Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 365
Liitunud: Nov 2016
01-05-2019 14:27
Postitus: #1
SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon
Sissejuhatuseks. Antud lühike loomislugu sisaldab palju kokkupakitud ja uuendatud vana esoteerilist infot. Seda saab näha kahel väga vastandlikul viisil – enese jõulisest tervikust lähtuvalt mis ühildub naturaalse loodusega, või vastupidi killustunult kus ollakse kinni jäägitus sõltuvuses. Esimeses on kontakt loomuliku Kosmosega avatud, teises on see ühendus mingil põhjusel puudulik ja purunenud. Mõlemad on siiski pigem vähemuslikud nägemused, kuna suurele enamusele avaneb see hoopis kolmandal viisil... kuskil hea-kurja vahepealses tuhmunud ja moondunud kõverpeeglis. Meid on lapsepõlvest peale õpetatud ühiskonda ilusti teenima, kuid loodusjõud töötavad julmalt vastu, mürgitades kui rästik petliku valeheaduse!

„Spirituaalne põhitõe elumüsteerium seisneb selles, et inimlaps on kui terviklik Puu peegelpildis Maa ja Taeva - Pimeduse ja Valguse - vahel... nagu on seda kogu Kõiksus. Spirituaalne põhivale aga kuulutab pühaks üksnes Taeva ja Valguse sümbolid - lihtne lõhestav pettus, kuid orjadele selgelt läbinähtamatu.”

Üldpilt tehniliselt. Tundmatus EIMISKIS koondub tetraalolemusega täpselt määramatu JÕUDUDEPUU. Selle universumite eelses ajatuses valitseb oletatavalt 40 (4x10) Jõududepesa, millele võib lihtsustatult anda ühise nime kui TERVIKLIKKUSEJUMAL. Kuid tetraalolemuses teravnev jõudude opositsioon põhjustab hetkega plahvatuse parajalt stabiilse ja suhteliselt kaootilise Kosmoseookeani tekkeks. Selle tulemusel sünnib aegruumiline ÜRGKERA (OROBORO), mille kaudu ilmnevad teatud kindla alghäälestusega 40 tsentraalset Algjõudu (Algemadu) ja 12 vundamentaalset Ilmajumalust (Arkhoninglit). Nimi, Oroboro, viitab sellele et aegruumilise Kerasfääri sees on omakorda 4 teineteisega võrdväärset kera: Sotso (aega kehastuva Jõukusepuu 10 Jõukusemadu ees all), Öko (Tervisepuu 10 Tervisemadu taga all), Ego (Tarkusepuu 10 Tarkusemadu taga üleval) ja Kulto (Õnnepuu 10 Õnnemadu ees üleval). Oroboro põhitelgedeks on Maisus, Vaimsus, Isekus ja Isetus. Kuna aegruumi plahvatus põhjustab alati balanssi ja ebabalanssi mõlemat, siis omakorda moodustuvad 480 (40x12) Põhijumalust (Daemonit), kes vastavalt tasakaalu hoida aitavad või vastupidi seda lollisti rikuvad... olenevalt kuidas neid ellurakendada. Seega kõikidel aatomitel ja mistahes muudel elusolenditel tekib Kõiksuse suhtes teatud ulatuse ja tasemega vastutuse moment!

Üldtehniliselt edasi. Universumi miljardite aastate evolutsiooni vältel kasvab 9 suurt Kosmosesfääri (arengu-orbi), mille sees on omakorda 12 väiksemat alamsfääri (arengu-spirot), ehk kokku 108 (9x12) arengutasandit maksimaalse inimtäiuseni. Seega Kosmoseookean sisaldab paratamatult teatud looduslikku HIERARHIAT! Kuna eelnevaid Põhijumalusi (Daemoneid) oli 480, siis arenguliselt tekib 4320 (9x480) Ülemjumalust (Ülemteisikut) ja kokku 51840 (480x108) Alljumalust (Allteisikut). Sisuliselt igat jõudu ja jumalust saab kasutada hästi või kurjasti. Olgu selleks mistahes relv või teadmine, mille kasutamisel tunnustatakse või ei tunnustata iga elusolendi ühtset algtervikut kui kosmilist alusväärtust. Argusest ja ahnusest teisi kuritarvitades, väärastad esmalt ennast... kahjustad ja takistad oma jõududeallika vaba kulgemist. Niisiis looduslikku Hierarhiat ei valitseta reaalselt mitte kõigekõrgemast arengutipust nagu illusioonidest äraeksitatud usuvad, vaid vastupidi puhtast ühendusest ÜRGKERA (Oroboro) 40-ne tsentraalse Algjõu (Algemao) ja 12-ne vundamentaalse Ilmajumalusega (Arkhoningliga)!

„Võõrmaailma rägastiku totaalses lõpus langed kõige algusesse, seal Pimeduse ja Valguse tervikus avanevad varjudekoopa eksiteed täielikult. Kurjaks tembeldatu on Hea, kes hammustab orjastajat vastu armutult.”

Pettusest. Esitan küsimuse: „Kes on Yahwe?” Yahwe on illusioonide Ainujumal. Ehk eeldatavalt kõige kõrgema arengutasandi (51840 ajalise Allteisikuga) saavutanud eliidi süsteemsus, kes soovivad kogu ülejäänud olendeid ja inimkonda omaenda Surematu Paradiisi tarbeks orjastada. Yahwe valitseb inimkonda nii, et see ei teadvustaks kunagi oma algset terviklikkust ja ei saavutaks omal jõul mitte kunagi inimtäiust, vaid alati sõltuks igakülgselt tehissüsteemi armust. Ühtlasi valitsetakse allutatuid sedasi, et nad ei taipaks tõelist head ega kurja (balanssi ja ebabalanssi), vaid need tunduks alati salakavalalt eitatud, varjatud, segipaisatud või pahupidi pööratud. Kõik allutatud inimesed on väikeste töömutrikestena pandud Lollidejumala 51840 väärakat Alljumalust (Allteisikut) teenima, samas uskudes et inimorjade lõhestatus on tõelise terviklikkuse hüvanguks. Tasuks olevat igavene õndsus kuskil utoopiliselt hiilgavas teispoolsuses, aga mitte kunagi loomulik elu siin ja praegu. Püramiidjumala sõjakas petusüsteem on kui lõputu labürint, mille olemusekeskmes haigutab solipsistlikult tühine „Mina Olen”, kelle alamateks peavad kõik varjuteatrist lummatud olendid igavesti jääma.

Vabaduse tõelusest. Kui Yahwe varjudesüsteemist kasvab lõpuks välja maksimaalne kosmoseõud (Yahwe enda silmis Superparadiis), siis paratamatult ilmutab end kõige tüütumal hetkel taas ajatu JÕUDUDEPUU koos selle Algemadudega, kes ulatavad orjadele ÜRGKERA kui enda loodusliku vabadusevilja. Niisiis kes on see lõputult demoniseeritud ja orjades õudutekitav Tarkusemadu? Tarkusemadu on naturaalselt tasakaalustava Looduse tõeline Valitseja – ajatu TERVIKLIKKUSEJUMALA sõnumitooja kui 40 Algemadu! Keelatud vili kui Õun, mille Algemaod tõeotsijale plahvatuslikult ulatavad, on inimese enda aegruumilise Ürgkera ehk Oroboro sünnni SÜMBOL. Sellest hetkest algab isiklik vaba areng! Kuid reaalne tervikareng ei saa olema kerge koorem kanda, sest loodusliku inimese sünd on mugava väärinimese surm illusoorse Yahwe silmis. Ehk elujõulise harmoonia sünd on surm jõuetule disharmooniale, mis ajab Ainujumalat kõiki vabanenuid surmapatuga neadma. Tarkusemao kaudu teadvustab inimene oma hukatust Võõrjumala sõltuvuses, luues sellega momentaalselt uue individuaalse terviku potentsiaali. Kuid valik, kas potentsiaalist saab kasvav tõelisus, on iga indiviidi enda otsustada ja ellu elada?

Orjusest. Ainujumala põhikavalus, kuidas panna inimest oma vaba ürgtervikut unustama, on sisuliselt väga lihtne – lõhu algjõududega puhas kontakt, täida jõududepesad „võõrorjastajaga” (arusaamatusse ja sõltuvusse kinnijäämine!) ja tekita lõputult segaseid pseudokonflikte, mis pidevalt tervikteadvuse allikaid nõrgestavad! Ülioluline on hävitada inimese looduseusu ja eneseusu loomulik sümbioos! Ajada omavahel sõjajalale igasugune vasak ja parem, individuaalne kaos ja kord... loomingulisus ja loogilisus. Mehelik ja naiselik ühekülgselt polariseerida ja pahupidi pöörata... väärakas mehelik Peanupp ja idiootne naiselik Üsk konstrueerida! Lüüa mehe ja naise liidu vahele valedekiil... selleks on lõputult põnevaid võimalusi! Võõrsüsteemile allutatud vanemate lapsed koolitada võõrsüsteemi pisimutrikesteks! Sulle meeldib olla ori või röövel - nii on ju mugav, lõbus ja ei pea vastutama! Religiooni bossist tehakse peksukotist lunastaja! Edasine on juba kooliõpiku „tsirkust ja leiba”! Kuid kõige olemuslikum - DEMONISEERI PIMEDUST ehk ÄRA MÕTLE ehk MÄNGI LIHTSALT LOLLI! Sinu eest aga „mõtlevad” käpiknukkudest Preestersortsid, kes Sulle dramaatilist varjuteatrit etendavad! Just üksnes nii jõuad Ainujumala Paradiisi vangitorni alumisse kongi, kus jääd igavesti ellu... sündimatult ekslema! Pead vaid alistunult tõstma käed ja ütlema - JAH, TAHAN SEDA! Tahad lõputult korrumpeerunud ühiskonna hierarhiat ja ühte näotut elavate laipademassi! Tahad olla võõra tehissüsteemi toit – Tsombi (Kõhu ori), Robot (Pea ori) ja Parasiit (Südame ori)! Kuid ürgne loodus on alati kogu kurja juur!

Kokkuvõtteks. Yahwe on illusoorse Ainujumala SÜMBOL. Lollidejumala lõhestav ebabalanss on varjudetee, kus täius-eliit on ise enda valitsetava petusüsteemi kõige suurem ninaori. Kuid Tarkusemao harmooniabalanss on looduslik vabadusetee, kus iga olend on terviklikkust kandev suverään. Inimest ei valitseta otseselt mingi meheliku patriarhaadi Laugh ega naiseliku feminismiga Laugh vaid lihtlabaste valeeksitustega! Jeesus ei ole Ainujumala Yahwe poeg nagu on kristlasi lollitatud, vaid hoopis Algemadude (40 Elujõudu) kui ajatu TERVIKLIKKUSEJUMALA poeg. Pole mingit tähtsust, kas ajalooline Jeesus reaalselt elas või mitte... ta on kõigest inimese isiklik ja tsentraalne ÜRGKERA algpotentsiaal kui kristlik SÜMBOL, mis ütleb - OLGE TARGAD KUI ALGEMAOD! Siis ehk saadab Sind vaba eluareng ja tõene õnnestumine just siin ja selles elus? Kuid oriolemi ühiskonnas midagi sisuliselt kunagi ei muutu... toimub vaid kerge auru väljalaskmine. KÕIGEMADALAM on rääkinud!

Sümbol, Tabel ja Joonis:
Elujõudude Ankur
Ürgkera Arenguspiraal

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
       

(selle postituse viimane muutmine: 06-05-2019 15:01 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 365
Liitunud: Nov 2016
06-05-2019 12:03
Postitus: #2
RE: SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon
Selguse mõttes veel mõned joonised:
Algilmad
Ürgkera
Algjõud

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
           

Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde pimedus 33 1,796 08-03-2019 18:42
Viimane postitus: Mannu
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 2,448 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk pimedus 4 958 13-12-2018 18:29
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 940 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg pimedus 68 5,869 08-12-2018 17:00
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 3,412 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 4 1,784 07-12-2018 19:14
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus pimedus 3 2,806 07-12-2018 18:16
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 1. osa – Esoteeriline Sümbol, Müüt ja Müstika pimedus 0 2,588 22-11-2017 20:52
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog