•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väitlus – suhtlus – diskusioon.
(05-03-2019, 16:29 )Eithea Kirjutas: https://www.youtube.com/watch?v=tAgcxCTtsBc

Академик Сергей Салль - прогноз на 2019-2020 год

Прогноз на ближайшее будущее

(05-03-2019, 15:52 )Aadu66 Kirjutas: No on ikka klipid. Akadeemik Salli suutsin kuulata sinnamaani, kus Jeesuse sünd dateeritakse 10-ndasse sajandisse ja Jeesus oli tegelikult hoopis vene vürst Lvov, kes läbi Kasaaria juudamaa kuningaks tõusis.
Ma olen enne ka kuulnud paari sellise vene "Kah Teadlase" alaväärsuskompleksist ja märgadest unistustest vaevatud sonimist, et etruskid olid tegelikult venelased ja seega venelased lõid Rooma Impeeriumi ja on kogu maailma kultuuri autorid ja sünnitajad. Ja küll olid keldid ja küll olid hunnid tegelikult hoopis puhtad venelased ja Temüdzini ja tema maailmavallutusi üldse polnudki, need olid hoopis ka kõik venelased.
Äkki seal tagapool ka miskit huvitavat tuli, aga seda pläma ei jaksanud küll enam edasi kuulata.

1. Siin teemas arutletakse vene keeles.
2. Need siin on lihtsalt teooriad, ühed paljudest.
3. Keegi ei käsi sul neid klippe kuulta, see ei ole kohustuslik.
4. Oma pahameel ela välja kusagil Parafoorumi väliselt.
5. Ma tahaksin midagi sinu pandut taarka või siis vähemasti huvitavat ka kusagil siin foorumi teemades lugeda... aga mida ei ole seda ei ole...

Ma paneks selle tsitaadi siia. Kui parapealikud leiavad, et ei kõlba ka siia, siis teie alandlik teener ei pahanda kustutamise pärast.
Vasta
KuKr
Misiganes "märjad" unenäod, isiklikud vastuseisud või isegi naeruvääristused, kuid need on vähemalt TEEMAS (NB!!!)
Selles mõttes minu jaoks näiteks täiesti ok.
/kõiki videosi ja linke tõesti ei jõua läbi sõeluda, ses mõttes minu jaoks normaalne, kui keegi kasvõi isikliku ülevaate teeb. Kasvõi emotsioonidel põhineva. See mind väga ei häiri. /

Mis aga pole OK, on selline täiesti isiklik madalamaiguline urgitsemine ja need paganama "vihjekesed".
Kui on julgust nö. vihjata, olgu julgus öelda ka otse.

Kusjuures... mis võib ka olla mingist inimlikust aspektist ehk justkui arusaadav (me pole keegi nii valged ja kohevad, eks), kuid ka siin saab ometi mingeid oma tundmusi PÕHJENDADA.
Eriti kui küsitakse, et mis värk nüüd siin tot. teemaväliselt siiski oli.
Sõgedus, kadedus, kibestumus - misiganes. Ütle või välja, et rsk, sinu ninatarklus käib mulle närvidele ja see ongi mu see nn. offtopic põhjus.
Ausalt, mina võtaks sellise vastuse vastu.

/Kuigi... ma kordan üle: selleks, et mingit teemat käsitleda, ei pea olema tänasel päeval muud, kui aega, wifit ja uudishimu. Iizi./

Samas.. ma natuke lausa mõtlesin selle nö. vanamutihingekese sündroomi üle.
Näiteks on ilmselge, et antud juhul vaadates, mis TEEMASID on ikkagi tsiteeritud või taas oma vihjekesi loobitud enne seda siinset "purset", võib oletada, et inimene on neid teemasid siin ikka justkui lugenud. Sõna pole küll seal võetud aga see pole ka kohustuslik. Fine.
Võttes sisi näiteks sellesama Sumeri mütoloogia teema, kust, saan aru, mitmed siinsed targutajad oma "ainese" nendeks oma "kreepsudeks" saanud on. Ehk siis ilmselt on loetud seda teemat, mis on tõepoolest niivõrd mitmekihiline, lausa ülipõnev misiganes erinevatest aspektidest küll kultuurilooliselt, sümboolselt, esoteeriliselt, üldharivalt, läbi erinevate seoste ja sümbolite mujale valdkondadesse jne jne.
Ja kõik, mis sealt nö. endale võeti, on kellegi tilluke vastukaja, et jah, tore käsitlus (Mannu tsitaat sisi).
Ja siiiiiiiiiiis ainult selle pealt hakati oma sapist siin rubriigis suppi keetma.
Kohe leidus sama nö. delfi pläratasemega "toetusgrupp" ja s*tamaiguline trillatralla läkski lahti.
No annaabi, ausõna.

Ehk teisisõnu:
[Pilt: support-bacteria-they-re-the-only-cultur...o?size=200]
Vasta
Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb. Võta suvaline telefon ja sa laed seda ühe ja sama usb juhtmega (ok aple on osanud EL-ile käru keerata ja mööda hiilida) seal sellist asja ei ole ja ma olen kogu aeg kahtlustanud, et nad omavad mingeid üleloomulikke võimeid selles formaatide ja juhtmete rägastikus orjenteeumiseks. Seal on küll palju hiina koopiaid mis on reeglina euroopa standardite järgi tehtud, aga kohalikele käivad ka need üle jõu.
Vasta
(05-03-2019, 18:16 )Chaos Kirjutas: Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb. Võta suvaline telefon ja sa laed seda ühe ja sama usb juhtmega (ok aple on osanud EL-ile käru keerata ja mööda hiilida) seal sellist asja ei ole
No ja ongi vandenõu valmis! Smile
EL oma ülereguleeritusega seisab suurte firmade ärihuvide eest, aga mitte inimese mugavuse eest. Ja nüüd on lihtsalt erinevad käsitlused, et kas nad teevad seda kogemata, ebateadlikult; mugavusest ehk kes maksab see tellib muusika; või on üleilmne illuminaatide gäng; või on koguni maavälised mängus. Aga ma ei viitsi hetkel seda teemat hakata arutama (läheks juba kuhugi teise teema alla ka). Ma ausalt öelda, tahaks varsti jälle Sumeri teemale tagasi pöörduda.

Aga UFOsid? - pidid nad vist päris tõsiselt võtma?

Vasta
Mõtlesin et lisan nendest "kardinatagustest" ka siis, mannut see kuidagi solvas.

Kardinataguste jõudude volitatud esindajana teatan (ei ole seda aunimetust ise omale pannud), et paljude kardinad on viletsad. Nende tagant paistavad välja postitajate endi punased ninad ja suured lontis kõrvad. Ja hääled ei ole ka õiged "kardinataguste" hääled, on rohkem sellise vaimust vaeste omad. "Kardinatagune jõud" peab olema nähtamatu, mitte selline plärisev ja näiteid toov. Selleks sa ju oledki siin, et korda luua, kui sa midagi sellist näed, siis sa peaks ju aru saama et kisub läbuks. Ja foorumit ei naeruväärista niivõrd see läbu vaid läbu esilekutsuv postitus!
Ärihuvi oleks esindatud ikka siis kui iga tootja saaks müüa veel lisakas telefonile - sinna oma laadia, oma liidesega kõrvaklapid jne.. täna ostad sa üks kõik millised klapid või laadia ja see töötab kõikidel telefonidel. Ainult Aplel on õnneatunud oma ärihuve hoida ja sa oled sundseisus ja pead ostma tema tooteid.
PS: telefonid on ainult üks näide.
Vasta
Jätkates veel oma joru.

Samas võib muidugi öelda, et ärgem tehkem selles jamast (siin või kusiganes) välja või ärgem kulutagem tühja peale oma energiat.
Olgem "üle".
Tõsi. See ON hea soovitus.

Kuid ma ilmselt siiski pole ikka veel nii fkng "arenenud" või "ülemuslik" või misiganes, et saan mingit sellist totaalselt ajuvaba ja madalatungilist tatipritsimist niisama tummalt pealt vaadata. Seda enam kui see on otse või läbi nende krdi "vihjekeste" siiski ilmselgelt minu kohta suunatud.
Ma ei ole jah nii krdi cool ja zen.
/Ja teist põske ma ette ka ei pane - mingu kõik karupeppu selle teesiga./
Kuid ei ole jah need asjad siin elus ikka nii, et mingi sigadus võib vohada ja oma sõnade/tegude eest ei võeta vastutust. Või küsimise peale aetakse hämu või pööritatakse irvitavalt silmi.
Jah, ma isegi võin kohati aru saada, miks on inimene kas harimatu või lihtsalt juhm. Valus keiss, kuid mis teha. Ma isegi suudan end olemuslikult viia seisundisse, et mõista, miks keegi pritsib sappi või on kade või kiuslik või lihtsalt ülbab. Nõme jah, kuid me kõik oleme needsamad inimesekesed. Miski pole meile võõras.
Kuid... ma ei suuda tolereerida silmakirjalikkust. Vot ei suuda ja kõik.

On ruumi areneda ka mul, mis muud.
Vasta
Tsitaat:Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb

Šaria seaduste kõrval on ka kõige kurjemad EU direktiivid hale titepiuks...ja näiteks rajim puudub EU direktiividest hoopistükkis. Mis mõistagi on ilmselge möödalask seadusanduses ja tuleks kiirelt parandada...et ikka araabiamaade õndsus mõnele tagumikust kohale jõuaks.
Vasta
Minaelan.
Seal eespool on paar küsimust, mis sul ikka veel vastamata on.
Noet, kui "vahest harva" siia taas satud ja nii.
Teema: oskasid teha - oska vastutada.
On muidugi võimalus ka vabandada. Pole ka kunagi kehv variant justkui. No kui ikka selgub, et läks mingil põhjusel asi pusse ja nii.
Kellel ei juhtuks.

Aga edaspidiseks Sulle selline juhtkiri su enda sõnastuses siitsamast teemast lk.2:
(10-07-2018, 18:29 )Minaelan Kirjutas: Vaata, meie, parahuviliste jaoks, see foorum pole mõjutu. Olgu liikmeid 10 või 100 või rohkem. SEE on meie foorum, meie kogemuste ja huvide jagamise foorum.
Palun lahkuge kõik siit, keda ei huvita para-asjad!

Suurepäraselt sõnastatud, mu meelest.
Vasta
Asi on vist praegu selles, et parafoorumisse on tekkinud adminn, kes kiidab postitajat Smile.
Vasta
(06-03-2019, 10:22 )pila Kirjutas: Asi on vist praegu selles, et parafoorumisse on tekkinud adminn, kes kiidab postitajat Smile.

Kiitus on kahe otsaga asi. Kunagi para-foorumi algusaegadel tõin välja pika nimekirja neist foorumlastest, kes mulle muljet avaldasid - ja sain endale siis sama palju vaenlasi... Hiljem küll vabandasin, et kõik nimed ei tulnud sel hetkel meelde, aga vimm jäi paljudele sisse.
Aga nagu ma siin teemas juba kõige alguses olen öelnud:
"Iga inimene, kellega suhelnud olen, on mõnes suhtes minust targem ja selles osas on temalt palju õppida."


Vasta
pila
Antud juhul ei jäänud siiski vaid Mannu ette.
Sai ka Digitaria, kes lihtsalt samaselt arvas.

Ah, ei uvita.
Mis aga puutub sellesse, et elu on pokker..
Vot ei tea.
Vahest ja vahelduseks võib proovida mängida ka täiesti lahtiste kaartidega ehk?
Ilma üldse nägude tegemiseta ja võimalusipidi vassimisvabalt. No nii palju kui julgust ja ausust selleks siis sisemiselt jagub.
Alustades suhtumisest iseendasse. Näiteks.
Vasta
Kiitmine ja laitmine on Jõud. wink Parafoorumi teema? Te olete ägedad, laseme edasi Smile!
Vasta
Oli õpetlik, see mis viimati siin kustutusse-ümbertõstmisele läks?
Ilmselt.
Kuigi miks siis juba mitte selle viimase jama algusest peale?
Või negatiivne näide (kuidas MITTE väidelda) on ka toimiv näide?
Selles mõttes oleks võinud viimase osa ka sellesama näitena jätta.
Kui argumendid otsas, otse vastata ei suudeta, räägi AINULT sellest, et teine peab võtma tablette, pöörduma psühhiaatrite poole, anna korraldusi, mis su oponent tegema peab (minema minema või magama vms.) Suru peale KÕIKIDE ebaloogiliste vahenditega, laima ja valeta. Delfi klassika.
Sest läbule, lahmimisele ja madalusele ei pea just paljud vastu. Tõsi.

Njahh. Selles mõttes ma ei imesta, et päris mitmed foorumlased on tunnistanud, et eelistavad siinset priva avalikele teemadele. Ka sisuliste teemadispuutide puhul mitte vaid chitchatiks. Ei nähta mõtet trtollidega sõdida ja ei usuta, et asi võiks oluliselt paraneda.
Vasta
Teate, tegelikult pole halba ilma heata.

Selles mõttes on ehk kahju, et see teemalõpp ära splititi. Kuigi eks see jama hakkas mu sisseastumisel kohe ja igasugu isiklikul tasemel salvamisi-rünnakuid oli eelnevalt läbi täiesti erinevate teemade. Kuni siis nö. kaane pealt ära viskas ja s´tta lendama hakkas.
Kõik ühes kohas annaks suht näitliku ülevaate sellest, mis toimus.

Aga sain selles osas taas tiba targemaks selle kõige mõjul.
Koguni nii palju targemaks, et sai selgeks üks sõna otseses mõttes kaitse - ja võitlustehnika, kuidas selliste "puukidega" hakkama saada.

Eile olin tõepoolest suht kurnatud (öö enne katsetasin ühte pikka "lendu) ja siinne pasameri tekitas lõpuks tahtmise siin pillid kotti panna ja jeehat tõmmata.
Aga ha! Kas see nende puukide taotlus siis polegi? Midagi hävitada ja maatasa teha. Nende substants pole kunagi suunatud loovusele, elurõõmule või millelegi uuele vaid ikka ja ainult stagnatsioonile ja hävingule.
Niiet tutkit, totsid. : )

Lisaks on mulle privas just sama probleemiga tuldud rääkima, et sellised puukolemused (misiganes vormis) täiesti julmalt ka tavaelus oma lülitusi teevad.
Ja see pole tulnud vaid ühest või kahest või kolmest suust.

Aga sellest kõigest mujal.
Ehk näiteks "juhtmete" teemas.
Sest sellised inimpuugid on samamoodi oma olemuselt needsamad "lülitused".

Pole midagi, lendame!
Vasta
(06-03-2019, 11:49 )pila Kirjutas: Kiitmine ja laitmine on Jõud. wink Parafoorumi teema?

Sümpaatia-antipaatia jõud on muidugi parafoorumi teema Laugh nendega saab ju mõjutada inimeste enesetunnet ja teiselt poolt annavad võimaluse jälgida ennast - mis käivitab mingeid emotsioone.
Aga kahtlemata ei sobi korrapidajal kes väidab olevat neutraalne ja objektiivne nende jõudude mõju all oma tööd teha.
Vasta
Nõus. Ennast saab jälgida suurepäraselt. Teisi ka.
Kunagi, me Fenkol, rääkisime sellest nn. trenažööri efektist (mis läks küll oftpc-ks, kuid pole vahet).
Ei ole ka see foorum selles suhtes erand.
Samas no kammoon - see pole siin mingi Rate.ee või Delfi tutvumiskontor. Eesmärk on ikka absoluutselt muus ometi.
Inimesi huvitab siin valdavalt ikka ometi midagi uut ja huvitavat enda jaoks avastada, mingeid uusi mõtteid, ideid genereerida, analüüsida, endas see läbi selgineda jne.
Või olen ma antud foorumi otstarbest valesti aru saanud?

Pealegi kes vähegi elementaarpedagoogika või üleüldse mingite juhtimis- või kollektiivselt toimivate inimsüsteemide haladamisest/juhtimisest MIDAGIGI nokib, see teab, et
kiita tuleb ikka avalikult ja laita privaatselt. Ja ERITI kehtib see ISIKLIKE küsimuste puhul. See on suht elementaarne lasteaia tasemest kuni suurte kollektiivideni.
Kuid igasugused napakad TENDENTSID tuleb summuta siiski avalikult ja ühemõtteliselt. Kus iganes.
EI SAA tolereerida ei sigadusi ega ebaõiglust, ei madalust ega lihtsalt tülinorimist.
Neist möödavaatamine lihtsalt tekitab illusiooni (või koguni väetunde?), et sellised nõmenähtused on justkui normaalsed.
Ei, ei ole normaalsed.
Vasta
Konstruktiivne tagasiside (kriitika) peab alati olema teretulnud. Koosolekud ju pm ainult kriitika jagamise koht ongi. Tahaks täitsa viibida mõnel juhatuse koosolekul, kus kõik ainult kiidavad kõiki Laugh

Kõik otsused algavad isiklikust tasemest, lihtsalt kriitikat tuleb võtta mõistusega mitte emotsioonidega.


Vasta
Emotsid on parim, mis meis on.
Reaktsioonid (oma emotside põhjal) võivad ehk alt vedada, ei muud. : )
Vasta
Tsitaat:De jure pole sõda, faktiliselt aga lahingud käivad, inimesed hukkuvad, ja kuidas seda nimetada kui mitte sõjaks?

Kas Teine maailmasõda polnud de jure sõda, vaatamata sellele, et Saksamaa ei kuulutanud Inglismaale ja Prantsusmaale sõda? Või kas Nõukogude Liit ei sõdinud 1941-1945 Saksamaaga, kuigi polnud talle sõda kuulutanud. Nii rahvusvaheliste kui üldinimlike reeglite kohaselt kuulutab sõja see riik, kes sõjategevusega alustab. Vastasel juhul on tegu terrorismiga koos sellega kaasnevate järelmitega. Alates sellest, et vangilangenuid koheldakse kui terroriste ja neile ei laiene mingid sõjavangide õigusi tagavad rahvusvahelised konventsioonid.

P.S. Aga tundub, et moderaator on pisut jokkis ega adu ei teemast ega kohast... miska on muuhulgas ka arusaadavad raskused viidete leidmisega oma väidete kinnituseks. Ootame siis edasi. .
Vasta
Seda, kas II MS oli ka de jure sõda, seda aruta Cambodiaga. Ukraina sõja kohta ta väitis, et Ukraina pole sõjas, ehk et mina lugesin sealt välja, et Ukraina de jure sõjas pole. Kas see on vale tõlgendus? täisa võimalik.
Minu jaoks on need mõlemad sõjad, ja de jure ja de facto-de eristamise maailmas antud kontekstis ma ei ole.
Teema on maailma erinevad "kihid" ja koht on paraveeb. Peaks sobima kõik.

Milliseid viiteid Ibb sa minult ootad? Sõjanduse teemal mul neid ei ole ega tule. Ma ei ela sõjanduse ja poliitika maailmas.

Ja jokkis ma kohe kindlasti ei ole. Kui midagi, siis pigem sinna paldiski mnt kanti wink
Mina sõja ja poliitika teemat siin edasi lahkama ei hakka. Kes kellega de jure ja de facto.
Seesama praegune minu ja Ibb-i teineteise mittemõistmine kirjeldab samuti maailmade kihilisust, ses mõttes, et kuivõrd erinevates maailmades inimesed elavad, hoolimata sellest et füüsiline maailm ümberringi on üks ja seesama.

Tõenäoliselt ei kasutanud ma de jure ja de facto mõisteid juriidiliselt korrektselt. Või on viga veel milleski muus, et me üksteisest mööda räägime.
Vasta
Esiteks- midapidi puutub see de facto ja de jure närimise lambist kilbiletõstmine Castanedasse ja tema lendajatesse??? Või võib suvalises teemas suvalist jura kukkuda ajama. Moderaatori eeskujul.

Ukraina ei olegi ametlikult sõjas- keegi pole ju Ukrainale sõda kuulutanud. Ukraina sõdib terroristidega ning et selle käigus võetud vene vangidega käitutakse sõjavangidena ning ei lasta neid kohapeal maha, on Ukrainapoolne hea tahe. Seda enam, et peale Debaltsevos toimunut oleks ukrainlastel selleks ka täielik moraalne õigus.

Milliseid viiteid? Ikka selliseid, kus ma kedagi asise postituse peale sõimanud või lolliks tembeldanud olen.
Vasta
Tsitaat:Milliseid viiteid? Ikka selliseid, kus ma kedagi asise postituse peale sõimanud või lolliks tembeldanud olen.
Ma ütlesin Djatlovi teemas, et sõimata ja lollikstembeldada ei tohiks ka mitte neid, kes esitavad lolle seisukohti. Neid võiks hoopis valgustada, mille poolest nende seisukohad naeruväärsed on. Inimene võib teemas lihtsalt võhik olla.
Naeruvääristamine peletab (Djatlovi näite põhjal) nt tuumapommi versiooni võimalikuks pidajad oma kinnistesse kommuunidesse. Selle vastu ma nagu pisut "sõdin" või nii ... wink
Vasta
Mida siis lugupeetav täpselt selles Djatlovi teemas väitis?
Tsitaat:Olen sulle korduvalt maininud, et sinu väitlusstiil ei ole intelligentsele inimesele kohane. See põhineb oma vastaspoole lollinanäitamisel ja mitte niivõrd tema väidete ümberlükkamisel faktidega
Lõpetab nüüd vingerdamise ja viitab, kus ja millal ma kedagi normaalse ja asjaliku vastuväite puhul lollina olen näidanud?

Tsitaat:Inimene võib teemas lihtsalt võhik olla. 
Nõus. Võib. Aga kui oma võhiklikust presenteeritakse asjatundlikusena, esitatakse oma asjatundmatust vasta et viimase astme tõena, millise kohta vähimgi kahtlus saatanast on ning mille kohta suureliselt kuulutatakse, et "antud kontekstis" väide ei päde ning maakera on tuntud headuses lame- vaat see on lustiline.
Ja veelkord- mida ühist on Castaneda lendajatel, Cambodial, de jure ja de facto sõjal ja minu personaalküsimusel, et moderaator (kes peaks nimelt ses osas korda hoidma ja eksinud teemad aru peale ajama) võttis lambist sellist segapudru toota.
Vasta
Ma pole ennast ammu juba nii lõbusalt tundnud, et kui hommikul arvuti avan, näen seal "müstilisi ja tarku refikate uudiseid":

"Reformierakonna esimees Kaja Kallas ütles lühiintervjuus ERR-ile, et ta pole enne näinud, et mõni minister niimoodi teise ministri haldusalas laamendaks nagu seda tegi rahandusminister Martin Helme.

Kas Reformierakond kui suurim opositsioonierakond on juba mõelnud, et võiks kokku kutsuda riigikogu erakorralise istungi ja avaldada umbusaldust Mart Helmele, Martin Helmele või lausa peaminister Jüri Ratasele?"

Ehk siis, igal uuel päeval on meedias (refikate poolt äraostetud ja hallatud), midagi, mis püüab ekrelasi, keske ja isamaad omavahel tülli ajada.

See on lausa kino missugune. Ootame-vaatame järge Smile1.

Vasta
Cambodia, mind paneb imestama, kui täielikult sa elad de jure maailmas...

Eks too praktilisem/realistlikum/tehnilisem mõttelaad kulub aegajalt ka siia foorumisse marjaks ära.
Kainestab ja distsiplineerib.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat