Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahelad
#1
Tere,

alustuseks tahaksin ma öelda, et see on mind juba kummitanud aastaid. Aastaid tunnen juba, kuidas mind ümbritseksid ahelad ning seljal on neid kõige rohkem tunda. Miski mu mõistuses ütleb, et olen need ära teeninud oma tegude eest, kuigi selles elus pole nagu midagi halba teinud. Teiseks, tunnen kuidas kell tiksub. Ma ei tea, milleni see tiksub, kuid ma tean, et miski asi saabub lähemale.

Kui keegi oskab midagi nende "ahelate" kohta öelda, siis oleksin väga tänulik.
Vasta
#2
Kõik ahelad on SINU peas. Pese pea puhtaks.
Vasta
#3
(20-12-2016, 20:27 )Co0zhy- Kirjutas: Tere,

alustuseks tahaksin ma öelda, et see on mind juba kummitanud aastaid. Aastaid tunnen juba, kuidas mind ümbritseksid ahelad ning seljal on neid kõige rohkem tunda. Miski mu mõistuses ütleb, et olen need ära teeninud oma tegude eest, kuigi selles elus pole nagu midagi halba teinud. Teiseks, tunnen kuidas kell tiksub. Ma ei tea, milleni see tiksub, kuid ma tean, et miski asi saabub lähemale.

Kui keegi oskab midagi nende "ahelate" kohta öelda, siis oleksin väga tänulik.
Puhastama, kõike mida annab, kuni suguvõsa jne karmani välja jne, pluss kaitse-ruunid, vahasse valamine-puhastamine jms ja nigut Säde ütleb tõmmake või antireaalist maha (hingamine) see mis/kes aheldab peab hävima ja isegi kui see on ainult tunne peas, peab see sealt kaduma.
Surm saabub meile kõigile lähenale ja see on loomulik-momendi reaalsuses.
Vasta
#4
Arvan samuti, et antud juhul, oleks vaja tugevamat puhastust ja kaitset. See avab sind ja sinu võimalused. Leiad uued teed elus ja enam ei ole tunnet, et kelle tiksub, sest elad täisväärset elu ja naudid seda.
Vasta
#5
Ahelad on kivistunud mõtte- ja käitumismustrid. Kell tiksub selles mõttes, et 2017 on Tule aasta, kes ise oma ahelatega tegelema ei hakka, seda "sunnitakse", tekkivad vastavad valusad olukorrad. Kui ise vabatahtlikult hakkad sellega tegelema, möödub asi valutumalt.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat