vastureaktsioon ük naiste hulgas oli kõike muud kui looduslik ( mehelik on ülekaalus ). Mitte ei pea naine end listiturul võistlema sättima ,et kellel ahvatlevam perse taga. Vaja on ÜK-le mõista anda kui vähe teda üldse vaja on. Mitte miski ei mõju kainestavamalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Veteran

Postitusi: 790
Liitunud: Mar 2019
03-07-2019 17:57
Postitus: #10
RE: Väeti väeline vägirahvas
Milles ikkagi seisneb meheliku kaootilisus? Manipulatsioonis ,kuid mitte parasiitlikus vormis. Naisalges puudub parasiitlus. Mees siin maal ( naine) , naisest sündinu ja omades keha ( liha kuulub maal-naisele) on omamoodi ,,ehitusmaterjal,, ,kuid mitte vastaspoolena vaid osana harmooniast. Maaisa? Isake Maa? Loomulikult mitte. Planeet ja loodus on puhas tasakaal. Looduses ei jagata midagi duaalseks ega heaks-halvaks. Seega ka naiselikus puudub selline tung. Nii on ka naiselik korrastaja ja mees selle lõhkuja. Mitte just vastujõuna ,kuivõrd tervikust üht poolust ülemanipuleeriv parasiit. Siit langeb ka ära igasugune arusaam ,et maale saabusid kunagi ,,võõrad naisoost parasiidid -emandad,,. Nad said olla vaid manipuleeritud ja suunatud. Järelikult alguspunktis oli juba EELNEVALT miski mäda ja viltu. Taevariik? Olemuselt ongi planeet NAISalge väöjendus. Kui isane kasutab ,,materjali, enda väljenduseks, siis teeb seda ka naiselik vastulainena. Kas nähtamatult või nähtavalt tagajärjena. ÜK tagajärge saame veel näha. Seda kõike saab paarisuhetes näha ja kehtestada. Piisab kui endale selgitada ja ka sõnades kehtestada. Meil pole isaseid ja emaseid sõnavorme........kuna looduses pole duaalsust. Kristlus jah tõi meile mõisted temake ja lüpsJANNA ning kolmainsuse. Isa .poja ja pühavaimu nimel. Et ikka ka sõnadega hinge sisse kehtestada ( seestada) võõrast. Mida keerukamad on võõrad filosoofiad ,seda keerukamad on sõlmed ja mustrid allikat vägistamas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog