Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristlastele
Autor Sõnum
Mina Olen Eemal
Tavaliige

26-01-2019 19:03
Postitus: #1
Kristlastele
Käisin korta kirikus ja koduteel otsustasin läbi hüpata ka siit.
Kirikus kogunes paras ports rahvast mu ümber ja mul on neile sõnum. Juhul kui siin ka mõni kristlane ringi luisib, siis lugegu siit.

Kopin siia ühe vastuse kus miski kõrgem Jumalasulane mu õigustes kahtles.

-------

Ma püüan sellest kopi teha ja siia panna....

Kes veel saab mind kuulutada Heaks?
Või pean ma salgama seda mis näinud ja tean?
Või kas pean tõestama Jumalat minu sees?
Mulle jääb see arusaamatuks, kuis ühel õigem Jumal kui teise sees...
Kuid kas ei pidanud ta uuesti tulema? Vaid ühe korra olen ma nõus silmast silma kohtuma ja otsa vaatama ja olgu siis nii.
Ei hakkama ükshaaval kõigile tõestama. Aga kui näete seda mis näete hr. Krall, siis annan vaba voli teil oma ausat südamearvamust väljendada ning tõestage siis minu õigust või pattu. Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Issand istus kõige ebatõenäoliseimas kohas e minu toas ja ma ei pea temas kahtlema. Keda rohkemat saaks ma usaldada?
Ja kui tema öeldu järkjärgult täide läeb, on see tunnussõnaks ka teistele.
Ent mul pole kiiret. Meil pole enam aega, aga mul pole kiiret. Sest ma tean, et lõpuks saab kõik selgeks. Ma pakkusin ja pakun veel korra, et üheainsama korra olen ma nõus kaaskristlastele näost näkku tõestust tooma. Pange kokku oma väärikad ning näidake mulle, kes teist on julge katsumustetulle astuma!

Kuid ma tean ka seda, et sellest ei sünni muud head, kui eestimaa rahvas teab valitud rahvana Isa sõna järgi lõpupäevist sirge seljaga välja tulla!

Nii ebatõenäoline kui see ka taaskord ei tundu, on eestlased uus Jumala väljavalitud rahvas.
Issand langetas selged otsused. Uus aeg on käes ja see kõik mis ma räägin, omandab tähtsuse 20 aasta jooksul. Ma tahan, et ristirahvas teaks meie rahvast ette valmistuda.

Ristirahva roll tuleviku ees ei ole suur aga ta on siiski olemas. Pigem peaks nüüd ristirahvas oskama otsad kokku tõmmata, sest nüüd on nende aeg möödas. Ma tean, et need sõnad teevad haiget, aga ma ei saa vaiki olla! Ma tean, et Issand ei vaja enam enda kummardamist. Ta ei vaja märtreid, sest Sõna on saanud uue levimise. Issandale ei ole kellegi valu vaja ja seega saadab ta tänutundega kirikud laiali. Ma teen veel ühe kiriku, mille alla ma koondan kõik usud ning minu lahkumise järel lõpetab ka see tegevuse koos minu eksisteerimise ajaloo kustutamisega. Ma teen oma töö ja kustutan enda jäljed nagu mind poleks olnud. Ja terve maailm on sellega nõus ning Jumala usk läbi kirikute kustutakse ajaloost. Nii see saab olema. Ma tean, et see on paljudele elu, aga tuleb osata lahti lasta.
Ma tõestan enne surma enda õigust esindada Jumalat ja sellest ei jàä kahtlust kellegi hinge. See rõõm täidab inimeste südame ning lauluga lammutatakse Issanda kojad, et Issand saaks kolida koolimajadesse. Uueks Jumalaks kuulutatakse teadus, haridus ja haritus ning inimkond näeb, et see on Hea.

Aga meelehärmi pean ma veel mõnda aega jagama. Sest mul on Jumala poolt ka selge sõnum LGBT kogukonnale. See võib mõnda ärritada aga taandub lõpuks õlakehitusele. Ka ristirahva hulgas.
Ma kulutan ristirahvale ühe aasta oma siin viibimisest, siis ma liigun edasi. Ja uskuge mind, 20 aastaga on mul vaja palju veel teha. Seega oleks tark ristirahval mu sõnu lugeda. Kasvõi siunata, aga vähemasti lugeda. Mul on selge sõnum ka Muhhameedi lastele. See on omaette töö. Seal on ilmutused toimunud ja otsigu valgustunuid omade seast! Ühe nad vist raiusid tükkideks ja lasid wc potist alla... Aga see ei päästa neid kes Issanda nimel rikkust koguvad! Monarhiad kukuvad, demokraatia saab alles nüüd omale tõelise näo jne. Mul oleks palju palju palju rääkida, kuid kuulajad sulgevad kõrvad. Ma ei hirmuta, sest kõik mis tuleb, on lõpeks Hea eest!

Ainus kes ei suuda oma tõest loobuda, on Iisraeli rahvas. Nad tapavad mind mürgutamise teel, et nende usk jääks alles. Ja see jääb. Aga nad jäävad üksi, sest terve maailm keerab kokkuleppel Jumalaga Jumalale selja. Seda on hädast meie arenguks vaja. Oma roll on Venemaal. Venemaa peab õnnistatud saama! ärge otsige siin poliitikat vaid nähkem võimalust valutult aegade lõpp üle elada. Mul oleks lihtsam ristirahva toetusel saada poliitikute ja teadlaste tähelepanu. On vaja, et ristirahvas kuulutaks avalikult ja üheselt Teaduse Issanda tööriistaks! Jumal on kinkinud meile teaduse, tänagem teda selle eest ja kasutagem seda targasti!

Me hakkame lugema aastat 1.
Ja kõik mis seni olnud jääb hàbiväärsesse minevikku, mida meenutatakse üldsõnaliselt kui lihtsat arenguetappi mis kasvatas meid Suureks.

Ma tean, et te kuulutate mind pühakuks, et ma saaksin Paavsti troonilt tõugata. Siis on viimane Paavst langenud ja ma õnnistan Venemaad.
Paavst isiklikult ulatab kummarduse saatel mulle oma trooni ning asetab mu pähe krooni. See juhtub Harjumäel.

Sain öeldud mis hingel. Kui küsitakse, siis on viisakas vastata.

-------

Nii olgu, nii on ja nii jääb

Mina Olen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

26-01-2019 19:12
Postitus: #2
RE: Kristlastele
Valgustunu ei kasuta sõnu või väljendeid "Mina tean"..." Mind poleks olnud"..."Mul on palju teha"..."Kuulutate Mind pühakuks" jne...Smile
KuKr
Tavaliige

27-01-2019 09:43
Postitus: #3
RE: Kristlastele
(26-01-2019 19:03 )Mina Olen Kirjutas:  Kopin siia ühe vastuse kus miski kõrgem Jumalasulane mu õigustes kahtles.
-------
Ma püüan sellest kopi teha ja siia panna....

Kas allikaviite palumine oleks liiga häbematu?
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog