Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristlastele
Autor Sõnum
Mina Olen Eemal
Tavaliige

26-01-2019 19:03
Postitus: #1
Kristlastele
Käisin korta kirikus ja koduteel otsustasin läbi hüpata ka siit.
Kirikus kogunes paras ports rahvast mu ümber ja mul on neile sõnum. Juhul kui siin ka mõni kristlane ringi luisib, siis lugegu siit.

Kopin siia ühe vastuse kus miski kõrgem Jumalasulane mu õigustes kahtles.

-------

Ma püüan sellest kopi teha ja siia panna....

Kes veel saab mind kuulutada Heaks?
Või pean ma salgama seda mis näinud ja tean?
Või kas pean tõestama Jumalat minu sees?
Mulle jääb see arusaamatuks, kuis ühel õigem Jumal kui teise sees...
Kuid kas ei pidanud ta uuesti tulema? Vaid ühe korra olen ma nõus silmast silma kohtuma ja otsa vaatama ja olgu siis nii.
Ei hakkama ükshaaval kõigile tõestama. Aga kui näete seda mis näete hr. Krall, siis annan vaba voli teil oma ausat südamearvamust väljendada ning tõestage siis minu õigust või pattu. Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Issand istus kõige ebatõenäoliseimas kohas e minu toas ja ma ei pea temas kahtlema. Keda rohkemat saaks ma usaldada?
Ja kui tema öeldu järkjärgult täide läeb, on see tunnussõnaks ka teistele.
Ent mul pole kiiret. Meil pole enam aega, aga mul pole kiiret. Sest ma tean, et lõpuks saab kõik selgeks. Ma pakkusin ja pakun veel korra, et üheainsama korra olen ma nõus kaaskristlastele näost näkku tõestust tooma. Pange kokku oma väärikad ning näidake mulle, kes teist on julge katsumustetulle astuma!

Kuid ma tean ka seda, et sellest ei sünni muud head, kui eestimaa rahvas teab valitud rahvana Isa sõna järgi lõpupäevist sirge seljaga välja tulla!

Nii ebatõenäoline kui see ka taaskord ei tundu, on eestlased uus Jumala väljavalitud rahvas.
Issand langetas selged otsused. Uus aeg on käes ja see kõik mis ma räägin, omandab tähtsuse 20 aasta jooksul. Ma tahan, et ristirahvas teaks meie rahvast ette valmistuda.

Ristirahva roll tuleviku ees ei ole suur aga ta on siiski olemas. Pigem peaks nüüd ristirahvas oskama otsad kokku tõmmata, sest nüüd on nende aeg möödas. Ma tean, et need sõnad teevad haiget, aga ma ei saa vaiki olla! Ma tean, et Issand ei vaja enam enda kummardamist. Ta ei vaja märtreid, sest Sõna on saanud uue levimise. Issandale ei ole kellegi valu vaja ja seega saadab ta tänutundega kirikud laiali. Ma teen veel ühe kiriku, mille alla ma koondan kõik usud ning minu lahkumise järel lõpetab ka see tegevuse koos minu eksisteerimise ajaloo kustutamisega. Ma teen oma töö ja kustutan enda jäljed nagu mind poleks olnud. Ja terve maailm on sellega nõus ning Jumala usk läbi kirikute kustutakse ajaloost. Nii see saab olema. Ma tean, et see on paljudele elu, aga tuleb osata lahti lasta.
Ma tõestan enne surma enda õigust esindada Jumalat ja sellest ei jàä kahtlust kellegi hinge. See rõõm täidab inimeste südame ning lauluga lammutatakse Issanda kojad, et Issand saaks kolida koolimajadesse. Uueks Jumalaks kuulutatakse teadus, haridus ja haritus ning inimkond näeb, et see on Hea.

Aga meelehärmi pean ma veel mõnda aega jagama. Sest mul on Jumala poolt ka selge sõnum LGBT kogukonnale. See võib mõnda ärritada aga taandub lõpuks õlakehitusele. Ka ristirahva hulgas.
Ma kulutan ristirahvale ühe aasta oma siin viibimisest, siis ma liigun edasi. Ja uskuge mind, 20 aastaga on mul vaja palju veel teha. Seega oleks tark ristirahval mu sõnu lugeda. Kasvõi siunata, aga vähemasti lugeda. Mul on selge sõnum ka Muhhameedi lastele. See on omaette töö. Seal on ilmutused toimunud ja otsigu valgustunuid omade seast! Ühe nad vist raiusid tükkideks ja lasid wc potist alla... Aga see ei päästa neid kes Issanda nimel rikkust koguvad! Monarhiad kukuvad, demokraatia saab alles nüüd omale tõelise näo jne. Mul oleks palju palju palju rääkida, kuid kuulajad sulgevad kõrvad. Ma ei hirmuta, sest kõik mis tuleb, on lõpeks Hea eest!

Ainus kes ei suuda oma tõest loobuda, on Iisraeli rahvas. Nad tapavad mind mürgutamise teel, et nende usk jääks alles. Ja see jääb. Aga nad jäävad üksi, sest terve maailm keerab kokkuleppel Jumalaga Jumalale selja. Seda on hädast meie arenguks vaja. Oma roll on Venemaal. Venemaa peab õnnistatud saama! ärge otsige siin poliitikat vaid nähkem võimalust valutult aegade lõpp üle elada. Mul oleks lihtsam ristirahva toetusel saada poliitikute ja teadlaste tähelepanu. On vaja, et ristirahvas kuulutaks avalikult ja üheselt Teaduse Issanda tööriistaks! Jumal on kinkinud meile teaduse, tänagem teda selle eest ja kasutagem seda targasti!

Me hakkame lugema aastat 1.
Ja kõik mis seni olnud jääb hàbiväärsesse minevikku, mida meenutatakse üldsõnaliselt kui lihtsat arenguetappi mis kasvatas meid Suureks.

Ma tean, et te kuulutate mind pühakuks, et ma saaksin Paavsti troonilt tõugata. Siis on viimane Paavst langenud ja ma õnnistan Venemaad.
Paavst isiklikult ulatab kummarduse saatel mulle oma trooni ning asetab mu pähe krooni. See juhtub Harjumäel.

Sain öeldud mis hingel. Kui küsitakse, siis on viisakas vastata.

-------

Nii olgu, nii on ja nii jääb

Mina Olen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

26-01-2019 19:12
Postitus: #2
RE: Kristlastele
Valgustunu ei kasuta sõnu või väljendeid "Mina tean"..." Mind poleks olnud"..."Mul on palju teha"..."Kuulutate Mind pühakuks" jne...Smile
KuKr
Roogitav räim

27-01-2019 09:43
Postitus: #3
(26-01-2019 19:03 )Mina Olen Kirjutas:  Kopin siia ühe vastuse kus miski kõrgem Jumalasulane mu õigustes kahtles.
-------

Kas allikaviite palumine oleks liiga häbematu?
Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 16:17
Postitus: #4
No näed... Keegi hea inimene on kõik ilusasti lahti seletanud.
Siin ma olen.
Tere!

https://www.encyclopedia.com/environment...eme-beings

p.s.
viimane mis viimane. viimane paavst noh.
ma räägin... kino missugune. irw.
kirjutasin sellele artikli koostanud vanale 7 rida teksti. tundub, et ta on äsjapõlenud kiriku miskine vaime juht. loodan, et ta pyksi ei sittunud. muig.

p.p.s ma ei teadnud, et ta selle põlenud kirikuga seotud on.
ja kirja lõppu veel kirjutasin, et
"so I just wanted you to know, that The End is here."
(27-01-2019 09:43 )KuKr Kirjutas:  
(26-01-2019 19:03 )Mina Olen Kirjutas:  Kopin siia ühe vastuse kus miski kõrgem Jumalasulane mu õigustes kahtles.
-------

Kas allikaviite palumine oleks liiga häbematu?

No nyyd on see kusagil kustutatud bittide ja baitide avaruses Laugh Ma sain aru, et yldiselt pean ma oma jälje kustutama. Sorry.

Ja kui ma siin juba olen, siis ma kirjeldan paari sõnaga, mis ma vahepeal korraldanud olen...

Selle demokraatia asja sain lõpuni mõeldud, see on nyyd käivitatud. Sellega läheb aega aga see kasvab ise ajas ja ca 10-12 aasta pärast näete vilju. See on super lahendus mis paneb kogu demokraatia teistpidi tööle aga pmst kõik institutsioonid ja olemused jäävad samaks e üleminek on pea igasuguste kahjudeta (minust saab küll poliitvang :s - aga see on ometigi mu oma valik ja valutuim lahendus ja sellega saab veel topelt kino!)

Ütlesin, et lähen nüüd kirikusse...

Religiooniga on nii, et selle sain kah kontrolli alla. Käisin, tutvustasin ennast, ütlesin, mis ütelda. Ütlesin neile, et pole ime kah, et Issand rahva südames taandunud on, kui te seal oma pimedates kambrites kahtlast sodi suust ajate.
Ning oma sõnade eeskujuks läksin rahva hulka ja pidasin 12 jutlust millel oli 80000+ kuulamist ning meeletu tagasiside. Kõige uskumatumatelt.

See pedofiilia värk on mul hingel. Mulle teeb meeletult häbi, et mingid inimesed on otsustanud Issanda nime taha peitudes Jumala juurde kogunenud ilmsüüta lapsi ära kasutada...
Selle asja ma lahendan karmilt. See ma andsin natsidele. Nad on nüüd riigitüüri juures ja tõestagu ennast.
Pealeselle peavad nad olema valmis rahvaid laiali loopima. See on alles ees.

Hetkel lõbustan ennast süvariigi jälgimisega. See asi peab korda saama, see on hetkel kõigile nähtav. Jälgige Sõnajalgade tuulikute teemat. "Tuul kuulub kõigile!" muig.

Eks seda kõike on veel ja veel aga enamus ei puuduta teid lähiajal.

Nii olgu
Nii on
Ja nii jääb wink

Chill, paganarahvas!

(26-01-2019 19:12 )Q11 Kirjutas:  Valgustunu ei kasuta sõnu või väljendeid "Mina tean"..." Mind poleks olnud"..."Mul on palju teha"..."Kuulutate Mind pühakuks" jne...Smile

Muig.
Ma sain aru, et kui ma tahan, siis ma võin kõigele pähe kuseda.
Vot nii lihtne see ongi.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 17:13 Mina Olen.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 17:24
Postitus: #5
.....ahjaa... veel üks asi, enne kui taas edasi lähen...
Et las nad ehitavad selle põlenud narruse uuesti üles.
Las see jääb siis inimkonnale hoiatavaks mälestuseks inimkonna alpusest ja eneseimetlemisest.
Sest ülejäänud lähevad suuresti lammutamisele Laugh
KuKr
Roogitav räim

21-04-2019 18:10
Postitus: #6
Nagu oleks jooksu pealt kükitanud. Smile

Öösiti rääkis Pinocchio tikkudega - inkvisitsioonist.
Naut
katselendur

21-04-2019 18:38
Postitus: #7
Hehee. Mul tuli Notre Damiga küll kohe MinaOlen meelde. Logisin veel sisse ja otsisin teemat, et kus ta nüüd lubaski kirikuid lammutama hakata et voila: meest sõnast!
Ma veel sealt teises foorumis niutsusin, et äkki ikka mõne kirko säästaks, et ikka ilus arhitektuur jne.
Mulle too Helsinki Rahukirik ikka oli meeltmööda ja nii.
Kuid ok. Kui kõik ja maani, las siis olla.
Sündigu sinu tahtmine, nagu öeldakse. : )

See, et värk sul ilma inimohvriteta, tres belle!

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 19:11
Postitus: #8
(21-04-2019 18:10 )KuKr Kirjutas:  Nagu oleks jooksu pealt kükitanud. Smile
Hah! Hea märkus, aga ei ole ju nii! Toodud viide on äärmiselt sügav ja oluline ja väärt rohkem kui siin terve elu kükitamime.
Vähemalt minu jaoks Laugh

(21-04-2019 18:38 )Naut Kirjutas:  Hehee. Mul tuli Notre Damiga küll kohe MinaOlen meelde. Logisin veel sisse ja otsisin teemat, et kus ta nüüd lubaski kirikuid lammutama hakata et voila: meest sõnast!
Ma veel sealt teises foorumis niutsusin, et äkki ikka mõne kirko säästaks, et ikka ilus arhitektuur jne.

Muuseas, see põlenud maja oli eelmine kord ühe suure revolutsiooni ajal Kõrgeima Olendi staabiks. See on neil ka riikliku tunnustuse usundi näol saanud (Supreme Being).

Seda inimohvriteta imet sünnib veel.
Muuseas, kohe varsti peaks üks uus riik maailma sündima. Täiesti ootamatust kohast ja maailm võtab selle aplausiga vastu wink

No ma räägin noh, kino värk.
Paganad peavad oma pasuna varsti valmis seadma.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:14 Mina Olen.)
Naut
katselendur

21-04-2019 19:25
Postitus: #9
Uus riik? Poliitvangistuseks on sul ka mingi riik juba välja vaadatud?

Kuule, sa äkki teeks selle Põhjamaade Kuningriigi (või mis ta nüüd oligi...?) ka siiski siin ühe jutiga ära.
Nojah, ja ikka sokutaks Eesti sinna ka (olles oma soovides võimalikult täpne).
Mh? Või läheb sellega aega? Või pole üldse vaja?

Pagana pasunad? Mis puhkpilliorkestrit sa nüüd kokku paned? Räägi, räägi pliiiiiiiis!
/kisub varrukast ja keksip jalalt jalale/

Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 19:27
Postitus: #10
Kükitan siis veel natuke.
Kolme ingli pasunad peavad hüüdma.

Paganate seas on ingel.
Ristirahva seas on ingel.
Variseride hulgas on ingel.

Ja kõigi kolme pasunad peavad hüüdma rõõmusõnumit.
Siis on viimne kohtupäev alanud.
Ja õiglase üle mõistetakse kohut õigluse mõõdupuu järgi.

Hah.
See sai küll nüüd prohvetlikult selge sõnum...
Q11
Veteran

21-04-2019 19:29
Postitus: #11
ooo...Mina Olen...Sind pole kaua näha olnud...Smile
Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 19:34
Postitus: #12
(21-04-2019 19:25 )Naut Kirjutas:  Uus riik? Poliitvangistuseks on sul ka mingi riik juba välja vaadatud?

Kuule, sa äkki teeks selle Põhjamaade Kuningriigi (või mis ta nüüd oligi...?) ka siiski siin ühe jutiga ära.
Nojah, ja ikka sokutaks Eesti sinna ka (olles oma soovides võimalikult täpne).
Mh? Või läheb sellega aega? Või pole üldse vaja?

Pagana pasunad? Mis puhkpilliorkestrit sa nüüd kokku paned? Räägi, räägi pliiiiiiiis!
/kisub varrukast ja keksip jalalt jalale/

Eesti ikka. Siinsamas pannakse kinni ära. Ja nii lollilt veel, et kõik mõistavad, et mis teen, on õige aga vot ei käi seaduse alla ja nii ma siis oma suva järgi seal istun.
Töga aga oma Kuningriigiga, see on omaette lugu. Sellega läheb nii, et need naabrid tulevad ise meie riigi hella rahurüppe jne. Kingitakse meilegi oma obeliskid ja hoitakse meid tänutäheks uue demokraatia eest kätel. Copy paste u know.

(21-04-2019 19:29 )Q11 Kirjutas:  ooo...Mina Olen...Sind pole kaua näha olnud...Smile
Olen koguaeg olemas olnud, Sa lihtsalt pole näinud e. olin teises kohas. Tore näha, et Sa olemas.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:36 Mina Olen.)
Q11
Veteran

21-04-2019 19:41
Postitus: #13
"Olen koguaeg olemas olnud, Sa lihtsalt pole näinud e. olin teises kohas. Tore näha, et Sa olemas."
Hehe...Hetk on ju Alati Olemas...wink
Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 19:46
Postitus: #14

(21-04-2019 18:38 )Naut Kirjutas:  See, et värk sul ilma inimohvriteta, tres belle!

Aga vaata kus sri lankal käib ohvrite saatel kirikute ehitamine...

(21-04-2019 19:41 )Q11 Kirjutas:  "Olen koguaeg olemas olnud, Sa lihtsalt pole näinud e. olin teises kohas. Tore näha, et Sa olemas."
Hehe...Hetk on ju Alati Olemas...wink

Muuseas, see Hetk on pettus wink
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:48 Mina Olen.)
Naut
katselendur

21-04-2019 19:52
Postitus: #15
MinaOlen. No kui kinnimajja lähed, eks me toome sulle kommi ja apelsine. Ja mis seal veel käib? Sigarette. Filtrita. Ja... piimaga kirjutatud salakirju.
Kuigi sisi pead triikrauda laenutama, et saada aru, mis me kirjutanud oleme.
Mis me kirjutame? Nuuh... reeglina mitte väga palju uut.
Q11 kirjutab Hetkest, Lokster räägib paar muhedat anekat mütoloogiast ja Mannu lihtsalt naeratab oma veetlevaimat naeratust ja teised panevad niisama diipi teksti või praktilisi nõuandeid, et jumala nimel ära lõuna ajal oma kruskat võõrale anna vms. Mina... ei oska midagi öelda, mida sa juba ei teaks ja seega joonistan elevandi.
Sihuke plaan sisi.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:52 Naut.)

Mina Olen Eemal
Tavaliige

21-04-2019 19:56
Postitus: #16
(21-04-2019 19:52 )Naut Kirjutas:  MinaOlen. No kui kinnimajja lähed, eks me toome sulle kommi ja apelsine. Ja mis seal veel käib? Sigarette. Filtrita. Ja... piimaga kirjutatud salakirju.
Kuigi sisi pead triikrauda laenutama, et saada aru, mis me kirjutanud oleme.
Mis me kirjutame? Nuuh... reeglina mitte väga palju uut.
Q11 kirjutab Hetkest, Lokster räägib paar muhedat anekat mütoloogiast ja Mannu lihtsalt naeratab oma veetlevaimat naeratust ja teised panevad niisama diipi teksti või praktilisi nõuandeid, et jumala nimel ära lõuna ajal oma kruskat võõrale anna vms. Mina... ei oska midagi öelda, mida sa juba ei teaks ja seega joonistan elevandi.
Sihuke plaan sisi.

Super!
Ma tõesti naeran hetkel kõva häälega!
Hea, et siin huumorivaim endiselt säilinud on.

Sest eks mis see kõik siin ikka muud ole
kui
üks
Suur
Huumor.

Järgmise korrani!
Eks see jälle mingile pyhale satub...
Naut
katselendur

21-04-2019 19:56
Postitus: #17
See, et lammutakse ohvriteta ja kirikuid ehitatakse ohvritega... või ohverdustega... see on jah, üks suur Eksitus. Sellest jutlustab meile söögi alla ja söögi peale meie tubli fundamnetaalkristlane Arlich.

Järgmise korrani.
Eks me hoiame siis sul toetavalt silma peal.
Ikka meie oma jummel, pole siin priisata midagi.
Omakad ikka omad.
(selle postituse viimane muutmine: 21-04-2019 19:58 Naut.)

Q11
Veteran

21-04-2019 20:20
Postitus: #18
"Muuseas, see Hetk on pettus "
Aeg...aeg on pettus mitte Hetk...Smile
Lokster
Vana kala

22-04-2019 08:14
Postitus: #19
Kõik on nagu vanal heal ajal. Lihtsalt vanu tooteid turustatakse uuemates, ägedamates pakendites. Tootearendusjuhid peavad ajaga sammu. Paradiisi saab nüüd BradBitCoinide eest.
isemaag
Vana kala

25-04-2019 20:22
Postitus: #20
Meister ja Margarita.
https://www.youtube.com/watch?v=oCyb7Zxn...78&t=1606s Kogu film, kõik vene keeles. Ilma pakenditeta, ilma turustuseta. Nõukogude ajastus RÄIGELT KEELATUD RAAMAT mille põhjal see film valmis tehti.
KuKr
Roogitav räim

25-04-2019 21:42
Postitus: #21
Prohvet Priskilla keerab hauas itsitades ringi.

Mina Olen Eemal
Tavaliige

02-05-2019 23:49
Postitus: #22
(21-04-2019 19:11 )Mina Olen Kirjutas:  
(21-04-2019 18:10 )KuKr Kirjutas:  Nagu oleks jooksu pealt kükitanud. Smile
Hah! Hea märkus, aga ei ole ju nii! Toodud viide on äärmiselt sügav ja oluline ja väärt rohkem kui siin terve elu kükitamime.
Vähemalt minu jaoks Laugh

(21-04-2019 18:38 )Naut Kirjutas:  Hehee. Mul tuli Notre Damiga küll kohe MinaOlen meelde. Logisin veel sisse ja otsisin teemat, et kus ta nüüd lubaski kirikuid lammutama hakata et voila: meest sõnast!

Muuseas, kohe varsti peaks üks uus riik maailma sündima. Täiesti ootamatust kohast ja maailm võtab selle aplausiga vastu wink

Täpsustan seda riigi asja.
Et asi ikka päris uskumatuna teile tunduks, ütlen ära, et see uus riik sünnib keset austraaliat ja ma eeldan, et uue riigi nimeks saagu Aborigenia!
//
Täiend:
Hiljem nimetatakse terve austraalia ümber Aborigeniaks. Aga see on veidi hiljem.
/'/

Nii olgu
Nii on
ja
Nii jääb!

Mina Olen

Kas te olete juba oma ingli välja valinud?
Trompetite huilgamiseni pole palju jäänud...
(selle postituse viimane muutmine: 02-05-2019 23:51 Mina Olen.)
KuKr
Roogitav räim

03-05-2019 07:29
Postitus: #23
Kui saaks inglite spetsifikatsioone ja kasutusjuhendeid vaadata, oskaks valida

Lokster
Vana kala

03-05-2019 07:32
Postitus: #24
Ma ei tea ,kas keegi ootab neid trompeteid endale õuepeale või? Siin on kõigest kuu jooksul mõned näited. https://www.youtube.com/results?search_q...%253D%253D
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 07:33 Lokster.)
Mina Olen Eemal
Tavaliige

03-05-2019 08:02
Postitus: #25
(03-05-2019 07:29 )KuKr Kirjutas:  Kui saaks inglite spetsifikatsioone ja kasutusjuhendeid vaadata, oskaks valida
Pole muud, kui ingliks on see, kelle sõna te lepite uskuma.
Kuid tõe väljahüüd peab saama tulla siiraimast ja puhtaimast hingest, mis teie seas.
Aga kuna ma olen Paganate Maal, siis esimene kes pillihääled valla lööb, on paganate hulgas.
Seejärel tõuseb ootamatu ingel ristirahva seast.
Ning siis astub varjust ka variseride ingel, kes elab siinsamas, meie vahel ja vast isegi tuntuim ingel meie maal.

(03-05-2019 07:32 )Lokster Kirjutas:  Ma ei tea ,kas keegi ootab neid trompeteid endale õuepeale või? Siin on kõigest kuu jooksul mõned näited. https://www.youtube.com/results?search_q...%253D%253D

Jah. Need algasid juba minu saabumise kuulutamisega.
Kaks päikest taevas jne.

Aga nendest ilmselgetest märkidest pole inimkonnale mingit tolku Laugh Laugh Laugh

P.S. ärgu nüüd keegi Jumala eest neid taevaseid hääli kartma hakaku. Need on kõigest ruumi kõverdusest ja häiritusest tekkivad kõrvalsaadused. Need ei ole mingit moodi ohtlikud. Chill Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 03-05-2019 08:49 Mina Olen.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog