Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vahendid erinevate needuste vastu
#1
Milliseid vahendeid oskaksite soovitada needuste vastu ja nende likvideerimiseks .Definitsiooni needuse all mõeldakse sageli erinevaid asju . Eksisteerivad suguvõsa needused , surma needused , haiguse needused jne . Osada asjade puhul ei aita mitte ükski sensitiiv , kirik , preestrid , ravimid jne . Inimene kannatab nende all , teatud juhtumitel võib neist lahti saada , teatud juhtumitel mitte .
Vahest keegi teab ka inimesi või asukohti nii Eestis kui ka välismaal kuhu tuleks pöörduda siis kui midagi väga ebaharilikku inimest kurnab ja kiusab . Milliseid protseduure tuleks läbi teha , kus kohast informatsiooni hankida jne !
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: m3angel
Vahest keegi teab ka inimesi või asukohti nii Eestis kui ka välismaal kuhu tuleks pöörduda siis kui midagi väga ebaharilikku inimest kurnab ja kiusab . Milliseid protseduure tuleks läbi teha , kus kohast informatsiooni hankida jne !

Tjah ... pole selles vallas eriline teadjamees ... aga oletan, et siin foorumis on mitmeid inimesi, kes Sulle asjalikku nõu oskavad anda. Kui aga - vastupidi - Sa ise sooviksid ühe vinge iirikeelse needuse peale panna, näiteks : "Hävitagu põrgukoerad Su kõvaketta", siis võib abi tõusta Needuste Mootorist (http://hermes.lincolnu.edu/~focal/scripts/mallacht.htm), eeldusel, et Sa oma needust inglise keeles tead (valik pole just väga suur, aga midagi ikka). Antud näites on tulemus "Go scriosa cúnna ifrinn do dhiosca crua".

Veidi tõsisemalt, oletan, et kusagil Internetis on ka seda vastuneeduste ressurssi - kes teab, võiks ju viidata.
Vasta
#3
Igat needust on võimalik maha võtta, mõne maha võtmine on sekundite küsimus...
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Arxos
Igat needust on võimalik maha võtta, mõne maha võtmine on sekundite küsimus...

Needus - nii saan ma aru - on siis midagi suhteliselt kerget võrreldes füüsiliste vigastustega, millest paljusid pole mitte kuidagi võimalik kõrvaldada ... ei tea ... pole asjatundja ... usun meeleldi neid kes rohkem teavad ...
Vasta
#5
No kui sul jalg otsast pead tõesti järgmist elu ootama, aga igasugu saasta ikka topitakse inimestele peale. Ma tean ühte inimest, kellele pandi nö surmaneedus peale, ta oli omadega ikka no nii totaalselt tuksi läinud et vähe pole, tohutult piinles see naine...
Suvaliselt soovitasid vanemad kiirelt mingi sensitiivi otsida, leidsidki õnneks mingi suht asjaliku ja see ütles kohe et surmaneedus peal ja võttis ka maha.
Vasta
#6
Mind huvitaks, et mille vastu "unenäopüüdjad" aitavad?

Mulle toodi Brasiiliast ripats(punutud nööri otsas), mille küljes on unenäopüüdjast pärinev kummalisest puidust rõngas, mis on seest mingi puise nööriga läbi põimitud. Kõige keskel on punane (u 5mm-se läbimõõduga) pisut lopergune seeme/kivike millel on must silma taoline täpp...
Aegajalt on mu käest küsitud, et mille vastu ma end kaitsta üritan...ja vihjatakse ripatsil olevale silmale. (öeldakse, et mul on "silm peal")
Mille vastu see mind siis kaitsma peaks?!?
Vasta
#7
Adie,see kaitseb halbade unenägude vastu,mul ka taoline ainult Kanadast,selle kõljes on kotka suled,päris kuld ja päris luud!!
aga see aitab,või ma pole kunagi halnu unenägusid näind,ei mäleta!
Vasta
#8
Unenäopüüdja kaitseb jah halbade unenägude eest, aga samas ta aitab ka paremini meelde jätta unenägusid ja unenäod on palju värvikirevamad. Mul endal selline voodi kohal seina peal.



Mul väga hea tuttav, kes oskab leida needuse põhjust (kas see on peale pandud või ise leitud) ja seda ka lahendada.
Iga sensitiivi juurde ei tasu minna, võid täiesti lammutatuks saada.
Kui on tõsine soov vabaneda, siis võin anda telefoni numbri. See ei ole mänguasi.

Muudetud: 10-4-05 kell 18:41:39 celtic
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Abi joomarluse vastu. Uuestisündinu 24 10,944 29-05-2012, 11:53
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat