Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristlastele
Autor Sõnum
Mina Olen Eemal
Tavaliige

Eile 19:01
Postitus: #101
RE: Kristlastele
Ma olen siin seda tulevikku juba kamaluga loopinud.

Aga siin läheb ju jälle isikuliseks. Teema on ikkagi kristlus..
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

Eile 19:08
Postitus: #102
"Aga siin läheb ju jälle isikuliseks. Teema on ikkagi kristlus.."
Seda küll.... aga nagu ma siit näen on see laste müstikanurga all...niiet eks lapsed ikka omavahel kisuvad...Smile
(selle postituse viimane muutmine: Eile 19:09 Q11.)
Lokster
Vana kala

Eile 19:14
Postitus: #103
No nää kui põhjalikult saad rääkida mitte millestki. Selgitada mitte midagi. Edasi anda sama palju ning postituste mõtekust-vajadust põhjendada...... KÕIK SEE mina olen ja hetk ja vaatleja ja ........blah-blah on üks sossuvossu . MINA - on personaalsuse-eraldatuse selgitussõna. HETK -aja selgitus. OLEN-olema on liikumine ajateljel ruumi suhtes. Valele teele kallutasin? No aga sul pole õiget ega valet ju ? Smile Kui keegi pole olemas, ei sünni ,liigu ega arene , siis mis ( mitte kes ......kui tahad) on selliste nähtuste koondnimetus või eraldi kirjeldus-määratlus? Mina peitusemäng iseendaga? Kes või mis on minast eraldi seisev ise ? Kuidas nad saavad lahus olla ,et peitust veel mängida? Mille-kelle sisse ,mille-kelle eest? Millises ruumis? Ja see tähendab ju liikumist kustkilt kuhugi jne. ....... saad aru millist jama sa ajad? Mõte ei jõua sinna? Seega sinu isest eraldi on mõte. Üks väike ja saamatu mõteke ,mida polegi olemas. No nii p.....s filosoofiaga pole sul ikka veel mõtet oma magu toiduga täita. Toitu ju polegi. Nälga ka. Mis krt see mugib sinust eraldi. Kas sa siukest juttu ka siis räägiksid kui elaksid kusagil , kus ellujäämine hõlmab päevast 99 prossu energiat? Kusagil külmas ,vaesuses ja kaitsetuses? Sellised nähtused nagu kaastunne ,empaatia või teistega arvestamine pole sind kindlasti külastanud -vaevanud. Nojah , need nähtused on ju madalaarenguliste, rumalate, saamatute ja vähefilosoofiliste primaatide omadused. Umbes nii ,et sina supled õnduses aga sa oled ühtlasi ka kõik muu ,teised ja ülejäänugi. Las need olla ka siis sinu eest ka muud. Sina ja mina ja tema ja meie ja nemad ja ......kõik on ju SINA?
(Eile 19:08 )Q11 Kirjutas:  "Aga siin läheb ju jälle isikuliseks. Teema on ikkagi kristlus.."
Seda küll.... aga nagu ma siit näen on see laste müstikanurga all...niiet eks lapsed ikka omavahel kisuvad...Smile

Raukhinged panid tatthinged jälle paika jah? Vat ei kipugi sinna seniilsus- alzhaimer-parkinsoni levelile. Ei no sa oled ikka NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ära tõusnud . Kuhugi ego kõrgema leveli püramiidi tipu lähedale.
(selle postituse viimane muutmine: Eile 19:17 Lokster.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

Eile 19:25
Postitus: #104
Hea Lokster! Ma ei mõista Su probleemi olemust ja küsimust. Palun täpsusta.
Ole hea, püüa ka lisada, kellega räägid. Vahepeal "911" ja vahepeal "Mina Olen"
Mul läheb endal kah nii sassi, kes ma siis olen Laugh
Hetk ei ole ntx minu teema. Seda räägib 911. Ma arvan mõistvat seda aga tema ikkagi oskab seda paremini Sulle selgitada.
Selle Mina jutuga on teine teema avatud, see jutt siin läbustab asjalikku teemat. Olen modele tänulik.
Lisaks võiks in. Lokster ka avada siis kas. "Mina Olen" kritiseerimise teema vms, see on ju teine teema. Las ma lammutan seda kristlust rahulikult ja keda huvitab, võib teema arengut jälgida.
Lihtsalt fun ju.
P.S.
Vot üks on selge...
Õigustama- ei pea ma küll mitte midagi- mitte kellelegi.
Tahan olen vait, tahan-
nokin nina.
Minust ei saa kinni võtta.
(selle postituse viimane muutmine: Eile 19:40 Mina Olen.)
Q11
Vana kala

Eile 19:32
Postitus: #105
Sa Lokster oled vist millagil "spirituaalne" otsija olnud ja selles kõiges pettunud?
Õnneks ma sellistest asjadest ei tea suurt midagi.
Mispärast sa arvad et õndsuses "supleja" on leidnud Mina?
Maine kannatus on paratamatus....aga...seal sees pole "kannatajat"...mõistad?
Igasugused nähtused, ükskõik millised need ka poleks saaksid vaevata "kedagi".Aga kui see keegi on lihtsalt illusioon, siis keda see vaevaks? Kas televiisori ekraan kannatab kui ta näitab tapmist, nälga, piinamisi? Ei...peale filmi lõppemist on ta täpselt samasugune.
------

aa nägin nüüd, et Sa Mina Olen oled juba postitanud...jah heaküll ma enam siia ei tipi...Smile
Mina Olen Eemal
Tavaliige

Eile 21:23
Postitus: #106
(Eile 15:01 )Lokster Kirjutas:  Nagu ma ütlesin - jutt pole manitsus ega hirmutamine. Eelkõige hoiatus. Kui oma siseilma sitta ikka pritsitakse üle maa ,siis tegutsen vastavalt.

.

Ohoo, meil on siin tegutseja tekkinud!
Mulle meeldib mängida.
Ole hea, tegutse siis vääriliselt. Ma sääski ei tapa aga ära pühin küll...

Nüüd mul tuleb meelde ka see kuidas ühes teises foorumis olid "ülemast rahvusest"...
Eks sealt see kiunatus tuligi.
Muidu nii jumalavastane ja samas nii pühausklik?
Peidad kristlust enda sees?

Ja ära arva, et ma ei mõista Su keelt. Ära tule mulle rääkima empaatiavõimest! Ära tule mulle ette heitma mu tegemisi! Kui sul on parem lahendus, siis paku välja aga on selge, et selline ruumiline präuskamine mis Sa siin hetkel teed ei tõmba minu tähelepanu.
Kõik mos ma teen, on inimkonna hüvanguks.
Kurdad, et ma ei loe Su postitusi. Loen küll ja saan täpselt aru, mida Sa mulle ütled.
Räägime siis.

Ütled, et andmine ja saamine on paigast ära. Kas inimkond on siis vähe saand?
Nüüd on viljalōikusaeg.

Kas Sa ikka annad endale aru, et mina ei räägi siin vaimsusest ja hingeaurast vaid ma räägin reaalsusest. Sellestsamast milles ninali kukutakse vōi reaalsemast veel.

Ma ei ole siin kristlust levitamas. See on üks pisike detail.
Ma kogun hingi.
Reaalseid.
Inimesi.
Enda ümber.
Nii kristlusest
Kui poliitikast
Kui koeraarmastajate hulgast.

Ja ma liigutan reaalseid nuppe.
Ja reaalseid pindasid.
Ja kasvõi mägesid.

Ma võin aja seisma panna ja sündmused hetke tuua.
Ja sa ei kujuta ette milline lapsemäng see minu jaoks on!
Ja Sa mõista, et mu käes on juba tuhandeid hingi.
Ning ma ei ole veel isegi alustanud!

Ma ei pea Sulle oma jõudu tõestama ja hakkama riiki kukutama.
Aga tõestuseks- siis tea
Et ma võtan meie riigilt
Lipu
ja
Vapi
ja
heidan prügikasti
Hümni

ja seda veel
Aplausi saatel.

Nii olgu, nii on ja nii jääb!

Ja ära tule mind enam hoiatama
ega sõrmega siin viibutama.

Sest Sul ei ole vähimatki aimu
mida mina tean.

P.S. A ma ei pritsi üle maa. Ma täidan ruumi. See on oluline erinevus.
Ehitan nagu autocadis kiht kihi haaval. Igle alale on oma kiht.
Nagu arhitekt.

P.P.S.
No kui delfit mainisid, siis järelikult tead, et ühes kihis ma ju lubasin ajakirjanduse korda teha ja
nagu mu hea vanatädi ikka ütleb
"Mis ni????kutu-
see maksetu."

wink nii lihtne see kõik ongi Laugh Laugh Laugh
(selle postituse viimane muutmine: Eile 22:58 Mina Olen.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog