Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEOKULTISM
#76
Hing Tõuseb + Mõistus Laskub + Korpus Kannab + Vaim Kasvab + Vaba Isetahe Areneb = unustus Laugh
https://www.youtube.com/watch?v=-C5glRZ5zlg
Stepslile 10 pointsi meistertüütuse eest.
Vasta
#77
Tüütu või mitte, aga sa pointile pihta said?

(23-11-2016, 15:10 )pimedus Kirjutas: Tõuseb + Laskub + Kannab + Areneb + Kasvab = unustus Laugh
https://www.youtube.com/watch?v=-C5glRZ5zlg
Laul on ilus, väga.
Muu kõik ununeb, kuid mitte hingede puudutus, kes seda kord suutsid...
Ma elan siin ruumis ja tean, et sa hõljud ajas
Ja ingli puudutus alati meelde mul jääb.


Vasta
#78
Ülevahutamisele. Kõik ununeb kord, ka hinged Laugh
Vasta
#79
Kui me unustame ära hinged, siis olemegi jamas ja õnnetud. Meie maine eksistents tegelikult kaotab siis mõtte, kaotab ära Igavikulise mõõtme...
Aga see vaid üks ülevahutav arvamus wink
ei mingeid kaineid dimensioonide loetelusid selles uskumuses mul pole
Vasta
#80
no kui sa oled unustuses kah õnnetu, siis sa pole küll midagi unustanud. sinu meelest on mõte ja mõttetus kaks erinevat asja - väga "tark" pimestatud targutus Laugh
Vasta
#81
Nokultism-okulturism-primatism

Peaingel roostes konserviavajaga- ajamas taga Garmi. Amen.
Om mani padme hum piisake.....
Vasta
#82
stepsel loeb ja tsiteerib, valib endale meeldivad välja, lõpuks ikka ei mõhkugi - ei pidanud siin enam virvendama, aga ei leia õiget juhet üles, see stepslist väljatõmmata Laugh
Vasta
#83
Mis on mõtte ja mõttetuse taga? Kindlasti mitte unustus
Vasta
#84
mõttekuse ja mõttetuse taga on järgmine mõttekus ja mõttetus...
Vasta
#85
Pimedus-su saba on sinu suus ju -ouroboros
Ei virvenda enam. Mujal on allikas täiesti peegelsile. Delete? Nii isekaks mind ka ei saa väänata.
Vasta
#86
stepsel:
tegele palun omaenda eluga, mitte minu päästmisega või misiganes naljaka virvendamisega sa siin tegeled ma ei tea ega taha teada. isekus = isetus
1 = 0
Vasta
#87
Geelkyyntega blondiinidel on ka arukamad argumendid kui sul- pime mees. Kellele sa nagu neid traktaate produtseerid siin foorumis kui sa kriitikat ei talu? Siis kriba sahtlisse ja prae omaette. Iga sulesepp- kel eneseeksponeerimise tung, saab kriitika paratamatult kaasa- pole mõtet viriseda selle yle- ja kriitikuid ongi seinast seina- see su tagasiside mille järgi siia tulid ja millest saad vaid oma keskmise võtta. Ole tänulik et keegi yldse vaevub.
(23-11-2016, 15:53 )pimedus Kirjutas: Ülevahutamine

Iseloomustab su tekste tabavalt
Tekst kui kunst siis jäägu a kui see mõttemaailma väljendus siis on sul probleem
Loll mõttekãik1
(23-11-2016, 18:04 )pimedus Kirjutas: tegele palun omaenda eluga, mitte minu päästmisega või misiganes ...

Ja usud siiralt et sind päästetakse? Eneseimetlus missugune - nagu liblikas- ilus aga loll (rahvasuu)
Kui keegi jamale reageerib siis vastutusest ja hoolimisest yhisvälja suhtes mida sitatakse
Lollus2 - lollus kuubis
(23-11-2016, 17:05 )pimedus Kirjutas: no kui sa oled unustuses kah õnnetu, siis sa pole küll midagi unustanud. sinu meelest on mõte ja mõttetus kaks erinevat asja - väga "tark" pimestatud targutus Laugh

Targutus taas sind ennast iseloomustab.
Unustus ongi õnnetus. Kurbus-igatsus pole õnnetus. See on tee. Jah, kui miskit tõsisemat kogetud on usaldada sageli raske a siirust saab reeglina rohkem. Kas sina julged olla siiras?
Selline mass tehnilist konstruktsiooni võib su kindlus olla kuid väga kyyniline. Oled sa loomult kyynik? Vaevalt. Muidu poleks sa selles kindluses nii häires. Oles sest sisimas tead et reostad loodust.
Vasta
#88
murja:
väga tõsiselt võetav kriitika tõesti - appi kuri poeesia, -ism ja kirjeldus ründavad. saa juba üle, mind su ajuvaba titalalin lihtsalt ei huvita. koli mujale kui siin ei meeldi, mujal ruumi küll. sa ei pea mu küljealla vastutahtsi pugema, kus pole mingit ühisruumi. mul on siin oma aegruum ja sul oma. või oled lihtsalt pilves parasiit?



Vasta
#89
(23-11-2016, 17:05 )pimedus Kirjutas: väga "tark" pimestatud targutus
Kummalisel kombel on lihtsuses suurem tarkus kui mõttekeerukuses...
Südamehäädus valgustab rohkem masse kui ülbus ja kõiketeadev hoiak jnejne

Maailma lahti seletamises arvude keeles pole endast midagi halba - seeläbi toimub süstematiseerimine ehk korrastatus, seletus tahtele.
Ilmapuud võib võtta kui süstematiseeritud numbrite paigutust või lihtsalt kujundlikkust, millega anda edasi Elu olemus. Sõltuvalt siis kas lähtuda korra või kaose poolusest. Viga tekib ühe poole tähtsamaks pidamisest, ainuõigeks tunnistamisest. Mõistus vajab seletust ja talle tuleb see anda. Kellele mehelik, kellel naiselik kirjeldus.
Elu kui selline on vaid tahte ilming ja ei vaja mitte mingit süstematiseeritud lahtiseletust.
Mõistatustega enda "hulluks ajamine" teeb korrastatusest vangla. Mõtete korrastamatus ehk kaos ajab samas ka hulluks.
Tasapisi tasakaal on võti.
Vasta
#90
säga:
ära jama midagi, igasugune mõistuspärane kirjeldus on siinsete "new age" tegelaste arvates saatanast.

murjam:
et sinu meelest on surm kui unustus õnnetus? paljuõnne siis oma surematusehulluses siin, tõesti oled väga ülimalt mõttekas! sinusuguste loodusereostajate kohta on üks tabav väljend - igavesed tohmanid Laugh
Vasta
#91
Pimedus sa oma vaimupimeduses unustad inimeseks olemise kõige suurema vooruse-boonuse
Vasta
#92
tulite siia omal vabal tahtel, kus teil on õigus omal vabal valikul ka solvuda - võtke heaks või pange pahaks, ei saa keelata. siin ruumilõigus olin esimesena, võib öelda et lõin selle ruuminurga. teie aga tulite oma ülbuse ja keelamistega siia parasiitlikult laamendama, mis nähtavasti ei jäänud teile ka karistuseta. mina ei pea siin enda loodud ruumis kuidagi teie ajuvabade hädaldamistega arvestama. minul on oma ususüsteem - kas lepid sellega või ei lepi, see on juba igaühe oma probleem. mina sellest veel ei muutu.
Vasta
#93
Mees, kelle ainsaks saavutuseks jääb solvamine ei leiagi muud õigustust kui meeleheide - väita et tal isiklik aegruum saab vaid meeleheitest. Sorry siis kui jälle liiga karm olin kuid mu mõõt on täis. Sinu kýljealusest- poisike - ei ole siin jutt, saa yle ja kasva suureks- siin ilmas ei kãsuta sina kedagi.
Vasta
#94
et teie kahepalgeline parasiitlik käitumine on teile solvav ja mina lihtsalt selle ausalt välja siin ütlen, pole minu problee, isegi kui seda käsutamisena tajud. oleks ka juba aeg et sul mõõt täis on - kui ei meeldi, astu juba kiiremini välja siit. oma maailmas käsutan just mina ise! see on suht andestatav et sa ise ususüsteeme luua ei mõista, aga et sinu olematu kriitika on sisuliselt täiesti ajuvaba haige lalin, seda nii lihtsalt juba ei unusta.
Vasta
#95
Oh sa mu meie päiksekiireke Smile
Vasta
#96
homseks olete juba ununend Smile

Vasta
#97
(23-11-2016, 19:49 )pimedus Kirjutas: minul on oma ususüsteem

Jaa muidugi, tean seda usklikkust, mis süsteemi ehitada ihkab ja veelkord, feel free Laugh sinu ruum on sinu peas ja sinna ei tungi keegi, ära karda.

Mis suhtlemise (avalik ruum, kus oma usku eksponeerid, on suhtluskeskkond paljudele) usklikuga vaevaliseks ja sageli mõttetuks muudab, on uskliku vajadus oma religiooni peale pressida ning hävitada kõik, kel vastuväiteid.

Ma ei suhtle siin sinu kui inimesega, ära võta isiklikult, suhtlen mõtteviisiga ja kaua mul seda huvi, sõltub yxnes minust. Kuna ma isiklikult ei võta, ei saa mind tölplusega ära ajada.

Olen sedameelt, et lolluse lagunemine eos on parim kõigile. Hea, kui seda ei unusta wink
Paganama hea kokkuvõte, tänud, Säga!
säga Kirjutas: Maailma lahti seletamises arvude keeles pole endast midagi halba - seeläbi toimub süstematiseerimine ehk korrastatus, seletus tahtele.
Ilmapuud võib võtta kui süstematiseeritud numbrite paigutust või lihtsalt kujundlikkust, millega anda edasi Elu olemus. Sõltuvalt siis kas lähtuda korra või kaose poolusest. Viga tekib ühe poole tähtsamaks pidamisest, ainuõigeks tunnistamisest. Mõistus vajab seletust ja talle tuleb see anda. Kellele mehelik, kellel naiselik kirjeldus.
Elu kui selline on vaid tahte ilming ja ei vaja mitte mingit süstematiseeritud lahtiseletust.
Mõistatustega enda "hulluks ajamine" teeb korrastatusest vangla. Mõtete korrastamatus ehk kaos ajab samas ka hulluks.
Tasapisi tasakaal on võti.

Vasta
#98
kogu murjami "vastuväidete" arsenal - kuri poeesia, paha -ism, halb mõistus, uhke ego, mis veel? ma pole nendele väidetele vastu. kas on veel veel väiteid?
säga:
Ei. Minu jaoks on olemas tüdrukulik korrapära, poisilik korrapäratus, mehelik tõde ja naiselik kaemus. Kuid kaos ei ole minu jaoks mehelik ega naiselik, vaid moonutus, haigus, tahtlik kurjus, parasiitlikkus, orjus, viirus, vampiirlus, vähkkasvajalik surematus. Jah on olemas ka mütoloogilisi ürgkaose kirjeldusi, kuid see on minu jaoks lihtsalt 0. dimensioon ehk pimedus. Kas see minu tajukirjeldus meeldib või mitte on igaühe oma probleem, aga minu jaoks on see täiesti lihtne ja loogiline arusaam.
Vasta
#99
Eh totulotu, - ism om mõttetu, ego on kuri, kuid poeezia mitte kunagi, tema lihtsalt kardab pauku https://youtu.be/2CdYIlaFeAI
Vasta
kui -ism on mõttetu, siis on sul totul ju tõesti kõva pseudoprobleem siin järada.
minu jaoks on egomina see, kes eluprotsessides osaleb ja õpib. miks ta totulotudele kuri on? - sest et orjastajatele ei meeldi kui inimese oma ego hakkab ise õppima ja mõtlema.
seega väide, et ego on kuri, on tõesti täiesti mõttetu -ism.
egoise on pigem ainus tõeline püha, läbi mille vaba eksistent toimib.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat