Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Autor Sõnum
Punahabe
Vana kala

04-02-2018 18:22
Postitus: #26
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Mina ka toetan Digitaria õigust postitada omaenda algatatud teemasse. Lihtsalt hämmastav on kuidas mõnel olendil pole muud teha kui millest iganes probleeme tekitada. Minge varem magama ja jooge vähem. Hommikul ärkate ilma peavaluta ja maailm paistab kaunim paik.

Lisaks: Hüperboliseerima- liialdama
Tuleneb kreeka keelsest sõnast hyperbole ja on kirjanduses väga laialt kasutusel.Ehk siis kui Kristus ütles et ennem läheb kaamel läbi nõelasilma kui rikas saab taevariiki ei mõelnud ta seda sõna-sõnaliselt vaid et see on vähe tõenäoline.
Seega siis vastutulek "miljonite "soovile ei tähenda siin kindlasti midagi muud kui et nii mõnigi oleks huvitatud.
"seleta nagu oma lastele."

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sekhmet
Seku

06-02-2018 22:26
Postitus: #27
väga huvitav jutt mida võiks ka siin jagada

Järgnevad lood selles kirjas on ühel kindlal põhjusel. Paar aastat tagasi, kuulates Peterburis akadeemik N. Verhovtsevi loengut, ütles ta järgnevat – „Nõukogude ajal olid sünnitushaiglates ametis spetsiaalse väljaõppega, selgeltnägijad-meedikud, kelle ülesandeks oli vigastada, sandistada või isegi ... lapsed, kellede aurad olid erilised ehk siis lapsed, kellele oli looduse poolt kaasa antud erilised võimed… Indigod hakkasid Maale sündima aga juba 1948. aastal…“ Seda esmakordselt kuuldes, tundus kogu lugu äärmiselt võigas. Tänaseks on minuni jõudnud informatsioon hakanud looma suuremat pilti ning üha rohkem tundub, et genotsiid, kui selline on tegelikkuses suunatud just hoopis valge nahavärviga inimeste suunas. Selle loonud kuri geenius on varjanud selle silmakirjalike suurkorporatsioonide, farmaatsiatööstuse, meditsiini, demokraatia, tolerantsuse, korporatsioonide huvide eest seisvate valitsuste ja muu säärasega. Parasiidid elavad meie sees ja meie ümber ja tuleb välja, et nad ka valitsevad ja mõjutavad meid läbi kõiksuguste nähtavate ja nähtamatute (toidu)ahelate. Õnneks tõde tõuseb ja vale vajub.
Loodan südamest, et loomulikkus ja teadlikkus jõuab iga päevaga üha rohkemate inimesteni. Olles teadlik, et sellised asjad maailmas toimuvad või on toimunud, saame me vastu võtta otsuseid ja teha valikuid. Kui oled teadlik - oled relvastatud.
Nõuka-ajal sündinud on meie seas veel suur hulk ja ega need esimesed loomulikud sünnitusedki kohe vabariigi väljakuulutamisega alanud. Ma loodan, et see artikkel läbi loetuna aitab nii mõnelgi hädalisel leida teed kraniosakraalterapeudi või osteopaadi juurde, et seeläbi kogunenud suurt hulka tervisehädasid leevendama hakata.

Järgnevate lugude jagamiseks on mul täna rohkemgi põhjust. Ma käisin oma isikliku atlasega Peterburis, seal on kliinik, mis atlaslüli paika sättimisega tegeleb. Kuigi seansist on möödunud vaid mõni päev on jagamiseks põhjust küllaga, sest ma ei tunne enam oma keha ära - muutus oli tunda juba siis, kui kliiniku välisuks mu järel kinni vajus - jalad ei käinud enam nii nagu ma harjunud olin, selg ei olnud enam selline nagu ma harjunud olin ja üleüldse oli kogu maailm veidi teistsugune kui ma harjunud olin. Kui purjus olles kipub pea väga raske olema ja siis tuleb tema kõiksuguseid suunamuutusi jalgsi järgida siis nüüd püsis pea raudselt paigal aga jalad käisid nagu kaheksaid väntav ratas. Siis aga harjusid minu all olevad jalad minuga uuesti ära ja edasi suutsin juba sirget vagu ajada. Esimest korda elus kadus pinge-valu peast siis kui ma vett jõin. Teine ahhaa-efekt tabas mind siis kui sain aru, et mida rohkem ma kõnnin, seda selgemaks läheb pea.
Kõik need enda kogetud ahhaa-efektid on lahedad ja neid tuleb ilmselt veelgi, sest taastumisprotsess võib kesta kuni poolteist aastat. Ilmselt võib olla ka selliseid probleeme, mis jäävad, sest aastakümneid valesti töötanud skelett on mõne koha pealt juba "paika loksunud". Kindlasti peaks paranema organite töö - väidetavalt on atlase nihkumisega seotud rohkem kui 200 diagnoosi...
Seoses kõigega, mis eel- ja järelpool öeldud, ootaks ma sellele kirjale tagasisidet: kui palju oleks siin potentsiaalseid kliente, kes seda teenust sooviksid?
Seanss tehakse üks kord ja selle läbiviijaks on eriväljaõppega arst, kes enne seanssi ka inimest veidike uurib ning igasuguste traumade ja muude asjade kohta pärib. Seanss ise tehakse spetsiaalset vibratsiooni tekitava aparaadiga ja selle protseduuri hind Venemaal on 15 000 rubla (ca 220 meie raha). Seansi ajaks oleks hea suust eemaldada kõik loksuvad ja muud lahtised kehaosad või panna suhu veidi hambapastat siis ei pea õhtul enam hambaid pesema. Vibratsioon on jõuline, surve kaela punktidele halastamatu ent talutav. 4-5 päeva on valulikkus kuklas veel täiesti normaalne. Võnkesagedus lõõgastab atlast hoidvad pinges lihased ja keha ise sätib atlase õigesse asendisse. Arsti kinnitustmööda ükski massöör atlast hoidvatele süvalihastele ligi ei pääse. Mingit kondiragistamist ja murdmist ei toimu.
Kui arvestada kokku kõik kulutused toitumisnõustajatele, -massööridele, -kondiväänajatele, -arstidele, -ravimitele, -nõidadele, -toidulisanditele ja -kaardimooridele, kellede poole me oma ihuhädade leevendamiseks viimases hädas pöörduma hakkame, siis tegelikult on see summa tühine. Ma ei taha siinkohal isegi mõelda sellele, mis maksab hooldekodu... Seega odavam on end selleks ajaks töökorda saada kui pensioni aeg kätte jõuab... njahh siin on nüüd kohustuslik naeru koht... sest tõenäoliselt kaotatakse selleks ajaks kui minule see aeg kätte hakkab jõudma, selline asi Eestis üldse ära - vaata ise kuidas end kirstu juurde lohistatud saad. Eluiga muudkui pikeneb... Tervena elatud aastad vähenevad...
Minu teada... on parlamendis arutusel ka seadusemuudatus, millega kehtestatakse maksude alampiir (feisspuukis keegi rääkis, et 2000 eurot kuus), sest muudmoodu polevat enam võimalik Eesti eelarvet täis saada ja need, kes piisavalt meie riigikassat maksudega ei täida, saadetakse riigist välja. Võibolla Lätimaale. Lätlastele pidavat aga eestlased juba isegi meeldima, mis sest, et hetkel veel suhteliselt vähe maksavad. Üks piiriäärne tuttav rääkis veel seda, et külas, kus ta elab, hakatakse juba praegu sinu peale viltu vaatama, kui sa Eestis poes ja bensukas käid... Noh, et oled äkki kutseline pealekaebaja või maksuameti spioon... A mis teil seal lõunas viga.. mida aga meie siin Talinas tegema peame? Hinnad on kõikjal sellised, et isegi müüjal on piinlik. Helsinkis pidi ka vist juba odavam olema? Ühesõnaga odavam on iseennast ja omale lähedased inimesed igasugusteks tulevasteks üllatumisteks ette valmistada - no ja siis ei ole nii valus ka... Aga noh, nõuka aja karastus on veel kõva - siis polnud ka midagi saada ja ikka sai kuidagi hakkama.
Kui kogu sissejuhatus kokku võtta siis.. kui sa oled nõus enda tervisesse investeerima, siis anna märku. Kui järelkontrolli lähen siis tahan konkreetse numbri kaasa võtta ja küsida, kas üldse ja, mis tingimustel nad oleksid nõus Eestisse tulema.
Muideks, kui inimene ei hädalda ega ohi oma tervisele kulutatud rahasumma peale siis töötab saadud teenus kordades efektiivsemalt. Sama kehtib ka preparaatide puhul - mõne väga hea toote võib liigne rahale keskendumine täielikult ära nullida.
Kliiniku koduleht:
http://mcatlant.ru/departments/vosstanov...ma-atlant/

Atlase vabadus ehk kuidas vastsündinutel kaelad murtakse.

Vanas roomas murti orjataride vastsündinud lastel teadlikult kaelad selleks, et nad kasvaksid üles allasurututena, pidurdatutena ja vaegarenguga. Spetsiaalse väljaõppe saanud inimene tuli orjatari lapse juurde ning õpetatud metoodika alusel murdis tema kaela. Mis toimub meie päevil ja meie maailmas?
Alates 1950 aastatest juurutati ka Nõukogude Liidus sisse sünnitusabi metoodika, mis väga sageli tekitab vastsündinutel kaelalülide traumasid.
Väljavõte neuroloog A.J Ratneri monograafiast «Поздние осложнения родовых повреждений нервной системы» (Närvisüsteemi hilised sünnitraumade järgsed kahjustused)
(Kaasani ülikooli väljaanne, 1990).
Lk.15: «Üldises sünnitusabi protsessi praktikas pööratakse loote pead ja sellega põhjustatakse kalalülidele ülemäärast pinget. Just sellel hetkel on tavaliselt kuulda raginat ja murdumise häält.»
«Juhendis mitte kirjas olev, kuid praktikas sagedasti kasutatav võte, mille puhul on vältimatu loote peast tõmbamine, selleks, et ka keha saaks välja tulla, kujutab endast ohtu selgroo arterile»
Esimene kaelalüli — Atlas – on traumeeritud enam kui 90% inimestel. Valesti paiknev Atlas surub arteritele, seljaajule ning närvidele ja sunnib kogu keha seaduma vastavalt sellele, kuidas pea on asetunud. Käivitub tugi-liikumisaparaadi kompenseeriv moondumine. Surve arteritele takistab aju verevoolu, põhjustab tähelepanu hajumist, teadlikkuse langust, mäluhäireid. Tekib peavalu ja pearinglus. Lastel täheldatakse tähelepanu vähesuse sündroomi ning hüperaktiivsust.
Nagu näitavad statistika ja uuringud, siis esmane Atlase nihestumine toimub sünnitusmajas, sünnitusprotsessi käigus. Sünnitusel osalevate jõudude disbalanss põhjustab ülemäärast survet selgroole ja seeläbi lähevad nihkesse selgroo kõhrestruktuurid ning avaldatakse survet seljaajule Edasises elus aga mistahes tekkiv trauma vaid süvendab Atlase asendi muutust. Isegi keisrilõikega sündinud lastel täheldatakse Atlase traumaatilist blokeeringut ja kesknärvisüsteemi kahjustusi.
Vanas roomas murti orjataride vastsündinud lastel teadlikult kaelad selleks, et nad kasvaksid üles allasurututena, pidurdatutena ja vaegarenguga. Spetsiaalse väljaõppe saanud inimene tuli orjatari lapse juurde ning alusel murdis tema kaela. Seetõttu polnud Roomas ülestõuse. Ülestõusu organiseeris vaid Spartacus, kes sündis vabana, sest tema kael polnud murtud!
Täna kujutavad enamus naisi ette vaid sünnitusmajas sünnitamist…
Proovige hankida sünnitusmajade sünnitustraumade statistikat ja siis proovige saada veel sünnitusmajas infektsioonidesse nakatumiste statistikat ja siis veel vaktsineerimiskahjustuste statistikat… Te ei saa seda. Enne avaldatakse mõni sõjasaladus kui see statistika. See on salastatud statistika. Nende statistiliste numbrite avaldamine, mis sünnitusmajades toimuvat rassi-rahvuse hävitamist kajastab, paiskaks inimesed õudusesse.
Perestroika-aastate alguses, kui sünnitusmajad olid praktiliselt tühjad, rääkis üks naine mulle järgmise loo: oma lapsega sattus ta lastehaigla vastsündinute palatisse ning sinna toodi neljandast sünnitushaiglast vastsündinu diagnoosiga: kaelalülide kahjustus. Laps pandi voodile ning tema kaela alla asetati kahjustatud lülide fikseerimiseks spetsiaalne tugi. Tunni möödudes toodi samast haiglast järgmine laps ja sama diagnoosiga; kolme tunni möödudes veel üks keisrilõikega sündinud laps ja diagnoos ikka sama. Veel tund ja veel üks laps – voodi, kaelatugi ning samas astus sisse üks arst küsimusega: „Kas see on ka neljandast sünnitushaiglast?“ - „Jah, on küll…“ – «Teda ei pane siia palatisse, tal on kopsupõletik!“ Kõik oli väga lihtne – kui neljandast haiglast, tähendab, et kaelatrauma… ning alles hiljem selgus, et see laps kaelatuge ei vaja, sest tal on kopsupõletik!!! Mitte keegi arstidest ei tõstnud häiret, et mis põrgu teil seal neljandas sünnitushaiglas toimub, kui sealt nagu konveierilt tuleb vigastatud kaeltega lapsi!? See oli üks päev selles lastehaiglas, ainult need fikseeritud juhtumid ja ainult see, neljas haigla! Mitu last sellest haiglast saadeti koju, ning kellede kaelakahjustus polnud nii selgelt väljendunud? Pärast aga hakkab pihta: vale kaelalülide asetuse tõttu ei saa aju piisavalt toitu ja hapnikku, soolestik ei tööta nagu peab, kopsuprobleemid, koliidid, arengus maha jäämine jne.
Kas märkasite: kaelatrauma oli ka keisrilõikega sündinuil! Kuidas neil selline asi juhtuda sai??? Keegi käis kaela murdmas…?
Mulle rääkis üks manuaalterapeut, et kui tema hallata antaks üks sünnitushaigla, siis ta garanteerib, et selles haiglas ei sünni ühtki tserebraalparalüüsi diagnoosiga last! Muide, diagnoosi „laste tserebraalparalüüs“ alla aastastele lastele ei panda!!! Vastuabinõud on aga tarvis kasutusele võtta koheselt – ainult sellest on reaalne abi! Mulle on silma jäänud numbrid: Jaapanis ravitakse terveks 97% laste tserebraalparalüüsi juhtudest, Venemaal jääb 97% juhtudest ravita… Milles asi, kas puudub raha, et inimesed Jaapanisse õppima saata või hakkab sellest mõne tippametniku äri kahju kannatama, kui inimesed terved on?
Tuttav „kondiväänaja“ rääkis kurvastusega sellest, et sünnitushaiglates puuduvad sellised spetsialistid nagu „kondiväänajad“, ent kunagi olid nad ju olemas - külatargad-baabad - kes sünnitust vastu võtmas käisid, oskasid kohe ka kaela uuesti paika panna. «Mina ju NÄEN, kuidas vastsündinul on olukord pea ja selgrooga… Ma näen kohe ära selle, mida on tarvis teha“, – need sõnad on „kondiväänaja“ suust, kelle juurde minu nähes toodi kanderaamil inimene ning tagasi koju kõndis ta juba omal jalal. Vot see on SPETSIALISTI arvamus! Selliseid spetsialiste kahjuks sünnitusmajades ei tööta ja seetõttu sünnitusel tekkivad kaelatraumad jäävad märkamata (kui muidugi pole tegu silmnähtava moonutusega)!!! Niisiis on situatsioon järgmine: sünnitusabi metoodika viib vastsündinute kaelatraumade tekkimiseni, kuid MITTE KEEGI SEDA EI NÄE, sest puuduvad vastavad spetsialistid. Samuti ei näe keegi sellekohast statistikat, sest see on sõjasaladus, see on selle sõja saladus, mida peetakse omaenda rahva vastu…

Sünnitrauma
D.D Sokolov
Töötades 80ndate aastate algul kuurorti polikliiniku rehabilitatsiooniosakonna juhatajana, osalesin Nõukogude Liidu neuropatoloogide seminaril, mis peeti Balneoloogia instituudis. Seal pidas loengu ka tol ajal kõige noorem professori tiitliga teadlane, Kaasani Ülikooli arstide täiendõppe laste neuroloogia kateedri juhataja Aleksander Jurjevitš Ratner.
Täna on tegemist maailmanimega teadlasega. Tänu temale ja tema koolile on vene neuroloogiateadus saanud üheks eesrindlikumaks kogu maailmas. Tollel seminaril käsitles tema ettekanne sünnitusel tekkivaid kaelatraumasid. Nii N. Liidus, kui ka välismaal oli tegemist praktiliselt tundmatu maaga. Konverentsil ja oma esimeses raamatus «Шейный остеохондроз» (Kaela osteokondroos) rääkis professor Ratner sellest, et peavalud, pearinglus, nägemis- ja kuulmishäired, valud südames, arteriaalse vererõhu tõus ning paljud teised haigused on seotud selgroo kaelapiirkonna osteokondroosiga ning sünnituse käigus saadud kaela traumaga.
Tema ettekanne tekitas minus šoki ning määras kogu minu edasise professionaalse tee. Konverentsi vaheaegadel toimus midagi seni olematut. Kired olid üles köetud ja need olid tõsised. Keegi ei tahtnud uskuda, et probleemide põhjus ei peitu mitte peas, vaid kaelas. Teadlased jagunesid kolme leeri. Nooremad mõistsid, et Ratneril on õigus. Teised, kes Ratnerist aru said, vaikisid, kuna sellise lähenemisnurga tõttu oleks tulnud hüvasti jätta tuhandete peaaju patoloogiat käsitlevate töödega, milledele oli juba eelarvest raha eraldatud. Kolmandad olid aga kategooriliselt kõige vastu, mida Ratner ütles, sest oleks ju tulnud kogu maa senine sünnitusabi süsteem tunnistada suutmatuks või lausa kahjulikuks.
2001. aastal ilmus G.P. Samaratski brošüür. «Причина болезни – родовая травма» (Sünnitustrauma – haiguse põhjus). Sellest on näha, et Ratneril oli 100% õigus. Ta toob välja tapva statistika: piisab 10-15 minutilisest aju hapnikuvaegusest, sellest, et tema funktsioneerimine saaks kahjustatud. Neuroloogiliselt terveid lapsi pole olemas. 70-80% lastest on häired seljaaju kaelapiirkonnas ja 35-40% on häired rinnaku ja vööpiirkonnas. Praktiliselt väljendub see aga tuleviku-peavaludega ning lapse 8-9. eluaastaks põhjustab märgatavaid patoloogilisi muutuseid tema erinevates organites.
Lastel tekivad raskused õppeprogrammide omastamisel, neil on probleeme kuulekusega ja nad kalduvad käituma mitteadekvaatselt. See aga pole enam tööpõld õpetajatele ning psühholoogidele. Neid lapsi peab ravima, mitte kasvatama. Tõin välja vaid osa kõige enamlevinumatest kaebustest, mille põhjustajaks on selgroo kaela piirkonna patoloogiad. Kui kahjustada on saanud vöö-piirkond, kaasnevad sellega probleemid soole-seedetraktiga. Tekkida võib väljaheidete pidamatus, lampjalgsus, puusaliigeste düsplaasia jne.
Kui kasvõi veidikene on kahjustunud mõlemad selgroo piirkonnad, mida ka praktikas sageli näha on – siis on kõik…! Sekeletilihaste ebasümmeetrilise arengu tõttu kannatab rüht ning tekib skolioos. 1991. aastal uuriti 3000 last ning 98% juhtudest avastasime me tugi-liikumisaparaadi kahjustused. See langeb praktiliselt kokku sellega, millest on kõnelenud ka professor Ratner. Kas teadsite, et lapsepõlve enurees = meestel varajane impotentsus ja naistel varajane frigiidsus. Lastel tekkiv sagedane nina verejooks on omalaadne „väljalaskeklapp“, mis tekib selgroo kaelapiirkonna kahjustusest tekkiva ajusisese rõhu tõusu tõttu.
1972. aastal juhtis Ratner laste neuroloogia kateedrit. Läks aastakümneid, enne kui tema ideed hakkasid spetsialistide ringkonnas laiemalt levima. Tänaseks on väga paljudele saanud selgeks, et vigane sünnitusabi süsteem on üheks väga oluliseks inimeste haiguste põhjustajaks.
Zamaratski raamatus leidub järgmine tekst: Homerose poeemidest saab lugeda, et Apollot sünnitades laskus tema ema Latona põlvili maha ning võttis mõlema käega palmipuust kinni. Asteegid kirjeldavad oma sünnitusjumalannat naisena, kes kükitab.
Samast raamatus on ära toodud ХIХ sajandi ühe väljapaistvama akušööri Ernst Bumm’i sõnad: «Normaalsed füsioloogilised tingimused kaasnevad õnneks praktiliselt iga sünniga ehk siis loote väljutamine toimub loodusjõudude kaasabil ning kõige täiuslikumal viisil. Seal kus loodus on asjad ette näinud, on kunstliku jaoks kohta vähe. Tarvis on vaid protsessi jälgida, et õigeaegselt märgata normist kõrvale kaldumist, hoolitseda selle eest, et oleksid täidetud üldised nõuded ning sisendada sünnitajasse reipust, hingejõudu ning usaldust oma tegutsemise suhtes. Halb on akušöör, kes ei malda oodata looduse säästvat taktikat, ning tahab, et sünnitus kulgeks kirurgilistest põhimõtetest lähtudes ja haarab esimesel võimalusel tangide ning teiste instrumentide järele. Mida aktiivsem on sünnitusabi seda ohtlikum on see lootele. Kannatamatus ja rabelemine toob ainult kahju.
http://econet.ru/uploads/pictures/234827...net_ru.gif

Meie juurde satuvad erineva vanusega sünnitustrauma saanud lapsed. Me teeme nendega ravitööd vanuseni, kus lõpeb nende füüsiline areng ning sellise ravi efektiivsus on kõrge.
98% täiskasvanute patoloogiatest, millede all nad kannatavad, on märgatavas osas seotud sünnil saadud traumaga. Haigused ning probleemid, mis sageli saadavad inimest kogu elu vältel, ei teki kunagi juhuslikult, lihtsalt niisama. Nad kõik on organismi ühe patoloogilise protsessi teineteisele järgnevad etapid, mis ilmnevad erinevatel perioodidel erinevate haiguste läbi. Iga järgnev haigus on eelmise põhjustatud ja sellega seotud. See on üleüldine erinevatest patoloogiatest koosnev protsess, millel on üks algus – esmane rakkude elutegevushäire, millel on kolm peapõhjust ja, mis viivad väga erinevate haigusteni kuniks saabub lõpp.
Näiteks: vale rüht juba puberteedi eas põhjustab hüpotoonilist tüüpi veresoonte düstooniat. Iga hüpotoonik on tulevane hüpertoonik. Keskeas asendub madal vererõhk kõrgenenud rõhuga kuni vahetub hüpertooniliseks düstooniaks, mis omakorda võib lõppeda finaaliga, mille finišijoonel on ootamas insult ja infarkt…
Enne aga kui tekib hüpertoonia, kannatab haige koliitide, koletsüstiitide, bronhopneumooniate jne. käes. Ühest hetkest algavad peavalud, mis asenduvad pearinglusega ning haigel halveneb nägemine. Kõik need loetletud haigused ei teki spontaanselt, vaid on seaduspäraselt kulgevate patoloogiate kogum, millele on väga suures osas pandud algus läbi sünnitrauma. Paljud uurijad on praegu arvamusel, et südame-veresoonkonna haigused ja halvaloomuline rakkude vohamine omab ühiseid juuri. Algus sellele protsessile pannakse juba sünnitusel ja esimesel eluaastal.
Lapse selgroog on ülimalt tundlik mistahes mehhaaniliste koormuste suhtes, mis sünnitusprotsessiga kaasas käivad.
Trauma tõenäosus suureneb kui:
• sünnitustegevust stimuleeritakse;
• kasutatakse mehhaanilisi abivahendeid;
• sünnitus toimub keisrilõikega;
• sünnitus on enneaegne;
• vastsündinu kehakaal on liiga väike (alla 3000g);
• vastsündinu kehakaal on liiga suur (üle 4000g).
Viimasel puhul toimub kaelalülide- või sideaparaadi kahjustumine koos sellele järgnevate tagajärgedega praktiliselt igal juhul.
Oht seisneb selles, et need, hetkel pealtnäha ebaolulised ning märkamatud kaelalülide- ning neid ühendavate sidemete nihked põhjustavad:
• surve arteritele põhjustab vähenenud verevoolu ajju;
• isegi kõige tühisem selgrooarterite venitus või kokkusurumine tekitab arteriaalse veresoonkonna spasmi vertebro-basilaarses piirkonnas;
• kolju piirkonna venosse vere äravoolu häirumist;
• koljust liikvori äravoolu häirumist
Kõik eelpool kirjeldatu aga tõstab koljusisest rõhku.
econet.ru
https://www.youtube.com/watch?time_conti...3aK32t-gpM
https://www.youtube.com/watch?v=eEwWZWhSvKM
https://www.youtube.com/watch?v=zBIAyKLeUZE

Orgasmiline sünd – kõige suurem saladus!
Enamikule naistest seondub sünd valuga, paljud tunnevad selle sündmuse ees hirmu, ning lepivad arstiga anesteesia osas juba varem kokku ning mõned nõuavad kasvõi operatsiooni, et vältida… Mida siis ikkagi tahetakse vältida? Võimalik, et tahetakse vältida kõige võimsamat naudingut, milleni naine omas elus jõuda võib – orgastiline sünnitus.
Sünnitus on loomulik protsess ja naise organism saab sellega suurepäraselt hakkama! Sünnitusega kaasnevat orgasmi on aga tõenäoliselt kogenud vaid mõned üksikud naised. On see sellest, et ootamegi tuhude tekkimisel ainult valu ning alateadvuses hakkame varakult häälestuma miinimum sellele, et see kõik on vähemasti ebamugav.
Kuid orgasmiline sünnitus on täiesti reaalne. Kuidas selleni jõuda? Mida peab muutma endas või lähikondlastes, et sünnitusekstaas saaks toimuma? Kas on olemas keegi, kes on sellise sünnituse tunnistajaks?

Kõige suurem saladus
Jaanuaris 2009 tuli New-Yorki teleekraanidele dokumentaalfilm „Orgasmiline sünnitus – kõige suurem saladus“. (vene keeles: https://www.youtube.com/watch?v=wPc-BA7cvHo). Filmi direktor Debra Pascali-Bonaro (http://www.debrapascalibonaro.com/) on 26 aastase staažiga rahvusvahelise tasemega loomuliku sünnituse juhtivekspert ja doula-õpetaja. Ta on viie lapse ema, kelledest kaks on lapsendatud. Sünnitus on Debara kirg.
Esimesed videovõtted tegi ta 2002. aastal reisides mööda Uus-Meremaad, Mehhikot, Suurbritanniat ja USA-d, kus ta käis pidamas oma sünnitoetajate ehk doulade õppeseminare. Film sai suure tähelepanu osaliseks ning tekitas mitmeid tõsiseid debatte, sest selles avatakse sünnituse intiimsus, räägitakse igal päeval juhtuvatest imedest. Filmis demonstreeritakse sünnitust kui protsessi, kus naisele lubati tunnetada tõelist sündi kuni lõpuni välja. See on elu tähtsaim hetk.
See dokumentaalfilm paneb vaatajaid üle vaatama kõike seda, mida nad tänini on sünnitusest teadnud ja nad saavad teada tohutust potentsiaalist, mis sellesse on kätketud.
Sekkumisvaba sünnitus on naise seksuaalsuse lahutamatu osa. See on inimõigus, mida enamikel juhtudel rikutakse. Filmis jagab paar oma kogemust, arutleb hirmude üle ning kuidas nad tulid selleni, et sünnitada oma lapsed armastuse-, ilu- ja ekstaasi atmosfääris.

Filmis sõnab akusöör Aina May Guskin normaalse sünnituse kohta järgmist: «Ekstaas sünnituse ajal on täiesti võimalik – tegelikult on see mulle teada olevalt loomuliku naudingu kõrgpunkt. See seisund saavutatakse kui naine on täiesti teadlik sellest, mis toimub ja mida ta teeb. Tal puudub muu võimalus saamaks teada, kuidas tema keha tegelikult töötab, sünnitus aga annab selleks võimaluse. Teile võivad olla väga üllatavad muutused, mis toimuvad sünnitusprotsessi käigus – te tunnete endas midagi väga võimsat ja väekat, te tunnete, et olete suuteline kõigeks! See miski „ere ja kirglik“ muudkui kerkib ja kasvab. See on just see tunne, mille tahame igas emas avada!»

Aina tegi oma sünnitajate seas uuringu, mille käigus selgus, et 151'st naisest 30, keda ta sünnitusel aitas, koges lapse sünni ajal vähemalt ühel korral orgasmi. Kuigi see uuring pole statistkareeglite järgi esitamiskõlbulik, annab ta kinnituse sellele, et orgasmiline sünnitus on võimalik. Kahjuks akušöörid enamikel juhtudel rasedatele sellest ei räägi.
Miks?
Üheks põhjuseks on see, et sünnitusala professionaalid pole valmis rääkima sünnitaja seksuaalsetest tunnetustest ja sünnitusel toimuvast sünnitaja seksuaalkäitumisest. Teine põhjus on see, et naised, kes sünnitusel on orgasmi kogenud, ei jaga seda kogemust teistega, kuna meie kultuuris peetakse seda temaatikat liialt isiklikuks. Kolmandaks ei taha akušöörid provotseerida naiste ootuseid liialt kõrgeks, kes tunneksid end petetuna, kui nad naudingut ei koge. Ja veel üks fakt – kui sünnitus toimub mistahes ravimeid või anesteesiat kasutades, on orgasmi tekkimine praktiliselt võimatu.

Edasi käsitleb film teemasid kuidas meditsiinilisest sünnitusse sekkumisest saab alguse suur hulk probleeme, sünnitusjärgne depressioon sealhulgas. Puudutatakse ema ja lapse sünnitusel tekkida võivat surma. Üks filmis kõnelevatest ekspertidest meditsiinidoktor, naturaalteaduste magister, akušöör ja paljde raamatute autor Marsden Wagner räägib, et sünnitajate ja vastsündinute kõrge suremuse põhjuseks USA-s on kodu-akušööride puudus. Ta toob välja järgmised numbrid: USA haiglates on 40 000 akušööri ning 5000 kodu-akušööri. Suurbritannias aga vastavalt siis 1000 haigla-akušööri ja 35000 kodust ja nad kaotavad vähem lapsi ja sünnitajaid kui ameeriklased.

Valu, endorfiinid, komfort sünnitusel, vesi, epiduraalanesteesia, doulad – film räägib erinevates tingimustes sünnitamisega kaasnevatest riskidest.
Veel üks ekspert — meditsiinidoktor Cristiana Nortrap – kirjeldab jõudu, mida loomulikku sünnitust kogev ema tunneb:
«Kui naised saavad aru, mis on neile sünnitusel kättesaadav – tema kehas peituv looduse vägi ja orgastiline jõud - ei anna nad ennast enam kunagi „ekspertide“ meelevalda. Kui te kohtate naist, kes on sünniekstaasi kogenud, pole teda mitte kunagi enam võimalik veenda kasutama tema organismi kahjustavaid ravimeid. Talle pole mõtet rääkida emaka eemaldamisest, mida ta ei vaja. Teda pole võimalik veenda pidama mõnd teisejärgulist dieeti. Ta teab, milleks tema keha on võimeline ja ta tuleb koju tagasi omas kehas. Ta armastab oma keha ja keha vastab talle samuti armastusega. Pole midagi, mis sarnaneks sünnitusel kättesaadavale transformatsioonile — see kingib emale selginemise, et just naine on elu kandja kõikides tema vormides».

Filmi kangelaste lood kinnitavad ülemaailmselt läbi viidud uuringute tulemusi: parim ja ohutum vastsündinu eest hoolitsemine tuleb läbi ema käte, nahk-naha vastu kontakti, rinnaga toitmise, täiskõhu- jaturvatunde…
Kuidas kogeda orgasmilist sünnitust?

Väljavõtted Elizabeth Davise raamatust „Praise for Orgasmic Birth: Your Guide to a Safe, Satisfying,and Pleasurable Birth Experience“ Raamatu autor on 30 aastase staažiga professionaalne akušöör ja sertifitseeritud naise tervise ning naturaalmeditsiini ekspert, kes on olnud organisatsiooni Midwifery Education Accreditation Council (MEAC) president ja Californias asuva National Midwifery Institute asutaja.

«Orgasmiliseks sünnituseks valmistumine on sama individuaalne ning unikaalne nagu ka tee orgasmini seksuaalsuhtes. Paljud selle seisundi komponendid on samad. Mõelge peamistele seksuaalakti osadele: selleks läheb tarvis energiat, elujõu varusid, kontsentreerumist ja lõdvestumist.
Teiseks seksuaalse rahulduse saamise aspektiks on privaatsus. Sünnitusele avaldavad mõju need samad hormoonid, mis ka seksuaalset aktiivsust mõjutavad ja privaatsusel on selles äärmiselt tähtis roll.
Veel üks tähtis moment — ekstaatiline sünnitus vajab romantililist õhkkonda.
Paljud naised unistavad koduse sünnituse intiimsusest ja õdususest, kuid hirmu tõttu, et miski läheb valesti või mitte nii nagu peab, valivad ikkagi sünnitushaigla. Samas ei saada aru sellest, et haiglaprotseduurid kutsuvad esile stressi, mis sünnitushormoonid maha suruvad. Just see viib sageli terve sekkumistekaskaadini, mis teevad orgasmilise sünnituse vägagi ebatõenäoliseks ning sageli muudavad ka vaginaalse sünnituse suhteliselt küsitavaks.
On naisi, kes planeerides haiglasünnitust, mõtlevad, et lihtsalt on tarvis olla tugev ning otsusekindel, et nad lihtsalt ei luba mingit meditsiinilist sekkumist. See on võrreldav aga seisundiga, kus armatsemise ajal oled alalises, tähtsa telefonikõne ootuses.
Orgasmilise sünnituse võtmeks on pehmus, plastilisus ja nõtkus nagu ka seksuaalsuhtes saadava orgasmi puhul.
Naine peab olema õiges kohas ja tema juures peavad olema õiged inimesed, kes teda austavad ja talle vajaliku intiimsuse tagavad.
Oksüdotsiin — see on hormoon mida keha sünteesib eelmängu-, orgasmi ja rinnaga toitmise ajal. Ta tekib ka siis, kui mõelda armatsemisele, -rinnaga toitmisele ja kui laps nutab. Seetõttu teda nimetataksegi armastuse hormooniks…
econet.ru
Tõlge: Mati Rebane

Kuid Hathorile (taeva- ja armastuse jumalanna) meeldis tema brutaalne töö nii, et temast tuli SEKHMET - sõja- ja hävingu jumalanna
cambodia
俄罗斯特种部队

07-02-2018 16:54
Postitus: #28
Tsitaat: Paar aastat tagasi, kuulates Peterburis akadeemik N. Verhovtsevi loengut, ütles ta järgnevat – „Nõukogude ajal olid sünnitushaiglates ametis spetsiaalse väljaõppega, selgeltnägijad-meedikud, kelle ülesandeks oli vigastada, sandistada või isegi ... lapsed, kellede aurad olid erilised ehk siis lapsed, kellele oli looduse poolt kaasa antud erilised võimed…

Nõukogude Liidu meditsiiniteenuste- arstiabi olematus tasemes (tavainimesele) ei maksaks kahelda. Sellele lisaks, paljuski ka meedikute ebapädevus, arrogantsus, käitumiskultuuri puudumine, lihtlabane ülbus. Palju asju aeti korda altkäemaksudega + vajamineva tehnika, tehnoloogia puudumine...
Usun, et keskealistel või vanematel on siinkohal kõigil oma lugu jutustada.
Siinkohal meeldetuletuseks üks vanem leheartikkel:
https://www.ohtuleht.ee/176133/oleks-kur...el-lihtsam
Tähelepanu tasuks pöörata ka artikli kommentaaridele. Õhtulehe kohta kummastavalt kvaliteetne materjal.

PS! Samas jääb mulle täiesti arusaamatuks antud akadeemiku poolt väidetavalt öeldu!
Riik, mis pindalalt üks kuuendik planeedist. Ja igas sünnitushaiglas eriväljaõppega meedik- mõrtsukas- sadist, lapsi noolimas, sandistamas?
Huvitav, kuskohas antud seltskonda välja õpetati? Ja milleks?
Nõukogudemaa vajas terveid, tugevaid, eesrindlikke kommunismiehitajaid, sõdureid, korrakaitsjaid, töölisi, põllumehi, kaevureid...
Motiiv?

Niisiis, ebareaalne või siis lausa totakas- kuritegelik väide!
Antud naiivne- lapsik soga on nii jabur, et ma ei võta isegi vaevaks selle paika pidamatust siin analüütiliselt- loogiliselt rohkem tõestama hakata!

Siinkohal tasuks meenutada Stalini viimast paranoiat:
Nõukogude Liidu kompartei häälekandja Pravda esiküljel ilmus 13. jaanuaril 1953 artikkel “Alatud spioonid ja mõrtsukad arstide-professorite maski all”.
Elik siis totaalne nõiajaht juudi meedikutele.
http://ekspress.delfi.ee/kuum/arstid-mor...d=69091585
Põhjalikumalt antud teemast siis:
Joshua Rubenstein, „Stalini viimased päevad“
http://epl.delfi.ee/news/martinson/raama...d=76907570

Tsitaat:Nõuka-ajal sündinud on meie seas veel suur hulk ja ega need esimesed loomulikud sünnitusedki kohe vabariigi väljakuulutamisega alanud.

Vanusjaotus:
2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli oli alaealisi (vanuses 0–14) 199 891 ehk 15,44%, tööealisi (vanuses 15–64) 865 124 ehk 66,84% ja pensioniealisi (65 ja vanemad) 229 440 ehk 17,72%. 2000. aastal olid vastavad osakaalud 15,1%, 68,2% ja 16,7%.
Jah, on tõesti suur hulk. Lausa enamus!

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Tyto Alba
Veteran

07-02-2018 19:15
Postitus: #29
Digitaria - ei maksaks unustada, et NLiidus ei käinud propaganda ja reaalsus käsikäes.
Pealegi - igas paranoias on ka kübeke tõtt - iisraeli meedia tänapäeval eriti ei varja, et NL-i ajal
ja isegi nüüd tegelevad juudist arstid valge elanikonna (ja mitte ainult) kallal millega iganes.
Toredad artiklid neil teemadel liigevad Haarezi ja muude (ka inglise keelsetel) kodukatel.
On üks aga - kaovad nad sealt väga kiiresti.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Digitaria
Saidil

kõrreline

22-02-2018 09:22
Postitus: #30
Taevased anomaaliad.
Päikese kadumine, mitu päikest, halod.
Parheelia (kreeka keelest παρά pará – 'kõrval' ja ήλιος hélios – 'päike') ehk kõrvalpäiksed ehk ebapäiksed ehk päikesesapp on halode hulka kuuluv atmosfäärinähtus. Parheelia kujutab enesest Päiksest 22 kraadi paremal, vasakul või mõlemal pool asetsevaid valguslaike. Vaatlejal on seejuures mulje, nagu Päikse kõrval asuks teised, nõrgema valgusjõuga Päiksed.

Kuigi parheelia puhul on tihti nähtavad ka vikerkaarevärvid, on parheelia tekkemehhanism vikerkaarest erinev. Parheelia tekib taevas Päikse läheduses, vikerkaar seevastu Päiksele vastupidises suunas. Samuti on erinevuseks, et parheelia tekib päiksekiirte peegeldumisel jääkristallidelt ning vikerkaar veepiiskadelt.

Parheeliale sarnast atmosfääri valgusnähtust võib täheldada ka Kuu puhul. Kõrvalkuud võib näha teatud valgustugevuse puhul ning üldiselt ainult täiskuuga.

https://digitall-angell.livejournal.com/2018/02/22/

Omada omamata.
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

24-02-2018 13:45
Postitus: #31
Õnnitlen head kaasfoorumlased Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäeva puhul!

Päikest ja õnnestumisi päevadesse! ELAGU EESTI!!!

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Digitaria
Saidil

kõrreline

25-02-2018 08:58
Postitus: #32
Leitud Eithea teemast`Мастера астрала говорят` Postitus: #135. Seletab paljutki toimuvat.

Uurides parasiitide teemat on väga kerge ületada natsionalismi ja antisemitismi piirid. Kus juures uurimata piiblis kirjas olevat juutide ajalugu pole võimalik arusaada parasiitide ilmumise põhjustest. Pole võimalik aru saada kuidas parasiit ilmus, kuidas teda väljameelitada ja miks räägitakse, et ainult 8% maailma inimestest on valged.

Eksisteerivad kolm süsteemi: avatud, suletud ja parasiitnevorm.
Avatud süsteem annab nagu päike, mittemidagi vastu nõudmata. Annab kõike mis on eluks vajalik. Suletud süsteem võtab ja annab nagu maa. Künnad põllu, külvad seemne, saad leiva. Maa võtab vastu põrmu ja annab tagasi viljakandva pinnase. Sellisel alusel jagatakse meheli ja naiselik alge.
Mees on loodud avatuna. kogu oma elu ta annab oma hõimule ja seal hulgas naisele. Naine , kes valis selle mehe armastuse (väga tähtis on see, et naine mitte ei vali meest ,vaid valib mehe armastuse) suudab vastutasuks anda ainult armastust, mitte rohkem. Naine annab armastust ja seda kannab tema pere. See on esmane. Kogu naise hoolitsus on muudetud suletuks ja on pühendatud täielikult lastele - naine annab end lastele. Kahjuks on selline meeste saatus. On parasiitnevorm - tema põhiolemus väljendub ruumi neelamises. Ta ei eksisteeri ajas, tema ülesanne on neelata ruumi, tappes meie aega, s.o sinu , minu ja kõige elava aega planeedil Maa. Tappes aega, parasiit takistab meil ruumi haldamist. Nii kaua kui inimesed tegelevad igasuguste pisiasjade pärast tülitsemisega ja konfliktide lahendamisega, saab parasiit ajada oma tumedaid asju. Ta ei lase inimestel mõelda ja takistab dialoogi inimeste vahel. Inimesed ei tarvitse mõista üksteist ja läbi teha konflikte, aga kui kellegi isegi ei teki mõtet, et igaüks püüab omalt poolt lisada midagi kasulikku ja lihtsalt kuulda mida teine räägib, siis see viitab parasiidi olemasolule. Pideva pingesituatsiooni hoidmine on parasiidi üks ilmenemis vorme.

Piiblis on kirjeldatud parasiidi päritolu. Toimus veresegamine lähisugulaste vahel. Iisaki naiseks sai Rebeka, kes oli sisuliselt oma mehe vennatütar. Siit sai alguse unikaalse geeni väljakujunemine Rebekal, mille püsikandjateks said kõik selle hõimu naised. Rebeka sugulased õnnistasid seda abielu järgmiste sõnadega: "Saagu teid tuhat korda tuhat ja valitsegu su järglased su vaenlaste kodade üle." Määrates sellega Rebeka poegade vallutused, jääb mulje , et sugulased teadsid Rebaka rolli kogu oma hõimu kaugemas tulevikus.
Veresegamine toimus esimeses, teises ja kolmandas põlves: Aabram, Iisak,Jakob. Jakobi käitumisest võib järelda, et ta sai emalt Rebekalt päranduseks selle unikaalse geeni.

Hüpotees.
1. See ebatavaline geen , mille esmaomanikuks oli Rebeka antakse muutumatult edasi ainult naisliini pidi (ema, tütar, tütretütar jne sõltumata nende meeste suguvõsadest). Kui see geen antakse edasi mehele , siis mehe järglastes geeni potensiaal hääbub. Nimetame seda geeni Rebeka geeniks RG.
2.Vanas testamendis on kirjeldatud kellegi poolt tehtud selektsiooni tööd koos hilisemate olemisvormide ümber tegemistega.

Tuletus esimesest oletusest ja eelnevast materjalist.

1. RG meessoost kandja käitub Jakobile vastavalt( nimetame seda Jakobi sünroomiks). Täpsemalt saab teada, kui lugeda tähelepanelikult Piiblit.

Tees.
Kui tahad, et lapsed oleksid ilusad ja targad, ole ise ilus ja leia neile tark ema.
Viidates eelnevale väitele ja esimesele oletusele , siis võib teha järelduse,et israeliitide suurim rikkus on nende naised.
Kui on plaanid haarata täielik võim mingil maal mida asustavad aborigeenid , siis mõttekam teha järgmist
-luua selektsiooni teel RG, st luua seda geeni kandev rändrahvas.
-organiserida konflikte rahvaste vahel , eesmärgiga hävitada osaliselt selle rahva meesoost elanikkonda jättes alles ainult nii palju, kui on vaja selle rahva taastootmiseks, sest mehed pole stabiilsed RG kandjad. RG ilmumine rahu ajal sünnib põlisrahvast otsima tüli põhjusi kogukonna siseselt. (Varem või hiljem saadakse aru kus oli tüli põhjus ja hakatakse klaarima arveid RG kandjatega) Mingi analoog tekib Piiblis kirjeldatud esmasündinud poisslaste tapmisega. ajutine meessoost elanikonna hävitamine ei toimu alati sõdade käigus, on ka laagrid ja muu säärane.
Kõige tähtsam on see, et suureneks kindlate RG kandjate st naiste hulk, on ju teada, et naisi hukkub vähem, sest mehed kaitsevad neid.
-pidada arvet RG kandjate, st naiste üle
-Kui RG kandjate arv on saavutanud teatud hulga, siis käivitada vaherahu programm, et sünniks piisavalt palju geenikandjaid mehi ja saavutada lõpuks pärismaalaste täielik väljasuremine.
Tundes kurja varjatust on võimalik teda ära tunda nii maailma mastaapides kui igapäevases elus.
Naine on algselt loodud andma - andma end, andma Elu ja seda omadust kaitsevad ning hoiavad mehed, see on osa nende maailmakäsitlusest. Nii oli, on ja jääb. Seda teades on parasiit leidnud endale parima varjupaiga naise olemuses.
Kõige parem viis selle tegelase väljameelitamiseks on ilmutada headust- headus peegeldab alati head, kurjus vastab heale kurjaga.
Pole naise süü, et tema olemuses on parasiit, see on kurjuse eemaletõukav omadus, mis toob teda veelgi paremini nähtavale. Parasitaalses vormis kurjus on peidus seal , kus ta on kõige rohkem kaistud ja kaitstes naist kaitseb mees ka parasiiti.

Naine on suletud süsteem, ta võtab ja annab, selleks et midagi anda on enne vaja midagi saada. Nagu maa võttes vastu päikese valgust saab midagi luua. Sama sugune on ka naise olemus, sisaldades endas omandavat ja andvat alget. Mees on avatud süsteem, filosoofiliselt ta ainult annab (ei maksa segi ajada mehe iseloomuga ja tema igapäevase käitumisega). Parasiidi põhifunktsioon on ainult omandada, sel põhjusel suudab ta kohaneda ainult talle omases süsteemis,kus juba on olemas omandav alge. Ta pöörab kõik pea peale.

Mitokonder on see osa rakust , mis vastutav raku elutegevuse eest ja annab talle energiat. Mitokondriaalne DNA otseselt paljunemisel ei osale, siis kui mehe ja naise kromosoomid jagunevad vahetavad nad oma kohad. Sel viisil pääseb ema DNA alati lapse mehe ja naise mitokondrisse. See tähendab, et olenemata sellest kas tegu on mehe või naisega, on igas inimeses alati hoiul tema esi...Ema tundmatu DNA.
Vene naised ja Venemaal elavate põlisrahvaste naised hoiavad endas algset puhast esi..Ema DNA-d. Võib olla iseloom pole just kõige parem, aga selle iseloomu alus on Lahke ja vastab alati Ilule. DNA rollist on juba juttu olnud. Isegi kui vene naisi vägistati võõra verega meeste poolt jäid lapsed ikka vene naise algloomuse kandjateks. Mendeli seadus toimis, lapse tuöid tumedakesed ja pilusilmsed, aga olemus jäi samaks. Põhiline mis ema lapse annab on arukus, kogemused elulised oskused, isalt saab laps jõu ja tahte. Mehelik potensiaal muutub olematuks, kui seda lahjendada kolm põlve järjest ühe ja sama hõimu naistega. Vene naisest sündinud mongolipoisu abielludes vene tüdrukuga, annab elu lapsele , kelles domineerivad vene hõimule omased omadused. Naine on hõimu hoidja.

Jutt on ammu unustatu taassünnist ja see tähendab, et mehed peavad lõpetama tarbimise ja saama tagasi oma ammu unustatud oskuse loobuda. Naised aga selgeks tegema mis on mehe armastus.
(selle postituse viimane muutmine: 25-02-2018 08:58 Digitaria.)

Omada omamata.
Digitaria
Saidil

kõrreline

27-02-2018 04:42
Postitus: #33
MAAGILINE ÕLI MEESTE TÄHELEPANU KÖITMISEKS
Vajad: 
4 tilka vetiver eeterlikku õli
3 tilka kadaka eeterlikku õli
2 tilka lavendli eeterlikku õli
1 tilk mett
10 tilka baasõli
kulla värvi, glitterit või purustatud püriiti
Sega ja kasuta. 
NB! Kasutamine omal vastutusel olenevalt naha tundlikkusest

Omada omamata.
Tyto Alba
Veteran

27-02-2018 07:50
Postitus: #34
(27-02-2018 04:42 )Digitaria Kirjutas:  MAAGILINE ÕLI MEESTE TÄHELEPANU KÖITMISEKS
Vajad: 
4 tilka vetiver eeterlikku õli
3 tilka kadaka eeterlikku õli
2 tilka lavendli eeterlikku õli
1 tilk mett
10 tilka baasõli
kulla värvi, glitterit või purustatud püriiti
Sega ja kasuta. 
NB! Kasutamine omal vastutusel olenevalt naha tundlikkusest

Äkki teeks lihtsamalt - peseks ennast lihtsalt puhtaks.

Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Digitaria
Saidil

kõrreline

27-02-2018 11:38
Postitus: #35
Seebi tegemise õpetus.

Seebikivi
Seebikivi tuntakse ka veel naatriumhüdroksiidi (NaOH) ja kaustilise soodana. Tegemist on tugeva alusega, mis moodustab rasvadega reageerides seebi.

Tootmine ja kasutusvaldkonnad

Kui vanasti kasutati seebi tegemisel tuhaleelist, siis tänaseks on seebikivi selle täielikult välja tõrjunud. Tuhaleelise valmistamine on aeganõudev, tarvis läheb suurel hulgal toormaterjali ning saadud segu omadused võivad partiiti väga erinevad olla. Pärast seebikivi tööstusliku tootmisega alustamist 19. sajandil on seebivalmistamine muutunud kiiremaks ja ohutumaks.
Rasvade ja proteiinide lahustamine on oluline omadus, mida rakendatakse tööstuses ja ka kodustes puhastusvahendites. Näiteks on naatriumhüdroksiid kõigile tuttava „Torusiili“ peamine koostisosa. Samuti on NaOH laialdaselt kasutusel paberi- ja tekstiilitööstuses, alumiiniumi tootmisel ja veel paljudel muudel tegevusaladel.

Naatriumhüdroksiidi säilitamine

Naatriumhüdroksiid on saadaval valgete helveste või graanulitena. Õhuniiskuse mõjul muutub seebikivi kõvadeks lahustumatuteks klompideks, seepärast on säilitamisel tarvis kasutada õhukindlat klaas- või plastpurki. Hoiustamiseks ei sobi plekknõud, kuna need hakkavad seebikiviga kokkupuutel roostetama. Oluline on ka silmas pidada, et metallid nagu alumiinium, tsink, tina ja messing reageerivad seebikiviga tugevalt ning selle käigus lenduvad ohtlikult mürgised gaasid. Siit videost saad aimu, milline näeb välja alumiiniumi ja NaOH lahuse reaktsioon.

Ohutus seebikiviga ümberkäimisel.

Ettevaatusabinõusid järgides ei ole seebikiviga ümberkäimine ohtlik. Oluline on kasutada naha, silmade ja hingamisteede kaitsevahendeid.
Vähendamaks seebikivi paljale nahale sattumise ohtu, on seebivalmistamise ajal soovitav kanda pikki käiseid ja jalgu katvaid riideid. Käte kaitseks tuleks kindlasti kogu protsessi vältel (k.a. nõudepesu) kasutada kummikindaid.
Kaitseprillid tuleb ette panna olukordades, kus on oht, et seebikivilahus või seebimass võib pritsida (valamine, segamine, mikserdamine).
Lahuse valmistamise ajal on hea kanda respiraatorit, sest naatriumhüdroksiidi graanulid ja helbed võivad sisaldada ka peenemaid lenduvaid osiseid, millel on oht sattuda hingamisteedesse ning seal ebamugavust tekitada. Samuti eraldub lahuse valmistamisel aur, mis võib olla üsna ebameeldiv. Seebikivilahust on alati mugavam kokku segada kas õues, avatud akna ligidal, või sisselülitatud õhupuhasti all; nii hajuvad tekkinud aurud kiirelt.
Väikese koguse seebikivi sattumine nahale põhjustab ebamugava ja kipitava tunne. Kui nahal on kriimustusi või haavu, on kirvendus tugevam. Kipituse korral tuleks koht koheselt rohke jaheda veega üle uhtuda. Üldiselt kaob pakitsus kiiresti ja arsti poole pöördumiseks pole põhjust.
Seebikivi silma sattumine ja allaneelamine on aga ohtlikud, sel juhul tuleb kiiresti arsti poole pöörduda. Täpsemat infot ohutuse kohta saab naatriumhüdroksiidi ohutuskaardilt.
Ohtlike olukordade vältimiseks on ka oluline seebikivi lastele ja loomadele kättesaamatus kohas hoida ja selgelt markeerida.

Seebikivi kasutamine seebi valmistamisel

Esmalt tuleb valmistada seebikivilahus. Selle tegemiseks lahustatakse graanulid vees, tees, mahlas või muus seebiretseptis märgitud vedelikus. Seebikivilahuse valmistamisel tuleb seebikivi rahulikult vette valada, mitte vastupidi!
Kui seebikivile endale vett peale valada, on tulemuseks purskav vulkaan. Vältimaks ootamatusi, peavad ka naatriumhüdroksiidi kaalumisel kasutatav nõu ja lusikas täiesti kuivad olema.
Vala NaOH graanulid vette, ise samal ajal lusikaga segades. Valmis lahus jääb selge või õrnalt piimjas ja kõik tahked osad on täielikult lahustunud. Siin on näha lahuse välimus erinevatel etappidel: Seebikivi reageerimisel vedelikuga tekib eksotermiline reaktsioon, mille käigus vabaneb suur hulk energiat ja lahuse temperatuur võib tõusta isegi +90 °C.
Hoidmaks ära seebikivilahuse ülekuumenemise ja keemamineku, peab vedeliku temperatuur olema alguses võimalikult madal (erandiks on retseptid, mille komponendid nõuavad kõrgemat sulamistemperatuuri, nt mesilasvaha) ja graanulid tuleb lisada vette osade kaupa ning tasase tempoga.
Seebikiviga kokkupuutuvad nõud peavad olema kuuma- ja söövituskindlad. Kasutada sobib roostevabast terasest ja kuumakindlast plastist ning klaasist töövahendeid.
Kui lahus ettevaatamatusest maha loksub, saab selle neutraliseerida, pühkides koha äädikavees leotatud lapiga üle.

Seebikivi kogus seebiretseptides

Seebikivi kogus retseptis sõltub seebis kasutatavatest rasvadest. Igal rasval on oma seebistumisarv (ingl k „SAP value“), mis näitab kui palju naatriumhüdroksiidi läheb vaja konkreetse rasva seebiks muutmiseks. Näiteks oliiviõli seebistumisarv on 0,135 ja kookosõlil 0,183. See tähendab, et 100 grammi oliiviõli seebistumiseks on vaja 100 x 0,135 = 13,5 g seebikivi, kookosõli seebistumiseks aga 18,3 g seebikivi.

Kuna seebistumiseks vajalik seebikivi kogus on erinevate rasvade puhul erinev, ei saa retseptis lihtsalt üht rasva teisega asendada, kontrollimata üle, kas seebikivi kogus on antud rasvade jaoks korrektne või mitte. Kui naatriumhüdroksiidi kogus on liiga väike, jääb osa rasvadest seebistumata ning seebi konsistents saab ülemäära pehme. Kui seebikivi kogus on liiga suur, jääb osa seebikivist seebimassis reageerimata ning seebi pH tase saab lubatust kõrgem. Tulemuseks võib äärmuslikel juhtude olla kasutuskõlbmatu ja isegi nahka kahjustav segu. Täpsemalt saad seebiretsepti koostamise põhimõtetest lugeda siit:
https://hobipunkt.ee/et/content/75-seebi...a-muutmine

NB! Vedelseebi seebistumisainena kasutatakse kaaliumhüdroksiidi. Osades vedelseebi retseptides kasutatakse paksema seebi saamiseks abiainena ka naatriumhüdroksiidi. Lisaks kasutatakse neid kahte koos kreemseebi valmistamisel.
Valmis naatriumhüdroksiidi lahuse kasutamine seebiretseptis.

Seebi valmistamisel on võimalik kasutada ka valmis seebikivilahust. Selleks on kindlasti vaja teada, milline on seebikivilahuse kontsentratsioon. Eestis on enim levinud kanguseks 50%. See tähendab, et 100 g seebikivilahuses on 50 g seebikivi ja 50 g vett. Järgnevalt üks näidisretsept koos arvutuskäiguga vajaliku seebikivilahuse koguse määramiseks.

Näidisretsept:
190 g vett
71 g seebikivi
150 g kookosrasva
350 g oliiviõli

71 g seebikivi lisamiseks on vaja kasutada 50-protsendist seebikivi lahust 142 g. Kuna vee kogus on samuti 71 g, tuleb retsepti lisada veel 190 - 71 = 119 g vett.

Seega on muudetud retsept järgnev:
119 g vett
142 g 50-protsendist seebikivi lahust
150 g kookosrasva
350 g oliiviõli

Seebikivi müük
Lisaks seebimaterjale müüvatele poodidele tasub naatriumhüdroksiidi küsida ka mesindus- ja aianduskauplustest (nendes valdkondades rakendatakse seda kahjuritõrjes).

Kuna tegemist on tugeva kemikaaliga, siis transporditakse seda ohtliku veosena. E-poodide puhul tähendab viimane, et kättesaamine toimub ainult kulleriga ja mõnes kohas ka ise järele minnes. Postipakiga saatmine on keelatud.

Omada omamata.
I'll be back
Vana kala

28-02-2018 11:40
Postitus: #36
Lihtsalt uudishimust- kas seebi keetmine ja enese pesemine on uuemal ajal paranähtuste hulka liigitatud? Mitte et tegu poleks huvitava ja tuumaka lugemisega..
Tyto Alba
Veteran

28-02-2018 12:52
Postitus: #37
Vaadates eelnevast postitusest millega ennast naised peavad kokku määrima, et meeldida....
Vaadates millist keemiat üldse poodides müüakse - puhastatavate asjade nime all...
Siis tõesti - enda puhtaks saamine ilma ennast mürgitamata on tõeline IME
Aga imed on juba puhas parateadus ehk siis paraweeb wink

NelliN2
keegi

01-03-2018 19:02
Postitus: #38
Minu vanaema keetis seepi. Seitsmekymnendatel oli see tavanähtus.
Ichigo
Nõid

03-03-2018 19:16
Postitus: #39
(28-02-2018 12:52 )Tyto Alba Kirjutas:  Vaadates eelnevast postitusest millega ennast naised peavad kokku määrima, et meeldida....
Vaadates millist keemiat üldse poodides müüakse - puhastatavate asjade nime all...
Siis tõesti - enda puhtaks saamine ilma ennast mürgitamata on tõeline IME
Aga imed on juba puhas parateadus ehk siis paraweeb wink
võimas demagoogia, palju õnne Laugh Aga ei, tublid kommunistid, see kui kõik nurgad segaste seebimullikestega täita, pole mitte paranormaalne nähtus vaid ebanormaalne palgatöö.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
säga
röövkala

03-03-2018 22:26
Postitus: #40
see keskpõrandale kokku on väga tabav pealkiri. Hämmastav-kummastav lugemine oli DNA teemal... nigu kört-pörtli särk pühapäiva hommikul...
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2018 01:19 säga.)
Digitaria
Saidil

kõrreline

08-03-2018 18:51
Postitus: #41
Miks nisu ei seedu? Asi pole gluteenis.
Tsöliaakia või gluteeni talumatus on ameeriklaste seas väga levinud ilming ja see on eriti esile tõusnud viimasel kümnendil. Nagu selgub, pole USA nisu muutunud toksiliseks geenidega manipuleerides. Problem peidab end hoopis tema kasvatus- ja koristusmeetodites.
Tuntud blogija ja kolme lapse ema Sarah Pope, avaldab artiklis The Real Reason Wheat is Toxic (it’s not the gluten) peamise põhjuse, miks inimese organism pole enam võimeline seedima nisu kleepvalku – gluteeni ja mis üha suurem hulk ameeriklasi valib gluteenivaba dieedi. Selgub, et kogu saladus peitub taimekaitsemürgis Roundup.

USA-s on tavaks 7-10 päeva enne nisu koristust pritsida põllud üle herbitsiidiga Roundup. See võimaldab varasemat koristust, väiksemaid saagikadusid ja rahalisi kulutusi.

Roundup sisaldab surmavalt ohtlikku glüfosaati. Esmakordselt soovitati seda mürki kasutada vilja koristuseelseks kuivatamiseks 1980-ndate alguses. Viimase 15 aastaga on see protsess saanud juba loomulikuks koristustehnoloogia osaks. Ligemale 30% kogu toodetavast Roundupist kasutatakse traditsioonilises põllumajanduses „kuivatusainena”.

Dr. Stephanie Seneff Massachusettsi tehnoloogiaülikoolist , kes on seda probleemi süvendatult uurinud, annab teada, et kasvava vilja glüfosaadiga pritsimise tulemuseks on see, et enamus USA nisust on selle ainega saastunud. Sellise töötlemise tulemusena annab nisu rohkem saaki. Kui taim sureb, tungib glüfosaat seemnetesse. Kui taim enne loomuliku küpsemist hukata, annab ta suuremat saaki , ütles Sneff oma ettekandes Indianapolises toimunud toitumisprobleemide konverentsil. USa põllumajandusdepartemangu andmetel olid 2012 aastal Roundupiga töödeldus 99% kõvanisust, 97% suvinisust ja 61% talinisust. Numbrid näitavad kasvutendentsi: 1998. aastal töödeldi 88% kõvanisust, 91% suvinisust ja 41% talinisust.

Roundupi tootja „Monsanto” väidab, et taimede koristuseelsel pritsimisel, kui terade niiskusesisaldus on kõrgem kui 30%, tõmbab taim herbitsiidi seemnetesse. Farmeritele see sobib, sest taime varane tapmine kindlustab ka varasema saagi. Nisupõllu küpsemine on sageli ebaühtlane. Roundupiga pritsimine aga kiirendab põllu vähemküpsemate alade valmimist. Mürk tungib pooltooretesse teradesse ja sealt edasi juba jahuna toidulauale.
Sellisest viljast valmistatud tooteid süües satuvad mürgi osakesed ka inimorganismi. Märkimist väärib, et otra, millest valmistatakse linnaseid õlle tootmisele, ei lubata müüki, kui seda enne koristust on pritsitud. Niisamuti on lood ka läätse ja hernega. Nisuga aga pole mingeid takistusi.
See pole ainult USA probleem. Ka Suur-Britannias leitakse leivast proove võttes sageli glüfosaadi jääke. Osades Euroopa maades on hakatud probleemi siiski tõsisemalt suhtuma ja Hollandis on juba Roundupi kasutamine keelatud. Lähiajal on oodata, et see mürk keelustatakse ka Prantsusmaal.

Orginaalteksti juures olevas tabelis on näha seost järsu glüfosaadiga töötlemise kasvu ja tsöliaakiasse haigestumiste suurenemise vahel, 1990-ndal aastal USA-s. Tabel pärineb ajakirja „Interdisciplinary Toxicology” 2013 aasta detsembri numbrist.. Uuringus vaadeldakse kuidas glüfosaat kutsub esile autoimmuunhaiguste tekkimist. Tasub meeles pidada, et nisu pole geenmuundatud ja tal puudub märge: „Roundup Ready”, ehk märkus, mis ütleb, et viljal puudub vastupanuvõime Roundupi hukutavale toimele. Samas on see märge olemas GMO-maisil ja GMO-sojal. Seetõttu tapab glüfosaat nisu kõige lihtlabasemal moel.

Roundup mõjub kasulike soolebakterite funktsioneerimisele hukutavalt, põhjustab soolte lekkimist ja tagajärjena autoimmuunhaiguste sümptomite teket. Kõige hullem on see, et glüfosaadil on inimorganismis kumuleeruv toime – probleem formeerub ilma igasuguse sümptomaatikata raskematel juhtudel kuudega, sagedamini alles aastatega. Põletik haarab organismis järjepidevalt üha uusi ja uusi alasid. Sellise süsteemse põletiku tagajärjeks on patoloogiad ja haigused, mida seostatakse nn. lääneliku elustiiliga: soole-seedetrakti häired, rasvumine, diabeet, südamehaigused, depressioon, autism, viljatus, vähk, sclerosis multiplex, alsheimeri tõbi jne.
Nisu pole ainus kultuur, mida Roundupiga kuivatatakse, ka oder, kaer, riis, erinevad seemned, suhkrupeet jne.
Ainus võimalus ennast säästa, on hakata toitu ostma ainult neilt farmeritelt, kes suhtuvad nii enda-, oma klientide kui ka ümbritseva looduse tervisesse austavalt ja lugupidavalt, kasvatades oma toodangut säästvaid ja traditsioonilisi tehnoloogiaid kasutades.

Lühendatult tõlkinud
Mati Rebane

http://rodovid.me/organic_eat/pochemu-ps...utene.html
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2018 18:52 Digitaria.)

Omada omamata.
mees 35
Saidil

Uustulnukas

08-03-2018 21:20
Postitus: #42
Ka Eesti suurtootjad pritsivad sügisel põllud raundopiga üle.Seda tehakse selleks et vili oleks kuivem.Ühele hektarile pidi kuluma 5€ eest raundopit+ traktori kütus.Kokku hoitakse teravilja kuivatamise kuludelt.Paljudel suurtootjate polegi kuivatamise võimsus piisav,see võimaldab koristada lühema ajaga saak.( muidu ei saa koristada rohkem kui kuivati eelpunkritesse mahub) Suur kokkuhoid on ka kuivati kütuses.Ise kasvatan vilja mahedalt, oder,nisu,kaer.Vilja kuivatan plaat kuivatil, vili läheb kanadele söögiks.Mul viljas palju umbrohu seemneid,pean vilja enne kuivatit veel tuulajast läbi laskma. Kohati kuni 10% on umbrohu seemneid,need teevad vilja veel niiskemaks. Saak on mahedalt umbes 2000 kg hektarilt, mürgitajatel ja väetajatel on see number 5000 kg.Olen söötnud kunagi ka mürgitatud viljaga kanu,( polnud vilja maas)Mahe viljaga mune rohkem,lindude eluiga pikkem.Täpne statistika puudub.
xcad
Veteran

09-03-2018 20:30
Postitus: #43
Inimesel samuti eluiga pikem, kes aga sellest hoolib. Rapsipõld kuhu 100x rohkem mürki pandi ja mesilasid surid kõik söödeti eestlastele sisse. Normaalne!
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

09-03-2018 23:47
Postitus: #44
(08-03-2018 21:20 )mees 35 Kirjutas:  Ka Eesti suurtootjad pritsivad sügisel põllud raundopiga üle.Seda tehakse selleks et vili oleks kuivem.
Palun valgusta, mil moel randop kuivatab.

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
seenetoorik
Vana kala

10-03-2018 01:02
Postitus: #45
(08-03-2018 21:20 )mees 35 Kirjutas:  Täpne statistika puudub.

Sellest lausest üksi olekski piisanud.
xcad
Veteran

10-03-2018 13:41
Postitus: #46
Statistika puudub seetõttu, et see ei huvita kedagi
togli
Vana kala

10-03-2018 17:16
Postitus: #47
(09-03-2018 23:47 )pikksukk Kirjutas:  
(08-03-2018 21:20 )mees 35 Kirjutas:  Ka Eesti suurtootjad pritsivad sügisel põllud raundopiga üle.Seda tehakse selleks et vili oleks kuivem.
Palun valgusta, mil moel randop kuivatab.
Tapab taime ära ja nii terad kuivavadki. Ka need mis poolvalminud.
togli
Vana kala

25-03-2018 21:15
Postitus: #48
Marek Strandberg: geenivaramu on jäle ettevõtmine!
https://www.ohtuleht.ee/867118/marek-str...ttevotmine
Tsitaat:STOPP!!! Lõpetage geenivaramusse oma andmete edastamine. KOHE!
Tegemist on kahjuks üsna jäleda ettevõtmisega, mis puudutab teie isikuandmeid. Noh, see pole just samasuur skandaal nagu kui FB oma aga tegu on paraja pasaga. Geenivaramu soovib teie andmeid müüma hakata ja teil kaob õigus oma andmetele.
Seda kirjeldavad järgmised punktid lepingus, milelle te hakkate alla kirjutama, kui tahate osaleda ses suurejoonelises väljakuulutatud projektis.
Ahnus ei anna häbeneda.

Teie isikuandmeid tahab Tartu Ülikool endale. Tegelikult ka?
Kunagi rääkisin Andres Metspalule, et geenivaramu võiks viia tulundusühistu alusele, kus tulusaajaks oleksid ka geeniproovi andjad. See plaan jäi katki. Huvipuudus. Nüüd saan aru miks.

Punktid ses lepingus, mille te geeniandmetega koos edastate on järgmised:

4) Ma ei või nõuda koeproovi andmise, terviseseisundi kirjelduse või sugupuu koostamise, uurimise ja uurimistulemuste kasutamise eest tasu. Olen teadlik asjaolust, et minu koeproovil võib olla mõningane kommertsväärtus ning teadus- ja arendusasutused ja äriühingud võivad saada andmeid anonüümsete geenidoonorite kohta. Koeproovi, terviseseisundi kirjelduse, teiste isikuandmete ning sugupuu omandiõigus läheb üle geenivaramu vastutavale töötlejale Tartu Ülikoolile.

6) Mul on õigus teada enda geeniandmeid ja teisi minu kohta geenivaramus hoitavaid andmeid, välja arvatud sugupuud.

See vere andmine meenutab ennemuistseid lugusid kuradist ja kolmest tilgast verest. Ainult selle vahega, et kurat andis vastutasuks vähemalt midagigi aga nüüd tahetakse puhta tasuta saada. Kahtlane äri.

Kas selle prooviga ei anta ära hoopis enamat kui ainult veri? Nii mõnigi väidab, et meie uus on lihtsalt unustatud vana. Kõik need kreeka mütoloogiast tuntud värdolendid ei olevat muud kui geenimanipulatsioonide tulemus.

Meenub Einar Laigna (umbkaudne sõnastus): Kui Lumivalgekese võõrasema vaatas peeglisse ja küsis "Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige kaunim ilma peal?" siis ta ei teinud muud kui esitas ekraanile (mis peale muu ka peegli otstarvet täitis) meie mõistes google päringu. Süsteem vaatas "facebooki" reitingud üle ja teadustas et üks plika on veel ägedam.

Laiga mõte oli selles, et paljud ennemuistsed lood omavad tegelikku tagapõhja.

Aga need kolm tilka verd geenivaramule ei anna rahu! Mis selle taga veel võib olla?
Digitaria
Saidil

kõrreline

05-04-2018 10:57
Postitus: #49
Me ajame segamini armastuse ja klammerdumise, me arvame , et saada kätte ja hoida on armastuse näitamine. Klammerdumine on nagu tugev kallistus, aga tõeline armastus on nagu õhkõrn puudutus.

Omada omamata.
Digitaria
Saidil

kõrreline

29-04-2018 19:55
Postitus: #50
Surma pole olemas, muutub ainult olemise vorm. Hingemaailmas pole karmat, see on ainult siin meie maailmas. Inimese käekäik siin ilmas sõltub suuresti sellest mida ta on korda saatnud eelmistes eludes, praegune elu on selleks , et parandada vanu vigu. Samas, karma kui sihuke pole inimese enda oma, vaid on talle peale surutud sellega, et inimene on pandud elama maailma, kus vaen ja vägivald on elu normiks.
Lev Klõkov räägib elust ja surmast.

Omada omamata.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Internet kukub kokku? Villem 25 3,879 31-10-2005 21:10
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: Digitaria 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog