Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guess the fruit - telepaatia mäng
#1
Ingliskeelne õpetus asub http://www.psipog.net/show.php?id=7
ja 1 tark tekst mis tuleks ka kohe kindlasti läbu lugeda enne kui mängima hakata http://www.psipog.net/show.php?id=10162
Mäng näeb välja nii, et 1 mängija valib ühe puuvilja ja saadab selle teisele mängijale telepaatiliselt. Teine mängija tühjendab oma pea mõtetest ja võtab siis info vastu. Ise olen ainult msni teel mänginud ja paremini tuleb välja vastuvõtmine.

Saatmisel soovitaks algajamatel valida puuvili ja seda alguses 5-10 minutit sisendada endale. Näiteks kui saadaks kiivi siis paneks silmad kinni, kujutaks ette kuidas vaatevälja tekib suur kiivi, nuga lõikab kiivi pooleks, mahla voolab jne, kujutada kõigi 5 meelega ette seda endale. Mul näiteks tuli kiivi maitse suhu selle teksti kirjutamisel.
Kui kiivi on piisavalt sisestatud siis tuleks seda saatma hakata: kujutada ette kuidas kõigepealt luuakse ühendus mängijate vahel, mingi nöör läheb näiteks peast msni aknasse ja teisest arvutist välja teise mängija pähe. Kuskil minut aega võiks ühendus luua. Ja siis tuleks panna kiivi läbi msni teise mängija pähe lendama koos kõige mahla ja maitsete ja tekstuuri ja lõhnaga. Saatmisel on tähtis, et saatja ei lõpetaks saatmist enne, kui vastuvõtja lubab !

Vastuvõtmisel on peamine enda mõtete maha surumine ja teise "kuulamine". Vastuvõtja peaks samamoodi looma ühenduse saatjaga ja seejärel pea kõigist mõtetest tühjendama. Seejärel võiks manada silmade ette valge lehe ja kui saatja ja vastuvõtja hästi töötavad siis tekib sinna ise õige puuvili. Tuleks kasutada natuke loogikat ja mitte kohe pakkuma hakata. Kui saad kätte info "punane, ümmargune" siis on kindel, et sidrun see ei ole jne. Kui piisavalt infot koos siis selle infi põhjal otsusta, mis puuviljaga tegu on. Heal juhul tekib kohe silme ette õige vili aga enamasti hakkavad erinevad variandid vaheldumisi tekkima ja siis tuleb loogikat kasutada. Ei teeks paha ka "maitsmine", ise olen paar korda väga selgelt õige vilja maitset tundnud suus.

PS: Igasuguse telepaatia ja energiaga jamamise puhul on väga oluline, et jalad ega käed ei oleks risti. Jalg üle põlve ei tohi istuda, see segab tõsiselt.

Kes huvitatud on lisage msni batoonike@msn.com
Vasta
#2
Võiks millalgi teha mingi telepaatia para õhtu vms. sellist.

Muudetud: 31-8-05 kell 20:34:51 Imhotep
Vasta
#3
Hm... pole seda mängu kunagi mänginud aga sellega seoses tuli meelde, et vahel olen tundnud mingit seletamatut lõhna või maitset, mis minu elamisest kindlasti pärit olla ei saa ja mille peale ma ka vahetult enne lõhna/maitse tundmist ei mõelnud. Keegi siis üritas minuga mängida ja mina ei võtnud vedu?wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Telepaatia test Nazz 44 22,392 03-04-2012, 18:12
Viimane postitus: MagicWolf

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat