Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud
#26
ükskord oli nii et me olime õega 2-kesi kodus,
ema ja isa olid reisil ja pidid tulema alles homme...
me panime ukse lukku, meil oli 3 erinevat lukku...
ja veel riiv ka
ja järsku hakkasid kõi lukud klõbisemaja hakkasid lahti tulema...
uks läks lahti me kiljusime täiest kõrist aga elame majas ja keegi ei kuulnud meid...
kui kiljumise lõpetasime siis oli teleka hääl vait...me kartsime täiega meil on natukene u kujuga maja ja me nägime ühest tiivast teise kuidas keegi oli nagu akna taga ja vaatas läbi kardina... see oli nii jube... panime ennaast tuppa luku taha ja ei julgenud välja minna...sel ööl hakkas veel välku ka lööma...see oli ikka täiega jubeee.
Vasta
#27
ma ei tea kas te usute aga ma olen enda hinge näinud ja mu ema ka
oli nii et oli hilja õhtul ja mõtlesin magama minna aga järsku läks uni ära vaatasin kella oli 5 ja siis liigutasin kätt ja siis tuli aeglaselt käjärel teine käsi mu käe sisse või mis iganes
muideks mu silmad oli täiesti selged et ei saand mingi silmapette olla
Vasta
#28
Tahaks teada kuidas oma kaitseingliga ühendust võtta? kas on ka võimalike et su kaitseingel on mingi loom? või ükskõik misasi?
Vasta
#29
Minul endal isiklikult ei ole. Aga minu vanaemale küll..
Kõik teavad laeva " Estonia".. Mu vanaema pidi minema Rootsi just see kord, kui laev põhja läks.
Paar nädalat enne reisi olla vanaema kohanud tänaval üht võõrast meest. Mees oli vanaemale otsa vaadanud niimoodi,et vanaemal hirm olla hakanud. Paar päeva hiljem oli vanaema seda sama meest unes näinud, kus mees oli talle maininud, et see laev ei sõida seekord. Vanaema hakkas mõtlema ja ei sõtnudki lõpuks. Nüüd on vanaema juba ise surnud, aga enne surma rääkis ta seda meile...
Vasta
#30
Mu vanaemal oli nii

Ta poeg tom ehk minu onu kaotas tema laudas abielu sõrmuse ära.
Ja Mu vanaema muretses sellepärast väga
ja ühel ööl ta tundis et keegi vaatab teda ta tõusis istukile ja nägi üleni valges naist..
ta ütles talle ära muretses naine see sõrmus on sigade soojulambi juures kapi peal
ja hommikul ta läksiki vaatam ja oli seal
Vasta
#31
Kõik millest te räägite ,saab alguse enne meie eostumist.Teatud kaadrile on väljundit ehk Kehastumist vaja.Kõik muu tuleb teiega kaasa ,kuni elu lõpuni AAMEN.
Vasta
#32
Maalehes lugu tasuline muidugii netis, saab lugeda tüdrukust, kes peale kooma vajumist st kooma ajal ja peale ärkamist füüsilisel hakkas "asju nägema" ja ka "asju nägema ette"
Ega midagi uut nagu ka polnud huvilisele. Koomas olles äkki hakkas valgust nägema ja ka seda, kuidas arstid tema ümber toimetasid. Praega olevat nii, et väga rahvarohkesse kohta minna ei taha tüdruk, palju vaime koos ja kipuvad segama tavaelu. Enne koomasse langemist ta "neid asju" ei uskunud. Maksuliselt siin:

http://maaleht.delfi.ee/news/lehelood/ko...d=84116272
Vasta
#33
Minul oli põgus kohtumine oma Kaitseingliga.

...avan keset ööd sügava magamise ajal silmad. Keegi justkui alateadvuse kaudu äratas mind. Nüüdseks tean, kes see oli! See oli minu kaitseingel. Ta seisis minust paremal pool pea juures ja nägin temast pool siluetti. Tema peopesa oli välja suunatud minu jalgade poole. Ta säras kuldvalgelt ja tekitas rahutunde. Ma teadsin, et pean teda kuulama ja usaldama (kaitseinglil on õigus vahele sekkuda ja ka vajadusel materialiseeruda, kui tema valvatava vaimu elu on ohus, eriti kui ta veel magab ja meeled on kaitsetud. Siin ei kehti Vaba Tahte Seadus, kuna Looja Plaani teiste Olendite poolt rikutakse).
Ingel ütles, "Aja nad ära"! ...

Edasi saab lugeda teemas: Imelikud rõngad ja nägu pildil! Postitus: #3; Vt. * Minu lugu: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid237625
Vasta
#34
Oma vaimset õpetajat olen näinud,kaks korda väga erksalt.Esimene kord,kui deemoni ära saatis.Teine kord (kooli kiusamine).olles algaja tahtsin anda oma osa.Üks kõik mida tegin,tabas mind totaalne rünnak.Lõpuks lõin mateeriast generaatori et kõike toita.Teate mis juhtus ,kõik parasiidid olid korraga liikvele läinud.See et ma veel siin olen Jumala ime.Ma vihastasin ja raputasin,kogu seda madalat taset.Tagajärg oli et sain karistada,mind söödeti Kookonisse.Seda tegi õpetaja kes seisis koopa suul ja vaatas pealt.Kuidas elus olen ,eitea.Kogu energeetika ja vaimsus muutus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 33,234 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,271 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Tont või tulnukas?! Killcode 12 3,253 16-01-2022, 22:43
Viimane postitus: Killcode
  Luupainajad või unehalvatus? Isabella 17 15,634 20-10-2018, 17:11
Viimane postitus: Tinar
  Põrgu, tegelikus või müüt? auch 9 5,092 19-06-2018, 20:04
Viimane postitus: Kivoos
  Kaitseingel ja deemon omavahel seotud. RaidoT 17 12,165 01-05-2015, 12:46
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,330 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 9,012 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  kummitus chostraider 2 2,870 12-08-2014, 07:30
Viimane postitus: kalldunn
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,926 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat