Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inglid võtsid kontakti!
#1
Tere. Ma tahtsin nüüd rääkida mis minuga juhtus umbes viis või umbes nii aastat tagasi. Ise olen suhteliselt spirituaalne inimene, palun Ingleid ja nii iga päev. Oli siis selline asi et olin püsti ja mõtlesin et lähen natukeseks pikali. Siis ma mäletan et vaatasin vastu seina ja äkki tekkis mingi pilt silme ette. Mingi nagu neli latakat oli ja siis hakkasid need eest ära minema, niimoodi rahulikult üks neljandik kadus ära siis teine neljandik(hästi rahulikult) ja kuni lõpuni välja. Ja siis vaatasin oo Ingel, esimene küsimus oli et " te polegi androgüünid". Ingel natuke naeratas ja siis hakkasime suhtlema. Muide ta üldse häälega ei suhelnud ta suhtles ainult suud liigutades ja eesti keeles. Mina rääkisin telepaatiliselt, tema liigutas ainult suud ja ma sain kõik aru mis ta rääkis suud liigutades. Ainult üks asi mis meelde jäi oli see et ta ütles " oi Taivo kus sa saad miljardeid ja naisi " Ta ei öelnud mis miljardeid kas kroone dollareid ega midagi. Ja see oli kõik teispoolsusest kus ta rääkis. Siis Ta oli jälle üleni paljas nagu ikka minu puhul põlvili laua peal , kuskil koopas paremal pool temas olid lilled, ühte lille ma jälgisin ja see oli selline suur ja ma hiljem mõtlesin et mis lill see oli nii tuttav lill, siis tuli kummel oli see. Ma sain aru et mul maa peal pole naistega midagi peale hakata, miljardeid on ka võimatu saada, järelikult saan ma neid teispoolsuses. Ja seal teispoolsuses on puha füüsiline keha olemas, vähemalt Ingel oli füüsilise kehaga mitte vaimuna ja siis tal oli veel väga ilus soeng, brünett oli. Ja siis ma mäletan et nad filmisid millegagi ja lasid mu olemusse üle sellega, umbes kiirus millega üle tuli minuni info ja see pilt oli kuskil 0,5 mbit sekundis, kui umbes nii mõõta. Ja siis tal hakkasid silmad läikima ta vaatas midagi aga ma ei näinud mida ta vaatas, siis mul tuli jama närv, siis ma mõtlesin, et jälle kurjus, aga hiljem kui see kontakt läbi oli siis ma sain aru et ta vaatas mingit ekraani. See mis tehnoloogia neil seal on küll üleloomulikult kõrgtehnoloogiline. Vot ma ei tea kuidas nad neid soenguid seal teevad aga jah naised saavad seal igast soenguid endale teha. See, mid ma läbi elasin annab loota, et peale surma elu läbi ei saa vaid tuleb kordades võimsam vms. Siis lilled mis tal seal kürval olid oled poti sees, sellised väiksed potid olid, ja see kummel oli hästi pika varrega ja lilled liikusid nagu vee all vetikad, kuigi ma ei tea kas seal koopas oli mingi tuul üldse. Muld oli ka vist poti sees kuigi ma ei tea kas see oli muld mis annab mõista, et sael on ka toitumine. Nii palju ma tean nüüd telepaatilisest rääkimisest, et see toimub terve ajuga, see suhtlemine. ok.
Vasta
#2
Ilmselt on siin miljardeid inimesi mõeldud keda sa valitsema hakkad. Mul su pärast hää meel. Smile
Vasta
#3
Mitte miljardeid naisi vaid miljardeid(krediiti) raha noh, seal on ka raha arvel vist , seal pärast füüsilist elu.
Vasta
#4
Sa oled seda väärt,las ma tõestanSmile
Vasta
#5
Arvan et see oli teie sisevaatluse pilt. Ning kohtumine teie isikliku kaitseingliga. Kõik see toimus teie ajus asuvates ruumides.
Vasta
#6

1) Mis oli nö "intelligentne sõnum", mida need inglid edasi andsid?

St taseme poolest peaks "inglite" sõnum olema põhjusliku laadi (kuid mingi umbmäärane "miljonid & naised" ei küündi kohe kuidagi põhjuslikku tasandisse, vaid on taime tasandi ihade-kirgede-soovide objekt).

2) Surm seisneb oma olemuselt eeterliku keha eraldumises füüsilisest kehast: surnud lihakeha hakkab roiskuma, eeterkeha & kõrgemad peenkehad toimivad mingi aja teispoolsuses edasi - seega on jama-kuubis väide, et surmajärgses teispoolsuses on füüsiline keha olemas - seega mõtle veelkord kriitilise pilguga läbi, kas nägid reaalsust (teispoolsuses oleva füüsilise keha näol), või oli tegu soov-unelematega!

3) Info liikumise kiirus "mbit", ehk "milli - bit", on ikka väga väike kiirus: 1000 sekundi jooksul tuleb läbi vaid 1 bit infot, ehk ööpäevas 86 bitti, ehk ca 11 tähemärki.
Vasta
#7
Oligi põhjuslikku laadi minu suhtes aga ma ei saa rääkida kahjuks miks, ja mis ta siis pidi ütlema et sa saad palju kalliskive ja kulda või? See Ingel ütleski minu suhtes mis õige, kui ma hakkan järgi mõtlema. Üks asi on siin Universumis see füüsiline keha, seal teispoolsuses on see kindlasti teistsugune, keha mis ei hävine, kus ei teki haigusi ja haiget ei saa, ei kõdune ega mädane jne.
Vasta
#8
Kas see ei olnud kohtumine oma alateadvusega? Vahel esineb ja suhtlemiseks tuleb mingi vorm võtta näiteks ingel? Sest kui kurat soovitaks siis enamus ehmuks ja 3-e tilka ei annaks.
Vasta
#9
Juulikuus 2016, juhtus minuga mu kõige müstilisem lugu, millele seletust meil kodus keegi anda ei oska.

Oli suvi aastal 1988 kui tegelesin meie pisikese eramaja välisseinale elektrikilbi paigaldamisega. Töö oli alles pooleli kui lõunasöök valmis sai ja tegin umbes pooletunnise pausi. Enne sööma hakkamist olin juba juhtmete ühendustöödega alustanud ja kasutasin selleks aasta varem Tšehhoslovakkiast ostetud põdrasarvest käepidemega 22 sentimeetri pikkust pussnuga. Ostsin neid sealt kaks tükki, ühe kinkisin isale ja teise jätsin endale. Mulle see nuga meeldis.

Pärast lõunasööki elektrikutööd jätkates ei leidnud ma nuga enam kuskilt, kuigi teadsin täpselt, kuhu selle jätsin. Otsisime kõikjalt, kus vähegi oskasime. Mida pole, seda pole ja ka varastamise võimalusega eriti ei arvestanud.
Nii see noa kadumise lugu meile mõistatuseks jäigi ning seda uskumatut lugu sai aegajalt aastate jooksul ikka ja jälle meenutatud kui täiesti arusaamatut ja seletamatut sündmust.

Elame juba hulga aastaid vana maja kõrvale ehitatud uues majas ning nüüd sel suvel jõudis lõpuks aeg kätte ka selle vana mahavõtmiseks ja kuni selle hetkeni oli ka see vana elektrikilp kasutuses. Uus elektrikaabel ühendatud, lõikasin relakaga kilbi küljest selle ust avamata vanad kaablid läbi ja vedasin kasti kümmekond meetrit kõrvale jalust ära, kuhu see siis selili vedelema jäi.

Päev hiljem vaatasin puht huvipärast ka kilbi sisse. Esimese asjana nägin selle põhjas lebavat ammu kadunud tuttavat pussnuga. Sel momendil jäi mul sõna otseses mõttes suu ammuli ehk karp lahti ja vaatasin hämmastusega seda kadunud ja ühtlasi ülesleitud nuga. Järgmisena, sügavalt üllatununa, tõin toast fotoaparaadi ja tegin kilbi põhjas vedelevast üllatusest mõned pildid ja alles siis võtsin sealt noa, vaatasin ja katsusin seda ning ei suutnud sellele leiule mitte mingit normaalset seletust leida.

Võiks ju mõelda, et nuga võis kuskil elektrikilbis peidus olla ja kasti loksutades nähtavale kukkuda, aga vahepeal, noa kadumisest alates ligi 30 aasta jooksul olin seda el.kilpi mitmeid kordi ringi ehitanud, automaate ja kaitsmepesasid vahetanud ning voolumõõtjast igakuiselt näitu vaadanud ja aegajalt olid selle korrasolekut ka Eesti Energia kontrollijad vaadanud ja plomminud. Ehk siis selle kolmekümne aasta jooksul olin selle kilbi ust avanud sadu kordi ja selles oli ka igasuguseid ümberehitus töid tehtud. Kahekümnekahe sentimeetripikkust põdrasarvepeaga pussnuga pole seal kunagi olnud. Proovisin igatimoodi sellesse pisikesse suletud ruumi seda nuga ärapeita, kuid sellele pole seal lihtsalt ühtegi võimalikku peidukohta. Ka parima tahtmise juures mitte, sest see lihtsalt ei mahu seal kuhugi.

Paar aastat tagasi tõin oma juba päris vanaks jäänud isa juurest ära selle pussnoa kaaslase – ostsin neid kunagi Tšehhist ju kaks tükki. Kunagi isale kingitud nuga on nagu uus ja värske ning sel teisel on see põdrapeast käepide heledaks läinud ja näeb luitunud välja. Nüüd on need kaksikud mul kaminal kõrvuti ja heldinult vaatan neid ikka ja jälle ning kasutan seda leitut võimalikult sagedasti ja võtan ka autoreisudele alati kaasa.

Minu jaoks on kogu see lugu täielikult mõistetamatu ja oleme kodus naljaga pooleks mõelnud, et see on mu 1985. aastal surnud äiapapa vemp, ta oli selline vigurivänt.

Suht sarnasel ajajärgul, meenutab selle loo peale mul naine, jäid müstiliselt kadunuks ka üks köögi käterätik ja keedupott, mis pole samuti kunagi kuskilt välja ilmunud.

Vana elektrikilpi enam äravisata ei kavatsegi ja paar korda aastas käin vaatamas, mida põnevat see sisaldab.
Vasta
#10
See "miljonid & naised" põhjusliku tasandi vaates:

1) Raha on vaid vahend millegi saavutamiseks (raha ju surmajärgsesse teispoolsusesse kaasa ei võta!) - põhjusliku tasandi vaates pidanuks ilmnema nö "nägemus-kujutluspilt-film" sellest, kuidas miljonite kulutamine muudab-arendab sind (a'la ostad cnc-tööpingi ja hakkad keerukaid 3D puu-kujukesi freesima, ning nii arendad enda kujundamise & loomise võimekust ... või omandad raha eest mitmeid kõrgharidusi-õpetusi ja saad nii laiema silmaringi) - kuid raha nägemine kontekstis "laian pidudel ja olen kõva mees" on taimele omane ihade-kirgede tasand.

2) Naine on põhjusliku tasandi vaates mehe jaoks nö "personaalne vaimne õpetaja" - ehk omades paljusid naisi, peaksid saama kõikehõlmava maailmapildi erinevate naiste maailmapiltide summast (see aga eeldab erinevate naiste maailmapiltidega haakumise võimekust) - kuid paljude naiste nägemine vaid "20 minutit voodis" kontekstis on taimele omane ihade-kirgede tasand.

------

Peenkehade nähtavast kujust:

1) Eeterlik keha on füüsilisele kehale väga sarnane (eeterlik keha on nö "karkass", mille tühimikes asub füüsiline keha) - siit ka nägemus eeterkehast, kui "eeterlikust kaksikust" - ning lapsed näevad värskelt surnud vana-vanemaid nö "kahe kehaga" (üks keha magab kirstus, teine keha liigub ringi).

2) Tunde & emotsiooni keha (ka astraalkehaks kutsutu) ei oma enam kindlat vormi: mistahes tunne-iha-kirg muudab väga oluliselt taolise keha kuju, vormi ja värvi.

3) Mentaalne keha on veelgi vähem "vormi hoidev": mistahes mõtted muudavad tundmatuseni mentaalkeha nähtavat-tajutavat välimust.
Vaid vähese mentaalse võimekusega inimestel on mentaalne keha suhteliselt muutumatu (a'la ma olen traktorist-labidamees & miski muu mind ei huvitagi!).

4) Põhjuslik keha saaks olla veelgi painduvam-muutuvam, kuid paljudel inimestel on põhjuslik keha välja arenemata (a'la hea & halb tundub olevat neile nö "objektiine reaalsus", ning mingeid põhjus-tagajärg seoseid ei suudeta näha).

Seega kui kehatu ingli juures nähakse mingit muutumatut "füüsilist keha" (või selle peenemat analoogi), siis on tunnetuslik selgeltnägemine ilmselgelt "roostes" (ehk ei toimi, ehk tegu on mingi soovmõtlemisega).
Vasta
#11
Toivo ega sul vanast ajast pole tehtud pitkoinide kontot?
Vasta
#12
Taivo sa oled naiive.Need kes sulle infot annavad ON kiusatus ja Rumalus.Nad kasutavad sind ära,annavad pooliku teadmise et sind ärakasutada.Nad vajavad kehastust ehk Inimest ehk patu oinasat,kes vastutab.Nii kaua kui sa tõe teist poolt ei tea, ÄRA TEE MIDAGI. ÕPI MIS ON EIRAMIS KUNST.
Vasta
#13
Vaata kui see oleks kurjus või halvad olendid olnud, siis oleks juba pool maailma surnud olnud, sest niimoodi nagu mul pilt ees oli seal Inglite maailmas või seal kus nad olid, mõelge kui see tuleks inimestele peale näiteks autojuhtimise ajal või muul sellisel ajal oleks ammu kõik juba surnud nii et need kes muga kontakti võtsid olid Inglid ja ma olin väga turvaliselt-voodis pikali ja kedagi polnud kodus.
Vasta
#14
See on nende tüüpiline kaasakutsumise viis ja asend. Algul tekib imelik mõte , et hakkad sassi omadega mineme.Sest see kuhu lähed läbi pimeduse tunneli on sinu jaoks võõras.....Põhjused on erinevad, miks just sulle seda näidatakse reaalselt. See on pikaajalise aja peale ettenähtud......programm sulle.Seda saad minimaalselt siia sinna muuta aga kõik toimub ajajooksul. Oleneb kui pika aja peale see oli.......
Vasta
#15
Teispoolsuses kindlasti pole raha, seal pole asju millele seda kulutada.
Aga ka minagi suhtlen inglitega. Alguse sai see numbritest, kus umbes 3a tagasi ühel minujaoks tähtsusetul kuul ärkasin 5 korda öösel kell 3:33, mõistsin, et selline muster ei saa juhus olla ja hakkasin tähendusi otsima sellisele ärkamisele, järgmine kuu ärkasin ühel korral 4:44. Minu tavaline ärkamine toimus tollel aastal, umbes 9:00 hommikul ja olen sügava unega. Nüüd see ingel/õpetaja käib mul unenägudes, noomib ja juhendab, vastavalt minu käitumisele. Aga numbrid tulevad ka endiselt, aga hoopis teistsugused, olen mõistnud, et numbrid on nende keel mille kaudu on neil lihtne meiega ühendust võtta/meie tähelepanu suunata numbritele õigel hetkel ja ükskord kui aeg käes siis inimene mõistab, et juhuseid siin Maal pole.
Vasta
#16
No kui ei ole raha siis saab kindlasti Algallikale, Jumalale rääkida sellest et raha oleks , mulle näiteks meeldib mängida kasiinodes raha peale õnnemänge, ja üleüldse kõike õnnemänge loteriisid jne. Selle pärast ongi raha vaja sinna, te ei saa aru praegu miks sinna raha vaja on mulle Ingel ütles et ma saan miljardeid(raha). Kumb teile näiteks rohkem meeldiks kas oleks teispoolsuses, Paradiisis raha või ei oleks. Ega seal ei pea tööl käima seal Teispoolsuses, seal on kõik prii sellest.
Vasta
#17
(30-11-2017, 09:25 )Taivo Kirjutas: No kui ei ole raha siis saab kindlasti Algallikale, Jumalale rääkida sellest et raha oleks , mulle näiteks meeldib mängida kasiinodes raha peale õnnemänge, ja üleüldse kõike õnnemänge loteriisid jne. Selle pärast ongi raha vaja sinna, te ei saa aru praegu miks sinna raha vaja on mulle Ingel ütles et ma saan miljardeid(raha). Kumb teile näiteks rohkem meeldiks kas oleks teispoolsuses, Paradiisis raha või ei oleks. Ega seal ei pea tööl käima seal Teispoolsuses, seal on kõik prii sellest.

Kui sinu, minu arusaamist mööda, kummaline teemakäsitlus kõrvale heita, siis probleemide süvenedes pöördu hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskuse poole!
http://www.15410.ee/avaleht.php?c=32&h=128&a=134

PS. Kasiinondus- lotondus, oma erinevate ahvatlevate olelusvormidega, on maailmas jõudsasti kasvav tööstusharu, kus omanikering teenib lollide- lihtsameelsete pealt hiigelkasumeid!
Huvitav, kas mõni rumal arvab, et kasiinoomanikud toetuvad oma ülimalt kasumlikus ärimudelis nn. "õnnele"? Ilmselgelt mitte. Niisiis, mis "õnnemängudest" siin rääkida! Puhas kunstrehkendus- protsendid- valemid, kus mänguri kaotus on nö. sisse programmeeritud ja kaotatav raha hulk on konkreetselt välja arvutatav!



Vasta
#18
Nojah Cambodia kui sulle ei meeldi lõbutseda kui sul raha on siis pole midagi teha, ega siis muidugi ei mängi kui vähe raha käes on ma räägin sellest et kui miljardid kontol on siis mängid kasiinodes jne. nii siinpool maailmas kui ka teispoolsuses kui seal sellised asjad mida saab nimetada maakeeli kasiinodeks.
Ja ma võin öelda ka teil on muidugi õigus teada miks Inglid muga niimoodi ühendust võtsid, asi selles et ma olen aasta kümneid terroris(vaimses) ja igasuguses ahistamises elanud. Ma invaliidistusin selle tagajärjel. Aga jah need kõik on väga pikad jutud.
Vasta
#19
(30-11-2017, 15:12 )Taivo Kirjutas: Nojah Cambodia kui sulle ei meeldi lõbutseda kui sul raha on siis pole midagi teha, ega siis muidugi ei mängi kui vähe raha käes on ma räägin sellest et kui miljardid kontol on siis mängid kasiinodes jne. nii siinpool maailmas kui ka teispoolsuses kui seal sellised asjad mida saab nimetada maakeeli kasiinodeks.


Oma eelmises postituses väitsid konkreetselt, et
Tsitaat: mulle näiteks meeldib mängida kasiinodes raha peale õnnemänge, ja üleüldse kõike õnnemänge loteriisid jne.
Mille üle siis vaidleme?
Pentsik doktriin, kus raha peenestamist kasiinos nimetatakse "lõbutsemiseks"!
Miks peaks keegi "miljardid kontol" tegelane üleüldse, kellelegi teisele kuuluvas mängupõrgus, raha põletama? Kui kodanik tahab oma rahast lahti saada, siis on selleks musttuhat muud kasulikku võimalust, näiteks annetamine või investeeri haridusse, keeleõppesse!
Osta too kasiino ära, vaat see on teine tubakas!

Teispoolsuse ja kasiinode (aga miks mitte pankade või traktori- relva- tselluloositehaste..jne) sidumine on nii meelevaldne- jabur tegevus, et siin kaasa rääkimine viitaks juba indiviidi kergele ebastabiilsusele!

PS. Tark ja majanduslikult mõtlev inimene kasiinos oma raha ja aega ei kuluta! Punkt.






Vasta
#20
See selleks jah aga nüüd ma vähemalt tean et peale füüsilist elu ja füüsilist surma kestab elu edasi, kuigi ma ikka ei usu seda ma ei tea miks.
Vasta
#21
See on varjatud maailm . Ausalt öelda, millegi pärast näidatakse just valitud inimestele seda kõike.Põrgu mõtles välja kirik , et omale ustavaid orje saada.Inimene praegusest orjust lahti saab , siis muutub siin palju.Teine maailm on ilma kehata .
Vasta
#22
(30-11-2017, 16:19 )Taivo Kirjutas: See selleks jah aga nüüd ma vähemalt tean et peale füüsilist elu ja füüsilist surma kestab elu edasi, kuigi ma ikka ei usu seda ma ei tea miks.

Pascali kihlvedu on Blaise Pascali https://et.wikipedia.org/wiki/Blaise_Pascal tõestus Jumala uskumise kasulikkusest!

Võimalikud on neli varianti:

1. Uskuda Jumalasse, kui ta tegelikult eksisteerib;
2. Uskuda, kui Jumalat tegelikult olemas pole;
3. Jumalasse mitte uskuda, kui ta tegelikult eksisteerib;
4. Mitte uskuda, kui Jumalat polegi olemas.

Pascali järgi annavad kaks viimast, s.t mitteuskumise valikud inimese elu jaoks kas neutraalse (4: ei avalda mõju) või negatiivse tulemuse (3: põrgu), seevastu mõlemad uskumise valikud annavad positiivse tulemuse; kui uskuda ja Jumal eksisteeribki (1), siis tagatakse paradiis, kui uskuda ja Jumalat pole (2), teeb usk inimese elu lihtsalt paremaks ja harmoonilisemaks. Seega on Jumalasse usk igal juhul kasulik.

Pascali kihlvedu, mis ei ole küll jumalatõestus, püüab mänguteooria http://entsyklopeedia.ee/artikkel/m%C3%A4nguteooria1 abil näidata, et Jumalasse uskumine on parim strateegia: kui Jumalat ei ole olemas ja temasse uskuda, on sellest sündiv kahju väike. Kui aga Jumal on olemas ja temasse ei usuta, siis on kahju suur. Niisiis on Jumalasse uskumine nagu kindlustuspoliis.

PS. Pascali kokkupuude hasartmängudega ning kirjavahetus Pierre de Fermat'ga https://et.wikipedia.org/wiki/Pierre_de_Fermat pani aluse klassikalisele tõenäosusteooriale https://et.wikipedia.org/wiki/T%C3%B5en%...susteooria
Vajalik teadmiste miinimum igale kasiinokülastajale, muideks!
Vasta
#23
Kõige lihtsam on ikka uskuda iseendasse, kuulata ise ennast vaikuses, mis tähendab muidugi seda, et endaga peab aus olema, ka enda vigu peab oskama tunnistada ja neid siis korrigeerida vastavalt enda sisetundele kui lõpuks saad endale rahuliku südamega otsa vaadata ja oled endaga rahul, siis saab hakata looma teiste hüvanguks enda kasuks. Raha see on selleks, et inimesed seda asja siin edasi arendaks kellegi huvides. Töö orjusest saab muidugi vabaks, aga selleks peab neist raamidest välja saama, millesse meie ühiskond meid surub. Kasiinot ei soovita, veab päris palju inimesi madalseisu, lõhub lähisuhted ja täidad kasiino omanike unistusi. Teie ise oletegi looja, aga te peate ennast armastama läbi ja lõhki.
Vasta
#24
No ei ole ingel! Ennem ma veel kahtlesin; aga mängusõltuvuse juures räägiks tõeline ingel hoopis teistsugust juttu. Tegu on madalama olendiga, väljendus: miljonid ja naised - on ikka väga rullnoklik, ta mängib ahnusel, ihal ja rumalusel; vaimolendite välimus on petlik. Otsustada tuleb pigem nende jutu järgi, kui määrib mett moka peale või mõnitab, siis on madalam olend. Mehed on ikka hämmastavalt kaitsetud ilusa naiseliku nahklähkri ees Laugh
Vasta
#25
Mannu, maailmas on ca 3 miljardit meest, nad kõik on erinevad kehastused siin Maal. Meestel on teadlikkusele / arengule vastavad ihad. Ei saa selliselt üldistada Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat