Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaria rass
Autor Sõnum
khaan
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Aug 2018
01-08-2018 07:50
Postitus: #1
Aaria rass
Tere!
Aaria rass on huvitav teema mille kohta on erinevaid teoriaid. Hitler arvas et Aaria rass on teistest parem. Aaria rassi pärinemiskohaks on peetut nii Aasiat, Saksamaad, Atlantist kui ka Koola poolsaart. Aigar Säde kirjutas ühes Telegrami artiklis,et eestlased on puhtaim Aaria rass. Mõne inimesed on väitnud, et on näinud Aaria rassist inimese moodi tulnukaid, mõned arvavad, et Aaria tulnukad on inimeste esiisad, kuule põgenenud natsid või hoopis inimesed tulevikust.

Mida arvate aaria rassist?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
01-08-2018 08:23
Postitus: #2
RE: Aaria rass
Inimesed, kes tõstavad valgenahalised aarialased teistest rassidest kõrgemale, põhjendavad seda kontseptsiooni asjaoluga, et aarialaste rassi on loonud jumal (või vardjatest jumalad - tulnukad).
Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.
Teistel rassidel näiteks jaapanlastel, on samasugused legendid, milles räägitakse, et nad on sündinud maavälistest jumalatest.
Ka mitte kõik muistsed esoteerilised salaseltsid ei järginud aarialaste traditsioone. Neis paljudes, mis seda aga tegid, peeti aarialaseks olemist vaimse taassünni saavutamisel esmatähtsaks. See usk edendas materialismi, väänates igatsuse vaimse taassünni järele veel üheks kehale keskendunud kinnisideeks, sedakorda nahavärvi alusel.
Ka hindud on aarialased. Hindu ürikud jutustavad, et vardjate ühiskond koosnes erinevasse rassi kuuluvatest indiviididest. Näiteks oli mõne jumala (tulnuka) nahk sinine.
Aarialaste religioon on moonutanud reinkarnatsiooni lihtsa protsessi väärõpetusega, mille järgi uuestsündi juhib vankumatu universaalne seadus, et iga uuestisünd on evolutsiooniline samm kas vaimse täiustumise ja vabanemise poole või sellest eemale.

Mis Hitlerisse puutub ehk natsidesse, siis nemad propageerisid teooriat, et aarialased olid iidsete Mesopotaamia kultuuride rajajad ja olid seetõttu esimesed tsiviliseeritud inimesed. Natsid väitsid koguni, et aarialased on algselt loonud jumalataolised üliinimesed, kes olid pärit teistest maailmadest.
Sedalaadi uskumust nimetatakse arianismiks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
01-08-2018 13:23
Postitus: #3
RE: Aaria rass
(01-08-2018 08:23 )Nofretete Kirjutas:  Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.

Viide allikale jälle "ununes"?

Tegemist on veerandsada aastat vana teose autori nägemusega, kes oli veendumusel, et planeet Maa kuulub tulnukatele.
See pole mõistagi siin foorumis kõigi ega mingi ametlik seisukoht Laugh

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
01-08-2018 13:38
Postitus: #4
RE: Aaria rass
Küsiti mida arvate aaria rassist? Vastasin, mida mina arvan.
Mida sina arvad aaria rassist?
Kõik arvamused ju teretulnud.
Ametlik seisukoht on ju kõigile niigi teada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,461
Liitunud: Aug 2010
06-08-2018 12:39
Postitus: #5
RE: Aaria rass
(01-08-2018 08:23 )Nofretete Kirjutas:  Inimesed, kes tõstavad valgenahalised aarialased teistest rassidest kõrgemale, põhjendavad seda kontseptsiooni asjaoluga, et aarialaste rassi on loonud jumal (või vardjatest jumalad - tulnukad).
Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.
Paul Ariste on väitis, et aarialaste hulgast (enne aarialaste tõusu) olid pärit paljud lõunapoolsete soomeugrilaste orjad, sõnade sarnasuse põhjal aaria - ori. Seda väidet lugesin "Soome-Ugri saamine", Enn Haabsaar.

Jah, kritiseerimise asemel, Ichigo, kirjuta vahest oma nägemus ka; nõial peaks nägemusi jätkuma ju. Mida sina arvad aarialastest? Mida sina neist oled huvitavat kuulnud-lugenud, mida siin pole veel kirjutatud?

Mind isiklikult huvitab eriti nende seos ja mõju India kultuurile, mis tekkis Induse oru linnalise tsivilisatsioonide ja aarialaste karjakasvatus kultuuri segunemisel. On arvatud et Induse kultuuri kandjad kandjad olid tõmmu nahaga ja aarialased nende kõrval suhteliselt valged. Sinised jumalused (Krišna jt) olevat mälestus tõmmudest meluhhalastest (Sumerite nimetus Induse oru asukatele).

Ichigo - minu tekstis on kindlasti palju vigu, aga iga veaparanduse, täpsustuse või kommentaari kohta, nõuan (nagu sinagi kvaliteeti nõuad) sinu omapoolset arvamust, teadmist, nägumust.
(selle postituse viimane muutmine: 06-08-2018 12:40 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
21-08-2018 21:08
Postitus: #6
RE: Aaria rass
Aaria rassil olemuse kirjeldus läbi nö "hinge kihilise mudeli":

Erinevate olelusvormide & arengutasandite hingede (olemite) koosnemine kanalitest.
1) elementaalil 1*1=1 kanalit
2) taimel 2*2=4 kanalit
3) loomal 3*3=9 kanalit
4) inimesel 4*4=16 kanalit
5) loojal/budhal 5*5=25 kanalit

Kui loomast (9) kehastuda primitiivseks ürg-inimeseks (12) lisandub 3 kanalit.
Mustade rassil (neegritel) lisandub 13 kanal.
Värviliste rassil (asiaatidel) lisandub 14 kanal.
Valgete rassil (eurooplastel) lisandub 15 kanal.
Aarialaste rassil (sakslased, hindud, juudi ja kes iganes üritavad end siia punnitada) lisandub 16. kanal: õpitakse olema maagias põhjuslik (ehk nö "paberitega nõid" Smile ).

Individuaalselt (isiksuse tasandil) on paljud nö "aarialsed" - kuid rahvuse/riigi tasandil pole keegi veel aarialaseks saanud.

Aarialse arengutaseme lõpp maakeeli on nö "haldjas": ehk ollakse põhjuslik kõigis inimese aspektides (ehk sama, mis NewAge 4. sagedus).

------

Aarialseks olemine pole mingi nö "maailma naba" ... edasi tuleb loojalikus aegruumis/budhis, kus on 5*5=25 kanalit (siin suudetakse luua egregore, arenenud ühiskondi, jne).
(selle postituse viimane muutmine: 21-08-2018 21:11 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
akkillus
Tavaliige

Postitusi: 105
Liitunud: Jul 2009
15-01-2019 11:05
Postitus: #7
RE: Aaria rass
Jumala looduslik aspekt on küll pigem Ameerikas. Ameerikas on aretatud mais ja kõik need taimed mille tõttu Euroopas on näljahäda likvideeritud. Kartul, tomat. Ja Ameerikas osatakse elada koos metsaga. Euroopas osatakse ainult metsa maha võtta ja loodust hävitada. Euroopa jõgedes pole ammu enam kalasid. Jumala lihalik aspekt on Euroopas. Kõik olulised koduloomad on aretatud Euroopas. Ja indiaanlased üritasid tsivilisatsiooni ehitada mitmel korral aga ikka ebaõnnestusid. Käisid ikka metsas nälja häda pärast , kui euroopas käidi lõbu pärast jahti pidamas. Jumala kultuuriline aspekt on pigem Hiinas. 5000 aastane keisririik. Eurooplastel oli vaja ühte Jumala aspekti tassida euroopasse juurde aga see üldiselt ebaõnnestus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,956
Liitunud: Aug 2016
15-01-2019 19:12
Postitus: #8
RE: Aaria rass
(15-01-2019 11:05 )akkillus Kirjutas:  Jumala kultuuriline aspekt on pigem Hiinas. 5000 aastane keisririik. Eurooplastel oli vaja ühte Jumala aspekti tassida euroopasse juurde aga see üldiselt ebaõnnestus.

Kultuurist on Jumal Hiinas küll ajalooliselt mööda käinud.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 191
Liitunud: Sep 2013
10-03-2020 15:00
Postitus: #9
RE: Aaria rass
Kuna aasta 2020 on Kosmilise Seaduse aasta, kus valgus hakkab tooma välja kogu varjatud mustust ja seda ka järgnevatel aastatel, siis üks tõde Kõrgema Teadvuse poolt on ära selgitatud.


Küsimus: Kas on kunagi eksisteerinud "aaria rass"? Kui jah, siis kus ja millal ta alustas ja kes on tema järglased?

Vastus: Ei. Kogu selle kontseptsiooni lõid mõned ajalooased, kellel oli väga vähe informatsiooni – kõigest mõningad vastuolulised arheoloogilised tõendid sellest, mida nad pidasid inimkonna alguseks. Teie ajaloolased on tõepoolest suutelised olnud haarama vaid ühe kümnendiku kogu Inimkonna ajaloo algusest alates. Te olete võimelised lugema sumerite tekste, mis on kirjutatud 5000 aastat tagasi... See oli täiuslik tsivilisatsioon, hästi organiseeritud, oskuslikult planeerimist praktiseerides. Aga enne seda pole ajaloos näha mitte mingisugust arvestatavat ühiskonda.

Teatud loogika aga nõuab, et enne sumereid pidi ometi midagi veel olema, ja ühte-teist ongi... umbes 45000 aastat tagasi. Planeedi erosioon ja vanade tsivilisatsioonide jälgede hävimine. Väga vähe jäi teateid Induse oru elanikest, kes ehitasid oma linnad piki magnetvõrgustike liine ja kasutasid 12-põhist matemaatikat.

Aga inimkonna tõelisteks rassiliini rajajateks olid need, keda te praegu nimetate polüneeslasteks. Kõik variandid meie nahavärvi ja näojoonte kohta pärinevad neist esimestest... keda tol ajal nimetati Lemuurlasteks.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
10-03-2020 15:37
Postitus: #10
RE: Aaria rass
Pakuksin välja, täiesti ulmelise rassi teooria. Erinevad rassi elusolendid (inimesed) on siia maale toodud, erinevateelt päikesesüsteemi planeetidelt.
Need kes meid siia tõid (atlantid jetid) lahkusid sellelt planeedilt, teisele poole. See on. Nad läbisid null tasandi. Kuidas see võimalik on... Sellest ei ole mul õrna aimugi!
Mis te arvate! Kas niisugusel teoorial on alust eksisteerimiseks?

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,956
Liitunud: Aug 2016
10-03-2020 17:32
Postitus: #11
RE: Aaria rass
@kalldunn - miks mitte - igal teoorial on alust eksisteerimiseks - aeg näitab mis püsima jääb.

Vaadates aga neid eelmise postituse "kanaldusi" jäi silma mõned olulised möödalaskmised.
Kanaldus ei võta arvesse nii mõndagi viimasel kümnendil välja tulnud FÜÜSILISI fakte mis leitud.
Isegi mõningaid vanemaid leide mis puudutavad eelmisi/vanemaid ühiskondi.

Sumerid olid küll tublid aga väita, et enne neid polnud midagi - no tule taevas appi.
Juba ainult Sfinks ja tema kõrval olevad püramiidid üks muudavad selle "kanalduse" auklikuks.
Võib olla tõesti ei olnud - mis on aga sel juhul määravaks faktoriks "arvestavaks ühiskonnaks"???

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

Postitusi: 248
Liitunud: May 2011
10-03-2020 21:34
Postitus: #12
RE: Aaria rass
Mõningane info mida netist leiab väidab, et enne meie tsivilisatsiooni on eksisteerinud mitmeid varasemaid. Nende jäljed on pühkinud erinevad üleilmsed katastroofilised sündmused. Üks näide infost https://www.youtube.com/watch?v=zyS6fgWDlgo. Kes otsib see leiab veel palju palju huvitavaid vihjeid. Aaria rass-On vaid erinevad osapooled kellel erinevad huvid. Või siis ka mitte ja kõigil neil üks lõpp eesmärk aga erinevad viisid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
11-03-2020 09:27
Postitus: #13
RE: Aaria rass
On ju tõestatud andmeid, et Reih tegeles esoteerikaga, neil oli organisatsioon Ana nerbe. Nad otsisid üle maailma esemeid, vanu käsikirju. Mille abil oleks võimalik saavutada võim kogu eleva üle – siin maamuna peal. Arvan et see oli Hitleri eesmärk. Siit ka see Aaria rassi ülesse upitamine.
Küsimuseks jääb, kas maailmavalitsejaks on võimalik saada?
Vastaksin nii: Kui kõik kokkulangevused ja kõik tingimused on täidetud on see võimalik. (Neid on palju.) Sell juhul saab temast isik, kes käsib, keelab, poob ja laseb. Ning mitte keegi ei saa temale vastu. Lõppkokkuvõttes hävitab ta kogu elava, ka iseennast.
Mis aga puutub rassidesse, siis arstid on tähele pannut. Ameerika indiaanlaste ja valgete vahel sündinud inimesed kaotavad pärast kolmandat põlve, peaaegu täielikult sigimisvõime. Sama on täheldatud ka mustade ja valgete vahel sündinud inimeste vahel.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,956
Liitunud: Aug 2016
11-03-2020 18:52
Postitus: #14
RE: Aaria rass
@kaldunn - proovi aru saada - see Hitlerile kaela määritud "maailmavalitsemine" on üks suur
juudi sõjapropaganda. Mitte üheski allikas mis on Hitleri poolt kirjutatud pole sellest sõnagi.
Hitler soovis aaria rassi püsima jäämist ja arengut aga maailmavalitsemisest juttu ei olnud.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
12-03-2020 13:36
Postitus: #15
RE: Aaria rass
(11-03-2020 18:52 )Tyto Alba Kirjutas:  @kaldunn - proovi aru saada - see Hitlerile kaela määritud "maailmavalitsemine" on üks suur
juudi sõjapropaganda. Mitte üheski allikas mis on Hitleri poolt kirjutatud pole sellest sõnagi.
Hitler soovis aaria rassi püsima jäämist ja arengut aga maailmavalitsemisest juttu ei olnud.
Võiksid siit uurida – missugused olid Hitleri plaanid. Mida kujutas endast organisatsioon Ananerbe. Ahnenerbe. Ананербе
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2625&high
https://www.youtube.com/results?search_query=ahnenerbe
https://www.youtube.com/results?search_query=ананербе
https://www.youtube.com/watch?v=nvDebsorkMQ
Enne kui kirjutama hakkad – tuleb ikka kodutööd ka teha. Niisama ei maksa lahmida!
(selle postituse viimane muutmine: 12-03-2020 14:55 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,956
Liitunud: Aug 2016
12-03-2020 18:53
Postitus: #16
RE: Aaria rass
(12-03-2020 13:36 )kalldunn Kirjutas:  Enne kui kirjutama hakkad – tuleb ikka kodutööd ka teha. Niisama ei maksa lahmida!

Kodutööd tehtud küll ja küll - isegi Zed-iga omal ajal koos istutud ja neid teemasi lahatud risti ja põiki.
Ka tema arvas, et praeguselt Venemaalt tuleva infoga tuleb olla väga ettevaatlik - eriti 3Riigi kohta käivaga.
Seal on siiani 3Riik ja Füürer pehmelt öeldes põlu all ja info sealt vägagi ühekülgne.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog