Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vladimir Putin
Autor Sõnum
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 424
Liitunud: Nov 2017
15-12-2017 00:11
Postitus: #1
Vladimir Putin
Vaatasin, et siin foorumis on Adolf Hitlerist omaette teema aga Putinist ei olegi.

Vladimir Putin, kes ta on?

Mees kes paljude arvates veab ninapidi Massoone ja on pühendanu elu oma rahvale ilma, et saaks sellest kasu aga paljude arvates mees, keda juhivad massoonid ja kes on pühendanud oma elu sõprade massoonide ja enese rahakoti täitmisele. Käsiloleva aja vastuolulisim isik. Pühak või deemon?

Suur teema suurest mehest kes teeb ajalugu igal juhul.

[Pilt: 4aGYTgC.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 00:43 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,102
Liitunud: Apr 2011
15-12-2017 01:07
Postitus: #2
RE: Vladimir Putin
Mis on siis tema juures para teema? Kas ta tõsimeeli usub seda, mida räägib? kas ta tõsimeeli usub, et on võimalik mingi "uue venemaa" tõus, või on kõigel sel hoopis mingi muu taust? ( võrdluseks - USA sõjaline eelarve on 700 miljardit taala, venel 45 ) Selle aasta küsimuste maratonis kinnitas puutin otse, et tal pole võimalik usaga sõjarallit võidu joosta.

Paljud arvavad, et puutin on "nõuka derzaava ja šovinismi müütide" vang ja sellepärast üritab punnitada mingit "uut hegemooniat" . Siinkirjutaja arvab, et sisimas ei huvita need nõuka unelmad puutnit mitte grammigi, ta kasutab vaid minevikunostalgiat ja dezaavaiha enda kasuks ära. Ja ei huvita teda ka mingi vene rahvas, ära kasutada, seda küll.

Puutinil pole vaja sõjahüsteeriat, et usaga võidu joosta, mida ta oma sõnul ei suuda
puutinil ei ole vaja sõjahüsteeriat, et võimul olla, reaalseid konkurente tal pole ( poleks ka siis, kui ta konkurente ei kõrvaldaks)
puutnilie ei anna "uued vallutatud alad " midagi ei geopoliitiliselt ega majanduslikult - seni vallutet alade haldamine on sügav miinus ja lõppu ei paista. Eriti et ukraina ja gruusia - need riigid, kellelt alasid napasti - olid 100 % venesõbralikud riigid, kellelt vene pool sai alati soodsaid lepinguid.
Puutnilile pole vaja majandusanktsioone ja muud sellist - nendeta saaks tema ja oligarhid veel rohkem kokku varastada ( mida nad tegidki)
ka nõukapropat poleks vaja, et võimul olla, nagu venelased ise ütlevad, on mis ta on aga muid variante lihtsalt pole.
Seega puht füüsilise loogikaga vaadates - puutin käitub igati terve mõistuse loogika vastu.

Aga loogika peab olema. selleks on kõik liiga läbi mõeldud. Invasioon gruusiasse ega ukrainasse polnud mingid diktaatori emotsioonipursked, mõlemaid valmistati aastaid ette. (olgu märgitud, et sõdurid pole olnud vaimustuses, kui neid gruusiasse/ukrainasse/süüriasse saadetakse, miks peaks puutin tahtma riskida võimalusega,et sõjavägi pöörab ta enese vastu)
Seega, kõik nö tavaseletused on välistatud, aeg teemakohaselt ..paraseletuste poole pöörduda.

Pakutagu.
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 02:03 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,201
Liitunud: Aug 2016
15-12-2017 04:57
Postitus: #3
RE: Vladimir Putin
Pakume siis ka sisu inimestelt kes suudavad väljenduda adekvaatsemalt ja ei kasuta lapsikuid epitaafe nagu "mordor" ja "kääbik".

Michael King - War against Putin (Sõda Putini vastu) on lisatud manusena.

http://tomatobubble.com/putin_book.html

http://www.filedropper.com/waragainstputin

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
15-12-2017 06:43
Postitus: #4
RE: Vladimir Putin
Võimu esimesed aastad, majade õhkimine, sõda tsetseenias, peamine miks just tema valiti. Seda võiks vandenõuteooriate all lahata. Muidu nagu pole eriti para teema
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 1,062
Liitunud: Oct 2010
15-12-2017 06:58
Postitus: #5
RE: Vladimir Putin
Putini teemal siin ilmselt negatiivsest puudu ei tule.Ehk paigutan siia miskit positiivsemat infot-
Putin keelustas Venemaal GMO toiduproduktid ja lääne ravimid,mille mõju ja tagajärjed inimese tervisele on arvamatud.Väidab,et venemaa on GMO vaba.Veeretavad peas plaani tõusta lähitulevikus suurimaks mahetoidu kasvatajaks maamunal ja aastaks 2020 tahavad venelasi ära toita ainult enda kasvatatud toiuduga.Eks näis kuda see neil välja kukub.
Nafta tootmises Venemaa edastas Saudi-Araabiat-märkimistväärt tulemus
U.S. media silent as Putin declares Russia GMO-free as they prepare to become top producer of organic food
http://australiannationalreview.com/2017...anic-food/
Backed by billionaires' cash, Russian food exports are now worth more than Kalashnikovs and all other military hardware combined.
https://www.bloomberg.com/news/features/...-at-a-time

Venemaale tundub ta kasulik juht olevat,kindlasti kordades parem kui miski Jeltsini laadne tegelane.Kahjuks pole mul akent paraleelmaailmadesse,et vaadata kuda elu teiselpool peipsit oleks ilma Putinita.
Samas tema soojad suhted Chabadi juudimaffiaga annavad kahtlust spekuleerida,et tegu võib olla nn ¨käpikuga¨.Globaalse võimu yle jagelevaid fraktsioone on omajagu.Eks aeg näita mis tegusid ja kelle huvides see Vladimir veel teeb..

Edit: eemaldatud teise kasutaja nimel tehtud hinnang
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 01:14 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 424
Liitunud: Nov 2017
15-12-2017 08:23
Postitus: #6
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 06:58 )Malandro Kirjutas:  Ei saa ümber sellest Venemaast millest igas teemas tal on vaja sonida ja nüüd oli vaja lausa oma teema teha kuhu ¨humoorikaid¨pildikesi postitada 12 korda päevas.

Humoorikad pildid ikka naljanurka. Pildid, mida siia teemasse postitatakse, saavad olema loodetavasti tõsised asjad elik elust endast. Üks ongi ikoon - pesuehtne ja päris ja teine foto meeleavaldusest. Nalja ega huumorit ei kuskil.
Käib isikukultus. On olnud näha ka ikoone Putiniga näoga, mida noored soldatid suudlevad.
GMO kohta kasutad sa ju ise ka ettevaatlikku väljendit "Putin deklareerib".
Majandusküsimusis (vene majandusspetsialistide suust) aga kipub olema kahtesorti arvamusi - õõnes propaganda ning Lääne süüdistamine või armutu võimude tegevuse(tuse) kriitika.
Muuseas väidab kanal "Aksioma" (ma ei ole ise kontrollinud), et VF-s on iga ametniku kohta 90 lihtsurelikku. NSVL-i ajal oli see suhe 1 - 136-le.

Kokkuvõttes - siin teemas võiks avada ning lahata vandenõusid, mis Putiniga seostuvad ja seda võiks loodetavalt teha asjalikult ning vältida isiklikke süüdistusi. On ülepea veider, et foorumis ei ole säärast teemat loodud varem.
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 09:09 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 424
Liitunud: Nov 2017
15-12-2017 16:28
Postitus: #7
RE: Vladimir Putin
Vladimir Putin pakkus oma teeneid KGB-le väidetavalt enne kooli astumist või kohe selle algul. KGB-sse võeti tol ajal ülikoolis õppijaid või sõjaväeteenistuse läbinuid. Putin eelistas õpinguid. Litvinenko sõnul ei saanud tol ajal Putin pakkuda KGB-le muid kui ülikoolis koputaja teeneid. Märtri jutu järgi lihtsalt ei saanud midagi seal olla muud, kui kaasõpilaste meelsuse, anekdootide ja koosviibimiste järgi luuramine ja ettekannete koostamine.

Tol ajal oli see võimalus karjääri teha ja ambitsioonikas noormees kasutas selle ära. Soovis ta ju jõuametkonnas töötada.

Muide, Kirjanike Liidu sekretariaadi liige, kirjanik Aleksandr Prohanov väitis, et nõiad, sõnujad ja ekstrasensid korraldavad Putini vastu hulgaliselt rünnakuid.

Seega on mida otsida ja avastada...


NB! Kui kaasfoorumlane teab kuulsa venelase kohta midagi põnevat, siis on ta teretulnud siia postitama. Putini teema avamise õigustatus jäägu admnistraatorite otsustada. Isiklikult ei näe mingit põhjust selle teema sulgemiseks. On ju siin foorumis teisigi tähtsaid isikuid, kellele oma teema tehtud.
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 17:16 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,102
Liitunud: Apr 2011
15-12-2017 17:32
Postitus: #8
RE: Vladimir Putin
No kui puutinist ja parateemadest rääkida ,siis ikka leiab. Tal on komme kloostris esindajate sõnul "palvetamas käia". Ühel juhul oli koguni nii kiire, et jätteis ära kõik ametlikud kohtumised ( sh soome presidendiga) ja põrutas nädalaks (!!!) Valamo kloostrisse. Ei jäänud selline kadumine tal ei esimeseks ega viimaseks. Haige ei olnud ja mingeid muid ootamatusi ka ette ei tulnud ( maavärin, vms). Üks näide on siin: https://maailm.postimees.ee/3761751/pild...-kloostrit

Ma olen tähele pannud, et ta iga aasta kaob korra niivisi lampi ära ja siis ilmub välja ja teatatakse stiilis "palvetas hukkunud vene sõdurite eest "

Mis tegelikult toimub? Puuutin pole usklik, õigeusk on vaid võimuinstrument. Ei käi instrueerimas kõrgemaid õigeusu tegelasi, need käivad tema juures kremlis, kui vaja. Ja instrueerimisprotsess ei võta ka 7-10 päeva. Samuti ei tähista puuutin "mingit õigeusu püha" , sest esiteks õigeusu pühad on konkreetsetel tähtpäevadel ja mingi püha tähistamist isegi ei mainita pressiteenistuses. Ja mingeid südametunnistuse piinu vene sõdurite hukkumise pärast pole puutin üles näidanud, tal on neist tegelikult ükskõik ( militaarnetis on teema, kus räägitakse, kuidas ukrainas hukkunuid varjatakse ja maetakse massihaudadesse ja ilge jama, kui sellised infokillud meediasse jõuavad).

Mis on puutini äkiliste kadumiste tegelik põhjus ?
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 17:53 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused
cambodia
俄罗斯特种部队

Postitusi: 577
Liitunud: Sep 2012
15-12-2017 17:53
Postitus: #9
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 16:28 )pikksukk Kirjutas:  Vladimir Putin pakkus oma teeneid KGB-le väidetavalt enne kooli astumist või kohe selle algul. KGB-sse võeti tol ajal ülikoolis õppijaid või sõjaväeteenistuse läbinuid. Putin eelistas õpinguid. Litvinenko sõnul ei saanud tol ajal Putin pakkuda KGB-le muid kui ülikoolis koputaja teeneid. Märtri jutu järgi lihtsalt ei saanud midagi seal olla muud, kui kaasõpilaste meelsuse, anekdootide ja koosviibimiste järgi luuramine ja ettekannete koostamine.

No mis sa oskad kosta!
Eile naljarubriigis selgus, et sm. positiivsel polnud õrna aimugi, et maailma eri armeedes tegutsevad- töötavad sõjaväemundris vaimulikud (k.a Eesti, Venemaa)! Totaalne kultuurišokk.

Täna teeme sujuvalt hiigelhüppe Nõukogude Liidu/Venemaa eriteenistuste salastatud maailma!
Kulla noormees, kui sul on tahtmist nondel teemadel siin edasi arutleda- väidelda, siis ilmselt peaksid sul olema omandatud vähemalt baasteadmised õppeaines, mis vene keeli kõlab: Оперативно-разыскная деятельность, elik siis ОРД!
http://www.bnti.ru/showart.asp?aid=974&lvl=05.
Agentuuri värbamine, töö agentidega- usaldusisikutega, residendid, erinevad töömeetodid, dokumentatsioon- klassifikatsioonid- struktuurid, jälitustegevus, konspiratiivkorterid- kohtumispaigad...jne, jne...Lisaks: mis alustel valitakse- värvatakse kaadrit- kaastöölisi, koolid- koolitused...jne...jne

Muideks, NSVL/Venemaa eri- spetskoolides, on näiteks ОРД õpetamine- õppimine kaetud grifiga 00, mis tähendab materjali, mis "eriti salajane"!
Õppematerjali levitamise, kaotamise, lekitamise eest lähed istuma!

PS. Jää parem oma vasakradikaalse- kultuurimarksistliku lihtsakoelise agenda juurde!
Annab see ju kaasfoorumlastelegi küllaltki hea ettekujutuse taoliste
tegelaste ajuehitusest- mõttemaailmast!
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 18:21 cambodia.)

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused
igaviklane
Uustulnukas

Postitusi: 43
Liitunud: Sep 2010
15-12-2017 18:04
Postitus: #10
RE: Vladimir Putin
Minu arvates on täiesti paranormaalne kui paljud inimesed teda kummardavad. Isegi siin foorumis on neid. Seega tundub, et täiesti para teema.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,407
Liitunud: Dec 2010
15-12-2017 18:24
Postitus: #11
RE: Vladimir Putin
Seda ka, aga et muutuks ikka päris paraks, siis siin üks ammu loetud link:
https://www.veteranstoday.com/2014/03/02...your-back/

Tulnukad räägivad Putinile, et pole tarvis muret tunda.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 632
Liitunud: Sep 2007
15-12-2017 19:28
Postitus: #12
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 18:04 )igaviklane Kirjutas:  Minu arvates on täiesti paranormaalne kui paljud inimesed teda kummardavad. Isegi siin foorumis on neid. Seega tundub, et täiesti para teema.

Ma ei tea kui paljud teda imetlevad kuid suurmees on ta kaheldamatult. Iga lapski näeb kuidas ta Venemaa kokkukukkumise on peatanud ja teinud selle tõsiselt arvestavaks jõuks.
kui muidu ei mõista siis see et just Putin määras USA presidendi peaks ju muljetavaldav olema. Ha-haa ja nüüd on tema agent ju Saakasvili. Naera puruks kohe.

Kuid lugege siis suure Angolmois kuninga elulugu
https://et.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Putin

1999 aasta seitsmendal kuul
Tuleb taevast uur hirmutekkitas kuningas
Ellu äratama suurt Angolmois kuningat
edasi pärast Marsi valitsema õnneks
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 19:30 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
cambodia
俄罗斯特种部队

Postitusi: 577
Liitunud: Sep 2012
15-12-2017 20:08
Postitus: #13
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 18:04 )igaviklane Kirjutas:  Minu arvates on täiesti paranormaalne kui paljud inimesed teda kummardavad. Isegi siin foorumis on neid. Seega tundub, et täiesti para teema.

Mida paranormaalset sa selles leiad? Võtaksid vaevaks ja tõestaksid, head tava silmas pidades, oma väite ka ära?

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 424
Liitunud: Nov 2017
15-12-2017 20:11
Postitus: #14
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 17:32 )euroruubel Kirjutas:  Ma olen tähele pannud, et ta iga aasta kaob korra niivisi lampi ära ja siis ilmub välja ja teatatakse stiilis "palvetas hukkunud vene sõdurite eest "
Mis on puutini äkiliste kadumiste tegelik põhjus ?
Putini kirest botoxi ja noorenduslõikuste vastu räägiti poolavalikult aastaid. Siit võrsub ka teisiku vandenõu teooria.

Cambodia rahune palun ja ära vastandu igale oponendile. Putini või mis iganes diktaatori kummardamine on paranähtus ja ka masside psühholoogia musternäide. Võta rahulikult ja osale konstruktiivselt teemas mitte alaväärista kaasfoorumlast.
(selle postituse viimane muutmine: 15-12-2017 20:36 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
15-12-2017 22:54
Postitus: #15
RE: Vladimir Putin
Putin putiniks olgu ta kas pühak või kurat pole ta vähemalt narr ega kloun. Kui intervjuud vaadata siis üpris terav pliiats ja kõigega kursis. Kui aga meie ratas ja rõivas panna analoogsesse olukorda? Siis tuleks absurditeaater ja nalja saaks nabani! Seetõttu meil neid "spektaakleid" ei saagi teha...... suur, ürgne lollus ja ebakompetentsus paistaksid kohe välja ja eesti saaks jälle maailma kaardile!
Leia selle kasutaja kõik postitused
cambodia
俄罗斯特种部队

Postitusi: 577
Liitunud: Sep 2012
16-12-2017 00:19
Postitus: #16
RE: Vladimir Putin
Tsitaat:Cambodia rahune palun ja ära vastandu igale oponendile. Putini või mis iganes diktaatori kummardamine on paranähtus ja ka masside psühholoogia musternäide. Võta rahulikult ja osale konstruktiivselt teemas mitte alaväärista kaasfoorumlast.

Ilmselgelt ei pea antud väite autorit oponendiks, ei alaväärista! Samas, kui inimene viskab oma arusaama- maailmavaate konkreetselt teistele lugemiseks, siis ilmselt peaks ta olema ka võimeline seda põhjendama. Kasvõi lühidalt, ja parem ilma kaasfoorumlaste sõbraliku abikäeta!
Ilma argumentideta, informatiivse küljeta, viideteta... muutub antud teema...foorum ühemõtteliselt totruste- lapsuste jadaks!

A`la: "Putin on loll, kuid ta isa tegi sageli süüa, muu hulgas keetis sülti."
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 00:55 cambodia.)

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,403
Liitunud: Sep 2007
16-12-2017 01:08
Postitus: #17
RE: Vladimir Putin
Kas te ei arva, et see teema muutub praegusel kursil väga kiiresti läbuks, mille tulemusel ei jää muud üle, kui see sulgeda?

Kui on Putin ja kui temas on para, siis ühendage see oma järgmistes postitustes mingiks loogiliseks ja põhjendatud seoseks.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
16-12-2017 01:30
Postitus: #18
RE: Vladimir Putin
Parem "para" teema oleks ratas....kuidas saadi oma "põhimõtetest" nii kiiresti loobuda ja kuidas osatakse tõeliselt naeruväärne välja näha. Aga järsku vale eriala? Peaministri asemel klouniks ja seal oleks maailmakuulsus garanteeritud? Kusagil on siiani ülal ratase intervjuu ja kui keegi kahtleb kuulaku seda paar korda........
Leia selle kasutaja kõik postitused
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,102
Liitunud: Apr 2011
16-12-2017 05:43
Postitus: #19
RE: Vladimir Putin
Ma arvan ka, et kui see teema läheb vaidluseks, kas "puutin aitab maailma päästa" või on ta "paha", siis võib pmst lukku panna.
Analoogina teema avamisel toodud "aadu" - tema kui sõja kaotaja kohta igast (para)lugusid ja huvisid. Puutin aga päris kindlasti kaotajate hulka ei kuulu ja kui tema käe alll ka miskit "para" tehakse ja on, siis see jääb kas luku ja riivi taha või kui midagi välja imbub, ei jõua kaugemale venekeelsetest "nõiafoorumitest", kus lisaks veel raske selgeks teha, mis tõde, mis häma. Ja et häma massiliselt ette loobitakse, see ka selge.

Ise jätkuvalt pean puutini vastasseisu "muu maailmaga" tsirkuseks ja vaikivaks kokkuleppeks. Sanktsioonid puutnile sigaduste eest on väga leebed- sanktsioneeritud on umbes alla 200 kompanii+ paarsada juhtivtöötajat neist reisikeeluga. See on ikka üübermegaväga leebe. Puutinini enda nn. vastusanksioonid olid need, mis "kära tekitavad" mitte lääne omad.
Miks ma arvan ,et tsirkus? Noh, rahandus on seootud globaalse rahandusega ja majanduse alustala on jätkuvalt nafta eksport. Igasugused katsed emb kumb läbi lõigata ehk siis viia asjad ka reaalsema vastasseisu peale - siis varikseks "ühtne ja jagamatu" kokku. Seda puutin ülihästi teab.

Miks lääne poolel tsirkusega kaasa minnakse? Vaenlast on vaja, see õigustab nii nato olemasolu, kui vaenlase kuvandi abil õigustatakse euroopa liidu edasist föderaliseerimist. Jah, puutin rahastavat "kõike, mis euroopat lõhestab" - aga siin ongi see kaval konks - see õigustus annab ettekäände vastalised kiirelt maha suruda - muidu oleks läänelikus õigusruumis suht keerukas. Et tegelikult kapost soovitaks, et puutin rahastaks ekret näiteks - saaks kiiresti selle parteikese kinni panna, näiteks.

Et kui laiema pilguga vaadata, siis puuutin teeb kõike soovitavat, mis tarvis nö "suures pildis", kui vaja, temaga saab hirmutada, kui vaja, tema abil saab enda jaoks ebamugavaid kotti panna.
Praegu on ta roll nii, et vaja on, et ta "näiks ohtlik", aga mitte TEGELIKULT ohtlik süsteemile. Seeviimane lause võib olla vastus postituses nr 2 esitatud küsimusel -et miks ta seda kõike "loogikavastast" jama keerab - vaja on luua ohtlikkuse kuvand, selleks on vaja, et närigu natuke siit ja sealt, aga mitte nii, et päris jalad alt näriks. See seletaks.
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 07:07 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,201
Liitunud: Aug 2016
16-12-2017 07:12
Postitus: #20
RE: Vladimir Putin
Putini/Venemaa ja ka Stalini/NL ning Aadu/3.Riigi vastuseisud "läänega" ehk judeokraatia oligarhiaga on reaalsed oma igapäevases väljenduses. Tegemist on poliit-ökonoomiliste grupeeringute omavaheliste suhetega. Kui Aadu leidis, et tema grupeering on piisavalt tugev ülekaalu saavutamiseks siis teised grupeeringud (NLiit ja PaxJudeica) ühendasid oma jõud "tasakaalu" saavutamiseks.
Sellises "mängus" ei saa öelda, et kõik on üks - erinevates geograafilistes regioonides on tekkinud oma grupeeringud mis seonduvad poliitiliste ja regioonaalsete eripäradega.
Need grupeeringud moodustusid ja tsementeerusid viimase 2-3 sajandi jooksul ja nüüdseks on saavutatud pati seis. Iga grupp saab aru, et üksi ei suuda ta üle võtta teise grupi alasid kaotamata (lahjendamata) midagi oma võimust ja võimalustest.
Seega - pisikesed regionaalsed relvastatud konfliktid ei kalluta tasakaalu kaussi, kuid annab võimaluse teenida (mis on kehtiva status quo üks põhi aluseid) ja hoida süsteemi sõdureid tegevuses. Need sõdurid ei ole ainult relvakandjad-armee vaid sisuliselt KÕIK süsteemile alluvad indiviidid. Igal ühel on oma "koht" süsteemi hoidmiseks - isegi selle maailma "madissonidel", "ekretel" ja muudel elementidel.

Meie (inimeste üldiselt aga ka näiteks käesoleva foorumi kasutajatel) silmavaade on kahjuks liiga lühike, et aru saada kas näiteks Putini grupeeringu vastuseis põhineb reaalsel alusel või on see puhtalt süsteemi sisene konkurents.

Putin kui isik kokkuvõtlikult - ilmselgelt on tegu teooriatega, kuid paljud meedias välja tulnud tõigad lubavad oletada, et tegu on vähemalt kolmanda isikuga kes etendab Putini rolli.
Näitena selline detail - teadaolevalt teenis noor Putin Saksamaal ja valdas/b seda keelt väga heal tasemel. Mõni aasta tagasi aga kohtudes mingil foorumil sakslastega (seal oli vist isegi Merkel) oli tema saksa keel pehmelt öeldes nõrk - seda nii sõnade kasutamise kui ka häälduse kohapealt.

Kuna ükski juht või diktaator (isegi Jossi ja Aadu - teistest rääkimata) ei tule võimule üksi vaid meeskonnaga siis tekib õigustatult küsimus, et kui suur on ja kes kuulub Putini grupeeringusse. Kas tegu on Putini grupeeringuga üldse või mängib see mees lihtsalt juhi rolli?

Siin mainiti ära ka teema lõik Putin ja "nõiad". Kes vähegi teemaga on seostud teab, et "nõialik" rünnak ja kaitse nõuab energiat mis väljendub isiku tasandil väsimuse sümptomitega.
Seega kui teda kui juhtfiguuri rünnatakse pidevalt siis tema kui isiku energia kuhtub ja võib lõppeda füüsilise kesta surmaga.

Samas on IGA süsteemi jätkusuutlikkuse aluseks omadele positiivsete tulemuste tagamine. Seega kui üks "putin" on saavutanud olukorra kus tema energia on lõpukorral ta asendatakse teisega ja ta sadetakse puhkusele - REAALSELT. Vastasel juhul läheks ühel hetkel järgmise "putini" leidmine üliraskeks. Mis raskendaks oluliselt süsteemi tööd ja seda ei saa ju ometigi lubada.

Siin toodi esile nähtust mida saaks tinglikult nimetada kui Putini kummardamist! Sellise aksioomi etteviskamine näitab kahjuks isiku(te) vägagi kitsast arusamist.
Vaieldamatult peab ka Putin kui süsteemi esindaja tegema midagi mis tundub positiivne erinevatele gruppidele. Aga tihti on see mingi teise grupi huvide arvelt. Positiivse detaili (juba mainitud GMO näiteks) esiletoomist aga heidetakse ette kui Putini kummardamist. Ja seda isikute poolt kelle suhtes mõni teine Putini samm on tekitanud negatiivse emotsiooni.

Kui Hitleri tegudele reaalsemate hinnangute andmine (mitte judeokraatia sõjapropaganda) on vajunud aastakümnete taha siis kahjuks selgub Putini(te) "õige pale" alles siis kui kõik siinviibijad on juba ammu manala teele läinud.

Viimane fraas ei ole mõeldud kui asjakäigu vaatlemise ja sellel teemal diskuteerimise maha tegemiseks vaid pigem kui LÕPLIKE hinnangute (nagu Putin on saadana kehastus või vice versa) andmisest hoidumiseks.

Loodan, et rahvas jätkab leitud detailide esiletoomist niii Putini mineviku kui oleviku kohta. Juba siin teemas esile toodud väited lubavad julgelt eeldada, et nii isikuna kui ka ideena on tema elu üks paras vandenõude ahel ja seni on veel vandenõud kui teema üks osa Paraweebist.
PS. Soovitan siiski see raamat vähemalt läbi lehitseda:

http://www.filedropper.com/waragainstputin
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 07:15 Tyto Alba.)

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused
isemaag
Vana kala

Postitusi: 518
Liitunud: Apr 2013
16-12-2017 07:30
Postitus: #21
RE: Vladimir Putin
See Putin on ju kleptomaan, kui ta näeb et midagi ripakil, siis kohe kahmab endale. Irv. Kuid ta kaitseb valgeid inimesi musta massi eest, mille pealetung on vaikselt algatatud. Nüüd küll võite selle teema sulgeda, varem ütlemata jäänu sai üteldud.
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2017 08:21 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
igaviklane
Uustulnukas

Postitusi: 43
Liitunud: Sep 2010
16-12-2017 09:31
Postitus: #22
RE: Vladimir Putin
(15-12-2017 20:08 )cambodia Kirjutas:  
(15-12-2017 18:04 )igaviklane Kirjutas:  Minu arvates on täiesti paranormaalne kui paljud inimesed teda kummardavad. Isegi siin foorumis on neid. Seega tundub, et täiesti para teema.

Mida paranormaalset sa selles leiad? Võtaksid vaevaks ja tõestaksid, head tava silmas pidades, oma väite ka ära?

Ei hakka näpuga näitama sest see pole viisakas ja seda eriti siis kui inimesed väga kergesti ärrituvad. Veel vähem soovin ma siin vaidlema hakata. Seega lepin enamuse sooviga Putinit paranähtusena mitte käsitleda. Endale aga jätan õiguse jääda oma arvamuse juurde. Sellega see teema minu jaoks on ammendunud ja lukus.
Leia selle kasutaja kõik postitused
haliaeetus
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Oct 2017
18-12-2017 02:53
Postitus: #23
RE: Vladimir Putin
Ei maksa nüüd seda Putinit ka üle müstifitseerida, Venemaad juhib ikkagi endine eriteenistuse kaader ja neid on seal palju, Putinile on antud hetkel täita lihtsalt presidendi roll, kindlasti on tegu kompententse inimesega aga Putin ei juhi ainuisikuliselt Venemaad. Need, kes tegelikult suurte asjade üle otsustavad on kusagil mujal vähe teised inimesed, hoiavad pigem madalamat profiili või nii, ma peaks seal isegi Zirinovskit tõsisemaks tegijaks.
Suurriikide juhtimisel nagu NSVL-Venemaa toimub pikaajaline strateegiline etteplaneerimine ikka mitmeid aastakümneid ette. NSVL lagunemine, reorganiseerimine "rahvusriikideks", Jeltsini ajastu, Putini ajastu, ... see ei ole kaootiline protsess, see on etteplaneeritud etappide läbimine. Ka antud hetkeks on järgnevateks aastakümneteks mosaiigid valmis joonistatud kui kaootiline kildude ladumine pihta hakkab peab igaüks ise oma vaistu kasutama, milline see tegelik mosaiik aastakümnete pärast valmides olema saab.
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
18-12-2017 15:49
Postitus: #24
RE: Vladimir Putin
Kui aga putja paneb ka 2100a. presidendivalimised "kinni" on midagi mäda.....aga venelased küll oskavad põhjendada....tegime kloonist juba 4-nda klooni. Abielu lahutus on võtmesõna, ju naine ei tahtnud 3-nda putjaga enam olla ja otsustati lahutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused
isemaag
Vana kala

Postitusi: 518
Liitunud: Apr 2013
19-12-2017 22:50
Postitus: #25
RE: Vladimir Putin
(18-12-2017 15:49 )xcad Kirjutas:  Kui aga putja paneb ka 2100a. presidendivalimised "kinni" on midagi mäda.....aga venelased küll oskavad põhjendada....tegime kloonist juba 4-nda klooni. Abielu lahutus on võtmesõna, ju naine ei tahtnud 3-nda putjaga enam olla ja otsustati lahutada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Inimeste eluea minimaalseks piiriks on antud 150 aastat, sellesinatse aastatuhande alguses tehtud muutus. Kui Putin on Inimene, siis veab välja sinnamaani. Elame - näeme. Arvasin et siin teemas enam pole huvitavat, eksisin.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vladimir Putini teisikud Tyto Alba 57 5,327 20-03-2018 21:34
Viimane postitus: Nielander

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog