Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis on pildil?
#1
Vabandan kehva pildi eest.
Ei taibanud originaal pilti seadmesse salvestada, kui pilt oli webis üleval, tegin vaid rumala screenshoti telefoniga.

[Pilt: Screenshot_2017-08-26-08-50-24.png]
Vasta
#2
Pildil on mingisugune kapp. Aga sa ilmselt küsid selle hämu kohta seal. See võib olla suits, aur, läätsele kleepunud karvad, valguse murdumine vms.
Vasta
#3
Vaata esmalt üle, kui puhas on klaas, mille läbi pildistatud.
Vasta
#4
Pildistaja ütleski, et lääts oli must.
Aga mina näen vasakul uksel kahte ja paremal ühte.
Vasta
#5
Ma näen siin vaid väga halva kvaliteediga digimürast pilti.
Vasta
#6
Kui lääts on must, siis sellised defektid tekivadki ja ei midagi enamat.
Vasta
#7
(25-10-2017, 21:02 )vipi666 Kirjutas: Pildistaja ütleski, et lääts oli must.
Aga mina näen vasakul uksel kahte ja paremal ühte.

Koos on vaimude plejaad. Vasemal uksel on neid üle kaheksa, teisel üle nelja anomaalse pale. Kapi otsas veel terve rida. Põrandal näen ühte ja neid jätkub ka kastide peale, kus märkan veel nelja.
Suuskade kõrval lisaks veel nelja megasuurt nägu, mis asetsevad üksteise peal ja sarnanevad juba materiaalse maailma nägudele.
Ülemine on kiilakas mustade prilliraamidega ja tundub sõbralik. Teine meenutab alligaatori pead - hm, reptiil ve? Kolmas vaatab põranda suunas, põrnitsedes altkulmu üles. Ta on lühikese hallika habeme ja koguka ninaga, ning suu miimika on asendis, kui hääldada zzz. Alumine tundub pärdiku näoga olema.
Tundub, et neid on kõikjal rohkem, kui terasemalt silmitseda. Igatahes huvitav pilt kinni püütud.
Mis defektidesse puutub, siis eeldan et see, mis tundub võõras ja seletamatu, see ongi teadusele defekt.

vipi666 kirjuta sellest kapist ja elamisest rohkem.
Kes ja mis elu seal elatud on? Kuidas nad surnud on, kas sõja või katku ajal? Ega's koputusi, naginat, sõnu pole täheldanud? Millised unenäo sõnumid on? Kas ruumis asub vana fotopilt kuskil nähtavas kohas? On selles ruumis kõle või hubane... jne.

Kui nad segavad, siis saada nad ise vaimuderiiki, kui soovid. Niiviisi teenid Universumilt plussi, et vaime aidanud oled. Nad ei adu, millises mõõtmes nad asuvad ja kui mõni peabki veel jääma, küll seda peaingel Miikael teab.
Süüta küünal ja las see loidab lõpuni. Kutsu mõttes või verbaalselt peaingel Miikaeli ja lausu lihtsate sõnadega: "Austatud peaingel Miikael. Saada palun minu eluruumis viibivad maa ja taeva vahele kõlkuma jäänud vaimud oma evolutsiooniteele edasi".
Täna peaingel Miikaeli.
Tee uus pilt ja näita ka meile.
Tnx.
Vasta
#8
Photoshopi filtritega saab imet teha:

Vasta
#9
Tõesti Teloslane, sul on õigus, neid on terve trobikond...
Vasta
#10
Tänan sind alexa toetuse eest!
Kui tõdeda ei tihanud ma kohe oma nägemust siia kirja panna. Mõni päev hiljem siiski otsustasin seda teha, sest antud sait toetab para-nägemuslikke vaateid.
On olnud varajasemaid pilte, kus märgitakse minu kirjelduse taha: "täiesti tavaline pilt ja ei mingit anomaaliat..." , ma ei vaidle kunagi, kõigil on oma vaates õigus.
Olen nüüd rahul, sest antud kiiks tundub ikka levinud olema, seega tavaline.
Kehv, et teema algataja ära kadus ja pole kirjeldatud vastustele reageerinud.
Vasta
#11
Mind pigem huvitab kas selle fenomeni on põhjustanud kapp või on asi selles ruumis. Erinevad energiad nagu oleks portaal seal koos portaali valvuriga. Olen sellist asja kogenud ja aeg ajalt lähevad seal asjad käest ja kõigepealt pean puhastama ja laadima portaali valvuri ja alles siis portaalile filtri peale panema (mida teeme juba koos selle valvuriga) Portaali sulgema ei hakka pole minu võimuses ja miski ütleb et seda pole ka vaja teha. Issand see kõlas nagu ulme filmis nüüd .......
Vasta
#12
(23-12-2017, 03:30 )Teloslane Kirjutas: Tänan sind alexa toetuse eest!
Kui tõdeda ei tihanud ma kohe oma nägemust siia kirja panna. Mõni päev hiljem siiski otsustasin seda teha, sest antud sait toetab para-nägemuslikke vaateid.
On olnud varajasemaid pilte, kus märgitakse minu kirjelduse taha: "täiesti tavaline pilt ja ei mingit anomaaliat..." , ma ei vaidle kunagi, kõigil on oma vaates õigus.
Olen nüüd rahul, sest antud kiiks tundub ikka levinud olema, seega tavaline.
Kehv, et teema algataja ära kadus ja pole kirjeldatud vastustele reageerinud.

Mina pole kadunud kuhugi, aga kui lugeda siin teemas mu pari alguses postitust, siis peaks olema arusaadav, et mina pole pildi autor.
Autor ütles vaid, et originaalpilti mulle põhimõtteliselt ei saada, pole seal mingeid kolle, tonte ega tulnukaid vaid halb valgustus.
Vasta
#13
(28-10-2017, 00:44 )levis Kirjutas: Photoshopi filtritega saab imet teha:

Sellest võib veel kunagi klassika saada! Laugh
Vasta
#14
(24-10-2017, 22:04 )vipi666 Kirjutas: Vabandan kehva pildi eest.
Ei taibanud originaal pilti seadmesse salvestada, kui pilt oli webis üleval, tegin vaid rumala screenshoti telefoniga.

[Pilt: Screenshot_2017-08-26-08-50-24.png]
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ohhooo. Sel pildil on õige mitu pilti. Justkui elab oma elu.

Laadisin oma kollektsioonisse. Varem teadsin, et ainult filmile jäävad.
Vasta
#15
(25-12-2017, 12:16 )seenetoorik Kirjutas:
(28-10-2017, 00:44 )levis Kirjutas: Photoshopi filtritega saab imet teha:

Sellest võib veel kunagi klassika saada! Laugh
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Toorikuist saab imeasju meisterdada, selleks nad ongi. Viimane sõna jääb ikka Meistrile. Üks mulle teada Meister oli meediumkunstnik Viktor. Ainult värvipliiatsid+valge paber+Meister. Photoshoppe siis veel polnud olemas.
Ta piltide näitus oli vene aja lõpus Toomemäel vanas kirikus Tartus. Ilma photoshoppita. Tõeliselt toimivad pildid.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Muudan/Täiendan: Tavalisele telliskividest seinale saab õigesti peale vaadates arusaadava pildi tekitada. Selleks kulub omajagu jõudu, enam pole harjutanud ammu. Tehnoloogiat ei avalda. Täiendus tehtud 31.12.2017
Ilusat vana aasta lõppu ja hääd Uue algust! Kõike head ja halba, head ikka rohkem.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lood nõukogude Eestist mis kõlavad kui linnalegendid Tinar 14 8,105 30-07-2018, 19:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,353 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Mis Teie arvate? Elessandra 29 15,136 30-12-2012, 23:02
Viimane postitus: star scream
  Kahtlane roheline valguskogu pildil Lullaby 2 2,826 29-12-2012, 22:54
Viimane postitus: Lullaby
  Skyparkis paljudel piltidel orbid ja imelik kujutis pildil? nessu02 24 14,616 12-12-2012, 09:56
Viimane postitus: Mannu
  Mis see kõik oli? (Hirmuäratav kogemus) Sissy 14 9,498 19-10-2012, 18:48
Viimane postitus: Addy
  Kes/Mis?. FrozenxRose 10 4,015 19-04-2012, 10:37
Viimane postitus: kuukaart
  Mis seal koolis toimub? gothgirl 3 2,915 31-01-2012, 16:48
Viimane postitus: marx07
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,787 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Mis värk on ? mummel1 7 4,162 16-12-2011, 22:55
Viimane postitus: angel23

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat