Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pärnu, õhtu põik korteri kummitus
#1
Tere!

Ma loodan, et tegemist on õige kohaga kuhu pöörduda kuid lugu siis järgmine. Kolisime sügisel kaasaga uude korteri, õhtu põik aadressil. Juba esimestel öödel nägi kaasa mustade juustega naist istumas meie magamistoas toolil. Samuti unenäod antud olendist ja surma. Nädal pärast seda, kui pidin tööasjus pikad päevad eemal olema, toimusid ka poltergeisti laadi asjad. Ehk koristades panid mingi asja nt ühte kohta kuid tagasi tulles enam seda polnud vaid oli liigutatud mujale. Pult lendas näiteks päeval laua pealt voodi alla. Samuti kaasal oli pidev tunne, et keegi jälgib teda. See juhtus siis esimese kuu jooksul pärast sissekolimist. Tegime esimesel kuul ka puhastust korteris salveiga ja mingi muu asjaga mis on mõeldud antud otstarbele kuid mille nimi mulle hetkel ei meenu. Igatahes, pärast igat "puhastust" paranormaalne aktiivsus väheneb ja naisel uni ka parem. See puhastus aitab vahest paar nädalat, vahest paar päeva. Pärast esimest puhastust juhtus olukord kus laua peal olevatest 3st küünlast üks läks põlema nii 10sek. ja siis kustus ära uuesti. Üks nn aktiivsemaid olukordi oli siis kui mind jällegi kodus polnud kuid reede õhtul 10 paiku, tundis naine et keegi jälgib teda. Läks magamistuppa(2toaline korter) voodisse raamatut lugema ja nägi nagu suurest toast telekas töötaks. Läks vaatama siis ja midagi ei olnud. Uuesti magamistoas, läks suures toas teler uuesti tööle kuid seekord kõva häälega ja mingi vene kanali peal mida me kunagi ei vaata. Tegime jälle puhastust järgmine päev.
Meenub üks olukord kus naine oli just magamistoast välja tulemas kui nägi korteri koridoris, peegli ees seismas mustade juustega naist. Kirjeldas ta seda tunnet nii, et südamesse tuli väga suur raskus ja keha valdas kurbus. Ja siis see naine haitus... Mina teda ei näe ning nii väga ei tunneta. Arvatavasti sellepärast, et naine on mul palju tundlikum ja emotsionaalsem kui mina.Samuti pole kogenud, et asjad liiguksid nii väga. Mida mina olen kogenud on see, et magama minnes kuuled, nagu keegi liiguks suures toas. Samuti on näha naise varju kui magamistoas magama minna vahest. Samas kui mind vahel kodus polnud öösiti seoses tööga siis naine rääkis kuidas ta tundis kui see naine tema voodi kõrval seisis ja hingas. Kuna oli öö ja silmi lahti ei teinud siis proovis lihtsalt magama jääda. Tundub nii, et kui mu naine on üksi siis on eriti hull see, just see hirmutamine ja asjade liigutamine. Puhastamine ka kahjuks ei aita kuna nähtused tulevad suhteliselt ruttu tagasi. Kõige hullem juhtum oli eile öösel kus naine nägi unes nn antud vaimu elu, mingit vana maja jne ja ärkas mitu korda öösel unes ning nägi seda naisolendit, mustade juustega ringi liikumas mööda magamistuba. Hommikul ärgates nägi naine minu nägu enda vastas, nagu oleksin tahtnud talle hommiku musi teha, kinni võttes nägi mu naine kuidas minu nägu muutus antud mustade juustega naisolendi näoks ja siis võttis kinni minu käest ja selle naisolendi nägu hajus mõlemale poole ära. Need unenäod surmast ja sellest naisolendist on stabiilsed.
Kokkuvõtvalt siis: Poltergeisti nähtused korteris(asjade liigutamised, telekas läheb ise tööle jne), unenäod surmast ja antud naisolendist, naisolendi nägemine. Vahest on ta aktiivsem, vähem aktiivsem on ta siis kui oleme just "puhastust" teinud ja selline rahulik olukord on siis paar päeva kuni paar nädalat, külmad kohad korteris(viimasel ajal vähem kuid korteris vähemalt 25pluss kraadi).
Küsimus siis järgmine kas kellegil on infot õhtu põik korteri kohta? Tean et kunagi oli postimehes artikkel selle kohta, et kummitab...
Ja kas Pärnus on ehk keegi meedium või keegi kelle poole pöörduda, et abi saada? Kuna tundub, et see puhastamine on ainult ajutine lahendus... Aitab, kuid ajutiselt ja kui tuleb siis iga korraga natuke hullemini tagasi...

Ette tänades Smile
Vasta
#2
Mina kahjuks ei leidnud midago Õhtu põik kummituse kohta, kuid Pärnu on üpris kummitusrohke linn.
Pärnu Ühisgümnaasium
Sillutise tänava haigla
Pärnu Ülejõe gümnaasium
Lina tn maja
Pikk tänav 5
Pärnus Vana-Pärnu silla juures on selline koht nagu Betti ait vms
Kasutaja sips-sops (ei tea küll, kas enam kasutab PWd) teab hulga jutte Pärnu kummitustest: http://www.para-web.org/showthread.php?t...3#pid89743

Sinu juhtum võib olla pisut sarnane juhtumiga (Tallinnas, tänava nime ei mäleta), kus äktiivse poltergeisti rahustas maha inimene, kes ei olnud grammivõrdki mingi nõid või selgeltnägija, vaid kas oli ta sugulane, lähedane tuttav, igatahes asjaga lähedalt seotud isik, kelle sekkumine ja rääkimine "vaimuga" ("nelja silma all"), rahustas vaimu maha. Neil oli mingi konkreetne nendevaheline arusaamatus, millest muud korteri elanikud ei teadnud.

Uuri oma korteri eelmisi elanikke, maja ehituskoha ajalugu, vb tuleb sealt midagi välja, kellel võis jääda siia maapeale poolikuid asju või lahendamata tülisid.


Vasta
#3
(26-02-2019, 12:28 )Mannu Kirjutas: Mina kahjuks ei leidnud midago Õhtu põik kummituse kohta, kuid Pärnu on üpris kummitusrohke linn.
Pärnu Ühisgümnaasium
Sillutise tänava haigla
Pärnu Ülejõe gümnaasium
Lina tn maja
Pikk tänav 5
Pärnus Vana-Pärnu silla juures on selline koht nagu Betti ait vms
Kasutaja sips-sops (ei tea küll, kas enam kasutab PWd) teab hulga jutte Pärnu kummitustest: http://www.para-web.org/showthread.php?t...3#pid89743

Sinu juhtum võib olla pisut sarnane juhtumiga (Tallinnas, tänava nime ei mäleta), kus äktiivse poltergeisti rahustas maha inimene, kes ei olnud grammivõrdki mingi nõid või selgeltnägija, vaid kas oli ta sugulane, lähedane tuttav, igatahes asjaga lähedalt seotud isik, kelle sekkumine ja rääkimine "vaimuga" ("nelja silma all"), rahustas vaimu maha. Neil oli mingi konkreetne nendevaheline arusaamatus, millest muud korteri elanikud ei teadnud.

Uuri oma korteri eelmisi elanikke, maja ehituskoha ajalugu, vb tuleb sealt midagi välja, kellel võis jääda siia maapeale poolikuid asju või lahendamata tülisid.

Aitäh vastamast Smile

Ma ise ka uurisin ajaloo kohta avalikest allikatest kuid kahjuks ei midagi. Eelmiste omanike kohta ka infot polnud kuna praegune omanik ei tea. Tean ainult seda et väga lühikese aja jooksul vahetas korter omanikke 2x ja kogu mööbel oli sama, ehk midagi ei vahetatud. Kas pöörduda mingi koguduse poole kes siis püha veega vms ära õnnistab koha? kas selline asi võiks aidata?

Vasta
#4
On juhtumeid, kus püha vee peale läheb poltergeist aktiivsemaks hoopis.
Oleneb, kes teostab. Kui on - noh- raske nüüd väljenduda - väiksema "pühadusega" isik kui see, kes kummitab, siis tulemust pole. Ses mõttes, et kui kummitaval isikul on mingis inimlikus mõttes täiesti !õigus" kummitada, mingi ülekohus kipub kotist välja, siis mingi sekti püha vesi ei aita küll.

Pigem ikka meedium, kes suudaks välja uurida, mis seda hinge siin maa peal kinni hoiab ja kuidas õiglus jalule seada.
Vasta
#5
Huvitav juhtum.
Kuid minu meelest on teil lahendus suhtkoht juba käes. Kui antud olevus end teile näitab ja teiega lausa kontakteerub, siis talle samm vastu astuda ei tohiks olla kuigi keeruline.
Kui ärge unustage, et pigem olete teie sissetungijad tema suhtes, mitte vastupidi. : )
Kui on vana mööbel sees, siis seda paremini ta oma koduses atmosfääris ka end tunneb.

Kuid ma julgen siiski soovitada, et enne kui kõike puhastama hakata ja teda, kui põliselanikku, kratist ukse taha tõsta üritada, püüdke natuke aru saada, et miks ta seal on ja mis ta sooviks oleks.
Sellised olevused, kes kuskile vahekihtidesse kinni jäänud (kusjuures antud juhul on ta energeetiliselt isegi päris tublike, kui suudab asju liigutada ja puha), ega nad väga häppid siiski selles maailmade vahepealses "lõksus" ei näi olevat.
Miski on neid siia kinnistanud ja päris normaalne see ehk pole.

Nagu aru saan, siis Dao, sinu abikaasal on temaga mingi side tekkinud? No et ta näitab end talle justkui paremini?
No näed - ma ju ütlen, teil on pool ülesande lahendust juba olemas.
Tuleb mingi meedium oma surramurraga või papp oma kopsikute ja topsikutega, peidab ta, õnnetuke, end viimsesse pööninguprakku ära, kössitab seal veidi ja tuleb tagasi siis, kui "õhk puhas". Nendest pappide või meediumite tema jaoks "jubedast" energiast. : D
Hea küll, väike nali. Kui olla võib nii küll, kui vaadata veidi ka tema vaatevinklist.
Arvate, et peale salveid või pühavett vms. on ta maha rahunenud? Ei, ta lihtsalt on peidus. Ja kui "hais" hajub, tuleb tagasi.
Või nagu Mannu mainis, hakkab koguni märatsema, kui juhtub temperamentsema loomuga olema.

Põhiline on sellisel suhtlemisel siiski saada üle oma hirmust või tundest et see "too" on ilmtingimata võõras ja paha.
Unustage ära kõik kollifilmid ja õudukad, palun.
Leidke see mingi kaastundenoot endas üles ja püüdke õnnetut olevust lihtsalt aidata.
Vähem hirmu ja rohkem armu.
Vägisi midagi eemaldades ei ole tulemus kunagi nii tõhus, kui siis, kui miski toimub vabatahtlikkuse alusel.
Proovige.
Õigemini proovigu su naine. Tal on kontakt justkui juba olemas või mingil põhjusel eelistab see olend naisenergiat.


Samas, kui talle meeldib ja teile sobib, võib ka rahulikult koos eksisteerida ja ilusti läbi saada.
Sellistel vaimudel on tugev kaitsevõime koha suhtes, kus nad asuvad.
Pole nö. signalisatsiooni varaste vastu vajagi. : )

Kuid pigem ikka rääkige temaga. Püüdke inimlikult (hmm), ok vaimselt (sõnast "vaim" : ), olla abiks.
Esitlege ennast ("minu nimi on..."), küsige tema nime.
Öelge, et te soovite mõista, miks ta siin on, kuid tema võiks ka mõista seda, miks olete teie seal korteris.
Öelge, et te ei soovi talle halba. Ikka rahu ja head läbisaamist.
Küsige küsimusi. Vahest nad ei pruugi ise jutustada nii palju ehk, kuid küsimustele ikka vastavad.
Ja kui mitte häälega (ehk telepaatiliselt), siis žestide või pearaputuste-noogutustega.
Usun, et ta igatseb ära ka ise, ainult ei oska minna.
Selles mõttes on teil imeline võimalus kedagi reaalselt aidata.
Vasta
#6
Kõigepealt Suur-suur aitäh Teile vastamast Smile Mul on heameel, et annate nõu selle väikese hingelise probleemiga Smile
Ma uurin kas Pärnus mingit meediumit on kellel selliste asjadega kogemust.

Mina ise teda ei näe ega tunneta kuid naine on mul tõesti palju tundlikum ja eks ta rääkinud ka kuidas ta surnuaias ja kunagi tänaval on näinud vaime liikumas. Eks see neil perekonna asi kuna ema liini pidi on nad kõik tundlikud ja oskavad kaarte panna ja kuidagi tunnetavad neid väga teisiti kui mina. Näiteks kui mu naise ema viimati külas käis siis rääkiski pärast seda, et oli pidevalt tunne, et keegi sooviks teda sealt välja nö lükata. Et surub nagu hingele ja raske olla meie juures. Tema siis tunnetab sedasi. Kui mina lähtun alati ratsionaalselt siis naise puhul just on nn sisetunne mis õige kipub olema ja minu puhul alt veab.

Toon näite, et kui naine üksi magas, siis ta lihtsalt nägi pimeduses kuidas see olend ta kõrval seisab. Tema musti sirgeid juukseid ja tumedat kleiti. Kas sellisel juhul peakski naine küsima tema nime ja proovima suhtlust luua temaga?
Ma kujutan ette et see nõuab väga suurt julgust kuna need kogemused on päris hirmutavad...
Pigem on naise sõnul olukord kus antud olend ei soovi meie kohalolekut selles korteris. Ja samas soovib midagi nagu näidata kas siis läbi unenägude, minu naisele.
Meil oli alguses üks väike meigipeegel ka mis pidevalt liikus ringi ja sai tolmuseks väga ruttu. Samuti naine nägi rohkem teda magamistoas istumas ja toimetamas. Peitsime selle siis ära, peegel vastu seina kuid nüüd eile viskasime üldse minema. Pärast peegli peitmist läks magamistoas olukord paremaks. Peegel siis oli eelmistest omanikest vist jäänud ja naise sõnul tekkis halb tunne kui peeglit vaatas.

Igatahes antud olend tundub pigem hirmutav ja miskipärast pigem "käib naisel külas" kui minule midagi näitab. Kooselu jah kahjuks ei taha temaga jätkata väga kuna ma kujutan ette on väga häiriv kui unenäod on kirkad ja surmast, silmi lahti tehes näed teda enda kõrval seismas ja pidevalt tunne et keegi jälgib...
Naisel ongi kuidagi tunne, et see olend vihkab rohkem naisi kuna minul pole midagi olnud ja soovib meid tülli ajada.

Et pigem soovitate seda, et naine prooviks temaga kontakti astuda ja suhelda?Smile Ja kui sellega ei toimi siis meedium kutsuda...





Vasta
#7
Emm.... hirm on see, mis istub paljus siiski vaid meie peas, hea Dao.
See on substants, mille me oleme valdavalt enamikel juhtudel ise endale loonud. Võib öelda, et hirm on samasugune meie meele "kummitus" ehk meid varasemalt teadlikult ja alateadlikult mõjutanud tegurid (kasvõi lapseea hirmujutud, errriti kohe filmid, õuduslood). See on meid kujundanud paljut (ka just sedasorti) tundmatut vastu võtma pigem vaenulikuna.
Visake see mõttevorm lihtsalt (kasvõi vahelduseks) peast (enne kui hakkate vaest vaheolendit kuskile välja viskama : ).
Väikelapsed näiteks kummitusi (või muid kehatiheduseta olendeid) iga kord ei karda. (oleneb muidugi..) Siiski - nad lihtsalt pole õppinud neid kartma. osad lausa mängivad nendega ja suhtlevad samamoodi nagu naabrilastega. Seepärast need olendi ka lapsi tihtilugu ei kiusa.
Sest nad suhtuvad neisse normaalselt, kogu võti.

No püüdke näiteks lihtsalt ette kujutada, et ta ikkagi pole vaenulik. Tema vahendid lihtsalt eneseväljenduses erinevad, muud midagi. Võimalik, et ta on kurb või meeleheitel ja see "tundub" õuddne-jube. Aga sisuliselt ei ole ju.
Pange ennast või tema olukorda. Sisuliselt.
Olete näiteks kuskil puukuuris lõksu jäänud ja püüate kopsida ja kolisatada aga kõik käivad hirmunud silmadega sealt mööda, et issuke-kui-õudne. : )

Pealegi teie energeetika on siiski elus (ehk inimkehaline) ja teie eenergeetika on seega ka igal juhul tugevam.
Hirm on aga "ollus" mis nõrgestab meid sisuliselt nagu haigus. Paralüseerib. Mida hirmunum, seda väetim ja seda manipuleeritavam.

Lisaks on see nüüd ometigi teie kodu (ka) ja peremehena peate ka selle kehtestama. Kuid iga kehtestus ei tähenda sundust või lausa terrorit. Terroriga (vägivaldsete ära-ajamis-meetoditega) te võite te ta küll kuskile mujale suruda, kuid olukord jääb ometi lahendamata.
Seega slliseski olekus tuleks leida lihtsalt mingigi kompromiss. Ja selleks pole muud meetodit, kui tuleb läbi rääkida. Just: astuda läbirääkimistesse.
See aga pole võimalik ilma teiepoolse hea tahteta.
Ükski läbirääkimine pole ilma selleta tegelikult võimalik ja isegi puudutamata kummitusteemat. Mu meelest.

Kui te endasse, oma suutlikkusesse aga kuidagi ei usu või hirmust no way jagu ei saa, ei suuda häälestada end teise abistamisele rohkem kui oma hirmudele, siis ok - jap, võite ka kutsuda kellegi meediumi.
Kuid... siin julgen siiski soovitan ta tõepoolest lihtsalt kohale kutsuda ja külma kõhuga lasta tunnetada, et mida ta siiski ISE näeb. Ilma igasuguste eeljuttude ja reetlike hirmunud silmadeta. Kui on teenus, siis on teenus.
Kui see meedium näeb täpselt samu pilte mis sinu abikaasa, Dao, võib jätkata.
Kui ei, siis aitäh ja head aega.
Igasugu pudrumudru asjadest (ja eirti nendest mida pole näha ja ei saa kontrollida) võib rääkida misiganes uhuud. See aga ei pruugi olla reaalsusega ühtiv (no näitena kogu see bluff, mis Selgeltnägijate saatega täielikult paljastatud nüüd on.)
Seega kontrollige, palun ja kindlasti ENNE, kui keegi seal sussutama miskit hakkab.
Sest kui te tulemust ei saa ja pärast tuleb veel 3 seanssi mingil põhjusel korrata (ja 3 x või rohkem kordi maksta?), siis on tegu jura ehk soolapuhumisega.
Sellepärast ma soovitangi alati siiski iseendast alustada. Vähemalt on siis bluff välistatud.

See kummitus on ehk sajandeid just teid sinna kodusse oodanud.
Miski pole ju niisama.
Ei, ärge kutsuge meediumit, julgen ma soovitada. Veel mitte. Palun proovige ise.
Seda enam, kui loomupärane tundlikkus on naisele tõepoolest pärimusena antud. Jummel-muumel - kasutage ometi oma andeid! : )

Kuigi eks te valite ise muidugi....

Pealegi alati saab soovitada ikkagi vaid inimest (konkreetseid spetsialiste,), mitte mingit "eriala" üldiselt.
On ka pottseppades nii soss-seppi kui päris seppasid ometi.
Ses suhtes ma kahjuks ühtegi nime ei Pärnumaal ega mujal osutada aga tõepoolest ei oska.
Ja nagu Mannu ütles, võib selline inimene olla kasvõi keegi "suvaline" teie lähikonnast.
Kuigi antud juhul ma NÄEN, et see on sinu abikaasa, Dao. : )
Vasta
#8
Jajah, Minaelan, külas käia võivad tõepoolest nii paiamad kui pähhimad.
Mina ise pole neid väga nagu kartnud... enamikul juhtudest...
Nende nata tumedamate nn. pahatahtlikkus võib aga tingitud olla ka sellest, et nende surma-elu vahelisusesse "lõksu" jäämine on põhjustunud mingist radikaalsest olukorrast, mis selle keha surmani on viinud. Ehk siis väga tugevad tunded (reetmine, ülekohus, ebaõiglus jne), mida tunti kas surma hetkel või siis, kui juba nähti peale surma kogu tõelisemat pilti. Või siis ka väga tugevad kiindumised millessegi/kellesegi. Eks põhjuseid on erinevaid.
Ja lisaks võib nende nn. pahatahtlikkuse tingida ka see, et neid pidevalt kas ignoreeritakse, kardetakse või ei mõisteta.
Tunnistagem - selline alaline s*tt suhtumine võib ka elus inimese psüühika sassi keerata. : )

Selles suhtes ma ikkagi julgustan - pöörake oma hirmud ümber ja katsuge aru saada ka neist teistmoodi olevustest.
Sedasorti tegelased (nagu antud juhul) ei saa teile tegelikult midagi füüsiliselt teha (fakt) ja mentaalselt ka, kui te ise oma hirmudega seda ei luba.
Tavaliselt nad alguses ikka ka täitsa imestavad, et ohoo. No kui keegi neid tõepoolest ei karda ega nuiaga (või püha veega) taga ei aja.
No ja siis... siis lähebki kõik reeglina hästi.

Alustagem oma mentaalsuse muutmisest.
Siis püüdkem seda olendit lihtsalt kohelda kui õnnetut, kes oma eksistentsiga toime ei tule. Noh, näiteks, kui võtate varjupaigast koera, siis võimalik, et olete sunnitu ka päris pikalt ja kannatlikult miskit endas muutma, et usaldus teie vahel ka koera vaatevinklist taastuks.
Jätke sellele olendile või mingeid kommikesi lauanurgale (või seal, kus ta käib). Ütelge, et see kompvek on talle. Kõva häälega. (Noh, nii suheldakse ka koduvanadega).
Kui koju tulete, ütlege ka talle "tere". Näiteks. Kui ta teid ehmatab, siis ehmuge pealegi aga andke talle mõista, et mis ta ehmatab ja püüdke talle naeratada. Nu nagu lapsele, kes teiega peitust mängib.
Ütelge (ka kasvõi kõva häälega), et te sooviksite temaga rääkida. Võite ka tunnistada, et teil on kahjuks hirmus, kui ta teid kasvõi öösiti jälgib ja selles mõttes sry, et te ei mõista, mis tema taotlus on. Paluge tal võimalusel une ajal mitte kollitada. Seletage miks see ei sobi teile (jajah, rääkige nagu lapsega, et teil on vaja puhata). Kuid samas lisage, et te kuulaksite heal meelel muul ajal ära, mis tal öelda on. Pakkuge välja mingi aeg, kui te selle vestluse ette võtate. Näiteks märtsis. Küsige, kas see talle sobib.
Ja kindlasti lisage, et te püüate aidata (no kui te jõuate staadiumisse, et püüate). Ärge siiski mingil juhul feikige või valetage. See pole ilus ja nad tabavad selle ka ära, et te pole siirad.

Kui aga hirm siiski on nii suur, et seda kõike teha ei suuda.... siis mõtleme edasi.
Kuid vahest on kõige hirmsam vaid esimene samm. Kui see ära teha, kõik muu polegi nii jube enam.
Eriti, kui algusest peale hoida teadlikult oma suhtumises heatahtlikku olekut.
Seal ei ole midagi nii keerulist tegelt. Lihtsalt proovige, mis teil kaotada on?


Ah, kuram, sõida vai ise Pärnu manu.
Aga mitte selle kurva kummitusega rääkima.
Vaid eelkõige hoidmaks Dao, sinu abikaasa käpakest, et teha talle selgeks, et ta saab ja suudab ja võib. Suudab mitte karta ja suudab rääkida ja olukorda omaenda KODUS ometi parandada. Naiste rida ongi oma kodu häid energiaid korras hoida. Ja suudab seda temagi.
Kui ta tahab.
Piisab tõepoolest vaid tahta. : )
Samas... kui su abikaasa tunneb mingit vaenulikkust, siis oled ehk sina see võti, Dao.
Temaga elukoha kaasüürilisuse suhtes läbirääkimiste pidamiseks.
Vasta
#9
Paarikümne aastane... ehh... nohh... ok, hea Minaelan, ma tänan, ma tänan.
Kui see polnud just vihje mu infantiilsusele (aia), siis võtan seda näiteks komplimendina.

On tegelikult suur eelis elada ajas, kus saab kogeda erinevaid režiime, valitsusi, riigirahasid ja ka.. ajupesusid.
Pesus tuleb vahest ära käia ka ajul. Midagi pole teha. Et seejärel selgemalt selgineda.
Sest vahest me võime võita ja vahest vastupidi - meil on võimalus õppida. : )
Vasta
#10
Helista Vollile. Tuleb teeb asja korda ja teeb muudki veel kui tahad.
Vasta
#11
Vabandust, Minaelan, kuid see kõik on antud teema kontekstis irrelevantne ja asjaosalist tekkinud olukorras lahenduseni ei aita.
Vasta
#12
Need mainitud nn. bestsellerid juba suht vanad aga loomulikult pole oma aktuaalsust kaotanud. Kui kedagi aitavad üle saamisel hirmust tundmatu ees, jah, ka tore.

Dao.
Veel. Mingi võõra susserdaja oma majja lubamine on tegelt ka selles mõttes natuke... kuidas nüüd öelda... riskantne(?), et kui see meedium oma tööd ei oska, siis hea asemel võib hoopis teistpidise käki kokku keerata. Tehakse näiteks mingid "augud" lahti, mida kinni ei taibata panna või muu jama.
Selles mõttes jah, kui ise hakkama ei saa, valige hoolsalt, keda oma personaalsesse ruumi ehk koju nö. energeetiliselt mööbeldama lasete.
Vasta
#13
Olen ka lugenud nii Hinge rännakut, kui Hinge saatust ja ei saa aru kuidas need kaks raamatut aitavad seda konkreetset kummituse lugu lahendada. Newtoni raamatud on ilus tilu-lilu, nö energeetilise maailma õied, annavad meile siin lootust paremaks, aga ei sega igapäevaseid kannatusi.

Hinged satuvad meie ilma igasugustel põhjustel.Kes on olnud enesetapja, kes on surnud noorelt või vägivaldselt või üksinduses raske haiguse kätte või veel mis iganes surmapõhjusel. Osad ei saagi aru , et nad surnud on. Kellel on lõpetamata asju mis ei anna rahu. Sellised hinged enamasti annavad endast märku ja loodavad , et keegi elavatest aitab neid nende hädas. Poltergeistid on enamasti laste hinged, vahel laenavad asju mängimiseks ja siis kui nendega ilusti rääkida, toovad tagasi ja leiad asja sealt kus ta kohe kuidagi olla ei saanudSmile Räägitakse, et tüdrukule tuleb jätta väike nukuke, poisile mänguauto. Lähedaste inimeste hinged pole agressiivsed, nad võivad tulla hoiatama või mingeid sündmusi ette teatama, kui nda just oma eluajal pole tegelenud musta maagiaga. Siis on asi karmim.

Saan aru, et te elate üürikorteris kus on sees eelmise elaniku asjad. Sellest võib järeldada, et tegemist pole teie lähedase inimese hingega vaid kellegi teisega, kes on sinna kinni jäänud ja nüüd otsib abi või tahab midagi edasi anda. Võimalik, et ta on seotud mingi vana asjaga seal korteris. Kuna korteris on elanud omanikud, olnud palju muid elanikke, siis pole kuidagi võimalik välja selgitada kes seal elas ja millega tegeles või kuidas suri. Ka pole võimalik, ilma spetsialistita välja selgitada, kas see kummitus on seotud mingi asjaga või on lihtsalt tegemist kohamäluga.
Kui oma kodus , kus on kõik asjad teada ja tunda, ilmub kummitus teab kust ja ise pole nõidustega tegelenud, siis võib küll otsida võõrast eset ja kindlasti leitakse see ka üles, ning pärast majast väljaviimist on ka kõrvalised tegelased läinud.
Kui nüüd seal korteris on keegi tegelenud maagiaga, avanud portaali, kutsunud välja vaime ja pole neid sulgenud või minema
saatnud, siis on asi tõsisem. Enamasti on portaalideks peeglid. Välja kustud hing, keda pole tagasi saadetud võib olla vägagi tige ja ise teda rahustama minna pole mõtet. Pühitsetud vesi, patjushka ja kadaka suits ajavad ta veel tigedamaks. Sihukesed hinged vajavad oma olemasoluks energiat ja seda saavad nad elavatelt, kuni elavate haigestumise ja surmani välja. Maagia tagajärjel avatud ja sulgemata portaalidest tulevad siia ilma kõik, kellel vähegi viitsimist on. Ka teisetest ilmadest meile tulnud olendid tarbivad oma eluks elavate energiat. Igasuguste tegelaste tagasi saatmist ja portaalide sulgemist peab toimetama see , kes ka ikka teab mida ja kuidas teha.

Naut annab head nõu. Hirm pole kõige parem emotsioon selles olukorras. Vaim on ise segaduses ja tajudes teie hirmu, läheb ta veel rohkem väge täis, sest ta toitub elavate energiast, emotsioon on ka energia. Tema hakkab rohkem kolistama, te kolite välja ja ta vaeseke on jälle üksi oma õnnetusega. Kui naine on tundlikum, siis üksi kodus olles rääkigu vaimuga. Häälega, siis on tal endal julgem ja proovida meelitada vaim kontakti võtma. Pakkuda talle võimalusi, võib olla tahab ta koputada ja nii saab kas küsimusi esitades asja uurida. Jah üks koputus, ei kaks või kuidas te kokku lepite. Või siis lihtsalt rääkida temaga ja avada oma mõtted ja tajud, ka nende kaudu saab vastused. Kui ga tajute ohtu ja negatiivsust, siis ei ole mõtet ise asja edasi torkida. Kutsuda kohale oskaja inimene. Siin on jälle Naut´il õigus: Igasugust susserdajat pole vaja.

Soovin edu kummituse probleemide lahendamisel ja palun omalt poolt meile kõigile teada anda kuidas see lõppes.
Vasta
#14
Peale sed, kui ma lugesin esimest postitust 25.02 õhtul, juhtus mul omal järgmine asi:

Mul on telekalaua peal jõuluajast jäänud väike klaasist kuusk, millel on pirn sees ja USB juhe järel. Juhtmega teleka või arvuti külge ühendades hakkab see vilkuma, kui seade on sisse lülitatud ja annab voolu. Aga tol öösel hakkas kuusk vilkuma, ehkki telekas oli kinni. See oli creepy!
Vasta
#15
(01-03-2019, 16:17 )Minaelan Kirjutas: Kas sinu lubamine para-webi monoloog-õpetajaks pole riskantne TÕELISTE parahuviliste jaoks. Smile1? Heatahtlik küsimus wink.
PS. Sain aru, mis sind solvas ja kustutasin selle.
_

Et mitte siinset teemat risustada, vastaksin sellele küsimusele mujal.
Kuna kõik su küsimused kostuvad pigem isiklikku laadi, siis ilmselt on õigem liikuda kuskile üldiste vaidluste teemasse.
Vasta
#16
Jep, Digitaria, head momendid.

(01-03-2019, 16:17 )Minaelan Kirjutas: _PSS. See "aukude" asi on nüüd küll ikka väga narr, aga see selleks.

Ja et mis on kellelegi narrus ja mis mitte.
Kuigi edaspidi võiks muidugi oma selliseid suht mittemidagiütlevaid "turtsatusi" ehk siiski põhjendada, Minaelan? Saan aru, sul on vaimude ärasaatmisel omad nipid ja kogemused?
Äkki oled hea ja jagad neid? siin on täpselt õige koht selleks.

Peegel jah, nagu ka Digi mainis, neile meeldib. Eriti vanad peeglid nö. nende endi ajast. Miks? Sest see on üks vähestest vahenditest, kus nad saavad tõestuse iseenda olemasolust (mis on suht habras), seega peegeldusi nad ka otsivad. Kui selline nende ilmutamine seal (kusjuures misiganes peegeldustes, ka õhtustel siseakendel jne) teid segab, katke kinni või visake selline peegel kahetsuseta minema (nagu eelpool ka tehti). Soovitatakse lausa maasse kaevata (peegelpind allapoole), kuid ma ei tea, kui ökoloogiline see oleks. Peeglite purukslöömisel väga mõtet isiklikult ei näinud, kuid ilmneb, et see oleks mingitel juhtudel ehk soovitav. See lõhub ka selle kummituse teatud mõttes. Kuid.. see on taas vägivald. Justkui...

Kasutada koputust “kõnevahendina” - ka hea point. Meil oli näiteks vanatädi juures maal 1 koputav laud (tehtud ilma naelteta), kus ka olevat ühe muldvana taluperemehe vaim sees. Sai sellega maast madalast nö. ringi koputatud. : )

Ka Digitaria mainis hirmu. No ma ka kordan ennast: misiganes hirmunud olek on tõesti nagu moospurk neile. Kusjuures paljudele nö. madalamadimensioonilistele. See. mis neile aga juurde tuleb - sellevõrra jääb midagi kuskil mujal vähemaks. Kus? ikka inimeses. Näiteks elu energiat. Õige.
Seega saada oma julgus ja hirmuta olek (sõltumatus) tagasi on suht esimene asi üldse.

Mis on narr ja mis mitte, eks seda otsutab igaüks omaenda kogemusest.
Lehvitada käega tadaa ja läinud nad ongi?
Mnjahh.

___________

No ok, võtame näitena nö. tüüpseisu.
Kõige pealt, nagu ütlesin: tuleb luua kontakt.
Nagu öeldud, kõigiga iga ehmunud vaimuke jutule ei tule. Võite kutsuda või Vatikanist kõige suurema kongus ninaga eksortsisti, vaimolendid "teenetemärke" ei vaata, mõned räägivad ühega, osad teisega, osad ei kannata mehi, osad naisi, osad blonde, osad brünette jne. Küllap see on kõik nende infovälja mälestuste või traumadega seotud. Nagu igal haavata saanud või katki tehtud inimesel.

KUi see kontakt aga on juba loodud (olend ilmutab end, püüab midagi näidata jne.), ma minisin: see on juba suur asi, kui saite temaga nö. liinile.
Edasi tulebki püüda sellest õnnetust eri vahenditega aru saada, et mis teda vaevab või mis tal öelda on. Vahest, kui ta saab nö. südamelt miskit ära, lahkub ta tõepoolest ise. Oleneb siis sellest nö. raskuspunktist, mis temas on.
Aga nüüd tulebki see justkui "narrus"(?) mängu.
No ikka näitena. Saadate “temakese” ära. Küsimus: kuhu?
Ok, oletame, et kuskile sinna ülespoole. Küsimus: kust te teate teda juhendada? Olete seal ise käinud?
No ok, näitate näpuga lae poole ja et katsu nüüd, tibu, jeehat tõmmata?
Küsimus: mis teha, kui ta ei saa aru, mist te mõtlete? Mis üles? Mis see tähendab? Pööningule ilmselt--?

Ok, kutsume abiks mõne nö. võimsama olevuse. Kes kasutab siin “kullerteenusena” peaingleid, džiizaskraisti, krajooni või muid tegelasi, oma deelo. Ikkagi küsimus: kust te teate, et see ÕIGE teile tuleb? Ka madalamad olendid oskavad end siiski väga hästi maskeerida ning võtavad tihtilugu justnimelt sellise helge ja koheva kuju nagu täpselt teile meeldib.
Sealt edasi küsimus: kuidas te eristate neid õigeid valedest? (Kuskil ma seda juba küsisin ja vastust ei saanud).
Samas tõesti, kui olete käpard, siis satub see vahevaim siinsest vaheilmast hoopis sinna allapoole. Ja nö. süüdi jääb selles see kodanik, kes seda diili “vahendas”. Ehk see sosssepast “meedium”.
Osutades aga ühe nn. madala teenuse (oma rumalusest), saab seda kodanikku ka edaspidi loodud liinil kasutada.

Ok, oleme ikkagi ehk optimistlikud ja oletame, et tuleb see nn. õige ning aitab õnnetuksel minna. Oletame, et kõik siisk kulgeb priimalt, "kiiresti ja stiiilselt". Hiilgav.
Aga kui ei kulge? Kui see vaim keeldub minemast? See pole üldse haruldane juhus, sest tihti on nad suht konfjuuzis, ei oska ennast väljendada, ei saa harjumatusest meist aru või lihtsalt on oma “maise” ümbrusega juba niivõrd harjunud.
Või tuleb talle appi just see "keegi" mitte ülevalt vaid alt.
Arvate, et see kõik pole oluline? Fine. Tehke proovi, mis seal ikka.

Antud juhul palus inimene justkui nõuannet, seega räägingi vaid oma kogemusi.



Kui otsustate aga mõne meediumi kasuks, ka tore. Ilmselt. Loodan, et leidub see õige ja hea ja tubli ja proff ja eetiline.
Kuid kordan: testige seda “spetsialisti” täiesti süümekatevabalt enne, kui ise kogu jutu talle ette räägite. Vaadake, kas ta üldse saab aru, mis probleem teie kodus on või näeb ligilähedaseltki samu asju, mis teie.

Selles mõttes olen ma jah, suht skeptik (oo, kui asjakohane termin siin rubriigis : ) ja ärgitan esmajärjekorras inimesel endal nende oma kõige sakraalsemate kihtidega (meie hing ja ka meie kodu) tegelema.
Võite kutsuda pottsepa ahju laduma või palgata raamatupidaja olukorras, kus teised teevad kiiremini-paremini ja teenust on lihtsam sisse osta.
Nõus.
Nn. hingemaastiku spetsialistidega aga on siiski terve armaada neidsamu susserdajaid, kes peksavad ikka totaalselt segast ja klopivad vaid kena kopika (või feimi) nimel õhku. Jajah, vaadake või meie enda "Selgeltnägijate tuleproovi". Ikka idiotism kuubis. Pardon.

Üleüldse leian, et sellistes olukordades olgu täistasu näiteks peale nähtavat resultaati. (Misiganes tasu rahas või moosipurkides või teenustes.) No pakkuge seda võimalust, vaadake, mis nad selle peale ütlevad. Meedium, kes endas ei kahtle, seda see asjaolu ei heiduta. Kuigi mingil põhjusel võib ka temal asi ebaõnnestuda just nimelt neil nö. vaimu “isiklikel” põhjustel.

Otsustate muidugi oma kodu ja rahu suhtes ikka ise. Aga pange siis kapinurgale "tasuna" ka just selline rahasumma ka juba sellise mõttega, mida te olete nõus ära andma.
No näiteks ka oma lolluse eest. Kogemus ometi maksab ju ka midagi.
Selles mõttes jah, kaotajaid pole. : )

________________________

Vabandage see minu mõnevõrra ekstreemne pragmaatilisus.
Ma lihtsalt... eeh... olen ise mitte vähe maksnud. Nii otseselt kui kaudselt.
Sest olin ka loll ja ei uskunud, et tean ja näen ise paremini ja noh... lihtsalt uudishimulik (loe: naiivne. ehk ikka loll) olin muidugi ka.
Vasta
#17
(03-03-2019, 11:22 )Minaelan Kirjutas: Ei usu, et tavainimene suudaks vaime ära ajada, eriti kui need on kohavaimud. Kui aeg tuleb, lahkuvad vaimud ise oma "vaimukoju".
Kohavaimudest rääkides, siis neist tõepoolest tavainimene lahti ei saa.
Huvitav millised ehitised seal Õhtu põik varem asusid?
Kas tegu pole mitte Saksa Seltsi Kvartaliga?

Saksa seltsi kvartal asub Pärnu ajaloolise kindluslinna territooriumil - 1696.a. rajatud bastionaalkindlustuste süsteemi kuulunud bastion Luna lähistel - mis tänapäeval tuntud Vallikääruna. Nagu aru olen saanud, siis see Õhtu põik maja asub samuti Vallikääru lähedal.
Järgneval lingil ülal paremal on
Fotodel (Andres Niine erakogu) Saksa seltsi kvartali ajalugu ja videol aasta 2014 - Saksa seltsi kvartali tänapäev

http://www.dtz.ee/saksaseltsikvartal/

Kui vaimud tülitavad, siis peaks alguses ikka ajalugu uurima. Pealegi on Pärnu ajalugu ju päris huvitav.


Vasta
#18
Kõigepealt tänan kõiki arutelus osalemast Smile Ehki mingil hetkel muutus see paari inimese vaheliseks aruteluks siis tore on lugeda Smile Kõik see nõu ja info on väga väga teretulnud. Viib mõtte selleni mille peale ise ei tulekski.

Kõigepealt vabandan, et pole jõudnud ega jõua hetkel kõigile postitustele individuaalselt vastata. Elu vajab elamist ja toimetused toimetamist. Loodan, et mõistate ja keegi kuidagi isiklikult ei võtaSmile

Kuna sain aru, et igapäeva elu pakub teatud määral huvi siis teen väikse update. Pärast viimast postitust oli nn meeldivalt vaikne ja midagi "tavalisest" suuremat ei olnud. Ehk suuremaid asjade liigutamised jne.
Kuna kaasa on mul teatud võimetega ja minu jaoks üllataval kombel, oskab ta nö kaarte panna või kuidas seda ka nimetada. Seetõttu võttes kuulda teie nõu siis soovitasin tal kaartide läbi nö küsimustele vastust saada. Kuna ta polnud seda kaua teinud siis sai küsida ainult 3küsimust kuna selleks ajaks läksid nii kaardid kui ka tema käed jääkülmaks. Minu jaoks täiesti uskumatu kuna vaatasin seda nn sessiooni pealt ja sellises toasoojuses oli uskumatu et käed nii külmaks saavad minna. Igatahes, ta küsis kolme asja.(see juhtus siis sellel laupäeval). 1. asi oli see, et kas me peame ära kolima ja kaardid näitasid, et suure tõenäosusega. 2. kas ta teeb meile füüsiliselt viga ja kaardid näitasid et vähetõenäoline.
3. küsimust ma kahjuks hetkel ei mäleta, küsin kaasalt üle kui koju jõuan.
Kuna kaasal meediumi pool või kuidas seda ka nimetada ei ole välja arenenud/arendanud siis ma näen kui kurnav see tema jaoks on et kaartide kaudu rohkem nn infot saada. Ja ma täiesti mõistan teda.
Viimane olukord nüüd juhtus eile kus vannitoas dušši kardin tõmmati ette kui kaasa tahtis vannituppa minna ja siis lükati eesti ära. Pärast seda tõsteti kardin ülesse, nii poolele kõrgusele kus see õhus siis seisma jäi. Naine seepeale küsis häälega, et "mis sa soovid?" mille peale midagi ei muutunud. Ja siis küsis ta "kas saad aru, et see on hirmutav ja palun lõpeta kohe ära see". Sellepeale siis kardin langes ja kõik oli selline nagu ennem, nagu polekski midagi juhtunud. Täna on tal vaba niiet koju jõudes selgub, kas oli vahepeal veel mingeid huvitavaid intsidente. Hetkel proovime otsida ikkagi kedagi meediumi kuid üpriski skeptiliselt kuna igasuguseid ka ei sooviks kohale...

Jah kindlasti suudaks mu naine temaga rohkem suhelda kuid mõistan teda ja julgen vaid ette kujutada, et kui on olemas selline võime mida päris täpselt ei mõista, et kui hirmutav see olla võib teatud hetkedel. Mitte just niivõrd need olukorrad kui just see võime. Teadmine, et sa oskad midagi mida päris täpselt ei mõista. Nagu öeldakse, inimesed kardavad seda mida nad ei oska mõista. Loodan, et saite mõttest aruSmile
Ja saan aru ka sellest kui ta ei soovi sellel alal oma nö võimeid arendada. Igaühe jaoks erinev Smile

Igatahes, elame päev korraga ja vaatame mis järgnev toobSmile
Vasta
#19
Ma FBst lugesin, et Kalju Paldis oli Pärnus just veebruari lõpus ühe sarnase juhtumiga tegelenud. Kui hätta jääte, vb saab temaga konsulteerida? Ta on rohkem küll maaenergiate-mees, kuid tolle vaimuga ta igatahes suhtles.
Vasta
#20
Nojah kui ma oma seisukohta avaldan saan kindlasti jälle vastu pead...aga...
Kui ainult üks inimene „näeb“ asjade liikumist, teised mitte on tegemist aju kiiksuga. Sama nagu ettenägemine – „ma ju täielikult teadsin , et nii juhtub“...deja-vu ja nii. Isegi kui kohvikruus nina all liigub laual paarkümmend sentimeetrit on peas olev vastuvõtu viga.
Mitu inimest kogevad...siis on asi veidi teistmoodi. Sellisel juhul võib olla tegemist koos hallutsinatsiooni nägemisega või siis tõepoolest füüsilise nähtusega. Viimast on võimalik alati mõõta. Milline jõud või impulss liigutab kardinat? Kust see tuleneb? Kindlasti saaks seda ka filmida. Mingi aeg tagasi oldi siin ju huvitatud kummituste pildistamisest, päris hea võimalus tunduks.
Aa...Mannu juba jõudis kommida...jah...kuigi ma sellistest kummituste nähtustest eriti huvitunud pole, sest ikkagi olen suht veendunud, et lihtsalt astraalimaailm veidi tembutab. Kui Kalju Paldis on selles tegija siis muidugi võiks tema poole pöörduda...Smile

Vasta
#21
DAO
Isiklikult nüüd kellelegi siin vastama küll ei pea, ma arvan.
Sina küsisid abi, teised siis räägivad oma kogemustest ja eks te seal ikka ise otsustate.

Antud juhul olete juba muidugi täitsa tublid juba, et annate käsklusi ja puha. No näed, kuulab see kummutikummitus sõna justkui küll.
Ja et kardin lausa niiiiiiiiiii palju tõusis?? Ossa.
Ma ka soovitaks video teha. : )

Ja kutsuge tõepoolest abi. On juba aru saada, et te ise ei saa mingil põhjusel hakkama.
See on ok.
Loodame, et läheb okipokilt.


Q11
Sa meil väike skeptik ikka. : )
Mis tähendab "astraal tembutab"? Konkreetselt. Ja ehk mõni omakogemuslik näide ka, kui raatsid. Mersii.
Vasta
#22
No omakogemuslikult olekski see deja vu nähtus. Ehk konkreetselt on igalühel ju see nähtavana (mida ma näen) erinev. "Wow" efekt..siis. Muidugi mida ma ise ikka nö "ajukiiksuks" nimetaksin...Smile
Vasta
#23
Aga mõni sinu astraali tembutus siiski? Ehk mitte niipalju siinses "asjade liikumise" kontekstis...
Või... peab jälle sobivama teema ehk selleks kuskilt otsima. Kuigi oleneb, mida sa sa vastad.
Vasta
#24
No jah..on mõned. Muideks see parandus deemoni suhtes oli Sul õige. Tegelikult on Ta Daemon või siis Daimon. Deemon liigituks ego erinevate janude alla. Inglinähtus siis on....samamoodi nagu astraalinähtus olemas. Ja ma ei tõlgenda neid...las nad olla.
Hmm...Sa Naut näed ikka vist kahesust...ma ei näe. Kui märkisid, et Näed distantsilt(mina ei oska seda) siis peaksid ju aru saama...Smile
Vasta
#25
(27-02-2019, 11:24 )Aadu66 Kirjutas: Helista Vollile. Tuleb teeb asja korda ja teeb muudki veel kui tahad.

Tervendaja Volli: "Niisama lõbu pärast ei maksa kummitusi torkida!"

"Minult on küsitud, mis on kummitus ja mis on inimese hing? Need on üks ja sama. Inimesed nimetavad neid küll kummituseks, kuid tegelikult on see inimese surmajärgse energia kogum. Mingil põhjusel jääb lahkunu hing maa peale, ta ei saa ära minna."

Volli sõnul on see surnu eeterkeha, mida võib teinekord fotodelt näha valgete rõngastena, isegi nägu võib olla aimatav. "Või siis inimene näeb vaim­olendit riietes, seismas voodi juures või ruumis liikumas. Nii et täiesti reaalne lugu, ei ole väljamõeldis."


Kummitused kütavad kirgi – kõik pole sugugi ulme. "Filmides ja raamatutes on neid asju sadu versioone. Kas või selline juhus, kus mees tuleb õhtul purjus peaga koju, hommikul ärgates aga avastab, et naine on kõrval surnud. Mees saab tapmissüüdistuse, kuigi ta pole juhtunus süüdi. Naine on oma eelmises elus, enne kohtumist praeguse mehega, lasknud kellegi oma teelt kõrvaldada ning see hing tuleb kättemaksuks teda ära koristama. Need asjad on reaalselt olemas, seepärast ei maksagi kummitustelugusid üle võlli tõmmata," räägib Volli.

Mis aga Kalju Paldisesse puutub, siis tema kohta on samas artiklis kirjutanud:

Paldist on kutsutud kummituste välju mõõtma väga erinevatesse paikadesse. Hiljuti käis energomees kummitusega vestlemas ühes korteris. Kõigepealt palus too peremehel pitsi viina kallata. Omanikul tõusnud kulmud imestusest juustepiirini, kui vaimuga vestlemise ajal viin klaasist haihtus, ilma et kellegi käsi oleks viinapitsi puutunud. Paldis selles aga midagi imelikku ei näe, et kummitus veidi viina palus. "Kummitus joob ka konjaki käest! See ei ole ulme, küll aga naljakas vaatepilt."

https://www.ohtuleht.ee/660567/kummitust...-mingi-aeg-
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,177 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 45,844 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,508 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,847 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Nähtav kummitus jälitab! Vaba mees 4 3,853 06-05-2012, 22:32
Viimane postitus: star scream
  Kummitus Heireka 7 5,882 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,255 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,775 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 18,828 28-02-2011, 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  Illusioon või kummitus? xCruelCupcakex 8 4,933 16-12-2010, 23:11
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat