Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC ja aasta 2018
Autor Sõnum
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
06-05-2018 17:22
Postitus: #1
CC ja aasta 2018
CC (Carlos Castaneda kui keegi ei tea) on ammu surnud aga tema tegemised elavad edasi, see on omamoodi fenomen. Äri, puhtalt äri hukutas tema ja tema kaaslased: https://en.wikipedia.org/wiki/Cleargreen_Incorporated
https://nextdoor.com/pages/cleargreen-inc/recommend/
Siin ei ole midagi esoteerilist, nagu Don Huan väitis kõik on energias, kui kulutad seda kõrvalistele tegevustele siis tekib puudujääk, see on energeetiline fakt ja eesmärk jääb unistuseks. Muidugi kui äri ongi peamine eesmärk ja maagia ainult kaudne vahend siis on asjad loomulikus järjestuses. Kui tahetakse saavutada üliinimlikke eesmärke on üldiselt 3 teed:
Lolli tee: osad askeedid, mungad, esoteerikud kes ei oska oma võimeid hinnata ja rikuvad enda ja lähedaste elu ületamatute eesmärkide püüdlustes...katkised kõrvitspudelid. Kui „valad“ sinna teadmisi ja energiat siis see voolab välja ja tulemus puudub.
Keskmine tee: Vigala Sass, Gunnar Aarma. Inimene teab oma võimeid ja teab kuhu jõuab, kirjutab raamatuid ja raiskab energiat, teades juba ette, et mingi tasand on piiriks. Seda on Gunnar mulle isiklikult öelnud (vist ka kirjutanud?). Sass ka kindlasti teadis ja lähtus sellest.
Teadmistega inimese ehk Targa tee: see on kõige põnevam ja sealt infot napib, üksikud viited ja kõik. Kui on eeldused ja ja võimalused saavutada võimatut siis see inimene ei kirjuta raamatuid, ei tee omale interneti saiti, ei huvitu ärist. Kõige rohkem oma õpilasele või õpilastele jagab kogemusi ja kõik. Šaolini klooster ja võitluskunstide asjatundjad tsirkustes......jah on. Ja need on ka professionaalid aga tavatasemel. On üksikud viited ka salajase koolkonna kohta kus on tase hoopis muu, nemad on varjus, ei huvitu maistest probleemidest ja sinna 6000$ aastas õppima ei saa. Saavad need kes väärivad just vaimujõu poolest, füüsis peab ka olema heas korras aga see ei ole esmatähtis. Kõige põnevam ja ulmelisem valdkond....CC ostus katkiseks kõrvitspudeliks, miks aga jõud valis just tema see jäi ka Don Huan-ile mõistatuseks. Jõud määras ja maag allus.....ju see oligi jõu tahe, et maagialiin lõppeks ja tekiks legendid ja ilukirjandus, see on üleinimlik tase ja sellest pole mõtet arutleda. Kui maag lahkub siis enamasti tekivad tundideks vikerkaare värvilised energiad lähikonnas, viiteid on nii hiinast kui indiast. Mõni lahkub riideid maha jättes, mõni koos riietega mõni võtab õpilase kaasa, üksikuid viiteid on. Põhjalas, ka eestis oli natuke erinev tee, siin mindi „kuhugi“ viited on Vigala Sassi raamatutes. See on eriti huvitav sest nende maagidega peaks ka tänapäeval vähemalt teoreetiliselt olema suhtlemisvõimalus. Hino järve ümbruses vahel tekib tunne „kohalolust“, järsku eksin? Vägagi võimalik, et Pühajärve kant vähemalt vanasti oli esoteeriline.
http://www.vladimirputnik.ru/2011/01/blog-post_21.html
Venemaal on juba 90-ndatest huvitav CC järgijate kogukond. Algus oli raske, osad edasijõudnud lihtsalt tapeti eriteenistuste poolt, miks ei tea keegi. Nendega liituda on „lihtne“, mine unenäos kokkulepitud kohta ja suhtle, tavamaailmas kusagil kokkulepitus kohas......muidu kohe kuidagi ei saa. Käte leidmine unenäos ei piisa, on vaja teist tasandit. Kahjuks minnakse ainult unenägemise teed, muudest tehnikatest viited puuduvad. Lugeda ja mõista neid on huvitav, väga huvitav.
http://bookscafe.net/author/ksendzyuk_aleksey-8355.html
Veel üks ukrainlasest CC tehnikate uurija. Temal on naisega maagiline paar, ise unenägija, naine varitseja. Raamatud on hästi kirjutatud, huvitavad ja uurivad. Aga just tänu sellele läbimurret ei toimu....ju see polegi eesmärgiks vaid on valitud kesktee.
http://www.koob.ru/teun_marez/
Neid on veelgi, neid n.n. „järgijaid“ aga paljud on seda ainult sõnades, juba raamatuid lugedes tekib arusaam „adepti“ küündimatusest kui räägib rahast kui inimese loodud ülimast asjast (midagi sinnapoole, ei viitsi uurida)
Don Huan-i õpetus on erandlik esoteerika ajaloos. Siin puuduvad hierarhiad, sfäärid, plaanid, kurjad ja head jumalused kelle poole tuleks palvetada vaid kõik on energias kinni. Kui pole ära ürita, samas kõik on antud erakordselt selgelt, muidugi läbi CC sule. Aga tehnikad toimivad, see ongi peamine ja õpetus kui seesugune on elav.
Kui keegi oskab midagi huvitavat lisada ootan!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
07-05-2018 12:21
Postitus: #2
RE: CC ja aasta 2018
Huvitaks kas selles teemas on midagi uut ilmnenud? Kõik mis raamatutes on ammu teada aga uusi teateid?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
08-05-2018 06:48
Postitus: #3
RE: CC ja aasta 2018
Ma ei mäleta kas olen seda siia kunagi juba pannud, võib tõsta parema koha peal.

Elava Eetika õpetuse ehk Agni Jooga (Tule Jooga) aluseks on Jelena Roerichi (1879–1955) valitud päevikumärkmed vestlustest Suure Õpetaja Moryaga. Elava Eetika õpetus – see on eetilise, filosoofilise ja teadusliku maailmatunnetuse süntees, üks XX sajandi vaimseid tippsaavutusi. Elav Eetika kätkeb endas üksikasjalikku inimkonna kosmilise evolutsiooni kontseptsiooni ja tugineb energeetilisele maailmavaatele, mille kohaselt kõik nähtused maailmas on energia-olemusega.

Elava Eetika seeria koosneb 14 raamatust, mis avaldati vene keeles aastail 1924–1937, ilma autori nimeta. Käesolev raamat on esimene eesti keeles ilmunud raamat sellest seeriast. „Süda“ on järjekorras seitsmes, kuid iga raamat moodustab omaette terviku. Kuna raamatuis on prognoose ja prohvetlikke ennustusi, on esikaanel alati raamatu kirjutamise aasta.

176

lk. 34

55. Kosmiline mõtlemine pole enamiku jaoks sugugi kerge. Eelkõige, selle jaoks on tarvis säilitada isiksus, kuid vabaneda egoismist. Paljudele tundub selline vastandlikkus hoopis mõttetuna, nende jaoks egoism ongi isiksus. Võimsa, Üldisele Hüvele ustava isiksuse ilming on paljude jaoks kujuteldamatu, kuid ilma isiksuseta ei ole mõtlemisel potentsiaali. Egoismi puhul lisab mõtlemine veel ühe annuse mürki planeedi saastunud aurale.

lk. 47

77. Palju on seestunuid inimkonna vaimuloomingule ülemineku ajal…seestunutel on iseäralik, vastuolusid täis mõtlemine. Soovides neid aidata, võib kas sisendusjõuga seesistuja välja ajada või jätta täielikult rahule, isegi, võimaluse korral, täielikult isoleerida. Sest seesolijale on vajalik mitte niivõrd subjekt ise, kuivõrd tema kaudu ümbritsevatele inimestele mõjumine. ..Tugev ja võitlev käsk või isoleeritus võivad kergendada nõrga südame saatust. Sest seestumine tuleb nõrga südame kaudu. Südame tuli põletab kõiki karvaseid külalisi.

lk. 53

88. Psüühilise energiaga ületäitumise ilming kutsub esile mitmeid sümptomeid nii jäsemetes kui ka kurgus ja maos. Sooda on kasulik, et pingelangust esile kutsuda, niisamuti ka kuum piim.

lk. 64

107…Kõrgema suhtlemise vormiks on mõtte tabamine heli kaasabita (sõnadeta).

lk. 66

111. Tõesti, kogu südamlik edasijõudmine põhineb moraalsetel alustel. Need muundavad füüsilist loomust ja elustavad vaimu.

lk. 76

135. Mõttelugemine tuleneb tunnetusteadmisest. Mitte kunstlik maagia, mitte silmade punnitamine, mitte käte hoidmine, vaid südametuli ühendab peenimaid aparaate.

lk. 77

137. On kindlaks tehtud, et mõned aroomid kutsuvad nahapinnal, närvisuudme juures, esile psüühilise energia pinge. Mõned roosisordid (Rosa Damascena) ja teile tuntud Maailma Ema palsami koostisosad on selleks kasulikud.

lk. 81

145. Palju räägitakse vibratsioonidega loomisest ja tõstetakse seejuures silmad kuhugi üles, unustades, et iga inimene pole mitte üksnes energia transmutaator, vaid ka peente vibratsioonide looja. Kui süda on energiate transmutaator, siis psüühiline energia sublimeerib vibratsioone.

lk. 88

159. … Peenilm on maise sfääri kõrgendatud sublimatsioon. Tuli on iga sublimatsiooni üheks peamiseks ilminguks. Kuid kui inimesed on nii kaugel Peenmaailma teadvustamisest, mida öelda siis Tulemaailma kohta, kus Tuli on kogu Olemise olemus!

lk. 107

198. Soovida tähendab leida Peenilma väravad. Kuid inimestel on just nimelt raske õppida soovima. Nad ei suuda viia tundeid tasakaalu ning seetõttu ei saa sünnitada kõrvalekaldumatut, vankumatut soovi. Tõepoolest, Peenilmas on soov loominguliseks hoovaks. Kõrgemaist Maailmast on tulnud see jõud, kuid ta nõuab ka Kõrgeima Ilma selgust. Kui suuname Hierarhia liinis, Valmistame teid ette selleks soovide kuninglikkuseks, selguseks. Madalama sfääri ristuvate voolude seas pole nii kerge leida puhastatud, nooletaolist soovi.

lk. 112

207. … Niisamuti oleme Me murelikud, nähes, kuidas magnetkeskuste lähedal võivad inimesed lubada võimatut mõttekäiku, soovimata meelde jätta, et nimelt nende lähedal on vajalik eriline ettevaatus.

lk. 125

235. On juba öeldud, et seestumise avastamise korral on vaja sisse tulnud vaim välja ajada või jätta seestunu rahule, üksindusse, sest siis seesolija ei leia tegevusvälja ja igavust tundes läheb ära.

lk. 136

260. Kui niinimetatud nirvaana seisund pole rahu, vaid energia kõrgeim pinge, siis võib küsida – kas on üldse rahu olemas? Tõepoolest, kuidas võib kujutleda rahu, kui kõik on liikumises ja eksisteerib liikumise kaudu? Rahu mõiste ise on leiutatud nende poolt, kes soovisid varjuda olemise eest. Nad eelistasid liikumatust, unustades, et ei saa olla hetkegi liikumiseta. Tasakaal on vajalik mõiste. On tarvis mõelda mitte rahust, vaid sellest, kuidas kesk vihureid tasakaalu hoida.

lk. 139

266. Kas märkate paljusid seestunuid ümberringi? On vaja tähelepanu pöörata ennekuulmatule seestumisele. Nii võib sellega võidelda. Eelkõige, on vaja mõista, kellega tegu, sest teadvustada – tähendab võita.

lk. 142

276. Väsimus muidugi ei tulene kevadest ega sügisest, vaid voolude tihenemine rõhub närvikeskustele.

lk. 144

278. Iga tunne sünnitab energiat.

lk. 145

283. Puhas mõtlemine on parim desinfitseeriv vahend. Lõpuks ometi tuleb mõista mõtlemist kui keemilist reaktsiooni.

lk. 150

293. Mõtlemise ja väljenduse täpsus peab olema Agni Joogi (sideme saavutamine oma kõrgema olemusega) omaduseks. Vähesed püüdlevad selge mõtlemise poole ja vähesed annavad enestele aru, kui palju peeneid, juba valmis vorme ei saa ilmutatud maises ilmas rakenduda. Kui palju ebaõnnestumiste saladusi võib olla seletatud sassis mõtlemisega!

lk. 153

299. … Nii, kui Kõneleme vajadusest puhastada psüühilist energiat mõtlemise peenekoelisemaks muutumise teel, peame silmas madalamate sfääride puhastamist. Kõneldes kiriku keeles, on vaja võita põrguväed.

lk. 159

315. Rahunemine on pinge tasakaalustumine. Teadvuse ühendamine on eelkõige energia hoidmine. See tähtis reegel tavaliselt unustatakse. Kui piiratud füsioloogia asemel viiakse sisse psühhofüsioloogia, siis võib igaüks mõista, millist tähtsust omab energia säästmine.

lk. 182

363. Pöördume uuesti pulsi kvaliteedi poole. Palju kordi erinevatest tahkudest tuleb viidata sellele kaheldamatule südame kinnitusele. Mitte niivõrd pulsi lugemine, kuivõrd selle omaduste jälgimine annab pildi südame elulisusest. Senikaua kuni jõutakse aurade pildistamiseni, võib juba praegu alustada pulsi jälgimist mitte haiguse, vaid terveoleku ajal, märkides ära, milliseid tundeid ja kuidas nimelt, kajastavad pulsi varjundid. Kui aura kujutab endast haiguse ilmingu tunnistust, siis pulsi kvaliteet annab reaktsioonide täieliku skaala.

364. Vibratsioonidega ravimisel on pulsi omaduste jälgimine vältimatuks tingimuseks, vastasel korral – millest lähtuda erinevate vibratsioonide kasutamisel?

lk. 187

374. Muinasajal mõistsid alkeemikud südamest tuleva valgustkandva ühendava aine tähendust. Seepärast loovad südame emanatsioonid pidevalt helget ainet, mida nimetame justkui psüühilise energia olemuseks.

lk. 189

378. Igasugune pranayma on oma olemuselt suunatud südametulede süütamisele… nii muutus ka pranayma mehaaniliseks nohuvastaseks vahendiks.

lk. 190

379. Südamerahu pole rahunemine. Leegitsev süda ei saa rahuneda. Südamerahu on kindlus ja vankumatus.

lk. 193

386. … tõeline andmine on vaimus

387. Himaalaja seedriõli nimetatakse südame palsamiks. Tõepoolest, mõningad ained kuuluvad looduse südamele, ja nende õlisus toob kaasa südame puhastamise. Seesama mõju on ka roosil ja muskusel ja merevaigul.

lk. 205

416. … Kuid ka keset loomulikke nähtusi on vaja meeles pidada, et vastavalt südamele on ka vaimne nägemine. Madalaim seisund näebki madalat.

lk. 217

441. … Iga päev toob mingisuguse teadmise ja südame süvendamise. Just selles seisnebki juba energia kogumine. Üksnes vabaneda igavusest, mis sarnaneb hirmule lõikab läbi nii palju.

lk. 219

446. … On vaja kindlalt mõista, et vaimujõud, mis nõudis varem aastakümneid, on nüüd südame abil kiirenenud viimse võimaluseni. Võib tunnistada Agni Joogat kui jõudude tormilist evolutsiooni. Seal, kus terveid aastaid harjutati keha peenekoelisemaks muutumist ja pingestamist, seal võib süda viia vaimu edasi peaaegu viivitamatult. Muidugi on vaja südame kasvatamist, kuid see jääb tunnete, mitte mehaanika sfääri.

lk. 225

458. … Südameõpetus on nähtuste põhjuste Õpetus.

lk. 226

462. … Mitte asjata ei korda Ma sõna “pidulikkus”, sest see on südame toit! Mitte hukkamõistu, mitte ärrituse, vaid pidulikkusega me valmistume suureks edasiminekuks. (pidulikkuse all võiks muu sõna olla nt. austus, lugupidamine, viisakus )

lk. 227

463. … “Miks muutub kõrgema teadmise tundmaõppimisel justkui vältimatuks tundlikkuse ja mõningate valude suurenemine?” Kui neile selgitada, et nende hooletuse tõttu kannatavad väljavalitud, nad ei usu seda. Nad ei võta omaks, et kujutavad enestest energia kondensaatorit ja transmutaatorit. Nii läheb paljude selliste aparaatide rikkumise korral see energiajaotus paigast ära ja vähesed peenekoelised südamed kannavad survet, mis peaks olema jaotatud kogu maailma peale. Päikeselised natuurid kannavad enestel tuleenergia survet ja peavad vastutama miljonite muidusööjate eest.

lk. 234

478. … Lohutav on, et kannatlikkus katab igasuguse ärrituse. Kannatlikkuse pingestamisel tekib eriline substants, mis nagu tugev vastumürk kahjutustab isegi imperili. Kuid, muidugi, kannatlikkus pole tundetus. Kuritegeliku ükskõiksuse korral ei ilmne hüvettoovaid reaktsioone. Kannatlikkus on teadlik pinge ja vastuseis pimedusele.

lk. 242

495. … On vaja alustada kõige väiksemate mõtete distsipliinist ja seejärel juba luua mägesid liigutav mõte…Agni Joogi tee on südame kaudu, kuid on vaja aidata südant mõtete korra loomisega.

lk. 244

498. … kindlalt arendada mälu, tähelepanelikkust, kannatlikkust, heasoovlikkust ja hiljem pöörata tähelepanuvõime südame aistingutele.

lk. 259

534. Asjata ei pööra inimesed tähelepanu söömisele ärritus- ja erutusseisundis. Sellise ebamõistliku tegevuse tagajärjel tekivad tugevad mürgid…Ärrituse ja erutuse (ma ütleks- ärevuse) puhul soovitan piimaigal kujul kui tavalist vastumürki. Sooda tugevdab piima mõju.

lk. 267

548. Erutuse (ärevuse) puhul on vajalik eelkõige toidu vähendamine ja palderjan ning muidugi, piim soodaga… Jooga tundmaõppimisel peab erutus muunduma vaimustuseks (vist vaimsuseks on õigem) Kui me näeme põhjuseid, tagajärgi ja võimalusi, kas pole ülev võimalus ravida südame energiaga?…Võimatu on endale ette kujutada, kuivõrd teadlikkuse säde toob lähemale päästva lahenduse.

lk. 269

550. … Mitte sõnad, vaid südame tunne sünnitab imet.

lk. 279

569. Inimese pilgu mõju teaduslik põhjendus annab võimaluse edasisteks uurimusteks. Pärast inimorganismidele mõjumise uurimist on vaja pöörata tähelepanu inimpilgu osakeste ladestumiseleeluta esemetele. Kui pilk võib saavutada mürgisuse astme, siis võib see sedasama ladestada veele ja kõikvõimalikele esemetele. Vee lausumisel, muidugi, omab tähtsust mitte sõnade rütm, vaid pilk.

570. … Kui madalamad sfäärid on niivõrd risustatud, siis kõrguste emanatsioonid toovad enestega kaasa Praana ladestuste osakesi. Ei saa kunstlikult teha praanat, kuid selle loomulikud ladestused puhastavad ruumi. ‘

lk. 281

572. Võib jälgida teatud inimteadvuse perioodi, mil küsimuse peale, millest on puudu, järgneb vastus – rahast. Nii kaua kui pole kaotatud seda rahalist piirangut, ei saa tulla mingi vaimne abi. On vaja teadvust edasi viia olulisemate väärtuste suunas, siis tuleb ka abi, isegi materiaalne. Kõrgeimate väärtuste seadus on kinnitatud kogu Olemises. Nii määrab meie isiklik teadvus teenitud heaolu.

lk. 579. Mõistke alatiseks – olemuse tundmise niinimetatud anne pole kingitus, vaid tööde ja kogemuste tagajärg. Mõttetu sõna “intuitsioon” ei väljenda midagi peale piiratuse.

lk. 289

584. … Inimese iga seisund tekitab erilise keemilise reaktsiooni.

lk. 294

595. … Leegitsev süda võib tunda, kus on tõeline kooskõla ehk vastastikune täiendamine…Üks olemise tingimusi – siirus, teisiti öeldes, südamlikkus…

lk.295

596. … Süda võib toimida üksnes füüsilistest pingetest vabanemise korral… Puhas mõtlemine, püsivus, heasoovlikkus panevad liikuma südame energia.

lk. 296

598. … Teadvuse harjutamine on Südame Jooga.

ps. Hierarhia – Suured Vaimud, Valguse Jõudude Hierarhia, Suur Püha Vennaskond.

Me – suure algustähega kirjutatult tähistab vaimseid Õpetajaid, ka tegusõnade puhul.

Imperil – mürgine kristalliline aine, mis tekib inimese organismis ärritusseisundis ja ladestub närvikanalite seintele; see on psüühilise energia peamine hävitaja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
08-05-2018 08:33
Postitus: #4
RE: CC ja aasta 2018
CC õpetuses huvitavad just inimese seosed muude "energiate" maakera, päike, koduloomad. CC raamatud on väike kogu Don Huan-i tsitaate ja õpetusi ilma, et paljusid asju lahti seletataks. Usun (ja mitte mina üksi!), et CC ei saanudki nägijaks, kui aga sai siis oli see nägemine fragmenteeritud, osaline ja sellest polnud suurt kasu. Tensegriti võimleminine on ka (nagu) ainult kommertsiks tehtud. Kas on midagi uut avastatud, järsku on keegi saanud tasemel nägemise ja kirjutab, loobudes lõppeesmärgist? Need on peamised huvid...muidugi võiks ka teada müstilistest tehnikatest nagu kujustamine "üürilise" tehnika ja viimastest unenäo väravatest mis jäidki seletamata. Ka liba-ks käimise teema on lahtine Don Huan oma varese tunnetusega kas ainult unenäo keha muundus või kogu energeetiline kookon? Ja ohud "kinnijäämisel" aga need on sekundaarsed huvid.....lihtsalt põnevuseks sest neid saavutada on ebareaalne nagu ka massikaotust.....järelikult ohud puuduvad. Kunagised maagid teadsid inimesest ja tema seosest ümbritsevaga määramatult rohkem kui tänapäeva teadus, sest teadmised olid otsesed ehk energeetilised faktid.
Jooga ja muud idamaa trehnikad muidugi seostuvad osaliselt aga Don Huan-i õpetus on ikkagi midagi muud, lähem teadusele seal puuduvad enamuses kirjeldatud sfäärid, jumalad, tasemed. Kõik on üks energeetiline maailm ja selles reaalne elu....ka "kotkas" on metafoor, kujund.
(selle postituse viimane muutmine: 08-05-2018 08:36 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
akkillus
Tavaliige

Postitusi: 104
Liitunud: Jul 2009
08-05-2018 08:54
Postitus: #5
RE: CC ja aasta 2018
Muinasjutu maailmas võivad teated olla. Teateid ei ole mothefuckerite maailmas, asshole-ide maailmas, inventorite ja criminal minds-de maailmas, moegurude maailmas. Aaa, muinasjutu maailm on moegurude maailma sektor , sealt tuleb ka teateid, et Elvist ja Bruce Lee olla kuskil nähtud.
(selle postituse viimane muutmine: 08-05-2018 08:55 akkillus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
08-05-2018 19:07
Postitus: #6
RE: CC ja aasta 2018
(08-05-2018 08:54 )akkillus Kirjutas:  Muinasjutu maailmas võivad teated olla. Teateid ei ole mothefuckerite maailmas, asshole-ide maailmas, inventorite ja criminal minds-de maailmas, moegurude maailmas. Aaa, muinasjutu maailm on moegurude maailma sektor , sealt tuleb ka teateid, et Elvist ja Bruce Lee olla kuskil nähtud.
see ei ole sellesse teemasse
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
akkillus
Tavaliige

Postitusi: 104
Liitunud: Jul 2009
09-05-2018 09:50
Postitus: #7
RE: CC ja aasta 2018
[/quote]see ei ole sellesse teemasse[quote]

Arvad? Asshole-id on kuiviktürannid. Inspiratsiooni abil võib liikuda nende nelja figuuri vahel. Ei pea teenima astmeid nagu vabamüürlased. DJ liikus inspiratsiooni ja energiaga samamoodi ilma, et oleks vajadus teenida astmeid. DJ sai aru, et astmeid on liiga palju ja tekitatakse juurde, et neid ei saa eluilmaski täita ja sellepärast valiski vabaduse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
09-05-2018 10:33
Postitus: #8
RE: CC ja aasta 2018
Ma olen vist loll....,et ei saa päriselt aru. CC või õigemini Don Huan-i õpetus on pragmaatiline lähenemine energiatele. Inimene, loodus ja kogu universum on pulsseeriv energia (seda on tavateadus ka tõestanud) ja kuidas selles orienteeruda on peamine küsimus. Ühesõnaga pöörata asjad endale paremuse suunda. Kahjuks see mida CC raamatutes oli on praktiliselt kõik ja midagi uut pole (vist) leitud? Eeldatavasti lihtsalt seetõttu, et puuduvad "nägijad" või kui on siis ei avalikusta oma avastusi. Unehäkkeritel on üht kui teist aga nad ei ole nägijad selles mõttes mida Don Huan mõtles...Carlos ka ei olnud.
Maagialiin hakkas juba lõppema koos Don Huan-i heategija (eellase) imeliku valikuga. Valiti alati terved noored inimesed, tema aga oli haige, Huan ise raskelt haavatud kui valiti, need olid ended millest pole midagi kirjutatud ja CC ise olles mitte täielik nagual andis viimase surmahoobi traditsioonile. Kuiviktürannid on tähtis aga mitte peamine tehnika, see on üks lugematutest tehnikatest ja ainult. Peamine on selle õpetuse filosoofia kui nii võiks väljenduda.
Ju see oli "jõu" valik ja Huan nagu ütles ei saanud keelduda maagialiini lukku panemisest ja avalikustamisest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 425
Liitunud: Nov 2017
09-05-2018 10:45
Postitus: #9
RE: CC ja aasta 2018
Kahtlemata on CC suurim ja ma ütleks isegi ehk ainus panus sõnameediumi valdamine ja kasutamine selles loos. Kuidas ta positsioneerib ennast oma raamatuis? Nutikalt.
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2018 10:47 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
09-05-2018 11:43
Postitus: #10
RE: CC ja aasta 2018
(09-05-2018 10:45 )pikksukk Kirjutas:  Kahtlemata on CC suurim ja ma ütleks isegi ehk ainus panus sõnameediumi valdamine ja kasutamine selles loos. Kuidas ta positsioneerib ennast oma raamatuis? Nutikalt.
Ja suur probleem on, et euroopa keeltes puudub õige sõnavara. Kuiviktürann, varitseja, unenägija, lõhe maailmade vahel...need on sõnamonstrumid. Nagua keeltes aga oli konkreetne tähendus millest saadi üheselt aru. Võtame eesti keelse sõna tamm? Puu, see on kõigile arusaadav, kui aga hakkaks kirjeldama: puu mille otsas kasvavad tõrud mida sead söövad ja puu on väga pikaealine ja tugeva puiduga millest tehakse parketti ja tarbeesemeid j.n.e. Vahel veel lisaks üht kui teist ära jättes või midagi lisades!
CC "nutikus" viiski kokkuvõttes hukule, enesetähtsus veel lisaks ja rohkem polnudki tarvis. Õpetus ise on hoopis midagi muud. Ka 3 naisjüngrit said sama saatuse osaliseks.....3-nda tähelepanu asemel kondid kõrbes....
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2018 11:44 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
akkillus
Tavaliige

Postitusi: 104
Liitunud: Jul 2009
09-05-2018 22:39
Postitus: #11
RE: CC ja aasta 2018
Kui võtta 100% teadmist üle ja ei ikka ei tööta siis see võib tähendada, et puudub või on vale personaalne kood või marker. Kui kood või marker puudub, siis Kotkas ei pruugi läbi lasta.
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2018 22:41 akkillus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
09-05-2018 22:50
Postitus: #12
RE: CC ja aasta 2018
Keegi neist ei saanud olla ega olnud kindel, et Kotka noka vahelt pääseb...

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
10-05-2018 08:39
Postitus: #13
RE: CC ja aasta 2018
(09-05-2018 22:50 )Temimoor Kirjutas:  Keegi neist ei saanud olla ega olnud kindel, et Kotka noka vahelt pääseb...
Ka kotkas ise on metafoor. Seda, et kotkast ei ole ütles juba Don Huan, lihtsalt nägijad tunnetavad jõudu kotkana.

Ülimatest tasanditest: 3-s tähelepanu, massikaotus, üürilise tehnikad vaevalt, et mingitki infot tuleb. Isegi Don Huan polnud kohtunud 3-nda tähelepanu olendiga, seetõttu arvas, et vist on nähtamatu ja 2-s tähelepanus ei saa suhelda (tunnetada). Need on spekulatsioonid ja ainult seda. Nagu "kotka" paiknemine? Osad arvavad, et väljaspool meie dimensiooni, osad, et galaktika keskmes. Just seetõttu, et inimese kookon ja ka teised "kookonid" on ikka meie maailmas. Ka "söömiseni" kuluv aeg on teadmata.....järsku 40 päeva? Arvamusi on erinevaid.Ph34r2
Mida aga annab uurida on erinevate tehnikatega kaasnevad efektid, osad tulevad juba varsti algstaadiumis. Ka muistsete nõidade kunagised "tegemised" on talletunud maa energeetikas ja väidetakse, et siiani tunnetatavad. Nagu väidetakse unuiversum on kiskjalik ja sellega tuleb päri olla....keegi alati sööb kedagi! Muistsete nõidade inimsöömine oli samuti ainult energiast lähtuv, mitte vajadusest või rituaalidest, üldse kõik on selles õpetuses pragmaatiline, ei ole kohta jumalale, ega hiararhiatele ainult paljas energiavoogudega manipuleerimine, et endale saada paremat positsiooni või lähtepunkti. Nagu teadus, energeetilised faktid ja kõik.....ulmele ja unistustele pole kohta. Midagi on avastatud unenägemises aga seda hiljem...
Miks on pealkirjas "2018"? Sest see on praegune meiepoolse ajaarvamise aasta ja küsimus on pragmaatiline: mida on uut avastatud? Sest avastada on tohutult....ainult tuleb võtta kätte ja leida!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
10-05-2018 17:20
Postitus: #14
RE: CC ja aasta 2018
(10-05-2018 08:39 )xcad Kirjutas:  
(09-05-2018 22:50 )Temimoor Kirjutas:  Keegi neist ei saanud olla ega olnud kindel, et Kotka noka vahelt pääseb...
Ka kotkas ise on metafoor.

[Pilt: hqdefault.jpg]

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
10-05-2018 18:40
Postitus: #15
RE: CC ja aasta 2018
(10-05-2018 08:39 )xcad Kirjutas:  küsimus on pragmaatiline: mida on uut avastatud? Sest avastada on tohutult....ainult tuleb võtta kätte ja leida!
Paari aasta tagune lugu.
Jutuajamine olemusega, mis maises kehastuses oli don Juan Matus, indiaani šamaan Yaqui suguharust Mehhikos…, ja kes õpetas Carlos Castanedale sõdalase kunsti…

https://krayoneesti.wordpress.com/2016/0...rill-2016/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
11-05-2018 09:18
Postitus: #16
RE: CC ja aasta 2018
Seda olen lugenud......kas tõele vastab on kahtlane. On ka jutuajamised "pulliga (levados), ka kahtlane. Uusi nägijaid nagu polegi ja kui on siis ei kirjuta (et energiat säästa). Need ülimad tasandid ka unenägemise 5-ndad väravad jäävadki saladuseks aga lihtsamad asjad on ka huvitavad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
11-05-2018 09:54
Postitus: #17
RE: CC ja aasta 2018
Saan aru nii, et tolteegid, ehk nägijate vana traditsiooni järgijad, leidsid kergusega neid ilmasid, ning hakkasid unustamatult rändama mööda neid…

Uued nägijad hakkasid otsima vabanemise teekondi…

Neid ei huvitanud rännakud mööda ilmasid, kui selliseid…

Nemad püüdsid leida praktikaid, millised võimaldaks neil minna kotkast mööda, ning saavutada vabadust…

Kui inimene sureb, siis füüsiline keha laguneb ja kukub ära kui mittevajalik koorik… – järgi jäävad kuus keha, millised püsivad koos tänu koondumispunktile…

See on vormide koondumispunkt ja vormide ilm…

Kui inimene heidab maha füüsilise keha ja füüsilise ilma koondumise…, siis ta jääb eksisteerima teise ilma tasemel, mida nimetate astraalseks ilmaks…

Kas see jutt on õige või vale, seda saame teada alles teises ilmas...Kui saame.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
11-05-2018 10:00
Postitus: #18
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 09:18 )xcad Kirjutas:  Seda olen lugenud......kas tõele vastab on kahtlane. On ka jutuajamised "pulliga (levados), ka kahtlane. Uusi nägijaid nagu polegi ja kui on siis ei kirjuta (et energiat säästa). Need ülimad tasandid ka unenägemise 5-ndad väravad jäävadki saladuseks aga lihtsamad asjad on ka huvitavad.

Mismõttes ei ole, palun, rega ennast uudiskirja saajate hulka ja saad teateid iga päev: https://castaneda.com/experiences/ Laugh

Ausaltöeldes oleksin jube pettunud ka, kui need praktikas toimivad saladused järsku uudiskirjana kuskil avaldatakse - siis on igal solkijal sulle ligipääs ka kohe olemas. Loomulikult tuleb sul olemasoleva põhjal saavutada REAALNE võime mingile tasandile jõuda ja seal sa siis kohtud ja saad uudiseid Laugh Ja ma võin mürki võtta, et see ei toimu internetis Laugh

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
11-05-2018 15:47
Postitus: #19
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 10:00 )Temimoor Kirjutas:  
(11-05-2018 09:18 )xcad Kirjutas:  Seda olen lugenud......kas tõele vastab on kahtlane. On ka jutuajamised "pulliga (levados), ka kahtlane. Uusi nägijaid nagu polegi ja kui on siis ei kirjuta (et energiat säästa). Need ülimad tasandid ka unenägemise 5-ndad väravad jäävadki saladuseks aga lihtsamad asjad on ka huvitavad.

Mismõttes ei ole, palun, rega ennast uudiskirja saajate hulka ja saad teateid iga päev: https://castaneda.com/experiences/ Laugh

Ausaltöeldes oleksin jube pettunud ka, kui need praktikas toimivad saladused järsku uudiskirjana kuskil avaldatakse - siis on igal solkijal sulle ligipääs ka kohe olemas. Loomulikult tuleb sul olemasoleva põhjal saavutada REAALNE võime mingile tasandile jõuda ja seal sa siis kohtud ja saad uudiseid Laugh Ja ma võin mürki võtta, et see ei toimu internetis Laugh

https://castaneda.com/ignite-the-fire-within/
2997$ on lihtsam "aste" 3497$ garanteeritakse sisemine tuli ja "kotka noka vahel pääsemine"!!
See sait on 100% kommerts, too aga raha ja garanteerime .....kõike mida hing ihaldab?
Tuleb meelde lugu krooniaja algusest. Tuleb mees rahvusvahelise kategoorija ekstrasentsi juurde ja tahab targaks saada...reklaam ju oli postil! Ega midagi tuli maksta 10000EEK, positi, loeti mantraid ja saadeti mees koju. Tuleb mees paari päeva pärast tagasi, no ei ole targem. Ekstrasents ütles, et nädalakese võtab tarkuse kogumine aega, kiiremini ei jõua kuidagi "tarkus pähe voolata". Tuleb siis 2 nädala pärast tagasi ja kurdab vana lugu, tahab raha tagasi saada, ekstrasents aga näe...tarkus juba hakkab tulema! Ja teatas muuseas, et veel kõrgema kategooria ekstrasents pakub analoogset teenust, hind aga vastavalt juba 15000EEK. Mees mõtles ja kohmas...ega ma loll pole! Ekstrasents, näe, tarkus hakkabki tulema ja miks ma peaks siis raha tagasi maksma, olete ju juba tunduvalt targem kui enne minu poole tulekut!
Või Don Huani näitel: Võtab vastu haigeid kel hinge või ihuhäda imposantse välimusega naisnõid (Mang ja habe+välimus?). Nagu ikka kõik maagilised atribuudid on käeulatuses, ronk ka nagu peab ainult üks vanamehe näss tolkneb kõikjal jalus. Patsientidele, kes küsivad öeldakse, et see on abiline, koristaja kes toidu eest vahel teeb tööd.....vaene ja õnnetu teine. See "vaene ja õnnetu" ongi nagual kes reaalset abi annab, naisnõid aga olles küll grupi liige on lihtsalt dekoratsioon mis paneb patsiendi USKUMA. Sest ka usk õigesse ja positiivsesse lahendusse aitab alati kaasa, vahel polegi naguali jõudu ja teadmisi vaja (minu märkus)
"""""""""
Kui inimene heidab maha füüsilise keha ja füüsilise ilma koondumise…, siis ta jääb eksisteerima teise ilma tasemel, mida nimetate astraalseks ilmaks…
"""""""""
Nagualismis mindi 3-ndasse tähelepanusse ikka tervikuna s.o. koos füüsilise kehaga. Ka vanad nõiad lahkusid koos füüsilise kehaga teistesse ilmadesse ja anorgaaniliste olendite maailma (neid on mitu nii väidetakse), sest füüsilises kehas on kõige tihedamad emanatsioonid ja kõige rohkem energiat, energia ehk jõud ongi see mida vanad nõiad jahtisid.
(selle postituse viimane muutmine: 11-05-2018 16:41 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
11-05-2018 15:49
Postitus: #20
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 15:47 )xcad Kirjutas:  https://castaneda.com/ignite-the-fire-within/
2997$ on lihtsam "aste" 3497$ garanteeritakse sisemine tuli ja "kotka noka vahel pääsemine"!!
See sait on 100% kommerts, too aga raha ja garanteerime .....kõike mida hing ihaldab?

Ahsoo, tasuta peab keegi sinuga jändama?

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,816
Liitunud: Apr 2011
11-05-2018 16:21
Postitus: #21
RE: CC ja aasta 2018
Kotkas on "planeet Maa".

Raseduse alguses annab Maa naisele "pool energiat juurde" (ning võtab selle energia tagasi abordi ajal: sellest see aborditajate "patja nutmine", st energiat poole vähem).

Nii nagu abordi ajal võtab Maa/Kotkas pool energiat ära, nii võtab ta ka surma järgselt "kotkana" osa energiat ära (teadvustatud elukogemused) ... ehk inimene on nagu farmiloom, kuid lihakeha asemel süüakse Kotka poolt ära elukogemus (see ongi see VS kirjeldus "toiduahela jätkumisest inimesest kõrgemale").

Nii nagu loomad saavad oma liha vajadusel muuta "söödamatuks" (haisvaks, maitsetuks, kondiseks, jne) - nii saab ka inimene muuta oma elukogemuse Kotka jaoks "söödamatuks" (need ongi CC trikid, kuidas kotka käest pääseda).
(selle postituse viimane muutmine: 11-05-2018 16:22 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
11-05-2018 16:46
Postitus: #22
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 16:21 )lahendused Kirjutas:   Kotkas on "planeet Maa".

Raseduse alguses annab Maa naisele "pool energiat juurde" (ning võtab selle energia tagasi abordi ajal: sellest see aborditajate "patja nutmine", st energiat poole vähem).

Nii nagu abordi ajal võtab Maa/Kotkas pool energiat ära, nii võtab ta ka surma järgselt "kotkana" osa energiat ära (teadvustatud elukogemused) ... ehk inimene on nagu farmiloom, kuid lihakeha asemel süüakse Kotka poolt ära elukogemus (see ongi see VS kirjeldus "toiduahela jätkumisest inimesest kõrgemale").

Nii nagu loomad saavad oma liha vajadusel muuta "söödamatuks" (haisvaks, maitsetuks, kondiseks, jne) - nii saab ka inimene muuta oma elukogemuse Kotka jaoks "söödamatuks" (need ongi CC trikid, kuidas kotka käest pääseda).

Lisaks ka elukogemuse täieliku koopia kotkale ette söötmisega. See saadakse takkajärgi meeldetuletamisega (õige termin ununenud).

"""
Ahsoo, tasuta peab keegi sinuga jändama?

"""""
Vastust arvasin, eeldasin, seetõttu tõin ka näite "targaks saamise" kohta. Raha makstes ei saa tarkust....
(selle postituse viimane muutmine: 11-05-2018 16:48 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
11-05-2018 17:51
Postitus: #23
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 16:46 )xcad Kirjutas:  Raha makstes ei saa tarkust....

Räägid sa nüüd kogemusest või rahapuudusest?

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hansee
Tavaliige

Postitusi: 174
Liitunud: Feb 2015
11-05-2018 18:13
Postitus: #24
RE: CC ja aasta 2018
Vabandan segan vahele,
mul vist vana küsimus -mitu köidet CC on Eesti keeles ilmunud?
Ise lugesin neid (9-sat) ca 26-27 aastat tagasi ja siis oli teada, et neid on veel tulemas....
Tunnen , et pean end värskendama.

Elame kuidagi elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,581
Liitunud: Dec 2015
11-05-2018 18:31
Postitus: #25
RE: CC ja aasta 2018
(11-05-2018 16:21 )lahendused Kirjutas:   Kotkas on "planeet Maa".

Raseduse alguses annab Maa naisele "pool energiat juurde" (ning võtab selle energia tagasi abordi ajal: sellest see aborditajate "patja nutmine", st energiat poole vähem).

Nii nagu abordi ajal võtab Maa/Kotkas pool energiat ära, nii võtab ta ka surma järgselt "kotkana" osa energiat ära (teadvustatud elukogemused) ... ehk inimene on nagu farmiloom, kuid lihakeha asemel süüakse Kotka poolt ära elukogemus (see ongi see VS kirjeldus "toiduahela jätkumisest inimesest kõrgemale").

Nii nagu loomad saavad oma liha vajadusel muuta "söödamatuks" (haisvaks, maitsetuks, kondiseks, jne) - nii saab ka inimene muuta oma elukogemuse Kotka jaoks "söödamatuks" (need ongi CC trikid, kuidas kotka käest pääseda).
Õige! CC kui küsis Don Huanilt kotka kohta siis vastuseks: kotka noka vahele hõljub kõiksugu olendeid. Hilisema küsimuse peale elust marsil: et mis annab teadmine, et seal on 3-e sorti olendeid, uuri ise ja vaata. Ka anorgaanilised olendid ja isegi kurikuulus levados surevad ja hõljuvad lagundamiseks. See, et nende elu on mõõtmatult pikem ei mängi rolli. Kui pikk seda ei tea ega saagi vist teada? Eeldatavasti tuhandeid kui mitte miljoneid aastaid aga ka nemad on surelikud ja neile on sama saatus.
Mind huvitavad energeetilised faktid. Need on lakoonilised õpetused umbes selles stiilis: "ära mine üle tee seisva autobussi eest", see on muidugi tavamaailma kohta aga tõesti hea energeetiline fakt....sest kes seda korduvalt eirab rändab kotka noka vahele! Neid fakte aga peaks tohutu hulka olema ja neid järgides peaks ka elu olema parem ja rohkem ümbritsevaga kooskõlas. Siin pole maagiaga ega 3-nda tähelepanuga midagi pistmist...lihtsalt tavaelu. DH arvas, et isegi 3-s tähelepanu piirdub maa elueaga. Kuna kõik muutub, sünnib ja sureb siis ka maakera kunagi kaotab oma "taotlusest" orgaanilise elu ja järsku ka anorgaanilise. See aga on emakese maa surm sest tema kookonis on kõikide teda asustavate olendite emanatsioonid (aurad ehk energeetlised kehad) ja siis nagu peaks ka maakera see osa kotkasse lähtuma?

(11-05-2018 17:51 )Temimoor Kirjutas:  
(11-05-2018 16:46 )xcad Kirjutas:  Raha makstes ei saa tarkust....

Räägid sa nüüd kogemusest või rahapuudusest?

Mõlemast! Kui maksad üle oled loll (ostsid kulbiga tarkust!),samas aga teise kulutused tuleb hüvitada...jälle mõistuse piires. Sest ka õpetaja või guru elab ja sööb.
(11-05-2018 18:13 )Hansee Kirjutas:  Vabandan segan vahele,
mul vist vana küsimus -mitu köidet CC on Eesti keeles ilmunud?
Ise lugesin neid (9-sat) ca 26-27 aastat tagasi ja siis oli teada, et neid on veel tulemas....
Tunnen , et pean end värskendama.
Esimen raamat: Don Huani õpetused
Viimane raamat: Maagilised passid
Lisaks on Daiša Abelar-i raamatud ja Florinda Donner Grau raamatud (vabandan, panin nimed peast). Neid võib vaadelda CC raamatutega koos, kõik on tõlkega eesti keelde.
(selle postituse viimane muutmine: 11-05-2018 18:38 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maa muutused ja aasta 2012 lahendused 535 195,788 01-09-2014 17:23
Viimane postitus: Tulnukinimene

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog