Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõsine probleem rühmitusega.
#1
Tervist!

Mu sõbrannal on tekkinud tõsine probleem rühmitusega. Teda terroriseeritakse nii vaimselt, füüsiliselt kui ka paratasandil. Kõige hullem neist, seestamine või pidev valu tekitamine, kuni need inimesed saavad oma tahtmise.
Kuna isik ise kardab politseisse füüsiliste süüteode puhul minna, kartes eelkõige nende poolt pidevalt hirmutava seestamisega, tekkisid mul küsimused.

Kas inimene saab teist inimest seestada. Kui jah, siis kuidas sellest jagu saada?
Kui ei, siis mis on alternatiivid, mille vastu tuleks abinõusid otsida?

Paratasandil valu tekitamine? Kas selle vastu saab midagi ette võtta?

Mida varem vastus, seda kindlamini saan ka inimese suunata siia oma lugu rääkima ja abi otsima
Vasta
#2
Mingi põhjus või eesmärk või vähemalt mingi mõte ka on?
Vasta
#3
Kusjuures ei ole teada, mis on nende eesmärk.
Vasta
#4
See oleks üks huvitav lugu.
Vasta
#5
Mis rühmitusega täpsemalt tegu ja mis on nende tahtmine mida nad peale suruvad?
Vasta
#6
Nende eesmärk on saada oma valdusesse sõbranna RAHA. Andku kõik rühmitusle ja saabki piinadest lahti.
Mul ühel tuttaval oli sama jama, aga rühmitus oli teine.
Vasta
#7
Varem oli sel sõbrannal probleem mingisuguse kitsunega.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6261
Vasta
#8
(04-09-2017, 16:06 )TTT Kirjutas: Nende eesmärk on saada oma valdusesse sõbranna RAHA. Andku kõik rühmitusle ja saabki piinadest lahti.
Mul ühel tuttaval oli sama jama, aga rühmitus oli teine.
Mis su tuttav tegi siis?
Vasta
#9
Tuttav raha ei maksnud. Ta läks seestamise tõkestamisele (pean talt uurima kuidas see käis) ja sai lahti ilma raha välja käimata.
Ma helstan ja küsin kuidas see käis.
Vasta
#10
Aga füüsiline pool,et mismoodi ?
Vasta
#11
Helistasin. Nii nagu kartsin, ei olnud tema rühmitus kitsune, sellega oli asi lihtsam.
Teema autori rühmitus on kitsune ilmselt, neid saab kas ära osta või veel võimsama oma kitsuse vaimuga purustada. Aga see temaatika on siit minu arvates läbi jooksnud.
Kes teab täpsemalt?
Vasta
#12
(04-09-2017, 16:12 )Nofretete Kirjutas: Varem oli sel sõbrannal probleem mingisuguse kitsunega.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6261

Teise inimesega oli tegu. Ja siis oli hoopis minu uudishimu. Olin siis noor.
■■■■
Teemasse tagasi.

Kutsuvad need inimesed end koveniks. Nende tegutsemine paistab toimuvat mustamäel.

Viimasel ajal räägivad sellest, et pettunud, et ta pole veel enesetappu teinud.

Suruvad peale öösel kohtumisi. Nendel toimuvast see inimene ei ole nõus rääkima mulle.

Ma soovitasin tal pöörduda parawebi poole. Kardab.
Vasta
#13
Saa meist ka aru.

Kuidas see mustamägi paistab?
Kuidas raha saab kui enekas teha?
Kuidas sa tead kui ta ei räägi sulle?
Vasta
#14
Sõbra elukoht, kuna oleme kohtunud.
Ma ei tea nende eesmärki
Ta räägib ainult osaliselt, mitte kõike. Siit ka minu probleem. Kuna ma ei saa vastuseid, esitasin küsimused ainult asjade kohta, millest tema mulle rääkinu. Ja vastan ka ainult enda võimete kohaselt.

Ta tegi ka kasutaja mustkuu, mis ootab hetkel adminni kinnitust.

Saan teist väga hästi aru, kuna olen ise samas olukorras. Kui see saadud, ma loodan, et ta suudab teie küsimustele ka palju täpsemalt vastata ja ehk saada abi enda probleemile.
Vasta
#15
(04-09-2017, 12:52 )atlantic456 Kirjutas: Kas inimene saab teist inimest seestada. Kui jah, siis kuidas sellest jagu saada?
Kui ei, siis mis on alternatiivid, mille vastu tuleks abinõusid otsida?
Seestumise kohta palju kirjutatud. Seestamisest kuulen esimest korda.
Uurisin ja leidsin, et viimase 10 aastaga on jah hakatud täheldama mingit laadi sidumise ja deemonlike seestumise või siis vangistuse plahvatuslikku kasvu (eriti noorte seas)! Osade inimeste arvates toimub see
läbi televiisori, interneti, räpase muusika jms. Ehk siis osad tv kanalid on seestunud ja räpased ja see toob esile ka seestumise plahvatusliku kasvu!
Tuleb hoiduda niisuguseid kanaleid vaatamast, internetilehti lugemast ja vastumeelset muusikat kuulamast. Eriti hoida eemale nõmedatest rühmitustest.

Vasta
#16
Okidoki
Vasta
#17
See on haigete inimeste tüüpiline probleem Palun külastage teda, sealt saad abi.......Soovitan psühhiaatri juures ära käes. Abi saad sealt.
Vasta
#18
(04-09-2017, 18:44 )HUGOTH Kirjutas: See on haigete inimeste tüüpiline probleem Palun külastage teda, sealt saad abi.......Soovitan psühhiaatri juures ära käes. Abi saad sealt.

Ma kardan neid kes end normaalseteks peavad Smile

Vasta
#19
Veidi vastuseid.

Lasevad valida kas ta läheb nendega või seestavad teda.
Viivad autoga garaazidesse.
"otsivad midagi mu naha alt või seest"
Vasta
#20
(04-09-2017, 18:57 )atlantic456 Kirjutas: Veidi vastuseid.

Lasevad valida kas ta läheb nendega või seestavad teda.
Viivad autoga garaazidesse.
"otsivad midagi mu naha alt või seest"

Kas leidsid?

Vasta
#21
Saatan on detailides. Otsused teeb inime, Suure Tundmatu osalus väljendub pisasjades. Nii et selle segase teema kohta peaks küsima detaile. Lihtsaid alasti detaile. Milla,kes,kuhu,kuidas jne
Vasta
#22
(04-09-2017, 19:42 )positiivne Kirjutas: Saatan on detailides. Otsused teeb inime, Suure Tundmatu osalus väljendub pisasjades. Nii et selle segase teema kohta peaks küsima detaile. Lihtsaid alasti detaile. Milla,kes,kuhu,kuidas jne

See oleks igav.

Vasta
#23
Kõige suurejoonelisemad ehitised on tehtud tavalistest kividest.
Vasta
#24
(04-09-2017, 20:18 )positiivne Kirjutas: Kõige suurejoonelisemad ehitised on tehtud tavalistest kividest.

Düüd, keegi ei kahtlegi ju.

Vasta
#25
(04-09-2017, 18:57 )atlantic456 Kirjutas: Veidi vastuseid.

Lasevad valida kas ta läheb nendega või seestavad teda.
Viivad autoga garaazidesse.
"otsivad midagi mu naha alt või seest"

Mõned variandid, vabal valikul:

1. Ajad konkreetselt möla ja ootad põnevusega foorumlaste reageeringut!
2. Kui on olemas, füüsilise maailma piiridesse jääv tõendusmaterjal- faktid (sms, tunnistaja(d), näoraamatus-...kajastuvad sõnumid- ävardused...jms.), joonelt politseisse avaldust kirjutama- tõendusmaterjal näppu...
Seda enam, et tegemist ilmselgelt noorte või suisa alaealiste tegelastega...
Tsirkus kuubis lõpetatakse kohe ära!
3. Soovituslikult mitte tarbida alkoholi, narkot...muud sodi, korralikult ennast välja puhata, loobuda õudust- hirmu tekitavatest TV saadetest- filmidest!
4. Mitte otsida abi ebamäärastelt tegelastelt- "esoteerikutelt", kes kõik korda lubavad ajada... inimene lüpstakse teadlikult rahast tühjaks, ei enamat.
5. Neuropsühholoogi vastuvõtt:
neuropsühholoogilisi uuringuid neurodegeneratiivsete haiguste diagnoosimisel,
meeleoluhäirete differentsiaaldiagnostikat,
meeleoluhäirete nõustamist erinevate neuroloogiliste haiguste korral.
Neuropsühholoogi vastuvõtud toimuvad Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tn üksuses. Info telefonil 666 1900
6. Psühhiaatriakliinik- Regionaalhaigla psühhiaatriakliinik on Eesti suurim psühhiaatrilist abi andev raviasutus. Kliiniku moodustavad statsionaar üheksa osakonnaga ja psühhiaatriapolikliinik, mille koosseisu kuulub ka vaimse tervise uurimise kabinet.
Registratuuri nr 617 2623 või 617 2644

Jõudu tööle!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Probleem Muugal mrk123 19 9,950 22-08-2014, 15:20
Viimane postitus: mrk123
  mehhiko lahe probleem kirjutan123 0 1,742 05-08-2010, 19:28
Viimane postitus: kirjutan123

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat