Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõsine probleem rühmitusega.
#26
(04-09-2017, 19:42 )positiivne Kirjutas: Saatan on detailides. Otsused teeb inime, Suure Tundmatu osalus väljendub pisasjades. Nii et selle segase teema kohta peaks küsima detaile. Lihtsaid alasti detaile. Milla,kes,kuhu,kuidas jne

Küsi julgelt. Mind aitaks ka see tohutult, kuna ma siis teaksin paremini kuidas teda toetada ja mida talt küsida.
Vasta
#27
Küsi nüüd positiivne Smile
Vasta
#28
Ookeido

1) Millises koolis käib ohver?
Millise kallakuga, ma tahtsin tegelikult küsida.
Vasta
#29
(04-09-2017, 22:04 )positiivne Kirjutas: Ookeido

1) Millises koolis käib ohver?

Olgem täpsed. Tegemist siiski oletatava nn. ohvriga. Taolise inimese olemasolu pole mitte millegagi tõestatud. Ainult kaasfoorumlase väide, ei enamat...

Kergest uudishimust, kui vana too väidetav ohver ka on?
Siis võiks antud teemat ka edasi arendada, kui teemaalgatajal selleks veel tahtmist- julgust- südikust jätkub...

Kuigi ilmselt, kasutades politsei žargooni, lüüakse teemataja siin päris kindlasti- kiiresti "lõhki".
Vasta
#30
Kes lööb?
Vasta
#31
(04-09-2017, 22:31 )Härra võrratu Kirjutas: Kes lööb?

Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt peaks sellega iga analüütiliselt- loogiliselt mõtlev kaasfoorumlane hakkama saama!
PS: Võiks kasutada ka terminit "läheb lõhki"!
Vasta
#32
No aga mustkuu?
Vasta
#33
(04-09-2017, 22:44 )Härra võrratu Kirjutas: No aga mustkuu?

Kellegi väidetava ohvri kasutajanimi, ei enamat! Kui selline inimene üldse reaalselt eksisteerib. Kaheldav.
Vasta
#34
Mina usun sind mustkuu. Ära anna alla!
Vasta
#35
(04-09-2017, 23:36 )Härra võrratu Kirjutas: Mina usun sind mustkuu. Ära anna alla!

Kui "mustkuu" taoline persoon ka tegelikkuses peaks eksisteerima, viitab kasutaja atlantic456 edastatud lünklik info, et suure tõenäosusega on tegemist paranoidse skisofreeniaga! Muideks, intelligentsust skisofreenia märgatavalt ei mõjuta...

PS. Inimene kas usub, arvab või teab! Uskuda on kõige lihtsam...

Vasta
#36
(04-09-2017, 23:48 )cambodia Kirjutas:
(04-09-2017, 23:36 )Härra võrratu Kirjutas: Mina usun sind mustkuu. Ära anna alla!

Kui "mustkuu" taoline persoon ka tegelikkuses peaks eksisteerima, viitab kasutaja atlantic456 edastatud lünklik info, et suure tõenäosusega on tegemist paranoidse skisofreeniaga! Muideks, intelligentsust skisofreenia märgatavalt ei mõjuta...

PS. Inimene kas usub, arvab või teab! Uskuda on kõige lihtsam...

Sinu arvamus ei loe. Smile

Vasta
#37
(04-09-2017, 23:59 )Härra võrratu Kirjutas:
(04-09-2017, 23:48 )cambodia Kirjutas:
(04-09-2017, 23:36 )Härra võrratu Kirjutas: Mina usun sind mustkuu. Ära anna alla!

Kui "mustkuu" taoline persoon ka tegelikkuses peaks eksisteerima, viitab kasutaja atlantic456 edastatud lünklik info, et suure tõenäosusega on tegemist paranoidse skisofreeniaga! Muideks, intelligentsust skisofreenia märgatavalt ei mõjuta...

PS. Inimene kas usub, arvab või teab! Uskuda on kõige lihtsam...

Sinu arvamus ei loe. Smile

Täpselt naelapea pihta! Ei loe sinu usk, minu arvamus vaid objektiivne teadmine, et antud juhul võib suuresti olla tegemist paranoidse skisofreeniaga.
Info on lihtsasti kontrollitav, kui võtad vaevaks tolle haiguse sümptomite kohta midagi erialast lugeda...
Vasta
#38
Kuigi ma olen cambodia kahtlustusega päri, ei usu ma reaalselt selle olemasolu.vähemalt, mitte kuni tõendatud. Paraku siinkohal oleks kasu, kui ta suudaks mingitki pakutud abinõu kaaluma. Hea, et sain ta parawebi kirjutama kutsuda. Sest olen pakkunud talle ka enda psühholoogiga nõustamist, millest ta keeldub, kuna sel juhul oleks tegu erakliinikuga.

Lünklik info seetõttu, et Laura 15 aastane ja ma tutvusin temaga hiljuti, kuu aega tagasi. Kogu infot ei pruugigi ta minuga jagada. Ma loodan, et siin ta siiski on võimeline rohkem rääkima ja ehk abi saama.
Üheks huvitavaks asjaoluks on ka see, et isikuga on järjest vähem inimesi hakanud suhtlema.

Edit: kunstikallakuga
Vasta
#39
Tal on oma poiss, peika, lähedane sõber selles "rühmituses"?
Vasta
#40

Tema sõnutsi on rühmituses andreas, kes on tema sõber.
Vasta
#41
Alustada tuleks siis sellest andreasest,veendumaks et tegu pole luuludega lasta mõnel sõbral jälgida kui rühmitus ohvrile järgi tuleb,auto numbrid kirja.Kui asi reaalne oleks kirjelduse põhjal tegu nagu mingiks sektiks maskeerunud pedofiilide rühmaga,pole ime Eesti pidi ju meedias väljaöeldu põhjal olema pervertide paradiis.
Vasta
#42
Kas ta kardab seda Andreast kaotada väga?
Vasta
#43
Cambodia väited on arukad. Tema pakutud listi võiks vist veel täiendada:

7. Mõnede inimeste emotsionaalne ülitundlikkus
Tean naisterahvast, kes ei julge telefonimüüjatele ära öelda ning on kokku ostnud hulgaliselt mõttetuid asju ja ajakirjade tellimusi. Tema sõbrannad on lootuse kaotanud, sest nõuanded kõne koheselt lõpetada pole mingeid tulemusi andnud. Midagi teha ei saa, sest tegemist on täiskasvanud inimesega ja telefonimüüjate tegevuses pole midagi illegaalset. Inimene ise vastab kõigile küsimustele ja lubab osta. Ning pärast on ahastuses, et miks teda niimoodi kiusatakse. Loomulikult helistatakse niivõrd heale kliendile müüjate poolt ikka ja jälle uuesti.

8. Suur vajadus müstika järele
Iga nurga peal võib kohata mõnda sekti, nõida, ravitsejat, selgeltnägijat. Taevast ei ole nad kukkunud. Pakkumise tekitab nõudlus. Ning paljudel inimestel on suur-suur vajadus, et eksisteeriks mingi teine maailm kus asjad juhtuvad iseenesest ja ei pea pingutama, õppima ega treenima. Parem olla ohver müstilises maailmas kui mittekeegi karmis kapitalistlikus ühiskonnas?

Ma ei taha nüüd öelda, et müstilisi olendeid või müstilist manipuleerimist ei eksisteeri. Aga kas sina läheksid uuesti liivakasti mängima, et lastele oma osavust näidata? Kui keegi omandab maagilised supervõimed, siis miks peaks teda enam huvitama pisikeste lihtinimestega sehkendamine? Eriti selliste inimestega manipuleerimine, kes ei liiguta tegelikke rahasid ega oma mõjuvõimu. Nõrgemate ründamine näitab just eelkõige ründaja enese hädisust. Et misasja? Oled vägev seestaja deemon ning käid põhikooli juures ohverid otsimas? Milleks seestada pankureid ja ärimehi kui teismelistelt saab paar eurot toiduraha välja pressida. Way to go, deemon! Siit paistavad tavaliste moosivaraste kõrvad.

Tahaks loota, et teema on siin välja pakutud foorumlastele ajude teritamiseks ja et keegi ei ole reaalselt ohus. Tegeliku füüsilise väljapressimise korral tuleks see politsei või lapsevanemate kaasabil koheselt lõpetada, sest sellised asjad lähevad kiiresti hullemaks kui ohver abi ei otsi.
Vasta
#44
Noh kui saaks pildigi natuke selgemaks, ehk taustinfot, oleks alguseks hea Smile
Vasta
#45
Tean kahte nn patoloogilist valetajat või kuda see termin oligi.Valetavad koguaeg kõige ulmelisemaid asju kokku ja tõsimeeli ise usuvad mis räägivad.Nagu suust tulev fantaasia salvestuks ajus reaalse mälestusena.
Pubekatel on tihti ropp tähelepanuvajadus,osadel neiudel(ja ka meessoost isikutel) on konstante janu ¨draama¨järele.Kui probleemi pole elus siis tuleb tekitada...Emotsioonide orjuses tiksuvad tegelased.
Ehk sel neiul on nende ülaltoodud kombinatsioon?
Ma siin niisama spekuleerin igavusest..
Vasta
#46
(05-09-2017, 11:48 )positiivne Kirjutas: Kas ta kardab seda Andreast kaotada väga?

Ta isegi kardab kaotada minuga suhtluskontakti.

(05-09-2017, 12:52 )positiivne Kirjutas: Noh kui saaks pildigi natuke selgemaks, ehk taustinfot, oleks alguseks hea Smile

Tekkis endal küsimus: taustainfot mille või kelle kohta?
Vasta
#47
Oh seda üleolevat vanainimese "küpsust". Smile See oli Malandro postitusele vastuseks mõeldud.
Tüdruk ei taha lahti lasta mitte kellestki, kes tal hetkel "käes" on...
Vasta
#48
(05-09-2017, 11:52 )Metal Jänku Kirjutas: Cambodia väited on arukad. Tema pakutud listi võiks vist veel täiendada:

7. Mõnede inimeste emotsionaalne ülitundlikkus
Tean naisterahvast, kes ei julge telefonimüüjatele ära öelda ning on kokku ostnud hulgaliselt mõttetuid asju ja ajakirjade tellimusi. Tema sõbrannad on lootuse kaotanud, sest nõuanded kõne koheselt lõpetada pole mingeid tulemusi andnud. Midagi teha ei saa, sest tegemist on täiskasvanud inimesega ja telefonimüüjate tegevuses pole midagi illegaalset. Inimene ise vastab kõigile küsimustele ja lubab osta. Ning pärast on ahastuses, et miks teda niimoodi kiusatakse. Loomulikult helistatakse niivõrd heale kliendile müüjate poolt ikka ja jälle uuesti.

8. Suur vajadus müstika järele
Iga nurga peal võib kohata mõnda sekti, nõida, ravitsejat, selgeltnägijat. Taevast ei ole nad kukkunud. Pakkumise tekitab nõudlus. Ning paljudel inimestel on suur-suur vajadus, et eksisteeriks mingi teine maailm kus asjad juhtuvad iseenesest ja ei pea pingutama, õppima ega treenima. Parem olla ohver müstilises maailmas kui mittekeegi karmis kapitalistlikus ühiskonnas?

Ma ei taha nüüd öelda, et müstilisi olendeid või müstilist manipuleerimist ei eksisteeri. Aga kas sina läheksid uuesti liivakasti mängima, et lastele oma osavust näidata? Kui keegi omandab maagilised supervõimed, siis miks peaks teda enam huvitama pisikeste lihtinimestega sehkendamine? Eriti selliste inimestega manipuleerimine, kes ei liiguta tegelikke rahasid ega oma mõjuvõimu. Nõrgemate ründamine näitab just eelkõige ründaja enese hädisust. Et misasja? Oled vägev seestaja deemon ning käid põhikooli juures ohverid otsimas? Milleks seestada pankureid ja ärimehi kui teismelistelt saab paar eurot toiduraha välja pressida. Way to go, deemon! Siit paistavad tavaliste moosivaraste kõrvad.

Tahaks loota, et teema on siin välja pakutud foorumlastele ajude teritamiseks ja et keegi ei ole reaalselt ohus. Tegeliku füüsilise väljapressimise korral tuleks see politsei või lapsevanemate kaasabil koheselt lõpetada, sest sellised asjad lähevad kiiresti hullemaks kui ohver abi ei otsi.

Kaasfoorumlase väidetega täiesti nõus, toda nimekirja võiks veel kindlasti jätkata!
Kui eeldada, et etteantud info on õige (kui on!), siis ei välistaks kindlasti võimalust, et üheltpoolt tegu vaimse- füüsilise, kriminaalselt karistatava manipulatsiooniga, samas kui manipuleeritavaks isikuks vaimselt ebastabiilne
murdeealine alaealine. Kui siia lisada veel kerge annus psühhedeelseid- meeltesegadust tekitavaid aineid, ongi tulem käes!

Tolle noorukite grupi- jõugu üleloomulikud võimed välistaks ma ilmselgelt täielikult!

Muideks, arusaamatu, kuidas antud kooliõpilase vanemad (hooldajad, kool...) olukorrale reageerinud ei ole. Mitte midagi ei märka, aru ei saa...
Või kuidas on võimalik öösiti kusagil ringi jõlkuda, kellegi autosse ronida...halloo! Muidugi juhul, kui tegemist pole asotsiaalse- ükskõikse elemendiga...


Teemaalgatajale!
Kui kõik teed pidavat Rooma viima, siis sinu tee viib nüüd otsejoones ja kohe mõne ametliku instantsini. Teavitad tekkinud olukorrast. Esmaseks valikuks siis noorsoopolitsei, lastekaitse... Sealt läheb asi liikvele...

PS. Tuletaks siinkohal veel meelde tuntud tõe, et antud olukorras tõepäraste andmete avaldamata jätmine ametiisikutele on vaadeldav kuriteost mitteteatamisena ja on KRIMINAALKORRAS KARISTATAV!
Nii et, kui sa seda juttu siin ise välja ei nuputanud- hakka ennast liigutama.



Vasta
#49
Tema sõnades: " Ma sattusin peale, kui nad mingit rituaali tegid või midagi, nad olid seal ringis igatahes. Ma vist segasin neid, nad tulid küsima mu nime. Georg käis minuga samas koolis ja tema viis mind ainsana välja. Teised hakkasid siis pihta, kui andreas kovenist lahkus ja mind aitas. Mitmekesi tungiti kallale veidi pärast seda, eelnevalt oli harva või ma ei mäleta. Siis ei tulnud isegi selle peale et politseisse minna. Kestnud on see umbes kolm aastat,vb rohkem vb vähem"
Sain ka vastuse eelnevalt esitatud küsimusele. Laura vastas "Nad ütlesid, selle eest, mida ma tegin Georgile"


Minu seotus:
Kas oleks ehk mõtekam pöörduda politseisse, kuigi Laura seda ei soovi?
Ma ise kuulsin olukorrast kuu aega tagasi, kuid siis ei rääkinud ta midagi veel vägivallast. Sellekohaseid märkusi hakkasin saama alles kaks nädalat tagasi tema sõbrannalt. See oli esimene kord, kui ta ka käis politseis. Georg sai karistuseks 2 aastat vangistust. Laura sõnul paranes siis olukord veidi.

Teavitatud sai ka laura sunniviisilisest ära viimisest. Kui lauraaga teavitas et taga kõik korras, siis andsin märku sellst ka hädaabile. Kuid kas mentlust jätkati või lõpetati, ma ei tea.

Cambodia, ma pole veel siiamaani sinuga kordagi mitte nõustunud, kõik õige jutt.
Vasta
#50
Huvitav olekski teada kes tegeleb selliste sektide sooritatva terroriga siin Eestis või on siin kõik lubatud kui lugeda sellest pedofiilia teemast mida siin näiteks tuntud isikud on sooritanud politsei vaikimisel.
Menetluse jätkamise põhikriteeium lihtkodanike huvides on avalik huvi,selles mõttes on õige kirjutada sotsiaalmeedias või foorumites või pöörduda näiteks Kuuuurija või mõne ajalehe poole nn.suure kella külge panemine.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleem Muugal mrk123 19 9,948 22-08-2014, 15:20
Viimane postitus: mrk123
  mehhiko lahe probleem kirjutan123 0 1,742 05-08-2010, 19:28
Viimane postitus: kirjutan123

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat