Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energeetiline puhastamine kodus
#1
Olen kuulnud, et kui kolitakse uude kohta "puhastatakse" elamine küünlaga ära s.t käiakse põleva küünlaga mööda seinaääri.
Küsimus on, et kas niisama lihtsalt see käibki või peaskin veel midagi tegema/teadma?
Vasta
#2
Olen kuulnud, et mitte ei ole vaja niivõrd seinaääripidi käia, vaid just nurkadest. Sinna pidi lihtsalt halb energia kogunema. Justnagu sopistuskoht. Ka olla valget värvi küünal soovitatav.

Peale küünla olen kuulnud ka sibulat kasutavat. Paned pooleks lõigatud sibulad igasse tuppa ööks. Hommikul korjad ära- kuid ei tohtivat käega kontakti saavutada. Kilekotiga on hea korjata (no nagu koerajunne korjatakseSmile). Sibul pidavat halba energiat ära imendama.
Igatahes, nii räägitakse...

Peale selle aitab ka positiivsete mõtete mõtlemine. Kodu tervitamine uksest sisse tulles. Ära minnes "head aega" soovimine. Iga maja eest hoolitseb ju majavaim, temagi tahab end hästi tundaSmile
Vasta
#3
Uue kodu loomiseks kasuta feng shui kodusisustamise tarkusi!
Olen ise kasutanud - ja toimib!
Vasta
#4
Selline raamat nagu "Kodu hingele"- Denise Linn on ka igati huvitav lugemine.
Vasta
#5
Tänud Smile
Vasta
#6
Kasuta parem viirukeid, süüta igas toanurgas üks. Minul on aidanud paremini, kui küünlad.
Vasta
#7
Mina kasutan kellukat, soola, kadakat, salveid ja tuld. Peale puhastamist, palud ka soojust, valgust ja kaitset.
Vasta
#8
(15-07-2011, 08:07 )DeWinter Kirjutas: Peale puhastamist, palud ka soojust, valgust ja kaitset.

Kellelt?

Vasta
#9
To Kapten: Allikalt, Jumalalt, Universumilt või kuidas Te seda ise nimetate.
Vasta
#10
Soojust tasub esmajoones siiski ahjult paluda, valguse saamiseks on kah erinevaid võimalusi, tavaliselt lambipirni, kuid miks mitte ka küünlaleegi näol. Ja kaitset pakuvad väga erinevad vahendid, alustades metalluksest ja lõpetades kondoomiga...
Vasta
#11
Tervendaja-Volli käis millalgi minu lähedal, naabriproua maja negatiivsest energiast puhastamas... Maja oli korralikult soojaks köetud tema tulekuks. Volli tegevusest muutusid toad üsna jahedaks (muidugi ei hoitud uksi ega aknaid sel ajal lahti!), ära minnes oli muiates öelnud - "Hakka aga jälle ahju kütma..."
(Kirjutasin ka teemas http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2254 postitus #2)
Vasta
#12
(18-07-2011, 12:13 )Celtic Kirjutas: Soojust tasub esmajoones siiski ahjult paluda, valguse saamiseks on kah erinevaid võimalusi, tavaliselt lambipirni, kuid miks mitte ka küünlaleegi näol. Ja kaitset pakuvad väga erinevad vahendid, alustades metalluksest ja lõpetades kondoomiga...

Päike annab soojust ja valgust.. Laugh. Minu meelest ei ole suurt mõtet midagi ära koristada ja jääda siis ootama, et uuesti mustkaks läheks..
Vasta
#13
ma tunnetan kuidas kodus on halb surmaenergija..hirm koguaeg..ja kuulen asju.nagu keegi jälgiks mind.
Vasta
#14
Olen erinevaid protseduure näinud ja oma mõttes leidnud, et kõige tähtsam on oma enese usk ja soov ebameeldivast vabanemiseks. Kõik ülejäänu, nii rituaalid kui abivahendid on vaid abivahendid.
Näiteks kodu puhastamine (vaid üks paljudest): Reeglina toimib puhastamine, halvast energiast vabanemine vastupäeva, kellaosutile vastupidi ja puhta energiaga laadimine päripäeva, kellaosuti suunas. Alustad suvalisest toast (ruumist) ja jätad ukse lahti. Puhastamiseks kõnnid kas põleva küünla (või muu abivahendiga) vastupäeva, jätmata vahele ühtki varjatumatki nurka ja sulged ukse. Kordad protseduuri igas ruumis (pea meeles- viimane ruum peab olema selline kus halb saab minna kas uksest või aknast välja). Asi tehtud, siis kordad protseduuri positiivse energiaga laadimiseks, kuid seekord päripäeva. Suureks abiks on ka vastavad mantrad, nii halva peletamiseks kui hea ligi meelitamiseks. Minu nägemust mööda on asi niivõrd individuaalne, et kindlat juhist anda ei saa. Seda peab ise tunnetama.
Vasta
#15
aitäh..niikui mul vaba hetk ehk päev katsetan.olen kuulnud jh seda küünalde teemat.kahjuks mul niivõrd suur maja..selline nagu vanal ajal ikka ehitati..et palju käimist selle küünlaga.enda toas on kuidagi kõige turvalisem..a kõik tundub siin majas nii hirmus j akoguaeg juhtub midagi..näiteks kellad jäävad seisma pidevalt(seinakellad).hirmu tunne on mul juba paar aastat vist ja aina kasvab.kõige tipuks jäi mu kõige lähedasem olend kes oli nr 1 mu elus..mu kass paar päev atagasi auto alla ,mis pani mõtlem asee polnd juhus ..see on midagi muud nagu..ei oska seletadagi.see küll ei puutu asjasse ag aom akassis ilmis nägin alati miskit salapära nagu t atunneks mind enne minug akohtumist..ta oli tõesti eriline ja sed araske kirjeldada. anüüd tahaksgi vaid hirmust siin kodus lahti saada ..mida ammu kannatand.
muidugi jääb lein ja igatsus millegi nii kalli vastu igaveseks mul nagu oli minu kass.raske on:/
Vasta
#16
Ma arvan et psühholoog oskab sind selles kõige paremini aidata.
Vasta
#17
Tegin ka oma kodus salveitõrvikuga puhastamist, öösel hakkas jubedalt pea ringi käima ja selline ebamäärane olek oli terve järgmise päeva! nagu viibiks ise teises maailmas vms, väga omapärane! huvitav millest see mulle nii mõjus?

Vasta
#18
tervist!
suve alguses kolisin enda majas teise tuppa, kus enne elas minu vend. peale seda hakkas kõik minema enam-vähem allamäge (tüdruk jättis maha, probleemid ja koolis hakkas halvasti minema) ja ma tunnen, et mul pole seal toas eriti mugav üksi viibida. enne seda, kui sinna majja kolisime, elas seal üks vana mees, kes mingil määral läks hulluks (hakkas aknaid kinni trellima jne), ta suri haiglas ning ta elas just seal toas. kas kellegil on õrna aimugi mis toimub ja kas seda on kuidagi võimalik muuta, et mul oleks enda toas mugavam olla ja asjad muutuksid paremaks.
tänan teie aja eest ja ootan vastuseid.
Vasta
#19
Võid toa põleva küünlaga läbi käia, kõik nurgad. Kus leek värelema, nagu särisema hakkab, on mingi võõras energia, palu tal lahkuda. Võid ka suitsutada kadakaga või angervaksaga. (seda on mugav teha taolise anumaga: http://loodustuba.files.wordpress.com/20...tt-011.jpg )
Vasta
#20
Keda soovitate koju kutsuda energeetilist puhastust tegema? Teine variant oleks ise salveiga üle käia, aga kas tasub ise hakata katsetama?
Vasta
#21
(05-03-2017, 11:06 )Triinu83 Kirjutas: Teine variant oleks ise salveiga üle käia, aga kas tasub ise hakata katsetama?

Eeee, kelle kodu see on Smile?
Võib alati teisi kutsuda, aga ise ilu tegija-looja on kodus ikka kodu omanik.
Vasta
#22
Milleks sulle omas kodus võõrast energiat vaja?
Netis õpetusi kuhjaga, ise soovitaks vanade eesti kommete järgi talitada, mõjub paremini.
Vasta
#23
Kevadine suurkoristus puhastab kodu energiat küll ja veel.
Vasta
#24
(05-03-2017, 11:06 )Triinu83 Kirjutas: Keda soovitate koju kutsuda energeetilist puhastust tegema? Teine variant oleks ise salveiga üle käia, aga kas tasub ise hakata katsetama?
Mis kodus häirib?
Vasta
#25
Alguses proovi ikka ise, kui tulemus viletsavõitu, kutsu mõni teadjam appi!
https://energoman.ee/
https://www.youtube.com/watch?v=uSkrJxj2o3M
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energiavälja puhastamine (L-Virumaa) Siilia 32 16,225 25-11-2010, 16:49
Viimane postitus: HUGOTH
  Hingeosakesed, energeetiline keha Celtic 3 5,025 12-09-2007, 13:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat