•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutuajamised oma Teejuhiga
#76
Esiteks... tundub, et hängid liiga palju feissaris? Või miskit. Aga ok. Misiganes.

Teiseks... helgem latv ja nö. reipam samm? Doosid muutuvad moosiks? Nujah.
Kuigi.. ma võiks siiski täheldada seda, et ka mida sinna ladva tipuma poole, seda hõredam õhk ja tugevam tuul.
Või mis?

Seoses püramiididega aga....

No nüüd tuleb spoiler ka Tundliku järelpärimisteemas.
Põle seal mingit püramiidi.
(Väidetavalt.)
Vot põle ja koik.
Ha!

Mind aga pole vaja mingiks gurumuruks või muuks valgusmudruks sõimata.
Eip, sa ehk ei sõimanudki. Ma lihtsalt võtan kõike stks personaalselt. : )
Ikkagi... kui hakkan kasvõi kahtlustama, et ÄKKI käib ka mua kohta - ammustan. Nö. igaks juhuks. : P
Vasta
#77
Hea et lõpuks on siin foorumis jututoa vorm sallitud - midagi pääseb ummuksist valla ja saab ka väljenduda - kuna tarkus ongi praegu varjusurmas ja vait. Miks? Kriitiline hulk sidemeid loodusega on purustatud kuid tarkus ehk teadmine peidab ennast seal - teadvuses - väljaspool mõistust - mõistus on vahend teadmise lugemiseks ja mõistmiseks ja annab tulemusi vaid südamega kooskõlas ehk ausal moel. Kõik muinasjutud mida endale räägime oma teadmatuse õigustamiseks on liigsed sest midagi pole vajalik kellelegi tõestada. See on paljusõnalisuse oht - kalduda taolisi muinasjutte konstrueerima.

Kes igatseb võimu kogub oma jüngrid ohtrate esinemistega. Kes igatseb tunnustust paneb oma siseilma kõnedega avalikkuse ees proovile. Ühetüüpsed koonduvad sarnasesse ruumi. Otsitakse midagi ja peatutakse seal kus enese vajakajäämine näib väljundi leidavat.

Tundub ka et niisamapalju energiat kui kulub sõnadega edvistamisele kulub ka lugejal nende seedimisele. Kui on energia ülejäägid siis kulub kahtpidi ära ja jälle kohtub sarnane sarnasega.

Vasta
#78
Noma sain aru jah et võtad isiklikult. No eks ma sinu teemasse plärtsatasin kaa. Sorri. Ma kolin kuhugi mujale . Seal hulluse teemas ruumi jagub. On-on püramiidid. Aga siis kui püramiidi ka toidad või saad söögina sest osa. Feissar ju kullavaramu. Sa mõtle kui palju peaks käima ühiskonnas ringi ,et näha võlts kivinägude taha. Miuke vaev ja ajaraisk. Feissaris topitakse ise end laialt vaagnale. Vata hullem veel, ühiskond pressiks ise tuppa karjas .....kui laseks. Feissaris saan seda tungi vähemasti reguleerida. Karjavajadused aga saab kodule lähemal rahuldatud ja suheldud ja koos vibreeritud ja puha. Kõike mõõdukalt. Kuna ma siia ilma potsatasin isetuks ennast salgavaks ja ohverdavaks isetuks andjaks ,siis minu õpperida on lisada endale isekust ja saamist. No mõtle ise, mede ühiskond ei taha vist et seal tolgendaks ringi siuke ennast täis sitapea nagu ma olen. Proovitud juba. Igast Alfad ja gurud kukuvad pillima ja killima Smile A lambana ma käin piisavalt massides.
Vasta
#79
Fenkol. Ma räägin pikalt tegelt küll.
Ehk peaks õppima ka lühemalt. Aga vot... ei oska praegu...
See Teejuht vastab küll lühemalt, kuid ma pinnin teda kohati tunde.
Ja siis tuleb ikkagi pikalt.. No kokku siis.

Aga noh... mõned loevad Dostojevskit ja ei vingu ja jääb veel vähekski ja osadele on ka paar rida luuletust liigne jõupingutus.
/ei, jessushalasta, ma ei võrdle ennast nendega! : ))
Lihtsalt, et eks ongi erinevalt. Et kellele kuidas oma mõttekonstruktsioone heegeldada meeldib, selles mõttes.

Kunagi, kui suureks saan, hakkan viljelema haikut.
/Ajap silmad lauba äärde../

Kuigi...eeh... ei ole ma vist siiski nii sisukas, ei ole.

Nu pole midagi.
Veel pole ka õhtu. : )
Vasta
#80
Fenkol. Just-just. Seda tahtsin mujal teemas just kombelda. Et me täidame endiga ja oma rollidega tervikut säänsel moel ,et kirju loomaaed oleks esindatud. Nii on isegi mõrtsukad ja psühhod terviku tarvilised osised. Igal ühel oma ülesanne tasakaalu mõttes. Kui leidub keegi ,,xxx,, , siis on tervikul vajadus selle järgi. Üks lihtne näide. Kõik oigavad kui öelda Hitler ja tõlgendavad kuda soovi on. Aga mis ühele hea ,see teisele halb. Rahvastiku vähendamise osas tuleb au anda talle küll. Inimsuse vastu mega kurikael aga loodus taastus ja õitses temajärgselt ludinal. Aga sellest väga ei kannata rääkida kuna kõik suhtlused neelduvad alati ühiskonna siseseks. Inimese ületähtsus määrab. Muus osas aga. See ruum saab sisaldada sarnasust küll aga see ei täidaks tervikut jällegist. Ühetüüpsed tekitavad soise vaibi lõpuks. Muutun jälle vastikuks korraks. Kordan jälle iga inf saab tulla ja ilmneda vaid siis kui selleks valmis ollakse ja seda ka arengus vajab. Kui tekib plokk, siis järelikult oodatakse vara, liigset või valedel alustel. Nii ongi ,et ,,ma tahaks ja mul oleks vaja......,,, küsimused ja suhtumine tuleb endas parlanksi keerata. Saan ja annan tasakaalu rikkumine tekitab probleeme nii söötjale kui sööjale. Kes tahab palju saada ,peab olema valmis palju andma. Muus osas jälle nagu vana grammofon. Vaimlemine on see kui tegeldakse sellega, millega ei peaks või millest pole antud aru saada. Filosoofeerimine on vaimne onanism kui see on pelgalt sõna.
Vasta
#81
See polnud etteheide ega isiklikult sulle Naut vaid üldine - teade minu teejuhilt näiteks.
Isiklikult mina ei jaksa (viitsi) jälgida tõesti - et siin on erakute ekslemise radu paralleelselt mõnede teistega siis mõnikord vaatan ja pean tunnistama et loodan et miski kõnetaks.. Kuid see ei puutu asjasse - vaba väljendumine on palju-palju parem kui siin seni eelistatud tsenseeritud vorm - eriti kui seda võimaslust mõistlikult kasutada. On omad ohud nagu pealiskaudsus ja muinasjutud - jälgi neid ja lõika sealt vähemaks.
(31-03-2019, 15:40 )Naut Kirjutas: Aga noh... mõned loevad Dostojevskit ja ei vingu ja jääb veel vähekski ja osadele on ka paar rida luuletust liigne jõupingutus.
/ei, jessushalasta, ma ei võrdle ennast nendega! : ))
Lihtsalt, et eks ongi erinevalt. Et kellele kuidas oma mõttekonstruktsioone heegeldada meeldib, selles mõttes.

Kunagi, kui suureks saan, hakkan viljelema haikut.
Haiku ja romaan ongi täiesti erinevad ilukirjanduse vormid. On ka naistekad ja seebikad ja igasugused vormid. Ennast tuleks endaga võrrelda kui üldse wink

(31-03-2019, 15:46 )Lokster Kirjutas: Kõik oigavad kui öelda Hitler ja tõlgendavad kuda soovi on. Aga mis ühele hea ,see teisele halb. Rahvastiku vähendamise osas tuleb au anda talle küll. Inimsuse vastu mega kurikael aga loodus taastus ja õitses temajärgselt ludinal. Aga sellest väga ei kannata rääkida kuna kõik suhtlused neelduvad alati ühiskonna siseseks. Inimese ületähtsus määrab.

Ei saa hästi aru mis tähendab et kõik oigavad ja tõlgendavad kuidas soovi on - kõik seda kindlasti ei tee kuid teatud mentaliteet viljeleb äraspidist loogikat kõiges ja ei pea talle selleks Hitlerit andmagi.
Kas sa leiad et Hitler oli hea loodusekaitsja ja väärib selle eest tunnustust või leiad ei looduse kaitsmiseks peaks maailma rahvastikku vähendama või ei märka mina seda õiget iva selles replligis?
Vasta
#82
(31-03-2019, 15:32 )Lokster Kirjutas: Noma sain aru jah et võtad isiklikult. No eks ma sinu teemasse plärtsatasin kaa. Sorri. _ Igast Alfad ja gurud kukuvad pillima ja killima Smile A lambana ma käin piisavalt massides.
Ei ole vaja vabandada. SEE foorum on avalik ja järelikult justkui kõigikate oma.
Iga logisõnaga sissesmuugeldaja peaks seda vast aduma. Ja mitte vaid enda blaa suhtes. Lisaks, mu meelest ka misiganes teemategija (üü! AUTORI vä?) egopunnitamiste väliselt. Kui pole valmis kriitikat vastu võtma, istugem kodus ja vahtigem turvaliselt telkust seepe või šampoonireklaame. Valik on kõigil ja alati.

Kesiganes (khmm) katselendurid aga peaksid valmis olema ka selleks, et rehad laksuvad otsa ette, panged kolisevad rataste otsas, hoovõtu rada pole ehk lõpuni valmiski ehitatud või bensuvaru ei vea ehk üle ookeani välja.
Igatemoodi on.
Lihtsalt... kõik ongi noh... normaalne. Kõik ongi...ütleme hüvanguks.
Et mudelid täiustuks, kered muutuks voolujoonelisemaks, mootorid nurruvamaks.
Või siis lihtsalt selleks, et leiutada (iseenda jaoks?) seesama uus kütuseliik.
Kui hästi läheb või kui... leiduvad headest kaaslastest (tee juhtidest? noja seda ka inimkehas ikkagi) mõnusad ning oma alas proffid kaasinsenerid... või ka lihtsalt muhedad reisikaaslased.
Lennud ei ole ju lihtsalt, et jõuda punktist A punkti B.
Lend on ise protsess. Või... kogemus. Või kaiff. : )

Et jah, point polegi olla eksimatu (keegi pole seda).
Point on.. ikka nagu... noh.. õppida olema aus. Ka siis kui tuleb egolaks või moss või lööb nö. s'ta keema, kaane ära või oleb omadega totaalselt pekkis. No näiteks.

Aa see viimane on nagu minu manual. Hetkel.
Eks igaüks kirjutab need teejuhised endale vast ikka ise ja oma käekirjaga.
Niiet..

Ja sina, Lokster, käi kus aga tahad. Siin teemas või teiselpool siinset paralleeli.
Lambana undinahas või vastupidi. : )
Me kõik siin trennime... nahavahetusi või pügamiskursusi. Kes laseb end pügada, kes pügab ise ja kes ootab kuni saab villast lõnga, et käpikuid kududa.
Kaheksakandadega ja koerakarvalisandiga.

Prsse... läks mul jälle retoorikaks. : D




(31-03-2019, 16:05 )Fenkol Kirjutas: Haiku ja romaan ongi täiesti erinevad ilukirjanduse vormid. On ka naistekad ja seebikad ja igasugused vormid. Ennast tuleks endaga võrrelda kui üldse wink

Aga mulle tundub, et... sama. Ja nagu tõsiselt. Tehnika on vaid erinev.

Muinasjuttudes aga on säändene tarkus, et kui korra läbi näed, jääb karp siiski lahti.

Seal hulluse teemas oli alguses punamütsikesest näiteks räägitud.
Et jestas kui kole - pärast ikka lõigati loomal kõht lahti ja uputati kaevu.

Aga kui ei tea, et MIKS see lugu siiski juba iidammu (õpetusloona neidistele?) kokku pandi ja mis alusel, siis ongi kõik üksjaseesama Disney (kuigi nad seal ka juba end paremustanud, tuleb mainida.)
Siiski. KUI korraga nokid selle muinasjutu stks PROOSALISE allteksti ära, siis loksub ka paika, miks see tipski hatu oli PUNANE. Ja mis korvike. Ja miks seesama hall HUNT. Ja mis krdi vanaema? Ja tõepoolest: miks lõpus jahimehed ta akuskile KAEVU viskasid? Oleks võinud ju naha maha võtta ja koju kõndida.
Aga ei. Kivasid täis ja sügavale kaevu.
Geniaalne siiski.
Ja allegooriline as fuck. : )

Muinasjutud on suht kavalad õpetajad. Ei maksa alahinnata.



(31-03-2019, 16:05 )Fenkol Kirjutas: Ennast tuleks endaga võrrelda kui üldse wink
See, et endaga võrrelda - siin oleb nõus ja... üldse.
Jei.
Vasta
#83
Naut - rosolje!
Romaan ja haiku on erinevad VORMID. Pikk-lühike - lööv-arutlev jne põhimõtteliselt erinev vorm kasvõi sama eesmärgi teenistuses.
Muinasjutu rääkimine iseendale on selline käibefraas mis tähistab üldiselt enesele valetamist ja vaid seda pidasin silmas - allegooriad ja mõistujutud on omaette teema mida üldse ei puudutanud ega hakka ka -
kolmas on lugude jutustamine - indiaanlaste viis oma kutsikaid ellu aidata -
sõnadega mängimisega niipalju liialdada ei maksa et nende tähendus päris amorfseks muutub - vist oli sul omalgi probleeme Pimeduse tekstidega Smile
Vasta
#84
Pimeduse tekstidega pole probleeme vaid Pimedusel endal...
/Ütles elutark Naut ja pani piibu mõtlikult suhu.../
: ))

Tegelt... osad mõtted inspireerivad ja osad mitte.
Teksti pikkus ei oma minu jaoks tähtsust.

Mulle meeldivad Q11-e tekstid ka. Samal põhjusel. : )
Vasta
#85
Hitler ei olnud looduse kaitsja. No vot nii juhtub kui uskuda inimese ülimuslikust. Iga inimese kohta tuleb terve ports määravamat ja mõjuvamat kui mõni ISIK. Ehket me räägime siin nüüd inimesest kui isikust. Ja me kuidagi ei taha mõista et teadvustunud olemus ei kirjelda vaid teda. Meie egod on viimseni malendid. Kellel mentor, kellel vägev jumal....... Kui Hitler endale tuhka lõpueel pähe raputas ,siis oli tal kodutöö tegemata ja ta oli labane marionett. Aga no ei old ta nii loll ühti. See aga mida häälekalt tema kuju ümber kriisatakse , seda on ikka küll. Inime ühsikonna nuumaja toodab tahtmatult inimesi loodusesse tasakaalustajaid. Kui kodutöö tegemata ,siis spnnib sest muidugi äärmus roheterrorismi ja muud ekstremaalset. Eks need ,kes suurte loosungitega maailma päästavad omast arust ( Trump näiteks?) ja uputavad looduse naftahimusse ei erine ju Hitlerist lõppkokkuvõttes. Kõik nad ju tipnevad ühiskonna hierarhia püramiidiga. Aadu ka ju tegi seda aga välja kukkus??? Aga võitis just see mille vastu võitles. Loeb teojärgne aeg. Tagajärg ja hind tehtu eest. Radikaalsus põhjustab alati tasakaalutust. Liialdus vastumõju. Peab vist ka natuke kasulik olema. Lähen kleebin tähti taevasse.
Vasta
#86

No nüüd tuleb spoiler ka Tundliku järelpärimisteemas.
Põle seal mingit püramiidi.
(Väidetavalt.)
Vot põle ja koik.
Ha!

Seda on nüüd küll vähe. Loodan, et mingi sissejuhatus lihtsalt Smile
Vasta
#87
Tundlik,
hakkan siis vaikselt pihta.

Ja tekst tuleb pikk.
Ses mõttes olete hoiatatud.

Kuigi.. tegelikult ma oleks muidugi tahtnud veel Punamütsikust rääkida ja muinasjuttude metakeelest, lisaks köidab mind üks teine teema siin foorumis ka veel lisaks ja sealgi tahtsin selle oma "kaukaasia vanaisa" info (Manajale?) panna. No sinna teemasse, kus räägitakse lootest ja lootusetusest ja elust ja surmast.
Aga hea küll. Lubadus on lubadus. /kuigi andes vähem lubadusi on ka elu lihtsam, olen tähele pannud. : )

/Ja veel... osade TÄPSETE sõnade vastet ma träkin nö. lives endiselt kaua ja seega võib isegi mul pakkumistena nagu ligilähedane sõna/mõiste siin antud juhul kirjas olla. Seega Ta ütleb suht sageli mulle "peaaegu", kui juba nö. leige on... Osasid Tema sõnu ma polegi kusjuures täpseks saanud. Panen need märkmed siiagi (korrektsuse mõttes) nimodi pakkumistena ehk siis märgiga "?" ja "peaaegu" ehk p.a.*/

Ja sry... vaheapeal oli ka kõiksugu teemahargnemisi meil seal. No nagu jutt jooksis, nii ka kirja sai. /isiklikud küssad-vastused korjasin niigi juba välja./

Olgu. Lendame.

Laupäev küsis kõigepealt TEADVUSE kohta.
Ja on siin meilgi mingid teemad, kus arutletud, et kus see teadvus siis ikka asub. Ajus või südames või naba taga või sabakondi juures.

Minule näidati Teadvuse asukohamääratluse kohta pärides kaarega üle pea.
' Hm. Kuule! Wau! Et nagu halo siis vä?
- Jah.
' Kui suurelt see halo siis meie ümber Teadvuse moodustab?
/näitab numbreid/
- 16 cm.
/hiljem mõõdan selle sentimeetriga ilusti enda peakupust eenduvalt üle. : )

' Ok. Selle juurde ma tulen veel tagasi. Kuidas Teadvus tekib?
/Ma muidugi polnud valmis NII põhjalikuks vastuseks. Oeh./
- /igatahes näidatakse kõhu piirkonnas (naba all) õrna tuikamist,
sealt hakkab spiraalne keerlev liikumine (päripäeva), siis läheb üle selliseks suht tihedaks sinkavonka käänuliselt liikumiseks paremalt vasakule (enda poolt vaadates) ülespoole ja samal ajal toimub sama liikumine (natuke peenema voona) kehasiseselt ka eest taha-taha ette-jne. Mõlema voo liikumisest moodustub justkui läbipõimunud võrk. Kõik toimub suht rahulikus tempos (ja.. justkui mingi surina saatel vms).
Edasi läheb see voog keskelt ülesse südamesse (sealt tõmbab ringiga läbi vasaku käe) ja hakkab südame koahal spiraalselt keerlema (kuid nüüd juba vastupäeva), siis suundub edasi (läbi vasaku käe) ja kogu rinnaku osas käib see tihe vonklemine ka eest taha läbi kogu ülakeha (moodustades tiheda võrgu).
Kõri juures näidatakse, et vonklemine on sedamööda käänuliselt (ussina) veelgi tihedam. Paremale-vasakule-paremale-jne.

Sealt läheb üles juba põskedesse (ka spiraalselt, enne vasak, siis parem põsk. Ma ei teagi miks nii.. ), siis mööda ninajuurt üles (seal on keeruline liikumine läbi kolba ja silmade juures, peaks 3D joonise tegema, et seletada).
Siis hakkab spiraalne liikumine mööda horisontaalset peakihti alates lauba piirkonnast (taas vastupäeva). Seal liigub voog ka silmi haarates...
No ühesõnaga kõiki detaile ma ei suutnud selles "animatsioonis" ilmselt ka tähele panna.
Seal (sellel horisontaalsel tasandil) siis nö. skännitakse kogu aju tihedalt spiraalsete liikumistega läbi (minu meelest tajumuslikult on teine (ja mõnevõrra nõrgem) voog ka seal tegemas sama, kuid kuid ristisuunas vongeldes (taas see võrgukujutis) kuni täiesti peakupuni kokku jõudes.
Sealt tõuseb see "voog" antennina üles ja alles seal siis jaotub võrdselt kahele poole pooldudes (nagu kojamehed) moodustades peakupu ümber sellesama halo moodi helenduse.
/Joonis oleks ilmselt arusaadavam. Ehk kunagi ka teen./
Siis aga
KUI see rõngas (kusjuures ma tõesti ei näe teda ruumilise pallina vaid nö. kettana ehk taldrikukujulisena meie pea keskosa ristlõikes siis)... et KUI see sõõr on moodustunud, siis käib mingi väike seesmine sahmakas või sähvatus selles nn. kettas meie pea ümber ja kõik hakkab helkima ja seesmiselt surisema. Kui lihtsalt vaadata seda.
Ehk siis tekib mingi... sillerdus.
Veel kord:
Teadvuse loome algab inimese kõhust ja lõpeb nn. halo moodustumisega ümber pea.


/järgneb/



' Mis värvi see halo on?
- Tavaliselt piimjas või helehallikas.
' Kõigil on selline? Noh.. küütlev ja hele ja sillerdav, nagu sa näitasid?
- Ei. Ainult nendel, kes.. /näitab voogu, mis sambana ülal avardub/... avarduvad (?) - Ei. Avanevad.
' Siiski suunaga üles?
- Jah.
' Aga alla?
- Alt toimub energia tõmbamine.
' Maast?
- Ka sealt.
' Kust veel?
- Kõikidest kihtidest, mis on horisontaalselt Inimese enda väljas. Vertikaalselt toimub selle info töötlemine Inimese enda teadvuse kihtideks.
' Nii nii. Kas need "kihid" siis muudavad ka halo suurust? Noet , kes juba nö. teadvustunum, sellel ka juba suurem halo jne?
- Ei. Muutub halo värv... s... sagedus(?) - Ei. - Sisaldus(?) - Peaaegu (lühendan edaspidi: "p.a").. olemus. /uuesti: Muutub halo sisalduse olek.
' Ei saa vist aru.. Ehk siis koostis?
- Mitte päris. Muutub selle voo vastuvõtu sisu.
' Hm. Selge. Saan vist aru. Siiski - kas halol on mingi värv nö. eristatav?
- /näitab mulle/. Näen seda... kuidagi... pärlmutriselt "hõõguvana" või "voogavana" või "särisevana" seda sädelus. Seal on sees tuhanded mikrotäpikesed (mis annavad justkui impulsse ehk siis "ereneduvad-raugevad" mingis vaikses pulseerimises. Näen kõigepealt kohati rohkem helehelesiniseid toone. Siis ka rohekaid, kuldseid, roosasid... no ikka kõike ühesõnaga. Need mikrotäpikesed, mida mina näen, on siiski mitte kuigi intensiivsetes toonides olgu nad siis sinise-lilla skaalal või misiganes. Ikka kõik on nagu pastelsemad, peaks ütlema./

' KUI ma nüüd mõtlen - hei! Kas see halo võib olla ka osadel väga valgustunutel kuldne nagu me ikoonidel näeme?
/Olen sellest oma "avastusest" koguni pisut elevil./

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRNNM9U94UVIDDOiUT_iMr...-PuVEQFW10]

- Ei. See oleks samm tagasi.
' Odoot.... nagu MIS MÕTTES? Kuldne ju! /olen tõesti omajagu hämmingus./
- Kuldne aura on inimestel, kes on valinud oma suunaks /teeb marssimise liigutust/ teenimise
... teatud tüüpi lülitustele.
' Siiski teenimine? Nojah... Et siis ma küsin otse: nagu kristluses?
- Jah.
' Et siis sealt see otseseos nende enda pühakutega ikoonidel? Huvitav. Nagu ongi siis ka mitte vaid kunstiliselt vaid lausa päriselt?
- Nii on.
' Millistel ... noh... ühesõnaga kellel veel on selline kuldne halo?
- Kõik religioonid, ideoloogiad, ... parteid*? - ei, ... suunad, mis määratlevad end läbi mingi... märgi? - ei. sümboli? - ei. läbi vaate,
mis hakkab Inimese teadvuses joonistama oma programmile põhiseid mustreid.
' Ja nendesamade mustrite mõjul siis muutub kogu Inimese teadvus?
- Jah.
' Oh.... Hea küll... siiski. Kuidas sealt programmist siiski niiöelda ikkagi välja saada?
- Lõpetada nendele mustritele kontsentreerumine.
' Ups. Et kohe nii lihtne?
- Ei. See pole lihtne. Lihtsam on käia mööda teed, mis on vaibana ees lahti rullitud,
kui leida oma olemusmustrile ainuomane autentne suundumus.

---

/reklaamipaus?/..
.. Ma olen tegelt alles alguses....

/järgneb/



' Nii. Ma nüüd siiski küsin vahele: aa mis-kes on saatan? On olemas?
- /Naerab/. Ei. See oleks absurd.
' No kohe nii? Mis-kes see siis on?
- Mõttemuster.
' Kuuule, ma siin nagu, tead... On siiski nähtud ka igasuguseid. Ehk siis: mingid deemonid, nn. madalamate dimensioonide olevused. Mh? On?
- Jah.
' Aga see pole sama mis saatan?
- Ei. Saatan on kristluse kui ideoloogia üks mõttemustri kujustus. Ei muud.
' Siiski. Need mingid... muud tegelinskid ka siiski nagu väga meeldivad pole. Mis nendega siis on?
- Midagi.
' Hm. Usaldust nad siiski ei ärata.
- Ei.
' Mis siis nendega teha?
- Tuleb neid mitte karta.
' No tore. Sul hea öelda. Meil ei käi see nii lihtsalt. Vähe ma ise pole nö. pükse täis teinud. Ses mõttes tead...
' Igal juhul... ilma igasuguse üldfilosoofiata seekord. Paluks konkreetsust siiski. Ma ei hakka hetkel uurima, et kesnadseal kõik on ja kust jne. Jätame selle teiseks korraks, aga siiski tahaks hetkel nagu arusaadavalt: kas on mingi loitsusõna või miski, et millega nad siiski minema enda lähedusest saab?
- Jah, on. F.... /ma ei saanud jääe aru/..... f...... fa......
/igatahes lootsin, et nüüd tuleb mingi sõna a'la "fantasmorgaanasurramurra" vms. no nagu Harry Potteris vms/
...f.... fa.... ee... ? ei saa aru siiski...
et nagu.... "faaak... of".
' Mida??? Sa ütlesid, et neile tuleb öelda "fuck off"-?
- Jah. /naerab ise suht rahulolevalt ja rõõmsalt/
' Pole paha. Tahad öelda, et toimib?
- Jah. : )
/Eks ma muidugi itsitasin selle peale ise ka. /
: )
' Siiski... ehk midagi veel?
- Kui on sisemine hirm nende ees, võib suhelda nendega läbi läbipaistva seina. Panna selline sein endale sellel kohtumisel vahele (ma ise näen seda nii nagu loomaaias on klaasseinad vahel) ja suhelda.
' Kas sama võib ka oma selle õige-vale Teejuhi peilimisel teha? No kui ei saa siiski aru, et kes on kes?
- Jah.
' Aga... on selle Oma...Õige Teejuhi äratundmisel siiski mingi kindel märk, mille järgi Ta ära tunda?
- On. Teejuht vaatab (otse) otsa.
' Nagu eest?
- Jah.
' Ma siiski täpsustaks... Et... Ta pole nagu küljega minu poole või mis?
- Jah.
' Vasakul? Paremal? Või ikka täitsa otse?
- Pigem vasakul. Ees vasakul.
' Nagu Sina?
- Jah. : )
' Aga siiski inimese suhtes en face?
- Jah.
' Kes on siis paremal? /oletasin omaenda kogemusest aga küsisin siiski üle./ Valvurid?
- Jah.
' Kes on vasakul seal päris nö. kõrva ääres ehk kõrval? S.... saa... saatjad? - Ei. Kes siis... /veerin taas/.. saadikud? - Jah.
/Ma ise oletasin, et mul on see üks seal vasakul näiteks mingi Unenägude tegelane või miskit.. Olen temast ka siinseal rääkinud. Ehk siis panin aga mööda./
' Mis jaoks need Saadikud Inimesel on?
- Nende ülesanne on vahetada suuna tähiseid.
' Nagu... operaatorid?
- See pole täpne määratlus.
' Nagu... haldajad?
- Pigem. Nad on teie mõttesüsteemide tehnilised hooldajad, kes vaatavad, et Inimese molekulaarne tasand vastaks tema suundumuse ideele.
' Ok.... Kuigi...kuidagi rahvarohke siiski seal see värk Teil või meil, tuleb märkida.
- Ei. Nad vahetuvad.
' Aga see, kes siin nagu suht hiljuti tuli (keda arvasin seotuks unenägudega*).. on ka Saadik-Seadistaja?
- Jah.
' Tead, ta nagu ei räägi eriti palju ja nii.
- Ei peagi.
' Aga.....? (nimetan nime. 1sõnaga see sõjamehe tüüpi, nagu ma Teda näen.)
- Tema on Valvur. Oled õieti aru saanud.
' Tema funktsioon?
- Kaitsta sind teadvusväliste rünnakute eest, mis on sinu isikliku süsteemi välised.
' Mmm. Cool. On sellised Valvurid kõigil?
- Ei.
' Kellel on?
- Nendel, kes vajavad taseme vahetust.
' Nuu. Meeldiv muidugi. Aga....? (küsin veel ühe nn. spetsialisti kohta, kelle päris ise kutsusin kunagi.)
- Need on Õpetajad.
' Nii. Aga milleks veel nö. lisaõpetajaid, kui Sina nagu niigi mu kõrval oled ja vastad?
- Sa oled ise aru saanud. Neil on kitsam spetsialiseerumine.
' Hm. Mis vahe siiski? Sinuga siis?
- Nad oskavad anda Inimestele praktilisemaid oskusi.
' Neid võib julgelt usaldada seega? /Ma olin ses suhtes kohati.. pisut... noh.. ütleme ettevaatlik siiski./
- Võib. Ainult ära jää sõltuvusse.
Vastasel juhul ei toimu su hingele omast arengut.
' Jah.... sain nagu selgeks siin... korra.
: )

/järgneb/


Jaksate veel?

See mu infondamine (ja käsitsi vastuste kirjutamine paberile) kulgeb nii, et ei märka ei tunde ega temperatuuri enda ümber. See siinne ümberkirjutus (mis oli niigi enne juba üle klaviatuurigi mul tipitud) .. see nagu.. on tiba aegavõtvam.
Vasta
#88
/--/
Jätan osad lõigud siiski vahele.

Laupäev küsis eespool, et miks seda Teejuhti üldse vaja on.
Erinevus teistega tuli ilmselt välja.

Aga eks ma küsisin sama: miks on vaja seda nn. Teejuhti? Võiks ju ka oma tarkusega nö. hakkama saada. Milleks üldse need nn. kõnelused? Miks mitte otse kogu see inff näiteks praegu mu ajusse panna ilma, et siin nagu... miski ilmutub ja veel erineval kujul ja osad on veel mingid feigid jnejne. Milleks see kõik? Mh?
Miks üldse see sihandene eraldamine, et Mina ja Sina?
Ja eniveis: KES SA ÜLDSE OLED?

- /Ta naeratab laialt. tundus, et see küsimus lausa meeldis Talle./
- Ma olen Sinu jaoks saadetud ülimusolend, kes vahendab galaktika seaduse protsesse.
' No tere. Aitäh. Et nagu jumal?
- Ei. Mitte NAGU.
' Vaid?
- Vaid jumal.
/No siin oli ta küll suht rahulik ja vaatas mulle ainiti otse silma./
' Fa fa fa. Oleks seal foorumis ikka pidanud panema "Naudi jutuajamised jumalaga", eksole.
/jah, palunväga, nii mõtlevad inimesed, kui näevad enda ees seda (misiganes) kõigekõrgemat ja esimene mõte on, et mis nad ikka foorumisse oleks seoses sellega pidanud mingiks teema pealkirjaks panema. : DD
- /naerab/ Kõik on õige.
: )
' Tead.. natuke nagu liiga diip siiski ja nii.
- Jah. Aga ka lõbus. : ) Ma räägin sinuga ja sinu läbi. Seda selle tõttu, et sa oled osa minust. Mitte sina ei peaks kahtlema, kas sa räägid iseendaga vaid Mina peaksin kahtlema, kas ma räägin iseendaga.
/kergitan selle lause peale lausa kulmusid/
' Tõesti?
- Jah. Kuid ma ei kahtle.
: )
/Siin ma naersin ikka päris jupp aega. Et nojah, ookei. Et jah. Pole paha. : ) Lihtsalt lõbus. Päriselt. Miks mitte jne.
Pealegi Ta vaatas mind nii laia naeratusega ja niivõrd rahulolevana... no umbes nii vaatab keegi papa või mamma oma kuskil linnaveere lastesõimes titekooriga esinevat võsukest, kes püüdlikult mingit lapsikut laulukest joristab. Kuid selles vaates oli siiski ka nii palju siirast heameelt ja uhkust.
: )
' Kuule, sõbrake, meie Q11-l (seal foorumis) oli siis ju õigus?
- Ei. Õigemini mitte päris.
' Miks?
- Ta arvab, et sa pole ehtne.
' Ehtne mis?
- Ehtne Mina.
' Ehtne Sina, ehk jumal siis?
- Jah.
' Miks ta nii arvab?
/Kuigi korraga mulle meenus hoopis see, et sa jussikesussike... ma nüüd järgmine siin, eks. Ka üks (endine?) foorumi liiga Mina Olen rääkis mingit samasugust värki. Ja ka mitte kuigi ammu. Talvel justkui. Epideemia??
: D
Kuigi... ma mõtlesin, et see avaldus on siiski... (no kui ma selle nüüd siia trükin ikkagi jne) ikka tot. vee peale tõmbamine mulle endale...
Ja siiski tänan, ei. Ma jätan selle samase lõigu siit üldse ja täiega välja. Et keegi siin veel rohkem pihku ei hakkaks itsitama või minu suunas kupule koputama. Jne. Vaja mul seda kõike? Olen aga mõnna Naut edasi, kaklen, mölisen ja uurin siin niisama normaalseid asju ... ei mingit "jumalikku" blamaaži.
Aga samas...
/ohe/..mis siin ikka põnnata? On nagu on. Oleks, et mõtlen selle kõik ise välja, siis võiks jah, ka oimule koputada (ehk ma ise koputaks kellegi suunas samamoodi, kui sarnast asja kõrvalt kuuleks?), kuid... siiski.
On nagu on.
Ja las siis olla.
' Et miks siis Q11 kahtleb, et kas oled ehtne või mitte?
- Sest ta kahtleb, kas Ma ise teda ninapidi ei vea.
/Ja siin toimus mingi... muutus. Meie... mingis õhustikus.
Lisaks: ma tegelikult ei taha nüüd kellegi personaalküsimusse ehk ikkagi nö. avalikult siin (või kuitahes abstraktselt) ka läbi selle kõige laskuda. Olgu selleks või meie suurepärane Q11.
Küsin veel vaid seda:
' Kuid...mida talle siiski öelda, kui ta kahtleb?
- /Ta muutus kuidagi mõtlikuks.../ ütle Talle, et ma ei ole Tema vastu olnud kõrk vaid lihtsalt tahtsin, et Ta ei paneks end samasse olukorda, kus Ta kord oli.
/Ma ei saa muidugi mitte midagi aru.../
' Nagu... mis olukorda?
/Ja edasi ma lihtsalt veerisin suht teosammul ja tähtede kaupa. Sest mul polnud aimugi, mis sealt tuleb. Isegi kaudselt mitte./

... 1sõnaga... ma ei pane seda meie edasist jutuajamist siia. KUI Q11 leiab, et see kõik on enivei jura... siis seda enam. Kui ta soovib, võin selle teksti talle privada. Ja ta teeb selle infoga, mida ise tahab.
Diil, Q11?

/--/



Lähme edasi.

' Nii. Aga ma küsin nüüd sellise küsimuse: kuidas sa saad olla kõigi Teejuht nagu korraga ja igalpool . Mh?
- Kuidas sa ise oled korraga ja samal ajal nii naine, ema, sõber, kaaslane, kolleeg, partner veel kuskil tööalaselt,......., ....... jne.? Näed, see ju pole keeruline. Igal pool oled Sina, kes avaldub veidi erinevalt vastavalt sellele, millises teadvushetkes sa viibid.
' Oookei.... jaaah... jõuab ehk kohale... Siiski. Kas me jääme kogu aeg nagu Mina ja Sina kui Teejuht? Kuidas see siis nagu areneb ja kuhu lõpuks nagu jõudma peab?
- Ei, me ei jää. Ei eraldi ega kokku. Me kogu aeg aegade algusest... /näitab kätega sellist kaheksa kujundit)... põimume. Vahetame ringlust.
Ülim ongi kogu aeg. Just Sina ja just Praegu.
Edasi on .. /näitab suurt sähvatust/... plahvatus*?, Suur Pauk*? - ei... /siin läheb tükk aega/...
...on... kosmose*?- ei. KIHTIDE uuenemine.
Ehk siis panen uuesti: edasi on kihtide uuenemine läbi mingi uu avanemise.
/siit alates taas veerin/
Iga kiht TÄIENDAB järgmist
kuni
moodustub uus Universumi Teadvus, mis loob...
.. kogumi, mis hakkab väljutama..
uut energia kooslust.
' Ja siis?
- Siis sünnib uus universumi... kese?(p.a*)... - Ei. Sünnib uus universumi tsenter.

Näidati sellist kujutist (mida olen juba ühte arutlusse pannud):

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcSjfoxCDA1hEJdGm24MXjO...i5manR61A0]

/ka nagu... halo?/

' Ja siis? Ja saab siis???
/piilun silmanurgast kella, mis on jälle kuskil 5-e peal hommikul/
- Siis sa lähed magama ja ei küsi rohkem
/muigab mulle sõbralikult/.
' No no! Ära jama. Räägi nüüd lõpuni, eksole.

- Siis Ma... /näitab saluuti ja muud toredat/...
' rõõmustad? (p.a*)
' korraldad peo? (p.a*)
/viskab mingeid sätendavaid ebemeid üles, mis langevad sätendades alla. Ise nii häppi nii häppi./
... /pakun igasugu variante veel hunnikute viisi. Olen ka ise elevil ja ikka juba kärsitu. Lõpuks tuleb variant:
' ee... puhkad?
- Jah. Siis ma puhkan.
/On veel häppim./
' Uimaivõi. : ) Nagu tõsiselt? Ja siis???
- Siis ma saan enda läbi avada
kogu universumi oleku
olemustasandid ja viia nad kõrgemasse..
lainepikkusesse,
mis avardab kõiki
mõistuse liikumisi
kuhu iganes nad sealt ei põrkuks
antud tsentrist
.
/tuleb sümbol, kus on nooled tsentrist igas suunas väljapoole nagu päike vms.
Ei saa õiget kujtist kopeerida.
Sümbol nagu siin: https://www.123rf.com/photo_62189565_sto...wards.html
/just nii, et tühimikus pole midagi/

' Et sa siis lased nagu... mingi nö. juhuse sinna protsessi sisse? Või kuidas?
- Absoluutselt. /on ikka ülirahul endaga seda öeldes./
: )
Miks?
- Sest see on fun nagu sa ütled.
: )))

' Kuule... /muutun korraga.. skeptiliseks/... Sa teed vist nalja...?
- Ei. Ma avan end sulle.
Sest läbi avanemise
tulebki see,
mis juhatab meid uue teadvuseni kõige TEOSTUSES
ehk Reaalsuse Loomes.


--


' oH. Tead... Ma nüüd pean seda kõike siiski seedima, tead.

- /naeratab/ Lase lihtsalt sellel olla. Ja settida selles kihis
kes oled.
Siis läheb LIHTSALT nagu unest ärgates.

: )

--
/Kuid no ma olen siiski võimatu. Veidi aja pärast ma ikkagi nihelen edasi. /
Milline siis see kõik ikkagi on? Universum siis? Nagu... kujundina? No näiteks? Kuidagi ehk saab siiski näidata?
/jälle pakun variante. Kuni tuleb:
nagu... Möbiuse leht?
- Jah. See on lähedal.

: )

---

-- Püramiidide suhtes aga. Ma siin ise heegeldasin sellise pildi...
Püramiid.
Aga mitte 1.
Neid on 2.
Üks on nagu on. Seisab. Põhi all, tipp üleval.
Ja on teine.
Tema kohal.
Ehk ülal.
Kuid peegelpildis.
Neil on aga kokkepuutepunkt.
Teravikkepidi.
Ehk siis: saame justkui suure liivakella.
Sealt siis voolab üks (maine? alt võttev) altppolt üles
ja ülalt (universum?) voolab omakorda alla.
See kõik ringleb.
Sisuliselt lemsikaat.
Ehk 8. Kuid püstine (liivakell sisi).
Kuid ringlusvool on sisuliselt sama moodi.
Ehk üks muutub teiseks.
8 on muide ruumilisena... mis?
Jah.. seesama möbiuse leht.

[Pilt: cs_cinta_moebius.jpg]


Teadvus... ja jumal.. ja üldse kõik NÖ. sünnib nende kahe tabamatus (nähtamatus) kokkupuutepunktis.
Mida... ei ole.
Seda punkti siis.
Ehk siis Hetkel enne...
0-i.
Või mida iganes.

: )


--

Ja nüüd mul tundub... et kõik teadsid seda kõike niigi.
Ja ainult mina olen viimane ja hapupiimane. : D


Fin.




Vasta
#89
Hmm, meenub selline asi. Castaneda raamatute infos oli sedasi, et lapsevanemad annavad osa oma teadvuse helendusest lastele ja laste ning järelikult ka teadvuse tekkimine (teejuhi infi põhjal) saab alguse kõhupiirkonnast.
Tänan selle jutuajamise eest! No on ikka huvitav!
Vasta
#90
Aitäh Naut, sain uusi teadmisi, aga enda põhiküsimusele nagu ei saanud vastust kui siis ainult see, et elu ongi number 8 niiöelda, põimub ja põimub, ega lõppegi iial see areng. Tänud. Kuid milline pettumus nüüd on seda teades Laugh Ootasin midagi enamat, et areneme ikka millekski vägevaks
Vasta
#91
Vinged jutuajamised Teejuhiga Sul Naut. Ja muidugi saada see tekst mulle, väga huvitav oleks lugeda...
Tundlikule...Sa oledki juba Väga Vägev...Sa oled Mina...Smile
Vasta
#92
Kaheksa peegelpildis eelneb taaveti tähele, mis omakorda sisaldub.......... kaheksakannas. Teadupärast inimesele pole rohkemat saavutada ka antud siin. Vaata mandalat. Leia sealt kõik püramiidid. Ka kattuvad nagu mer-ka -ba. Kui mandalas juturaamat juhatab keskelt igasse kaheksasse suunda, siis ongi enamat ja vägevat. Mandalaid kah muidugi erinevaid. Nii ka meile kättesaadavaid maailmu. https://www.google.com/search?client=fir...70#imgrc=_
Vasta
#93
Mandala on nagu mälupilt. Näitena- kui tulen poest...kuidas ma sattusin "poest tulemisse?"...Mandala läheb sealjuures kaugemale (väga)...ehk "kus ma olin veelrohkem aega tagasi kui nö. tulin poest?"
See oleks siis nagu Seletus "kusagilt tulemisest" ...Smile
Vasta
#94
(01-04-2019, 16:02 )Tundlik Kirjutas: ..Ootasin midagi enamat, et areneme ikka millekski vägevaks

Et... kahju, et me NIIÖELDA ei arene lõpuks nagu... VÄGEVAMAKS KUI JUMAL??
Kui UNIVERSUM? Kui TSENTER?

See oli ju seal suht sõna sõnalt öeldud. Ja eesti keeles.

Ee... mul on muidugi kurbmeel sulle pettumust sellega valmistada, aga jah, kaugemale ma paraku ei näinud. : DD


(01-04-2019, 16:18 )Q11 Kirjutas: _Tundlikule...Sa oledki juba Väga Vägev...Sa oled Mina...Smile

No nagu justnimelt. : )

Vasta
#95
Hm. Mälupilt või pilt eesseisvast. Pildialbum või isegi 24 kaadrit sekundis kulgev film. Kumbapidi ainult ? Alati mõlemitpidi. Seda kuni kolmeõõtmelise lähenemiseni. Sealt edasi.....
Vasta
#96
Tundlik.
Möbiuse leht on muide ruumiline.
Kaheksa on pigem 2D sümbol (1 vaade), kus näha, et kuidas miski "läheb teiseks üle".
Seega... pole päris korrektne tõlgendus.

Siin sama arusaadavama mudelina:

Vasta
#97
Naut kõik on hästi, olen ikka väga tänulik Smile Algul ei hoomanud kõike. Ehk keegi teab ka, miks see Mina loodi üldse ?
Vasta
#98
Nonde kahe püramiidi suhtes aga /seal eespool/.... no see pilt siis justkui peegelpildis ja otsakuti kokku puutuvatest...
Nad siiski ei puutu päris kokku. Need teravikud siis.
Seal vahel ongi see... "miski"...
/ei saanud veel aru, mis/

Ja püramiidid muide.... neil ei ole põhja.
See mis nö. maha toetub, sellel lähevadki need küljed kogu täiega kuskile alla ja lõpmatusesse.
Põhjatusse siis. Kogu põhjaga.
Ja see mis seal tema kohal peegelpildis on, selle küljed lähevad siis sinna teises suunas kuskile.
Ja ka lõpmatusse.
Ehk siis kogu katusega.
Jah, kihiliselt mõlemil juhul ikka. KÕikide "levelitega".

Kas need "põhjad" kuskil "seal" siiski nagu kukkupuutuvad,,, see vist oleks teoreetiliselt jah, antud mudelisse (möbiuse leht) sobituv, kuid ma ei näinud seda.
Eks ma olin juba natu väsinud ehk vaatlusteks.

Võib uuesti proovida.
(01-04-2019, 17:12 )Tundlik Kirjutas: Algul ei hoomanud kõike. Ehk keegi teab ka, miks see Mina loodi üldse ?

Ma ka ei hoomanud. Kõike. Algul. : )
Ja ma siiski puht katselendur.
Ma arvan, et ma ise ei ole veel see... noh... ärganud.
Mu teadvus hoiab mingitest mustritest siiski nagu veel kinni ja... üldse.
Kuid... midagi nagu jah... avarduks... või kuidagi nii.

Miks Mina loodi?
Aa miks mitte? : )

Vasta
#99
"Miks Mina loodi?"
Mina ongi Looja...Smile
Vasta
Ega number kaheksal ja lõpmatuse märgil tegelikult muud sisulist seost pole peale selle et neil on juhuslikult kujundiline sarnasus Laugh

Q11 kuulutab jätkuvalt vaid veerandikku tõest, kuna Kõiksuse ürgolemus on tetraalne 4-ja-palgelisus: Need, See, Mina ja Meie. Kui jätta sellest 3 aspekti välja, siis ei ole reaalselt enam ka mingit Mina. Või siis arusaamine maailmast on 3/4 võrra puudulikSmile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  OMA MAAILMAS KÕIGE TUGEVAM Krt 23 9,789 07-02-2013, 17:23
Viimane postitus: Krt
  Kuhu jääb OMA usk? Celtic 0 2,456 24-08-2008, 11:12
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat