Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaria rass
Autor Sõnum
khaan
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Aug 2018
01-08-2018 07:50
Postitus: #1
Aaria rass
Tere!
Aaria rass on huvitav teema mille kohta on erinevaid teoriaid. Hitler arvas et Aaria rass on teistest parem. Aaria rassi pärinemiskohaks on peetut nii Aasiat, Saksamaad, Atlantist kui ka Koola poolsaart. Aigar Säde kirjutas ühes Telegrami artiklis,et eestlased on puhtaim Aaria rass. Mõne inimesed on väitnud, et on näinud Aaria rassist inimese moodi tulnukaid, mõned arvavad, et Aaria tulnukad on inimeste esiisad, kuule põgenenud natsid või hoopis inimesed tulevikust.

Mida arvate aaria rassist?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,279
Liitunud: Dec 2010
01-08-2018 08:23
Postitus: #2
RE: Aaria rass
Inimesed, kes tõstavad valgenahalised aarialased teistest rassidest kõrgemale, põhjendavad seda kontseptsiooni asjaoluga, et aarialaste rassi on loonud jumal (või vardjatest jumalad - tulnukad).
Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.
Teistel rassidel näiteks jaapanlastel, on samasugused legendid, milles räägitakse, et nad on sündinud maavälistest jumalatest.
Ka mitte kõik muistsed esoteerilised salaseltsid ei järginud aarialaste traditsioone. Neis paljudes, mis seda aga tegid, peeti aarialaseks olemist vaimse taassünni saavutamisel esmatähtsaks. See usk edendas materialismi, väänates igatsuse vaimse taassünni järele veel üheks kehale keskendunud kinnisideeks, sedakorda nahavärvi alusel.
Ka hindud on aarialased. Hindu ürikud jutustavad, et vardjate ühiskond koosnes erinevasse rassi kuuluvatest indiviididest. Näiteks oli mõne jumala (tulnuka) nahk sinine.
Aarialaste religioon on moonutanud reinkarnatsiooni lihtsa protsessi väärõpetusega, mille järgi uuestsündi juhib vankumatu universaalne seadus, et iga uuestisünd on evolutsiooniline samm kas vaimse täiustumise ja vabanemise poole või sellest eemale.

Mis Hitlerisse puutub ehk natsidesse, siis nemad propageerisid teooriat, et aarialased olid iidsete Mesopotaamia kultuuride rajajad ja olid seetõttu esimesed tsiviliseeritud inimesed. Natsid väitsid koguni, et aarialased on algselt loonud jumalataolised üliinimesed, kes olid pärit teistest maailmadest.
Sedalaadi uskumust nimetatakse arianismiks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ichigo
Nõid

Postitusi: 463
Liitunud: May 2010
01-08-2018 13:23
Postitus: #3
RE: Aaria rass
(01-08-2018 08:23 )Nofretete Kirjutas:  Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.

Viide allikale jälle "ununes"?

Tegemist on veerandsada aastat vana teose autori nägemusega, kes oli veendumusel, et planeet Maa kuulub tulnukatele.
See pole mõistagi siin foorumis kõigi ega mingi ametlik seisukoht Laugh

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,279
Liitunud: Dec 2010
01-08-2018 13:38
Postitus: #4
RE: Aaria rass
Küsiti mida arvate aaria rassist? Vastasin, mida mina arvan.
Mida sina arvad aaria rassist?
Kõik arvamused ju teretulnud.
Ametlik seisukoht on ju kõigile niigi teada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,520
Liitunud: Aug 2010
06-08-2018 12:39
Postitus: #5
RE: Aaria rass
(01-08-2018 08:23 )Nofretete Kirjutas:  Inimesed, kes tõstavad valgenahalised aarialased teistest rassidest kõrgemale, põhjendavad seda kontseptsiooni asjaoluga, et aarialaste rassi on loonud jumal (või vardjatest jumalad - tulnukad).
Tegelikult tähendab see teooria vaid seda, et aarialased on kõrgemat klassi orjad ja selles olukorras pole õieti midagi hiilgavat.
Paul Ariste on väitis, et aarialaste hulgast (enne aarialaste tõusu) olid pärit paljud lõunapoolsete soomeugrilaste orjad, sõnade sarnasuse põhjal aaria - ori. Seda väidet lugesin "Soome-Ugri saamine", Enn Haabsaar.

Jah, kritiseerimise asemel, Ichigo, kirjuta vahest oma nägemus ka; nõial peaks nägemusi jätkuma ju. Mida sina arvad aarialastest? Mida sina neist oled huvitavat kuulnud-lugenud, mida siin pole veel kirjutatud?

Mind isiklikult huvitab eriti nende seos ja mõju India kultuurile, mis tekkis Induse oru linnalise tsivilisatsioonide ja aarialaste karjakasvatus kultuuri segunemisel. On arvatud et Induse kultuuri kandjad kandjad olid tõmmu nahaga ja aarialased nende kõrval suhteliselt valged. Sinised jumalused (Krišna jt) olevat mälestus tõmmudest meluhhalastest (Sumerite nimetus Induse oru asukatele).

Ichigo - minu tekstis on kindlasti palju vigu, aga iga veaparanduse, täpsustuse või kommentaari kohta, nõuan (nagu sinagi kvaliteeti nõuad) sinu omapoolset arvamust, teadmist, nägumust.
(selle postituse viimane muutmine: 06-08-2018 12:40 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,641
Liitunud: Apr 2011
21-08-2018 21:08
Postitus: #6
RE: Aaria rass
Aaria rassil olemuse kirjeldus läbi nö "hinge kihilise mudeli":

Erinevate olelusvormide & arengutasandite hingede (olemite) koosnemine kanalitest.
1) elementaalil 1*1=1 kanalit
2) taimel 2*2=4 kanalit
3) loomal 3*3=9 kanalit
4) inimesel 4*4=16 kanalit
5) loojal/budhal 5*5=25 kanalit

Kui loomast (9) kehastuda primitiivseks ürg-inimeseks (12) lisandub 3 kanalit.
Mustade rassil (neegritel) lisandub 13 kanal.
Värviliste rassil (asiaatidel) lisandub 14 kanal.
Valgete rassil (eurooplastel) lisandub 15 kanal.
Aarialaste rassil (sakslased, hindud, juudi ja kes iganes üritavad end siia punnitada) lisandub 16. kanal: õpitakse olema maagias põhjuslik (ehk nö "paberitega nõid" Smile ).

Individuaalselt (isiksuse tasandil) on paljud nö "aarialsed" - kuid rahvuse/riigi tasandil pole keegi veel aarialaseks saanud.

Aarialse arengutaseme lõpp maakeeli on nö "haldjas": ehk ollakse põhjuslik kõigis inimese aspektides (ehk sama, mis NewAge 4. sagedus).

------

Aarialseks olemine pole mingi nö "maailma naba" ... edasi tuleb loojalikus aegruumis/budhis, kus on 5*5=25 kanalit (siin suudetakse luua egregore, arenenud ühiskondi, jne).
(selle postituse viimane muutmine: 21-08-2018 21:11 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog