Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ebatavaline palve.
#1
Foorumlased! Pöördun Teie poole ebatavalise palvega! Kas siin foorumis on kedagi, kes suudaks
tõlkida teksti, eesti keelest – inglise ja vene keelde. Ning oskaks tõlgitud teksti sotsiaalmeediasse ülesse riputada, teha sinna kausta. Või... Või teate kedagi, kes vastab nendele nõuetele. 
On palju põhjusi, miks see vanamees sellega hakkama ei saa.  Kuid antud teave on äärmiselt vajalik, viia suurele ringile. Teave on para.
Jaatava vastuse korral – saatke vastus; 
kalle.kalldunn@mail.ee 
Tekst on 4 A4 lehekülge.
Vasta
#2
Kohalikule metsarahvale kohalikus keeles ei kuulugi avalikustamisele või?Muidu võiks siiasamma üles riputada.
Vasta
#3
See on ka siin foorumis olemas. Mitte - täiustatud kujul. Muudetud ja täiustatud kujul, saab abistaja posti teel.
Vasta
#4
Milline on deadline?
Vasta
#5
Kas tõesti pole siis kedagi kes aidata suudaks?
Vasta
#6

Kuna keegi minu abipalvele ei ole reageerinud, siis esitan ma selle uuesti. Kuid antud ajahetkeks on situatsioon muutunud.
Olen vahepeal leidnud inimesi, kes on teksti tõlkinud inglise keelde.
Nüüd jääb üle, ainult see kuhugi, või kuidagi ülesse riputada. Või teha eraldi webi leht.
See vanamees on arvuti alal, täielik võhik. Kuid arvan et kunagi leian kellegi, kes mind selle probleemi lahendamisel aitab.
Loodan väga – et siinsed foorumlased – ei jäta endast halba muljet!
Foorumis on Eesti keelne tekst siin:
http://para-web.org/showthread.php?tid=6813
Inglise keelse teksti saab abistaja e postiga.
Vasta
#7
saan aidata veebiga - aga ainult kirjelda mida teha. On olemas tasuta serveriruume ja veebimajutusi. Seal võib hoida asja üleval.
Vasta
#8
Põhimõtteliselt on tarvis – et tekst oleks kõikkidele – ülilihtsalt kättesaadav.
Vahepeal on tekst muutunud 4st A4 lehest, 7meks A4 leheks.
Vasta
#9
Visuaalse külje arendamiseks olen ettepanekutele avatud. Ka teksti struktureerimise teemal palun kriitikat. Lehekülg on responsive, seega telefonis samuti mugav lugeda.

https://clairvoyance.000webhostapp.com/

PS. Pole aega olnud aga avastasin koodivigasid. Eks ma tegelen sellega aegamööda.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat