Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Looja sõnum inimkonnale.
#1
Tere parahuvilised, olen umbes kolm aastat otsinud vastuseid suurtele küsimustele, nagu mis on elu mõte jne... Minu tee on mind toonud selle videoni, mis vastab paljudele mind huvitavatele küsimustele ja kes teab, äkki saab keegi veel siin foorumis vastuse oma küsimustele. Videot saab näha siin: https://youtu.be/Rq48dMCOSSY. Käisin ka ise QHHT seansil, kahjuks mind ei saanud hüpnotiseerida. Aga mina usun, et see video ei ole lavastus. Kuid eks see ole teie enda otsustada. Mida usute, mida mitte. Soovin teile kõigile jõudu ja edu omal teel tõe poole.
Vasta
#2
(31-10-2016, 20:33 )torukoll Kirjutas: Tere parahuvilised, olen umbes kolm aastat otsinud vastuseid suurtele küsimustele, nagu mis on elu mõte jne... Minu tee on mind toonud selle videoni, mis vastab paljudele mind huvitavatele küsimustele ja kes teab, äkki saab keegi veel siin foorumis vastuse oma küsimustele. Videot saab näha siin: https://youtu.be/Rq48dMCOSSY. Käisin ka ise QHHT seansil, kahjuks mind ei saanud hüpnotiseerida. Aga mina usun, et see video ei ole lavastus. Kuid eks see ole teie enda otsustada. Mida usute, mida mitte. Soovin teile kõigile jõudu ja edu omal teel tõe poole.
Video ei ole saadaval.Smile

Vasta
#3
Vabandan väga, sest ei ole eriti kogemusi linkidega, aga äkki see töötab: https://m.youtube.com/watch?v=Rq48dMCOSS...e=youtu.be
Vasta
#4

Mind alati tohutult häirib – kui räägitakse et looja on saatnud, edasi andnud sõnumi inimkonna jaoks! Kui aga küsida vahendajatelt, kus kohal ja missugune see sõnum on? Hakkatakse ebaloogilist udu ajama. Sõnum peaks olema, loogiliselt üheselt arusaadav, lühike ja konkreetne.
Püüan panna kirja sõnumi, mis vastaks nendele reeglitele.

Hing on igavene. Materiaalne keha saadakse selleks et täiustada hinge.
( Ja ei mitte millekski muuks.)
Mõeldes ja tehes teistele head, täiustamegi oma hinge.
Mõeldes ja tehes teistele halba, lammutamegi oma hinge.

Ja nii lühikene see sõnum saigi!
Ms aga puutub sellesse, et sind ei ole võimalik viia spiritistliku meditatsiooni tasandile. Olen arvamisel et oled sattunud käpardite ja rahapumpamismasinate küüsi.
Vasta
#5
Tere parahuvilised. Hinge ei saa täiustada, sest meie hing ongi juba täiuslik. Keha on meile vaja selleks, et seda meile meelde tuletada.
Vasta
#6
(01-11-2016, 08:41 )torukoll Kirjutas: Tere parahuvilised. Hinge ei saa täiustada, sest meie hing ongi juba täiuslik. Keha on meile vaja selleks, et seda meile meelde tuletada.

Vale jutt! Oma harimiseks võiksid selle -
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
ja ka selle -
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
läbi lugeda.

Vasta
#7
Toodud tegelane ( Cannon ise) oli eelkõige korjaja ja korjatu üheks koguja. Läbi vaimurännakute ja hüpnooside kogus ta väga paljude inimeste nägemused kokku. Kuid iga killuke on seal raamide ja filtrite nägu. Tema püüdis kokku koguda enim kokkulangevaid jutustusi. Nii sinagi Torukoll võiksid teda kuulata ja lugeda ikkagi rangelt läbi enda südame . Mis ikka vastu kajab , see ka sulle teadlikust lisab. Tema juures käinuid on ju elus siiani ning võivad tema juttu ka kinnitada. On raamatuid ja videosid. Alati otsusta ise mida uurida ning ära lase kellegil seda ka kõigutada kui nii on sinu sisehääl suunanud. Massidele vastandudes , saad muidugi ka masside voolu tunda. Ärkamine ei meeldi tudujatele põrmugi.
Vasta
#8
Tänan stepsel heade soovituste eest.
Vasta
#9
Vaatasin mõnda kohta videost, kuid tegu on tüüpilise sisutühja & moondunud NewAge jampsiga.

Näiteks 30 - 35 minutil räägitakse vajadusest tõsta oma vibratsiooni (vibration inglise keeles, ehk võnkumise amplituud), kuid ei räägita vajadusest tõsta oma sagedust (frequency inglise keeles, ehk võnkumise sagedus) - taoline "jumal" on omadega ikka täitsa pekkis, kui ta ei suuda eristada vibratsiooni & sagedust.

Sarnaselt soovitab sealne "jumal" negatiivse asemel positiivset - kuid see on tüüpiline mentaalse tasandi jura, st NewAge 3. sagedus - heast & halvast kõrgemal asub põhjuslikus, ehk millised põhjused loovad milliseid tagajärgi (kusjuures tegelikud maailma loojad tegutsesid loojalikus ja ajatus tasandis, ning neist veelgi kõrgemates nö "lahti rullumata" tasandites).

Kõik see näitab, et tegu on mingi erilise "arengupuudelise jumalaga", kelle möla pole kuulamist väärt.

----------

Hing (olem) & Vaim (tervikolemus) on pidevas arengus & täiustumises - kui väita: "hing on täiuslik", siis poleks ka kohta arenguks, ning seega ka vajadust maisteks kehastusteks (kui aga on siia maisesse kehastutud, siis järelikult on hinges & vaimus tühimike, mis vajavad täitmist).



Vasta
#10
Igaüks vahendab saadud infot oma filtreid läbides. Nii nagu ,,neid,, kirjeldab üks kui inglit, teine kui kolli ning kolmas näeb loomana. Miks peaks saadud info sisaldama poliit või teaduskorrektseid termineid kui see ei ole esmatähtis? Postiivsusega on ikka nii ,et kui inimeses on negatiivsus ülekaalus ,siis ongi vaja ludistada paika positiiv. Kehtib kogu ilma kohta. Kui ei ole ise tasakaalus , siis ei maksa ka end ilma poole pöörates arvata ,et kõik on sinu nägu.
New age, armastus, vaimsus, natsionalism, rahvuslus. Tunnete iga sõna juures emotsiooni? Sagedust? Mis on ohtlik , sellesse ka läbi meedia sõnnikut sisse pumbatakse. Iga nähtuse annab ära nullida. Tajumata sõna kogu ulatust, on kergem kuvandist end kõigutada lasta. New age ei ole pask vaid on seda kujund , mida oled kohanud ,,välises,, mitte endas.

Aga ei ole imestada. Alates eilsest on tõsine rünnak üle maailma kõige uue ja toimivama pihta. Tugevalt. Eriti raevukad rünnakud on käsil. Ei ole ainult siin. Kes oskab ja märkab näeb kombitsaid ka mujal. Tasub jääda neutraalseks. Kes ei oska .....noh.... ehk saab vähemalt sooja nii veheldes.
(01-11-2016, 13:23 )lahendused Kirjutas: - kui väita: "hing on täiuslik", siis poleks ka kohta arenguks, ning seega ka vajadust maisteks kehastusteks (kui aga on siia maisesse kehastutud, siis järelikult on hinges & vaimus tühimike, mis vajavad täitmist).
Kui ei oleks vajadust arenguks siin , poleks ka maad ennast inimese jaoks olemas. Kui on vaja tühimikke täita, siis reeglid näevad ete ,et ühes taskus on negatiiv ja teise tasku positiiv peab olema sama raske. Ning kõik arvavad ,et nende ,,illusioorne rahulolu platvorm,, ongi tasakaalus, siis miks kõik nii kreenis on? Aaaaa muidugi . Teised on süüdi. Illukad ja muslimid on süüdi. Peded ja uhvud on süüdi. Ennast aga ei saa ju süüdlaseks pidada. Ego ei luba.
Vasta
#11
(01-11-2016, 14:23 )stepsel Kirjutas:
(01-11-2016, 13:23 )lahendused Kirjutas: - kui väita: "hing on täiuslik", siis poleks ka kohta arenguks, ning seega ka vajadust maisteks kehastusteks (kui aga on siia maisesse kehastutud, siis järelikult on hinges & vaimus tühimike, mis vajavad täitmist).
Kui ei oleks vajadust arenguks siin , poleks ka maad ennast inimese jaoks olemas. Kui on vaja tühimikke täita, siis reeglid näevad ete ,et ühes taskus on negatiiv ja teise tasku positiiv peab olema sama raske. Ning kõik arvavad ,et nende ,,illusioorne rahulolu platvorm,, ongi tasakaalus, siis miks kõik nii kreenis on? Aaaaa muidugi . Teised on süüdi. Illukad ja muslimid on süüdi. Peded ja uhvud on süüdi. Ennast aga ei saa ju süüdlaseks pidada. Ego ei luba.
Absoluutselt nõus Lahendusd mõtetega. Aga juhtme-jummeli kohta kehtivad kõik need samad sõnad, kuid temal on eriti peen ego, kes müüb ja jagab bossidele tehtu eest indulgentse ja pressib siin p*ttide süüd lihtrahvale karmana kare vahele. Eks muidugi juhe teab, et firmat juhivad töölised ja laeva madrused mitte juhtkond ega kapten.

[Pilt: 14370370_1150062675040653_47109359681361...e=589D9786]
Vasta
#12
Ega jah lihtrahval olegi miskit süüd siin maa peal. Ristirahvas on oma ligimesearmastusega kõik peris kenasti tasakaalus hoidnud. Kui neid jubedaid hüdrasid ja polüüpe vaid ei oleks. Milline ülekohus. Ooo jumal hea -too kohe lunastust mu veatu elu eest.

Kellegil on paanika. Keegi kakleb juhtmetega. Oma egosid võib igati nüüd peegeldada. Viha ja hirmu ving on käega kombitav. Olen isegi pettunud natuke. Ööpäevaga on kuidagi tagasihoidlik kaart välja joonistunud. Ma ei mõtle siin kitsast ringi vaid üldpilti ilma peal. Lolliksminemist saab juurde igatahes tulema. Ning lõputud sapi ja mürgiojad lendavad igas kaares, vahele nuuksetele: ,, Ma olen ju NII HEA ja õndsust väärt, kus on mu tasu selle eest?,,.

Karma kaupmhed? Ei no ütle veel ,et nalja ei saa. Kuidas saab karmat ringi tõsta?

Ning kirvega nüüd ma lilli jumalale meeleheaks pean tooma. Äkki saab tasuta kandle. Nii lolli näoga oravat kui täna metsas , ma polegi veel kohanud.

Vasta
#13
NEW AGE- uus ajastu. Ajastu , mis on läbi vaimsuse ja taedlikuse suuna võtnud harmoonia taastumise poole.

Kui keegi topib sinna juurde mingeid rõvedadi lisandeid -on see tema enda rõve lisand. Nii lihtne ongi.

STONE AGE QUEENI sõdalased leiavad kindlasti tuhat põhjust , miks on vaja säilitada loperdav duaalsus ning seda tumeda poole oma loomega kiskuda.

Kui ei näe uues võimalust, kas siis üldse ei näe ka vana vildakust? Kui ei ole jõudu ega soovi ise midagi ette võtta -ei ole vaja mürgitada optimistlikumat vaadet.
Vasta
#14
NewAge häda on selles, et see toetub massimeelele-ühisväljale, mitte aga igaühe personaalsele arengutasemele.

St suur putuka-parv võib olla üsna tüütu (ühisväli), kuid iga putukas personaalselt on vaid "tühi koht" (personaalne arengutase olematu) - kõrge personaalse arengutasemega putukas (enda tervikolemuse arengutaseme pealt) peaks suutma ülikoolis loengut anda (liigub mööda puutetundliku ekraani, ning loob nii jooniseid-graafikuid mistahes eluvaldkondade kohta: st putuka keha, kuid looja intellekt) Smile

-----

Stepsli juures olen viimasel ajal täheldanud tugevat nihet ühisväljalise teadvuse poole: st veel mõned kuud tagasi ajas ta vahel ka üsna mõistliku juttu nö "oma mina pealt" (palju sellest kustutas ta vahepeal ära), kuid viimasel ajal tuleb talt valdavalt vaid ühisväljades olevaid tõdesid - siin aitaks see, kui ta kasutaks aktiivsemalt "enda mina põhiseid filtreid", st igasugu kallutatud ühisväljalist jampsi ei tohiks endasse lasta.
Vasta
#15
(01-11-2016, 19:52 )lahendused Kirjutas: NewAge häda on selles, et see toetub massimeelele-ühisväljale, mitte aga igaühe personaalsele arengutasemele.


Stepsli juures olen viimasel ajal täheldanud tugevat nihet ühisväljalise teadvuse poole: st veel mõned kuud tagasi ajas ta vahel ka üsna mõistliku juttu nö "oma mina pealt" (palju sellest kustutas ta vahepeal ära), kuid viimasel ajal tuleb talt valdavalt vaid ühisväljades olevaid tõdesid - siin aitaks see, kui ta kasutaks aktiivsemalt "enda mina põhiseid filtreid", st igasugu kallutatud ühisväljalist jampsi ei tohiks endasse lasta.
Filtritest. Olen tõepoolest püüdnud igati neid tundma õppida. Ja ma olen rääkind ,,mõistliku juttu,, ja ,, mõistuspärast juttu,, ning ka ,,oma mina pealt,,. S.o. sinu tabelis esimene tase. Olen püüdnud läbi tallata ka duaalsuse eripära ning ka olla konkreetselt kohal kui kogeja. Olen püüdnud läbi tuulata püramide , mida inimene oma teedel kohata võib. Olen teinud õppimise nimel palju lollusi, ja eksinud ja komistanud. Teist moodi ei saagi olla ise vahetu kogeja ning ei saa areneda. Teoretiseerimine ei anna midagi juurde ilma praktikata. Kui ma nüüd jälle hakaksin kasutama sinu viidatud ,,minapõhiseid,, filtreid -kukuksin jälle algusesse tagasi. Mida muidugi pean siin niigi kellegi meeleheaks tegema. Ketran ja kordan. Kui minul endal oleks seda vaja , siis piisaks ka ühest korrast. Kui kõik ühisväljad on kuidagi kallutatud , siis mille järgi ma sinu arust peaksin valima? Kas valin selle , mis mu vaba tahtega ühtib ning mind arendab või valin masside liikumiste hulgast mingi vana kuvandi või religiooni? Kui keegi väidab ,et ta on väääääga isiksus ja teeb kõike ainult enda piires, on see päris hädine arvamus. Isegi skeptitsism on usund.

Olen saavutanud mingi vabaduse enda sees ja arendan seda edasi. Samas olen end õppinud usaldama ,,ühisvälja,, , mis minuga haakub. Mina ISE teadlikult olen liitunud ühise ja sobiva väljundiga. Ning mul on selle õigsuseks oma FILTER. See ei asu analüüsivas egokuvandis. See on samas , kust tuleb minu jaoks tõene info ja vastused. See on seal , kus on teadlikus minu vabast tahtest ja valikust. Minu enda sees. Mina olen ühisväljas , kus on samane lähenemine. Keegi ei võitle võimu nimel ega ole parem ega halvem kui teised. Vaata seda võid sa oma tabelisse paigutada kuhu tahad ju. Mina olen ühisväljas koos looduse, planeedi maa ja ka kosmosega. Minu roll on olla vabatahtlikuna ülemineku leevendajana kõigi jaoks. Ma ei tee seda enda või mingi egregori jaoks. Olen öelnud ja võid ka nii kirja panna-stepsel on sitasöödik , kes on nõus endas läbi põletama lisaks enda karmale ka ühist karma sitta ja saasta. Jõukohaselt ja isetult. Ma ei nuta kui see mingis tabelis paigutab mind -molluskite ja vetikate alamklassi.

New Age häda on selles ,et sellesse on süstitud liigpalju ,,välist,, ning mitte juhuslikult. Ei mina ega keegi teine ei pea end siduma selle sõnapaariga. Seda vajab inimene , kes püüab kõike terminite ja reeglitega määratleda.

Püüan natuke ehk näitlikustada. Sinul lahendused on kodus üks päris puutumatu tuba. Ainult sinu oma. Sa võib olla kasutad seda mediteerimiseks, võib olla taastumiseks rasketel hetkedel, võibolla teed seal joogat, või võimled, seal sa saad end välja lülitada, olla vaba- sinu isklik puhkekoht. Vähemalt kaks korda päevas tahad sa seal viibida. Hommikul enne tööd nt. tass kohvi ehk, mahe muusika, enda valitud tapeet ja kujundus, ilus pilt seinal ja aknast lummav vaade. Veerand tundi seal enne tööd annab sulle see tuba oma tubase laengu. Sinu näitajad ronivad lakke ning sinust kiirgub ka väljapool seda ruumi energiaid väljapoole. Õhtul jällegi pits absinti nt. ja hea film telkust.
Proovi kuidagi määratleda seda ruumi ühe sõnaga. Ärme ütle , et see o NEW AGE kabinet. Aga äkki on minul selline ruum ja mina nimetan seda nii. Sinul on ta ehk taastuskookon nt.

Ühel päeval hakatakse su akna taga ehitama uut maja. Sina näed ja kuuled ehituspärast tegevust nüüd vaid. Ülemisel korrusel jääb jota vanni magama ja sinu seinad ja lagi saavad rikutud.Tuju on sitt ning kutsud omale sõbrad külla. Tulevadki. Suitsude ja õllega ning marsivad sinu pühasse tuppa. Sa ei tihka neid välja ajada. Keskööks sõimab üks neist su tuba ja ütleb , et see on litsilõks ja newage gurula. Hommikuks on taimed põrandal, konid vaasis ja nurgas kuseloigud. (ära võta nüüd isiklikult ma lihtsalt näitlikustan) . Kõik haiseb ja kardinad on purud. Musakeskusest jookseb sirainal õllet. Nüüd helistab järsku ülemus ja sa pead ruttu tööle minema. Ning sinu ideaal taastuskapsli energia tuleb sinuga kaasa. Kas keegi saab väita nüüd ,et sinu tuba on solgiurgas? Aga kui nii oleks väidetud eile hommikul?
Aga kujuta nüüd ette , et vaimse ärkamise teema võiks olla kah nagu neutraalne vaimsuse tuba. Ning sealt võiks noppida pisikese tasakaalu momendi ja liikuda nt.teistesse teemadesse. Kas selle taustal saad aru , mda tähendab see kui keegi kisub postitantsu püsti ja kuseb nurka. Näljase shaakalina sunnib kõiki kohalviibijaid kordama ja käiama tagsi vanasse? Iga detail mõjutab. Ning kui kõik on viimseni täis pasandatud ( ja mitte kogematta) võibki väita, et vaimne ärkamine on nagu NEW AGE tuba. Ilge pordu ja läbu kloaak. Ning sellise energiaga ei taha keegi kokku puutuda ja kui puutub , siis hakkab kõnts ka levima teistele. Ning teistesse teemadesse kah nt.
Vasta
#16
(01-11-2016, 19:52 )lahendused Kirjutas: Stepsli juures olen viimasel ajal täheldanud tugevat nihet ühisväljalise teadvuse poole: st veel mõned kuud tagasi ajas ta vahel ka üsna mõistliku juttu nö "oma mina pealt" (palju sellest kustutas ta vahepeal ära), kuid viimasel ajal tuleb talt valdavalt vaid ühisväljades olevaid tõdesid - siin aitaks see, kui ta kasutaks aktiivsemalt "enda mina põhiseid filtreid", st igasugu kallutatud ühisväljalist jampsi ei tohiks endasse lasta.


Vaimne ärkamine tundub olema midagi sellist, kus vaimuga tahetakse ees minema joosta ja keha jäetakse sörkima. Ilmingud tekivad siis, kui füüsiline keha on nõrk. Näiteks oled kõrges palavikus, või ühel heal päeval loobutakse lihast jne. See tähendab aga energia puudust. Ja seda asutakse kuidagi teisiti taastama, või kompenseerima. St. võib kergelt muutuda kellegi parasiidiks ja vajadust kuhugi kuuluda, sest energia puuduses on ikkagi raske üksi toime tulla. Stepsel valis selleks njuueidzi ja Arlich korjas Jeesuse üles.
Küsimus on, et kuidas vaimselt ärgata, et jääda endaks ja tasakaalu? Tasa ja targu?
Sai pisut valesse teemasse.
Vasta
#17
Ken - kuidas ärgata? Ainüksi nii küsides , loobud ise enda valikutest. Ütled nagu teisedki ,et kõik on kuskil võrgu lõksus ja nüüd otsid ise võrku???? Ise otsustad oma ärkamise üle.

Mina ei ole njuueidzlane, vaid andsin hinnangu , kuidas saab ära lörtsida iga nähtust. Ütlen -aramastage rohkem ja kohe hakkab kirveid lendama. Öäkk-armastus-ära aja mäda-mingi eitede mula-tõmba na...i oma a---- e mölaga. Kui sinu elus ei ole armastust ,siis on ta just see mida sina armastuses näed. New Age oli sellise debiilsuse näitlikustamine.

Osalised globaalses ärkamises vaba tahte alusel -käivadki läbi etapi , kus vaimne pool jookseb ees ja keha koos mõistusega lohiseb järgi. Ma olen ise sellest kümme korda kirjutanud. Seda teevad läbi sajad tuhanded inimesed üle maa. See on keha kohandumine ja puhastumine kõrgemate energiate sageduste ja vibratsioonide tarbeks. Kes ei ole ise selle laine aktiivne osaline , ei saa siin suud vett täis võtta, vaid paugutab oma rumalaid arvamusi.

Energia puudus?????? Küll on tore lihtsalt mingeid arvamusi pilduda. Uued energiad on kehale väga UUED ning kohandumine võtab aega. Kui kundalini on tõusnud , siis näitlikult lastakse 220 voldisesse süsteemi 1000 volti ning tunne on tõesti , et kohe kärssab midagi läbi. Samas ei ole midagi üle jõu. Kõik tulvab selliselt ,et keha jõuaks adopteeruda. Kui see toimuks veel kiiremini , põleks muidugi kõik kaitsmed läbi. Seepärast just -ei juhtu lahenduste viidatud ,,plõksu,,. Veidigi kiiremad ja võimsamad lained -pihustaks keha lihtsalt algosakesteks. Kui palju ja kuidas ning millal see kõik hakkab väljenduma ka teiste inimeste peal- mul pole aimugi. Ütlen ausalt. Saan rääkida vaid nende eest , kellega sarnanen. Ah et energia puudus ütled? Kas see kui mu ümber põlevad läbi lambipirnid, kaitsmed lülituvad välja, arvutite meedia pleierid hanguvad minu energiatega sünkroonis ning võin tänava laternatega omatahtsi ,,mängida,, -ongi energia puudus? Ära tule ajama siin tuhat korda üle virisetud juttu ,et stepsel on vampiir ja mida iganes.

Minu jutte saab üldse vahele jätta. Ei tea täpselt kuidas aga vist saab ka mind blokkida ja ignoori visata. Kui ärakamisega seotud teemad huvi ei paku , ei ole neid vaja lugeda üleüldse. Olen öelnud ,kellele minu jutt on suunatud. Kümnest postist üheksa on aga vastamine kellegile ,,eriti teemast hvitatule,,.
Eitheale. Kas kogu eesti nõiad on nüüdseks läbi käidud ja oma vingumisega üle külvatud? Kas juba kõik on oma needused ja posimised teele pannud? Pead end ülinõiaks ja ässitad igaks juhuks ka teised kallale. Sa peaksid teadma nõiailma reegleid ju küll. Kes tellib töö, see ka ,,maksab kinni,,. Ükski nõid ei hakka ennast sinu eest ohverdama. Kõik mis sa teele oled pannud on nüüd SINU vastutus ja sinu kinni maksta. Mida sa taotled? Näe Murjam andis sulle vabad käed. Peanõia koht on vaba. Istu troonile ja anna tuld. Sa oled siin juba mitu aastat ähkinud ja võimu haarata püüdnud. Võta nt. eesti nõidade teema ja majanda nii ,et vähe pole. Jaga kõigile kiivrid kätte ,et ikka stepsli eet ära kaitsta. Loo oma impeerium ja sekt kui tahad. Anna oma ülimad õpetused kuidas oma ego suurendada ja švammistuvaid ajusid betoneerida. Tee seda. Kes keelab. Sinu antud pilt sobib sinu enda sekti vapiks hästi. Kontrolli hoolega ,et sinu suust tuleks vaid aju ja mõistuse ning ego väljundeid. Südames elamine on ju njuuueidz. Kas on veel sul mürki ja sappi lendu panna? Ütle siis kohe kõik välja. Ütle ka välja kuidas sa eestlasi vihkad. Old age warrior.




Umbes 526 000 tulemust (0,42 sekundit) https://www.google.ee/search?client=oper...8&oe=UTF-8

Ja sina mõtle kui suur on see njuueidzi sekt. Eks ole. Õudne ju. Ma ei teagi, kas lihtrahval on üldse enam pääsu siukese koguse näljaste võrkturunduse sektantide eest. Ei olegi vist. Pool milli vampiire. Uau.
Vasta
#18
(02-11-2016, 09:20 )stepsel Kirjutas: Eitheale. Kas kogu eesti nõiad on nüüdseks läbi käidud ja oma vingumisega üle külvatud? Kas juba kõik on oma needused ja posimised teele pannud? Pead end ülinõiaks ja ässitad igaks juhuks ka teised kallale. Sa peaksid teadma nõiailma reegleid ju küll. Kes tellib töö, see ka ,,maksab kinni,,. Ükski nõid ei hakka ennast sinu eest ohverdama. Kõik mis sa teele oled pannud on nüüd SINU vastutus ja sinu kinni maksta. Mida sa taotled? Näe Murjam andis sulle vabad käed. Peanõia koht on vaba. Istu troonile ja anna tuld. Sa oled siin juba mitu aastat ähkinud ja võimu haarata püüdnud. Võta nt. eesti nõidade teema ja majanda nii ,et vähe pole. Jaga kõigile kiivrid kätte ,et ikka stepsli eet ära kaitsta. Loo oma impeerium ja sekt kui tahad. Anna oma ülimad õpetused kuidas oma ego suurendada ja švammistuvaid ajusid betoneerida. Tee seda. Kes keelab. Sinu antud pilt sobib sinu enda sekti vapiks hästi. Kontrolli hoolega ,et sinu suust tuleks vaid aju ja mõistuse ning ego väljundeid. Südames elamine on ju njuuueidz. Kas on veel sul mürki ja sappi lendu panna? Ütle siis kohe kõik välja. Ütle ka välja kuidas sa eestlasi vihkad. Old age warrior.


Bla blaa , putru tuli ühelt ristik*eralt, ühenda juhe keele ja aju vahel ära, kelle postkastis sa veel räuskamas oled käinud(?) ja surma soovinud? Ma panen sulle nüüd hää loo siia keeruta jalga natike...
Pidu hullumajas
Eelnev juhtme blabla näitab ilmekalt igsuguse selgeltnägemise puudumist kõigis selle aspektides, šarlatan!
Vasta
#19
Ristikoeralt surma soovimine? No on sinul alles egopeegeldused. Kas tuleb veel üdini karmatult häätegusid?
Vasta
#20
Hea torukoll, sa võiksid selle Looja sõnumi inimkonnale isiklikult Sünagoogi viia, on ju Loojarahva pühade raamatute järgi inimesed ainult õigeusklikud juudid, ülejäänud on inimkujulised loomad ja neile inimõigused ei kehti. Seda tasub kõigil kõrva taha panna kui inimõigustest räägitakse. Nii et paraku paganate kohta see läkitus ei kehti.
Vasta
#21
Siin ei oma mitte mingit tähtsust jumala kujustamine. Nagu öeldud , inimene püüab ,,käepäraste,, sümbolitega sõnadesse vormindada saadud infot. Kui keegi näeb taevataati või püha elevanti , on see enda allesolevate ,,filtrite,, kasutamine. Kõigil on nad vähem või rohkem elus kokku krabatud. Olgu või kuldne hirv. Point ja jutt on toimuvatest muutustest ja nende väljendumisest inimese sees. Märgata muutusi ka taimes ja loomas , on individuaalne. Kõik ei alusta ühtmoodi ega liigu arengus ühes tempos. Muideks on üks aktiivsetest sümptomitest mingil arengu etapil ka oma filtrite killimine. Loobutakse ja ise kustutatakse ära mitte ainult oma kujustatud jumalused, vadi üldse religioonid, usundid ja uskumused. Koos enda puhastamisega roogitakse ükshaaval endast välja kõik ,,välised,, püramiidsed kargud. Inimene hakkab puhtalt enda seest ja enda eest elama. Kui kargud on nurka visatud , hakatakse otsima enda sarnaseid. Hakata siin süüdistama ,et nii sünnibki sekt, on idiootsus. Maaema sekt? Inimkonna säilitamise sekt?

Jutt on lainetest , mis vana ja toimimatut lihvib. Võimalus on end tasakaalustada ja jalgele jääda. Süptomid on tasakaalustamine ja kohanemine ning võimalus hakata ,,puhastuma,, leiduvast kõntsast.

Täiesti arusaamatu , miks see nähtus, mida paljud isegi veel ise ei ,,näe,, , nii palju raevu ja paanikat külvab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Salateaduse Erivormid Lihtsalt (Looja, Kolmainsus, Pentagramm, Tšakarad, Kabala...) pimedus 0 1,474 22-11-2020, 11:48
Viimane postitus: pimedus
  Reiki- ja Inglitervenduse töö lõpetanud naise sõnum inimkonnale Peisko 10 6,066 10-01-2016, 23:36
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat