Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Autor Sõnum
kalldunn
Vana kala

18-03-2019 13:17
Postitus: #1
Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Olen siin foorumis, paljudes kohtades püüdnud kirjeldada – kuidas nendest pahalastest vabaneda.
Arvan et need tekstid peaksid olema, ühte kohta koondatud. Siis saab igaüks valida – kuidas edasi minna.
Aga kõigepealt tuleb õppida – iseennast kaitsma.
Käed kokku. Kujutage et olete lasso tantsija. Seisata lasso ringi sees. Keerutades lassot päripäeva ümber enese. Sellest tekkib päripäeva pöörlev energeetiline kuppel. (Lasso on ainult kujund, et paremini moodustuks pöörlev, energeetiline kujutluspilt). Sellest pöörlevast energijast on väga raske, isegi selgeltnägijal läbi tungida. Tuletage meelde Selgeltnägijate tuleproovi, kus paljud selgeltnägijad käsutavad, ärge pange käsi kokku.
Edaspidi katsun ma, tõsta siia ka teisi oma kirjutisi. Kindlasti tuleb neid natuke kohendada ja täiustada.
Teate mis – mulle ei meeldi see pealkiri – liiga lohisev.
Kas kellekil on pealkirja suhtes – paremaid ideid?

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

18-03-2019 18:16
Postitus: #2
RE: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu.
Pane pane, Kalldunn.
Minu meelest aina enam inimesi on täiesti igapäevaselt sellega hädas, et ei saada mingite pahalastega hakkama.
Olgu need pahalased siis inimnahas või muusugused.
Lihtsalt ei osata enda kaitseks midagi ette võtta.

Pealkirja osas?
Äkki "kuidas KAITSTA end kurjade (või tumedate?) vaimude vastu" ?
Samas on ka praegune arusaadav justkui...

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

18-03-2019 20:25
Postitus: #3
Informatiivne pealkiri võib vabalt olla "lohisev". Põhiline, et see vajaliku info edasi annab.
Võibolla on hea see teema püsivalt üles naelutada, et see aja jooksul kuskile tahapoole ei vajuks?

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
kalldunn
Vana kala

19-03-2019 14:44
Postitus: #4
Saalomoni suur pitsat. Selle on konstrueerinud dr Papius. (Nime venepärane variant).
See on mõelnud musta energia ja mustade kogude hävitamiseks.
Isiklik kogemus. Võtke suurem joonestus paber, sellele konstrueerige joonistage Saalomoni pitsat.
Mingi tugevama pliiatsiga. Mida saab kustukummi abil parandada. Tööga rahule jäädes – et joonis hakkaks tööle – tuleb joonis katta kriidi või söega. Mina kasutasin selleks ülipehmet söe pulkka.
(Maalritarvete kauplusest ostetud). Alustage joonise söega katmist keskelt. Jätke joonise keskkoha ümber olev esimene ring avatuks. See sulgege alles pärast järgmise ringi tegemise lõpetamist. Ka järgmine ring jääb avatuks. Kuni viimase ringini. Viimase ringi ajal sulgege, eelviimane ja siis viimane.
Süsi määrib kolossaalselt. Aga määritud joonis ei tööta.
(Ärge oma käsi lõpetatud ringide kohale toppige!!! Mina esimest korda joonist tehes, tahtsin keskkohta natuke parandada, sain niisuguse litaga, käsi oli hulga aega tundetu).
Et oleks suurem tegevusvabadus, paigaldage ja kinnitage joonis (kleepsudega) mingile kergele ja küllalt tugevale alusele. Aluse tagakülje võite igaks juhuks katta musta kilega, (sünteetilistest materjalidest ei tule ükski vaim läbi.
Joonis on valmis. Võtame selle nüüd kätte. Joonis muidugi väljapoole. Hakkame elamises ringi liikuma.
Võib veel ette kujutada et ees olev joonis pöörleb kellaosuti liikumise suunas ringi.
Ringi liikudes võib veel lugeda ka mana – midagi sarnast.
Mine tagasi sinna, kust sa tulid. Meil pole sind enam tarvis. Võta kaasa kõik, mis on sinu ja sinust. Kuid jäta alles lapsed ja lapselapsed. Ning kõik – mis ei kuulu sulle. See jäta rahule.
Meie oleme sulle, sinu teod andestanud. Anna sina ka andeks meile, meie teod. Rahu olgu sinu - ja meie vahel. Improvisatsioon on lubatud.
Kui olete oma ringkäigu lõppetanud, tuleb joonis tühjaks laadida:
Selleks kasutage puidust või plastmassist (tähtis on isolatsioon) kepi otsa paigaldatud nõela. Torkides sellega joonise läbi.
Esimese torke ajal võib tekkida, kaarleegi sarnane plahvatus. Võib toimuda ka heliline taust. Kui tekkis kaarleek,tuleb joonist uuendada. See põles koos paharetiga läbi. Soovitav on ka joonis ära põletada. Kui midagi sarnast ei toimunud on joonis töökorras umbes 10 päeva. Siis on kasulik see uuendada.
Igasugune valgus suurendab joonise võimsust. Eriti PÄIKE.
Selle joonise abil, püüdis LAPIVANAEMA ((lapinõid) õnnelikku reisi-parematel jahimaadel) Hollandi kuningakojas kinni ja hävitas paharäti, kes kiusas kuninganna lapsi.

On veel üks ajutine lahendus, aga see ei ole lõplik.
Joonistage oma voodi alla, kriidiga ringid. Umbes 30 sm laiuste vahedega. Ringidesse joonistage ristid. Nii et need ei puutuks ringe. See tegutseb peaaegu sama moodi, nagu Saalomini pitsat. Ainult palju -palju nõrgemalt. Pahalased leiavad, üpris kiiresti mooduse, kuidas neid ringe ignoreerida. Joonist tuleks samuti, iga 10päeva tagant uuendada.

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

(selle postituse viimane muutmine: 19-03-2019 15:14 kalldunn.)

Q11
Vana kala

19-03-2019 15:25
Postitus: #5
Jaa... päris huvitav. Aga nö. Mustad Jõud või Koledad Vaimud saavad tegutseda alati ainult Sinu persooni vastu. Niikaua kui inimene on ego illusioonis "elavad" ka sellised "Pahad"...hmm... siis jah peaks midagi ette võtma nagu maagia ja nii...aga...
Lihtsa näitena...
Tavaline unenägu kus võitled elu eest Suure Kolliga...järsku ärkad ja taipad, et nii "sina" kui "koll" olid mõlemad Sinu enda meele loodu...Smile
kalldunn
Vana kala

19-03-2019 16:05
Postitus: #6
Tead mis -Q11. Sa seisad praegu saja korruselise maja – teise, või kalmanda korruse trepikojas. Ja tahad teada mis toimib sajandal korrusel. Jättes vahele kõik trepiastmed, mis viivad sajandale korrusele. Aga see on ju nonsens!
Pea meeles – et kõikkidele küsimustele on alati vastus olemas. Aga selle saad sa teada alles siis – kui oled vastuse vastuvõtmiseks valmis. Enne mitte!

Q11
Vana kala

19-03-2019 16:21
Postitus: #7
Küsib alati mõistus. Kui sellest aru saad siis pole valed mitte vastused vaid küsimus....ehk küsija ise...Smile
kalldunn
Vana kala

19-03-2019 17:22
Postitus: #8
Siin on veel üks puhastamise kirjelduse, aga et sellega tegutseda, peab olema juba, meditatsiooni meister.
See on pärit Andidelt pärit Vanaisa käest.

Kujutle nüüd oma ,korterit-maja väikese maketina nagu mängumaja.
Palu päikeselt abi selle puhastamiseks negatiivse
energiate lahustamiseks põletamise ja läbivalgustamiseks.
Kujutle, kuidas pistad oma elamise päikse sisse ja vaatad , mis temaga seal toimub.
Võid näha lausa plahvatusi, prõksumist ja tõrva sulamist . Näed kuidas peale blokeerunud energiate põlemist kodu läbi valgustatakse ja ta jääb heldalt kiirgama. Seejärel täna päikest , eemalda kodu sealt ja aseta Surnumere põhja.
Palu sellel soolal mida meri sisaldab, hävitada kõik
kodu sees sügaval olev neg. energia, kui seda veel peaks kuskil olema. Näed ,
ka asjad , mööbel ja kõik ruumid imbuvad soolast läbi ja kattuvad paksu soolakihiga.
Võid jätta ta sinna seisma 5 - 10 min. Seejärel täna merd ning võta kodu merest välja.
Järgmisena pane kodu mägi kosest jooksvasse kristallpuhtasse allikasse, nii , et ta
on üleni vee all. Palu allikal puhastada kodu soolast ja lõpuks peab jääma kodu läbipaistvana.
Kui selline pilt on silme ees , täna allikat ja tõsta majake allikast omale kohale tagasi ning palu Universumist suurt kristallset energia palli. Näed nüüd , kuidas taevased väravad avanevad ja suur roosa pall sealt sinu majasse langeb, see on ülisuur ja kogu kodu jääb selle palli sisse.
Peale sellist puhastust hakkab kodus energia voolama ja tunned end kergemalt.

Seda võid korrata nädalas korra, eriti siis kui on käinud võõrad, peaks puhastama peale külaliste lahkumist, siis kui on kodus tülitsetud, kui keegi on haige olnud või tunned, et kodus on õhupuudus. Selle jutuga soovin öelda, et kui tunnete midagi sarnast , siis teate millega tegu ja pole mõtet oma tervise pärast muret tunda, et mis kehaga toimub. 
Energiate vood tõusedvad iga päevaga, mis tähendab, et ka meie ise peaksime oma mõtetes olema positiivsed, mis võimaldab meie kehades energiate läbivoolu.
Kui oleme negatiivsusest ummistunud , siis energiakanalid on kinni ja läbivoolav energia peab jõuga endale kehas teed tegema, aga see võib anda tunde, et hakkad lõhki minema.
.Seegi teeb haigeks ja halva enesetunde. Pange eneses muutusi tähele.
Täna tuli mulle mõte seoses illusiooniga
Illusioon ehk eksitaju ehk meelepete on tegeliku objekti moonutatud tajumine.
Kui mõelda, et meie kogu senine elu on olnud illusioon just seetõttu, et me pole näinud tegelikkust, seda tõde, mis kõige selle taga on, mida teeme, mida mõtleme, meie tunded. Me pole seda näinud, nii nagu ei näe elektrit.
Kuid kogu elu on ainult meelepette me pole seda näinud, seepärast on kerge manipuleerida, teha kõikdel seda, mida teevad mustkunstnikud oma trikkidega, me ei saa aru, kuidas midagi tehakse, nii nagu elu , me ei tea kuidas tegelikult kõik on.

Sama protsetuuri võite kujutada, et te teete ise kõik selle läbi. On proovitud. Töötab.
(selle postituse viimane muutmine: 19-03-2019 17:43 kalldunn.)

Naut
katselendur

19-03-2019 18:04
Postitus: #9
See viimane kujustatud kodupuhastusrituaal on väga lahe.
Mulle sobib.

P.S. Kodu ka reaalselt (aegajalt) koristada ei tee samuti paha. : )

kalldunn
Vana kala

19-03-2019 19:50
Postitus: #10
Needusest vabanemine... 
Kunagi ammu, ammu oma vanu pabereid läbi lappides, avastasin ühe huvitava teksti. See on juhend. Needuste ära viimistest. Rasedatele naistele. 
Jutt on nendest needustest, mis on tulnud kaasa eelnenud eludest. 
Ja selle eluringi needustest.
Selle jutu on rääkinud mulle Ameerika Jndiaanlaste šamaan, 9sünndi tagasi alates olnud šamaan.

Võtta täisvillane ese. See on ese mida kannab rase naine, lapse kandmise ajal. Umbes kuu aega, enne lapse oletatavat sündi. Pesta ese 
korralikult puhtaks. Umbes kaks nädalat enne lapse oletatavat sündi, kannad naine seda eset kaunis sageli enda juures. Võib olla kusagil kaunis keha ligidal. Kuid nii et ese väga ära ei määrduks.
Sünnitusele minnes, panna villane ese kilekotti ja võtta sünnitusele kaasa.
Kui hakkab paistma lapse pea. Fikseerida aeg. Kell. Kuni sünnituse lõppemiseni, see on kuni nabanööri läbilõikamiseni. Sünnituse alguse ja lõpu
vaheline, aja vahe tuleb meeles pidada. See on , palju kulus aega 
algusest lõpuni. See ajavahe on tähtis.
Kui sünnitus hakkab lõppema,võtta välja villane ese. Kasta see selle verega kokku, mis tuleb naisest peale lapse sündi. See on lapse jalgade väljumisega. Hea oleks kui saaks ka selle verega kokku kasta, mis tekkib nabanööri läbi lõikamisel. Siin on segunenud nii lapse kui ema veri.
Verine villane ese asetada kilekotti ja tuua koju.
Selleks ajaks kui naine koju tuuakse, kuivab veri ära.
Kui naine tuleb koju, tuleb see ese asetada naise voodi, võib ka linade alla.
Seda eset tuleb naise all. Voodis hoida täpselt nii kaua. Kuni kestis 
sünnitus. See ongi see aeg, kui hakkas paistma lapse pea. Kuni nabanööri 
läbilõikamiseni.
Siis võtta villane ese ära ja põletada see ära.
Eset ära võttes, võite kasutada villaseid kindaid. See on soovitus.

Minu selgitus:
Teatud hetkel, võtab laps sünnituse juhtimise emalt üle. 
Selles juhendis kasutataksegi seda hetke.

Aga tegelikult on needused olemas ikkagi küll. Ning nendest on võimalik ka lahti saada. 
Selleks tuleb sooritada tagasikäigu randevuu. Ning oma eluraamat sellest prahist puhtaks teha. 
Osa needusi tuleb enne ära koristada, needuse andjalt, alles siis needuse saajalt.
Aga kõik see võtab kaunis meeletult aega. Mõnikord ujub kusagilt alt, välja niisugust prahti, mille olemasolust ei ole kellelgi, õrna aimugi.

Ma ei taipa – kas tõesti ei ole siin foorumis mitte ühtegi inimest, kes suudaks antud teemas kaasa rääkida?

Naut
katselendur

19-03-2019 20:01
Postitus: #11
(19-03-2019 19:50 )kalldunn Kirjutas:  Ma ei taipa – kas tõesti ei ole siin foorumis mitte ühtegi inimest, kes suudaks antud teemas kaasa rääkida?

Ma räägiks kaasa küll aga ma kuulaks ikka kõigepealt targemaid. : )

/Pealegi ma niigi räägin suht "igas teemas" kohati kaasa. Õpin nüüd tasakaalukust ka ja nii... : ) /

Q11
Vana kala

19-03-2019 20:08
Postitus: #12
Ja mina pole maag, niiet räägiksin sellisel juhul sealt edasi, et kõik oleneb vaatenurgast ja lõpuks õhinal lobiseksin jälle Hetkest...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 19-03-2019 20:09 Q11.)
kalldunn
Vana kala

19-03-2019 20:26
Postitus: #13
Vaadake; aga partoks on selles – et mina olen skeptik. Ja ma ei usu mitte ühtegi nähtust mida ei ole võimalik loogikat kasutades selgitada. Nii et ; maagiaga ei ole siin midagi pistmist.

Q11
Vana kala

19-03-2019 20:30
Postitus: #14
"Vaadake; aga partoks on selles – et mina olen skeptik. Ja ma ei usu mitte ühtegi nähtust mida ei ole võimalik loogikat kasutades selgitada. Nii et ; maagiaga ei ole siin midagi pistmist. "
Hehee...aga palun selgita loogikaga ära Hetk (Jumal)...väga tahaksin kuulda...Smile
Naut
katselendur

19-03-2019 20:33
Postitus: #15
Kui Kalldunn on skeptik, siis ma oleb vist veel ullemb, ehk skeptik, kes enne ei usu, kui on ka omal nahal miskit kogenud.
Teooria ilma (isikliku) praktika või vähemalt läbitunnetuseta on lihtsalt... blaa.

kalldunn
Vana kala

20-03-2019 09:35
Postitus: #16
Praktiline juhend algajatele.
Kuidas saada selgeltnägijaks. See juhend on praktiliste kogemuste alisel, täielikult minu koostatud.
Selgeltnägemine. 
Olen skeptik. Ma ei usu mitte ühtegi ebaloomulikku nähtust. Siin on juhend, nende nähtuste lahti harutamiseks. 
Kuna „hüpnootiline“ seisund, ei ole kunstlik uni, vaid – Hinge juhtimine, ajus asuvates ruumides.(Neid ruume on seal – ligikaudu 400). Hing – ja materiaalne keha, need on kaks, täiesti erinevat asja. Sünnime ju siia ilma – ainult selleks – et täiustada oma hinge. 

Selgeltnägemine.
Selgeltnägemine koosneb kolmes komponendist:
1. Puhtuse aste.
2. Energeetiline täituvus.
3. Hinge tasandi avatus.
Selleks et kõike seda saavutada, tuleb inimene (edaspidi kasutan inimese asemele Hing, lühend H) viia spiritistliku meditatsiooni tasandile. Sellel tasandil on võimalik kasutada kõiki peidetud teadvusi ja kõikki peidetud mälusid.
Selleks tuleb H le leida mugav asend. Kõige parem on mugav, käetugedega ja kõrge seljatoega tugitool. Ruum peab olema hämar. Loomulik valgus on H selja taga. Operaator (Operaator, lühend Op)
Op seisab H ees. Tegeledes Mesmeri joontega.

Mesmeri jooned:
Kujutlege endale ette, teil on pikad sõrmed. Nendega alustan H pea kohalt, umbes 10. 20 sm kõrguselt liikumist, eest ülalt alla. Käte liikumine toimub samuti 10. 20 sm kaugusel kehast. Käte ülalt alla jõudmiseks kulub aega 2 kuni 4 sekundit. Käte alla jõude, surume käed rusikasse, lukustades pöidla rusikasse. Pöörame käed nii, et käsi ülesse viies,oleksid rusikas peopesad Op i poole. Alles üleval H pea kohal pöörame käed ringi, avame rusikad ja alustame uuesti käte liikumist, ülalt alla. Need ongi Mesmeri jooned. Nende joonte abil avatakse hinge kodu uks. Mesmeri joontega tuleb jätkata seni, kuni H on jõudnud alfa tasandile. See on, oma ajus asuvatesse ruumidesse. Kohalejõudmisest annab märku H lõdvestunud olek ja H näo värvuse muutumine. Nägu muutub tavalisest palju kahvatumaks. Mesmeri joontega tuleb jätkata veel 3. 4 minutit, siis alustada sisendustega.
Mesmeri jooni sooritades tuleb jälgida H nägu. Seda nimetatakse fikseeritud pilguks.
Selgitus: H nägu võib mingil hetkel kaduda, selle asemele ilmub hoopis teistsugune nägu. See ei ole hallunisatsioon. Nähakse H eelmiste kehastuste nägusid. Raputage kergelt, korraks pead.
Mesmeri jooned on sellesse, psühholoogilisesse nähtusesse viimise puhul, põhitetail. Kõik teised tegevused on põhitetaili tugevdava iseloomuga. Selleks et hajutada kuulmist, kasutatakse meditatsiooni muusikat.
Selleka et hajutada nägemist, kasutatakse pendlit, pöörlevat peeglit ning prille. Kuna nägemist on väga raske hajutada. Siis annavad kõige parema efekti prillid.
Prillid.
Prillide sisse on monteeritud väikesed elektrilised lambid. Vool peab olema ohutu. Lambid vilguvad. Vilkkumise sagedus peaks olema kusagil, 60 impulssi minutis. Poole impulsi pikkuseks on 0,5 sekundit. Ideaalis oleks, saavutada H südama löökide sagedus. Valguse tugevus peaks olema reguleeritav. Prillid on väljaspoolt kaetud valguskindla materjaliga. (Tugeva valguse puhul kurdavad naised, silmadel on valus. Mehed räägivad, naiste valguse tugevuse korral, risti vastupidist, see ei mõju üldse, liiga nõrk). Hea oleks, kui ka impulsi sagedus oleks reguleeritav.
Kui jääda esimeste seansside juures lootma ainult Mesmeri joontele, võib juhtuda et Op i väiksemagi vea puhul, läheb H tagasi lähteasendisse.
(Olen avastanud et häda korral võib kasutada ka kaupluses müüdavaid, jalgrattale paigutatavaid, vilkuvaid tagatulesid. Väikese ümbertegemisega on see seade kasutamiskõlblik. Ärge ainult üksinda nende lampidega katsetage, te võite sattuda juhitamatusse tsooni. Parem on kui keegi oskab teid kas edasi, või tagasi juhtida.) 
H ga toimuv.
Selleks et seanss õnnestuks. Peab H olema korralikult välja puhanud. Istudes tugitooli, seades end mugavalt sisse. Silmad on suletud. Paigaldame ja käivitame prillid. Käivitame meditatsiooni muusika. Nüüd alustab Op Mesmeri joontega, eest, ülevalt, alla. H tunneb kõigepealt energia juurdevoolu, kõik tajud muutuvad erksaks, hakkab tekkima kaaluta oleku tunne. (Naised ütlevad et kõhus keerab. Mehed ütlevad, kõhutunne). Siit veel natuke edasi ja toimubki teadvuse ümber lülitumine. 
Kaaluta oleku tunde ja teadvuse ümber lülitumise vahel, kasutab H ära väiksemagi Op i vea, et minna tagasi algasendisse. Et seda ei juhtuks, kasutataksegi esimeste seanside ajal prille. Tasast, taustaks olevat meditatsiooni muusikat, võib alati kasutada.
Sisendus.
Op alustab sisendustega, rahuliku, vaikse, selge häälega.
Op. Sa oled rahulik. Sa oled täiesti rahulik. Sa kuuled minu häält. Sa kuuled ninu häält ja saad minuga rääkida. Sa räägid minuga normaalselt selge häälega. Sa vastad minu küsimustele.
Kas oled end hästi sisse seadnud? 
Eitava vastuse korral küsida 
Op. Sa näed seda, mis sind takistab? Kirjelda seda takistust. H. Kirjeldab takistust. Op. Kas sa saad seda kõrvaldada? H. Ma proovin - ma ei jõua. Op. Ma annan sulle jõudu. Sa võtad minult ainult puhast jõudu--- .
Jaatava vastuse korral:
H. jah olen end hästi sisse seadnud.
Op. Sa saad enda materiaaset keha liigutada. Kui sul on ebamugav, siis sea end mugavalt sisse. 
Op. Vaatame enese ümber. Kirjelda seda mida sa näed?
Nüüd järgneb fantastiline kirjeldus. 
Siin võib juba prillid eemaldada. Edaspidi võivad nad ainult segada.
Jõu andmine.
Algajatele kõige suuremaks probleemiks ongi, jõu hankimine ja jõu hoidmine.
Op. Ma annan sulle jõudu. Sa võtad minult ainult puhast jõudu. Op kujutab, et läbi tema voolab valge, puhas energia. Op. Asetab käe H. Neutraalsele kehaosale. Kui Op on saavutanud tunnetatav voolamise tunne, siis vastab H. Küsimusele, kas jõudu tuleb? Jaatavalt. Sama moodi, võib jõu hankimiseks kasutada küünalt ja päikest. Sikutame kujutluse abil küünlast, päikesest kiire ja anname selle H/le. See kiir ei põleta vaid on meeldivalt mõnus ja soe. Selle kiirega teeme ennast puhtaks. Ja laeme ennast täis.
Op tunnetab selle jõu (voolamist). H näeb seda jõudu. 
Selgitus.
Väga paljud H d on väga tühjad. Selleks et nad hakkaksid midagi nägema ja oma ruumide puhastamisega tegelema hakata, selleks on neid vaja täita, täita ja täita. Väga vähesed suudavad ilma lisajõuta, iseseisvalt midagi teha. Aga selleks et edasi liikuda on vaja koristada, koristada ja koristada. Mida suurem on laetuse aste. Mida puhtamad on ruumid. Seda paremini ümbrust nähakse. Seda valgemaks muutuvad ruumid. Seda kiiremini edasi liigutakse. 
Koristamine:
Op. Teeme küünlast, päikesest võetud kiirest endale leegiheitja. Selle leegiheitjaga 
põletame oma teelt ära, kõik mustad olendid ja mustad asjad,mis takistavad edasi liikimist. Võtame siit veel ühe kiire, sellest teeme tolmuimeja. Tolmuimejaga koristame ära kõik peenikese prahi, tuha ja tolmu, ning saadame nad päikesesse põlema.
Selgitus.
Kogemused ütlevad. Kui neid musti olendeid ja moodustisi niisama kehast välja loopida- on nad mõne aja möödudes tagasi. Põletades ei tule nad tagasi.
H teekond ajus asuvates ruumides. 
Pärast H le esitatud küsimust, Kas oled end hästi sisse seadnud? On Op il vaja kindlaks teha, kus H asub?
Alustame algusest. Inimesed kes ei allu ka kõige suuremate pingutuste puhul, sellele psühholoogilisele nähtusele. Nemad võib rahumeeli kõrvale jätta. Nende puhul tuleks rakendada kõrgematest, kõrgeimat, krupiviisilist pilootaasi. Ärge püüdke ka neid lahti keerutada, kes tegelevab kurjusega. Tavaliselt see ei õnnestu.
See juhend on algajatele.
Ärge nähke ka vaeva, alla 10 aastaste lastega. Nendel pole veel välja arenenud, Mesmeri joontele alluvat mehanismi. 
Need H d kes vastasid küsimusele; Kas oled end hästi sisse seadnud? Eitavalt. Nemad asuvad kaunis alguses, see on: Nemad on läbinud taju muutuse väravad, ning on kohe praktiliselt peatunud. Mingi keha osa, ei ole veel läbinud, taju muutumise väravat. Kuna jõu puudus ja mustad takistused, takistavad edasiliikumist. Siit algabki laadimine, puhastamine ning jõu andmine. Tavaliselt räägivad nad, et liiguvad tunnelis. Küsige kindlasti, kuidas ta liigub. Mõned liiguvad jalad ees, või väga naljakas asendis. Las nad keeravad end õigeks, nii nagu normaalne inimene liigub. On ka neid kes vastavad, et nad on end hästi sisse seadnud, kuid nad ei näe midagi. Nende Hinge mass on liiga väike, sellepärast nad ei näegi midagi. Ka neid tuleb laadida,laadida ja laadida, ning alustada nendele värvide näitamist. Umbes nii; sa vaatad nüüd lapikest rohelist..... ja nii kõikide värvidega. H esmaseks ülesandeks on jõuda hinga majani. Seda maja võib võrrelda tööstushoonega, kus H käib tööl. Selle maja igal ruumil on oma otstarve.
Selle majani viiv tee on mõnel lühike, mõnel aga väga pikk. Need kes pärast küsimust, mida sa näed? Räägivad et nad on mingil tühermaal. Lendavad metsa kohal. Või kirjeldavad veelgi fantastilisemaid asju, nemad on majast mööda põrutanud. (Ka neid kohti võib uurida. Seal on väga palju huvitavat. Ka uks alumisse ilma on kusagil tagapool. Aga meeldiv see koht, küll ei ole). Kõik mustad koletised mida nähakse, tuleb kinni püüda ja põlema pista. Teeme päikesest, küünlast võetud kiirest võrgu, sellega püüame selle eluka kinni ja põletame ära. Op H le Pöörame tagasi ja hakkame tasakesi kodu poole liikuma kuni jõuame oma majani. Mõned leiavad maja väga kiiresti, mõnedel võtab see aega. Mõnedel ei ole maja. Siis tuleb see virtuaalselt ehitada. Soovitav on kodule kaunis lähedale. Iga järgneva külastusega, muutub maja järjest reaalsemaks. Kui H on maja leidnud, tuleb hakata seda puhastama. Kõik käib sama moodi. Jõu andmine. Tuli ja tolmuimeja. Igaühel on see maja täiesti erinev, aga ruumide funktsioonid on samad, kuigi nad asuvad erinevates kohtades. Väga vähestel on maja enamvähem puhas. Tavaliselt on prahti rohkem kui küllaga. Majast võib leida ka, kõikvõimalikes suurustes musti koletisi. Need on alumise ilma tegelased. Ka nendele tuleb tuli otsa pista. Maja tuleb teha puhtaks. Alles siis hakkame ruumide otstarvet selgitama. Mida puhtam on ümbrus, mida suurem on laetuse aste, seda rohkem ruume avaneb. Kui ollakse saavutatud piisavalt suur puhtus, küsige ilmtingimata H lt. Vaata iseennast, kirjelda missugune sa välja näed?
Kui H räägib et tema küljes on kookoni taolised moodustised, tuleb ka need kõrvaldada. Need tuleb hingest lahti haakida, kutsuda appi oma nähtamatud abilised, kutsuda appi päikesepoisid, nende lahti haakimine, ja ära viimine on tohutu töö. Neid võib lammutada ainult osaliselt. Need moodustised on sateliit hinged. 
Selgitus.
Oma nähtamatuid abilisi algaja H ei näe,kuid ta saab nende nõuannetest aru. Nägema hakkatakse neid alles siis, kui ollakse selleks valmis. 
H ka tuleb saavutada dialoog. Küsige, pärige, las ta jutustab. Kus ta on. Mida ta näeb. Mida ta teeb. Kuidas ta kõike seda teeb.
Nüüd otsime üles peeglite ruumi. Teeme selle puhtaks. 
Otsime üles tööriistade ruumi, teeme selle puhtaks. Tööriistade ruumist otsime üles eraldi asetseva peegli. See võib olla pakitud. Pakime lahti. Viime peegli peeglite ruumi. Asetame peegli esiseinas olevale tühja peegli kohale. Nüüd hakkame seda peeglit lükkama seina sisse. Minnes ise peegliga kaasa. Peegli liikudes näeb H neid sündmusi, mis on temaga toimunud ajas tagasi. Nimetame seda tegevust, selle elu, eluraamatu lugemiseks. Või tagasikäigu randevuuks. (mõned näevad seda, tagurpidi liikuva filmina, mõned aga raamatuna, mid loetakse tagantpoolt, ettepoole). Ka eluraamatust on vaja ära põletada kõik haigused, kõik mustad säutsud ja mustad sündmused. Seda tuleb teha kuni sigimise hetkeni. Eelmise ja selle elu vahel on läbipaistev kardin. Kontrollige et see kardin oleks terve.
Kui kõik on puhas ja korras, ning on saavutatud piisavalt suur energia varu. Ning ollakse valmis. Alles siis võib minna ka eelmiseesse eludesse. 
Kui H läbib elude vahelise kardina (H ei purusta seda kardinat) ning Op annab ka lisajõudu, Saab Op väga kummalise kogemuse osaliseks. Ärge kohkuge. Tagasi tulles, tänasesse päeva. Jõudes tagasi peeglite ruumi, võtame peegli seinalt maha, puhastame peegli ja peegliteruumi ära, ning viime peegli tagasi tööriistade ruumi.
Otsime üles haiguste ruumi. Ka see tule puhtaks teha. On olemas ka uks, mille kaudu on H/l võimalik minna oma enese materjalsesse kehasse. Näha ning remontida oma organeid. 
Otsige üles une ruum. Kõik kes on une ruumi ukse taga, need kuuluvad hävitamisele. Nemad on une seljas ratsutajad. Ainult väga korralikult välja puhanuna on võimalik minna une ruumi. Seal asub une kasset. Seda ärge puutuge. Ülejäänud kuulub hävitamisele. Kui une kasset käivitub, jääb H 10 sekundiga magama.
Kui jõutakse arvamiseni, et kõik on puhas ja korras. Las jääb H seisma, ütleme koridoris. Ning jääb kuulama. Kui kusagilt kostab kummalist, võõrast häält. Otsige heli allikas üles, see kuulub hävitamisele. Ükskõik kes ta välimuselt ka ei oleks. See on alumise ilma tegelane. Kõik alumise ilma tegelased on hallunisatsioonide ja vaimuhaiguste põhjusajateks. Vaimuhaigusi põhjustab veel üks olend. Aga algajad selleni ei küüni. Kusagil nendes ruumides , natuke tagapool, asub ka hinge loom. Võite ka teda külastada. Ta on väga rõõmus külastuse üle. Tuleb alati heameelega appi.
Uks kehast väljumiseks avaneb alles siis, kui ruumid ja eluraamat on puhtad. Uks asub hinge kodu ja hinge maja vahel. 
Oleme valmis kehast väljumiseks.
Op. otsime üles ukse . Kas ust on võimalik avada? H. Jah. Op. Lähme siis kehast välja, vaata et sa kaugele ei torma. Ole siinsamas ruumis. H. Oi aga kuidas ma kehasse tagasi saan? Op. Kus sa oled. H. Siin lae all enda kohal. Op. Ära pabista, kui välja saimme siis saame ka kehasse tagasi. Vaatame kõigepealt siin toas ringi, kirjelda mida sa näed. 
Selgitus.
Ka siin kehtib sama reegel. Need kes on suuremad ja puhtamad, need näevad paremini. Väiksemad halvemini. Kui on võimalik, las H teeb toa puhtaks. See käib sama moodi. Ikka tuli ja tolmuimeja. Ka jõu andmist tuleb jätkata seni, kuni Op hakkab numbreid lugema. Ärge laske H/l korraga kaugele tormata. Ikka tasa ja targu. Astraalis kehtib reegel; mida aeglasemalt liigud, seda kiiremini ja kaugemale jõuad. Kuna astraalis on väikesi ja üliväikesi tetaile. Uurides ümbrust, tasakesi, lähemalt, kaugemale.
Tavaliselt kestab seanss 90 minutit. Siis on H väsinud ja on aeg seanss lõpetada. Op. Lähme nüüd tasakesi kehasse tagasi. Enne kehani jõudmist, pidurda. Lähme maja esimesse ruumi. Jõudsid kohale? H. Jah. Op. Nüüd puhastame ennast uuesti ära. Laeme ennast täis. (Tavaliselt olen lasknud, maja puhastades ühte selle esimestest tühja, eelnenult puhastatud ruumi, ehitada kasti, milles on niidirulli sarnane pool. Sellele poolile olen lasknud kerida lisajõudu. Kast suletakse, sinna jääb ainult üks ava, kust lisajõu niit välja tuleb) Laeme ka oma jõukasti täis. Kui oled valmis siis ütle. H. Valmis. Op. Lähme nüüd siis koju. Iga järgmine kord liigud sa kiiremini ja paremini. Sa näed iga korraga järjest paremini. Kõik mis me oleme kustutanud ja ära põletanud, see on ka kustunud. Kõik mis on vaja meelde jätta, see on ka meelde jäänud. Ma loen kümneni, kui ütlen kõmme, siis jõuad sa koju, sul on meeldivalt mõnus ning soe olla. Oled värske ning väljapuhanud. 
Hakkame minema. 1. 2. 3. 4----- ( lugeda 2 – 3 sekundilise intervalliga)
Kümme, oleme kodus. Tee silmad lahti.
Las H istub veel 15 – 20 minutit. Ajage juttu. Taju muutumise värav ei sulgu pauguga. 
Pärast 4.tat 5 tat seanssi läheb juba kõik kiiresti. 
Op H le. Paneme silmad kinni. Hakkame liikuma. Kui jõuad majani siis ütled. Ja Op alustab ainult mesmeri joontega. Ning vaikse muusika saatel. 
Järgneb rituaalne laadimine, puhastamine. 
Kõik selgeltnägijad tegelevad täpselt sama skeemi alusel. Nemad lähevad läbi astrali, teise inimese ajus asuvatesse ruumidesse. Ning hakkavad seal puhastama ning koristama. Ravimiseks on vaja haigused ära koristada materiaalsest kehast. Haiguste ruumist ja eluraamatust. Kõike saab teha ainult nii palju, kui palju on võimeline, materiaalne keha järele iõudma.
Aga see on juba edasijõudnute rida.
Kehaväliselt, see on astraalis liikuja, peab alati jõudma selle kohani, kus toimus sündmus, või, kus on haigus. Alles siis saab seda sündmust lugeda (nii ajas tagasi, kui ka ajas edasi), või ravida haigust. Aga see on edasijõudnute rida.
Need kes suudavad teiste mõtteid lugeda on kuuendal, seitsmendal tasandile jõudnud liikujad.
Kui olete jõudnud astraalist tagasi, materiaalsesse kehasse, on tarvis õppida oma keha kaitsma. Mustade astraal olendite eest.
Käed kokku – sulgege silmad – kujutage et olete lassotantsija, seisate lasso ringi sees – lasso pöörleb päripäeva – kellaosuti liikumise suunas. Koos nööriga moodustab see kupli ümber tantsija .
Sarnast pöörlevat kuplit, kasutavad kõik selgeltnägijad – enese kaitseks.
Need kes suudavad kadunud asju otsida – on veel kõrgemal tasandil.
Sinnani on väga, väga pikk tee!
Ärge tegelge selle psühholoogilise nähtuse uurimisega ESMASPÄEVAL, ning REEDEL JA PPHAPÄEVAL halva ilma korral.

See juhend on – kõige kindlam, kõige ohutum ja kõige kiirem moodus, kehavälise liikumiseni (astraalini) jõudmiseks. Kuna need kes iseseisvalt püüavad astraalini jõuda, kaotavad algul sideme, kehamälu ja alateadvuse mälu vahel. Ning nende edasiliikumine muutub kaootiliseks, juhitamatuks.
Kui tegelda selle nähtusega kolm korda nädalas. Siis suudate kuue kuu pärast, juba midagi teha.
Üks nõuanne ka edasijõudnutele!
Kui olete piisavalt kaua õppinud ja harjutanud, siis mingil hetkel lööb teile pildi ette. Kui teil tekkib väiksemgi kahtlus et see pilt ei ole reaalne info. Kustutage see ära. See käib järgmiselt: 
Peopesa silmade poole, liigutage kätt silmade ees, nagu auto klaasipuhastaja kahele poole, senikaua kuni pilt kustub. Tegevust tuleb jätkata seni, kuni eelnenud ja järgmine pilt on identsed, alles siis on informatsioon õige.
See on juhend algajatele. Olen jätnud algajatele, suure hunniku avastamisrõõmu. Loodan et on olemas julgeid katsetajaid . Julge algus on pool võitu. Edu ja jõudu katsetajatele!
Ma ei tea? Kas see juhend veenab skeptikuid?
Arvan et mitte?
Seda juhendit on autori poolt lubatud tõlkida ja jagada kõikidele soovijatele. 

Kui kellelgi on võimalik, tõlkige see juhend ära ja paigaldage sotsiaal meediasse. Viitega autori loa olemasolust, ning algallika asukohast. 
Nimelt – see on just see, mida inimkond on juba – aegade algusest otsinud. 
Ainult nii saame inimkonda, reaalselt aidata võitluses kurjusega. 
Siit leiate sama asja Inglise keeles.
https://clairvoyance.000webhostapp.com/#home
Algne tekst on siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813

Teloslane
Tavaliige

21-03-2019 01:20
Postitus: #17
RE: Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu?
(19-03-2019 16:05 )kalldunn Kirjutas:  Sa seisad praegu saja korruselise maja – teise, või kalmanda korruse trepikojas. Ja tahad teada mis toimib sajandal korrusel. Jättes vahele kõik trepiastmed, mis viivad sajandale korrusele. Aga see on ju nonsens!
Pea meeles – et kõikkidele küsimustele on alati vastus olemas. Aga selle saad sa teada alles siis – kui oled vastuse vastuvõtmiseks valmis. Enne mitte!

Mida rohkem ma uurin ja süübin teadmistesse, seda rumalam näin, kuna Loomingu tarkuste varasalv on lõputu. Seega asun alles soklikorrusel.
Mõnele võib saatuslikuks saada kuskil korruste vahel aknamulgust välja kargamine, mõnele algusesse tagasi veeremine.
Heas usus tean, et enamus jõuab siiski esoteerilise pilvelõhkuja katuselegi, nii oma kõikides teadmistes, oskustes.

(19-03-2019 19:50 )kalldunn Kirjutas:  Ma ei taipa – kas tõesti ei ole siin foorumis mitte ühtegi inimest, kes suudaks antud teemas kaasa rääkida?

Küll me veel säristame neid "tumedaid"! Las maja vajub...

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

21-03-2019 04:55
Postitus: #18
Inimeste kohta võin öelda seda: mõnigi, kes teile jahub eneseväärtustamise vajalikkusest, võib vabalt seda teha vaid oma tumedate eesmärkide saavutamiseks. Katkise hingega inimesele võib eneseväärtustamise soovitamine just traumeerivalt mõjuda, sest inimesel tegelikult ei ole ressursse selle teostamiseks, ta peab ellujäämiseks toetuma kaasinimeste poolt tulevale väärtustamisele. Kurihinged teavad seda. Näiteks minul proovis üks seesugune "tumemaag" sel moel võimendada alaväärtuslikkusetunnet ja ärgitada mind enesetapule, samal ajal hoidis mul sotsiaalmeedias blokeeringut peal ja töi selle õigustamiseks põhjendusi stiilis "ma olevat liiga madala vibratsiooniga". Aga ühele mind toona salaja vaenanud tüübile ütles see "tumemaag" minu kuuldes: "mees, sa oled väärtuslik!". Tema käitumist jälgides avastasin mingi varjatud vihkamise mu vastu. Lõpuks jõudis minuni infot, et ta oli mu vastu enda arvates toimivaid surmaloitsusid teha üritanud. Seepeale eemaldusin temast ja lõpetasin käimise seltskonnas, kus talle olla meeldib.
Nii et ettevaatust eneseväärtustamisega. Ülepingutamise ja infoväänamise oht eksisteerib siin samaoodi, nagu see eksisteerib töö, rituaalide, naudingute juures. Kuna paljud inimesed ei tea eneseväärtustamise olemust (ka mina mitte) ja seetõttu aetakse neile mõnuga kärbseid pähe, on ilmselt mõistlik foorumis selle olemust lahata.

Minnes pilvelõhkuja sümboli juurde - jälgige inimesi, kes teiega koos katusele jõuda üritavad. Ma olen märganud, et mõni mesikeelne või võimukas hing paneb kaasronijad talle oma ressursse andma ja ratsutab mõne kaasronija turjal. Nõrkenud toetaja või kandja jäetakse maha või visatakse trepist alla, leitakse järgmine helde lollike ja minnakse tolle najal edasi. Ei ole meite müstikamaailm sugugi nii puhas ja helge, nagu "valgusekandjad" meile väita soovivad. Mõnes selle sektoris kehtivad päris julmad hundikarjareeglid.
(selle postituse viimane muutmine: 21-03-2019 05:12 paadikapten.)

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Tyto Alba
Veteran

21-03-2019 05:57
Postitus: #19
Ei ole vaja hundikarja mustata - neil on koostöö parem kui mõnedel inimestel.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
isemaag
Vana kala

21-03-2019 23:48
Postitus: #20
[quote='kalldunn' pid='251882' dateline='1553008941']
Siin on veel üks puhastamise kirjelduse, aga et sellega tegutseda, peab olema juba, meditatsiooni meister.
See on pärit Andidelt pärit Vanaisa käest.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
KÜSIN: Sa ehk pajatad oma Andidelt pärit vanaisa kohta või see on suguvõsa saladus?
Mannu Eemal
u xa ke

22-03-2019 09:19
Postitus: #21
Kusjuures ka minul olid teismelisena ja veidi hiljem "vanaisad", kes olid pärit Boliivia/Peruu/Tšiili piirkonnast. Mägedest, koopas elasid, rohelised riided; näo ees kuldne mask mis ei olnud kullast.

Brain expedition.
kalldunn
Vana kala

22-03-2019 10:33
Postitus: #22
Isemaag – ise maag; kui sa ikkagi oled ise maag? Siis sa peaksid teadma, et kõik astraalis liikujad kasutavad varju nimesid, selleks et musta maagija esindajad ei saaka neid pidevalt rünnata.
Kas te teate ka – et Lapi vana on sündinud Sangastes ja et mõisahärra andis talle hariduse.

Tegelikult tahaksin ma, et siia kirjutaksid need, kes teavad puhastus rituaale ja puhastus tseremooniaid. Oleme asjalikud. Aitame neid – kes seda vajavad.

isemaag
Vana kala

24-03-2019 03:27
Postitus: #23
[quote='kalldunn' pid='251991' dateline='1553243600']
Isemaag – ise maag; kui sa ikkagi oled ise maag? Siis sa peaksid teadma, et kõik astraalis liikujad kasutavad varju nimesid, selleks et musta maagija esindajad ei saaka neid pidevalt rünnata.
Kas te teate ka – et Lapi vana on sündinud Sangastes ja et mõisahärra andis talle hariduse.

Tegelikult tahaksin ma, et siia kirjutaksid need, kes teavad puhastus rituaale ja puhastus tseremooniaid. Oleme asjalikud. Aitame neid – kes seda vajavad.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Oleme siis asjalikud. Sinu kodu lävele tekkinud kärnkonn võta oma peopesale ja räägi temaga. Kärnkonnad oma olemuselt on väga puhtad ja väga arukad. Kui laekub mõni linnuke, samuti räägi temaga, nad saavad aru. Teadlaste poolt on tõestused et loomad ei oska mõtelda, neid tohip piinata teaduse nimel. Mõnikümmend minutit tagasi ma vastasin, nüüd vaadates ei leidnud oma vastust. Lihtsalt ole INIMENE .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Metsatööl olles 1 katkise tiivanukiga liblikas metsas muudkui järgnes, tunni jagu või kauem. Õhtul majutuspaigas ta tuli avatud aknast sisse, tuli mu peopesale ja ei kartnud üldse. Maitea kas sa oled suuteline sellest aru saama.
(selle postituse viimane muutmine: 24-03-2019 15:19 isemaag.)
pimedus
Vana kala

24-03-2019 17:07
Postitus: #24
Nautiga nõus et pealkirjas tasuks sõna "mustad" ära vahetada kas "tumedad", "kurjad" vms. vastu. Muidu juhtubki ullikeste efekt, et kõige vastu mis on musta värvi tuleb end kohe kuidagi loitsude ja kujutlustega kaitsta Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 24-03-2019 17:08 pimedus.)
isemaag
Vana kala

24-03-2019 21:56
Postitus: #25
(24-03-2019 17:07 )pimedus Kirjutas:  Nautiga nõus et pealkirjas tasuks sõna "mustad" ära vahetada kas "tumedad", "kurjad" vms. vastu. Muidu juhtubki ullikeste efekt, et kõige vastu mis on musta värvi tuleb end kohe kuidagi loitsude ja kujutlustega kaitsta Laugh
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Koolis bioloogiatundides õpetati ühte loodusliku kohastumise meetodit. MIMIKRI. Jõududega ja sfääridega tuleb ühte sulanduda.
Musta vastu ei tule end kaitsta, tuleb lisada punane värv, väga hästi sobivad kokku.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 21,125 01-11-2018 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 15,201 19-07-2018 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 31,103 25-12-2016 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 2,821 19-10-2014 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 3,928 26-07-2014 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 179,944 05-11-2013 18:30
Viimane postitus: Ken
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 2,502 23-11-2012 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 18 10,290 06-08-2012 16:51
Viimane postitus: Müstik
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 11,104 16-04-2012 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 13,179 14-12-2011 19:43
Viimane postitus: venezia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog