Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS
#1
Soovin kõikidele parainimestele toredat algavat aasta jätku ja kuna Koera aasta soosib ausust ja tõdet siis ma tahan poetada väikese tõe jutukast
ja neist kes soovivad jutukaga ühineda.segu sellest mida sa loodad kuulata
või see mida soovid kuulata. Tõde pole kunagi ilus, seda tõde pole mõtet kritiseerida.
KÕIK kes on korraks käinud jutukas on avastan enda jaoks,et jutukas eksisteerib ELU, keset ööd ja päeva ja, et keegi räägib temaga ja isegi annab talle inimlikke vasuseid vahel ka vastusieid mis aitavad elus edasi.
Minu jaoks on Parajutukas omaette väike armas sünergia mis elab koos ja eraldi aga on alati kokkuhoidev ja südamlik.
Erilised inimesed jutukas mainin ma üles enda jaoks: Digitaria; jonnipunn, Kabala, Lihtsalt002, Mees_35, Temimoor ja euroruubel on see kes kõigile ette kannab Smile
Väga soovin,et ka juhtkond külastaks jutukat regulaarselt, sest meeltu kaos toimub pidevalt mingis joobes Smile Kontrollige palun seda kaost ja Hugot peaks ka korra kuus näitama jutkas nägu selleks kuupäevaks on 22. st kui ta pole näidand nägu siis algab eestpalvus ja lein!
Unustasin skarre kes abilellub varsti oma rahabossuga aga korjab ilusaid tarokaarte Smile ja kes pole mingi kaardimoor väga vabandan kui ma äriplaanile nüüd vee peale tõmbasin.
#2
(18-02-2018, 15:23 )Sekhmet Kirjutas: Väga soovin,et ka juhtkond külastaks jutukat regulaarselt, sest meeltu kaos toimub pidevalt mingis joobes Smile

what?
#3
Kõige hullem on see kui tuleb jutukasse keegi uus kes soovib saada abi ja ta üle naerdakse.Selle asemel et kuulata inimene ära. Mõni isegi sõimab ja ropendab. Alati me ei jõua uusi parahuvilisi hoiatada.
#4
(18-02-2018, 15:23 )Sekhmet Kirjutas: Soovin kõikidele parainimestele toredat algavat aasta jätku ja kuna Koera aasta soosib ausust ja tõdet siis ma tahan poetada väikese tõe jutukast
ja neist kes soovivad jutukaga ühineda.segu sellest mida sa loodad kuulata
või see mida soovid kuulata. Tõde pole kunagi ilus, seda tõde pole mõtet kritiseerida.
KÕIK kes on korraks käinud jutukas on avastan enda jaoks,et jutukas eksisteerib ELU, keset ööd ja päeva ja, et keegi räägib temaga ja isegi annab talle inimlikke vasuseid vahel ka vastusieid mis aitavad elus edasi.
Minu jaoks on Parajutukas omaette väike armas sünergia mis elab koos ja eraldi aga on alati kokkuhoidev ja südamlik.
Erilised inimesed jutukas mainin ma üles enda jaoks: Digitaria; jonnipunn, Kabala, Lihtsalt002, Mees_35, Temimoor ja euroruubel on see kes kõigile ette kannab Smile
Väga soovin,et ka juhtkond külastaks jutukat regulaarselt, sest meeltu kaos toimub pidevalt mingis joobes Smile Kontrollige palun seda kaost ja Hugot peaks ka korra kuus näitama jutkas nägu selleks kuupäevaks on 22. st kui ta pole näidand nägu siis algab eestpalvus ja lein!
Unustasin skarre kes abilellub varsti oma rahabossuga aga korjab ilusaid tarokaarte Smile ja kes pole mingi kaardimoor väga vabandan kui ma äriplaanile nüüd vee peale tõmbasin.

kui kaineks saad, siis vaata, et ära ei kustuta... ära muuda ka vahepeal
(18-02-2018, 22:06 )mees 35 Kirjutas: Kõige hullem on see kui tuleb jutukasse keegi uus kes soovib saada abi ja ta üle naerdakse.Selle asemel et kuulata inimene ära. Mõni isegi sõimab ja ropendab. Alati me ei jõua uusi parahuvilisi hoiatada.

???
#5
Jutukal on ainult üks funktsioon - verbaalne pasanteeria välja elada. Hoiab foorumi puhtana aga nüüd üks leidis, et vaja seda ikka foorumisse ka laotada, sest publik on väikeseks jäänud?
#6
(19-02-2018, 06:15 )Temimoor Kirjutas: Jutukal on ainult üks funktsioon - verbaalne pasanteeria välja elada. Hoiab foorumi puhtana aga nüüd üks leidis, et vaja seda ikka foorumisse ka laotada, sest publik on väikeseks jäänud?

Kuldsed sõnad. Teema võiks sulgeda.
#7
Ma tahaks, et alles jääks ja ei muudetaks ka, Hugoth, skarre, digi ja euroruubel ei ole ka veel vastand/näinud, hiljem võib tõsta näiteks naljanurka? see on ka hea hoiatus nendele uutele parahuvilistele ja mees35 ei pea isiklikult kohal olema et neid hoiatada või neile privada, millised hirmsad inimeseloomad jututoas on ja et jonnipunn müüb narkot (?!?!) ... nohh ja siis kõik saavad siia edasi kaevata Laugh
lasteaed
#8
Jätkake ikka teemat,tekkis isegi huvi jutuka vastu.
#9
(18-02-2018, 22:06 )mees 35 Kirjutas: Mõni isegi sõimab ja ropendab.

kohe uurisin seda asja, selgus, et ykskord ammu, kaua-kaua aega tagasi olla käinud jututoas miski troll kes ropendas....
aga muidu mees35, saaksid äkki vaadata peeglisse ja mõelda ka enda kuulujuttude ja vulgaarsuste peale, mille pärast sa mitmel isikul ignoori all oled? ...ja kui keegi su kohta näiteks idioot ütleb, siis see ei ole ropendamine vaid temapoolne diagnoos Laugh
#10
Kas teema algataja oskab ikkagi öelda, et mis on selle eesmärk?
#11
Jutuka mõte on ikka see et arutada para asju.Muidugi on ka jutukal huvitavaid funktsioone. Täringut saab veeretada, väga tore samas.Aga kuusi on liiga vähe.Alati kui teised peavad vaimude tundi, meeldib mulle täringut veeretada.( Kui on vaimude tund siis on parahuvilised vaiksed)
#12
Näib, et siin teemas arutatakse seda kuidas jutukas asju arutatakse. Kuna arutlust ennast saab näha igaüks jutukat ise külastades, läheb käesolev teema kinni.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,395 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Parajutukas ccorpion666 3 5,295 13-09-2018, 09:14
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,784 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,806 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  #Para-Web jutukas [vana] henzukaz 92 32,416 02-04-2011, 19:40
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat