Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eluniit
Autor Sõnum
Teloslane
Tavaliige

06-05-2018 14:35
Postitus: #1
Eluniit
Lugesin kunagi ühte vaimset teksti, kus kirjutati Eluniidist, mis hoiab ühendust inimese materiaalse ja astraalse keha vahel. Seal kirjeldati niidi värvust kuldseks ja mis algab astraalsel kehal pealaest.
Ühe järjekordse unenäo järgi tean arvata, et "Eluniidi" värvus on hallikas-valkjas ja algab astraalsel kehal parema jala kannast. Millisesse füüsilisse kehaossa niit küll siirdub, seda ma ei näinud ja ma pole kindel, kas niidi värv ja väljumise, suubumise kohad on identsed kõikides olukordades (ehk keegi teine teab)?
Liuglemisel ja keerutamisel see niit oli tülinaks ja mäletan, et tahtsin ta katki tõmmata, kuid ei läinud, vaid venis nagu soe näts aina järgi. Kaitseingel või keegi teine vaim ilmus mu ette ja selgitas, "Niit ei purune jõu tagajärjel, vaid puruneb emotsionaalse ja kindla soovi ajel," ta vaatas mulle silma sisse ja küsis, "kas sa ei soovi enam oma sõprade juurde tagasi minna? Kui sa niidi läbi oma tahte katki teed, siis tagasi selles elus enam ei pääse, vaid jääd siia Vaimuderiiki uut kehastust ootama. Mõtle selle üle, kas sa ikka tahad seda, et sõbrad sind igatsema jäävad?" ja jäi tõsise, kannatliku ilmega vastust ootama.
Ma ei vastanud, mul hakkas oma sõprade peale mõteldes kahju, lasin kätevahelt niidi lahti ja keerutasin ning kihutasin teistega kõrgustesse edasi.
Hea, et niidid vaimses maailmas omavahel puntrasse ei lähe ja teistel seda jaksu purustada pole.
Paigal hõljudes oli selgelt näha, kuidas niit üle mõisapargi majja suundus, kus puhkas minu unine füüsiline keha.
(See oli osake sellest unenäost. Võimalik, et kunagi kirjutan kõik üles aga vähemalt on midagigi (tõest) kirja pandud tulevastele lugemiseks, harutamiseks ja täiendamiseks).

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tinar
Vana kala

06-05-2018 17:27
Postitus: #2
RE: Eluniit
Teised ikka pabistavad, et see niit ometi terveks jääks. Hirm, et niit katkeb ja füüsiline keha sureb, on suur ja sunnib kiirelt kehasse tagasipöörduma. Ise seda näinud pole aga nii need kes lahkuvad kehast, asja kirjeldavad.
HUGOTH
Veteran

07-05-2018 19:04
Postitus: #3
Eluniit on praktiselt hävimatu see elab koos kehaga ja elu on ise surematu.
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

07-05-2018 19:39
Postitus: #4
Et siis ikkagi saab katki minna elulõng?

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Tinar
Vana kala

07-05-2018 22:03
Postitus: #5
(07-05-2018 19:04 )HUGOTH Kirjutas:  Eluniit on praktiselt hävimatu see elab koos kehaga ja elu on ise surematu.

Eluniit pidi katkema siis kui saabub surm. Lihtsalt füüsilist keha mahajättes jääb niit terveks aga seda vaid seni kuni füüsiline keha on elus.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog