Küsitlus: arvamusküsitlus,
teeb päeva paremaks
25.00%
1 25.00%
tülgastavalt
75.00%
3 75.00%
Kokku 4 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seda ja teist meilt ja mujalt
Korruptsioonist rääkides- miks vanema Helme poliitiline karjäär Moskvaga lõppes? Vanuse poolest võinuks veel pikalt mööda maailma pealinnu roteeruda... wink
Asi hakkab ikka teemast väga välja kalduma.
(28-06-2018, 17:34 )Nielander Kirjutas: Asi hakkab ikka teemast väga välja kalduma.

Millisest teemast? Et tahetakse mustade jõududega Euroopat vallutada...ja siinses foorumis on nende kaas-aitajaid? Kas see teema on vale, pole ajakohane või on paljastav?
(28-06-2018, 19:23 )Minaelan Kirjutas:
(28-06-2018, 17:34 )Nielander Kirjutas: Asi hakkab ikka teemast väga välja kalduma.

Millisest teemast? Et tahetakse mustade jõududega Euroopat vallutada...ja siinses foorumis on nende kaas-aitajaid? Kas see teema on vale, pole ajakohane või on paljastav?

Pigem naeruväärne, lapsik ja ebaküps.
(28-06-2018, 19:23 )Minaelan Kirjutas: Millisest teemast? Et tahetakse mustade jõududega Euroopat vallutada...ja siinses foorumis on nende kaas-aitajaid?
Jah, tõsi - on. Aga mida sa saad selle vastu teha kui arengu suund on lihtsalt selline (kas NL ajal oli parem rahvuslane olla kui tänapäeval?)? Ja kuidas sa nt praeguse peavoolumeedia vabaks laseksid?
Tsitaat:Kas see teema on vale, pole ajakohane või on paljastav?
Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud? Kaasa arvatud siin foorumis.


(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas: Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud? Kaasa arvatud siin foorumis.

Laugh kage, sinus on uus nähtus - huumorisoon - ilmnenud. Õnnitlused!
(29-06-2018, 06:20 )Minaelan Kirjutas:
(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas: Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud? Kaasa arvatud siin foorumis.
Laugh kage, sinus on uus nähtus - huumorisoon - ilmnenud. Õnnitlused!
Need on sama tõsised küsimused kui sinu omad ja rahvusluse oma NL ajal ning ajakirjanduse vabaks laskmine. Emotsioonide väljendamise asemel võiks parem vastuste peale mõelda, sest siis saavad paljud asjad selgemaks ja ei tule ikka ja jälle samade asjade üle muret tunda ja küsimusi esitada.

Kommentaariks lisaks veel, et mulle tundub peavoolumeedia artiklite all olevate süsteemivastaste jmt kommentaaride ja nendele antud plusside järgi (võrreldes neid Objektiivi või Uued Uudised omadega), et süsteemivastased loevad peavoolumeediat kordades rohkem kui alternatiivmeediat.
(29-06-2018, 08:45 )kage Kirjutas:
(29-06-2018, 06:20 )Minaelan Kirjutas:
(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas: Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud? Kaasa arvatud siin foorumis.
Laugh kage, sinus on uus nähtus - huumorisoon - ilmnenud. Õnnitlused!
Need on sama tõsised küsimused kui sinu omad ja rahvusluse oma NL ajal ning ajakirjanduse vabaks laskmine. Emotsioonide väljendamise asemel võiks parem vastuste peale mõelda, sest siis saavad paljud asjad selgemaks ja ei tule ikka ja jälle samade asjade üle muret tunda ja küsimusi esitada.

Kommentaariks lisaks veel, et mulle tundub peavoolumeedia artiklite all olevate süsteemivastaste jmt kommentaaride ja nendele antud plusside järgi (võrreldes neid Objektiivi või Uued Uudised omadega), et süsteemivastased loevad peavoolumeediat kordades rohkem kui alternatiivmeediat.

Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?

Kas tulevikus, kui Euroopa on moslemite tallermaa, kage kajastab islamistide arvamusi või ....?
(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas:
(28-06-2018, 19:23 )Minaelan Kirjutas: Millisest teemast? Et tahetakse mustade jõududega Euroopat vallutada...ja siinses foorumis on nende kaas-aitajaid?
Jah, tõsi - on. Aga mida sa saad selle vastu teha kui arengu suund on lihtsalt selline (kas NL ajal oli parem rahvuslane olla kui tänapäeval?)? Ja kuidas sa nt praeguse peavoolumeedia vabaks laseksid?
Tsitaat:Kas see teema on vale, pole ajakohane või on paljastav?
Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud? Kaasa arvatud siin foorumis.
Küsiks vastu, milles see"areng" väljendub ja mis põhjustel ei saaks peavoolumeediat vabaks lasta?

(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas: Ja mida ta ikka nii paljastab kui kõik on juba aastaid paljalt nähtaval olnud?
Peavoolumeedia puhul jah. Selle olemus on juba ammu läbinähtav. Aga alles täna paljastus, et ka Vikipeedia on täis kõige räigemat multikultipropagandat.

Artiklist Ajakirjaniku eetika:
Meedia roll avaliku arvamuse kujundamisel on väga suur. Ajakirjandust on nimetatud demokraatia valvekoeraks, rahva kui kõrgeima võimu kandjate huvide eest seisjaks. Nii trükiajakirjandus, raadio, televisioon kui ka internet on väga paljude inimeste esmased infoallikad. Seega on ajakirjanike vastutus rahva ees suur, ootused nende suhtes kõrged ning eetiliste normide järgimine ülioluline.

Küsimus: Kas ajakirjanikud järgivad eetikanorme? Või siis vikipeedia koostajad?



(29-06-2018, 08:54 )Minaelan Kirjutas: Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?
Ma ei näe ühtegi vastust vaid ainult küsimusi. Kas meil on erinev arusaam vastustest?
Tsitaat:Kas tulevikus, kui Euroopa on moslemite tallermaa, kage kajastab islamistide arvamusi või ....?
Ma ei teadnudki, et sa tulevikku oskad näha, aga mina kajastan ikka ja alati ainult enda arvamusi ükskõik kuidas sulle või teistel ka ei tunduks (tunne pole teadmine).
(29-06-2018, 09:06 )igihali Kirjutas:
(28-06-2018, 23:07 )kage Kirjutas: kui arengu suund on lihtsalt selline (kas NL ajal oli parem rahvuslane olla kui tänapäeval?)? Ja kuidas sa nt praeguse peavoolumeedia vabaks laseksid?
Küsiks vastu, milles see"areng" väljendub ja mis põhjustel ei saaks peavoolumeediat vabaks lasta?
Kui oskad vastata küsimusele kas NL ajal või isegi kaugemal minevikus oli rohkem võimalusi ja sai vabamalt rahvuslane olla ja rahvuslikke vaateid avalikult väljendada võrreldes tänapäevaga, siis saad ka vastused sellele milline areng on ja millises suunas liigub. Ja kui teie arvates pole peavoolumeedia vaba, siis küsimusele - kuidas peavoolumeedia vabaks saada - peate ju teie vastama kes te arvate, et see ei ole vaba. Mina ei saa sellele vastata, sest minu silmis on see vaba.
(29-06-2018, 10:12 )Nofretete Kirjutas: Aga alles täna paljastus, et ka Vikipeedia on täis kõige räigemat multikultipropagandat.
Vikipeedia olemus on ka juba ammu teada, sest seda teevad inimesed ja vabatahtlikult. Vabatahtlikkus on siin võtmesõna.
Tsitaat:Küsimus: Kas ajakirjanikud järgivad eetikanorme? Või siis vikipeedia koostajad?
Ajakirjanikel on oma eetikakoodeks mida saab internetist lugeda ja Vikipeedia puhul tundub see inimeste enda eetika ja arutelu küsimus olevat. Ja kuna inimesed on siiski inimesed mitte robotid, siis järgib igaüks enda vaadete ja südametunnistuse järgi seda eetikakoodeksit - siin tuleb arvestada inimlikkusega ja sellega, et inimesed eksivad.

https://en.wikiversity.org/wiki/Wikimedi...e_Internet
http://www.eall.ee/eetikakoodeks.html
https://www.eetika.ee/et/meediaeetika/aj.../koodeksid

Kas EKRE'lased ja nende pooldajad jt süsteemivastased järgivad eetikanorme ja milliseid?
(29-06-2018, 14:00 )kage Kirjutas: Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?


Ma ei näe ühtegi vastust vaid ainult küsimusi. Kas meil on erinev arusaam vastustest?

Just. Lootsin , et oled intelligentsem, sest küsimused sisaldavadki vastuseid. wink
(29-06-2018, 14:09 )Minaelan Kirjutas:
(29-06-2018, 14:00 )kage Kirjutas: Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?

Ma ei näe ühtegi vastust vaid ainult küsimusi. Kas meil on erinev arusaam vastustest?
Just. Lootsin , et oled intelligentsem, sest küsimused sisaldavadki vastuseid. wink
Need küsimused sisaldavad sinu vastuseid, sest kui mina neile vastan, siis sina ei taha neid vastuseid ei näha ega kuulda ja ei aktsepteeri neid. Sellepärast ma küsingi sinu vastuseid ja ei hakka enda omasid kirjutama.

Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus? - kas ironiseerimise ja küsimuste asemel oskad ka intelligentseid vastuseid mitteintelligentsele inimesele anda?
(29-06-2018, 14:14 )kage Kirjutas:
(29-06-2018, 14:09 )Minaelan Kirjutas:
(29-06-2018, 14:00 )kage Kirjutas: Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?

Ma ei näe ühtegi vastust vaid ainult küsimusi. Kas meil on erinev arusaam vastustest?
Just. Lootsin , et oled intelligentsem, sest küsimused sisaldavadki vastuseid. wink
Need küsimused sisaldavad sinu vastuseid, sest kui mina neile vastan, siis sina ei taha neid vastuseid ei näha ega kuulda ja ei aktsepteeri neid. Sellepärast ma küsingi sinu vastuseid ja ei hakka enda omasid kirjutama.

anda?

Meie foorumi uus selgeltnägija on sündinud Smile. Ta teab juba ette, kuidas keegi millelegi reageerib.
(29-06-2018, 14:15 )Ichigo Kirjutas: ja no mõtle ise, tänu demokraatiale on üleüldse võimalik olemas olla ka neil erakondlikult meelestatud kanalitel Laugh
See kipub millegipärast enamusel meelest minema, et tänu praegusele demokraatiale nad saavadki vabalt sõna võtta ja EKRE on olemas. NL jt sarnaste riigikordade all ei olnud see võimalik, aga mugav elu teeb laisaks ja paneb unustama.
(29-06-2018, 14:19 )kage Kirjutas:
(29-06-2018, 14:15 )Ichigo Kirjutas: ja no mõtle ise, tänu demokraatiale on üleüldse võimalik olemas olla ka neil erakondlikult meelestatud kanalitel Laugh
See kipub millegipärast enamusel meelest minema, et tänu praegusele demokraatiale nad saavadki vabalt sõna võtta ja EKRE on olemas. NL jt sarnaste riigikordade all ei olnud see võimalik, aga mugav elu teeb laisaks ja paneb unustama.

NOOOh, kui see polnud ähvardus, siis ...
(29-06-2018, 14:18 )Minaelan Kirjutas: Vastused siis. Miks Merkel toob miljoneid musti Euroopasse? Kas rumalusest või pahatahtlikkusest?
Küsi Merkeli käest, sest mina tema eest vastata ei saa, aga siiski võin enda arvamuse öelda - ta ei too miljoneid musti Euroopasse vaid aitab sõjapõgenikke ja teeb seda heast südames ja hoolivusest inimeste ja maailma vastu.
Tsitaat:Miks ajakirjandus kritiseerib rahvuslasi ja esindab refikaid? Kas raha eest või patriotismist? Kui viimasest, siis kelle patriotismist?
Ajakirjandus kritiseerib kõiki ja ei esinda refikaid. Äri nõuab alati raha ja kui palju ja millist patriotismi ajalehtede töötajates on seda ma ei tea - küsi ise.

Neid vastuseid vaadates ei saa ma aru milline on sinu vastus küsimustele "Kas see teema on õige? Miks ta just praegu ajakohane on ja ei olnud minevikus ja ei ole tulevikus?". Ma tean enda vastust, aga sinu omast ei saa aru.
(29-06-2018, 14:21 )Minaelan Kirjutas: NOOOh, kui see polnud ähvardus, siis ...
Ei olnud ähvardus vaid fakt ja ajalooline fakt. Ära lase ennast tunnetel mõjutada.
(29-06-2018, 14:29 )kage Kirjutas: Ei olnud ähvardus vaid fakt ja ajalooline fakt. Ära lase ennast tunnetel mõjutada.

Müstikut oleks siin nüüd appi vaja, sest kage manipuleerib siin faktidega, Smile1 teades ometi, et " ajalugu koostavad või muudavad võitjad".
(29-06-2018, 14:41 )Minaelan Kirjutas:
(29-06-2018, 14:29 )kage Kirjutas: Ei olnud ähvardus vaid fakt ja ajalooline fakt. Ära lase ennast tunnetel mõjutada.
Müstikut oleks siin nüüd appi vaja, sest kage manipuleerib siin faktidega, Smile1 teades ometi, et " ajalugu koostavad või muudavad võitjad".
Müstik ütleb ka, et need on faktid. Tänu demokraatiale saigi ju osa rahvast EKRE näol endale esindajad või vaidled vastu? Tänu millele kui mitte tänu demokraatiale? Samuti ei olnud NL ajal rahvuslus lubatud ja EKRE sünd oleks olnud võimatu - kas vaidled faktile vastu ja ütled, et ei olnud nii?

Ja vastuseid välja mõelda ei oska sa ikkagi kuigi mina andsin enda vastused. Kas nii ongi, et EKRE'lased/nende pooldajad ainult nõuavad ja ironiseerivad, aga mõelda ei oska?
(29-06-2018, 15:01 )kage Kirjutas: Ja vastuseid välja mõelda ei oska sa ikkagi kuigi mina andsin enda vastused. Kas nii ongi, et EKRE'lased/nende pooldajad ainult nõuavad ja ironiseerivad, aga mõelda ei oska?

Selgeltnägija kage eeldab, et olen ekrelane...sellega tema selgeltnägemine lõppebki.

Ma ei ole ühegi poliitilise erakonna või grupeeringu mõjualas. Kuid olen selle vastu, et aafriklased Euroopa rahvad üle võtavad. Lihtne, eks.
(29-06-2018, 14:39 )igihali Kirjutas: igihali Kirjutas:

Juhiks tähelepanu sellele, et iseseisvust on meil juba 27 aastat, aga rahvuslike vaadete propageerimist tänapäeva peavoolumeedia ei aksepteeri, vaid süvendatult ja süüdimatult eksitatakse lugejaskonda multikulturalismi vildakate tõekspidamistega. Seda mingiks arenguks pidada nimetan ma lapsuseks (kusjuures kuritahtlikuks).
Seni, kuni meie peavoolumeedia(isegi nn. "sõltumatu err") on Skandinaavia Bonnieride jms. kontrolli all ning sõltub ka sorose fondidest tulevas toetusest, võite vabast ajakirjandusest vaid unistada,"Postimees" ja "Päevaleht" on eredaimad näited.
Jah, nii see on. Ei mingit vaba ajakirjandust.
(29-06-2018, 14:39 )igihali Kirjutas: Seni, kuni meie peavoolumeedia(isegi nn. "sõltumatu err") on Skandinaavia Bonnieride jms. kontrolli all ning sõltub ka sorose fondidest tulevas toetusest, võite vabast ajakirjandusest vaid unistada,"Postimees" ja "Päevaleht" on eredaimad näited.
Ja milline on sinu arvates vaba meedia? Kui isegi vabatahtlikuse alusel (Vikipeedia) korraldatud asjad ei ole vabad, siis mis on vaba? Kelle kontrolli all olev meedia on vaba?
igihali ajab segamini rahvuslikud aated ja inimliku eetika. Kui end rahvuslaseks nimetav väljendub ja käitub eetikavastaselt, siis ei takistata mitte aateid avalikult väljendada vaid arengupeetusega meetodit, KUIDAS seda (või midaiganes) avalikus ruumis väljendatakse. Kui väljendada rahvuslikke aateid arenenud ühiskonnale omasel kultuursel moel, kas võid tuua mõne näite, et seda siis on keelatud avalikult teha? Konkreetselt?

Kultuuriline areng seisneb eetilises kasvamises just üldinimlike väärtuste austamise võimes. Mis on olnud rahvuskultuuri tava, on tõesti mitmel pool seatud küsitavaks eetilistel kaalutlustel (vaalapüügid, dünamiidid kalastamisel, prügi merre uputamine, sundabielud, nõidade põletamine, homoseksuaalide diskrimineerimine, kõikvõimalikud ürgaegsel normaalsusel rajanenud igandid "teistsuguse" diskrimineerimisel ja inimsoopoolsel planeedi ekspluateerimisel). Meie faktilised teadmised ümbritsevast maailmast on suurenenud ja et me ei kaotaks tunnetuslikke teadmisi eluringist, on oluline teadmiste kasvuga võtta elava suhtes ka suurem vastutus! Aastasadu tagasi, kui info mõttes elati kotis, oli kuidagi mõistetav nö riigipiiri ületaja aheldamine, ülekuulamine ja vajadusel vangistamine, täna aga omab juba pea iga indiviid tervet maailma võimaluse ja ka sooviga ringi liikuda ning kvalitatiivse suhtumise muutus on paratamatu. Kui rahvuslased oma meetodi ajakohastaks, võetaks neid rohkem kuulda. Paraku on nad enamuses provotseeritavad nö "töörahva ülestõusu" stiilis bravuurile ning pole raske arvata, kust see stiil pärineb ja kelle huve teenib.

Igaühel on võimalus oma arenguga üldisesse arengusse panustada - kui rahvuslase väljenduskultuur areneks sovjetipärasest eestipäraseks, saaksid nad ka kohalikus kultuuriruumis rohkem kõlapinda ning oleks palju, mida rahvuskultuuri väärtustamises, elavdamises ja arendamises koos ära teha. Kohalik tava ei ole mitte aateid PROPAGEERIDA (paljudel on igast propa suhtes NL argadest tänaseni allergia) vaid neid aateid TEHA - neid ise elada, kasutada ja jagada - parim kokkusaamisekoht on laululaval - ega ilmaaegu Kõlvart sinna vene laulu suruda ei tahtnud.

Tuleb õppida eristama maailmas vältimatuid muutusi neist, mida tasub vältida või arendada ja positiivse programmiga teeb alati rohkem ära, kui seni valdavaks saanud hädakisa ja vihaga.

Eriti kõnekas on see wikipeediale suunatud süüdistus, kas vikipeedia koostajad on eetilised, no tõesti, ole eetiline ja osale koostamisel, kõigil on see võimalus! Ei ole nõukogude aeg, kus keskvõim kontrollib ja suunab, selle abituse kastist ei saa ka paljud siiani välja, et muudkui võimu süüdistavad ja eiteakellelt eiteamida nõuavad, mis tegelikult on iseenda tegevusetuse taga.
(29-06-2018, 15:10 )Ichigo Kirjutas: igihali ajab segamini rahvuslikud aated ja inimliku eetika.

Kas sul on see olemas?
(29-06-2018, 15:08 )Nofretete Kirjutas: Jah, nii see on. Ei mingit vaba ajakirjandust.
Jah, Nõmme Raadio, TTV, Uued Uudised, Objektiiv ei ole vaba ajakirjandus.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist poliitikateemadel kirjutan123 250 55,258 21-01-2021, 16:13
Viimane postitus: Minaelan
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 8,009 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  Unenägu ja pärast seda tavaline 17 4,617 07-05-2009, 13:51
Viimane postitus: Eva

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat