Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Päikesetorm ja mõjud
#51
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas: Ja muidugi praegu on swedbank ja veel mõningad netiasutused häirete tõttu töövõimetud.

Millised netiasutused veel täna häirete tõttu ei tööta?
Vasta
#52
(18-03-2013, 14:20 )Faraday Kirjutas:
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas: Ja muidugi praegu on swedbank ja veel mõningad netiasutused häirete tõttu töövõimetud.

Millised netiasutused veel täna häirete tõttu ei tööta?

Momendiks on need kõik taastunud Smile. Sain oma asjad aetud.
Vasta
#53
(18-03-2013, 14:22 )Minaelan Kirjutas:
(18-03-2013, 14:20 )Faraday Kirjutas:
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas: Ja muidugi praegu on swedbank ja veel mõningad netiasutused häirete tõttu töövõimetud.

Millised netiasutused veel täna häirete tõttu ei tööta?

Momendiks on need kõik taastunud Smile. Sain oma asjad aetud.

Saan siiski aru, et küsimus ei olnud ajendatud huvist kas nende netiasutuste töö on taasutnud või mitte, vaid pigem huvitas see, kas sinu eelnevas postituses oli 'ja veel mõningad netiasutused' kirjutatud pisikese delfiliku liialdusega või oli tõesti tegu millegi suurema kui ühe asutuse häirega.
Vasta
#54
Kuidas mõjus mulle viimane magnettorm 17.03.13 ? (küsimustik täitmiseks kõigile huvilistele)
envirohealth.info
Palun anna meile teada, kuidas sind mõjutas eilne magnettorm.
http://envirohealth.info/questionnaire/i...?sid=66952
Vasta
#55
(18-03-2013, 15:31 )Nuril Kirjutas: Saan siiski aru, et küsimus ei olnud ajendatud huvist kas nende netiasutuste töö on taasutnud või mitte, vaid pigem huvitas see, kas sinu eelnevas postituses oli 'ja veel mõningad netiasutused' kirjutatud pisikese delfiliku liialdusega või oli tõesti tegu millegi suurema kui ühe asutuse häirega.

Täpselt seda ma teada soovisingi. Seoseid teiste asutustega.
Vasta
#56
(18-03-2013, 15:31 )Nuril Kirjutas:
(18-03-2013, 14:22 )Minaelan Kirjutas:
(18-03-2013, 14:20 )Faraday Kirjutas:
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas: Ja muidugi praegu on swedbank ja veel mõningad netiasutused häirete tõttu töövõimetud.

Millised netiasutused veel täna häirete tõttu ei tööta?

Momendiks on need kõik taastunud Smile. Sain oma asjad aetud.

Saan siiski aru, et küsimus ei olnud ajendatud huvist kas nende netiasutuste töö on taasutnud või mitte, vaid pigem huvitas see, kas sinu eelnevas postituses oli 'ja veel mõningad netiasutused' kirjutatud pisikese delfiliku liialdusega või oli tõesti tegu millegi suurema kui ühe asutuse häirega.

Miks peaksin ma liialdama, mis see mulle või teistele juurde annaks?
Ei täpsustanud aga seetõttu, et ei taha oma elukutsest/tööst väga palju infot anda, mida nende ametiasutuste nimetamine oleks teinud. Lihtsalt pisut privaatsust soovitud Smile.

Samas on ju tore, kui siin foorumis erinevatest hälvetest ja muudatustest kohemaid teada antakse, mis siis juhtuvad kas looduses, kosmoses, vaimuelus, tehnoloogias, sotsiaalses elus jne.

Oleme ju kõik üksteisega seotud ja kiire info edastamine ei ole sugugi paha.
Vasta
#57
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas:
(18-03-2013, 11:35 )zzz34 Kirjutas: Eile oli tugev päikestorm mille mõjud ulatusid isegi meile,siin klippi kokkupandud,näha kuidas reageerisid sajadtuhaded linnud sellele http://youtu.be/xJn4x3rAXdY samuti koduloomad,näiteks kassid ja koerad pugesid tuppaSmile

Seda ma mõtlesin, et miks see kiisu keset südaööd hulluks läks - tormas edasi tagasi mööda tube ja ajas kolinal asju ümber, ma lausa mitu korda pidin talle "käratama".


Sama siin. Ma ei jaganud matsu, miks kass segi pööras! Pole just meeldiv, kui 11 kilo sulle turjale ootamatult maandub ja koleda häälega " njäu" otse kõrva röögib. Tegin suht kurja häält kassi peale, aga sülest teda maha ei saanud. Kass, kes süles oli viimati 6 aastat tagasi, ronis vabatahtlikult sülle!
Mul endal kihelesid peopesad naljakalt. Pole sellist asja varem tähele pannud Bleh
Vasta
#58
(18-03-2013, 17:16 )Minaelan Kirjutas: Miks peaksin ma liialdama, mis see mulle või teistele juurde annaks?
Ei täpsustanud aga seetõttu, et ei taha oma elukutsest/tööst väga palju infot anda, mida nende ametiasutuste nimetamine oleks teinud. Lihtsalt pisut privaatsust soovitud Smile.

Samas on ju tore, kui siin foorumis erinevatest hälvetest ja muudatustest kohemaid teada antakse, mis siis juhtuvad kas looduses, kosmoses, vaimuelus, tehnoloogias, sotsiaalses elus jne.

Oleme ju kõik üksteisega seotud ja kiire info edastamine ei ole sugugi paha.

Ainuke interneti teenus, mis sellises kontekstis pähe tuleb on KAIRI. See aga töötas täna korralikult. Üldiselt pangal olid panga enda probleemid ja seda mitte ainult täna vaid ka eelmisel reedel ja on ilmselt ka tulevikus.

PS: Kui ka 2% siit foorumist tõele vastab, siis teavad kõik sinust ja sinu privaatsusest rohkem kui sa ise.
Vasta
#59
Päikesetormide aktiivses faasis on mul kaelavalud ja sageneb migreen.
Vasta
#60
(18-03-2013, 17:09 )Faraday Kirjutas:
(18-03-2013, 15:31 )Nuril Kirjutas: Saan siiski aru, et küsimus ei olnud ajendatud huvist kas nende netiasutuste töö on taasutnud või mitte, vaid pigem huvitas see, kas sinu eelnevas postituses oli 'ja veel mõningad netiasutused' kirjutatud pisikese delfiliku liialdusega või oli tõesti tegu millegi suurema kui ühe asutuse häirega.
Täpselt seda ma teada soovisingi. Seoseid teiste asutustega.
Siin tuleb mängu teadmatus sellest kuidas võrk ja serverid töötavad. Kui kusagil vahepeal on mingi probleem mis ei lase kasutajat lõppunktini, siis ongi osade jaoks lõppunkti töö häiritud mitte vahepealne osa. Ehk siis samasugune teadmatusel põhinev üldistamine nagu parateemadeski tehakse.
Vasta
#61
(18-03-2013, 19:35 )kage Kirjutas:
(18-03-2013, 17:09 )Faraday Kirjutas:
(18-03-2013, 15:31 )Nuril Kirjutas: Saan siiski aru, et küsimus ei olnud ajendatud huvist kas nende netiasutuste töö on taasutnud või mitte, vaid pigem huvitas see, kas sinu eelnevas postituses oli 'ja veel mõningad netiasutused' kirjutatud pisikese delfiliku liialdusega või oli tõesti tegu millegi suurema kui ühe asutuse häirega.
Täpselt seda ma teada soovisingi. Seoseid teiste asutustega.
Siin tuleb mängu teadmatus sellest kuidas võrk ja serverid töötavad. Kui kusagil vahepeal on mingi probleem mis ei lase kasutajat lõppunktini, siis ongi osade jaoks lõppunkti töö häiritud mitte vahepealne osa. Ehk siis samasugune teadmatusel põhinev üldistamine nagu parateemadeski tehakse.

Tõenäoliselt oli tegemist teenusega kus oli vaja ennast läbi panga identifitseerida. Või lihtsalt juhuste kokkulangemisega.
Aga jah, kage seletas asja hästi ära.
Vasta
#62
(18-03-2013, 18:47 )Wilholmensis Kirjutas: Päikesetormide aktiivses faasis on mul kaelavalud ja sageneb migreen.

Neid kummalisi peavalusid kurtsid ka mu mitmed tuttavad sel nädalavahetusel ja lisasid, et olid seejuures täiesti terved.
Vasta
#63
(18-03-2013, 11:46 )Minaelan Kirjutas: Ja muidugi praegu on swedbank ja veel mõningad netiasutused häirete tõttu töövõimetud.

(18-03-2013, 14:20 )Faraday Kirjutas: Millised netiasutused veel täna häirete tõttu ei tööta?

(18-03-2013, 14:22 )Minaelan Kirjutas: Momendiks on need kõik taastunud Smile. Sain oma asjad aetud.
(18-03-2013, 17:16 )Minaelan Kirjutas: Miks peaksin ma liialdama, mis see mulle või teistele juurde annaks?

[Pilt: 2_maai10.jpg]
Vasta
#64
Nii see on Smile1.


Siin foorumis õpid kiiresti ignoreerima pahatahtlikke ja provotseerivaid küsimusi, mis:

1) viivad teemast eemale;
2) ei anna kasulikku informatsiooni kummalegi osapoolele;
3) ei arenda vaimselt edasi;
4) tihti muutub asi isiklikuks ja ...adminn kustutab selle nagunii....

...seega pole tark mõte oma aega ja energiat selliste küsimuste peale raisata, mis kokkuvõttes edasi ei vii Smile.

Vasta
#65
(18-03-2013, 18:47 )Wilholmensis Kirjutas: Päikesetormide aktiivses faasis on mul kaelavalud ja sageneb migreen.

Täheldasin umbes sama. Laupäeva öösel vastu pühapäeva tekkisid hirmsad valuhood kaela- ja kuklapiirkonnas. Ei tundunud nagu tavalise peavaluna üldse. Siiamaani veidi annab tunda aeg-ajalt. Kusjuures ma ei olnudki nädalavahetuse päikesetormist ennem teadlik kuni siit lugesin. Algul imestasin, et Facebookis jagatakse mingeid virmaliste pilte..
Vasta
#66
Ei tea mul on just vastupidi, väga hea olla siis, võimekus kasvõi 24h järjest tööd teha jne...
Vasta
#67
Aga kas see oli ikka päikesetorm?
Selleks tuleks kontrollida allikaid nii Soomes, Venemaal, Valgevenes(!) ja ka Lätis.Kui päikesetorm on ainult eestikeskne, siis on asi kahtlane.
Arvestage et kogu maa on kaetud mobiilileviga, digiTV-ga, igasuguste WIFi-dega ning Norras asub mingi HAARP-i keskus
Vasta
#68
(20-03-2013, 06:33 )theodor Kirjutas: Ei tea mul on just vastupidi, väga hea olla siis, võimekus kasvõi 24h järjest tööd teha jne...

Oleneb igaühest erinevalt. M'nele mõjub pilves ilm masendavalt, mul aga töötahe. Nii ka muusikainstrumendid ja kirikukellad - madalrõhkkonnas kõlavad mahlakamalt.
Vasta
#69
(25-07-2012, 22:12 )Wilholmensis Kirjutas: Mina aga ootan seda aega, mil supermagnettorm elektroonika p...sse keerab, siis laguneb koost ka globaalne hullumaja - globaalne-suurkorporatiivne majandus, maailm puhastubki aegajalt läbi looduskatastroofide.

Kolmapäevaste (6.sept. 2017) loidete käigus vabanenud kiirgusvoog oli sedavõrd tugev, et halvas Maa päikesepoolsel küljel tunniks ajaks kõrgematel sagedustel peetava raadioside. "Võimsamad pursked võivad esile kutsuda probleeme kommunikatsiooni- ja elektrisüsteemidega. Need võivad kahjustada satelliitide elektroonikat. On teada ka juhtumeid, kui mõni satelliit läks püsivalt rikki,“ kinnitas Pustõnski.

Mõju inimeste tervisele?
Geomagnetiliste tormide mõju inimestele on uuritud vähem. Üheseid järeldusi, mis mõju olemasolu kinnitaks või ümber lükkaks uuringute nappuse tõttu veel teha ei saa. Isegi kui rahva seas liiguvad jutud sellest, kuidas nn magnettormi päevadel on inimestel selgelt kehvem olla.

Teiste seas usub magnettormide potentsiaalsesse kahjulikku mõjusse Tallinna tehnikaülikoolis elektromagnetväljade uurimisele spetsialiseeruv doktorant ja lektor Tarmo Koppel. "Magnettormi enim kogetud sümptomiteks on väsimus, uimasus ja unisus päevasel ajal. Samuti unehäired, keskendumisvõime raskused, seletamatult kehv meeleolu ja ärevus, kergesti ärritatavus. Võib esineda ka peavalu,“ selgub reedel välja saadetud pressiteatest.

http://novaator.err.ee/617567/ttu-teadla...le-pohjust






Vasta
#70
Selliseid tugevaid magnettorme on harva. Kooliajal koos Tõravere F sai uurida ja kirja panna sellised asjad. See oli päris huvitav meile Helkivad ööpilved ja muu huvitav. Sest kogunes terve päevik aastate jooksul. Sealt tuli välja selle tsükliline osa ja erinevad mõjud.Põhja pool oli seda parem teha ,lõuna pool oli raskem, sest igakord ei ulatanud need siiani välja.Sai sedasi natuke astro füüsikat õppida nende juures.Viimane oli hästi tugev Raadioside oli lukus, ainult kohises.....muud polnud kuulda ukv sagedustel oli pidu....seda mõjutab kasulikkuse levi poole.......Nii et seda tasub jälgida. Head uurimist!
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat