•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tondiläbu: Incubus või midagi muud?
(21-01-2020, 20:26 )Q11 Kirjutas: "Red John filmis Mentalist pani ka oma "tegude" lõppu naerunäo"
Ah nii... seda ei tea, kes filmitegelane see on kuna ma televiisorit ei vaata...Smile


Jah......niiet...noh...nojah..
„Jah......niiet...noh...nojah..“
Mul ikka vahetevahel tekkib selline patune mõte, et sissy natuke nagu tögab mind.
Siis ma jälle mõtlen kui paha ma olen, et sissyst nii mõtlen.
Siis tunnen natuke süümepiinu ja kirjutan „ Anna andeks Sissy, et Sinust nii mõtlesin“...Smile
(21-01-2020, 20:35 )Q11 Kirjutas: „Jah......niiet...noh...nojah..“
Mul ikka vahetevahel tekkib selline patune mõte, et sissy natuke nagu tögab mind.
Siis ma jälle mõtlen kui paha ma olen, et sissyst nii mõtlen.
Siis tunnen natuke süümepiinu ja kirjutan „ Anna andeks Sissy, et Sinust nii mõtlesin“...Smile

Tead, ma kipun arvama, et sa pole tulnukas ega robot, sest nood huumorit ei mõistaks.

Miks sa peaksid kedagi sellist üldse hukka mõistma, kes pisut tögab. See käib ju Maa ja inimkonna mängude juurde. Kui tunned ennast süüdi, siis pole sa Minaga/Universumiga kooskõlas...või mis?
Millal eesti tõelise varamu kraamist lõke tehakse ja simman korraldatakse, keegi ei tea? Sassi raamatud peab ka hävitama. On oluline ,et vabaks tehtud raha läheks kirikute ülevuntsimiseks. Ehk isegi minarettide ja sibulakuplite vorpimisekski. Ja kui te nüüd öösi õues penitähte uudistate, teadke- see on nüüd kuusnurkne.
(22-01-2020, 18:44 )Vesilik Kirjutas: Jaa varsti kummardate Lutsutajat ja lööte tagurpidi risti ette,äraneetud petuhhistanis on kõik võimalik.

Sa ikka rahulikult magada saad . Vesilik ? Laugh Tekstist arusaamisega raskusi ? Kus ma kutsun üles kedagi kummardama ?
Mina Sind ei keela midagi uskumast või sunni uskuma. Miks siis Sind see teema nii leili ajab ?

Mitte kellegi postitused ei lähe tühja. Kõigil on mingi vajadus või sundus ütelda seda, mida ta siin foorumis ütleb. Kellegi jaoks on see seeme, kellegi jaoks mitte. Isegi vaenulikes postitustes on mõte sees, kahju, et need kustutatakse. Pole mõtet hoida foorumit nagu Rannavalve seriaali ja nende näitlejaid - kõik negatiivne, must, masendav, kole ja haigettegev välja võtta ja näidata vaid ilusat

https://www.google.com/search?rlz=1C1CHB...40&bih=757



Äralahendatud erimeelsusele viite kustutasin ära. Mannu
@sissy aga see ongi moodne poliitkorrektne maailm.
Alguses ei tohi ütelda ühte, siis teist ja lõpuks tohib häälega lugeda vaid Partei Manifesti.
Nagu ütles Georg Orwell: "Raamat 1980 ei olnud mõeldud tegevusjuhiseks vaid hoiatuseks".
(26-01-2020, 14:53 )sissy_ Kirjutas: Äralahendatud erimeelsusele viite kustutasin ära. Mannu

Igihali postitus kustutati, kuna ta ei mahtunud "ilu ja kena" raamidesse?

Ok, nüüd läheb kõik jälle ladusalt nagu lepse reega. Smile.
(26-01-2020, 16:53 )sissy_ Kirjutas:
(26-01-2020, 14:53 )sissy_ Kirjutas: Äralahendatud erimeelsusele viite kustutasin ära. Mannu

Igihali postitus kustutati, kuna ta ei mahtunud "ilu ja kena" raamidesse?

Ok, nüüd läheb kõik jälle ladusalt nagu lepse reega. Smile.
Ma ise nõustusin kustutamisega, kuna U2U-s klaarisime.

(26-01-2020, 17:07 )igihali Kirjutas:
(26-01-2020, 16:53 )sissy_ Kirjutas:
(26-01-2020, 14:53 )sissy_ Kirjutas: Äralahendatud erimeelsusele viite kustutasin ära. Mannu

Igihali postitus kustutati, kuna ta ei mahtunud "ilu ja kena" raamidesse?

Ok, nüüd läheb kõik jälle ladusalt nagu lepse reega. Smile.
Ma ise nõustusin kustutamisega, kuna U2U-s klaarisime.

Arusaadav,
„Kuidas inimene ei saa jumalat mõista, kui ta ise on jumal“
Mitte inimene pole Jumal vaid Mina On Jumal...Smile
(30-01-2020, 19:20 )Q11 Kirjutas: Kindlasti. Aga milles tahab ta aidata? Sellest ma nagu pole hästi aru saanud.

Seda on paljud foorumlased siin juba tõdenud, et kui sa teiste mõtteviisidest aru ei saa, siis nad on out of the game.

Püüa oma egost üle olla ja mõista, et kõigil võib õigus olla.
(30-01-2020, 20:35 )Q11 Kirjutas: „ ...motiveerib paremaks muutumisele....“
Oleneb mida tahta. Kas „paremaks“ muutuda või Tõde teada (olla).
Ja ..see link...inglite raamatutega....
No kuule sissy, Sa ei ole ju väike laps...Smile

Tahaksin olla. Paljud neist on targemad, puhtamad ja mõistlikumad, kui meie, täiskasvanud.
(31-01-2020, 17:51 )Q11 Kirjutas: Mitte Sina vaid Mina...Smile

Kas oled järgmise ohvri õgimisega lõpetanud? Kes on järgmine?
„Kas oled järgmise ohvri õgimisega lõpetanud? Kes on järgmine?“
Sina...Smile
(31-01-2020, 18:55 )Q11 Kirjutas: „Kas oled järgmise ohvri õgimisega lõpetanud? Kes on järgmine?“
Sina...Smile

Tänan. Kas oled jehoova tunnistaja?
"Tänan. Kas oled jehoova tunnistaja?"
Oehh...Smile
(31-01-2020, 19:20 )Q11 Kirjutas: "Tänan. Kas oled jehoova tunnistaja?"
Oehh...Smile

Kas kardad valetada või kardad ennast paljastada? Kumb on su jumala piinarikkam patt?
sissy_ on bännitud isiku topeltkonto. Hoiatusest hoolimata jätkab käitumist, mis tõi põhikasutajale bänni. Alaline bänn.
(01-02-2020, 21:11 )Q11 Kirjutas: "Peale Suurt Uputust mu teada ei saanud nn langenud inglid enam materialiseeruda"
Deemon on alati siin...Smile

Jah, seda me näeme sinu näol siin pidevalt Smile
ojee...Smile
(29-04-2020, 21:10 )Killcode Kirjutas:
(29-04-2020, 19:45 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 19:43 )Killcode Kirjutas:
(29-04-2020, 19:15 )Quu Kirjutas:
(29-04-2020, 19:01 )Killcode Kirjutas: No siis sa oled blindfolded ja igati kasulik sûsteemimutrike...

Võimalik, aga kuidagi peab selles hullumajas nimega maailm ju hakkama saama. Me ei ela sajandeid, et oodata, millal kõigil valgustatus tekib.

No kurja! Kui sa selle 2020 aastat korstnasse kirjutad, siis sa vist ei tea, kui hulluks need asjad lähevad, kui Kõik võimalikud(võimelised) oma panust ei anna.

Las siis minna, ju on see maailm selle auga välja teeninud.
Ju sa oled selle orja staatuse ka auga välja teeninud... annad endast kõik, et jäädagi süsteemi ohvriks...
Ei midagi isiklikku.

Ju siis.
Põnev lugu. Kas Viimse Roomlase stalinistlikud alter egod on puhkama läinud? Lausa lust lugeda Roomlase vaimse arengu jutte. Smile Ei mingit ropendamist ega tapahimu.
Äikesepoisile. Tee mis tahad äikesepoiss, aga sind pole millegipärast kunagi lust lugeda, roomlane on aga terav alati.
(10-09-2020, 21:12 )seffe Kirjutas: Äikesepoisile. Tee mis tahad äikesepoiss, aga sind pole millegipärast kunagi lust lugeda, roomlane on aga terav alati.

Sul on õigus. Viimne Roomlane on alati terav. Isäranis siis kui ta Stalinit õigustab ja imetleb ja kui ta Eestile hukku soovib ning langust ennustab. Mõjub ju "teravalt" tõepoolest, kui vene tanke Toompeal kirjeldatakse ning vene lippu sinna soovitakse. Smile
Kuidas sinule kokku klapitub, kui sa kuuled Viimset Roomlast kõnelemas valgusest, armastusest ning ligimesearmastusest ja ropendamas ning sõimamas kõige rõvedamal kombel? Terav eksole? Smile

Käsitleme Viimset Roomlast kui ühte isiksust. Kui palju inimesi tema nime all ka ei kirjuta. Kokku teevad nad ühe virtuaalse isiksuse. Pane kokku enda jaoks see kummaline vastuolu: armastus, valgus ja anaalseks neegriga. Smile Minu jaoks see kontrast on küllalt terav kallis "seffe".
Ja kahtlemata üks põnev vaatemäng mõistagi samuti.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  The Sounds Of Hell-tõde või väljamõeldis? Mr.Creepy 18 9,170 11-05-2009, 17:47
Viimane postitus: Estkitty
  Miks usute jumalasse või miks ei usu? MaRtIn 1 2,145 07-06-2007, 20:04
Viimane postitus: Celtic
  Pilt kas või kuidas Ricard 4 3,607 20-12-2006, 11:45
Viimane postitus: Celtic
  kas väljamõeldis või mitte? kriipskraaps 4 3,061 17-03-2006, 07:07
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat