Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must vari inimese küljel
#1
Minuga juhtus umbes 10 minutit tagasi veider asi. Mõtlen, et mis see oli ja miks ma seda nägin. Mitte kunagi varem ma pole näinud oma silmadega sellist asja ja mitte kellegi küljes.
Seisin õues ja mööda jalutas vanem naisterahvas, kellel paremal pool küljel oli must vari. See must vari oli veerand inimese kujuline. Et siis mitte täielik, vaid veerand. Arvasin, et mu silmad petavad, on udused ehk. Vaatasin korraks põõsaid, puid, aga need olid küll samasugused ja ilma varjuta. Vaatasin uuesti seda naist ja must vari oli ikka olemas. Mida see nüüd tähendama peaks? Näen hallukaid? Mingid võimed võimenduvad? Kui nägin õigesti, siis see must vari naise küljel võis ilmselt olla ta lähedane surnud inimene? Mida ma selliste nähtustega peale peaks hakkama?
Vasta
#2
(21-05-2017, 21:49 )Triinu83 Kirjutas: Minuga juhtus umbes 10 minutit tagasi veider asi. Mõtlen, et mis see oli ja miks ma seda nägin. Mitte kunagi varem ma pole näinud oma silmadega sellist asja ja mitte kellegi küljes.
Seisin õues ja mööda jalutas vanem naisterahvas, kellel paremal pool küljel oli must vari. See must vari oli veerand inimese kujuline. Et siis mitte täielik, vaid veerand. Arvasin, et mu silmad petavad, on udused ehk. Vaatasin korraks põõsaid, puid, aga need olid küll samasugused ja ilma varjuta. Vaatasin uuesti seda naist ja must vari oli ikka olemas. Mida see nüüd tähendama peaks? Näen hallukaid? Mingid võimed võimenduvad? Kui nägin õigesti, siis see must vari naise küljel võis ilmselt olla ta lähedane surnud inimene? Mida ma selliste nähtustega peale peaks hakkama?
Foto tuleb teha!

Vasta
#3
Olin väljas vaid mõne minuti ja sellepärast ei võtnud telefoni kaasa. Oleks kaasas olnud, siis vaevalt, et ma oleksin võõrast inimest hakanud pildistama. Kas üldse oleks pildile see must kogu jäänudki, see jääb nüüd muidugi teadmata.
Vasta
#4
Olen ka sellist asja näinud. Kuid bussiaknast. Ja seega ilmselt lühiajalisem, hiljem "üle vaadata" ei olnud võimalust. Naine ise kusjuures vaatas selle varju poole just siis kui neid nägin.
Tõlgendan seda nii, et lihtsalt "vahest näen", või et "ma ei näe, vaid mulle näidatakse". Tõlgendasin murekoormana, valukehana, aga seda mitte kuigi kindlalt.
Vasta
#5
Mul endal tekkis selline mõte, et see naine on ehk lesk ja tema kõrval on siit ilmast lahkunud mees. Valu on äkki veel värske ja pole veel lahti lasknud või on mees truuks kõrvale jäänud. Miks aga mina seda nägin, jääb ikkagi arusaamatuks. Korra mul tekkis tegelikult selline tunne, et peaks talle järele jooksma ja aitama kuidagi. Reaalselt võttes ei tundunud see siiski mõistlik idee.
Vasta
#6
See vari on olemas igal Inimesel.Minul on neid terve Armaada voitlejaid,kelle moraalne juht on Surm ise ja teate miks,ta on mulle venna eest.Aga inimese enda varjuga ,tegime kokkuleppe,et toimida uhtselt ,mitte teineteise vastu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,508 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Tume vari TrueOrFate- 64 23,947 01-05-2013, 22:13
Viimane postitus: Elupai
  Surnud inimese vaim . gragmetohell 0 2,467 21-09-2009, 18:54
Viimane postitus: gragmetohell
  Esimene juhtum minu elus - must vari? Helen 15 7,945 20-01-2008, 10:55
Viimane postitus: Helen
  Udune vari devil112 5 3,121 09-11-2007, 17:08
Viimane postitus: Helkuu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat