Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orion, Niilus Delta kunstis, arhitektuuris, mütoloogias
Autor Sõnum
Infinite
Tavaliige

10-08-2019 14:50
Postitus: #26
RE: Orion, Niilus Delta kunstis, arhitektuuris, mütoloogias
(10-08-2019 13:59 )Q11 Kirjutas:  "[i] Hmm...kuidas saab Küsija äratundmisele enam midagi järgneda? Küsija ei tee midagi, Ta pole ei vääriline ega mittevääriline, Ta ei otsi vastuseid, Tal pole eesmärki...sest Tema sees ongi Küsimuse Vastus või Vastuse Küsimus....Smile

On väärilised ja mitteväärilised, igal asjal on eesmärk, temas on kõik ja temas on kõiges, kuid see jääbki avastamata maaks pimeduses ning oled mittevääriline, kui ei lähe sellesse pimedasse laburünti ning sealt Eluga välja ei tule, oled järelikult väärt ennast MITTE TEADMA saama. Vaid pole olemas ''mitte tegemist'', ka mitte tegemine on mitte millegi tegemine ja ka see on põhjuslikkus, mille järgneb tagajärg. Kas siis kõik need iidsed tekstid, kunst ja monumendid on tehtud igavusest ja puhtast loovusest, kuna polnud telekat ja internetti ning neil puudub eesmärk? Küsija ON vääriline või siis mittevääriline. Kas kõik tekkis kogemata suurest paugust mitte millestki eesmärgituks elust nõretavaks materiaalsuseks, teadus veel ikka lähtudes katoliku preestri suure paugu teooria mudelist? Kas teadmatus on omal tahtel võivale inimese juhuslik või on see just see parim väärtuse testimine tema Hinge jaoks ja inimesel on teekond enda leidmiseks, miks erineb inimene loomast, miks ei ole ta rahulikult oma urus ja eksleb ning teeb ennasthävitavaid vigu? See, et mitte midagi tegema ei pea ning otsija on eesmärgitu, on tühjal arvamustel põhinev väide. Kui pole see nii, siis räägi siis juba pikemalt, et kust tuleb selline väide ja et minagi saaks selle koha pealt valgust juurde...

Vana Hindu legendi kohaselt...

kord oli aeg, kui kõik inimesed olid Jumalad, kuid nad kuritarvitasid jumalikkust nii, et Brahma, Peajumal, otsustas selle neilt ära võtta ning peita selle selle sinna, kust seda kunagi leida saaks.

Kuhu peita nende jumalikkus, oli küsimus. Seega kutsus Brahma kokku Jumalate nõukogu, et nad aitaksid tal otsustada. '' Matame selle sügavale maapõue'', ütlesid Jumalad. Kuid Brahma vastas, ''Ei, see ei lähe, sest inimesed kaevavad maasse ning leiavad selle. Siis ütlesid Jumalad, ''Uputame selle sügavaimasse ookeani.''. Kuid Brahma ütles, ''Ei, mitte sinna, sest nad õpivad sukelduma ja leiavad selle.''. Siis ütlesid Jumalad, '' Viime selle Kõrgeima mäe tippu ja peidame selle sinna''. Brahma vastas jälle, '' Ei, see ei lähe samuti läbi, kuna lõpuks ronivad nad kõikidele mägedel ja võtavad jälle oma jumalikkuse tagasi.'' Siis andsid Jumalad alla ning ütlesid, ''Me ei tea kuhu seda peita, sest tundub, et ei ole ühtegi kohta maal või meres kuhu inimolendid lõpuks ei jõuaks.''
Brahma mõtles pikka aega ja siis ütles, ''Me teeme nõndaviisi. Me peidame nende jumalikkuse sügavale neisse endisse, sest inimesed ei mõtle kunagi seda sealt otsida.''
Kõik Jumalad nõustusid, et see oli täiuslik peidupaik ning see sai tehtud. Ja sellest ajast alates on inimesed käinud üles ja alla
maad, kaevates, sukeldudes, ronides ja uurides--otsides midagi, mis juba nende enda sees.

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lokster
Vana kala

10-08-2019 15:23
Postitus: #27
Ning ,mis veel on häiriv - miks peaks olema ORION kõikide siinsete olendite, olevuste ja eluvormide autor ning omanik? Nii palju kui mina tean ,siis sealt on pärit vaid siinsete ,, õigeid vaimusid,, omavate käpikute niiditõmbajad ja peremehed. Taevased tulnukpooljumalad, kes ka kõikide nende x vaimsuste külvajad.
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 15:24 Lokster.)
Infinite
Tavaliige

10-08-2019 16:42
Postitus: #28
Huh Lokster, kogu see su kommentaar on üks sinu isiklikul arvamusel põhineb vastus, ühe mu vea mainisid küll, ma ei viitsiks eriti aega raisata inimeste peale, kes juba ''teavad vastuseid'' ning ma ei hakka ka kellelegi midagi tõestama, see on igaühe enda rida, väga tüüpiline jutt, mida olen juba mitmelt poolt näinud, sa oled oma ennast ääreni täis toppinud ning noppinud enda arvamusele kokkusobivaga ja pole mõtetki sellistegaarutada. Ok, mina siin tunnen kohustust jagada seda, mida mina olen leidnud kinnituseks nendele leidudele enda jaoks ja seega ma ei pane kedagi midagi uskuma vaid kaitsen ning kinnitan sellega teiste inimeste leidu. Tean, et sellele informatsioonile ei ole MITTE KELLELGI midagi vastu panna, vahet pole kui palju ta arvab teadvat.

''Näen sinu puhul tugevat iidolikultust.''
Danny Wilten ei ole enam internetis tegev ja astus mitme reha otsa ning ma ei väida, et tema videod on täis ainult puhast tõde, kuid see, mida tähele on pannud seoses Orioni ja kunstiga, hakkasin ka ise ja ka mõni teinegi, lähemalt uurima ning need eesti keelsed joonised on enda leiud ja ka tänu teiste otsijate koostööle.

''Alkeemikud, esoteerikud, gnostikud, herm....... kõik usuvad olevat leidnud tarkade kivi ja ainult TALLE osaks saanud VÕTME valdusse saamist.'' -kes neist väitis, et on leidnud? Äkki neist mõni usub seda, kuna see USK põhineb tema teadmistel, kas sa väidad, et ta pole seda leidnud? Kas sa ei usu, et ta pole seda leidnud? Sa ei saa teada, mida tema võiks teada või mille mõistmiseni ta on jõudnud, sa ei saa ju mõista seda, mis läbi tema teekonna teda aru saama on pannud. Ja kui väidad, et kellelgi pole õigus olnud ja vaid usuvad pimesi ning need kirjutistesse panevad, siis oled VÄGA ennasttäis.

Hiilga siis, lükka need ümber aga mitte rida väidetega nagu eelnev kommentaar, needki on kellegi teiste väidete ekstraktsioon ja kui pole, siis sinu enda väited, kuid mingit arukat tõestus seal pole veel näha.

''On ikka jube arusaamatu ,miks keegi usub end olevat ERILISELT väljavalitud KÕRGVORM.'' > Inimene on erinev loomast, kuid nüüdisaja lahjenenud inimene pole inimene (kogu oma potensiaal) vaid madalam kui metsloom. Inimesel on potensiaal olla kui jumal, kuid mitte kui Jumal.
'Intellekt, Oo Tat, tuleb Jumala Substantsist. Inimestes, on see intellekt Jumal; seega on mõned inimesed jumalad ning nende inimlikkus on jumalikkusele lähedal. Kui inimene pole intellekti poolt juhendatud, langeb ta endast madalamale, looma seisundisse. Kõik inimesed on ettemääratusele alluvad, väljaarvatud need, kes on Logose vallas, mis juhib intellekti seestpoolt, ei ole selle alluvuses sellisel kombel kui teised. Jumala kaks kingitust mõistuse ja Logosena on sama väärtusega kui surematus. Kui inimene kasutab neid õigel otstarbel, ei erine ta mitte kuidagi surematutest.'' -Hermes Trismegistos: Corpus Hermetica

''Kõik usundid, filosoofiad, vaimsed koolkonnad ja religioonid on sirgunud paganlusest e.šamanistlikust ilmakäsitsusest.'' Praeguses tähenduses mainides ma mõtlesin Ainult neid tänapäeva väidetavaid shamaane, mitte Teadlikku ilmkäsitluse mõttes, tõsi, see oli valesti kokku pandud lause. See, et tänapäeva inimene sarved pähe paneb ja ymber lõkke kargab ning taimeliiki tunneb. Shamaan on üldiselt see, kes on Teadja ja tema on alkeemik, arst jne. kuid mitte sellises tähenduses, mitte nagu pasarahe, mida praegu kõikjal näh võib.

''Ära võta isiklikult ega pahanda aga .......... juutuubist binaural biiti kuulates, mingit pulseerivat elulille vahtides, sirkliga kuldlõikelist arhitektuuri uurides ja ,,tarkustega,, zonglöörides ..........kuhjatakse oma hinge lihtsalt ballastsodi.'' -kas olen kuskil jaganud infot või öelnud, et kuulata binaural biite ja tarkusega shonglöörimist jaganud. See on tühjast võetud laim.
Ma ei soovi teada, keda kõike oled oma teekonnal kohanud, kui tundub, et tegelen mingi juutuubi videokanali kultusega või üritan endale kellegi sulgi endale taha panna, siis palun väga. Ja kui oled endale palju tarkust omandanud, siis mine tee sellega kasulikku.
tarkustega shonglöörides.... kas sul on midagi substantsemat kõige sellele lisada ja jagatavad tarkused über lükata, pole näinud veel, ma näen vaid tühjade väidetega shonglöörimist.

''Usu mind , ma olen näinud kraade kõrgemaid sektante ja oluliselt läbimõeldumaid ja keerulisemaid käsitlusi.'' > wow!!! sa oled vist tõeliselt tark. Ka mina olen kokkupuuteid igasugu 'spetsialistidega' ja 'ekspertidega' vähemalt paljudel neist on natukenegi ette kanda ja shonglöörida millegagi.

Sul on hea sõnavara kokku kogutud ja näha et lugenud ning meeldib nendega vehkida, kuid see on kuhu see piirdub.

''Ning ,mis veel on häiriv - miks peaks olema ORION kõikide siinsete olendite, olevuste ja eluvormide autor ning omanik? Nii palju kui mina tean ,siis sealt on pärit vaid siinsete ,, õigeid vaimusid,, omavate käpikute niiditõmbajad ja peremehed. Taevased tulnukpooljumalad, kes ka kõikide nende x vaimsuste külvajad.''
-hahahaa, Ok nüüd küll aitab sinuga suhtlemisest, kas ma väitsin midagi sellist ja kui sulle danny videost midagi tundus, siis sa tõlgendasid selle ikka väga valesti. Ja nii palju kui sina väidat teadvat, paistab et sa oled oma ''teadmiste'' orki lennanud.

Edit: eemaldasin topelttsitaadi. Mannu
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 17:58 Mannu.)

''Ma olen uinakust ärganud magaja. Ma olen igavese elu seeme. Ma olen inimese lõputu lootus. Ma olen Jumaliku Vaimu võsu. Ma olen Hing.'' - Kolbrin ------------------Tõeotsijad on teretulnud Facebooki Gruppi Esoteerilised Õpetused----------
Mannu Eemal
uxake

10-08-2019 18:01
Postitus: #29
Kadunud postitused on siin: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid256632
Arutleme mõistlikult.

Brain expedition.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog