Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uurimisgrupp
#1
Tere!

Minu nimi on Venno Unga ja olen pärit Järvamaalt- täpsemalt Paide linnast.
Oleme sõbra Alexiga juba mitmeid aastaid käinud külastamas maha jäetud hooneid,mõisasid ja losse,et kogeda midagi paranormaalset ja saada vastuseid teispoolsusest.
Siiamaani oleme kasutanud vaid telefonikaameraid ja diktofone,mida appina alla laadida saab,et oma kogemusi jäädvustada.Viimasena on tehnikast lisandunud ülimalt tuntud P-SB7 Spiritbox ,millega äsja ka esimene proovisõit Piiumetsa mõisas sai tehtud.Tulemused on olnud hämmastavad!
Kuna postituse eesmärgiks ei ole egoistlikult rääkida , kui hea tiim me olnud oleme vaid pigem oma puudujääke täita paremate tulemuste nimel.
Siis antud sooviavaldusega otsime enda gruppi liituma huvilisi ,kes sooviksid sellesse uurimustöösse panustada.
Ootame sind kui :

Sa omad mingisugustki arvestatavat tehnikat paranormaalses valdkonnas.
Kui oskad kasutada Audio/Video programme ja tehnikat laitmatult.
Kui oled empaatia võimeline,lahtise mõtlemisega ja tajud või omad üht eeltoodud oskust või tehnikat, oled oodatud mulle kirjutama e-maili aadressile PRT@online.ee

Meie eesmärgiks oleks seada üles uudne uurimisgrupp kummituste valdkonnas ,kui ka muude paranormaalsete nähtuste jaoks ,kes sukelduvad otse aktsionisse ,filmime ja lindistame kõik üles ning paneme inimestele vaatamiseks.

Ootama jäädes Teie kirju!
Venno
Vasta
#2
Teretulemast.

Tänapäeval on kõik võimalused olemas, et endale ise valmistada vajalikud vahendid.
Kas siis kirjutada ise vajadustele sobiv mobiiliäpp või panna seade kokku näiteks Raspberry Pi või Arduino põhjal.

Edukat kummitusjahti.
Vasta
#3
Jah, muidugi tore ettevõtmine...aga...et nüüd siinmaailmas kummitust näha peaksid suutma tahtega astraalis käia. Hmm...., et koguni filmida?...võib ju väga vinge kaamera olla aga kuidas Sa filmid vaimuilma?...Smile
Vasta
#4
(15-01-2019, 12:56 )PRT Kirjutas: Viimasena on tehnikast lisandunud ülimalt tuntud P-SB7 Spiritbox ,millega äsja ka esimene proovisõit Piiumetsa mõisas sai tehtud.Tulemused on olnud hämmastavad!

Äkki viitsid pikemalt lahti seletada, et mida see Spiritbox endast kujutab? Mida see teeb ja miks see kummitustejahtijate seas nii tuntud on? Mul selliste spetsiaalsete vidinate suhtes suhteliselt tugev skepsis, et kas äkki mitte tehnika ise neid hämmastavaid tulemusi ei loo.
Vasta
#5
To Nielander:

Tugevad tulemused olen saanud enda telefoni videosse eelmisest Tartu korterist ja ka EVP-de najal.
Spiritboxi olen vaid ühe korra kasutanud ja ei oska selle tõhususe osas kelkida.
Küll aga olen eemaldanud spiritboxilt fm antenni.

Skepsis on alati teretulnud.Isegi testin seda vidinat.
Vasta
#6
Testid "vidinat" või? Sa püüad vaimumaailma ust avada enda huvi jaoks. Kui Sul õnnestub see lahti kangutada, ei saa seda enam sulgeda...Smile
Vasta
#7
To Q11 :

Eks seda ust ole juba mõned aastad kangutatud ka.
Aga tänan muretsemast.
Siiski ootan huviga inimesi ,kes oleks nõus uurimisgrupis kaasa lööma.
Teistel ,kes muretsevad sellepärast ,et ehk ma ei tea ,mida teen ,siis olge mureta, ma saan endaga selles osas hakkama ega tule siit abi otsima uste sulgemiseks.

Tänan teid kõiki postituste eest!
Vasta
#8
A mis see tähendab "uurimisgrupis"? Ega Sa ometi arva, et siit foorumist hakkab keegi Sulle astraali minemise koodi ette laduma?...Smile
Vasta
#9
Kunagi saavutati häid tulemusi fotojäädvustustes siis kui kasutati vanu nõukogude objektiive (loomulikult nõukogude fotoaparaatide ees). Tänapäevased on sellistest klaasisortidest mis kõrvaldavad kõik meie nägemisspektrist väljajäävad alad. Siis ei pidavat seletamatuid ja häirivaid artefakte fotodele jääma.
Vasta
#10
To Q11 :

Kogu info on üleval kirjas.
Miks küsid?

Vasta
#11
Sain aru. Aga edu siis...Smile
Vasta
#12
(15-01-2019, 18:36 )Tinar Kirjutas: Kunagi saavutati häid tulemusi fotojäädvustustes siis kui kasutati vanu nõukogude objektiive (loomulikult nõukogude fotoaparaatide ees). Tänapäevased on sellistest klaasisortidest mis kõrvaldavad kõik meie nägemisspektrist väljajäävad alad. Siis ei pidavat seletamatuid ja häirivaid artefakte fotodele jääma.

Täiesti nõus,sain isegi filmile midagi väga huvitavat,pildistades toas oma koera aga nagu õeldud analoog 100%.
Vasta
#13
To zzz34 : Tere ja tänan kommenteerimast.
Kas pilti oleks võimalik kusagilt vaadata/näha?

Koertega seoses ,filmisin oma mobiiltelefoniga koera ,kui sain pildile mingi valge kujutise, kes kahel korral kaamerast möödub (ei ole orb)

Rohkem nagu udukujutis mis liikus toas ringi.
Vasta
#14
Oo, kui huvitav algatus.
PRT, kas teie ülesanne on seega rohkem nö. loodusfotograafia põhimõttel? Jäädvustus ja esitlus.
Mitte näiteks kommunikatsioon?

Kas kuskil on teil mingi oma fotopank juba üleval?
Või raatsid ehk siia mõne olemasoleva pildi ("reklaamiks") panna?
Vasta
#15
To Naut :

Tere ja tänan küsimast ,kuid siiski on tegemist dokumentaalsarja algatusega ,kuhu soovime lisada nii ajaloolisi fakte ,fotosid ,interviuud kohalikega ja videojäädvustust lockdowni näol öö pimeduses.
Midagi sellist ,mida on toodetud varasemalt välismaal.Näiteks Ghost Adventures.

Vasta
#16
Ghost Adventures muidugi on klassikaline näide sellest, kuidas luua "žanri".
Alates sellest, kuidas tekitada intriig, kaamera filmimise stiil (nn. dokumentaalne kõikumine-liikumine, viltused kaadrid, suured plaanid, eeskõndija järgimine kuklas, kaamera, mis filmib kuidas teine kaamera filmib, eisaa-midagi-aru-plaanid, hämarus, rohevalgusega nightcamera, kiired zuumid ja koloreeritud flashbackid, soojus-ja heligraafikud ning muud värviliste nuppudega spetsseadmed)+ lavastatud vahekaadrid ja animatsioonid (päris heal tasemel), lisaks reeglina väga lihtsatest "asjaoludest" pidevalt šokeeritud või hämmingus saatejuhid (omg!), ülikriipi muusika jne, jne.
Lisaks see, et on palju juttu ja (pardon) vahtu ning üpris vähe reaalset pilti sellest, mis sisuliselt näitab ikkagi sedasama kummitust, tonti või nähtust.
Teisisõnu lavastatud või ülestuunitud "dokumentalistika".

Ma ei ütle, et teie projekt peaks ebaõnnestuma, lugupeetud PRT & co, ma siiralt loodan, et mitte - peaasi, et ei juhtu sama, mis ühe teise "tõsielusarjaga", kus ilma kõva sahkerduseta poleks ka sisuliselt midagi kaadris ehk ainest, millest saadet teha.

Ise siiski vaieldamatult uskudes maailma paranormaalsusesse. Ja inimeste normaalsusesse.
Vasta
#17
Siin rida fotosid kus paistab nii mõndagi. Tunneb keegi ära midagi? https://www.kv.ee/muugile-on-tulnud-vane...5bf510531d
Vasta
#18
To Fenkol :

mis kasu sellest kinnisvara kuulutusest on?
äkki seletad.
Vasta
#19
Jälgid fotod kuulutuses. Ma ei näe küll midagi, pole nägija, kuid enesetunne läks väga sandiks neid fotosid vaadates. Justkui kohe, kohe hakataks seal kedagi ohverdama! Ma ei tahtnud neid kaua ja kõiki vaadatagi!
Vasta
#20
Mis see on Edgar Egipte maja või?..Smile
Vasta
#21
Ühinen mittenägijate klubiga. Ka mina näen nendel osutatud fotodel mitte para- vaid eba-normaalselt hirmsat sise- ja muud kujundust eelkõige.
Nii, et 32-st fotost millistel siis midagi nö. mistilist toimuda võiks?
Vasta
#22
Liiga palju asju, esemeid ja disaini on koondatud väga väiksele alale. See tapab (kaudses mõttes).
Vasta
#23
(19-01-2019, 16:51 )Q11 Kirjutas: Mis see on Edgar Egipte maja või?..Smile
Ei tea - pole teda kunagi külastanud ega ihusilmaga näinud aga niipalju kui teles nähtud - paar juhuslikku korda siis tema kuju ja katastroofiennustuste olemus kapib sellega mis neilt piltidelt hoovab küllalt üksühele - aga ma ei tea seda inimest niiet jään vastuse võlgu.
(19-01-2019, 13:52 )PRT Kirjutas: To Fenkol :

mis kasu sellest kinnisvara kuulutusest on?
äkki seletad.
Sattusin selle otsa juhuslikult ja otsisingi kinnisvarateemal aga seal nähtu kubiseb olenditest (isa-poeg ehk kaks sugupõlve rahuta lahkunuid, viimase jõuline eneseeitus-hävitus-kinnijäämine-isahirmud-jõuetud ambitsioonid - vastuolud mida kompenseeriti pettustega ja põdemised mille kaitseks glamuuri vs jõulukummardamine välistes elementides + külla kutsutud võõrad,,, lühidalt) ja pilt on ängistavalt kurb tõesti et katastroofinägemused sinna sobivad jah.

Palja silmaga ei näe ka mina piltidel ühtegi "olendit" vms ja pole mulle veel juhtunud ette pilti kuhu midagi sellist peale oleks jäänud. Mõtlesin et ehk uurimisgrupil silm vilunum sest kui tajutavat on nii kohutavalt palju võiks ju midagigi kasvõi 32-st ühel pildil näha olla. Kui pole siis see kinnitus mu veendumusele et ei püüa neid pildile Smile
Vasta
#24
Veidikene OT aga kuna te Paide poisid olete ning me oma üritusi Müüsleris peame, siis oleks päris kena teiega tutvuda ning teie plaanidest, metoodikast ja senistest uurimistulemustest pikemalt kuulda. Ei oska hetkel öelda, millal järgmine kokkutulek ees ootab, aga ilmselt suvel ja kui mitte Müüsleris, siis ilmselt ikkagi kuskil Kesk-Eestis. Aga kui tahate otse rääkida, siis kirjutage mulle PS, võime ka varem kokku saada.

PS! Tervita Aleksanderit ja ütle talle, et elu on hernes, küll ta aru saab Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,931 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 54,757 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,571 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 52,978 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,246 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,447 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-Web'i Uurimisgrupp KaptenTrumm 73 23,604 01-04-2008, 20:47
Viimane postitus: Metafor
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,753 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat