Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõde vähist
Autor Sõnum
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
27-05-2017 09:04
Postitus: #26
RE: Tõde vähist
48 tundi kõik episoodid tasuta vaadatavad:

https://go2.thetruthaboutcancer.com/agq-...0994110721

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
isemaag
Vana kala

Postitusi: 671
Liitunud: Apr 2013
01-06-2017 20:11
Postitus: #27
RE: Tõde vähist
(26-05-2017 16:54 )Chaos Kirjutas:  Isemaagi arvates on vist maailm hukka läinud ja haigusi kirjutavad riigikoolid ise juurde Shock. Vanasti oli ikke elukene lihtne, siis kui igasugu maagikesed ei osanud veel haigusi diagnoosida. Ei olnud vähki ega suhkruhaigust, rääkimata insultidest, oli ainult raugastumine ja pahad vaimud.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,
Pahad vaimud alati on olemas olnud, olid, on ja jäävad, ülemaailmne ehitusprojekt näeb nii ette. Vanasti ei olnud vitamiine, ei olnud tarku aparaate millega neid avastada, ei olnud teaduslikku toitumist ja paljusid muid leiutisi, aga näe vähki kaa polnud, kui oli siis ainult sõgeusklike kristlaste hulgas. Muidex see viimane on ka praegu sedapsi, väga usklikus peres kindlasti keegi põeb vähki, täiesti ise korduvalt nähtud. Eks pahad vaimud samuti taha elada, varem nad aeti inimeste seest seakarja sisse, Kristus ise olevat nii teinud, kuid viimasemal aal on sigu väga väheks jäänud, seagripp laastas hullupööra. Nüüd pahadest vaimudest vabanemiseks on 2 valikut, kas hakata teaduslikult toetama:
A. Kitsekasvatust
B. Lambakasvatust

Seda lugege nii nagu lugesid revolutsionäärid, ridade vahelt .
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
seenetoorik
Vana kala

Postitusi: 374
Liitunud: Apr 2016
20-06-2017 23:29
Postitus: #28
RE: Tõde vähist
(22-05-2017 06:18 )Ken Kirjutas:  Hetkel siiski paistad ärplemise moodi välja. Oleksid sa teadnud, mida suures koguses C-vitamiin inimesele teeb, oleksid sa sellest ka kirjutanud sama pikalt ja põhjalikult nagu laialdasemalt kasutamiseks mõeldud soolalahusest tegid. Vaevalt et sa seda linki üldse avasidki, kust see tsitaat võetud sai ja seda edulgu vähist lugesid.

Kallis guugeldusvõimetu isik, kui sa viitsiks googlisse vaid paar sõna kirjutada, leiaksid sa selle kohta ilma mingi tuhnimiseta küllaldalselt infot.

C-vitamiini soovituslik päevane doos on 2g suu kaudu manustatult. Selle ületamisel algavad kõhuvalid, krambid, kõhulahtisus, peavalud, iiveldus jne.

Seda suu kaudu üle 2g manustamisel. Meil siin rääkis keegi geenius 50 - saja grammi SÜSTIMISEST!

C-vitamiin on hape, aga tead, mida ma ikka seletan, see tähendab ärplen. Sina ole palun lahke ning mine ja süsti endale seda. Kindlasti mitte vähem kui 50-100g. Olen kindel, et selle sammuga vabastad maailma ühest ülekasvanud vähirakust...

Ja enne seda süsti ära arste külasta. Pole vaja Haigekassa raha sinu peale kulutada. Ise tead paremini, mida teed...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Saidil

Vana kala

Postitusi: 611
Liitunud: Sep 2013
21-06-2017 13:26
Postitus: #29
RE: Tõde vähist
https://doctorjaan5.wordpress.com/2013/0...votta-v-2/

Osundan;
Doosi määramine
Dr Cathcart arendas välja meetodi määrata kui palju isikul on vaja C-vitamiini. Nimetas seda jämesoole tolerantsi (allpool lühendatud JT) määramine. See põhineb asjaolul et kui keha on küllastatud, siis askorbiinhappe väljub verest jämesoolesse ja tekkitab kerget ärritust (mis ei ole kahjulik). Ta rõhutas et askorbiinhappe on ainus soovitav C-vitamiini variant (on ka olemas askorbaadid) – on efektiivsem ja testimine töötab hästi ainult sellega.
Cathcart soovitas järgmist protseduuri JT määramiseks
Kasutada Askorbiinhappe o,5 või 1 grammilised tablettid.

Võtta 1 grammi iga tund terve päev.
Siis kui tekkib ebamugav tunne kõhus või kõhulahtisus on jämesoole tolerantsi doos saavutatud.
Peale seda võtta 10-20% vähem päevas kui tolerantsi doos. Kui näiteks tekkis reaktsioon 10 grammi puhul, võtta 8-9 grammi. Põhimõtte on, et doos oleks nii kõrge kui võimalik ilma et ärritaks kõhtu. Kas 10 või 20% vähem kui ärritatav doos saab ainult individuaalselt määrata kogemusega kuna see on natuke erinev.
TÄHTIS: Siis kui doos on määratud, pole vaja võtta iga tund, vaid saab jagada seda kolmeks või neljaks korraks, näiteks 3 grammi korraga kolm korda päevas kui on vaja 9 grammi.
Haiguse puhul leidis Cathcart JT määramise alusel tuhandite haigete juures, et JT doos võib olla 20-200 grammi või isegi rohkem. Selleks et testida võib olla vaja võtta 2 grammi korraga kuni reaktsioon tekkib. Kui isegi kümne 2 grammi sissevõttu peale päeva jooksul ei tekki reaktsioon, soovitas Cathcart järgmisel päeval võtta 2 grammi igal poolel tunnil. Soovitas alustada sellega nii pea kui esimesed haiguse sümptomid annavad ennast tunda. Külmetuse puhul leidis Cathcart et JT võis olla 25-50 grammi. Grippi puhul võis JT olla 50-200 grammi.
Kui on ägedad haiguse sümptomid – külmavärinad ja kõrge palavik soovitas ta võtta 3-4 grammi iga 20 minut kuni JT on saavutatud ja siis jätkata natuke madalama doosiga iga päev kuni tekkivad kõhu sümptoomid mis tähendavad et C-vitamiini vajadus on vähenemas, ja sellega keha tervenemas. Siis vähendada päeva doosi 1-2 grammi võrra nii et doos on kogu aeg JT ligidal.
Cathcarti kogemus, mis põhines üle 20.000 haigusjuhtumistel, oli, et nii pea kui inimene saavutab tolerants doosi, siis vähenevad ja tavaliselt isegi kaovad sümptomid – ütles et alati dramaatiline paranemine toimus siis ja kui alalhoitakse JT lähedast doosi siis, võib haige tunda ennest terve.
TÄHTIS: kui katkestakse C-vitamiini võtmist tulevad aga sümptomid alguses tagasi – on vaja võtta JT-lähedast doosi iga päev kuni keha on haiguse elimineerinud ja sellega JT väheneb.
Teised uurijad on teatanud samad kogemused nii dooside kui viiruse haiguste ära ravimiste kohta kui Cathcart, vaadake Dr Thomas Levy raamatud, mis sisaldab 1200 teaduslikud viited (Levy, T.E. 2002).
Cathcart, Klenner ja teised uurijad on ka leidnud et kõrged doosid võivad ära ravida bakteriaalsed infektsioonid (vaadake nimetatud Levy raamat).
Rohkem selle kohta leiate Cathcarti arikklis: Vitamin C titrating..
(selle postituse viimane muutmine: 21-06-2017 13:28 Aadu66.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
21-06-2017 14:00
Postitus: #30
RE: Tõde vähist
Minu esimene vaimne õpetaja armastas ütelda niiviisi: "Sinul on õigus, ka sinul on õigus ja sinul on ka õigus - olenemata teie väitest, et pall on kandiline. Kuid kõige tähtsam on see, et see on sinu arvamus ja iga inimese arvamus on ainulaadne, usutav ning aktsepteeritav. Kõike tuleb loomingus aktsepteerida, siis saame teadlikuks. Ja seni, kui rõhud oma egomatriitse üldsuse meeltele, tuleb seda veel kaua õppida ja kogeda, miks oled sa minu juurde, seda õppima ja otsima tulnud, millest pole sul aimugi."
Esoteerilistes kirjades (Maa muutused. Rajajate sõnumid) üteldakse, et kõik haigused on üks ja seesama, ainult meie meditsiin on pannud neile erinevad nimed. (Mul on see kanaldusteos ca 72 lk. olemas. Kes soovib, siis saadan. Keegi pakkus siin saidil toda raha eest!? Arvan, et kõrgema teadvuse teadmised on kogu inimkonnale ja tasuta, sest need on hariva eesmärgiga teadlikkuse tõstmisel).
Vähk - üks kõige keerulisem haigus ja kui inimene terve elu õelutseb, vihastab ei armasta ega aita kaasvaimu ja iga hinnaga soovib teisele ära teha, siis ongi tagajärjeks antud teema pealkiri, sest igasugune kaastunne puudub.
Raamatus: Maailm ilma vähita. http://www.aigarsade.com/Maailm_ilma_v2hita.pdf , ütleb üks doktor: "Inimesele on raske mõista negatiivset suhet, milles mitte miski või millegi puudumine võib põhjustada tagajärje."
Tegelen hetkel ühe nimetatud haigusega, rusikasuuruse kasvajaga rinnas, mille kohta lausus raviarst kohe: "Kuus korda saad keemiaravi, seejärel rind maha! Juuksed langevad ka maha, ära pabista, kasvavad tagasi!" Äh, nii lihtsalt see käibki, läbi meie suure arstiteaduse!
Kuu aja jooksul on saadud kollet bioenergeetiliselt vähendada ainult kahe cm jagu. Tema energeetiline väli oli väga madal, täis depressiooni, mis sai vaimolendite kaasabil taastatud ja haigused saavadki alguse just siis, kui energeetiline väli on nõrk ja kui see saab tervistatud, tuleb füüsiline keha järgi. Ainult sellisel juhul, kui muudad oma suhtumist ümbritsevasse. Nädala pärast skaneerisin tema välja, mis oli kolinaga kukkunud. Küsisin seansisaaja käest, kuidas tal suhe kaaskondlastega on, ja kas oled saanud nädala jooksul sõimata või ise oled niiviisi käitunud? Tema väitel ei saa ta läbi ei oma vennaga, õega... . Rohkem ei olnudki vaja mulle teada, miks haigus väga visa on. Kui ta ei armasta, ega austa juba oma ligimesi, siis võõrad ei kuulu üldse tema headesse mõtetesse. Kahju.
Ütlesin siis, mis võib antud olukorra põhjuseks olla. Mind vaadati sellise nõelava pilguga, et paha hakkas aga ta ei sajatanud minu suunas õnneks midagi, tema ju tahab terveks saada.
Fakt on see, kui inimene on elanud pea terve elu kurjuses, siis ei suuda keegi seda temas muuta, kui ainult tema ise. Tema ise ongi oma hinge ja tervise tempel. Huvitav, millise õlekõrre ta valib? Kas tõesti on raske endale andeks anda ja ka teistele jne? Või millist haigust veel inimkonnale vaja oleks, et ennast positiivsemaks saaks muuta?

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
22-06-2017 08:19
Postitus: #31
RE: Tõde vähist
(20-06-2017 23:29 )seenetoorik Kirjutas:  Kallis guugeldusvõimetu isik, kui sa viitsiks googlisse vaid paar sõna kirjutada, leiaksid sa selle kohta ilma mingi tuhnimiseta küllaldalselt infot.

C-vitamiini soovituslik päevane doos on 2g suu kaudu manustatult. Selle ületamisel algavad kõhuvalid, krambid, kõhulahtisus, peavalud, iiveldus jne.

Seda suu kaudu üle 2g manustamisel. Meil siin rääkis keegi geenius 50 - saja grammi SÜSTIMISEST!

C-vitamiin on hape, aga tead, mida ma ikka seletan, see tähendab ärplen. Sina ole palun lahke ning mine ja süsti endale seda. Kindlasti mitte vähem kui 50-100g. Olen kindel, et selle sammuga vabastad maailma ühest ülekasvanud vähirakust...

Ja enne seda süsti ära arste külasta. Pole vaja Haigekassa raha sinu peale kulutada. Ise tead paremini, mida teed...


Googeldada võid sa ju osata aga lingi taha sa ikka pole vaevunud vaatama. Sealt oleksid aga juba teada saanud seda:
"Videos räägitakse ka liposomaalsest C-vitamiinist, mis on hea alternatiiv C-vitamiini tilgutile, sest C-vitamiin on kapseldatud rasvaga. See võimaldab seedetrakti vältida ja C-vitamiinil kohe rakku imenduda, sest liposomaalne rasv C-vitamiini molekuli ümber on samalaadne inimese rakukesta ehitusele ja seetõttu on C-vitamiini omastamine kuni 80% efektiivne. Näiteks 5 grammi liposomaalset C-vitamiini on võrdväärne 50 grammi C-vitamiini tilgutile."

Kui sind teema ka huvitunuks, oleksid võinud leida hoopis miagi sellist:
https://lennukad.blogspot.com.ee/2014/07...d.html?m=1
http://vitamiiniabc.blogspot.com.ee/sear...tamiin?m=1
Näide:
"Magneesium askorbaat, c vitamiini soolana, kehas toimetab pehmelt, ei ärrita siseorganeid, erinevalt happe vormis olevast ehk askorbiinhape."

Tegelikult ei olegi küsimus selles, kui hästi keegi googeldab. Mis viib inimest rohkem edasi, kas oma niigi kivistunud teadmistele/ arusaamadele/ veendumustele/ uskumustele kinnituse otsimine, või uurida/ otsida/ avastada ka teisi võimalusi?

Nõustun Teloslasega, et kõik haigused saavad siiski alguse kahe kõrva vahelt ja sellega saab ainult igaüks ise tegeleda.
On ka targemate poolt välja öeldud, et isegi juhuslikud vigastused/ õnnetused/ traumad saavad ikkagi sealt alguse, meie valikutest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ebamugav tõde - kliimamuutused luubi all Celtic 20 6,429 11-06-2008 10:17
Viimane postitus: elis

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog