Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sissetung alateadvusesse
#1
Kas selline asi on võimalik, et keegi ründab su alateadvust, murrab sisse ja teeb seal muudatusi?
Mingi võõras tegelene tuleb su unenägudesse ja haarab seal kontrolli.
Sealt on võimalik kätte saada info inimese hirmude kohta ja hakata neid ära kasutama tema vastu.
Kuna alateadvuses on ka info tuleviku kohta, saab selle põhjal üsna täpselt ennustada mis inimene järgmiseks teeb.
Saada info inimese tutvusringkonna kohta ja hakata ka tema tuttavaid unenägudes ründama.
Ma ise arvan, et see on üks mõttekontrolli meetodeid, mida tänapäeval süsteemi vastaste vastu kasutatakse.
Inimese teadvusse vägivaldne sissetung ja seeläbi tema tahte ja vastupanu allutamine.
Vasta
#2
(26-11-2018, 11:09 )selgus Kirjutas: Kas selline asi on võimalik, et keegi ründab su alateadvust, murrab sisse ja teeb seal muudatusi?
Mingi võõras tegelene tuleb su unenägudesse ja haarab seal kontrolli.
Sealt on võimalik kätte saada info inimese hirmude kohta ja hakata neid ära kasutama tema vastu.
Kuna alateadvuses on ka info tuleviku kohta, saab selle põhjal üsna täpselt ennustada mis inimene järgmiseks teeb.
Saada info inimese tutvusringkonna kohta ja hakata ka tema tuttavaid unenägudes ründama.
Ma ise arvan, et see on üks mõttekontrolli meetodeid, mida tänapäeval süsteemi vastaste vastu kasutatakse.
Inimese teadvusse vägivaldne sissetung ja seeläbi tema tahte ja vastupanu allutamine.

Mina kohe kindlasti usun ja olen tegelikult ka kindel, et seda tehakse. Ja seda mitte ainult inimeste poolt.
Miks meil muidu sõjad, vaesus, kuritegevus, julmus jmt maa pealt ära kaduda ei taha, kuigi vahendeid ja teadmisi selleks on rohkem kui küll.
Kellele on kasulikud pidevad sõjakonfliktid ja haiguste jätk? Pole raske vist arvata.
Samas võib kindel olla, et igale rünnakule on võimalik ka vastu hakata ehk ennast kaitsta. Enne magamist tuleb OMA alateadvusele lihtsalt vastavad käsud/taotlused anda. Ja seda ka ärkvelolles.
Mida te arvate, keda alateadvus parema meelega kuulab ja kelle käske/palveid täidab, kas oma peremeeskeha või võõra sissetungija omi?
Iseasi, kui omanik ei tee midagi (ei kaitset ei taotlusi), siis jah on võimalus "võõrastel" tegutseda.
Vasta
#3
Minu arvates ei ole alateadvuses infot meie tuleviku kohta. Seda saab ainult sel juhul olla, kui sa teed automaatselt asju. Teadlikolek võimaldab toimivaid mustreid muuta. Meie energeetilise muna (castaneda termin) vormi ei saa keegi muuta. See lihtsalt on nii.
Vasta
#4
Minu arvates alateadvuses muudatusi teha ei saa, kuid saab aktiveerida juba olemasolevaid inimest kahjustavaid mõttemudeleid. Suitsidaalne käitumine on üks selliseid mudeleid, mida saab aktiveerida väljastpoolt (olendid, või inimesed või olukorrad). Kuid mingi algjärgus "mudel" peab inimeses olemas olema eelnevalt. Seda käitumismudeli olemasolemist (vastuvõtmist) kirjeldatakse ka "loa andmisena".
Tulevikuga minu meelest on nii, et kui "olend" on alateadvuse üle võtnud, siis olend kirjutab ka tuleviku, kuid see pole absoluutne, on muudetav, kui inimene abi otsib ja saab.
Vasta
#5
Huvitav küsimus.Miks pidada alateadvust "enda omaks"? Kui see seda pole, kas sellel on tähtsust? Sest selline küsimus saab kerkida ainult eraldiseisva indiviidi illusioonist, et "keegi võib mind rünnata".
Vastus oleks "jah" kui pead alateadvust enda omaks ja "ei" kui sellest seosest oled läbi näinud...Smile
Vasta
#6
"Enda oma" selles mõttes, et see alateadvuse "tükike" on saanud võimaluse hoolitseda selle keha eest, mis temaga kõige rohkem seotud on. Ehk siis "minu" kehaga. Mul on see oma naha peal läbi elatud, kui alateadvus ja ka teadlik teadvus ei hooli ei oma füüsilisest kehast ega ka sellest, mis toimub selle füüsilise kehaga seotud alateadvuses. Ja see seisund on tervisele otsesel ja kaudsel viisil kahjulik. Siin on "tervislik" anda hinnang ja öelda "Mina olen Mina" st minu alateadvus, minu keha, minu tulevik jne.
Vb, sa Q11 mõtlesid kuidagi teisiti seda asja?
Vasta
#7
(26-11-2018, 11:50 )pila Kirjutas: Minu arvates ei ole alateadvuses infot meie tuleviku kohta. Seda saab ainult sel juhul olla, kui sa teed automaatselt asju. Teadlikolek võimaldab toimivaid mustreid muuta. Meie energeetilise muna (castaneda termin) vormi ei saa keegi muuta. See lihtsalt on nii.

Hm. Muarust ikka võib olla kui seal on teadvusekillud ja kui teadvus seda tulevikku teab,,, olgugi et inimese meel ei mäleta või ei mõista,,,
Vasta
#8
See oleneb kõik milliselt vaatenurgast me läheneme. Füüsilise ja psühholoogilise tervise seisukohast jah...ellujäämise instinkt. Hmm...kuidas Sa seda mõtled, et alateadvus ei hooli kehast? Seda nüüd küll ei saa juhtuda, vastasel juhul kukuksid jalapealt maha, kuna ta ei viitsi näiteks sinu südametööd kontrollida ja arvab,et käin korra ära ja tulen siis mõneajapärast tagasi Smile Eks ikka see psühholoogiline pool on veidi logisenud...Smile
Vasta
#9
Muidugi logisenud ... eesti keel on paganama tabav keel! Smile
Aga toimubki kukkumine, mitte küll jalapealt, aga mõni nädalakene mõnel, mõnel läheb ka kuu või aasta suremiseks. Need on need juhtumid, kus nt armastava abikaasa surma korral sureb varsti ka teine; kus needus tapab pärismaalase; kus "surma nupp" lülitub sisse.
Vasta
#10
Nojah muidugi ma ei tea ju neid isiklikke läbielamisi ja nii. Aga...hmm...seda surma pole tegelikult olemas. Sureb ainult mõte. Kannatab mõte. Ja selle tagajärjel võib ka füüsiline keha vigastada saada või koguni hävida. Aga noh...püüame siis sellest näiteks huumoriga üle olla.
Ma ka vaatasin youtubist kuidas vana skeptik James Randi hommikul mokk töllakil, habe värisemas teistele köögis hirmunult sosistas "ma vist kogesin kehast väljumist..."Smile
Vasta
#11
(26-11-2018, 14:13 )Fenkol Kirjutas:
(26-11-2018, 11:50 )pila Kirjutas: Minu arvates ei ole alateadvuses infot meie tuleviku kohta. Seda saab ainult sel juhul olla, kui sa teed automaatselt asju. Teadlikolek võimaldab toimivaid mustreid muuta. Meie energeetilise muna (castaneda termin) vormi ei saa keegi muuta. See lihtsalt on nii.

Hm. Muarust ikka võib olla kui seal on teadvusekillud ja kui teadvus seda tulevikku teab,,, olgugi et inimese meel ei mäleta või ei mõista,,,

Minu taju ütleb, et on olemas tulevikuvariandid nö "Õhus kuskil". Ja paljuski sõltub sellest kas teadvustad seda millel hoiad tähelepanu, mida võtad mida jätad. Ja "mõte" on selles et supp on külluslik ja kihiline. Kuidagi nii.

Vasta
#12
"Minu Taju ütleb"? Kellele? Sulle? Kes Sa oled?...Smile
Vasta
#13
Jah, ilmselt teadvustamisest kõik olenebki - kas ja kuivõrd on selles maises kehastuses valikuid see juba kahtlasem - valikuid peaks olema sinnamaani kuni nö "kõik" on teadvustatud Laugh et valida saab vaid kuipalju suvatsed näha ja mõista,,,
Aga jah, selliselt nagu teemapüstituses pole "alateadvuse ründamine" kuigi loogiline - need on materjaalse maailma motivatsioonid mil teadvusega teadlikku ühendust pole ja kui see ühendus saavutatud ei tohiks mingit pointi olla materjaalsel võimuhimul,,,
Vasta
#14
Neurolingvistiline programeerimine.
Hääle edasi andmine tehniliste vahenditega otse ajusse.
Täiesti kasutuses olevad tehnoloogiad ja mitte esimest aastakümmet.
Vasta
#15
Sugestioonid ei muuda alateadvust, teadvust ega siis vist ka seda energeetilist muna - mis see ka poleks Laugh mida see muna hõlmab või tähistab? Mustreid saab muuta kuid kahtlen kas sugestioon sedagi suudab. Sugestioon võib tekitada lihtsalt tajublokke või vastureaktsioone - siis sundtegevusi või suutmatust midagi teha, nagu ahelad,,,

(26-11-2018, 15:25 )Q11 Kirjutas: "Minu Taju ütleb"? Kellele? Sulle? Kes Sa oled?...Smile

Mina näiteks jääks siin vastuse võlgu aga paistab retooriline küsimus. Tahaksid ise vastata?
Vasta
#16
Sissetung alateadvusesse.
Sarnast tegevust harrastavad musta maagia esindajad, ning saatanistid. Selleks et pääseda võimu juurde, ning allutada massid oma tahtele. Sarnane tegevus on headuse taha peidetud kurjus.
Kurjusel on tuhat nägu – headusel ainult üks – tema headus.
Vasta
#17
(26-11-2018, 20:25 )Fenkol Kirjutas: Sugestioon võib tekitada lihtsalt tajublokke või vastureaktsioone - siis sundtegevusi või suutmatust midagi teha, nagu ahelad,,,
Ja see ongi kirjeldatav "võõra tahte rünnakuna", kui kasutada neid materiaalsest ja võitluslikust maailmast pärit termineid.

Vasta
#18
Rünnak või allutamine või manipuleerimine tahte ja tajudega aga mitte muudatuste tegemine alateadvuses.
(26-11-2018, 11:09 )selgus Kirjutas: Kas selline asi on võimalik, et keegi ründab su alateadvust, murrab sisse ja teeb seal muudatusi?

Alateadvus võib kajastada neid hirme ja kammitsaid ja võib kajastada ka teadvust - mida seal näed ja kuidas seda tõlgendad oleneb teadvustamisest. Alateadvus kui isiklik kanal, ei saa teise omasse ronida nagu magamistuppa Laugh mis ei tähenda et üks inimene ei avaldaks teisele mõju või ei võiks tajuda tema olemust ja hinge lähedalt.
Aga ei saa minna ja hankida teise alateadvusest infot ja ennustada teise tegemisi või tulevikku sellest või minna ja muuta alateadvuses olevaid teadvusekilde teistsugusteks.
Ja see mõtlemine et "see on üks mõttekontrolli meetodeid, mida tänapäeval süsteemi vastaste vastu kasutatakse" on ohvri mentaliteet.
Tasub anda endale aru et mõju võib olla kõigel alustades siredatest säärtest või kommertsreklaamidest ja lõpetades kiindumuste ja tahtmistega. Kui palju miski mõjutab oleneb endast.
Vasta
#19
Ega seda nagu teoreetiliselt arutada ja ettekujutada mõtet pole, nii palju kui enda kogemus ütleb no sedasi on. Oleneb kust kogemus pärineb. Pigem on see nagu ekraan, see alateadvus. Kes teab.
Vasta
#20
(26-11-2018, 20:30 )kalldunn Kirjutas: Sissetung alateadvusesse.
Sarnast tegevust harrastavad musta maagia esindajad, ning saatanistid. Selleks et pääseda võimu juurde, ning allutada massid oma tahtele. Sarnane tegevus on headuse taha peidetud kurjus.
Kurjusel on tuhat nägu – headusel ainult üks – tema headus.


See on kusagilt loetud või kuuldud väide. Need kes tahavad võimu juurde, ei kasuta mingit musta maagiat. Sel põhjusel, et nad ei oska lihtsalt. Must maagia on Vasaku Käe Tee. Selle esindaja on Deemon. Märksõnad - Tuli ja Rünnak. Parema Käe Tee on ohutum ning märksõnad - Armastus ja Kaitse. Tee valib Sinu mitte sina teda. Deemoni ülesanne on Minateadvust äratada, nimelt rünnata Ego ja teda hävitada...Smile
(26-11-2018, 15:25 )Q11 Kirjutas: "Minu Taju ütleb"? Kellele? Sulle? Kes Sa oled?...Smile

Mina näiteks jääks siin vastuse võlgu aga paistab retooriline küsimus. Tahaksid ise vastata?
[/quote]


Sellele pole intellektuaalset vastust. Kui selle leiad, siis Sa ei saanud küsimusest aru ...Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat