Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film: Alien vs Predator
#1
kes on näinud alien versus predatori siis seal oli nimodi et predatorid ehk kiskjad olid teinud egiplastega koostööd et ehitada neid püramiide -väga huvitav minu arust ja inimesed kummardasid neid võibolla oligi nii et mingid ufo d (mitte kiskjad) olid inimestela abiks Giza ehitamisel

[b]Hetke seis / keskmine hinnang: 8,23 , hääli kokku antud 13

Muudetud: 11-4-05 kell 23:49:11 hiidlane
Vasta
#2
sa said valesti aru, mitte egiptlastega, vaid kõigi vanade kõrgkultuuridega. nad ei teinud koostööd tegelt vaid tahtsid et neid kummardataks kui jumalaid ja püramiidid olid kohad kus toimusid "jahid"

minu arust oli see täitsa tavaline ameeriklastele mõeldud film...
Vasta
#3
Ma pole küll filmi näinud, ja ausaltöeldes ei tahagi näha. Põhjus on selles, et see rikub alieni triloogia täiesti ära.
kas filmis oli nii, et lõpuks see jää pragunes seal? Kas püramiidid olid ehitatud jää peale mitte maa peale?
Need asjad ei klapi seal. Tüüpiline Action. Ja filmi skripti arvestades peaks see Alien just kõige algelisem olema, paraku on ta aga hakanud igas osas järjest kiiremini ja võimsamini liikuma, on hakanud järjest kiiremini arenema. Seal ta ei olnud ju mingi hübriid vms?
Paul Anderson lihtsalt ei tea sellistest asjadest midagi, Trailer oli kehv ja kui trailerisse pannakse mõned parimad kohad filmist, siis peab film ka kehv olema. Siiski ei hinda praegu, ootan kuni netti korralik versioon ilmub ja tõmban pira, ei hakka sellise sitaga hollywoodi ja Andersoni toetama. Põhimõtte pärast.
Vasta
#4
eiei... alienid olid seal hübriidid...
ning melega saadeti alles NOORED predatoridsinna... se oli nagu omamoodi mheks õnnistamine Laugh
Vasta
#5
Hübriidid kellest?
Pealegi jah, filmis on tõetera sees, Giza püramiide uuriti ka turvameeste ja tulirelvadega juhuks kui peaks mõni alien või predator kuskilt välja hüppama..

[Teadet on muutnud 11-11-2004 postitaja kal]
Vasta
#6
oh jah... vaatasin täna siis uuesti üle selle filmi... muutus huvitavamaks minu silmis. sealt sai nii mõndagi välja lugeda.
alienid olid hübriid drone'id... spetsiaalselt aretatud jahipidamiseks. iga saja aasta tagant saadeti noored predatorid täiskasvanuks saamise riitusele. nad olid kütid ning pidid jahti pidama alienitele.

nägid queeni kes hiljem lahti end kettidest tiris? ja nüüd võrdle seda queeni sellega kes oli alien 2 filmis.
Vasta
#7
järjekordne film kus lissalt kaks halba poolt kokku saavad ja inimesi see huvitab..kumb on parem...
Vasta
#8
hmm, sai ka lõpuks selline film nähtud ning nagu teiste alienite puhul sama lugu ka sellega, hoiab põnevuses, kuigi juba ette teada on lõpp enam-vähem et pooled saavad surma ning 1 või 2 jääb ellu, kes kõik ära võidavad.....

kuid siiski mulle meeldis see filmi jutustav külg kui nad taipasid miks ja kuidas, hireoglüüfidest lugesid....kuid jama, et nad selle juba nii suht keskel - poole peal? teada said, oleks võinud mind veel ärevuses hoida...

kuid siiski eelmiste alienite põhjal jne jne,et neid nähtud ning enam seda õudust tekitavat momenti polnud ühtegi Sad
et kui ma esimest korda alien-i nägin, siis ma olin natu väiksem ka, siis ehmusin küll mitu mitu korda, ära, aga nüüd täpselt enam-vähem teada, mis kus ja kuidas juba peab juhtuma, et see oleks ikka alien Laugh

mina paneksin 8,5 punkti, aga nohh nii hea polnud siiski et 8 ....
Vasta
#9
sakkis 99-ga, mida oligi oodata.. no varasemaid filme just ära ei rikkunud :o kuid antud jupp oli küll ülinõrk võrreldes eelmistega... krt oleks võind ikka midagi muud ka peale alieni eelnenud stooriga siduda... aga queen oli HUGE (Y) :o
Vasta
#10
Nii Alieni 4 osa (minu lemmik on ikka Alieni teine osa) kui Predatori filmid olid minu meelest paremad, aga ega AvP ka kõige hullem ei olnud. Noid ksenomorfe oli ilmselt tõesti geneetiliselt modifitseeritud, et nad kiiremini areneksid, aga ikkagi oli liiga kiire see areng - embrüo areng inimese kehas ja hiljem looma täiskasvanuks saamine peaks siiski veidi kauem aega võtma kui paar-kolmkümmend minutit (kuna püramiid muutis iga 10 minuti tagant kuju, siis võimalus, et inimesed seal kaua aega passisid, langeb filmi sündmustikku arvestades ära).

Häirib mind ikkagi Alieni toomine kaasaega, sest varasematest Alieni filmidest tuli selgelt välja, et selle loomaga kohtumine oli inimeste jaoks suur üllatus, keegi ei olnud midagi sellist varem näinud. Kuigi AvP loo kangelanna pidas ilmselt ksenomorfi koha pealt hiljem suud, on see ikkagi häiriv.
Vasta
#11
no miks ta häriv siis oli... arvata võib et kohast ei jäänud kivi kivi peale... ning hilisematel uuringutel klassifitseeriti juhtunu lihtsalt tuumakatsetusteks või miskiks muuks sarnaseks.
Vasta
#12
Sellepärast häiribki, et alieni filmide idee oli selles, et inimene oma kosmoserännakutel võib kohata kuskil üksildases universumi sopis mingeid ebameeldivaid elukaid.
AvP tõi selle eluka aga maa peale täiesti inimesest sõltumatult. Seega, film muutis ksenomorfi niiöelda "maiseks". Tegemist ei olnud enam mingi kauge universumi kolkaga, mis andis nii mõnusa hõngu nendele varasematele filmidele - no oled kuskil kaugkosmoses, mitte kuhugile ei ole põgeneda, kuskilt abi ei saa, ja mingi ilge elukas on kukil kogu aeg, kellest kuidagi lahti ei saa.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: kal
Ma pole küll filmi näinud, ja ausaltöeldes ei tahagi näha. Põhjus on selles, et see rikub alieni triloogia täiesti ära.
kas filmis oli nii, et lõpuks see jää pragunes seal? Kas püramiidid olid ehitatud jää peale mitte maa peale?
Need asjad ei klapi seal. Tüüpiline Action. Ja filmi skripti arvestades peaks see Alien just kõige algelisem olema, paraku on ta aga hakanud igas osas järjest kiiremini ja võimsamini liikuma, on hakanud järjest kiiremini arenema. Seal ta ei olnud ju mingi hübriid vms?
Paul Anderson lihtsalt ei tea sellistest asjadest midagi, Trailer oli kehv ja kui trailerisse pannakse mõned parimad kohad filmist, siis peab film ka kehv olema. Siiski ei hinda praegu, ootan kuni netti korralik versioon ilmub ja tõmban pira, ei hakka sellise sitaga hollywoodi ja Andersoni toetama. Põhimõtte pärast.

Hea film, soovitan siiski vaadata. See peaks olema tegelikult nagu mõlema filmi esimene osa.

Jää all olid need püramiidid.

Ja ma ei hakkaks ei alieneid ega Predaatoreid halvaks nimetama. Kas meie oleme sipelgate jaoks halvad, arvatavasti küll. Ka filmis sai üks Pretaator selle naisega päris hea tiimi lõpuks.

to Kivikas , Predaatorid tõid ju Alienid maapeal, et ei ole nad väga maised midagi.

Muudetud: 2-4-05 kell 20:24:34 naine
Vasta
#14
mu arust on Alien mega mõttetu film nagu ültse ei meeldi.Predator on nagu huvitavam.
Vasta
#15
Mõlemad filmid on minu arvates maksimaalsed oma shanris.
Eriliselt mõjub Alieni looja H.R. Gigeri töö. Selle venna loomemaailm oleks nagu mingist teisest, süngest, müstiliselt hämarast maailmast. Tema looming kokku vajaks muidugi eraldi käsitlemist-lahkamist. Sellele loomingule toetuvalt olidki kõik need filmid üles ehitatud. Poleks sellest seeriast tühjagi välja tulnud kui poleks kasutada olnud Gigeri metallist, ila tilkuvat mõrtsukherilasele sarnast Alieni.
http://www.hrgiger.com/

[Pilt: gigersalien.jpg]


Muudetud: 11-9-05 kell 13:46:43 zed
Vasta
#16
GIGER on omaette klass, aga muidugi on tasemel ka selline poolakas nagu Zdzislaw Beksinski (link)
mulle meeldib ta isegi rohkem.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: zed
Mõlemad filmid on minu arvates maksimaalsed oma shanris.
Eriliselt mõjub Alieni looja H.R. Gigeri töö. Selle venna loomemaailm oleks nagu mingist teisest, süngest, müstiliselt hämarast maailmast. Tema looming kokku vajaks muidugi eraldi käsitlemist-lahkamist.

Ehk võtadki kunagi ette - nt "Parakunsti" teema all? Vinge vend - mõnda "eelieni-filmi" olen näinud, aga HRG nimi oli minu jaoks teadvustamata.
Vasta
#18
Miks mitte. Võib seda müstilist kunsti kui nähtust natuke laiemalt uurida ja siis võtaks ette paar viis kõvemat venda üksiti. Pean ainult kogu materjalist kui tervikust ise ülevaate saama, muidu ei oska tähtsamat välja tuua. Nõksa läheb aega.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: zed
GIGER on omaette klass, aga muidugi on tasemel ka selline poolakas nagu Zdzislaw Beksinski (link)
mulle meeldib ta isegi rohkem.

Jah ... Beksinski on nüüd küll tuttav nimi ... sai kunagi ("vanal heal" vene ajal) Poola kunstiajakirju ("Sztuka" jt) tellitud - oli, mida vaadata ... sealt ka ZB meelde jäänud. Aga see venelaste veebipesa, kust Sa selle lingi andsid, paistab tõeline kullaauk olevat sürri ja üldse "nihestatud kunsti" austajatele ... kannaks selle diskussiooni siit siis nüüd juba "Parakunsti" alla üle - annan selle lingi ka seal.
Vasta
#20
Väga hea Predatori film, halvavõitu Alien.

Olen näinud eelnevaid Tulnukaid kümneid ja kümneid kordi, Kiskjaid kahjuks vähem.
Suurimateks vigadeks peaks seda, et tegevus ei toimu kaugel tulevikus, kas poleks olnud mitte toredam kui kõik toimuks Ripley ajal? Ja teine viga on see, et liiga lühike.
Ülejäänud asjad tipptopp, Kiskjad nägid kõik kenad ja võimsad välja, effektid head jne.
Vasta
#21
aga lõpuk ikkagi keegi ei võitnud, see püramiid lasti kyll õhku kuid filmi lõpus näitas kuidas mingi alien hyppas selle vigastada saanud predatori seest w2lja . Pakun et võib oodata weel mingeid sarnaseid filme/või järge
Vasta
#22
täitsa lahe meelelahutuslik film,ainult mis torkima jäi oli see et kõrgelt arenenud predatorid ei suutnud
enda metalli oma lapsukeste vere eest kaitsta ,video lõik kus predator lõikab alienil saba otsast....Smile


parimaks pean aliens 2-e James Cameroni loodud

Muudetud: 19-11-06 kell 03:11:23 reaalne
Vasta
#23
Vaatasin ka lõpuks selle filmi ära, mulle täitsa meeldis.
Kiskjate osas muutus asi märksa paremaks ja huvitavamaks, kuid tulnukate kohta oli kõik juba ennist teada ja mitte enam nii huvitav. Õudused seoses rinnakorvist välja tungiva hirmsa verejanulise elukaga jäävad sinna "Tulnuka" teise osa kanti.
Tegevusel tegelikult midagi suurt viga ei olnudki. Aga see huvitab mind küll, et kui kiskjad tulid jahti pidama iga saja aasta tagant, siis kust kohast võtsid nad näiteks 13. sajandil inimesi, seda veel Antarktikas?! ...See selleks, pole viga.
Tulnukate, kiskjate ja inimeste ühist mineviku kirjeldav lõik oli päris huvitav ja hästi välja mängitud. Samuti meeldis mulle see keeruga hüpe, mille kiskja sooritas, kui ta tulnukaemale ora pähe torkas. Väga hästi kaadrisse püütud.
Üldiselt oleks soovinud rohkem ärevust ja laialdasemat tegevust. Kuid nagu õudusfilmidele kombeks, ellu jäid vaid mees ja naine (meheks oli küll rastapatsidega, natuke Schwarzeneggerit meenutav elukas, kuid seegi andis lõpuks otsad). Kahjuks jäi kaua oodatud lõpumusu erinevate põhjuste kokkulangemise tõttu siiski ära, aga eks paneme ootused järgmisele osale Laugh. Mõlemad (mees ja naine) vaatasid küll vahepeal maia näoga, aga mis sa teed...
Üldiselt peaks feministidele kõneainet andma fakt, et kiskjate seas polnud ühtegi naissoost isikut!
Mina igatahes loodan, et järgmises osas on rohkem tulnukaid, rohkem kiskjaid, rohkem ehmatusi, rohkem seiklusi. Selle triki võiks ka lõpuks ära teha, et paigutada tegevus kuskile suurlinna, kus tulnukad saaksid paljuneda nagu murdu. Kuid sellest olenemata on oodata tulnukaema tagasitulekut ning veel tigedamaid, kiskja rinnakorvist välja roomanud järglasi.
Lõppu vaadates ma isegi lootsin, et tulnukaema hüppab veel kord veest välja ja ainsana ellu jäänud naine hakkab kingituseks saadud oraga saltosid viskama ning viimse veretilgani võitlema, kuid seda kahjuks ei juhtunud.
Jään järgmist osa ootama, pidavat valmima aasta 2007 lõpuks. Vähemalt loodan, et sellega kogu sarja ära ei rikuta.

Muudetud: 30-12-06 kell 21:41:44 Wolfgirl
Vasta
#24
Järgmises osas peaks tulema predaalien, mis on siis nende 2 segu. Kuna lõpus oli selline kaader, kus tulnukas tuli selle surnud predaatori seest välja. Igatahes mulle see film meeldis. Smile See oli ka lahe kui naisele sellest tulnuka peast kilp ja sabast oda tehti.
Vasta
#25
Esialgsete andmete järgi peaks sisu tulema umbes selline: "Warring alien and predator races descend on a small town, where unsuspecting residents must band together for any chance of survival".
http://www.imdb.com/title/tt0758730/

Tuleb välja, et väike seos kiskjate ja tulnukate vahel oli loodud juba enne "AvP" loomist. Pilt on pärit "kiskja 2" filmist (pealuude kogu).
Seda sain ka veel teada, et selle kiskja nimi oli Celtic Laugh.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parim/lemmik film Indr3k 454 214,580 01-04-2024, 03:54
Viimane postitus: Lokster
  Film: Katõn excubitoris 21 11,062 15-04-2022, 18:01
Viimane postitus: vasamasa
  Film: Matrix henzukaz 54 33,516 26-12-2021, 23:37
Viimane postitus: Lynx Titan
  film (needus, neetud)/the conjuring Kahvanägu 6 2,768 25-12-2020, 23:41
Viimane postitus: Kahvanägu
  Film: lühifilmid zen faran 18 12,759 09-09-2020, 11:51
Viimane postitus: Vesilik
  Film: "Saladus: julge unistada", romantiline draama. Teloslane 0 1,695 07-09-2020, 12:10
Viimane postitus: Teloslane
  FILM: The Bad Batch. Lisaks Fairchild FH-227D Andides Tyto Alba 16 7,721 27-06-2020, 11:58
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film maa all elavaist super-ussidest? hulkuv hing 8 4,832 04-03-2020, 10:34
Viimane postitus: xawa
  FILM: The Wandering Earth (2019) Tyto Alba 0 2,806 03-03-2019, 19:34
Viimane postitus: Tyto Alba
  Film: The Man from Earth GertEST 8 8,222 11-02-2018, 17:29
Viimane postitus: pikksukk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat