• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
#1
Tere, Q11!
Kas sul on võimalik viidata siia mingeid artikleid, raamatuid, maailmavaateid.
Et sinu maailmapilt on umbes nagu see, mida kirjeldab x, ainult et veits teiste sõnadega ja rõhuasetusega pigem sellel ja tollel.

Ja kas sa saaksid anda oma maailmapildi arengu väikese ülevaate: kunagi arvasin nii, siis enam ei arvanud, sellepärast et..., Siis arvasin nii, jne. Mitmes maailmapilt see sul laias laastus praegu on?

Pean tunnistama, et kui sa minult samu asju küsiksid, siis ma ei suudaks vastata, sest ei tegele selliste teemadega praegu.

Aitäh.
Vasta
#2
"Ja kas sa saaksid anda oma maailmapildi arengu väikese ülevaate"
Huvitav ongi see, et mingit maailmapildi "arengut" pole mul toimunud...muidugi teatud näidete toomine ja sõnastus kindlasti veidi ehk muutunud aga "põhipoint" on ikka jäänud samaks. Ja nii nagu oskan kirjeldada. See pole , et kunagi arvasin nii ja nüüd naa. Teemant ei muutu...Smile
Vasta
#3
Ma ei tea ühtegi mõtlejat, kes hetkest Q11 moodi rääkinud oleks ... peale Allan Watsi. Kuulasin temalt hiljuti audioraamatut, mis sisuliselt vaatles läänelikku mõtlemismudelit läbi omamoodi idapärase vaatevinkli. Täitsa äge kuulamine oli.

Ega ma ei taha võrrelda Q11 esinemist siin Wattsi ideedega, mingi sarnasus torkas lihtsalt silma. Paneksin siinkohal oma mäletamise järgi kirja ühe idee Watsilt, mis mulle kõige enam muljet avaldas, eks Q11 saab siis öelda, mis ta sellest arvab.

Kujuta ette, et sa suudad luua endale ükskõik millise unenäo, kus sa võid kogeda mida iganes. Mida sa teeksid? Mida sa looksid? Ilmselt midagi meeldivat, midagi millest sa alati unistanud oled. Aga kujuta nüüd ette, et sa suudad ühe öö jooksul kogeda aastakümnete pikkuena näivat unenägu, tervet elu ühes unenäos. Mõne aja pärast oled sa siis kogenud kõike meeldivat, mida sa ette suudad kujutada, ning sul on veel nii palju unenägusid ees. Siis hakkaksid sa ilmselt katsetama riskantsemate stsenaariumitega, sa hakkaksid kompima enda piire. Võib-olla sa isegi võtaksid mõnes unes endalt teadmise, et sa näed und, sa kogeksid und reaalsena. Nii paneksid sa ennast aina tõsissemalt proovile, astudes aina enam välja oma mugavustsoonist, kuni ühel hetkel avastad, et sa loed seda postitust para-webis. Sa muidugi ei tea, et sa seda unes loed; sa oled võtnud endalt selle teadmise, sest nii on kogemus ehedam. Tegelikult on see aga mäng, kõik mida sa reaalsuseks pead. See on uni, mille sa ise oled loonud ning milles sa iseendaga peitust mängid.

See mõte ise ei pretendeeri ka tõele, seegi on kõigest mõttemäng. Ilma mänguta jääb mõte endasse kinni, aga mäng vabastab. Minu jaoks on see tore mõte, millega saab mängida Smile
Vasta
#4
Aitäh, Lorenz, aga lisa palun viide. Väga raske on uskuda, et see Wattsi jutt originaalne oleks. Küllap on selliste mõtetega mängitud palju.
Vasta
#5
https://www.audible.com/pd/Out-of-Your-M...B0161LXWGK
See oli raamat, mida mina kuulasin. Ning üldse mitte väga keskendunult, niiet täpselt kus ta seal seda ütles, seda ma ei mäleta. Leidsin Youtubest katkendi, kus ta vist kusagil teises loengus (antud raamat on samuti loengute salvestistest kokku pandud) samast asjast räägib. Video häda on see, et sinna on taustaks lisatud muusika.


Orginaalne see olla ei pruugi, algsetest allikatest ei tea mina aga midagi.
Vasta
#6
Jah, Alan Watts oli nö pioneer, kes tõi Ameerika lääne kristlikku maailmavaatesse teatud murrangu.
Hmm...sellest unest mida ta räägib...
Astraalis saad luua enda ette mina teisiku. Ta teeb kõike mida sina. Mõte peas, kohe ütleb lausena.
Proovid teiste astraali olenditega....märkad samasugust mustrit. Jah mis sellest siis, näen tegelikult Ennast unes? Kah asi..
Naljakas ongi see, et ka Ärkvelolekus kui vaatad Teise Silmadesse näed ainult Ühte....Iseennast...ehk Hetke...Kelle oled lihtsalt unustanud...Smile
Vasta
#7
Panen ühe lingi Advaita Vedantast (Kõik On Üks) ...Smile
https://www.youtube.com/watch?v=tPhsmHRC9xM

Vasta
#8
Sarnast mõtteviisi on tutvustanud-õpetanud ka Ingvar Villido.
Ning üks maailmamastaabiline nimi (jätan nimetamata) on öelnud umbes nii, et "Kõik on üks ja sama Teadvus, kuid see "kõik" on erinevatel teadlikkuse tasanditel iseendast".
Vasta
#9
Stephen Jourdaini üks päris hea video inglisekeelsena, no keda huvitab egosurm ja Ärkamine...Smile
https://www.youtube.com/watch?v=mSlghvouAD8
Vasta
#10
Ärkamisel on erinevad etapid. http://www.spiritualawakeningsigns.com/s...ts-stages/
Vasta
#11
Jah, eks võib nii ka läheneda, kuigi Ärkamine ise ei ole sündmus. Sündmus on spirituaalne kogemus , mis peaks viitama Minale...Smile
Vasta
#12
Kogemustik ja sündmustik, mis viib kogu terviku ärkamiseni. Kaasaarvatud DNA ja rakutasand. Vaimu aim on esimene osa vaid.
Vasta
#13
"Kaasaarvatud DNA ja rakutasand"
Hmm...kuidas sa seda mõtled?
Vasta
#14
Kui ärkamisse jõuab terve kihistu. Keha k.a. Valmidus selleks on väga vähestel. DNA potensiaalide täisspekter.
Vasta
#15
Me räägime ikkagi erinevatest asjadest.
Esiteks inimene ei saa valgustuda. Igasugu dna-d ja kehad...EI.
Valgustumine on Mina järsk enesetunnetamine. Kus? Hetkes...Kes Mina tegelikult ongi...
Ei ole sellist "valmidus vähestel"....Kõik on samal nö. "pulgal"...Smile
Vasta
#16
Vaid üks näide ( levinuim vast ). Kuidas see kulges sinul? http://thestreetsmartpsychic.blogspot.co...belly.html
Vaimu aim on esimene ( mööduv ) tasand. Ses jah paljud kujutavad ette mingit kõrgeimat levelit ja lõppjaama. Kuulutatakse end vanaks hingeks ja ei tea mida. Ärkamisel ole mingit pistmist heaolu , õndsuse , hea tervise või rahuga. Ärkamine on purustav protsess ja kohe kindlasti sisaldab see ka nö. põrgu läbi käimist. See aga on eelkõige rakutasandil puhastumine, kohandumine ja transformeerumine. Njueidz räägibki vaid esimesest staadiumist. Ma ju räägin, väga vähestel on valmidus minna kogu põrgust läbi elu ajal.
Vasta
#17
Hehehe...oled ikka naljahammas Lokster...tahad teada kuidas ma hommikul sokke jalga saan?...Smile
Vasta
#18
No aga räägi KUIDAS kulges su kehaline ärkamine. Palju selles oli rahu ja kergust?
Millised neist sulle tuttavad on? Tegemist on muidugi eriliselt njueidz lihtsustusega sellel lehel. https://www.spiritualunite.com/articles/...-sickness/
Vasta
#19
Kehalisest ärkamisest ma ei saa aru....Vabandust Lokster, tõesti ei saa.
Keha ei ärka....ego (kelleks ma ennast pean) ei ärka.
Ärkab ainult Mina. Hmm...see on nagu su materiaalne keha on anum milles on vesi....ja päike (Päris Mina) sillerdab seal sees...Sellekaudu Mina Näeb ennast...
See näide polnud küll minu enda oma aga siin tundus vajalikuna...Smile
Muidugi... Lokster Sa mulle ei pea panema neid linke...võinoh pane aga...noo räägid ju Q11-ga...Smile
Vasta
#20
Jajah. Ma tean. Seepsee ongi ,et need ,,väga vanad hinged,, peavad inimest mingiks kõrgema väljenduseks ega näe seda va ,,kõik on üks,, muus maailma osas. Ja sa arvad et Buddha tegi läbi kõik need kehalised kadalipud ,et jõuda Tolle filosoofiani? Hetke maailma meedia ega njueidz ei tunne ühtegi ärganut täismahus. Kui tunneks , siis ei peetaks teda ka inimeseks. Ja ühel juhul nähtaks tas jumalikust ,teisel juhul ohtlikku saatanlikust. Ärganu nimelt hakkab äratama läbi oma terviku kogu TERVIKUT. Täisspektris ,, transformeerima,,. Kole hinnang sellisele tegevusele- ,, pole mingit keha ega selle ärakamist,,. Et viia muud ,,hetke,, tasandile ....peabki kaevuma kõige ,,raskemasse,, osasse. Kuidas oleks muidu võimalik see? Pole mingit ,, vanade hingede ,,klubi, kus endasarnaseid vaimlejaid aidatakse kah kõrgelt jumalikuks. Ahhh. Sorri. Mõttetusesse mõttekust lisada on akendeta maja kütmine. Muideks leidsin kellegi ,kes ka tõepoolest siinmail sai aimu järgmisest etapist.
KÕIK ärkamisfaasid on seotud oma enda kundaliniga. Nii tunnebki ka kundalini protsess erinevaid tasandeid. Osaline, hetkeline ning täismahuline tõus ( ei see ei ole AINULT pööningu temaatika ) . ,,Täis,, tähendabki tervikut ,kus midagi ei välistata ega jäeta välja. See viimane ongi pöördumatu ning purustav..... kuniks mitte midagi vana enam alles ei jää. Isegi mitte vanaviisiliselt toimivaid rakke.
Miks ma üldse sekkusin? Vat kui sa pidevalt räägid massidele ,et valdad kõrgeimat tippu ja lõppjaama ,siis niimõnigi jookseb ummikusse kui kundalini ja vaim hakkavad intensiivselt edasi lükkama........ avarama ärkamise poole. Igasugu kinni hoidvad takistused aga teevad protsessi veelgi ,,põrgulikumaks,,.
Vasta
#21
Jaa...Kundalini võib kergelt segi laksida seda küll...Smile
Vasta
#22
(22-06-2019, 17:02 )Lokster Kirjutas: Vaid üks näide ( levinuim vast ). Kuidas see kulges sinul? http://thestreetsmartpsychic.blogspot.co...belly.html
Vaimu aim on esimene ( mööduv ) tasand. Ses jah paljud kujutavad ette mingit kõrgeimat levelit ja lõppjaama. Kuulutatakse end vanaks hingeks ja ei tea mida. Ärkamisel ole mingit pistmist heaolu , õndsuse , hea tervise või rahuga. Ärkamine on purustav protsess ja kohe kindlasti sisaldab see ka nö. põrgu läbi käimist. See aga on eelkõige rakutasandil puhastumine, kohandumine ja transformeerumine. Njueidz räägibki vaid esimesest staadiumist. Ma ju räägin, väga vähestel on valmidus minna kogu põrgust läbi elu ajal.

Üsnagi on pistmist rahuga. Aga see rahu on sisemine - välisest sõltumatu. Väljas võib möllata torm kuid sügavamal sees on rahu ja ruumikus.
Ärkamise protsess ei pea olema purustav aga võib olla. See oleneb kui samastunud ollakse meelega/egoga ning sellest tulevast vastuseisust protsessile. See võib üsna ebameeldiv olla küll. Saab muidugi paluda protsessi aeglustumist kui liiga keerukaks kipub minema kuid peatada enam ei saa kui juba ollakse selle keskel.

Vasta
#23
Esialgu ongi kõik ülivõrretes. Jah seda võiks nimetada ,, vaimseks ärkamiseks,,. Oma vaimu ära tundmiseks. Aga see ei ole mingi piir. Ka enne olen rääkinud kõige lihtsamast indikaatorist - kui ollakse omaarust justkui lõpuks kohale jõudnud......ollakse hoopis ummikusse jõudnud. Q11 puhul on see eriliselt väljendunud. Niivõttes ollakse kinni joostud ühte ,,nurka,,. Usk ,et see ongi mingi kõrgeim tase ja võimalik suurim saavutus, on väga ekslik. Osa protsessist koosnebki ,,valeradadest,,. Oma osa on ka reaalsetel tegelastel ,kes nii uskuma panevad. Eks ole aina rohkem nüüd virgujaid..... kuid samaväärselt kasvavad vastujõud. Aina intensiivsemalt sekkutakse protsessidesse. Muidugi need tegelased ise jäävad märkamatuks. Vajaliku töö teevad ära inimesed ise ,kes selliste nööride otsas ripuvad. Enamus valgusgurusid teevad ju mida? Suunavad võõrprogede ja võõregregoride sisse, lubades sealgi mingeid kõrgemaid lõppjaamu. Vat see ongi indikaator. Õige rada ei oma isegi mitte puhkepause. Veel vähem ollakse ,,kohale jõudnud,,. See on katkematu ja progresseeruv protsess. Oled mingi leveli läbinud-küpsenud enamaks, saadki veelgi sügavama ja raskema takistuse. Ja nii kogu aeg. Piltlikult läbitakse põrgu aina sügavaimaid kihte. Aina tumedamaks lähevad varjud. See ongi areng. Elukestev. Mitte õndsamaks ja kergemaks ei vii tee, vaid laiemaks, sügavamaks....laiahaardelisemaks. See esimene etapp ongi positiivne esmatutvustus vaimuga. Edasi hakkab puhastus tungima igasse kihti. Transformatsioon liigub igasse aspekti. Nt. see mõnus meelerahu seisund kaob aina õhemaks. Igasugu katsed end maandada ja nö. halbade energiate eest end kaitsta , kaotavad oma mõju. Kõigega üheks saamiseks eemaldataksegi kõik takistused. Nagu aru saad siis kõige tervikus ei saagi olla kõik positiivne. Ka kõige negatiivse , paha ja kurjaga saadakse samuti otse üheks. Tundlikusega mitte ei hakata paremini hakkama saama vaid see kasvab.
Jh see egosurm ja ego ning vaimu eristamine ja neisse sügavuti teadvustumine on osa protsessist. Aga see on väike osa. Ego surma kogetakse korduvalt ja samuti aina sügavamalt. Samas tema kadu on välistatud. Point on nende kahe tasakaal ja koostöö.
Meedia ja njueidz kubiseb loomulikult kõige massilisemast poolest-esimesest etapist. Edasisest niipalju ei räägita kuna seda pole piisavalt selgeks selgitatud või piisava massina kogetud.
Et asjad veelgi arusaadavamad oleks- on isiklik areng ja personaalne rada. See on justkui seotud võimekuse ja valmidusega. Hetkel ongi enamuse jaoks arengu lagi see esimene etapp. Kas ja kes edasi nihkub......? Sõltub...... Siinmail tean vaid üht sellist. Ja hiljuti avastasin veel ühe ,kes kukkus sügavamasse protsessi. KÕIK. Edasiminejate hulgas POLE ühtegi suurnimega vaimset praktikut, tuntud vaimuguru ega muud vaimumaastiku tuntumat nägu. Teoreetiliste filosoofide ja vaimlejate hulgas ammugi mitte. Ei mksa arvata et ma nüüd siin kedagi kõrgemaks või tähtsamaks sätin või kedagi upitan erilisemaks. See milline on kellegi areng ja valmidus pole kuidagi minu hukka mõista või määrata.
Eks paljud peavad end ,,valgustöötajaks,, või kõrgemaks arenejaks.....mida iganes. On väga lihtne määrata enda raja arengupunkti. Kui see on käes ,siis pole vast ka teadmatust või eneseupitamist. Nimelt on hetke suurim tunnus........ see kui ollakse GLOBAALSE ärkamise sünkroonis. S.t. kogetakse üheaegselt KOOS samu sümptomeid ja laineid. Teisisõnu üheks saamine e. empaatia on juba ultra avatud. Näiteks tuntakse suuremaid maavärinaid KOGU oma tervikus ja aspektides. Või tuntakse mööduvat komeeti. Selle kogemine ilma takistusteta aga on kõike muud kui ,,rahu, õndsus või kergus,,. KOGU ilmaruumi ,,halvaga,, üheks saamine ,,positiivse,, kõrvalt........ päris valmis pole veel keegi.

Kuhu aga viib see protsess? Kindlasti mitte vaimuni ainult. Lühidalt on esimene level oma mina ja keha lähenemine vaimule. Ära tundmine ja teadvustumine. Hulk maad edasi aga hakab VAIM lähenema ja sisenema kehasse ja muusse. MUUDAB kõik aspektid endaks. Raske seletada kogu seda raku ja DNA transformatsiooni. Kuidagigi selgitades.......hm. Enamus inimestest liigubki arengus nii....saadakse lõpuks vaimuks. Mina ego ja keha lagunevad ja kaovad. Vaid pisil osal on aga samm edasi. Liigutakse vaimu juba ,,olendina,,. Ma ei ütle valgusolendina kuna see on eksitav määratlus. Jah valgustunud küll aga selle all saab võtta avardumist ja laienemist terviklikuks. KOOS VORMI NING ERALDUNU TEADVUSTUSEGA. Ei saa väga peensusi kirjeldada kuna see pole kirjeldatav. Lihtsustatult..... on neid ,kes on vamis muutuma olendiks eraldunu vormis. Nii ka minateadvuse säilimise ( ei lähe kustutamisele) kui ka määratletava vormiga. No ma ei ütle et see on maiselt inimkeha otse või siis mingi eeterlik ,,ingel tiibadega,,. Vorm on midagi enamat ses kui inimkujutlus. Veelgi lihtsutatumalt........ eks küsigu Jeesukalt et kuda kurat ja mismoodi ta terve kehaga siit teistesse dimedesse põrutas. See aga on ka selle reaalsuse avaraim ärkamise vorm. Buddha keha....... on samuti selle kirjeldus. Protsessi idu ongi see ,et ei jää maha ega järgi miskit vana. Isegi mitte surevat rakuhunnikut. Ja teisalt käiakse püstijalu läbi see ,mis enamusele on surma järgne. Illustratiivselt elatakse otse läbi korduvad kõigi kihi surmad, põrgud jne. Ümbersünd toimub reaalis ja SIIN.
Vasta
#24
(23-06-2019, 08:14 )Lokster Kirjutas: Esialgu ongi kõik ülivõrretes. Jah seda võiks nimetada ,, vaimseks ärkamiseks,,. Oma vaimu ära tundmiseks. Aga see ei ole mingi piir. Ka enne rääkinud kõige lihtsamast indikaatorist - kui ollakse omaarust justkui lõpuks kohale jõudnud......ollakse hoopis ummikusse jõudnud.
...

Nõustun. See on vajalik väljakutse millega seisavad silmitsi enamus sellel rajal liikujaid. Luuakse "valgustunu" minapilt millest kinni hoides edsiminek aeglustub. Selle taga on reaalsed miniärkamiste kogemused ja ego loomulikult leiab, et ta on nüüd eriline ja mingil moel parem kui "tavainimesed".


(23-06-2019, 08:14 )Lokster Kirjutas: ....
Enamus valgusgurusid teevad ju mida? Suunavad võõrprogede ja võõregregoride sisse, lubades sealgi mingeid kõrgemaid lõppjaamu. Vat see ongi indikaator. Õige rada ei oma isegi mitte puhkepause. Veel vähem ollakse ,,kohale jõudnud,,. See on katkematu ja progresseeruv protsess. OLed mingi leveli läbinud-küpsenud enamaks, saadki veelgi sügavama ja raskema takistuse. Ja nii kogu aeg. Piltlikult läbitakse põrgu aina sügavaimaid kihte. Aina tumedamaks lähevad varjud. See ongi areng. Elukestev. Mitte õndsamaks ja kergemaks ei vii tee, vaid laiemaks, sügavamaks....laiahaardelisemaks. See esimene etapp ongi positiivne esmatutvustus vaimuga. Edasi hakkab puhastus tungima igasse kihti. Transformatsioon liigub igasse aspekti. Nt. see mõnus meelerahu sesund kaob aina õhemaks. Igasugu katsed end maandada ja nö. halbade energiate eest end kaitsta , kaotvad oma mõju. Kõigega üheks saamiseks eemaldataksegi kõik takistused. Nagu aru saad siis kõige tervikus ei saagi olla kõik positiivne. Ka kõige negatiivse , paha ja kurjaga saadakse samuti otse üheks. Tundlikussega mitte ei hakata paremini hakkama saama vaid see kasvab.
...

Ma kahtlustan, et isegi kui gurud teavad edasist teed siis nad ei ütle seda. Sellel on üsnagi mõistetav põhjus. Ega kõik püüdlejad polegi võimelised minema edasi ja polegi ilmselt vajadust. Pealegi kui rääkida egos lõksus olevale inimesele edasistest väljakutsetest peletab see eemale esimest sammust. Kannatustest vabanemine on oluliselt motiveerivam.


(23-06-2019, 08:14 )Lokster Kirjutas: ...
Jh see egosurm ja ego ning vaimueristamine ja neisse sügavuti teadvustumine on on protsessist. Aga see on väike osa. Ego surma kogetakse korduvalt ja samuti aina sügavamalt. Samas tema kadu on välistatud. Point on nende kahe tasakaal ja koostöö.
...

Ilmselt seda terminit "ego surm" tõlgendatakse natuke valesti. Ego iseeneset on suhteliselt illusoorne. Tegelikult pole midagi mis võiks surra. On vaid samastumine mõtete/mõttemustrite/minapildiga. Võttes tähelepanu ära sisedialoogilt mis seda kõike üleval hoiab kaob ka ego. Muidugi ainult selleks, et taas tagasi tulla. Ja arusaadav ka. Selleks, et selles maailmas suhelda vajame sõnu, mõtteid, konseptsioone. Ehk siis jah nagu sa välja tõid - vajalik on tasakaal ja koostöö. See on suht keerukas väljakutse.



Vasta
#25
Just. Universaalõpetusi selleks pole. Kahjuks ei anta ka siia sündides kaasa kasutusjuhendit nagu aparaadile. See aga ongi vaatleja -kogeja arengutee ,kus õppetunnid tuleb ise läbi teha ,mitte gururaamatust teooriaks lugeda. Eks ka minatunnetus sel teel on samuti duaalses tõusus-mõõnas. Parem-halvem hindamine kuni tehakse vahet minaupitamisel ning minatunnustamisel. Egoism versus kõige hindamine samaväärseks. Et asjad jälle süüdistuseni ei kalduks ,siis kordan üle. On suur vahe ,kas pühendutakse enda sisse ja oma rajale või pursatakse end kildudeks võõraste energiate- infode hulka. Selguse mõttes ehk isegi nii- on oluline leida oma keha ja oma kundalini tasakaal. Ise Enda Oma. Ja samuti leida tasakaal ( mitte kadu ) oma Mina ja Vaimu vahel. Ega minul on endiselt ükspuha kui keegi soovib end personaalselt sööta mõnda egregori. Aga kui asi jõuab jõulisse masside suunamisse, siis see puudutab ka mind otse. Igasugune katse lükata masse oma rajalt maha on minusse puutuv igati. Ei pea võtma nii ,et massid kuuluvad mulle. Ehk kuulun mina massidele. IGASUGUNE KAUGE ja VÕÕRAS info ja energia on takistus oma arengule. See on umbes nii ,et kui minu kodukohta püstitatakse moššee ,siis see ju mõjutab ka mind. Loll näide muidugi. Aga kui ma ütlen ,et läheb korda KÕIK mis planeediga sünnib ,siis aru ei saada kuna ei olda temaga veel üks.

Novat. Et kui keegi järgib oma arengut ja rada ,siis kes tglt hakkab hierarhilisi upitamisi korraldama? Reeglina kõrvalseisjad. ,Ahh et pead end premaks,,. Ükskõik kui palju võib korrutada-me kõik oleme võrdsetel alustel ja võrdsetes võimalustes. Oluline on leida just OMA areng-tee. Ja nii ei olegi mõtet kedagi jõuga suunata. Võiks vahet teha ikkagi ,et tekst pole personaalne vaid mõeldud paljudele ,kelle hulgas on vastuseid ootavad kulgejad. Nad on esitlenud taotluse viidete leidmiseks. Kõik vajavad kinnitusi oma sisehäälele hooti. OMA leiab hiljem välise kinnituse. On näide just üsna hiljuti sellest.
Aga kuna ma siiski kirjutan nüüd ,,võõras,, teemas ,siis pean selgitama.
Massides on üsna palju uusi nihkujaid rajal. Eks paljud on segaduses. On see ego surma staadium või mingi muu ummikseis. Puuduvad teadmised ja oskused liikuma nihkuda aga on sisemine vaimne sund. Noja siis ongi jube kui ees laiutavad igast gurud ja võõrad suunajad. Nagu mainitet on globaalsele virgumisele samuti kasvanud vastujõud. Püüd iga hinna eest kõiki vanasse tagasi suruda ja sinna kinnistada.
Ära pahanda Q11, sa isegi ei saa aru ,mida ja kuhu sa suunad masse. Sa pole veel ikka siiamaani leidnud vastust kõige tähtsamale- MIKS sinu vaim üldse väljendus siia reaalsusse. Miks oli see vajalik. Ja milline eesmärk. Noja kujuta ette ,et sa ei tea veel grammigi tegudest ega tagajärgedest. Veel vähem vastutusest. Sa kordad aina uuesti oma proget.
Juhtub et nüüd mõni ummikus teeline päevast päeva loeb neid võlts njueidz vaimlusi?
Ja siis kirjutab keegi ,et seda reaalsust polegi. Pole kehagi. Midagi polegi. Kõigel puudub eesmärk ja vajadus. Ühesõnaga inimene sattus kuidagi siia maailma mingis illusioonis lihtsalt juhuslikult niisama. Et nagu pole mingit ärkamist teadvuste kihistus. Pole valgustumist valguse kihistus. Pole erinevaid reaalsusi, dimensioone. Mitte midagi pole. Ühesõnaga kõik olevused ja olendid on täiesti minasurnud mõttetud väljendused. Kui ego pole veel surnud ,siis peaks justkui ta viimseni hävitama. Hm. Kes keelab sellisel seda aga teha? Eks ole mina kehaga üsna tihedalt seotud.Kes keelab keha tappa? Miski protest hoiab tagasi. Eitea mis see on?
Kui keegi ikka veel arvab ,et arengus nihkujad saavad kuidagi ,,paremaks ja erilisemaks,, , siis ütleks.......kui keegi teaks sellest põrgulisest surmaorust ette ( mälu kustutatakse põhjusega) ei asuks ta sellele teele vabatahtlikult. Puikleks kõrvale ükskõik mis hinnaga.
Loffele veel. Ego illusoorsus? Jah kõik aspektid on väljendunud mitmekihiliselt. Ja nii on ka iga olemus ja kiht mingis olemuses ka väga päris või väga illusoorne. Kõik oleneb....... Pole head tingsõnastikku. See ,,on päris,, ja ,,ei ole päris,, tasakaalutu omandamine on siinpool. Duaalses. ON-EI OLE saab vaid polaarses nii paista. Eks kõik hakkab sealt peale....masside tõlgendusest. Selle järgi on keha ja hing. KÕIK. On aga hoopis sibul oma kihtidega ning mitte miski pole ERALDI. EGO esimene surm on lihtsalt MINA ja keha kadulik tunnetus PEAS. MÕISTUSE analüüsides. Puht psühholoogiline. Mitte ühegi valemiga ei ole see aga lõplik tipp. Keegi ju ei kahtle keha surmas. Miks peaks kahtlema surma ( üleminekut) valukehas, mälukehas, tundekehas, emotsionaalkehas, fantoomkehas, varjukehas, peegelkehas jne. Areng on kõikide aspektide ,,läbi käimine,, ja ka surm-sünni transformatsioon. Ja nii võivad läbida ka organid või rakud massilisi suremisi. Aina intensiivistuvas spiraalis. Gurudele jääbki see selle kännu taha kinni. Ei tehta vahet lihtlabasel olemusel. Mõistuse teooria ja praktiline orgaanika . Muust rääkimatta. Jah kõik suurustavad ,et jah ego sureb koos kehaga aga see teadvustamata VAIM on surematu. Justkui see EGO visataks kõigest sõltumata nurka ega puutu enam kulgejasse. Vältida kihistu surmasid ei õnnestu kuidagi. Küll aga enamusmassist ei oma valmidust OMA vaimu kulgejat-vaatlejat-arenejat kaasata. Ja nii pole järgmistel etappidel mingit pistmist eelnevaga. Veel vähem selle suurustajaga ,kes uhkelt praalib ja oma EGO kõrvale loobib surmajärgselt. Kahjuks mastaapne protsess hakkab ka välistama üleõppe siin reaalsuses. Et kui ei viitsi rada tallata ,siis saab uue võimaluse kusagil algelisemal arenguteel India prügilas või hiinlaste riisipõllul??? Siin väljendumine on ülim võimalus ja privileeg. Jube loll on arvata ,et see vaatleja ,,jumalik hetk,, on juba justkui kõike ja kõigega niigi üks. Stagnandi märg unenägu. Et kui siin algkoolis ei saanud hakkama ,siis peale surma ulatab mingi vaim paradiisi võtme ning pusserdab selle kõrgeks jumalikuks valgusolendiks. Kui siin hakkama ei saa ,siis uued võimalused avanevad hoopis nigelamates väljendustes ja võimalustes. Kitsamalt ,raskemalt, vaevalisemalt, aeglasemalt. Nt. orgaanikast ja üldse olendirikaste eluvormide vabal planeedikägaral. Või mõnes dimes ,kus on igast tegelasi aga kulgeja on neile märkamatu ja kontaktiõiguseta mingi orbivorm.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimest ümbritsevad asjad on kõik valmistatud surnutest. Rein 28 8,607 12-08-2010, 21:09
Viimane postitus: Rein
  Kord lahustume lõpmatuses me kõik Flash 4 2,283 25-10-2007, 19:30
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat