Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
Autor Sõnum
Lokster
Veteran

23-06-2019 12:02
Postitus: #26
RE: Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
Ürgsupist eraldunuks väljendumiste ahel ON PÕHJUSLIK. Tervikut iseseisvalt saavutamata naasmine sellesse allikasse aga raskelt põhjendatav. Surma suremine on siiski vaba valik. Ainult et eraldunu ( kulgeja ,vaatleja, areneja, väljenduja, koostaja , lahutaja jne. ) ürgsuppi naastes kaotab kõik saavutatu. Täiesti. Suutmatus tõsta terviku avaruseni kõige ,,raskemat ja algelisemat,, toob kaasa kõikide saavutatud teadvustuste surma viimseni. Ja seda eraldununa kogedes. Et mitte öelda minavaatlejas. Mitte miski ega keski ei sure omakorda eraldunult. Ka kõige kõrgem ja ,,jumalikum,, sureb surma ka kõige madalamas ja raskemas.
Arusaadavam oleks kui ,,viidaküsijad,, ei istuks hambad itsis kusagil põõsas vaid ka siin sõnas küsiksid. Vastan siis kuna ikka veel kohale ei jõudnud. Siinse kehastuse lõpueksam on viia KOGU planeet koos kõikide eluvormidega avaramasse vibrasse , ilma et planeedi eluvorm või muude eluvormide liigirikkus oluliselt kannatada saaks. Ja see pole mingi puhas ,,valguse njueidz,,. Planeet kogu kupatusega väärib enamat kui ......mingis nurgas .......ümbersulatusahjus või väetiseks kõduvas põhjas kaduda.....algosadeks.
Hm. No keegi ei keelagi minna ,,lõppjaama,,. Aga pole vaja kaasa vedida seda osa tervikut ,millesse tähelepanus ollakse ankurdunud. Palu-palun. Minasurnud mõttetu keedukõrvitsana. Allikad tõmbavad nagunii ringiga tagasi kõik algosad ,mis väljendunud olemusteks. Minaaskeedid lõpetage enda reanimeerimine orgaanikaga. Laske end siis rahus ,,vabaks,, kui ,,vana hing,, ei suuda mitte midagi enam.
Kainestavat. Kolmandik lahkub.....kolmandik pühitakse minema......ja kolmandik kombib võimalusi ........väärida jäämist.
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 12:49 Lokster.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
filo
Tavaliige

23-06-2019 14:24
Postitus: #27
Q11 hõljus tühjuses.
Ühel päeval? tekkis tal küsimus:
No mille kuradi pärast mul kogu aeg nii hea olla on?
Läks siis Q11 ja sobras juutuubis natuke hinduistlikke linke.
Vastus tuli ruttu:
shivoham
Noojah, mõtles Q11, mida ma siis õige ootasin.
Ma ju teadsin seda kogu aeg.

Nüüd aga... tsiteerime Aigar Sädet:
"Elu maitse on juba suus, mitte kuidagi ei raatsi seda enam käest ära anda.
Aga peksa saab muidugi kõvasti."

Miks sa, Q11, peksa ei saa?
Q11
Veteran

23-06-2019 16:49
Postitus: #28
"Miks sa, Q11, peksa ei saa?"
hmm...kuidas saaks peksta olematut?...Smile
Aga jah, Sa Lokster niipalju tippinud vahepeal. Annab lugeda. Oot..kus see nüüd jäi Sul...aa siin. Tähendab see kõrgem tase. See on sama ju nagu Jumalal oleks algus, sealt tuleneb, et peab olema ka lõpp. Tasemega on sama lugu. Ma ikka oma Hetke näidet toon. Millised tasemed saavad olla Hetkel? Väiksem hetk, natuke suurem hetk, ja veelsuurem hetk. Ei ole ju midagi sellist . Hetk on see mis Ta on. Sündimata, Vormitu, Nimetu.
"Kes keelab keha tappa? Miski protest hoiab tagasi. Eitea mis see on?"
Täiesti oleneb inimesest või ajukeemiast. Enesetapp on väga laialt levinud.
Midagi oli Sul veel kuhu silm peale jäi aga ei leia hetkel üles. Midagi Vaimu siiamaailma tulemise mõttega. Tähendab mõte tekkib alati pärast otsust, mitte vastupidi. Käsk tuleb ajust. Aju on mateeria osa, sellest ka sealt tulenevate valikute (tõusen püsti, joon teed, söön kooki, teen nii, teen naa, kirjutan Q11-le vastuse, ei taha Q11-le vastust kirjutada sest ta on nii loll..jne) on paratamatus ehk saatus.
Päris Mina Näeb seda. Temal pole valikuid (kelle/mille suhtes need peaksid olema?)
Mina ei "otsusta" , Tal pole sellist omadust. Eelnevast ka inimene ei otsusta midagi. Asja nagu "otsustamine" pole reaalselt olemas...niiet see küsimus "Miks Su Vaim siia tuli?" langeb ära...Smile
Lokster
Veteran

23-06-2019 17:19
Postitus: #29
Et sinu hetk ( ainus päris ja oluline ) vaatleb tuima näoga kuidas olematu illusioon ahmib loomalikult endale orgaanikat sisse? Et see on virv ja luul? Ja paratamatu ning tähtsusetu kuna see nimeline lihakeha on täiesti mõttetu ja mingi eraldiseisva olematu aju mittemiski. Kas ikka saad aru vahest ,et sul on võimalus illusioon välja lülitada- kustutada ja muutagi olematuks see sulle käsitsematu- lihtsalt lõpetad selle toitmise oma vaatleja võimalustes? Või lõpetad aju söötmise illusioonidega ......ning , et aju siiski on olemas ja sa vajad orgaanikat? Sinu hetke imetleja vajab seda. Niuke süüdimatu paratamatuse fatalistlik vastutusest e. elust taganemine õigustaks ju läbi distantseerumise mida iganes. Näe saen loomal kõri, teda ju polegi ja pole ei saagi ega kätt. Saan aru , et siin ilmuvad su kommentaarid ongi siuksed sinu hetkest ulama läinud illusioonid kuna sinu hetkes pole ju mõtteid ega mõttekust. Seega on su postid täiesti mõttevabad ja mõttetud. Kuidas saab see distantseeruja aga sinu hetke kirjeldada ( püüda kirjeldada) kui tegelik ja päris ON olemas kusagil aga arvutit või kedagi kasutajat ju polegi. No ma ei tea mida mõeldagi oma olematu ajuga. Äkki ühel päeval otsustad ära süüa presidendi koera? Ja saabunud politseile selgitad ,et tegelikult sina oled üldse hetk ja sa pole kuidagi seotud või süüdi toimuvas. Et on üks täiesti kontrollimatu muinasluul ja sind see ei koti kuna kottigi pole olemas. Päris minal pole valikuid? Ohhhhh. Ja pole ostsustusõigust? Ojohhhhh. Pole omadusi. Ja jõuame sinna ,et su PÄRIS MINAL pole midagi ,sest teda polegi üldse. Pole isegi hetkeks. Keha söödab sul süüdimatu? Ja kommentaaridega söödab aju samuti süüdimatu ? Kuri lugu. Kes saaks siis väljalülituse korraldada? Äkki see raip illusoorne proge luul hakkab veel ise omaette kummituseks käima ? Võeh.
Tuhm nagu ma olen. Alati jõuab kõik viitega kohale. Sain aru juba jah. Kuna sa ei suuda saada kontakti oma aspektidega ise, siis vajad välist abi. Ehk mõni kristlik eksortsist aitab ehh? Keegi kurjam on hetkele ümber loonud mõtte. Ja see mõte lõi aju. Aju lõi mina. Mina lõi keha. Mõte lõi mõtte ja mõtleja. Ja veel põhiline lõi ,,pärisest,, eraldi. Kuna aga seda pole siis pole ka mõttevõimaluse loojat. Pole ruumi ega mõttekandjat. Ei võimalikust ega mõttepinda. Mitte miski lõi mitte millestki mitte midagi ,mida päris mina suudab vaadelda ,kuid seda polegi. Einoh see hetk on natuke siis skisoidne luulutaja ka veel. Aega ka pole. Järelikult ei saa ka ajatu väljenduda?
Nii nagu saab pimedus ja valgus vaid koostantsus eristuda ja eralduda-väljenduda....... ei saa vaatleja ja vaadeldav üksteisesse suhestuda kui millessegi olevasse- ühesuunaliselt. Ilma üheta pole teist lihtsalt olemas. On -ei ole. Päris- mitte päris. Hetk sobitub alati igasse vaatenurka. Ja vajadusel väestab ja kujustab päris ehtsa roosa elevandi. Ma saan aru kui suhtutaks hõredamasse nii üldistavalt....on -ei ole.
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 17:41 Lokster.)
Q11
Veteran

23-06-2019 17:44
Postitus: #30
No mis ma sellepeale oskan kosta?...
Sul Lokster on Vaba Tahe uskuda, et Sul on vaba tahe...Smile
Lokster
Veteran

23-06-2019 17:57
Postitus: #31
Minu vaimul on võimalus luua mida iganes ja lubada selle ka väljenduda. Kasvõi uskuda või teada , ehk isegi teadvustuda. Kuhugi poetab vaba tahte ,kuhugi vaba valiku. Vastavalt vajadusele ja eesmärgile.
Sinu hetk on aga siiski kõrgem ja üle kõige. Tal on ikka eriline võime suhestuda mittemillegagi. Olgugi et see pole teostatav kuna see vajaks MIDAGI. Ta lausa on kohtunik ja hindaja sul. Määrab pärise ja mitte pärise. Kuidas mitte miskit ega olevat .......saab suhestuma panna ,ilma et oleks objekti? Milleks tal vaja määrata olevat-mitte olevat? Hindamine on MILLEGI asetamine suhestumiseks polaarsel skaalal. Kas ajateljele või ruumiossa või.....Suhestuja suhtes. Kuigi sul on päris ja tõene- õige ja ainus hetk.....oled sa uskumatult produktiivne loomaks terve maailma jagu mittemingeid väljendusi. Lausa koormatud. Ja abitu koorma all. Ei aita roosad prillid ega kõss-kõss....su hetke piiravad hordidena mittemiskid. Hetkes polevat ju mõttetegevust. Kust muidu saaks tal olla arvamus või mõte endast ( päris) või mitte päris ( endast eraldunu)??? No mõtle milleks talle üldse vaja endast eraldunut?? Sest vaid eraldiolev saab vaadelda ,,midagi,,. Just see sinu olematu saab ,,luua,, eraldunud hetke või vaatluse. Mida keerukam eraldunu ,seda täiuslikuma ,,ülevaate ,, see loob ja avardab.
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 18:10 Lokster.)
Q11
Veteran

23-06-2019 18:14
Postitus: #32
"Kuidas mitte miskit ega olevat .......saab suhestuma panna ,ilma et oleks objekti?"
Jah väga hea tähelepanek...
Näitena, kujutame ette, et Sul on käes taskulamp, on öö. Lülid lambi sisse ja suunad selle kuskile. Nüüd valgus peegeldab puid, aeda, maja....isegi udu. Sellekaudu jah "näed" asju aga ka tead, et pirn lambis tõepoolest näitab valgust. Eks?
Aga mõtle, kui neid "asju" ei ole, ei ole millestki "valgust" tagasi peegeldada. Kas Sa teaksid, et su taskulamp põleb? Ei teaks.
Samamoodi võib Mina või Hetk või Jumal...ükskõik milleks Sa Teda nimetaksid eksisteerida ka ilma "tagasipeegelduseta"...Smile
Loffe Eemal
Uustulnukas

23-06-2019 18:18
Postitus: #33
(23-06-2019 12:02 )Lokster Kirjutas:  ...
Arusaadavam oleks kui ,,viidaküsijad,, ei istuks hambad itsis kusagil põõsas vaid ka siin sõnas küsiksid.
...

Võibolla mõned praktilised näpunäited kuidas tugevdada mina samastumist "vaatlejaga"?
Lokster
Veteran

23-06-2019 18:23
Postitus: #34
Ühesõnaga mitte midagi ega kedagi kui objekte pole olemas. Kui sured lakkab kogu reaalsus ja kõik olendid pihustuvad olematuks? Et on vaid sinu hetk-jumal ja hunnik illusioone. Nüüd küsiks kelle-mille suhtes said kaduma-olematusse kõik muu ja ülejäänud? Sa ikka nagu tõsiselt pead end ülemjumalaks ,kes joonistab lõuendile lustipilti? Sa nüüd küsid mult intensiivset mõttetegevust. Hm. Selleks peab hetkes olemas olema ..... lamp, pirn, käsi, objektid siin ja sealpool läätse või valgusvihku, vajadus, tõenäosus, protsess alguse ja lõpuga, variandid, teadmine valgusest või lambist ning selle vajadusest......... peegeldusest, edasi-tagasi suundadest ruumist ja selle osadest...... ja kõigesse suhestus nii mina kui jumala või hetke lõikes????? Eksistents läbi eksisteerimise ehk olemise. Igasugune olemise suhestus omakorda on väljenduv vaid ajalaises või hetkelises ruumis objektide ja subjektide seostes ja lashusustes. Su küsimusele vastamiseks peab kaaama terve reaalsuse ja maailma. Khm-khm. Väljaspool duaalset ei väljendu mitte miski eraldunu polaarselt ON-EI OLE.
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 18:25 Lokster.)
Q11
Veteran

23-06-2019 18:25
Postitus: #35
"Võibolla mõned praktilised näpunäited kuidas tugevdada mina samastumist "vaatlejaga"?"
See on väga hea küsimus.
Selle vastuse ees seisab ainult Mõte, mitte midagi muud. Mõte on ääretult ligidal Minale või Vaatlejale. Näitena saaks Mina ja Väärmina(Mõtte) vahele kõige peenema ja teravama ziletitera asetada, nii väike on see "vahe" seal...Smile
Lokster
Veteran

23-06-2019 18:32
Postitus: #36
(23-06-2019 18:18 )Loffe Kirjutas:  
(23-06-2019 12:02 )Lokster Kirjutas:  ...
Arusaadavam oleks kui ,,viidaküsijad,, ei istuks hambad itsis kusagil põõsas vaid ka siin sõnas küsiksid.
...

Võibolla mõned praktilised näpunäited kuidas tugevdada mina samastumist "vaatlejaga"?

Ma nüüd küll ei kutsusks neid kahte jäägitult samastama. Pigem ikka neist aru saama ja neisse teadvustuma . See aga just eeldab eriliselt välja joonistumist ehk eraldamist. See on köielkõnd. Tasakaal. Kumbki on teadlik ehk teadvustunud pool. Areneja -kulgeja on nabana neid koostav südamik
(23-06-2019 18:25 )Q11 Kirjutas:  "Võibolla mõned praktilised näpunäited kuidas tugevdada mina samastumist "vaatlejaga"?"
See on väga hea küsimus.
Selle vastuse ees seisab ainult Mõte, mitte midagi muud. Mõte on ääretult ligidal Minale või Vaatlejale. Näitena saaks Mina ja Väärmina(Mõtte) vahele kõige peenema ja teravama ziletitera asetada, nii väike on see "vahe" seal...Smile
Kust sa tead? Kuidas saab nüüd äkki neid võtta kui objekte? Lisades veel kolmandagi. Ja veel suurem-väiksem polaarses käsituses? Ligidal-kaugel. Nii väike , nii suur.
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 18:36 Lokster.)
Q11
Veteran

23-06-2019 18:36
Postitus: #37
"Ma nüüd küll ei kutsusks neid kahte jäägitult samastama"
No mis juttu Sa nüüd räägid?
Neid kahte? Et on mina, vaatleja....ja siis mingi kolmas vaatleja???....Smile
"Kust sa tead?"
Valgustunute käest on ajaloo vältel korduvalt küsitud kas Jumalast on võimalik kaugemale minna...
Niipalju kui mina tean on sellele alati olnud konkreetne vastus - EI...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 18:42 Q11.)
Loffe Eemal
Uustulnukas

23-06-2019 19:35
Postitus: #38
(23-06-2019 18:32 )Lokster Kirjutas:  ...
Ma nüüd küll ei kutsusks neid kahte jäägitult samastama. Pigem ikka neist aru saama ja neisse teadvustuma . See aga just eeldab eriliselt välja joonistumist ehk eraldamist. See on köielkõnd. Tasakaal. Kumbki on teadlik ehk teadvustunud pool. Areneja -kulgeja on nabana neid koostav südamik
...

Hmm. Vaatlejaga samastumine hakkab ulatuma välja duaalsusest ja mille tagajärjel taandub eraldatus ja saabub tasakaal.

Q11 Kirjutas:Selle vastuse ees seisab ainult Mõte, mitte midagi muud. Mõte on ääretult ligidal Minale või Vaatlejale. Näitena saaks Mina ja Väärmina(Mõtte) vahele kõige peenema ja teravama ziletitera asetada, nii väike on see "vahe" seal...Smile

Oleneb. Mida rohkem minatunne on vaatlejas seda suurem on vahe. Või siis teiste sõnadega mõtted muutuvad läbinähtavaks.
Lokster
Veteran

23-06-2019 19:45
Postitus: #39
(23-06-2019 18:36 )Q11 Kirjutas:  "Ma nüüd küll ei kutsusks neid kahte jäägitult samastama"
No mis juttu Sa nüüd räägid?
Neid kahte? Et on mina, vaatleja....ja siis mingi kolmas vaatleja???....Smile
"Kust sa tead?"
Valgustunute käest on ajaloo vältel korduvalt küsitud kas Jumalast on võimalik kaugemale minna...
Niipalju kui mina tean on sellele alati olnud konkreetne vastus - EI...Smile

Sinu filosoofiast lähtudes küsiks kuida kurat sul üldse too allikas e. loov ,,jumalikus,, millestki saab eraldi olla või distantsil püsida? Et teda pole ,,mittepärises või mitte olemises või.......mis iganes sa oma hetkest seal välja oled rookinud??? Et on nagu mingi jumala ,,olleum,, mida ümbritseb mittejumalik miski muu? Mitte päris ,mida määrata kui subjekti või objekti tema enda suhtes? Sa roogid pooluseliselt mittemeeldivaid ja su arust ebaolulisi nähtusi välja ja kuulutad selle vastavalt tahtmistele mitteks.

(23-06-2019 19:35 )Loffe Kirjutas:  
(23-06-2019 18:32 )Lokster Kirjutas:  

Hmm. Vaatlejaga samastumine hakkab ulatuma välja duaalsusest ja mille tagajärjel taandub eraldatus ja saabub tasakaal.

Oleneb. Mida rohkem minatunne on vaatlejas seda suurem on vahe. Või siis teiste sõnadega mõtted muutuvad läbinähtavaks.

Mida rohkem väljuda vaatlejasse, tähendabki väljumist vaatlejasse minatusse. EGOST eemale. See pole tasakaal. EGO püüab vaimu ,,egostada,, ja põhjusega. Vaim EGOT ,,vaimustada,, ja eesmärgiga. Neisse sügavutti teadvustamatta, saabub disbalansililine pendeldus,mis välistab üldse mõlemi potensiaali.
Q11 kas sa hetkes suudad teadvustuda kogu loomesse-kõiksusesse? EI Aga mõnda looma või taime? EI. Seega vaid mingi osa sinust kohtab vaatlejas mingit oma kitsast lõiku, ei enamat. Sa kujutad ette ,et sinu platvorm ongi jumal ja ainureaalsus. Seega peaks kogu ülejäänud kupatus sellele alluma. Aga tead, lase käia. Kehtesta oma maailm lõpuks. Eks ainult sina oled enamat väljavalituna kogeda saanud. Sinu hetk ei ole iial kellegi teise hetk. Muudkui aga meelitad teisi SINU hetke. Äkki laseks teistel teadvustuda OMA olemusse. No ei taha kõik kõrvitsa salatisse sukelduda.
Leia kõik enda seest ja säilita tasakaal KÕIGES endas leiduvas. Lihtne. Millegi tahtlik eitamine ja eemaldamine tähendab vastaspoole ülekaalu ja tasakaalutust. Ebavajalikku rookides ahenb ka väga tähtsaks peetu. Ja seda ju ometi kumbki poolus eraldi mitte kannatada ei või. Ja nii viibki liigne väljumine vaatlejasse ( kui silmas on peetud neutraalset ja mitte duaalset vaimaspekti ) eluvõimetuseni nagu ka siin lõimes näha on. Kordaks üle- küündimatus siin tasakaalu e. neutraali hoida päädib võimetusega säilitada eraldunut-kulgejat ,,mujal,,. Ja nii pole paljude jaoks isegi mitte mõistetavad muud olemusvormid muudes kihtides. Asjatu lootuse hellitus ,et seal puhta ,,jumalessentsina,, veel mingiks hetkekogejaks võiks säiluda. Pole olemust,olevust -pole ka eraldunud vaatlejat.
Kui meist endast ja meie teadvusest näiliselt ,, väljas,, on midagi liigset, vale, halba või võltsi vastu peegeldamas- on meis endis samad puudused. On tasakaalutused vastumõjudes , ei muud. Pole eriti tolku välisele korrutada , et sind pole ja sa oled olematu. Sees on kõik samuti. Kumba siis ikkagi mõõgateral kanda- oma või välist-võõrast?
(selle postituse viimane muutmine: 23-06-2019 20:30 Lokster.)
Loffe Eemal
Uustulnukas

23-06-2019 20:49
Postitus: #40
(23-06-2019 19:45 )Lokster Kirjutas:  
(23-06-2019 19:35 )Loffe Kirjutas:  Hmm. Vaatlejaga samastumine hakkab ulatuma välja duaalsusest ja mille tagajärjel taandub eraldatus ja saabub tasakaal.

Mida rohkem väljuda vaatlejasse, tähendabki väljumist vaatlejasse minatusse. EGOST eemale. See pole tasakaal. EGO püüab vaimu ,,egostada,, ja põhjusega. Vaim EGOT ,,vaimustada,, ja eesmärgiga. Neisse sügavutti teadvustamatta, saabub disbalansililine pendeldus,mis välistab üldse mõlemi potensiaali.

Vaatlejaga samastumine pole eemaldumine persoonist/egost sõna otseses mõttes. Pigem on see ruumi loomine eneses, milles ego on selgemalt näha ning selles ruumikuses hakkab potensiaal avanema. Sellel pole mingit pistmist ego salgamisega vaid just aktsepteerimisega, samas mitte samastudes iga mõtteprotsessiga.
Q11
Veteran

12-07-2019 17:05
Postitus: #41
[split] Salajane jälgimine
"Aga vaata- minu mõte ja sinu mõte ei saa olla üks."
Mõtte sisu ei saa olla meil sama. Aga mõte on ikka mõte. Kust mõte kerkib ja miks just selline ta on ei oma tähtsust. Tähtis küsimus on...kas mõttel on jõud?...Smile
Lokster
Veteran

12-07-2019 17:25
Postitus: #42
RE: Salajane jälgimine
Jah on küll. Väestamine jõududes käibki tahte ( mõtte) pinnalt.
KuKr
Roogitav räim

12-07-2019 17:28
Postitus: #43
Teeks ikka selgeks, mis on "mõte", "väestamine" ja "tahe" ja kõige eelmainitu reaalsete tegudega... katmine?
Q11
Veteran

12-07-2019 17:30
Postitus: #44
"Jah on küll. Väestamine jõududes käibki tahte ( mõtte) pinnalt."
Novat selles asi ongi. Sa ei ole aru saanud, et Otsus alati eelneb mõttele...Smile
"Teeks ikka selgeks, mis on "mõte", "väestamine" ja "tahe" ja kõige eelmainitu reaalsete tegudega... katmine?"
Väga lihtsustatult öeldes, see on minamõtte illusioon otsustajast....
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 17:33 Q11.)
Lokster
Veteran

12-07-2019 17:40
Postitus: #45
(12-07-2019 17:30 )Q11 Kirjutas:  "Jah on küll. Väestamine jõududes käibki tahte ( mõtte) pinnalt."
Novat selles asi ongi. Sa ei ole aru saanud, et Otsus alati eelneb mõttele...Smile

Oi kui tore. Järelikult ma ei vasta su kõrgele arengule ja vaimsusele. Oi paha lugu. Pead kellegi vaimsema otsima.
Kõik energiad lähtuvad lätteist. Kõik ongi energia. Ka ego ja mõte ,lihakeha, vaim, hing, aeg, valgus, värvid........... KÕIK on energiad. Ja igal energial on omane info. Seega on kõik ka info. Kõik energia saavad alguse lätteist e,algetest.
Meie käsitseme neid jõududena ( eraldame ja positsioneerime end neist eraldi ).
Tahtes ( tahtmises ) me käsitseme neid manipuleerides -väestame. Endapõhine allutamine. Seda saab teha loomulikult ka läbi kurjuse e. disbalansiliselt. Saan-anna põhimõtteid rikkudes. Ja see loome rikub enda ( siseilma) põhiselt ka välisilma e.. välist peegeldust.
Omad infot ( teadmisi) omad ka ilma püsti hoidvaid energiaid. Kel teadmised ,sel vägi-väekus. Loomine käib just nii.
Valitsev võim nt. kirjutab oma ajaloo. Nii haldab ja valdab teadmisi ning väekana loob sellise ilma nagu tal vaja. Isekalt kurjuses manipuleerides.
(12-07-2019 17:30 )Q11 Kirjutas:  "Jah on küll. Väestamine jõududes käibki tahte ( mõtte) pinnalt."
"Teeks ikka selgeks, mis on "mõte", "väestamine" ja "tahe" ja kõige eelmainitu reaalsete tegudega... katmine?"
Väga lihtsustatult öeldes, see on minamõtte illusioon otsustajast....

Laitmatu loogika. Seega sinu hetk otsustab luua , järgneb mõte ja siis pühib jumal käed puhtaks ning itsitab pihku - ,, mõtteid pole olemas ,mina ei tea midagi mõtetest,,. Tüüpiline vaimleja vastutusvõimetus.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 17:48 Lokster.)
Q11
Veteran

12-07-2019 17:48
Postitus: #46
Ah mis Sa ikka niimoodi nähvad, ega ma ju midagi solvata ei taha.Smile
Jumal ei ole energia. Kõigeks mida Sa pead on "asi"...See "asi" iseenesest "asub" kuskil. Kus?
Sa kirjeldad Jumala sees olevat "asja", sealt Jumalat Ennast leida on võimatu...Smile
"Seega sinu hetk otsustab luua , järgneb mõte ja siis pühib jumal käed puhtaks ning itsitab pihku"
Oehh..."minuhetk"? Sul Lokster pole Hetke või...kus Sa siis oled?...
Jumal Loob Iseenda Kohalolekuga...mõistad? Kui poleks Hetke kuskohapeal Sa Lokster siis "elaksid"?
Kust Sa tead, et Hetk on olemas? Sa Ise oledki Tema...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 17:53 Q11.)
Lokster
Veteran

12-07-2019 17:59
Postitus: #47
Nähvan kuna sa puugitsed. Sa ju ise ka tunnistad ,et oled progejupike oma ühe ja nulliga. Vat nii oledki mugav tööriist progejumalaile. Koukimise üks osa näebki ette iga teema kinni jooksutamist........ oma londi lähedusse. Sa ei püüagi teemadest kinni hoida. Eesmärk on alati avada progejupp -- mina olen hetk,,........ ning asud pumpama. Kuitahes pikad pole analüüsid, sina viskad ikka kolmesõna konksu vette. Suunad teema ( info ja teadmised ) tähelepanus oma käivitava parool-proge juurde ja ammutad ENERGIAID. Nii käituvad kõik puugid ja parasiidid. Parim on muidugi saada inf koos emotsioonidega kätte. Puhas LSD ja püha kaktus. Meedia hoiab võimu huvides jõudude hoovuseid ettesöödetud sängides. Nagu kirikutorn. Hoia oma jumal siis ometi mõtetuna. Lase tal otsustes vaiki jääda.
Q11
Veteran

12-07-2019 18:04
Postitus: #48
Jumal ei otsusta. Kas Sa Lokster mitte ei karda surma? Tundub nagu...niiväga hoiad "endast" ja igasugustest "teooriatest" kinni...või mis?...Smile
Tegudele
Tavaliige

12-07-2019 19:11
Postitus: #49
(12-07-2019 19:03 )Q11 Kirjutas:  Jah Tegudele eks ta nii on ...see kokkusaamine on sama kui koerad üksteisepeale hauguvad läbi liikuva värava ja siis see aed eest ära sõidab....kuidas koerad teevad näo, et nad üldse enam haukuda vihaselt ei taha ja üksteisest ükskõikselt ninad püsti eemale jooksevad...Smile

sa ei pea kellegile, midagi tõestama ja nemad ei pea sulle ju. Igaüks on täiesti eraldi lugu. See koht siin on ju tõuke jaoks ja inspiratsiooni jaoks. iga lugu liigub ikka omas suunas. Kui nii ei oleks(valik) siis oleks...üsna ebamugav kõigil.

ah õige ma unustasin: valikut pole...
või on...?
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 19:17 Tegudele.)
Q11
Veteran

12-07-2019 19:16
Postitus: #50
Ma tean seda...ega ma ei tahagi midagi tõestada...sest sellisel juhul oleks see ju veidi tobe...noet Jumalat peaks tõestama...niisama...no siin foorumis lisan oma arvamust...Smile
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimest ümbritsevad asjad on kõik valmistatud surnutest. Rein 28 6,718 12-08-2010 21:09
Viimane postitus: Rein
  Kord lahustume lõpmatuses me kõik Flash 4 1,682 25-10-2007 19:30
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog