Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jutuajamised oma Teejuhiga
Autor Sõnum
pila
Tavaliige

02-04-2019 10:37
Postitus: #126
RE: Jutuajamised oma Teejuhiga
Küsimus on selles vast, et kus on kellegi identiteet. Kui identiteet on mõtetes ja arvamustes, nö maailmanägemises ainult, siis teise inimese arvamus, kui see on teistmoodi, on NAGU ohuks enda identiteedile. Ki identiteet on olemisel, siis seal olemisetajus oleme väga sarnased. Sellest räägib E. Tolle. Kui identiteet ei ole maailmakirjleduses ega arvamustes, siis teise inimese "seisukoht" ei ole oht ja see ei tekita negatiivsust arutelus. Aga küsimus on veel selles, et kas saab olla identiteet mõlemas korraga. Minu taju järgi ikka. Kas sellest tuleneb terviklikum värk, eks paistab...on uurimisel Smile.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

02-04-2019 10:42
Postitus: #127
See avardumine ette-taha - seda pean veel uurima.
Loogiline oleks. Taas minu meelest.
Mis Tema ütleb, seda ma ei tea.

See pilt, mis tekkis, oli pigem see, et see võimas ürgvoog (tagant tulev) annabki just sellesama põhipotensiaali, et avarduda ette.
Et miski ei potsata valge-helgena meile pähe vaid meie võtame (nö. seljatagant) kogu universumi tumemusta sügavuse ja olemustarkuse ning siis, meie hinge (või mille?) tsentrumis (rinnakus) muudame selle ettepoole suunduvaks avardumiseks.
Läbi enda.
Ka meie aura, ptüi - halo ehk teadvuse värvi või siis koostist muudame ehk moodustame meie. Mitte mõni onu taevast või olend maalt (või maa alt).

Pimedus, ma arvan.. et siin on lihtsalt lünk tõlgenduses. Eks küsib Q11-lt üle. Minu meelest ta natuke ei seleta arusaadavalt seda OMA kontsepti.
Mis ei tähenda, et see oleks üdini vale.
Pila. Jess. Ja Tolle. Väga hea. : )
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2019 10:51 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
pimedus
Vana kala

02-04-2019 12:01
Postitus: #128
Minu Teejuht ütleb et ürgjõudude tervik on terviklik KERA elusorganismi ümber, mis avardub võrdselt igas suunas - üles-alla, paremale-vasakule ja ette-taha. Taga pool on olemuslik Isekuse telg ja ees pool on olemuslik Isetuse telg... mineviku ja tulevikuga pole nendel aga olulist pistmist. Arenedes-kasvades avardutakse võrdväärselt nii Isekuses kui ka Isetuses. See tähendab et suudetakse üha paremini mõista ja hinnata nii iseennast kui ka teisi samaväärselt. Ehk ei tähtsusta üht teisest oluliselt rohkem... kuid näoga ollakse pigem Isetult teiste poole, ja Isekus hoitakse endale ehk tagapoole!

Edasi tekib küsimus et kus on siis minevik ja tulevik? Neid saab samuti erinevalt kujutleda ja käsitleda. Üks variant on parem-vasak teljel ja teine on tsentrist spiraalselt avardudes. Loogiline vasak aju poolkera justkui töötleb, võrdleb ja korrastab minevikus kogutud infot põhiliselt - see pool domineerib kui elame stabiilses teadatuntud keskkonnas ja tavatoimingutes, mis põhinebki minevikul. Loominguline parem aju poolkera aga domineerib, kui kogeme midagi tundmatut ehk mingis mõttes uusi kaoselisi olukordi, mida tulevik ka tajutavalt alati on. Teises käsitluses on minevik arenguspiraalipidi läbielatud avardumine ja tulevik veel läbimata spiraalne kasv.

Jah võib ju kujutleda ka nii, et minevik on nagu ürgne seljakott mida seljas kannad, või ürgne käru mida järel vead, või ürgne teerada mis seljataha jääb, kuid sellisel juhul on minu meelest tegu üsna lihtsustatud lõhestavate piltidega mis hästi ei sobitu terviklikult avarduva ÜRGKERA pilti. Vaata, parem ja vasak aju poolkera, nagu ka üla- ja alakeha, või mineviku ja tuleviku tajud, on mõlemad võrdväärselt ürgsed Laugh

Q11 ei seleta seda arusaadavalt, kuna tal on see taandatud nii lihtsalt ühekülgseks et see moondub lausa valeks... katsub elevandi kõrva ja elevant ongi vaid üks kapsaleht Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2019 13:33 pimedus.)
Naut
katselendur

02-04-2019 12:48
Postitus: #129
No vot. Peaks nood meie Teejuhid koos kohvile kutsuma ja las siis klaarivad, et kas kera või möbiuse leht, rsk. : D

pimedus
Vana kala

02-04-2019 13:50
Postitus: #130
No möbiuse lehe suhtes mul mingeid pretensioone pole. Kera-null-möbius-lõputus ma siin otsest vastuolu ei näe. Näen kera sees isegi nelja nn. möbiuse lehte: Need, See, Mina, Meie.
lahendused
Veteran

02-04-2019 16:28
Postitus: #131
Kommentaarid lk3 asuvatele mõtetele:

Tühjuse ja mitte-midagi erinevuse lahtiseletus ... Igaviku ja Aegruumi kaudu.

1) Aegruumi ulatuvust & kestvust näeb igaüks silmadega öist tähistaevast vaadates ... kogu nähtav tähistaevas kokku on Universum ... samas on Universumil fikseeritud ulatuvus-läbimõõt ja fikseeritud kestvus (tähed kustuvad ära ükskord) ... ehk Universumit võiks käsitleda, kui aastavahetuse ilutulestiku „kuldset palmi“ (sähvatab hetkeks ja kustub-kaob igaviku ... ma vist käsitlen taolisi teemasid liiga tugeva vaatega igavikust: st paljud lihtsurelikud ei suuda vist Universumi kestvust kokku suruda "olematuks sähvatuseks", st Universumi kestvus tundub neile olevat nii pikk & lõputu).
Aegruumi budistlik vaste on „budhi tasand“ (enamlevinud vaimsed õpetused üritavad siinses tasandis inimesi arendada).
2) Igavik on oluliselt avaram objekt kui Aegruum, sisaldades lõputul hulgal aegruume-universumeid (lõputu ruumi ulatuvus & lõputu aja kestvus üheskoos).
Inimese igavikuline vaim, ehk tervikolemus asetseb siin igavikus – vastavat ruumi võiks igavikulisest vaimust tulenevalt nimetada „olemusruumiks“ (meie kõigi tervikolemused, ehk igavikulised vaimud asuvad siin) ... samas on ka igavik=olemusruum nö „piiratud objekt“, ehk ükskord lahustub ta tühjuses.
Vaim suudab Igavikus liikuda täiesti vabalt: seega pole vaimu jaoks mingi küsimus olla nö „mitmes ajas & ruumis korraga“: vaim kannab vajaliku teadmise üle „hetkega“ aegruumis asuvale jämedamale budhi-kehadele (siin on piisavalt „aega“, et vajaliku teadmist hingele & lihakehale selgeks teha).
Igavikus asuval vaimul pole "sugu" ... kui naine oleks 1D objekt (ruum), ning mees temaga ristuv 1D objekt (aeg), siis tervikolemus on 2D objekt, mis moodustub aja-ja-ruumi-korrutisest ... maisesse kehastusse ei saa tervikolemust, kui 2D objekti kaasa võtta: saab vaid nö "projektsioonid telgedele lahti lükata": ehk kui siinpoolsusse kehastub nö "tark naine" 1D objektina, siis antireaalsusesse kehastub nö "loll mees" 1D objektina ... maine abielu mehe-ja-naise vahel on katse kokku panna naise ruumist & mehe ajast nö "igaviku maine analoog".
Igaviku budistlik vaste on „Atma, ehk Nirvaana tasand“ (maise taaskehastuste ringi lõppedes peaks kõik siia välja jõudma oma arenguga).
3) Tühjus on oluliselt avaram objekt kui Igavik, sisaldades lõputul hulgal olemusruume-igavike.
Tühjus on ühelt poolt nö „tume & must“, kuid ometi sisaldab ta ressurssi kõigele, olles teiselt poolt "silmi-seletamatult kriiskava valgusega" ... seega on ühtviisi tõepärane Saksa 3. Riigi okultistide arusaam Tühjusest kui „Mustast Päiksest“ ... kui ka Viikingite arusaam Tühjusest kui „põrgust“, mis on ressursi allikas kõigele (põrgut ei tohi segi ajada purgatooriumiga: purgatoorium asub palju jämademas, ning tegeleb surmajärgsete tunnete-ihade-kirgede põletina-lagundajana).
Tühjuse kohta võiks öelda ka „Hüper-ruum“, kuna ta sisaldab paljusid Olemusruume.
Samas on Tühjus-Hüperuum nö „piiratud objekt“, mis ükskord lahustub nö „kõiksuse foonil“.
Tühjuse budistlik vaste on „Anupadaka tasand, ehk Para-Nirvaana tasand (nirvana tagune avaram maailm)“ .
4) Foon kõigele on oluliselt avaram objekt, kui Hüperruumid, sisaldades lõputul hulgal Tühjuseid-Hüperruume.
Siin asuvad nö „lahti rullumata tühjused“.
Foon kõigele budistlik vaste on Adi tasand, ehk Maha-Para-Nirvaana tasand (nirvaana tagune veelgi avaram maailm).
5) Budistlikus filosoofias on veelgi sügavam kiht nö „jagunemata brahman“, mille struktuuri ei saaks põhimõtteliselt kirjeldada (nö „lõpmatu mõõtmeline“) ... kuna teda põhimõtteliselt ei saa kirjeldada, siis võiks tema kohta rahvakeeli öelda „mitte midagi“ ... siin asuvad nö „Algsed Loojad“.

-----
Nagu eelnevast näha, on suur erinevus „Tühjusel“ (punkt nr3) ja „mitte midagil“ (punkt nr5), ning nende vahele jääb veel „foon kõigele“ (punkt nr4).
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2019 16:54 lahendused.)
Mannu Eemal
u xa ke

02-04-2019 18:31
Postitus: #132
(02-04-2019 10:42 )Naut Kirjutas:  See avardumine ette-taha - seda pean veel uurima.
Loogiline oleks. Taas minu meelest.
Mis Tema ütleb, seda ma ei tea.
See pilt, mis tekkis, oli pigem see, et see võimas ürgvoog (tagant tulev) annabki just sellesama põhipotensiaali, et avarduda ette.
Et miski ei potsata valge-helgena meile pähe vaid meie võtame (nö. seljatagant) kogu universumi tumemusta sügavuse ja olemustarkuse ning siis, meie hinge (või mille?) tsentrumis (rinnakus) muudame selle ettepoole suunduvaks avardumiseks.
Läbi enda.
Mul oli kunagi umbes selline tajumine: kõhupiirkonnaga (mingi veidi allpoolnaba lähtuva vooga) inimene teeb endale "teed tulevikku" ehk selle jõu varal elab edasi. tegu ei ole reaalse ajaga ega ruumiga, vaid mingi muu "aegruumiga". Kui see "puurmasina" moodi protsess lakkab, siis hakkab suremine (esialgu haiguse teke või depressioon vms).
Selja taha ei tajunud.

Brain expedition.
Kunglas
Uustulnukas

02-04-2019 18:42
Postitus: #133
Tahe "sirutub välja" kõhupiirkonnast ja Tahtest algab loomine..

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumimaailm/index.htm
lahendused
Veteran

02-04-2019 20:40
Postitus: #134
(25-03-2019 23:17 )Naut Kirjutas:  Kust siis tulevad emotsioonid?
Vastus: Ajust. Kui on saadud signaal. /No loogiline kah, eksole./
Ja siis järgneb väike paus ja parandus.
- Täpsemalt: emotsioon tekib siis, kui elektron põrkub prootoniga sellisel sagedusel, mis genereerib inimese infoväljas sellise impulsi, mis kohereerub kellegi isiku isikliku olemussageduse impulsiga.

Siin peaksid küll Teejuhi käest nö "üle küsima", kuna vastuolud on tasandite lõikes:

1) Teejuht, ehk Kõrgem Mina, ehk Igavikuline Vaim, ehk Tervikolemus peaks nägema emotsioonide kujunemist nö "peenkehade põhiselt" (eelkõige tunde-kehas toimuvana) ... mitte aga füüsilise keha "ajus" toimuvana (aju on pigem "antenn", mis püüab kinni peenematel tasanditel toimuva).

Kui see Teejuht ajab endiselt "füüsilise keha põhist nägemust", siis pole ta sinu Igavikuline Vaim, vaid mingi Ühisväli-Egregor.
-----

2) Elekroni põrkumine vaba prootoniga on aga veelgi absurdsem inimkehalise protsessina.

No "vaba prootoni" olemasolu inimese organismis on vägagi kaheldav (see nõuaks miljonite kraadi suurust temperatuuri, et vesiniku aatomi elektroni ergastada niipalju, et ta "minema lendaks" & vaba prootoni inimkehasse jätaks).

Isegi kui taoline "vaba prooton" peaks inimese organismis olema, siis:
a) Väikese põrke-energia korral moodustub prootonist & elektronist "vesiniku aatom" (H), mis üritab teise vesiniku aatomiga grupeerudes moodustada vesinu molekuli (H2) ... taoline H + H = H2 ühinemine annab aga röögatu +5000C kuumuse, mille peal töötab "plasma-lõikur" ... igatahes on veidi raske ette kujutada ajus töötavat plasma-lõikurit.
b) Suuremate põrke energiate korral toimub: põrke järgne elektroni hajumine prootonilt (elastic electron-proton scattering) ... see on rohkem kiirenditel toimuv protsess, kui ajus toimuv.
c) Veelgi suuremate põrke energiate korral toimub: Prootoni lõhustumine hadroniteks (deep inelastic scattering) ... see on veelgi võimsamate kiirendite teema.

Pigem mõeldi ehk Teejuhi poolt mingit vee või aminohappe molekulis olevat keemilise sideme ergastust, mille põhjustas mõne elektoni energiataseme muutus.

Kui aga Teejuht "raiub endiselt rauda" elektroni-prootoni-põrkest, siis küsi täpsustuseks, milline on nende põrgete energia, ehk temperatuur.

-----

3) Olemus-sagedus on nö "vaimu sagedus", ning see on "kirjeldamatult kõrge" ... füüsilise keha võnked suudavad kuidagi ühilduda ehk eeterliku keha sagedustega, eeterlik tunde keha omaga, jne .... kuid "otse" füüsilisest Igaviku on pigem mingi "tõlkeviga".

----------

Samas ära heida meelt: mis ei tapa, teeb tugevamaks ... ehk saades taolised parandused Teejuhiga selgeks räägitud, tõuseb sellega temapoolse info kvaliteet oluliselt (lapsikud tõlke-vead & arusaamatused on välistatud).
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2019 20:46 lahendused.)
Naut
katselendur

03-04-2019 00:31
Postitus: #135
Tavaliselt küsitakse, et kas pardal on arsti, mina küsisin, kas pardal on füüsikut (kus küsisin, pole oluline. : )
Seega olen sulle, Lahendused, tänulik, et võtsid vaevaks see definitsioon sealt eestpoolt välja kaevata.
Ja tunnistan, mul nende spetsiifilisemat laadi definitsioonide osas suht suur segadus siiski, sest see kõik pole kaugeltki minu spetsialiteet, seega pole mul aimugi, kas ma ise kirjutan mingid selle valdkonna x-mõisted niivõrd kipakalt kokku (et kõik sõnad on nö. PEAAEGU) või nö. peksabki segast mu TJ.
Viimati pärisin näiteks suht proosalisel teemal miskit ja mulle paisati tekst mingitest polüsahharoosidest. Ei, ei saanud ma suurt mummugi aru. Jah, guugeldasin aga ka jäi palju kahtlusi. Seega oleks ka mõni keemik "pardal" ok. : )
Oleksin ka tänulik.

Jah, ilmselegelt oleks "turvalisem" neid spetsiifilisi tekste siia mitte panna.
Kuid ilmselt panen ka edaspidi.
Mul pole midagi põnnata ja sooviks on teada rohkemat, mitte lihtsalt tekitada mingid "fa-fa-küll-ma-panen-hästi" - efekti.
Mul pohh nendest nn. efektidest.
Asi on just nii nagu on ja žäts itt.

Uurin-puurin.
Tahan su vastusesse, Lahendused, rohkem ja rahulikult süveneda.
Hetkel paar päeva nn. komandeeringuid, ei ole kindel, et on aega siin läbi mobla pikki tekste vastu tippida.
Aitäh sulle.
(selle postituse viimane muutmine: 03-04-2019 01:11 Naut.)

Naut
katselendur

04-04-2019 00:29
Postitus: #136
(02-04-2019 20:40 )lahendused Kirjutas:  Naut:
Kust siis tulevad emotsioonid? Vastus: Ajust. Kui on saadud signaal. /No loogiline kah, eksole./ Ja siis järgneb väike paus ja parandus. Täpsemalt: emotsioon tekib siis, kui elektron põrkub prootoniga sellisel sagedusel, mis genereerib inimese infoväljas sellise impulsi, mis kohereerub kellegi isiku isikliku olemussageduse impulsiga.

Tervikolemus peaks nägema emotsioonide kujunemist nö "peenkehade põhiselt" (eelkõige tunde-kehas toimuvana) ... mitte aga füüsilise keha "ajus" toimuvana_

Nagu eip. Ma uurisin selles nn. oma teemas just seda, kus inimkehas see nn. emotsioon tekib. Just seda ma ka enne nö. träkkisin siinse foorumi emotsioonide teemas ja just seda ma ka küsisin TJ-lt. Et näidaku, kus täpselt meie KEHAS ja kuidas.
Nagu ütlesin, mind huvitabki rohkem konkrteetsus. Need nn. astraal-emotsionaal- terminid pole minu jaoks iga kord piisavad (sest neist jahuvad kõik, kes aga viitsivad, on kuskilt lugenud või muu copy-paste). Seega pole nii selgelt käega-katsutav. Õigemini pole träkitav.
Niiet kõik justkui õige.

Teadvuse kulgemist kõhust kõigi käikude ja käänetega Ta näitas samas väga täpselt.
Tookordne päring selle siinse definitsiooni kohta aga toimus... noh... nata varem.
Ehk polnud ma ka ise piisavalt küps, et aru saada. See võib alati nii olla.

Ise arvasin kusjuures emotsioonide puhul, et see algimpulss emotsiooniks (ei, mitte mõtteks, siin ON erinevus) tuleb ka kuskilt alt (ja ka ajust vastu) ja tõuseb läbi rinnaku ja sealt ka väljub.
Mis võib olla taas vaid minu teooriake ja ei enam.

Seega uurin edasi.

Tsitaat:2) Elekroni põrkumine vaba prootoniga on aga veelgi absurdsem inimkehalise protsessina.------
See edasine, temperatuurid, põrkumised ja muu ning detailides oli nüüd muidugi ilus.
Kahjuks ei saanud ma oma füüsikaalases piiratuses piisavalt aru, aga jõudis vist kohale, et siiski pole see eelöeldu kuigi...võimalik? Või midagi sellist.

Tsitaat:Pigem mõeldi ehk Teejuhi poolt mingit vee või aminohappe molekulis olevat keemilise sideme ergastust, mille põhjustas mõne elektoni energiataseme muutus.
No eks ma küsin järgmine kord järgi, mis muud...

Tsitaat:Kui aga Teejuht "raiub endiselt rauda" elektroni-prootoni-põrkest, siis küsi täpsustuseks, milline on nende põrgete energia, ehk temperatuur.
Reeglina Ta ei raiu midagi. Kunagi. Naeratab ja ütleb, mine nüüd magama.
Mina olen see, kes nagu tüütu kärbes tal seal nö. ajusid sondeerib.
Ja tahan ikka noid võimalikult täpseid sõnavasteid saada.
Aaga no... jäävad siiski MUL need va tõlkelüngad sisse, jäävad.
Ja see Tema justkui kompromissile minev ütlemine, et "PEAAEGU" nendes vestlustes jääb alati hoopis mul endal nö. kahjatsevalt kipitama...
Et näe, info tuli aa ma lollu, ei püüdnud nö. lõpuni õiges märksüsteemis ikkagi kinni...
/nuuks ühesõnaga/

Tsitaat:_ kuid "otse" füüsilisest Igaviku on pigem mingi "tõlkeviga". Samas ära heida meelt: mis ei tapa, teeb tugevamaks ... ehk saades taolised parandused Teejuhiga selgeks räägitud, tõuseb sellega temapoolse info kvaliteet oluliselt .
Tead... mulle tundub, et kui ma siiski ise teemat ei valda, siis neid nn. tõlkevigu võib tõesti tulla mühinal.
Taas teema enesearenguks. Reaalselt füüsikas-keemias-füsioloogias-zooloogias ja kus iganes. Nojah... pole väike ülesanne aga no miks mitte.
Eks ilmselt ka miski selekteerub ise, et mis teemale (mitte ehk teadusele) rohkem fokuseeruda siiski.
Kuigi... juba tasapisi ka on nagu.. noh.. selge(m), et MIS on mulle (hinge)omasem siiski aga hea küll.
Ei hakka väga rahmeldama ja veel vähem veksleid lauda viskama.
Hetkel on see mingi (info)voog siiski nii võimas, et ahmiks jah, kõike ja järjest.
Eks vaatan, kuhu see välja viib.

Mis ei tapa, teeb tugevaks?
Mis ei tapa võib ka invaliidiks teha. KUI loogiliselt mõelda. Aga hea küll.
: )
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2019 02:15 Naut.)

Naut
katselendur

04-04-2019 04:44
Postitus: #137
Ühest reaalsest ja inimlikust jutuajamisest.
Vahelduseks. : )

Jah, minu jaoks on seesama PRAKTIKA (selles kõiges) ja võimalik reaalsus siiski oluline.
Mind võib huvitada misiganes teooria ka ilusa mõttemänguna, kuid... mul on vajadus ka enda sees seda kõike siiski nö, sobitada-proovida, nö. käega katsuda ja hamba peale mekkida.
KUI aga misiganes teooria on juba algselt mingis väikeseski osas ja kuskilt siiski nõrk (mingid tükid ei lähe kokku ja selle tunnetab-näeb siiski selgelt ka ära), SIIS praktikas on asi veel nõrgem.
Ehk pole pädev.
/Või taas - pean veel selle kõigeni ikkagi kasvama./

Kasvamisruumi aga on ja täiesti piisavalt
Mul pole probleem seda tunnistada.

Nagu rääkisime, ega ei saagi päris valmis saada ja mingis hetkes "valmis olla".
Siis pole ka isegi surm vaid lihtsalt... kööga.

Samas ma mingit näilist armulikku ehk varjatult üleolevat "pähepatsutamist" ka siiski ei kannata. Kuskil teemas ses osas ka plärtsusin. Noet keegi hakkab kuidagimoodi "issitama" teiste suhtes või nö. patroneerima.
A la "kuula, latseke, mis ma sulle räägin, ma ju nii tark ja sina seal nii lollu ju siiski ja siiani."
No täielik faaakoooofffff ikka. Öäk.
Mul seepeale ikka kohe miski turr tuleb justkui iseenesest selga. Sellises olukorras võin suhtkoht hammustada ja juba esimesest korrast.
Tõega, ma ei kannata säändset "issitamist / gurundamist".
Minu meelest on igasugune gurundamine mõnevõrra ebaloomulik.
Ahhetav publik ja need va nn. sandaalide lakkumised.
Piinlik ja ka...vasstik siiski.
Iga suunas.

Või ma pole väga ehedaid ja ehtsaid gurusid näinud.
Ka võimalik.
Nojah...

Kuidas ma näen? Või kuidas see "kõik" nö. hakkas?
Ma näen .. hm.. ma näen-tajun eelkõige DETAILE (ma loodan, et see ei kõla paatoslikult või tähtsustavalt).
Ma siiski lihtsalt näen neid ja kõik. Jah, ikka lapsest saati. Ka arvasin, et kõik ju näevad sama moodi ja see ongi tavaline. Kõigile. Selline nägemine siis.
Kah mul erioskus, eksole.
Vat viiulimäng või spagaat - seeee alles on midagi, eks. : )
See ongi. Aga mitte kõigile. Igale ongi OMA.

Arvasin lisaks, et see detailide eristamise oskus polegi mingi nö. anne. Lihtsalt... noh.. tavaline ja suht tähtsusetu loomuomadus. Kes oskab joonistada, kes laulab, hüppab, jookseb, kes näeb üldist, kes muid asju, aga see, et lihtsalt kissitadki silmi (fokuseerid, koondad tõepoolest kuidagi seespidiselt tahte ja/või jõu) ja siis hakkabki juhtuma - et nii on ju kõigil. : )
/Kusjuures ma arvan, et tegelt ongi. KUI uskuda, et on.
Miks seda ei usuta või endale isegi seda võimalust ei anta - ei tea./

Antud infondusenähtuse juhul mulle tundus, et sealtsamast see kõik ehk ka omamoodi hakkas. Et siis lihtsalt pannes tähele pisiasju ja siis sama lihtsalt ühendades nendevahelised (jõu)jooned. Ja saamegi terviku. Iizi ju!
(Nagu see laste punkti-joonte-ühendamiste kaudu mingite piltide joonistamine, teate küll. Täiesti primi ühesõnaga.)
Sama siin. Sisuliselt.
Kui ma aga tervikut mingil põhjusel (oma seal kuskil nö. fookuses) siiski ei näe, siis ... pole kõiki punkte ehk lihtsalt SELLE terviku jaoks koos.
Või olen ise (veel) poolpime. Ja just selles mingis nö. teemas siis, mis ette on võetud.
Kuid läheb aeg ja need mingid detailid ehk punktid siiski ilmutavad enda niiehknaa ja taas üks nn. kiht saabki loodud.
Ei ole justkui keeruline.

Palju kihte on?
Nojah... hiljuti ju näidati.
Suht lõpmatus üles ja lõpmatus alla. Või mis suunas iganes.
Kosmos, sõbrakesed, kosmos on see "piir". Või piiramatus. : )

Nagu ütlesin - pean samas... veidi tagasi tõmbuma hetkel.
Aina muidugi üritan, eks.
See nn. komandeering lükkus ka edasi (kus puhata lootsin) ja taas veidi... võbiseb. Niiöelda.
Tasakaal on... siiski kadunud. Kohati.
Jah, mu armasad taimed, loomad, head inimesed ümber jne - saab küll abi.
Tean-tean, kuidas õieti end antud juhul ka peaks maandama (sest EI SAA ja lausa ei tohi kogu aeg nö. lennata. Inimkehas PEAB oskama end siiski maandada. Muidu.. pole valdavalt ok siiski.)

... aga vaimustus on ikkagi nii suur (ikka veel ja juba suht mitmes aasta), et seda vibra nö. kussutada, maha rahustada on vahest siiski tiba keerukas..

Hetkel käin lisaks ka tähtede all lamamas.
Reaalselt ikka. Öösel ja õues. Tekkide sees.
Laadin. Ennast.
Välja ja sisse.

/Väidetavalt on sama "võte" ka hea pohmelliravi. : D

Kuid vibra (elevus) on ikka.
Sest on põnev. : )

Aitäh, kes privas kirjutavad (ja neid polegi nii vähe) ja on saanud sellest mu värgist siin mingit oma. Äratundmist või ka reaalset abi vms.
/Miks te aga foorumis ei kirjuta...?
Noh.. ei kirjuta siis ei kirjuta.
Ma ei kirjuta siia ka edevusest. Jah, ses suhtes pole ka vahet.

Või... kardetakse ka midagi avalikult siin välja öeldes nö. lolliks jääda?
Noet pole ikka enam TEISTE SILMIS siis ehk enam niiiii... maiteamis.
Nö. õige? Või tõsiseseltvõetav?
Nojah.

Lihtsalt... mulle tundub, et koos arutades tekivad ikka mingid uued lahedad suunad kohati. Minu meelest on see huvitav.
Jah, ka siis, kui arvamused nö. ei klapi ehk.
Just võibki teistpidi kuidagi.. noh.. mingid asjad liikuma panna see mingi nö. teistsugune arvamus. Nö. jumaliku juhuslikkuse võimalusi sellega sisse tuues.

Ei, ma ei räägi sellisest isiklikust plähvimisest.
See ei vii siiski üldse kuskile. Totaalne mõttetus ikka.
Eisaaaru. Ikka tõsiselt ei saa. Suht lasteaed ikka.
Kuigi... muidugi saan siiski aru
... aga närvi ajab ikka. : D

See krdi isiklikkus on... khm... jah, omaette teema. Siin (?) ja mingil põhjusel aina uutes variatsioonides, panen tähele.
Kuigi eks iga foorum on väike "universumi mudel". Kõikide oma liikide, mängukeste ja muu mudruga.
Normaalne seega. Justkui.
Hm.

Aga jah, sõnal ON tõepoolest jõud.
Ja igal jõul ON ka vastasjõud.
Ei maksa seda unustada.
Ja ka mitte siin.

Kes siiski ise alustab ja tuult tahab külvata, olge valmis ka tormi sejärel lõikama.
Jah, ma tean, kes ma olen ja mis ma suudan.
Mööda meie naisliini pole ses osas kunagi nö. väga nalja mõistetud.
Enda üle irvitada me kellelgi nö. nende enda lõbuks siiski EI lase.
Kus on piir... eks vaatame.

Kuigi selge on see, et lennata vaid selge ilmaga osakabki iga tavaloll.
Vot katsu sa tuulega või koguni orkaanis.
Seal alles põnevaks ehk ka läheb.
KUI jääb seal mahti endasse vaadata.
Jep, kissitada silmi. Koondades oma fookuse.

:
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2019 04:51 Naut.)

Laupäev
Tavaliige

04-04-2019 12:11
Postitus: #138
(01-04-2019 04:00 )Naut Kirjutas:  - Ma olen Sinu jaoks saadetud ülimusolend, kes vahendab galaktika seaduse protsesse.

Kas sul ei teki küsimust, et kui öeldakse saadetud peab ka saatja olema ja kui öeldakse vahendab siis nagu sõnumitooja, mitte niivõrd jumal-looja (või milline teie arusaam sõnast "jumal" on)? Ja galaktika - Linnutee? Ja sulle näis samas, et hierarhiat siiski pole?

[/quote]

- /naeratab/ Lase lihtsalt sellel olla. Ja settida selles kihis
kes oled.
Siis läheb LIHTSALT nagu unest ärgates.

[/quote]

See on minu jaoks tähtis lõik, ilmselt vastab ka mu küsimustele Smile Oled mitmel korral aja maha lubanud võtta, tee seda siis. Mulle vastamisega pole kiiret..
Naut
katselendur

04-04-2019 13:12
Postitus: #139
Laupäev. Väga õige. Terane tähelepanek. : )
Seal lendasingi siis nö. edasi.
Kuigi siinseski viimases pikas infonduses ikka ilmnes, et ikka on see nn. heierarhia.
No needsamad Valvurid, Saadikud ehk Haldajad, Õpetajad jne.
Loomateemas räägin aga Liigivaimudest. See veel justkui ka tiba nö. eraldi või kuidagi... kõrval. Seal kuskil.
Kes seal aga meie mõistes nö. bossim või kes mitte... noh... aimata nagu siiski on.
Ja sama mu TJ-ga.
Kuna nad aga peavad end kõik samast lättest tulevaks, siis nad ilmselt väga ei pabla, et kes ülem, kes alam või kes kuu alguses rohkem preemiat ümbrikus saab.
Kõik täidavad just seda ülesannet, milles nad on nö. õiged ja žäts itt.

See mu TJ ei ole ka kusjuures see nö. nagu jumal Jumal.
Ta on ..
Ta on lihtsalt osa sellest... Temast. Tervikust.
Lättest. Või sellest nö. Tsentrist.

Jesstas ma räägin juba nagu Q11. : D

Jah, võtab aja.
Maha või kuskile.

Aitäh sulle.
(selle postituse viimane muutmine: 04-04-2019 13:15 Naut.)

Lokster
Vana kala

05-04-2019 07:38
Postitus: #140
Eks ole vahvad need mööbiuse fantoomrongid? Astus kord peatuses maha mehelik Kord ja hakkas teadmisi poetama ,valgust koostama, korrastama ja ehitama ruumi. Siis lendas kohale naiselik kaos ja kukkus lammutama , raputama , tükkhaaval laiali pillutama. Lõpuks Kord väsis üritamast ja lahkus. Kukkus naiselikku pimedusse ja hakkas pudenema. Kaos vaatas oma kätetööd ja uuris ootavalt pimeduse ees. Nii lahkus ka tema ahistavasse korrastatud valgusekuupidesse. Ühel päeval astus Kaos jälle peatuses maha ja hakkas valgust koguma, allutama kaootilist abstraktsust. Aiva valgemaks ja mehisemaks läks korrapära. Siis aga astus maha rongilt Kord. Ligines ja kukkus lammutama ,lääberdama , irvitama ning laamendama. Tühjas peatuses vilises tormiiili keeris üle tolmuse perrooni. Mornilt põrnitsesid nad üksteist. ,,Mitte seda ma ei tahtnud,, , ütlesid nad korraga ja vakatasid. ,,Kas relsirajad kohtuvad ristmikul nüri või teravnurga all?,,- küsis kord.,, Vahet pole kui mõlemal pool kaob üks rada olematusse,,- vastas Kaos.
säga
röövkala

05-04-2019 09:57
Postitus: #141
No te ei peaks ju lammutama, et kord üks, kord teine
Kord ja kaos saavad ka koos luua. Kui mees on mees ja toetab naist mitte ei lõrise, isegi kui naine provotseerib...

selline siis kõrvaltseisja tähelepanek
pimedus
Vana kala

05-04-2019 10:23
Postitus: #142
Mida antud kontekstis mõtlete korra ja kaose all? Ehk mida üldse arvata "mehelikust korrast" ja "naiselikust kaosest" teil siin? Hetkel tundub see jäme lihtsustus väga kahtlase ajupesu programmina, kuna need nähtused pole minu hinnangul kuidagi sünonüümid ega kokkulangevad! Aga võibolla ma lihtsalt ei taba teie mõeldud pointi?
Lokster
Vana kala

05-04-2019 10:37
Postitus: #143
Peab lammutama ,muidu ta ise lammutatakse. Kord peab olema kord üks ja siis teine kord teine. Mõistad? Taplus kestab kuni mõlemad on üks kui teine. Nii kord kui kaos. Kristlane ,kes jeesukat heaks peab , peab leidma tast kurjuse ning valguse lutsiferist.Taevataat on armastus? No ilgemaid isekamaid, ülbemaid,kurje, kättemaksuhimulisemaid, vastikumaid tegelasi annab leida. JNE. Näe mina vihkan ühiskonda aga peaks leidma just sealt head. Sellest aga juba hiljem. Oled see ,kellega võitled ,keda väldid ja tappa püüad, kui lühemalt öelda. Vat see kisma ja lammutamine kestab kuniks duaalse vahelt kaovad plussid ja miinused , ühendavad ja lahutavad ahelad. Inglikummardajad nuumavaid deemoneid. Lihtlabaselt oleme headuse ja õnnelikuse õgardtarbijad ,tunnistamata oma varjupoolt. Ega jumalused ja muudki näita end teisest küljest enne kui pole endas nii teinud. Näe vihkan kristlust ja pooldan paganaid. Kuniks hakkasin nägema põhjala jutus piibli dubleeringut ja muutusin Odini vaenlaseks. Kristlastel on põhjamaine saatanlik kurjus. Mina leidsin saatana piiblist just isa ja poja seest. Kus näed valgust, sealt leia pimedus. Arvad et allilm on kurjus, mina leidsin sealt armastuse. Kõik konfliktid on duaalsuspõhised. Need ei lõpe enne kui duaalsus üheks ei sula. Mees paha -naine hea? Ja vastupidi? Aga ongi, kuniks me nii TAHAME näha ja vajadus tapelda. Naine kaos ja mees kord süsteem toimib vääramatult...... masside jaoks. Keerulisem on see nö. nõidade jaoks. Aga teel sinna me kindlasti leiame välisest ja nähtavalt kellegi kelle kleebime siltidega üle. Muudame vastaseks-vaenlaseks ning asume teda hävitama, alistama, tapma......... See on vajalik me MINALE. Jõuan puu juurde, taipad sinagi. Et lühidalt ei saa aga pikalt läeb keeruliseks ,siis teen väga lühidalt ...aga väga detailselt Smile
Miks pole nõiad masside moodi vaid pigem vastandid? Aga pole vastandid. Nõid on see kes neelab vastandid ja kasutab duaalsuses. Üks lihtne üldistus. Nõiaks sündinu teeb läbi ( isegi kui ta on Buddha või lahe kitarrivirtuoos, lühemalt info, energia, teadmiste, valguse jne. edastaja , kanaldaja.....) kadalipu ,mis füüsisele valulik ja raputav. Hull geenius? Just ühiskonna e. masside mõistes teevad nad läbi midagi ,mille kohta võiks öelda krdi napakas. See on aga dualsuse sisestamine , lahutamine ,koostamine, välistamine jne. Skisofreeniline ,sapihaige androgüün jah? Ohei ei eiei , kõik raputavad vihaselt pead, mina küll pole. šamanismis kirjeldatakse kaht teed nõiaks. On hulluse tee ja on surmaorg. Esimest iseloomustab skisoidne vaimu vahendus, teise puhul on levinuim sapipõie fataalne jama. Vähem- rohkem on aga ka seguvariandis. Ühel juhul allutab vaim hinge, teisel juhul mudib vaim keha. Keha ( tunne ,taju, meeled, emotsioonid.......) ja hing ( ego ,mina, aju, mõtlemine, analüüs, persoon, isiksus.....). Herr Pimedus. Ehk leiad vastuse kogu puud uurides. Usud end olevat täiuslikus pimeduses? Hm Smile Ütle,mis muusikat sa kuulad ja ma ütlen ,kus asud. Deathilõrinast tükk maad hiljem tuleb Atrium Carcery....... ja siis igast roosad, valged, pruunid mürad ja siis alles vaikus. Mnjah. Suurim viga ,millega endale käru saab panna nõid ja kasvatada taplusi on vastuhakk. Soov olla enda jaoks ühiskonnnast valitud ,,meeldiv , postiivne, õnnelik pooluseline,, ühik. Vana mina, vana kehaga. Tavaline. Ja kõik võrdlused ÜK-st endaga lendavad pilbasteks. Mida tahad ,sellest kaugened, mida tahad vältida ,see kaela sajab. Sa ei leia kambajõmmi enda moodi, sa ei leia mõttekaaslast.....sarnast, vaid ikkka ja jälle koperdad vastandite otsa ,kelle pigem ära tahaks kustutada. Naeratavad ja head , hoolvad ,sõbralikud õpetajad sel teel on vaid nõiaks ,,isehakkanutel,,. Nõid TAPLEB oma kohatutega nii ,et mõlemi sisetervik-mosaiik koostuks. Duaalse kattuvuse ulatuses. Ok nüüd puu alla.
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2019 10:55 Lokster.)
pimedus
Vana kala

05-04-2019 11:02
Postitus: #144
Huvitav. Kui loen foorumlase Laendused toodud mingit üldist arengujada(?): Aegruum -> Igavik -> Tühjus -> Foon -> Eimiski (mitte et ma nendest etappidest väga täpselt aru saaksin, aga midagi aiman siiski). Siis mina ei näe selles jadas mitte arengut ja kasvu, nagu tundub et Laendused seda näeb, vaid täiesti vastupidi tagasi üha ürgsemate ajatute aluskihtide lahtikoorumist. St. ühtlasi mina leian et Aeg-ruum on arenguliselt hoopis kõige avaram ja Eimiski on kõige vähem avaram. Kõiksue arenedes tekkis Eimiskist mingi Foon, millest tekkis omakorda Tühjus, sellest omakorda Igavik, kuni tekib Universumi Aegruum, kus üha jätkub evolutsiooniline liikide areng ja avardumine. Et siis võta näpust kummal on reaalselt õigus? Laugh
Lokster. Sa nagu ei vastanud üldse mu küsimusele vaid kukkusid mingit üldist teksti panema. Tahaks kah aru saada, mis mehelikku korda ja naiselikku kaost ühiskond usub, ehk mida selle programmi all mõeldakse?
Pimedus aga pole enam ammu nii mõelnud, et mis stiili muusikat ta konkreetselt kuulabLaugh
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2019 15:07 pimedus.)
Lokster
Vana kala

05-04-2019 11:33
Postitus: #145
Novot nii juhtub kui ettesöödetud ja segimuditud püharaamatud alla neelata ja lugeda nii,kuidas keegi on tahtnud seda nägema panna. Loed ühtpidi ,pead suutma ka teistpidi lugeda. Kotkas raibe. Maomölakas. Kotkas võib olla nii naisena kui mehena , kuid on ise mitteduaalne. Ta võib rebida su maksa või ajud sodiks nokkida, oleneb kuhu kulged ja mis alge on su loomuse sees esikohal. Kas on see meesalge ülekaaluga või naisalge ülekaaluga. Kohtad vastandit. Naine kui lihakehana sel teel, mees kui hingega sel rännul. Kotkas võib saata su hullusesse või sind tappa. Meis kõigis on kõik olemas. No ei maksa androgüünsuses näha homondust. Ja selles kõiges sündiv põrgutuli toob nii hävingu kui taevased ilutulestikud. Kundalinile naljalt vasteid muist juttudest ei leia. Vikerkaar ( vikerkaaretee) , virmalised ..... tuleb leida tunnetuslikult nimetused. Kundalinis on kaks pooluselist MADU. See tapab su, see tervistab ja kannab sind. Inglid päästavad sind, deemonid hukutavad. Kundalini ( vaim) rebib su udaalsuse kärinal pooleks, siis seob patsi. Üks haikonks rebib sind kõigest eemale ,teine topib silmini sisse. No pole vist mõetet jätkata näidetega. Esimese asjana tulebki üldse endas kustutada väärtused,,hea-paha,,. Kuid satutvud nende mõlemiga allikateni. Sama meheliku-naiselikuga. Valguse ja pimedusega. Madu nõristab su veenidesse taevalikku nestet ja teine surmavat mürki. Maod ärkavad su saba alt ( selgroo alumisest otsast) ,kuid võib ka teiselt poolt oma lammutamisega saabbuda. Kotkad-maod käituvad vastavalt sellele, mees-naise algele ja liha-hige valmidusele. Sind pekstakse tükkideks ja koostatakse. Puhastatakse ja pannakse kõike sitta endasse imama. Voolitakse ,küpsetatakse . Ei hakka palukesi suhu toppma. Puu juurte all on aga KOLM kaevu, igal kaevul KOLM valvurit. Oleneb ,millest su areng sunnib ammutama. Teadmised? Jumalused ei anna midagi niisama ja nad takistavad selle ammutamist, kasutamist ja levitamist igati ( sa pead väärima ,et vähearenenult sitta kokku ei keeraks. Nö. deemonid on surematud, sa ei saa neid hävitada. Sa pead kasvama nende vääriliseks, nad takistavad nagu saavad. Ja ühel mmendil nad alluvad sulle,alistuvad ja lubavad enda käsutajaks. Seks ajaks oled jõudnud õppida vastutust ning ei lähe omakasus ja isekuses mingiks maailma valitsejaks huiama. Teed ,seda mis on vajalik vaimule ja oled seejuures teenija teistele, kõigele ja kõigile. Alandlikult teenid. Isetult. Noh kotkas ja ajud-maksad ja kõik? Ei. Mado ( maod ) võivad su veenidesse mürki paisata ( tuli-vesi) ja su mõistus ,,keerab ,, segi. Või hoopis hakkab mürk maksa lagundama. Ülailm-alilm. hea-paha. Madu ongi kotkas. Su kundalini maod on su ebamaised, ebainimlikud kotkad-tiivad. Tiibadega madu. Ojaa. Millises püharaamatus neid poleks. Valvurid kaevudelt? Madu, uss, lohe, draakon, valküür, harpüia, Gaššei, ka kuldmamma, vasemäe kuninganna, sisalik ,reptiil...... see kõik on sama aga erinevate lugude erinevad kirjeldused erinevate nimedega. Kui sulreptiil ihus ,siis olgu reptiil. Tulnukad, hiiud, alged, stiihhiad....... Reptiil ihus? Su enda lihalik sisaliku ajuosa keha ja hinge vahel. aim ei lase ses ei lihast ei hingest lahti. Vaim? Noh tahad et on jumal? Saatan? Jumalik kõrgem sina? Ära tule mulle tõestama ,kes sa oled. Tule räägi ,kes sa omast arust ei ole. Meenutame kristlasi kaa. Nende valu ja vaeva saatana tapmise teel. Küll mõni neist on ikka deemonlik. Seeda ,mis-kes kedagi kannab ja kõnetab -näen isegi. Tasub mul vaid sama nähtust mõnest teisest jutust muu nimega kõrvutada ja kõigil jookseb klemm kokku. Kabalistide lõvid, kotkad, lohed. Kahepäised. Ebardlikud, ebamaised...... Kõik on kohapealt lähemalt leitav. Kalevipoeg? Uinus enne ärkamise ootel, käsi kaljus ja jalad alt lõigatud. Kui kotkas puu ladvas võib ajud sodiks nokkida ,võib madu ka jalad alt niita. Loki viljastas ise end. Sellest sünnitas vetemadu. Täis pattu,ihasid ja mürke..... Madu eedeni aia puus. Odin Thorga panid selle ,,tütrekese ,, Lokile mürki PÄHE tilgutama ,mis tappis maksa. Seega eostas Odin end ja sünnitas kotka ,kes ta jalad nokkis , võttes ühenduse maaga, loodusega, naisega. Kristus aheldati mäe otsa. Pead retsis okaskroon ja oda puuris maksa. Budhha istus ilmapuu alla ja ühendas oma selgroo sellega, valgustus. Nii sai tast kõhu ja liigesehaige (jalad,maks) . Buddha kõht pole mingi mõnu ja õndsuse-õnnelikuse teema . Kogu maailma kannatus ja piinad tulid temaase ( maod) ja ta hakkas naerma. õnnelik Buddha? Kes teab sest kõhust ,see TEAB seda naeru. A mis ta pidi siis nutma hakkama ve? Novot. Siia meile pole vaja ühtegi kauget ega võõrast lugu. Meil on kõik omal olemas. Lahtiseks jääb pistrik. Mitte minu jaoks. Selle leiate ise.Ennetasin tarbetuid küsimusi. Sorri.

Pimedus. Vahet pole kuhu kaheast püraiidist minna. Oluline on selle tipul mitte algosadeks pudenada. Valgusesse või pimedusse? Buddhism räägib sest ju nii palju. Lõppjaam mandala keskel on ikka mõlemil sama. Minna lõpmatusse, piiramatusse, kõiksusesse, universumitesse, galaktikaisse? Aga vid minna prootoneisse, elektronidesse ,molekulidesse, kvarkidesse. Jõuad ikka samasse. Nii nagu pimedus ja valgus on sama ,nii ka suur-väike on kattuvad-sama. Mündil on kask poolt või medalil või jõel või......sumpad või keerad kuni ühte pilti näitama hakkab. Oleneb ju millises nurgas kügeleda. Ei ma ei hakka igat nurka siin harutama. Webis kõik esindatud niigi.
Puud peab ka keerama. Nõiapuul kasvavad juured ülespoole ( nähtamatus me aju jaoks). Ja päike on must neelates valguse ,,linnas,, tapvat sära. Nähtavas? Vaata ja näe. Ülespoole põhjala seostub eelkõige juurtega. Pimedam ,niiskem, külmem, kõik looduslikum ,naisalgelisem ,ka nõiduslikum, paganlikum, kuratlikum, vaadake või meie folkloori. Lõunamaad seostuvad puuvõra-ladvaga. Päikseline , valgusrikkam, mehelik , taevasem religioon, maagia, isa-poja kultus nö. valge šamanism-maagia-nõidus. Njueidz kui religioon on lõuna mehelik korra ingeldamine ja taevatrippimine. Meil siin hiied ,allikad, ruunid allilmast, rituaalid looduses........... Klapitage , sobitage , voltige kokku kuni kaob hea-halb selle kõige vahelt. Muidu volditakse ja rullitakse teid.Taplust ei väldi keegi. Keegi räägib apokalüpsist, armageddonist, viimsepäevast, ülestõusust, jeesuka tulemisest....oehhh 5D, nihe, kvanthüpe. No blin ,see kõik räägib erisuiselt ühest. Üks oluline asi määrab küll.Indiaanlastel kui meile lähema pildiga ( maanõiduslikum , šamanistlikum lugu räägibki kahe tiivulise kohtumisest ja ka kahe ,,tähe,, tulemisest. Blue-red kachina. Pühjast tuleb kotkas ja lõunast tuleb kondor peale taplust ning saabub harmoonia. Harmoonia -neutraalne tasakaal. Pilukatel on vetemaod ja tulidraakonid. Novot. Me liigume oma kupatusega ( ja igal ühel on meil OMA maailm omas arengus) liivakella mööbiusse. Räägitakse Jeesuajastust ja Kali juugast. Ma räägiks parem ragnarökist muidugi aga lihtsalt ei sa kui lihtsalt ei mõista. Noh jeesus. Taevalik isa poeg, mehelik valgus. Kali naiselik kaos, deemonlik hävitaja, imedust külvav ,,puhastaja,, tuleb asemel. Ma ei hakka järgnevat ilmestama näidetega. Püsime parem graafikus . Nii ongi et valguslik ja mehelik ( ka ühiskondlik ,tsiviliseeritum ,tehnoloogilisem) kui jeesusajastu sammum ( sammus) ees, naiselik vajub samaväärsena, samamahuliselt, samamõjuliselt jne. vastu. Peegeldab , kajab. Duaalsus ikkagi. Nii vajubki religioon ja meheliku teamisepõhine naiseliku tajuphise ees. Mehelik diktaat kukub naiseliku väekuse ees. Võim ja valitsemine taandub vaimse ees. ( liha,hing, vaim ku sisene ja väline nõiahaigus). Teadus läbib oma hulumeelsuse . No lugege praeguseid delfi teaduspärle vahest. Tuhatkond teadlast teeb kukuva võileivaga katseid. Ühesõnaga kord taandub kaose ees. Pimedus sirutub üle valguse. Kristlusele teeb lõpu uskmatus ja paganlus. Nii nagu lõuna religioon, ühsikondlik ahnus, teaduslik loogika, tehnologiaisukus, mugavus tarbimnine ja mehelik võim ja valitsemine ( raha ) on ajateljel liikunud aiva ülespoole ( allutades naist, algset, ürgset, loodusliku ) hävitades kuniphjapooluse sulamiseni ja metade kaoni ( jeesusvaim) nii liigub vastulaine tagasisuunal. Loodus astub vastu ühiskonnale. Ürgsus vastu tehnoloogijale. Tarbimise asemel tuleb hakata tasuma , oi kui ebamugavalt, valusaltjne. ) see mida oleme varjanud, eemale ajanud, salanud ja ebameeldivaks kuulutanud). Puulatv hävib koos jeruusalemmaga. Nii nagu jerusalemm hävitas juured ja puud ning metsad. Kuldsete kuplite kohal ei lenda inglid vaid harpüiad ,deemnid, valküürid. Mees taandub naise ees igas kihis. Tsivilisatsioon neeldub metsikusse dzunglisse sümboolsetes tähendustes. Aga ei maksa unutada-meil kõigil on OMA maailm ,kuhu valime liigse ja vajaliku. Tapluse ulatused määrame ise. Hakkamasaamise areneme ka ise. Keegi on uba läinud Vanga ennustuste teed. Keegi Nostradamuse teed. Paraleelid ja teedehargnemised. Ise ju tead millisesse mandala nurka oled end mänginud võu millise oksa haru tipust üritad mängust välja kihutada.
Pimedus. No neäd kirjutan lihtsalt -mõistetakse keeruliselt. Filosoofia on eriline oskus keerata kõik lihtne ilmvõimatumalt lõputult keeruliseks. Kord ja kaos on üks ja see sama. Lihtsalt duaalses väljendub ( masside ühikud oleme tavainimestena ikkagi olenemata maagia-nõidude teest) kõik must-valgelt. Kord-mehelik,taevalik, teadmis-ajupõhine info .....valguslik puu latv. Kaos-naiselik,mine , pimeduslik alakõhupõhine taju-tundmuslik, kaemuslik, mateeriapärane , looduslik puu juur. Millisest allikast ( algest) sa ise tahad oma maailma koostada , määrad ju ise.
Ajaa- mees onaneerib filosofeerides pea pilve-vaimleb. Andmed , teadmised ,faktid, geomeetria ,tabelid, skeemid, aritmeetika.......Naine masturbeerib alakõhuga allikasse. Novot, see mis on vastand FILOSOFEERIMISE keerukusele on lihtsus e. kaos. Ülikeerulised teosed , kõrguvad pühakojad ,taevased linnad........ kukuvad kolinal kokku. Naine küsib-,,süüa tahad? No vot, mine too üks mammut ja pese käed ära,,.
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2019 12:20 Lokster.)
Kunglas
Uustulnukas

05-04-2019 12:41
Postitus: #146
Tore.

...
kasutan kattuvust teemaga kuni veel on.

Lokster Kirjutas:Nu ma ka siis retsenseerin oma lühisupsu aga ei kuuluta meskit tõeks seejuures. Freya on ikka ilge lits ja võiks oma jalad koos hoida. Odin kuseb kaarega oma kummardajate

poole ega oska nende poolehoida hinnata. Thoril on palju jõudu. On küll. Ja seda pöördvõrdeliselt mõistuse osakaaluga.

Tsitaat:Nii see Loki need kolm endast välja ajaski

Tsitaat:Kunglas. Veidi selgitusi ehk? Kuda need kolm temasse said?

Kolmainsusena.
Freya-Odin-Thor kui põhjamaine kolmainsus.Loki kui "pagendatu."

Endast välja ajama, vihale ajama.

nii oli mõeldud.

https://www.youtube.com/watch?v=Zstw6NdHkh0

High one and low one, you will be one

https://tuumimaailm.neocities.org/tuumimaailm/index.htm
pimedus
Vana kala

05-04-2019 12:54
Postitus: #147
Lokster. Saan sinu üllitatud soustist enamvähem aru nii et sinu arvates on puu võre kui arenenud mõistus ja puu juured kui mingi looduslik maisus. Mina mõistan seda siiski täiesti teistmoodi: puu võre on kui praktiline loominguline poolus (kaoseline Yang) ja puu juured on kui teoreetiline loogiline (korraline Yin) poolus. Samuti ei leia ma et kumbki nendest poolustest oleks hea või kuri. Hea on nende pooluste terviklikkus, kuid kuri on mistahes pooluse lõhestav tõrjumine. Seega miks peaks inimesed endast tõrjuma "hea-kuri" ehk "terve-katki" tõelist tähendust... kas selles on midagi kurja? Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2019 12:57 pimedus.)
Lokster
Vana kala

05-04-2019 13:26
Postitus: #148
Sa oled üdini meesalges Pimedus. Valguses. Ses pole valesti aga pikk tee sul veel minna. Hea ja kurja tundmise puu jeah. Kas ma asetasin oma jutus valgust headust kuhugi või pimedust kurja? Justkui jahun vastupidi aga nagu ikka . Nähakse seda mida näha tahetakse. Nopitakse seda mis omal puudu. Üksteise tühimikke täites täiustume. Ma tahaks lihtsalt öelda-pole head-halba. Sa ajad keeruliseks ja sulle tundub ,et ma olen musta ja valget separeeriv. Ueh. Kurjus ( vale sõna hävingus kadumise kohta muidugi) on igasuguse tasakaalu lõhkumine ja eelkõige enda suunal. Isegi kui välisesse külvad ,kajab endas vastu. Puujuures ära unusta keskilma, seda reaalsust. su käed-jalad kui oksad. Loed ju oma sõrmi-oksakesi pidevalt. Jalad aga dubleerivad sõrmi. Selleks vaata islandi neid va ilmarattaid. ON see maailm, reaalsus, keskmine ilm. Juured on kolm ( tglt rohkem ) allilma. Latv ülemised kolm ( tglt rohkem) ilma. Filosoofid on taevase meheliku kui ,,kõrgema,, pooluses käsitsejad. Sõnaohtrus.Mees seemendab alt valgusseemnega ja täidab ülat infovalgusega. teadmistega. See selleks ,et naist välisesse ehitatud valguslinna toimima panna , valitsedes , reegelid teadusega määrates ning võimuga seadustades. Nüüd vaata pesueht satanismi. Valgusnimbuses pea asemel on kitsepea kui sümbol naiseüsast. Satanist sukeldub pimeduse sügavusse, ageisse, allikaisse, kaevudesse....... Nagu sa tead siis üsk ei mõtle ja seega ei tooda sõnu ( korda). Süvasatanist tajub ,tunnetab ja ei süstematiseeri. Naise üsk on neelav pimedus , mida info e. teadmised e. valgus viljastab. Naine täidab oma allikaga meest sõnadeta. Mees hakkab samuti ju naise ligidal tundlema ,emotsioneerima, luuletama, lilli kinkima, tal on hea, mõnus, kodune........ Mees läheb võimsa naise kärval lolliks, aju lülitub välja ja võib kirehoos olla hävitav oma linnalegi. Piik saab su tee olema pimedus. Kui sul puu inn ja jang veel. Sina oma ilmaga asud keskel aga täituda, läbi uurida ,kogeda on sul miinimum kaheksa ilma-nurka, suunda.
Kunglas . enne kui Odin ja Loki kattuvad..... Odin kui taevataat isana. Thor kui jeesuka sümbol poja mõistes laiemalt.. Freya netsimaarja -naisalge nagu PÜHAVAIM. Sa saad näha seal nii ,et kõik on veel eraldunud ja vastandid ning see lisab nimesid. Aga saad ka nii ,et Odin ja Loki olid androgüünsed kujumuutjad ja see ahendab pilti ja nimesid. Loki ise viljastas end ja need lapsed olid hullu eide koerad. Aga tal võis olla ka 2 naist . Järglasi kuhjaga. Eidena andis koerad. Isana ......Hel-surm, Hunt.,,jäledus,,. vetamdu-kannatused jne. Kaheksa jalaga hobu ja....... kuidas pidi loed nõnda näed. Stiihiad.alged. Lapsed ....hobu-õhk-tuul, surm -maa, hunt-tuli, madu-vesi.
(selle postituse viimane muutmine: 05-04-2019 13:47 Lokster.)
pila
Tavaliige

05-04-2019 13:41
Postitus: #149
Palun mulle nüüd ära seletada kuidas teie endas tasakaalu loote, välisele toetumata ehk ise olles need poolused või siis ülesed või siis miski muu nimetus jne...jne.
Lokster
Vana kala

05-04-2019 13:44
Postitus: #150
Sees ja väljas korraga terviku täituvust ja tasakaalu rikumata.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog