Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu sisekaemuste teekond.
Autor Sõnum
Avatud aken
Tavaliige

17-10-2018 20:53
Postitus: #101
RE: Minu sisekaemuste teekond.
Minuni tuli kõik ned teadmised ,minult küsimata.Mind valiti välja.Oli 3.jaanuar 2013 .Oli puhkuse viimane päev ja ärkasin süga vast unest väga kõrge pulsiga 122 .Läksin pere arstile.Kohale jõudes ei värisenud ainult käed ,vaid kogu keha oli suures vibratsioonis.Ei suutnud tabletile vett peale juua.Teadagi mis analüüsi arst pani,kuule mees ära enam peale võta.(hiljem sain teada et organism hoiatas mind rünnaku eest) .Kui arsti juures olin vedelam kui süldikallerdis siis 150m edasi selveri poe apteegis oli kõik muutund.Kõik kes mulle otsa vaatasid olid kohkunud pilguga.Mina ei saanud aru.(Sealt vaatas vastu pesu ehtne kurjus).Võttis aega et seda taibata ja et seda saab sisse ja välja lülitada.Siis hakkas mind keegi ÕPETAMA ,minu sise kaemust,täpselt nagu filmis "Sisekosmos" ,siis hakasin taipama kes me oleme ja mida kanname.Te ei kujuta ette millist parasiitide saasta me kanname ,eriti need kes kannavad mõnda kroonilist haigust.Kõik need tohutud tunnid pingutamist ja konsentreerumist mis meist välja tulab ,arvad et said puhtaks.Oh EI parasiidid arvavad teist moodi,küll nad leiavad tee ,kui jääd ripakakile ,eriti unes.Nii ma siis õppisin ja elasin ,nähes nende aplust ja energia vajadust lõin generaatori mis suudaks neid toita.See oli kõige suurem viga.Siis toimumus selline totaalne rünnak et tahtsid mind siit ilmast ära viia.See oli esimene kord.Tõde ja Õigus 5 köidet.Jätame selle järje jutuks ,kui see kedagi huvitab.AA
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

17-10-2018 20:56
Postitus: #102
Einstein tegeles loodusteadustega. Velikovski oli puhtalt humanitarist. Nende tööd ei puutu ju kuskilt otsast kokku. Kalamees ja põllumees ei ole üks ja see sama.

Arp on jälle omal alal väga tunnustatud, saanud hulgaliselt preemiaid ja tema loodud atlas (võib öelda elutöö) on tunnustatud. Einsteini elutöö näiteks ei leidnud tunnustust!
Nielander
Questioning Everything

18-10-2018 07:38
Postitus: #103
(17-10-2018 18:15 )Tyto Alba Kirjutas:  Nemad üks hävitasid hulga edukaid ideid ja inimesi - Einstein ja Sagan.

Iga üks oma privaatses nurgas võib ju kahelda aga kui läheb rinnaga vastu siis mitte.
Nimetan jällegi ainult kaks nime kes ka kahe eelmise kitsarinnalisuse pärast kannatasid.
Velikovsky ja Halton C. Arp näiteks aga nad pole ainukesed kes aastatega silma jäänud.

Sa nimetad seda kitsarinnalikuks hävitamiseks, mina nimetan seda paremate ideede võidutsemiseks halvemate üle. Einstein ise aga tõesti "hävitas" ka ühe suure nime - Newtoni. Või noh, modifitseeris Newtoni senini võidutsenud maailmavaadet. Kuidas see küll juhtuda sai?

Arp on muidu hea teadlane, aga ta näis unustanud, et iga uus teooria peaks seletama varasemaga võrreldes maailma kohta rohkem, mitte vähem. Ehk siis mitte tekitama rohkem küsimusi, kui neid vastama. Pealegi nüüdseks on enamus Arpi ideesid üsna veenvalt ümber lükatud. Näiteks, et kvasarid ei asu ikka meie Galaktikas või selle lähistel.

Velikovsky vs Sagani kohta soovitan lugeda Sagani ühte vähetuntud raamatut Broca's Brain, kus ta pühendab mitu pikka peatükki Velikovski ideede kaalumisele. Lisaks sellele, et ta väärikalt ja kordagi isiklikuks minemata suudab oma oponendi ideid esindada, toob ta välja ka põhjuseks miks ta seda teeb. Soovitan soojalt ja kui oled Kindle kasutaja, siis võin sulle selle raamatu saata.
(selle postituse viimane muutmine: 18-10-2018 08:16 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Tyto Alba
Veteran

18-10-2018 18:19
Postitus: #104
Broca's Brain on raamat mida võin (ideeliselt) ise välja laenata - täitsa olemas ja loetud.
Tundub, et siin on sügav vaadete erinevus ja pikem vaidlus (siin) tulutu.
Sinu jaoks on need kaanonid aga minu jaoks mitte.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Mina Olen
Tavaliige

23-12-2018 20:44
Postitus: #105
Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.
Ning paar kuud tagasi
otsustasin ma ennast
eestimaa rahvastele näidata.

Ma alustasin poliitikast ja meid ümbritseva elu korraldusest.
Ja ajakirjanduseetikast. Ning tõstsin küsimuse, et "mis meist siis saab?"
Ning mu ümber kogunesid inimesed.
Pea 5000 inimest vaid paari kuuga- esindamas eestimaa rahvast, igaühel oma nägu ja nimi ning selge teadmine.

Ning ma nägin, et see on hea.

Ma lükkasin veerema rattad, mis purustavad vaikselt- aga vääramatult tänase demkoraatiamudeli.

Meil käivitub uus demkoraatia, sest vana laguneb väikesteks tükkideks. Kuid ärge kartke, see käib järk-järgult ja vaikuses, ent ometi neile, kes oskavad vaadata- lausa peadpööritava raginaga!

Juba 8 aasta pärast näete selgeid muutuseid.
Ja enne kui 12 aastat täis, elab eesti täiesti uues demokraatiavõtmes! Meid juhivad teadlased, kelle tõestatud kvalifikatsioon ja juhuse valik meile ette on toonud. Ning me usaldame nende kätte oma demokraatia.

Ma juurin välja korruptsiooni ja onupoja poliitika. See redel on vääramatult paigas ja juba täna oma esimesele redelipulgale ronimas.

Ma seadsin rööpaid, et alustada meie ühiskonna korrastamisega. Moraalsed väärtused on meie rahval paigas, need vajavad vaid peenhäälestaist ja ühise nimetaja alla toomist. Näiteks peame me hakkama oma vanainimestest lugu pidama. See jama peab läbi saama ning meil on aeg mõista, et vanainimeste eest hoolitsemine on ikkagi üks inimeseks olemise alustalasid.
See asi saab kindlasti korda. Sest me kõik saame ühel päeval vanaks.

Veel korrastan ma juba järgneval aastal selle pedofilia asja vähemalt osaliselt ära. Toon õiged numbrid päevavalgele. Kõik näevad, mis toimub ja siis avanevad meie rahva silmad. 2040 aastaks peaks meie rahvas sellest alatust pahest vaba olema.

Aga see selleks. Ma olen alles aasta olnud ja sellest vast 2 kuud tööd teinud ja ma tean täpselt, et mul on veidi üle 20 aasta veel ees. Ma tean kõike ette. Kõike. See on vääramatu tulevik.

Ma lammutan kirikud.
Vabandage mu ristirahvas! Ma tean, et te ei mõista mind, aga kirikute aeg on möödas. Kirikud vajuvad aja hõlma.
Ja kirikute ajastu lõpuks teen ma ühte:

Harjumäel kuulutab Paavst mind Pühaks, ulatab mulle oma saua ning
Ma õnnistan Venemaad.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.

Hea esoteerikarahvas!

Tänan teid huvitava siinviibimise eest!
Ma nägin veidraid mõtteid ja huvitavaid mõttekäike, aga mulle jäi mulje, et kõik mõtlevad üle! Koondage oma mõtteid! Leppige näiteks kokku, et lähtute lihtsast on/ei ole mudelist. Kõik on meeletult lihtne!
Kui meie esoteerikud suudaksid ennast koondada, eemaldada tarbetu sodi ja mõista, et kokkuvõttes elame me kõik valgustaja missioonis, siis laguneks see asjatu vaht ümber esoteerikamaailma ja eestimaa rahvad saaaks endale teadust haridust, kirikuid, hiielaanesid ületava ajatu usundi, millel oleks pea 99% järgijaskond. Kujundage usk vastavalt ühiskonnale ja see ongi käes! Olles üks ebausklikemaid rahvaid, on eestlane ju ometigi kõige usklikum rahvas!

Kui te suudate seda teha, siis on teil suurepärane võimalus ühel hetkel sulanduda ülejäänud killavooriga, mis ma veerema lükkasin! Kui te seda ei suuda, pole hullu- aga peate mõistma, et pealetungiv Teadus ei suuda veel edastada moraalseid väärtuseid! Esoteerikud, võtke ennast kokku, seat teil on missioon eestit edasi viia. Ilma väärtuste kandjateta vajub meie kodumaa sohu, et ärgata puhastatuna!
Miks olete nii killustunud? Osa redditis, osa fb, osa paraweb või naistekas? Kas tõestu ei leia te katvat joont?
Leppige Jumala olemasoluga (ometi te kõik ju tunnistate kõrgemat jõudu)!
Kui te kõik olete leppinud, siis kirjeldage teda üheselt.
Kirjutage ta välja kirikust ja kirjutage ta Kõikjale ning kõigesse mis on Hea!

Kuid nüüd ma lähen.
Ma ei esine enam Teile
Aga teadke, et ma olen olemas.
Ja ma töötan järjepidevalt.

Aga mul on piisavalt aega, et
Võite näha mind mõtlikult nina nokkimas
Või lihtsalt
käimas pargipinkide vahel.

Veel 20 aastat.

Et tuua teie ellu valgust ja rõõmu ning usku homsesse päeva.
Sest ma tean, et kõik saab korda.
On alati saanud.
Saab nüüd.
Saab ka tulevikus.

Iluaat pühadeaega esoteerikarahvas!

Ning nüüd ma lähen.

Nii olgu, nii on ja nii jääb.
Q11
Tavaliige

23-12-2018 20:52
Postitus: #106
Ilusat Jõuluaega Kõigile ka Minupoolt...Smile
Onu Pähh
Tavaliige

25-12-2018 02:50
Postitus: #107
(23-12-2018 20:44 )Mina Olen Kirjutas:  Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.

Vaatasin su postitused üle, aga arengut ei näe.
Sa ei ole suuteline isegi defineerima oma nime- see on fakt.
Tüüptunnus on see, et kui sult küsitakse midagi, näitekeks, et kui palju onm 1+2, siis annad vastuseks 4 või 5 vms, mida sus sisetunne ütleb. Nii see näib olema.
Mitmed inimesed leiavad, et oled arenematu, arenemata.
Mina arvan, et oled lihtsalt natukene haige.
Kui nõustud jääma siia või naistekasse, siis usun, et saame sind ravida terveks.
Loodan, et nõusutud raviga/arenguga.
Troll4President2
Bännitud

27-12-2018 05:08
Postitus: #108
(25-12-2018 02:50 )Onu Pähh Kirjutas:  
(23-12-2018 20:44 )Mina Olen Kirjutas:  Ma olen siin olnud üle aasta.
Kasvanud ja arenenud.

Vaatasin su postitused üle, aga arengut ei näe.
Sa ei ole suuteline isegi defineerima oma nime- see on fakt.
Tüüptunnus on see, et kui sult küsitakse midagi, näitekeks, et kui palju onm 1+2, siis annad vastuseks 4 või 5 vms, mida sus sisetunne ütleb. Nii see näib olema.
Mitmed inimesed leiavad, et oled arenematu, arenemata.
Mina arvan, et oled lihtsalt natukene haige.
Kui nõustud jääma siia või naistekasse, siis usun, et saame sind ravida terveks.
Loodan, et nõusutud raviga/arenguga.

Ma olen siin juba peaaegu ühe päeva olnud.
Midagi pole veel juhtunud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 3,392 31-07-2016 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 1,282 01-10-2013 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Keegi ei näe minu sisse Dana 12 3,562 17-06-2012 09:02
Viimane postitus: Dana
  Minu suitsiidilikkus anonymity_himself 36 7,990 12-02-2009 11:43
Viimane postitus: Indr3k
  Elektripliidi isiklik vaen minu vastu? Tom 9 2,890 15-11-2008 20:00
Viimane postitus: Estkitty
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 3,533 11-12-2007 19:53
Viimane postitus: monika999
  Minu eriskummalised võimed. Europe 19 5,752 21-09-2007 18:37
Viimane postitus: ostankino
  Minu veider saatus Elsara 3 2,007 11-01-2007 10:21
Viimane postitus: Anonymous

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog