Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
Autor Sõnum
Q11
Vana kala

16-06-2019 17:49
Postitus: #1
Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
(16-06-2019 17:38 )Lokster Kirjutas:  Uus põlvkond mässajaid. Mitte vaid religioonidest vabad. Vabad mistahes egregoridest. Usklike jaoks aga paganad. https://www.consciousmindsmag.com/study-...oQ7NMi6G8s

A mis tähtsust nendel uskumiste asjadel on, et sellega koguaeg võitled?...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 16-06-2019 18:04 Mannu.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

16-06-2019 18:03
Postitus: #2
RE: [split] Indigolapsed
Olgu. Vastan sulle teemasse. See mis on minu asi ,pole sinu asi.
Tyto Alba
Veteran

16-06-2019 18:07
Postitus: #3
RE: [split] Indigolapsed
(16-06-2019 18:03 )Lokster Kirjutas:  Olgu. Vastan sulle teemasse. See mis on minu asi ,pole sinu asi.

Kuni selle hetkeni kui sinu asi ei hakka takistama minu asja.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
filo
Tavaliige

16-06-2019 19:10
Postitus: #4
RE: Q11 maailmapilt, Kõik Üks Hetk
Tere, Q11!
Kas sul on võimalik viidata siia mingeid artikleid, raamatuid, maailmavaateid.
Et sinu maailmapilt on umbes nagu see, mida kirjeldab x, ainult et veits teiste sõnadega ja rõhuasetusega pigem sellel ja tollel.

Ja kas sa saaksid anda oma maailmapildi arengu väikese ülevaate: kunagi arvasin nii, siis enam ei arvanud, sellepärast et..., Siis arvasin nii, jne. Mitmes maailmapilt see sul laias laastus praegu on?

Pean tunnistama, et kui sa minult samu asju küsiksid, siis ma ei suudaks vastata, sest ei tegele selliste teemadega praegu.

Aitäh.
Q11
Vana kala

16-06-2019 20:18
Postitus: #5
"Ja kas sa saaksid anda oma maailmapildi arengu väikese ülevaate"
Huvitav ongi see, et mingit maailmapildi "arengut" pole mul toimunud...muidugi teatud näidete toomine ja sõnastus kindlasti veidi ehk muutunud aga "põhipoint" on ikka jäänud samaks. Ja nii nagu oskan kirjeldada. See pole , et kunagi arvasin nii ja nüüd naa. Teemant ei muutu...Smile
Lorenz
Veteran

17-06-2019 00:34
Postitus: #6
Ma ei tea ühtegi mõtlejat, kes hetkest Q11 moodi rääkinud oleks ... peale Allan Watsi. Kuulasin temalt hiljuti audioraamatut, mis sisuliselt vaatles läänelikku mõtlemismudelit läbi omamoodi idapärase vaatevinkli. Täitsa äge kuulamine oli.

Ega ma ei taha võrrelda Q11 esinemist siin Wattsi ideedega, mingi sarnasus torkas lihtsalt silma. Paneksin siinkohal oma mäletamise järgi kirja ühe idee Watsilt, mis mulle kõige enam muljet avaldas, eks Q11 saab siis öelda, mis ta sellest arvab.

Kujuta ette, et sa suudad luua endale ükskõik millise unenäo, kus sa võid kogeda mida iganes. Mida sa teeksid? Mida sa looksid? Ilmselt midagi meeldivat, midagi millest sa alati unistanud oled. Aga kujuta nüüd ette, et sa suudad ühe öö jooksul kogeda aastakümnete pikkuena näivat unenägu, tervet elu ühes unenäos. Mõne aja pärast oled sa siis kogenud kõike meeldivat, mida sa ette suudad kujutada, ning sul on veel nii palju unenägusid ees. Siis hakkaksid sa ilmselt katsetama riskantsemate stsenaariumitega, sa hakkaksid kompima enda piire. Võib-olla sa isegi võtaksid mõnes unes endalt teadmise, et sa näed und, sa kogeksid und reaalsena. Nii paneksid sa ennast aina tõsissemalt proovile, astudes aina enam välja oma mugavustsoonist, kuni ühel hetkel avastad, et sa loed seda postitust para-webis. Sa muidugi ei tea, et sa seda unes loed; sa oled võtnud endalt selle teadmise, sest nii on kogemus ehedam. Tegelikult on see aga mäng, kõik mida sa reaalsuseks pead. See on uni, mille sa ise oled loonud ning milles sa iseendaga peitust mängid.

See mõte ise ei pretendeeri ka tõele, seegi on kõigest mõttemäng. Ilma mänguta jääb mõte endasse kinni, aga mäng vabastab. Minu jaoks on see tore mõte, millega saab mängida Smile
(selle postituse viimane muutmine: 17-06-2019 01:24 Lorenz.)

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
filo
Tavaliige

17-06-2019 08:56
Postitus: #7
Aitäh, Lorenz, aga lisa palun viide. Väga raske on uskuda, et see Wattsi jutt originaalne oleks. Küllap on selliste mõtetega mängitud palju.
Lorenz
Veteran

17-06-2019 09:32
Postitus: #8
https://www.audible.com/pd/Out-of-Your-M...B0161LXWGK
See oli raamat, mida mina kuulasin. Ning üldse mitte väga keskendunult, niiet täpselt kus ta seal seda ütles, seda ma ei mäleta. Leidsin Youtubest katkendi, kus ta vist kusagil teises loengus (antud raamat on samuti loengute salvestistest kokku pandud) samast asjast räägib. Video häda on see, et sinna on taustaks lisatud muusika.

Orginaalne see olla ei pruugi, algsetest allikatest ei tea mina aga midagi.

Seoses pingelise eelarvega on valgus tunneli lõpus ajutiselt töökorrast väljas
Q11
Vana kala

17-06-2019 13:39
Postitus: #9
Jah, Alan Watts oli nö pioneer, kes tõi Ameerika lääne kristlikku maailmavaatesse teatud murrangu.
Hmm...sellest unest mida ta räägib...
Astraalis saad luua enda ette mina teisiku. Ta teeb kõike mida sina. Mõte peas, kohe ütleb lausena.
Proovid teiste astraali olenditega....märkad samasugust mustrit. Jah mis sellest siis, näen tegelikult Ennast unes? Kah asi..
Naljakas ongi see, et ka Ärkvelolekus kui vaatad Teise Silmadesse näed ainult Ühte....Iseennast...ehk Hetke...Kelle oled lihtsalt unustanud...Smile
Q11
Vana kala

19-06-2019 18:49
Postitus: #10
Panen ühe lingi Advaita Vedantast (Kõik On Üks) ...Smile
https://www.youtube.com/watch?v=tPhsmHRC9xM
Mannu Eemal
uxake

19-06-2019 19:33
Postitus: #11
Sarnast mõtteviisi on tutvustanud-õpetanud ka Ingvar Villido.
Ning üks maailmamastaabiline nimi (jätan nimetamata) on öelnud umbes nii, et "Kõik on üks ja sama Teadvus, kuid see "kõik" on erinevatel teadlikkuse tasanditel iseendast".

Brain expedition.
Q11
Vana kala

22-06-2019 15:07
Postitus: #12
Stephen Jourdaini üks päris hea video inglisekeelsena, no keda huvitab egosurm ja Ärkamine...Smile
https://www.youtube.com/watch?v=mSlghvouAD8
Lokster
Vana kala

22-06-2019 16:29
Postitus: #13
Ärkamisel on erinevad etapid. http://www.spiritualawakeningsigns.com/s...ts-stages/
Q11
Vana kala

22-06-2019 16:37
Postitus: #14
Jah, eks võib nii ka läheneda, kuigi Ärkamine ise ei ole sündmus. Sündmus on spirituaalne kogemus , mis peaks viitama Minale...Smile
Lokster
Vana kala

22-06-2019 16:43
Postitus: #15
Kogemustik ja sündmustik, mis viib kogu terviku ärkamiseni. Kaasaarvatud DNA ja rakutasand. Vaimu aim on esimene osa vaid.
Q11
Vana kala

22-06-2019 16:49
Postitus: #16
"Kaasaarvatud DNA ja rakutasand"
Hmm...kuidas sa seda mõtled?
Lokster
Vana kala

22-06-2019 16:52
Postitus: #17
Kui ärkamisse jõuab terve kihistu. Keha k.a. Valmidus selleks on väga vähestel. DNA potensiaalide täisspekter.
Q11
Vana kala

22-06-2019 17:01
Postitus: #18
Me räägime ikkagi erinevatest asjadest.
Esiteks inimene ei saa valgustuda. Igasugu dna-d ja kehad...EI.
Valgustumine on Mina järsk enesetunnetamine. Kus? Hetkes...Kes Mina tegelikult ongi...
Ei ole sellist "valmidus vähestel"....Kõik on samal nö. "pulgal"...Smile
Lokster
Vana kala

22-06-2019 17:02
Postitus: #19
Vaid üks näide ( levinuim vast ). Kuidas see kulges sinul? http://thestreetsmartpsychic.blogspot.co...belly.html
Vaimu aim on esimene ( mööduv ) tasand. Ses jah paljud kujutavad ette mingit kõrgeimat levelit ja lõppjaama. Kuulutatakse end vanaks hingeks ja ei tea mida. Ärkamisel ole mingit pistmist heaolu , õndsuse , hea tervise või rahuga. Ärkamine on purustav protsess ja kohe kindlasti sisaldab see ka nö. põrgu läbi käimist. See aga on eelkõige rakutasandil puhastumine, kohandumine ja transformeerumine. Njueidz räägibki vaid esimesest staadiumist. Ma ju räägin, väga vähestel on valmidus minna kogu põrgust läbi elu ajal.
(selle postituse viimane muutmine: 22-06-2019 17:06 Lokster.)
Q11
Vana kala

22-06-2019 17:08
Postitus: #20
Hehehe...oled ikka naljahammas Lokster...tahad teada kuidas ma hommikul sokke jalga saan?...Smile
Lokster
Vana kala

22-06-2019 17:12
Postitus: #21
No aga räägi KUIDAS kulges su kehaline ärkamine. Palju selles oli rahu ja kergust?
Millised neist sulle tuttavad on? Tegemist on muidugi eriliselt njueidz lihtsustusega sellel lehel. https://www.spiritualunite.com/articles/...-sickness/
(selle postituse viimane muutmine: 22-06-2019 17:17 Lokster.)
Q11
Vana kala

22-06-2019 17:19
Postitus: #22
Kehalisest ärkamisest ma ei saa aru....Vabandust Lokster, tõesti ei saa.
Keha ei ärka....ego (kelleks ma ennast pean) ei ärka.
Ärkab ainult Mina. Hmm...see on nagu su materiaalne keha on anum milles on vesi....ja päike (Päris Mina) sillerdab seal sees...Sellekaudu Mina Näeb ennast...
See näide polnud küll minu enda oma aga siin tundus vajalikuna...Smile
Muidugi... Lokster Sa mulle ei pea panema neid linke...võinoh pane aga...noo räägid ju Q11-ga...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 22-06-2019 17:21 Q11.)
Lokster
Vana kala

22-06-2019 17:31
Postitus: #23
Jajah. Ma tean. Seepsee ongi ,et need ,,väga vanad hinged,, peavad inimest mingiks kõrgema väljenduseks ega näe seda va ,,kõik on üks,, muus maailma osas. Ja sa arvad et Buddha tegi läbi kõik need kehalised kadalipud ,et jõuda Tolle filosoofiani? Hetke maailma meedia ega njueidz ei tunne ühtegi ärganut täismahus. Kui tunneks , siis ei peetaks teda ka inimeseks. Ja ühel juhul nähtaks tas jumalikust ,teisel juhul ohtlikku saatanlikust. Ärganu nimelt hakkab äratama läbi oma terviku kogu TERVIKUT. Täisspektris ,, transformeerima,,. Kole hinnang sellisele tegevusele- ,, pole mingit keha ega selle ärakamist,,. Et viia muud ,,hetke,, tasandile ....peabki kaevuma kõige ,,raskemasse,, osasse. Kuidas oleks muidu võimalik see? Pole mingit ,, vanade hingede ,,klubi, kus endasarnaseid vaimlejaid aidatakse kah kõrgelt jumalikuks. Ahhh. Sorri. Mõttetusesse mõttekust lisada on akendeta maja kütmine. Muideks leidsin kellegi ,kes ka tõepoolest siinmail sai aimu järgmisest etapist.
KÕIK ärkamisfaasid on seotud oma enda kundaliniga. Nii tunnebki ka kundalini protsess erinevaid tasandeid. Osaline, hetkeline ning täismahuline tõus ( ei see ei ole AINULT pööningu temaatika ) . ,,Täis,, tähendabki tervikut ,kus midagi ei välistata ega jäeta välja. See viimane ongi pöördumatu ning purustav..... kuniks mitte midagi vana enam alles ei jää. Isegi mitte vanaviisiliselt toimivaid rakke.
Miks ma üldse sekkusin? Vat kui sa pidevalt räägid massidele ,et valdad kõrgeimat tippu ja lõppjaama ,siis niimõnigi jookseb ummikusse kui kundalini ja vaim hakkavad intensiivselt edasi lükkama........ avarama ärkamise poole. Igasugu kinni hoidvad takistused aga teevad protsessi veelgi ,,põrgulikumaks,,.
(selle postituse viimane muutmine: 22-06-2019 17:39 Lokster.)
Q11
Vana kala

22-06-2019 17:52
Postitus: #24
Jaa...Kundalini võib kergelt segi laksida seda küll...Smile
Loffe
Uustulnukas

22-06-2019 22:36
Postitus: #25
(22-06-2019 17:02 )Lokster Kirjutas:  Vaid üks näide ( levinuim vast ). Kuidas see kulges sinul? http://thestreetsmartpsychic.blogspot.co...belly.html
Vaimu aim on esimene ( mööduv ) tasand. Ses jah paljud kujutavad ette mingit kõrgeimat levelit ja lõppjaama. Kuulutatakse end vanaks hingeks ja ei tea mida. Ärkamisel ole mingit pistmist heaolu , õndsuse , hea tervise või rahuga. Ärkamine on purustav protsess ja kohe kindlasti sisaldab see ka nö. põrgu läbi käimist. See aga on eelkõige rakutasandil puhastumine, kohandumine ja transformeerumine. Njueidz räägibki vaid esimesest staadiumist. Ma ju räägin, väga vähestel on valmidus minna kogu põrgust läbi elu ajal.

Üsnagi on pistmist rahuga. Aga see rahu on sisemine - välisest sõltumatu. Väljas võib möllata torm kuid sügavamal sees on rahu ja ruumikus.
Ärkamise protsess ei pea olema purustav aga võib olla. See oleneb kui samastunud ollakse meelega/egoga ning sellest tulevast vastuseisust protsessile. See võib üsna ebameeldiv olla küll. Saab muidugi paluda protsessi aeglustumist kui liiga keerukaks kipub minema kuid peatada enam ei saa kui juba ollakse selle keskel.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Inimest ümbritsevad asjad on kõik valmistatud surnutest. Rein 28 6,574 12-08-2010 21:09
Viimane postitus: Rein
  Kord lahustume lõpmatuses me kõik Flash 4 1,557 25-10-2007 19:30
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog